Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-25, 20:02   #2881
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

zdazylam przeczytac tylko ostatni post i juz musze wam napisac a raczej sie pochwalic ze u mnie jest nascie stopni na plusie i w zwyklym plaszczyku smigam
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 20:02   #2882
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez magda*M Pokaż wiadomość
Buahhot te londy też próbowałam i do póki robiłam ciemnym blondem było ok, ale niestety każdy jasny blond to porażka.
Ale bardzo podoba mi się Twój kolorek na avatarze. Możesz napisać dokładnie co to za farbka?
to nie jest moje zdjęcie aktualny kolor mam w swoim albumie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 20:06   #2883
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

wasienka
jak Twoje włoski? Ty masz na keratyne chyba?
Ja też chcę przedluzac, boje sie ale chyba sie zdecyduje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 20:06   #2884
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Hehe, jak dla Ciebie kochana to free
a no to spoko

Yata wstawiasz do albumu i tam jest dodaj do klubu czy cos takiego
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 20:07   #2885
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Musisz wstawić do swojego albumu-wejdz w swój profil i dodaj zdjęcie do albumu, tylko zaznacz ze ma byc dla przyjaciół
Ok wreszcie Aaa ile się nawnerwiałam

Wrzuciłam w czarnych i obecne oceńcie w których mi lepiej
Wszyscy mówia, że w blond
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 20:09   #2886
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez MalenkaMii Pokaż wiadomość
Mi ta Londa 12/9 pokryła siwe włosy a mam ich naprawde dużo.
Ale to nie jest do uporczywie siwych, tylko zwykła i normalnie farbowałaś wg zaleceń na opakowaniu?
A może po prostu tak ich nie widać, bo to jest perłowy blond?
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 20:10   #2887
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wasienka
jak Twoje włoski? Ty masz na keratyne chyba?
Ja też chcę przedluzac, boje sie ale chyba sie zdecyduje
tak na keratyne, mam je juz 4 tyg. i nawet pasemeczko mi nie odpadlo mega zadowolona jestem
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 20:11   #2888
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ok wreszcie Aaa ile się nawnerwiałam

Wrzuciłam w czarnych i obecne oceńcie w których mi lepiej
Wszyscy mówia, że w blond
o są już oceniam
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 20:11   #2889
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zaraz poprzeglądam sobie te specyfiki brąnujące co mi polecacie, dziekuje za odzew i pomoc

Tym które mają dziś wyjścia, randki, oglądają film i takie tam życze udanego wieczorku

asia
ładne masz włoski, równo tak jak pisałam

Kochaneczka
jak chcesz to zapuszczaj, co Cię interesuje czy cienkie mozna zapuszczać czy nie, a ktoś Ci zabroni? Rób jak Ty chcesz, Ty masz być zadowolona

nixie
a na kiedy masz termin?

Ja w Naturze kupilam szapon i odżywkę Gliss Kur za 14,99zł w promocji

blond bunny
fajnie że prezent Ci się podoba, ale tak szczerze i między nami to za czesto chyba on Cię wkurza co?
Kochana a jakbyś moje włosy okresliła?
Bardzo cienkie?
Ja mam źle obciete, warstwowo dlatego też się takie liche wydają.
Fryzjerzy mówią że mam cienkie włosy ale nie tak mało, troszkę ich jest, a Ty jak myslisz?
Oj często wkurza ale i ja jemu daje popalić
Wiesz Agatko są takie pary co całe życie bez słow sie rozumieją i w zgodzie żyją.
Moj związek jest lekko inny- to miala byc tylko jednorazowa przygoda i wiesz, cieżko jest na tym cos zbudowac...
Myśle że w innych okolicznościach np. jakbyśmy byli najpierw kolegami to nigdy byśmy razem nie byli mamy zupelnie inne charaktery, priorytety w życiu, każde z nas jest inne i inaczej wychowane.
Mimo to chcieliśmy spróbowac i dac sobie szanse bo chemia aż kipiala... no i tak dajemy sobie szanse te 7,5 roku
My nigdy nie będziemy idealnie zgrani, znajomi nasi myślą, że jesteśmy pier*olnięci- my sie potrafimy na imprezie pobić a za chwile znikniemy na godzinke i wracamy i zgoda
Ja jestem dość porywcza i wybuchowa, a on lubi mnie podpuścić, a potem przerażony kapituluje...
Ja jestem przyzwyczajona, że jakieś numery wykręca, bo i ja mu wczesniej wykrecalam, tylko ja próbuje powoli wić gniazdko i wydoroślalam a on dalej jest wariatem 16 letnim w duchu...
Także dla mnie ważne są momenty gdy on sie przede mna ukorzy i blaga o przebaczenie bo wiem że już taki jest, że najpierw cos zrobi a potem pomyśli i żaluje...
Jeszcze duzo przed nami zeby sie dotrzec...

Co do twoich wloskow- masz cienkie ale masz ich dużo i to na plus.
Jak zejdziesz z tego cieniowania bedzie nieźle, nie beda wygladac na takie polamane.
Najgorsze wloski miala kotka poki nie przedluzyla, bo u niej to cienko i dosc rzadko.
U ciebie jest przyzwoicie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 20:11   #2890
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Ja już widziałam fotki

TŻ mnie przegania, referat pisze
Także bede za jakąś godzinkę, półtorej, na wszystko poodpisuje

blond bunny
dziękuje kochana Powoli zejdę z cieniowania, choć całkiem prostych też nie chcę mieć, ale nie też takie jak mam że mam duzo roznice miedzy warstwami.
A z TZ wazne zebyscie sie dogadali ale więcej napiszę Ci potem w klubie, jak TŻ puści mnie znowu na kompa

wasienka
a nic Ci się nie kołtuni?
Ile masz pasemek, ile ona waża?
Wybacz ze tak sie dopytuje ale sama sie czaje

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-25 o 20:14
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 20:11   #2891
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to nie jest moje zdjęcie aktualny kolor mam w swoim albumie
No widzisz nie znam Was, która ma swoje zdjęcie, a która nie
Ale baaaardzo mi się podoba tamten kolor, taki właśnie mi się marzy
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 20:24   #2892
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88;25363034[B
wasienka[/B]
a nic Ci się nie kołtuni?
Ile masz pasemek, ile ona waża?
Wybacz ze tak sie dopytuje ale sama sie czaje
mam 125 pasemek po 0,5 grama. koltuny mam przy skorze bo juz mi sporo usosly wlosy, a same wlosy mi sie nie koltunia, ale to zalezy od jakosci wlosa, ja kupilam za male pieniadze wydaje mi sie dobre wlosy
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 20:36   #2893
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
mam 125 pasemek po 0,5 grama. koltuny mam przy skorze bo juz mi sporo usosly wlosy, a same wlosy mi sie nie koltunia, ale to zalezy od jakosci wlosa, ja kupilam za male pieniadze wydaje mi sie dobre wlosy
A kiedy będziesz je zdejmować i na nowo doczepiać?
Ciekawa jestem jak Twoje włoski po ściągnięciu tych, napisz mi koniecznie

Yatamanka
ja to Ci nasmarowałam w tym klubie że hej

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-25 o 20:45
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 20:55   #2894
n_i_x_i_e
Raczkowanie
 
Avatar n_i_x_i_e
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 146
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Moja lekarka i wszelakie kalkulatory w internecie wyliczyły mi termin porodu na 18 luty,
a tu nagle pielęgniarki w szpitalu stwierdziły ze to jest źle i ze miałam na 22 ,
wiec jestem przeterminowana dopiero 3 dni...
Z USG niby tez mialam na 22 ale podobno ważniejszy jest termin obliczany z pierwszego dnia ostatniej miesiączki
(jesli sie mialo wszystko regularnie a ja miałam)
Juz mi jest wszystko jedno ... wyjdzie jak sama będzie chciała..
Badanie KTG, aktywność bobaska i ogólnie zdrówko jest w porządku wiec sie juz nie przejmuje .


Co do koloru włosów na fotkach czy awatarach to ja mam na każdym zdjęciu inny odcień
..na tym co teraz to jakieś takie żółtawe ..
rzeczywisty kolor to wychodzi chyba tylko w swietle dziennym przy oknie lub na dworze ale nie słońcu.

pozdrawiam i życzę miłego wieczorku
n_i_x_i_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 20:59   #2895
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
E7? nie znam takiej drogi w sumie ja z południowej PL to skąd mam znać hehe
Ale rozumiem, też mam 'swoje mało ulubione' drogi, którymi wole nie jeździć
Film? Obcego 4 chyba dziś puszczają




Na wizażu chyba się nie nudzisz?


A ja w pracy, do 22 :/ A jutro na 8 kolejny semestr się rozpoczyna..ehh
Wykończę się

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------



Nadal sesja trwa u Ciebie?
A co studiujesz?




Również pozdrawiamy i czekamy na wiadomość jak maleńka przyjdzie na świat
nadal nadal
ciężkie klimaty dużo prawa

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja się wczoraj natłuszczałam, dzisiaj specjalnie wystroiła tyłek i miała być randka, ale ostatnio to wszystko się sprzysięga przeciwko mnie

a ja zmieniam tą głupią londę na stockholma i już! jestem zdecydowana

no na zaocznych tak przeciągają, niestety :/

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------


wiem, że na polsacie znowu obcy, już 4 tydzień puszczają :/
włączę sobie chyba seks w wielkim mieście albo "kobiety" i będę oglądać ciuchy i się napalać.

a E7 to taka w sumie główna droga, przez całą Polskę się ciągnie, potocznie "siódemka" od Gdańska do Warszawy i pewnie jeszcze dalej leci
no tak przeciągają że już mnie wkur***
sorry ale zdenerwowana jestem bo zamiast odpoczywać oblewać sesję to ja ciągle ją mam

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hej Laseczki !!!!

ja tak szybciorem tylko, bo za chwilę TŻ po mnie przyjeżdza i sobie gdzieś lecimy

Snow-noo włoski jak zwykle piękne śliczności

Agatka- jak chcesz kolorku trochę nadać buzce, to polecam takie chusteczki brązujące Daxa-tanie jak barszcz a efekt jest super, naturalna opalenizna w dodatku łatwe w stosowaniu, przecierasz i już, po 2 h już masz ładny kolorek...zawsze przed jakimś waznym wyjsciem stosuje i naprawdę polecam

a co do kremiku brązującego to ja mam Neutrogena Pure glow Summer Boost Moisturising, ale kupiłam w TK maxx a normalnie chyba go w sklepach nie ma, kiedyś miałam też Loreal Nutri Bronze-i go mogę polecić bo tez był super

do ciała miałam kilka i szczerze mowiac ciezko mi wybrać najlepszy, bo każdy posiadał ten specyficzny zapach samoopalacza, którego nie cierpię
teraz mam Lirene brązujący Caffe Mocca i on rzeczywiście pachnie kawą, nawet niweluje on tez samoopalaczowy smrodek jest fajny ja mam do ciemnej karnacji i po 1 użyciu jest taka lekko musnieta, fajny efekt

co do brązerów to od 2 lat mam ten sam ciągle Deborah Blush, odcień Cacao jest baaaardzo dobry, ładnie się nakłada, długo się trzyma..nic dodać nic ująć na KWC zlukałam i kazda dziewczyna jest na tak

https://wizaz.pl/kosmetyki//produkt....t=15996&next=1

opalania natryskowego nie polecam, kiedyś potrzebowałam byc super opalona na jakąs okazje, sukienka bez pleców i te sprawy, nie chciałam chodzić na solarke i zdecydowałam się ale to był wielki błąd..
Miałam robiony łącznie z peelingiem, przestrzegałam tych 8h niemycia się po natrysku a i tak wyszedł shit... Na dekoldzie jakieś plamy się porobiły..ale najgorsze było schodzenie tego, nierównomiernie, byłam w latki. Co mycie robilam ostry peeling żeby się tego dziadostwa pozbyc..Nie polecam
tak myślałam że to opalanie natryskowe to jakaś lipa jak mnie Tż wkurzy to go wyślę

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-25 o 21:04
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 21:20   #2896
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Kochaneczka włoski zapuszczaj ale w takiej fryzurce i kolorku ślicznie Ci

Bunny
wisiorka zazdroszczę ja tu na kolejny prezent to do 8 marca czekam
łee.. już tylko tydzień bo pewnie w weekend przyszły będzie coś organizował bo mam wolny od uczelni
no my też się czasami bijemy tzn ja Go torebką gazetą albo wysiadam i drałuję na pieszo a on jedzie za mną i prosi : "wsiadaj,nie wygłupiaj się" no ale moja duma mi nie pozwala
mamy też bicia takie

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hej Laseczki !!!!

ja tak szybciorem tylko, bo za chwilę TŻ po mnie przyjeżdza i sobie gdzieś lecimy

Snow-noo włoski jak zwykle piękne śliczności

Agatka- jak chcesz kolorku trochę nadać buzce, to polecam takie chusteczki brązujące Daxa-tanie jak barszcz a efekt jest super, naturalna opalenizna w dodatku łatwe w stosowaniu, przecierasz i już, po 2 h już masz ładny kolorek...zawsze przed jakimś waznym wyjsciem stosuje i naprawdę polecam

a co do kremiku brązującego to ja mam Neutrogena Pure glow Summer Boost Moisturising, ale kupiłam w TK maxx a normalnie chyba go w sklepach nie ma, kiedyś miałam też Loreal Nutri Bronze-i go mogę polecić bo tez był super

do ciała miałam kilka i szczerze mowiac ciezko mi wybrać najlepszy, bo każdy posiadał ten specyficzny zapach samoopalacza, którego nie cierpię
teraz mam Lirene brązujący Caffe Mocca i on rzeczywiście pachnie kawą, nawet niweluje on tez samoopalaczowy smrodek jest fajny ja mam do ciemnej karnacji i po 1 użyciu jest taka lekko musnieta, fajny efekt

co do brązerów to od 2 lat mam ten sam ciągle Deborah Blush, odcień Cacao jest baaaardzo dobry, ładnie się nakłada, długo się trzyma..nic dodać nic ująć na KWC zlukałam i kazda dziewczyna jest na tak

https://wizaz.pl/kosmetyki//produkt....t=15996&next=1

opalania natryskowego nie polecam, kiedyś potrzebowałam byc super opalona na jakąs okazje, sukienka bez pleców i te sprawy, nie chciałam chodzić na solarke i zdecydowałam się ale to był wielki błąd..
Miałam robiony łącznie z peelingiem, przestrzegałam tych 8h niemycia się po natrysku a i tak wyszedł shit... Na dekoldzie jakieś plamy się porobiły..ale najgorsze było schodzenie tego, nierównomiernie, byłam w latki. Co mycie robilam ostry peeling żeby się tego dziadostwa pozbyc..Nie polecam
chusteczki brązujące Dax - tanie
też używam ich od czasu do czasu zwłaszcza do nóżek

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-25 o 21:16
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 21:50   #2897
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Kochane BLONDASY
wklejam fotki po fryzjerze- wloski wyprostowane
Ostatnia fotka to moje wloski po samym wysuszeniu suszarką- tak się ukladają, Jak sądzicie, mogę zapuszczac czy są za cienkie?
Pozdrawiam
Piekny kolor a wloski zapuszczaj,pamietam jak mialas dlugie i bardzo ladnie Tobie bylo.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
próbowałam zrobić dziś kilka fotek w świetle dziennym ale w każdym pomieszczeniu wychodzą inaczej w każdym razie odrost jest równiutki aż się sama nie mogę nadziwić jak ta londa sobie radzi z tym moim odrostem i póki co narazie zostaje przy niej bo przynajmniej mam pewność że wychodzi ładnie a nie rodo-pomarańczowo jak poprzednie farbki ,ale nie wykluczone że spróbuję jeszcze ten sławny stockholm
a oto fotki
Mi po tej londzie wlosy zrudzialy,mysle ze nawet jakbym trzymala 45/50 minut to i tak by nic nie dalo -musieli pozmieniac skladniki w nowych opakowaniach.Mnie tez korci Stockholm i Viking
A Tobie ladnie zlapalo odrost
Jutro skusze sie na ten szampon Gliss Kur i slynny gel do wlosow z Nivey ja u siebie mam jeszcze z waxem ten gel...
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 22:00   #2898
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Ten czerwony Gliss Kur?
Czy z 7 olejkami?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 22:17   #2899
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Piekny kolor a wloski zapuszczaj,pamietam jak mialas dlugie i bardzo ladnie Tobie bylo.


Mi po tej londzie wlosy zrudzialy,mysle ze nawet jakbym trzymala 45/50 minut to i tak by nic nie dalo -musieli pozmieniac skladniki w nowych opakowaniach.Mnie tez korci Stockholm i Viking
A Tobie ladnie zlapalo odrost
Jutro skusze sie na ten szampon Gliss Kur i slynny gel do wlosow z Nivey ja u siebie mam jeszcze z waxem ten gel...
po frabowaniu efekt mi sie podoba i to bardzo ale niestety po dwóch tygodniach też mi wyłazi ta rudość na odroście i mnie coś trafia zmuszona jestem do częstszego farbowania( 3,5 tygodnia teraz wytrzymałam) bo patrzeć na siebie nie mogę .Niestety póki co efekt PO mi odpowiada i boję się eksperymentować z inną farbką .Jeszcze ten stockholm mnie korci ,ale mam obawy że nie da rady z moim naturalnym odrostem ale kto wie może kiedyś spróbuję jeśli nadaży się taka okazja
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 22:19   #2900
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

http://demotywatory.pl/2742115/Shakira-(34-l.)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 22:20   #2901
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

asia
ja robiłam Stockholmem nie raz i nigdy mnie nie zawiodl
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 22:22   #2902
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ten czerwony Gliss Kur?
Czy z 7 olejkami?
Ten czerwony a ten z olejkami to ja mam ale odzywke(bo o tym mowila caskada jak sie nie myle) bez splukiwaniu nic szczegolnego jak dla Moich wlosow.
Ale z fluidu jestem zadowolona dobra jest do rozczesywania wlosow na mokro.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 22:27   #2903
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Ten czerwony a ten z olejkami to ja mam ale odzywke(bo o tym mowila caskada jak sie nie myle) bez splukiwaniu nic szczegolnego jak dla Moich wlosow.
Ale z fluidu jestem zadowolona dobra jest do rozczesywania wlosow na mokro.
Ten czerwony jest super, mam go i polecam.
A odzywke 7 olejków tez mam i b/s i d/s i obie są super, ale d/s trzeba uważac mozna łatwo przedobrzyć szczególnie przy skórze głowy.

A zapytam Cię o coś-masz w podpisie Vitapil i Merz-bierzesz oba specyfiki naraz?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-25 o 22:34
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 22:57   #2904
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

myłam włoski dzisiaj tym czerwonym Gliss Kurem, niedawno i jestem zachwycona mięciutki i błyszczące
Tata dzisiaj mi go kupił w Rossmanie bo ja się tak wybierałam od wczoraj i nie wybrałam
wziął mi jeszcze dwie odżywki isany z bubassu bo ostatanie były, inne rodzaje były jeszcze a te już wykupione a ja ją lubię tą połysk jedwabiu też
obowiązkowo herbalek niebieski
i farbkę mi kupił tego Garniera co ostatnio nim robiłam,bo on odrost mi łapie w 10 minut i zrobiłam nim już i nie ma odrościka Wszystkie zrobiły to co solidarność ja też
zdjęć nie robiłam ale oczywiście znowu białko

Tego matrixa co Snow robiła to na razie nie zamawiałam ale jutro przejdę się do hurtowni fryzjerskiej może mają

Caskada jak wynajdziesz jeszcze jakiś fajny szamponik,odżywkę byle co to od razu pisz ten jest super
i pokazuj włoski nam

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-02-25 o 22:58
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 22:59   #2905
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Agatau88 Dzieki,jutro kupie ten szampon,bo widze same pochwaly
A odzywke to uzywam od czasu do czasu,teraz praktycznie wcale odkad kupilam sobie szczotke tangle teezer- polecam
Tak to przewaznie zmora byla z rozczesywaniem wlosow.
Co do witamin,tak biore razem,3 tygodnie temu dolaczyl Vitapil to wlosy i paznokcie zaczely szybciej rosnäc,po Merz tylko sie wzmocnily.
Wczesniej bralam jeszcze Merz aktiv ale nie bylo zadnych rezultatow.
W polowie Marca robie przerwe miesieczna i wroce do Vitapil.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 23:06   #2906
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

kaska
a wiesz czy można naraz brac oba te suplementy?
Zorientuj się koniecznie.
A ta szczotka to do kupienia na All?
Ja to muszę się odżywkować inaczej mam siano

Lady
ja tej z jedwabiem niezbyt lubię, ostatnio zmiękczałam nią stopy i paznokcie
Ale z babassu i herbala niebieskiego uwielbiam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 23:19   #2907
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kaska
a wiesz czy można naraz brac oba te suplementy?
Zorientuj się koniecznie.
A ta szczotka to do kupienia na All?
Ja to muszę się odżywkować inaczej mam siano
Niewiem, ale nie zauwazylam u siebie zadnych niepokojacych skutkow,za tydzien Merz mi sie skonczy to zostanie tylko Vitapil i przerwa
Szczotke mozesz kupic na Allegro lub ebay.pl (maja taniej niz all) ja kupowalam na Amazon.de za 12,99 €
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 23:32   #2908
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Niewiem, ale nie zauwazylam u siebie zadnych niepokojacych skutkow,za tydzien Merz mi sie skonczy to zostanie tylko Vitapil i przerwa
Szczotke mozesz kupic na Allegro lub ebay.pl (maja taniej niz all) ja kupowalam na Amazon.de za 12,99 €
Poczytam o tej szczotce co takiego robi
Ale u mnie bez odżywki by się nie obyło, nie wyobrażam sobie tego


snowhitee
jak było w kinie?
Jak tam ciuchy, kupiłaś coś, widziałaś coś fajnego?
Mi się wydaje że nic w tych sklepach nie ma, dlatego pytam bo może ja jestem jakaś dziwna.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-25 o 23:40
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 00:58   #2909
Natalyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Blond jak marzenie

Witajcie. Otóż przestudiowałam sporo postów na wizażu i nie znalazłam odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie. Zastanawiam się jak uzyskać blond jak na załączonym zdjęciu bardzo bym chciała żeby były mniej ciepłe i żółtawe i nieco ciemniejsze niż te które mam aktualnie właśnie coś takiego jak na tych 2 pierwszych zdjęciach . Ostatnie zdjęcie to mój aktualny kolor włosów

Patrzyłam na paletę majirel jak myślicie, może testowałyście który numer odpowiada kolorowi ze zdjęcia, który może mi zbliżenie złapać na włoskach
Pozdrawiam i z góry dz;*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b50545057fc87361100ee05be8f1486f.jpg (44,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blake-lively.jpg (31,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (10,2 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez Natalyy
Czas edycji: 2011-02-26 o 00:59
Natalyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 01:00   #2910
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Blond jak marzenie

Wydaje mi się że najlepiej iśc do fryzjerki, pokazać jej zdjęcie i spytać czy może na twoich włosach 'stworzyć' taki kolor
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.