Szukam Koleżanki/Koleżanek do wspólnego wyjazdu za granice:) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Porady i dyskusje na temat wycieczek, wakacji, urlopów, wyjazdów w Polsce i zagranicą. Opinie o tym, jak zorganizować wyjazd własny lub z biurem podróży. Uzyskasz informacje o cenach, noclegach, hotelach, pensjonatach, kempingach, tanich biletach lotniczych, na co się przygotować, jakie dokumenty zabrać, jak spakować walizkę i bagaż podręczny, czym dojechać, na co się zaszczepić przed wyjazdem zagranicznym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-08-19, 21:35   #1291
Lina_karo123
Przyczajenie

Wypad nad morze. Koleżanka poszukiwana!

Hej, na wstępie zaznaczę iż mam 22 lata i poszukuję kumpeli w podobnym wieku, która chciałaby wyskoczyć na dłuższy weekend nad morze aby trochę złapać ostatnie promienie słońca i wyjść na imprezę np. w Sopocie terminu nie mam ustalonego, koleżanka z którą miałam jechać nie dostała urlopu. Możemy się zebrać w pare osób jestem z okolic Łodzi, kwestia terminu, transportu oraz zakwaterowanie do uzgodnienia jestem spokojną osoba z poczuciem humoru i dystansem do siebie więc dużo śmiechu zagwarantowane
Lina_karo123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 21:44   #1292
Lina_karo123
Przyczajenie

Dot.: szukam ludzi to podróży autostopem

Hej, jest ktoś chętny na wyjazd na dłuższy weekend (3-4 dni) nad morze np. do Sopotu aby złapać ostatnie promienie słońca na plaży a wieczorkiem pójść na imprezę ? Mam 22 lata i jestem z okolic Łodzi.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

👋
Lina_karo123 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
egipt 2009, londyn, praca za granicą, przyjaźń, razem, towarzyszki, urlop, wyjazd

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości