Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-19, 19:38   #3961
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Wyanimowana Pokaż wiadomość
?..
Kochana, to zdjecie jest kompletnie zolte, przeciez nie da sie nic z niego wyczytac. To, ze wygladalas zle w rdzawych cieniach i ze jestes wyzwaniem dla makijazu moze tylko potwierdzac moje przypuszczenia, ze jestes wiosna. Wiosna zle wyglada w makijazu o ciemniejszych kolorach, ten rdzawy moglb byc za ciemny. Ladnie natomiast wyglada w jasnych cieniach jak zloty, kredowy, bezowy, jablkowy itd. Ale wszelkie ciemniejsze cienie moga wygladac nieladnie i niepasowac. Makijaz wiosny powiniec byc bardzoooo delikatny. Spojrz na zdjecie, ktore dodalam wczesniej. To kolory najjasniejsze. Prawie niewidoczne.
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2011-03-19 o 19:40
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 08:47   #3962
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Wyanimowana Pokaż wiadomość
No właśnie ja zastanawiałam sie nad latem.. Ale może masz racje ze jesien z elementami lata.. Kolory faktycznie moje procz khakiego. Nienawidze tego koloru.. zrobi mnie strasznie zimną. A jeszcze zapytam. Co sadzisz o makijazu na zdjeciu ?
Wyanimowana- Myślę że makijaż jak najbardziej taki Ci siedzi - bodajże grafitowa kreska obrysowane oczy ? więcej propozycji makijażu dla typu soft autumn na tej stronce [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/WACICI%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]
http://trepanrr.tripod.com/color_ana...l_season_chart

Redlorry- prawdopodobnie light spring - wiosna z tendencją do lata - więcej strona 82 tego wątku,

Incapacitated - poprosze o zdjęcie + wklejenie opisu raz jeszcze
marilyn monroe - mam pewne podejrzenie ale poprosze zdjęcie + opis raz jeszcze
malunia - poproszę zdjęcie + opis raz jeszcze
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together

Edytowane przez gosiaska
Czas edycji: 2011-03-20 o 09:00
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 12:10   #3963
incapacitated
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 33
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Koralyn >> dziękuję bardzo

gosiaska >> mogłoby byc na maila lub link na PW? nie jestem zwolenniczką wstawiania zdjęc do których kazdy mialby dostęp
incapacitated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:15   #3964
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziewczyny, błagam nie piszcie wizażankom, że są zimami lub latami jeśli mają wiele piegów. Piegi praktycznie nie występują u lat i zim!

RedLorry - jesteś albo wiosną albo soft jesienią.
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2011-03-22 o 21:35
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 14:09   #3965
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Pokaż wiadomość
Chyba zima ew. lato
ta oprawa oczu, cera raczej skłaniałaby mnie do lata. ale te pasujące kolory.... małe zamieszanie wprowadziłaś. Bo lato nie lubi ostrych barw, woli rozmyte, jakby wypalone słońcem. Musimy się Tobie bliżej przyjrzeć!

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ekate 28 Pokaż wiadomość
Włosy : Farbuję od dawna więc trudno mi dokładnie ocenić odcień moich naturalnych w tym momencie. Naturalne są zdecydowanie ciemne ... ale nie brązowe. Jestem raczej szatynką.
Cera : raczej skłaniała bym się ku ... brzoskwiniowej. Ciepły odcień zdecydowanie.
Usta : raczej ciemny róż...
Piegi : złotawy brąz.
Nie rumienie się i nie prześwitują mi naczynka.

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

aaaa a propo kolorów : kocham intensywne kolory- czerwień, czerń, biel. Nie lubię zielonych i niebieskich. Mało też chodzę w pastelach chociaż ostatnio kupuję sporo brązowych ciuchów bo też mi pasują I fiolettt.... odcienie malinowe, fuksja.
zakrawasz mi bardziej na nietypową, ale jesień, nie jestem tylko pewna tych kolorów co podałaś-czernie i biele to domena zimy. Radzę Ci przejść się po sklepach,najlepiej z siostrą, szczerą koleżanką i poprzymierzać tony ciuchów w różnych kolorach, aby się odnaleźć...

na jaki farbujesz? zdjęcia z dzieciństwa - jak wyglądały Twoje włosy?

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez malunia Pokaż wiadomość
pomożecie dziewczyny? trudno mi określić swój typ- zbytnio nie znam się na tym


1. Jak się opalasz - średni brąz, dość szybko się opalam, czasami zdarza się na czerwono

2. Kolor oczu -niebieskie- przygaszony, oprawa jasna, rzęsy blond, brwii średni brąz dość jasne

3. Piegi - występują najczęściej w lato są brązowe

4. Cera - jasna odcień raczej chłodny ale nie porcelanowy

5. Naturalny kolor włosów- dość ciemny brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - ciemno różowy przygaszony

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
źle się czuję w żólciach, pomarańczach, czerwieniach, raczej w ostrych barwach, wolę kolory bardziej pastelowe
Dla mnie jesteś typowym latem, nawet z piegami - u lata i one się pojawiają, ale są brunatne, zgaszone, nie krzyczą 'patrzcie na nas patrzcie na nas!!!'
Martencja24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 14:31   #3966
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

małe co nieco.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg flow-seasonal-color-analysis.jpg (40,9 KB, 99 załadowań)
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 18:18   #3967
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez incapacitated Pokaż wiadomość

gosiaska >> mogłoby byc na maila lub link na PW? nie jestem zwolenniczką wstawiania zdjęc do których kazdy mialby dostęp
Oczywiście - zapraszam na priva - top secret.

Pozdrowionka
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 19:14   #3968
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, błagam nie piszcie wizażystkom, że są zimami lub latami jeśli mają wiele piegów. Piegi praktycznie nie występują u lat i zim!

RedLorry - jesteś albo wiosną albo soft jesienią.
Jak to nie występują?? Znam wiele Lat co mają piegi tylko są w innym odcieniu niż typy ciepłe
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 21:59   #3969
allvo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

czy mogę prosić o pomoc? do tej pory byłam pewna, że jesień musi mieć rude włosy, więc obstawiałam, że jestem wiosną, ale teraz jedyne, czego jestem pewna, to że raczej reprezentuję ciepły typ kolorystyczny

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? -Opalam się dosyć szybko, początkowo na czerwono, a później pozostaje dosyć trwały złotawy brąz.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? - Z daleka oczy sprawiają ciemnozielonych, ale tak naprawdę składają się z szaro-niebieskiej bazy, ciemnozielonej obwódki wokół tęczówki i żółtej obwódki wokół źrenicy. Oprawa oczu dosyć ciemna, ale na pewno nie czarna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? Trochę piegów i pieprzyków - ciepły brąz

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? - odcień skóry to raczej ciepła kość słoniowa, mam sporo popękanych naczynek, które dają efekt ciągłego rumieńca...poza tym płonę rumieńcem łatwo i często - raczej czerwonym

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?Włosy średni blond, w dzieciństwie byłam jasna blondynką, teraz włosy wydają się być bardziej popielate, ale ze złotymi pasemkami. Farbowałam już na wszystkie możliwe kolory i wydaje mi się, że optymalne są dla mnie miodowe i karmelowe odcienie.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? chyba raczej brzoskwinia

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? pasuje mi złoto (biżuteria), kolor brzoskwiniowy, pudrowy róż (w ciepłym odcieniu), khaki, camel, ciemna morska zieleń (teal)
źle mi w szarościach, w otoczeniu srebrnej biżuterii od razu wychodzą mi worki pod oczami na pół twarzy
nie mam pomysłu na
allvo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 23:52   #3970
RedLorry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 261
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Naprawdę jestem wiosną? wow, nie sądziłam szczerze mówiąc
__________________
"Wiem, że się urodziłem.

Wiem, że umrę.

To pomiędzy jest moje"
— Eddie Vedder
RedLorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 21:52   #3971
warszanianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam wszystkie wizażanki i mam nadzieję, że będziecie mogły mi pomóc
Już od dłuższego czasu próbuję określić swój typ kolorystyczny na podstawie opisów podawanych na różnych stronach internetowych, ale za każdym razem wychodzi mi coś innego

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

No więc:
1.Opalam się dość szybko na początku na złoto różowy kolor nawet nie wiem jak to opisać taki złoty, ale lekko zaczerwieniony, a potem przechodzi w złoto brązowy z przewagą złota. O wyglądam jak cukierek krówka ! dokładnie tak !
2.tęczówki mają czarne oprawki a są jasno brązowe z ciemnijszymi plamkami. Oprawa oczu ani ciemna ani jasna, delikatny brąz
3.Brak piegów za to dużo brązowych pieprzyków
4.cera złotawa do dość jasna ale bez przesady, zdarza mi się rumienić na ciemny róż
5.Średni bardzo mieniący się na złoto brąz
6.Kolor ust to róż, brudny niezbyt jasny
7.Tu mam problem. Dobrze czuję się w niebieskim jasnym i granacie, bieli, beżach, ciemnym różu bardzo źle w turkusie, lilowym


mam nadzieję, że ktoś będzie mi w stanie pomóc, bo naprawdę mam problem.
warszanianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 09:46   #3972
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Allvo - na pewno jesteś ciepłym typem skłaniałabym się ku jesieni - warm autumn - kolorki na stronie 82 lub 83 tego wątku ( w grę wchodzi też wiosna - warm spring)
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:06   #3973
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez allvo Pokaż wiadomość
czy mogę prosić o pomoc? do tej pory byłam pewna, że jesień musi mieć rude włosy, więc obstawiałam, że jestem wiosną, ale teraz jedyne, czego jestem pewna, to że raczej reprezentuję ciepły typ kolorystyczny

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? -Opalam się dosyć szybko, początkowo na czerwono, a później pozostaje dosyć trwały złotawy brąz.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? - Z daleka oczy sprawiają ciemnozielonych, ale tak naprawdę składają się z szaro-niebieskiej bazy, ciemnozielonej obwódki wokół tęczówki i żółtej obwódki wokół źrenicy. Oprawa oczu dosyć ciemna, ale na pewno nie czarna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? Trochę piegów i pieprzyków - ciepły brąz

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? - odcień skóry to raczej ciepła kość słoniowa, mam sporo popękanych naczynek, które dają efekt ciągłego rumieńca...poza tym płonę rumieńcem łatwo i często - raczej czerwonym

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?Włosy średni blond, w dzieciństwie byłam jasna blondynką, teraz włosy wydają się być bardziej popielate, ale ze złotymi pasemkami. Farbowałam już na wszystkie możliwe kolory i wydaje mi się, że optymalne są dla mnie miodowe i karmelowe odcienie.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? chyba raczej brzoskwinia

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? pasuje mi złoto (biżuteria), kolor brzoskwiniowy, pudrowy róż (w ciepłym odcieniu), khaki, camel, ciemna morska zieleń (teal)
źle mi w szarościach, w otoczeniu srebrnej biżuterii od razu wychodzą mi worki pod oczami na pół twarzy
nie mam pomysłu na
Ja jestem pewna że jesteś wiosną

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez RedLorry Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie proszę o analizę kolorystyczną
1. Opalam się raczej ciężko i na czerwono, później skóra jest lekko "zarumieniona".
2. Oczy zielone, ale nie jest to czysty zielony, tylko taki trochę "mdły", oprawa oczu - rzęsy dość ciemne, ale "liche", brwi ciemnie i niestety już "porządne"
3. Piegi latem (zimą jest ich dosłownie kilka), raczej takie mdłe.
4. Co do cery to nie potrafię określić jej koloru Wiem tylko, że jest jasny. Rumienię się, gdy się zawstydzę, tak to raczej nie.
5. Jak się urodziłam to miałam włosy koloru bardzo ciemnego brązu, póżniej wyjaśniały i miałam ciemny blond (jak miałam ok. 5 lat), pozniej znowu bardzo ciemne i tak jak poszłam na studia to znowu zaczęły jaśnieć i mam jasny/średni brąz.
6. Kolor ust jasny, są takie blade.
7. Lubię kolor czarny (ale nie wiem, czy w nim dobrze wyglądam), kremowy, szary, granatowy, fioletowy - raczej preferuję takie stonowane kolory. Tragicznie wyglądam w pomarańczowym i wrzosowym. Co do reszty to nie mam opinii, nie mam pojęcia jakie kolory powinny dominować w mojej garderobie :/
Sądzę że jesteś latem

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez warszanianka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki i mam nadzieję, że będziecie mogły mi pomóc
Już od dłuższego czasu próbuję określić swój typ kolorystyczny na podstawie opisów podawanych na różnych stronach internetowych, ale za każdym razem wychodzi mi coś innego

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

No więc:
1.Opalam się dość szybko na początku na złoto różowy kolor nawet nie wiem jak to opisać taki złoty, ale lekko zaczerwieniony, a potem przechodzi w złoto brązowy z przewagą złota. O wyglądam jak cukierek krówka ! dokładnie tak !
2.tęczówki mają czarne oprawki a są jasno brązowe z ciemnijszymi plamkami. Oprawa oczu ani ciemna ani jasna, delikatny brąz
3.Brak piegów za to dużo brązowych pieprzyków
4.cera złotawa do dość jasna ale bez przesady, zdarza mi się rumienić na ciemny róż
5.Średni bardzo mieniący się na złoto brąz
6.Kolor ust to róż, brudny niezbyt jasny
7.Tu mam problem. Dobrze czuję się w niebieskim jasnym i granacie, bieli, beżach, ciemnym różu bardzo źle w turkusie, lilowym


mam nadzieję, że ktoś będzie mi w stanie pomóc, bo naprawdę mam problem.
Najlepiej by było jakbyś wstawiła zdjęcie
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 19:33   #3974
filupka
Rozeznanie
 
Avatar filupka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 656
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Drogie wizazanki, moze i mi bedziecie umialy powiedzic jakim typem jestem. Bylabym bardzo wdzieczna
1.Opalam sie dosc szybko, na poczatku troche na czerwono ale bardzo szybko zmienia sie to w kolor cieply, zlotawy.
2.Oczy sa niebiesko- szare, teczowki maja bardzo ciemne obwodki.
3.Piegow brak.
4.Cera jasna odcien delikatnie zlotaw, rumienie sie na ciemny roz.
5.Naturalny to ciemny blond, jak bylam dzieckiem byly one slomiane, jasny blond.
6.Kolor ust dosc jasny, cieply.
7.Hmm...dobrze sie czuje prawie w kazdym kolorze, najbardziej niekorzystnie wygladam w kolorach bezowych i "sinych", szarych... bardzo dobrze czuje sie w niebieskim, brudnym rozu, wrzosowym...

Nie wiem...wydaje mi sie ze jtm latem, ale jakos nie jestem pewna na 100%
__________________
* I dont want to make any money -I just wanna be wonderful *

_______________
7.07.2013 II Kreseczki
Emil Alexander 25.03.2014


http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbj44jqkxnhzqe.png
filupka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 23:50   #3975
incapacitated
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 33
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

dzięki gosiaska wiem ze jestem soft summer lub cool summer (dziękuję za analizę! ) czy procz kolorów ze strony 83 dla tych typów mam zwracac na cos jeszcze uwagę? próbowałam szukac czegos w internecie, ale ciężko o konkrety, czasem nawet są sprzeczne ze sobą informacje...
tak swoją drogą to zawsze marzyły mi się zimne blond włosy (jak gwen stefani czy taylor momsen), jest to w ogóle mozliwe?...
incapacitated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 16:06   #3976
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Polecam wszystkim : http://12blueprints.com/tag/color-analysis-eye-color/
Chyba najwieksza ilosc bardzo szczegolowych analiz kolorystycznych i artykulow, polecam do poczytania. Niestety tylko po angielsku.
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 22:25   #3977
lavalier
Raczkowanie
 
Avatar lavalier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 33
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

nieaktualne

Edytowane przez lavalier
Czas edycji: 2011-12-01 o 21:58
lavalier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 10:00   #3978
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

to ja wam dam ciężki orzech do zgryzienia czyli jakim typem jestem ? kiedyś na analizie kolorystycznej w szkole wyszło że zima więc niby ok ale jest mi źle w bardzo ciemnych włosach a w czerni wyglądam smutno
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
opalam sie szybko , najpierw na różowo ale rzadko kiedy mam poparzenia słoneczne , odcień opalenizny jest brązowy i ciemny nie jestem w stanie określić czy ciepły czy szary
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? kolor oczu niebiesko szary z odrobiną zieleni , tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, plamki są, oprawa oczu ciemna ale na brwiach i rzęsach musze robić henne gdy zrobie za ciemne brwi brzydko to wygląda
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? piegi mam brązowe , na zdjęciu wyszły zółte więc mogę sie mylić co do ich koloru
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? kolor cery raczej chłodny ciemny , oliwkowy ale mogę sie mylić , kupuje zawsze raczej podkłady przedostatnie w palecie nie najciemniejsze ale ton jasniejsze od najciemniejszych np gosh nr 18 sunny i na wiosne przyda sie juz ciemniejszy odcień
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? ciemny ,brąz średni popielaty
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? różowy , raczej średni niż ciemny i nie koralowy ani nie czerwony
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? dobrze czuje sie w niebieskim , turkus, szafir, fiolecie , czerwień , fuksja ,granatowy,
" dżinsowe "kolory, lubie kolory zdecydowane jak i pastelowe ,
nie cierpie beżu , w pomarańczowym źle sie czuje , ostatnio czarny mi nie podchodzi
biżuteria tylko srebrna
kolor włosów naturalny bo ciężko mi farbować włosy ponieważ kolor zawsze wychodzi za ciemny i postarza, z kolei pasemka wychodziły żółte
wstawiam fotki robione rano bez makijażu i nie całej twarzy bo nie chce nikogo tu straszyć swoim wyglądem , a moja cera po południu i wieczorem jest zawsze ciemniejsza nawet bez podkładu mi ciemnieje
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2011-12-19 o 17:42
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:08   #3979
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Nie mogę się sama określić. Pytałam innych również sami nie wiedzieli. Ale wiem, że wy pomożecie. Na pewno nie jestem zimą, a co dalej ..:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się bardzo szybko, ale na różowo (typowa świnka), ale dość szybko mi to brązowieje i mam taki ciepły odcień złotawo-brązowawy.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Mam oczy ciemnoniebieskie, czasem wpadające w granat; tęczówki maja ciemniejszą obwódkę - ciemnogranatową; mam coś a'la żółtawe plamki, nie jest to czysty kolor.
Oprawa oczu jasna, nawet bardziej niż włosy.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi nie występują.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Mam jasną, ale nie bladą cerę; ma bardziej złotawy, żółtawy odcień. Rumienie się na ciemnoróżowo
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Naturalnie ciemny blond, z miodowymi, złotymi refleksami; ma złotawo-brązowe przebłyski. duuuuuużo naturalnych pasemek w różnych kolorach
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
ciepły róż
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Bardzo dobrze czuję się i wyglądam w bieli, szarościach, beżach, czerni, niebieskim, żółtym
Natomiast TRAGICZNIE jest mi w czerwonym, pomarańczowym, zielonym.


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor wlosow.jpg (50,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (2,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (4,9 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez rysienka
Czas edycji: 2011-03-29 o 12:17
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 12:19   #3980
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Filupka - prawdopodobnie jesteś light spring - wiosna z tendencją do lata więcej na stronie 82/83 tego wątku

Incapacitad- co do koloryzacji najlepiej spytać doświadczonego fryzjera a co do kolorów włosów najlepszych dla Twojego typu ta stronka może coś podpowiedzieć : http://trepanrr.tripod.com/color_ana...l_season_chart

tan znajdziesz więcje informacji na temat typów

Koralyn - świetna stronka !

lavalier- może prześlesz mi w prywatnej wiadomości swoje zdjęcie ?

losek 78- na pewno chłodny typ, prawdopodobnie jesteś cool summer - lato z tendencją do zimy, ale w grę wchodziłaby też cool winter - zima z tendencją do lata.
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 15:28   #3981
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

gosiaska - dzięki
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 17:48   #3982
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

A mi sie wydaje, ze:

Lavalier: jestes jesienia, masz zloty odcien skory i czerwono-zlote refleksy we wlosach.

Losek: lato, ta szarosc oczu, skory..

Rysienka - wg mnie jestes wiosna tylko ten fakt, ze dobrze czujesz sie w bieli mi tu nie pasuje... Czasami mozemy dobrze wygladac w kolorach innych por, ale w kolorach dobrze dobranych ze swojej pory roku wygladamy zjawiskowo. Wiec radze wizazankom po prostu zapoznac sie z paletami kolorow i przejsc sie po sklepach przymierzajac ubrania. Tykko, ze to dziala gdy mamy dobrze dobrany kolor wlosow na zasadzie: cieply lub zimny, w zaleznosci jakim typem jestesmy oczywiscie.

Polecam tez bardzo strone, village makeover, ta mozemy wkleic zdjecie i poeksperymentowac z kolorami. Czasami naprawde dziwnych rzeczy mozna sie dowiedziec, ze wyglada sie dobrze w jakim kolorze, ktory nigdy nawet nie przyszedl do glowy najwazniejsze jest wiedziec czy jest sie typem cieplym czy zimnym. Bo najgorzej gdy jest sie zimnym a ubiera sie cieple albo co gorsza, jest sie typem cieplym a ubiera sie zimne kolory- co bardzo czesto mozna spotkac na ulicy...
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2011-03-29 o 17:55
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 18:01   #3983
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Koralyn - dzięki , nie możliwym mi sie wydawało że jestem zima , dzięki za rozwianie tych wątpliwości
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 18:14   #3984
filupka
Rozeznanie
 
Avatar filupka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 656
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziekuje Gosiaska , jestes wspaniala
__________________
* I dont want to make any money -I just wanna be wonderful *

_______________
7.07.2013 II Kreseczki
Emil Alexander 25.03.2014


http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbj44jqkxnhzqe.png
filupka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 19:26   #3985
renato4ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziewczyny, proszę o pomoc
Podejrzewam, że jestem wiosną, ale chcę się upewnić. Poza tym nie mam pojęcia, który typ według podawanej przez Was stronki (http://trepanrr.tripod.com/color_analysis_test.htm): clear spring, warm spring czy light spring? I co z tego wynika? Paletki na stronie są dość niewyraźne


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się bardzo wolno, najpierw na różowo, później opalenizna staje się złocista, nigdy brązowa.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Mam oczy jasnoniebieskie, kolor jest intensywny, bez szarości, znajomi określają jako "przezroczyste". Tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, wyraźnych plamek brak, tylko kolor jest nierówny - w pobliżu źrenicy pojawiają się żółtawe "promyczki"
Oprawa oczu dużo ciemniejsza niż włosy: brwi ciemnobrązowe, mocne, rzęsy jaśniejsze.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nigdy nie miałam piegów, a szkoda, bo uważam, że są słodkie

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Ciężko powiedzieć, bo cerę mam bardzo jasną, ale odcień jest raczej ciepły. Rumienię się łatwo, na intensywny kolor malinowy

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny blond w odcieniu miodowym, ze złotymi pasemkami.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Zmienny w zależności od pory dnia, więc trudno mi określić Rano nasycony, brzoskwiniowy lub nawet malinowy, a w ciągu dnia usta bledną do jasno-różowego...

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Najbardziej twarzowe kolory: morski/ turkus, ciepły żółty, camel, indygo, ciemna zieleń.

Niedobrze mi w bladym błękicie i zimnym fiolecie, różowym, cytrynowym.
renato4ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 19:59   #3986
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez filupka Pokaż wiadomość
Dziekuje Gosiaska , jestes wspaniala
Dziękuję bardzo ) mam nadzieję że dobrze doradziłam pozdrawiam
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 21:00   #3987
acapella
Zadomowienie
 
Avatar acapella
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 049
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się dość szybko, nawet jeśli skóra od silnego bądź pierwszego słońca zaczerwienia się, już po kilku godzinach zmienia kolor w pomarańczowy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy mam niebiesko-zielone, bez plamek. Oprawa oczu zdecydowanie ciemna.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nigdy nie miałam piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Raczej chłodny, wpadający w róż, ciężko mi ocenić. Rumienię się jednak na czerwień


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Brąz, latem jaśniejszy, zimą ciemniejszy. Włosy mienią się różnymi odcieniami brązu.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Hm, chyba koral


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Wydaje mi się, że najlepiej mi w szarym. Lubię też niebieski (chabrowy), granat, brąz, ciemną zieleń, czerń i biel. Nie lubię siebie w zółtym ani czerwonym ani zielonym


To jak? Co ze mną? Wydaje mi się, że nie pasuje do żadnego z określonych schematów...
acapella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 13:31   #3988
lavalier
Raczkowanie
 
Avatar lavalier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 33
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziękuje Koralyn
zdjęcia nie prześle,bo sie sparzyłam już na przesyłaniu zdjęć...zresztą mysle,że na zdjęciu nie widać dokładnie wszystkiego - ani refleksów we włosach,ani oprawy oczu ...

ale w sumie to ciekawe,że połysk włosów tak decyduje o typie urody..że bez refleksów mogłabym być zimą a tak to jestem jesień..
lavalier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 20:32   #3989
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny, przypomnę się - post numer 3882 na stronie 130 pomoże mi któraś określić, czym jestem?
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 01:04   #3990
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Hej

Ja też chciałabym prosić Was o pomoc w określeniu mojego typu urody

A więc po kolei:
1. Jak się opalasz: od razu na brąz, ale nie opalam się szybko
2. Kolor oczu: granat
3. Piegi: są, niewiele, trochę na nosie i policzkach
4. Cera: nie mam pojęcia jak ją opisać. Jestem raczej (?) blada, bez skłonności trądzikowych
5. Naturalny kolor włosów: brązowy
6. Kolor ust (naturalny oczywiście): róż
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?: nie mam pojęcia raczej ubieram się w stonowane kolory, ale czy są one odpowiednie?

Bardzo proszę nie zwracajcie uwagi na moje podkrążone oczy...
Nie widać podkrążeń.
ale do rzeczy. zdjęcia przekłamują, więc pośpiesz proszę z pomocą:
- jak wspomniałam, zdjęcia mają tendencję do fałszowania, ale Twoje oczy dla mnie nie są granatowe, ale niebieskie - i to nie ciemne.
- piegi - ciepłe, brązowawo-złotawe, czy brązowo-szare, takie 'bure', bez złota
- cera - nie chodzi o jej skłonności ale odcień. i tu zdjęcia mówią swoje, ale pokuszę się o Twoją osobistą ocenę - ciepła, chłodna? (czyli podkłady z domieszką żółci, ciepłego beżu, czy różu) oraz kolor rumieńców - chłodny róż, czy czerwień?
- włosy - brąz, ale jaki? zdjęcie mówi, że raczej chłodny, ale zdjęciom mniej ufam czasem, niż ocenie 'na żywo', więc: chłodny, z popielatym połyskiem? czy ciepły, złotawy?
- kolory jakie nosisz - sądzę, że mniej więcej wiesz, w jakich twarz wydaje się ożywiona, a w jakich 'ginie', hm? tyle co widzę po zdjęciu, to w czarnej koszulce nie wydajesz się zbyt szczęśliwa, więc to raczej nie Twój kolor. Ale mimo wszystko proszę, odp. na pytanka.

Edytowane przez Martencja24
Czas edycji: 2011-04-03 o 02:29
Martencja24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.