Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 20:57   #4711
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Pilar - też użyłam do makijażu. Po prostu skorzystałam z takiego, który miałam podwójny, a nadawał się kształtem. Do oczu juz go pchać nie będę:P
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:02   #4712
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
boskie

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Przedstawiam moje nowe dzieci - dwa pierwsze są moje moje, a dwa kolejne - mojej mamy.
Wszystkie z Castoramy za 13zł.

Ten pierwszy ma chyba dwa wyrośnięte keiki, w każdym razie liście jakby z trzech miejsc wyrastają i dwa z tych "pni" są mniejsze i bez pędów.
ale cudne storczyki

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość

tutaj moje 2dniowe, ostatni nabytek z miss sporty, chcialam dodac jakies wzorki, ale po klotni z TZtem nie mam na nic ochoty...
ale ty masz kobieto dłoniee i twoje paznokcie w mojej liście będą napewno na podium

Cytat:
Napisane przez Diana33 Pokaż wiadomość
nadrabiam zaległości :P


a tu moje pazurki- te pasiaste miałam przez kilka dni ale powiem szczerze że jakoś mi do gustu nie przypadły.
natomiast teraz mam te z crackiem i jestem zadowolona
i na dokładkę moje storczyki
a mi się bardzo podobają, takie inne

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
dzięęęękujemy

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Sposób znalazłam na blogu KattiePL, ale stepik zrobiłam własny



Nie wiem czemu wyszło takie malutkie jeśli nie widać to powiedzcie, wstawię inaczej.
ja frenczy z zasady nie lubię... może dlaego bo nie umiem zrobić


no dobra w miare nadrobiłam jak coś ominęłam proszę o skargi
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:20   #4713
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

No to ja tylko na szybko powiem, że pazurki same śliczne i niebieskie i frenche i nigdy nie słyszałam wcześniej o tym z pędzelkiem maczanym w zmywaczu, ciekawe

Ja dalej błyskam, ale nie podoba mi się... i jutro będę zmywać... ale juz dzisiaj mi się nie chciało dzisiaj znów mam dzien NIE do malowania, jakoś mi nie wychodziło.

Co do omdleń to ja tylko raz w życiu w kosciele oczywiście... facet mnie wyniósł, jak mniemam - bo ocknęłam się na schodach z nim obok siebie...

aha Orlico oby TZ poszło jednak lepiej niż przpuszcza i żeby wam wszystko poszło po waszej myśli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07817.jpg (31,8 KB, 61 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2011-06-29 o 21:21
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:31   #4714
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Mgiełko, dziękujemy Teraz już jest w Toruniu, zobaczymy się dopiero w piątek i mniej więcej wtedy powinny pojawić się wyniki... Niestety on coraz bardziej pesymistyczny się robi

Skończył mi się zapas postów na czas kuracji
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:38   #4715
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilar - też użyłam do makijażu. Po prostu skorzystałam z takiego, który miałam podwójny, a nadawał się kształtem. Do oczu juz go pchać nie będę:P
no ja właśnie nie mam nadmiaru pędzli,wręcz przeciwnie więcnie oddam żadnego na stracenie
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość

ja frenczy z zasady nie lubię... może dlaego bo nie umiem zrobić
ja też poza tym trzeba mieć idealne paznokcie do tego , nie za długie, nie za krótkie. Ale że Ty nie umiesz to nie wierzę, ideał Vintage floral stworzyłaś przecież to i frencza zrobisz !
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No to ja tylko na szybko powiem, że pazurki same śliczne i niebieskie i frenche i nigdy nie słyszałam wcześniej o tym z pędzelkiem maczanym w zmywaczu, ciekawe

Ja dalej błyskam, ale nie podoba mi się... i jutro będę zmywać... ale juz dzisiaj mi się nie chciało dzisiaj znów mam dzien NIE do malowania, jakoś mi nie wychodziło.

Co do omdleń to ja tylko raz w życiu w kosciele oczywiście... facet mnie wyniósł, jak mniemam - bo ocknęłam się na schodach z nim obok siebie...

aha Orlico oby TZ poszło jednak lepiej niż przpuszcza i żeby wam wszystko poszło po waszej myśli
ładny ładny mani co to za kolor pod spodem?

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Mgiełko, dziękujemy Teraz już jest w Toruniu, zobaczymy się dopiero w piątek i mniej więcej wtedy powinny pojawić się wyniki... Niestety on coraz bardziej pesymistyczny się robi

Skończył mi się zapas postów na czas kuracji
zrób tutoriale na wzorknikach, nie obrazimy się
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 22:00   #4716
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość

no dobra w miare nadrobiłam jak coś ominęłam proszę o skargi
Oo, jesteś
Mam pytanko - do kiedy przyjmujesz zgłoszenia w konkursie z bloga?
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 22:01   #4717
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
no ja właśnie nie mam nadmiaru pędzli,wręcz przeciwnie więcnie oddam żadnego na stracenie

ja też poza tym trzeba mieć idealne paznokcie do tego , nie za długie, nie za krótkie. Ale że Ty nie umiesz to nie wierzę, ideał Vintage floral stworzyłaś przecież to i frencza zrobisz !

ładny ładny mani co to za kolor pod spodem?

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------



zrób tutoriale na wzorknikach, nie obrazimy się
Już ten dzisiejszy robiłam na szybko wieczorem

A kolor u Mgiełki to CHYBA China Glaze - Fifth Avenue
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 22:08   #4718
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Mgiełko, dziękujemy Teraz już jest w Toruniu, zobaczymy się dopiero w piątek i mniej więcej wtedy powinny pojawić się wyniki... Niestety on coraz bardziej pesymistyczny się robi
ojj ja jestem zycoiwą pesymistka, wiem jak to jest. Ale na pewno mu jest łatwiej wiedząc, że ma ciebie. Dobrze, że nie musi długo czekac, bo to chyba najgorsze. Lepiej wiedziec szybciej, oby była dobrze!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

ładny ładny mani co to za kolor pod spodem?
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
A kolor u Mgiełki to CHYBA China Glaze - Fifth Avenue
Dokłądnie tak jak Orlica pisała Fifth Avenue
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 22:20   #4719
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Moje pierwsze, domowe, wakacyjne...

Użyte lakiery to czerwień golden rose, flejksy MS, czarny essence do stempli i utwardzacz miss sporty

jak starannie, no pieknie

alazkrainy dziekuje bardzo

ewalucja dziekuje bardzo


tak mi sie przypomnialo, to ja wiele razy mdlalam w zyciu, takie nagorsze moje upadki to byly w szpitalu, jak dostalam uczulenie na basenie i caaala buzia mi spuchla, i nie mogli mi dozylnie dac zastrzyku, to lekarka czy tam pielegniarka stwierdzila, ze trzeba domiesniowy. no to okej, lecimy... 3x mi sie wbijala, co chwile pytala czy ok ze mna, ja ze tak, tak. wstalam po pol h, usiadlam kolo mamy na lawce, przyszedl doktor zeby spisac jakies dane, a ja nagle pach, z lawki na te zimne kafelki runelam. inna sytuacja, na basenie. stalam z kolezanka w kolejce po cos do zjedzenia, grzalo mocno, a kolejka wielka, nagle patrze dziewczyna zemdlala przed nami i wybila 2zeby przednie, krew jej leci, no to co ja na to? pach na ziemie. cale szczescie, ze kolezanka podlozyla mi jakos swoja stopy jak lecialam i zebow nie stracilam
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 22:37   #4720
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
n
ja też poza tym trzeba mieć idealne paznokcie do tego , nie za długie, nie za krótkie. Ale że Ty nie umiesz to nie wierzę, ideał Vintage floral stworzyłaś przecież to i frencza zrobisz !

no cóż... spróbuje kiedyś bo w sumie to nigdy nie maiałam okazji

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Oo, jesteś
Mam pytanko - do kiedy przyjmujesz zgłoszenia w konkursie z bloga?
Końcowy termin nie jest określony ale coś kolo miesiąca
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 22:49   #4721
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ojj ja jestem zycoiwą pesymistka, wiem jak to jest. Ale na pewno mu jest łatwiej wiedząc, że ma ciebie. Dobrze, że nie musi długo czekac, bo to chyba najgorsze. Lepiej wiedziec szybciej, oby była dobrze!




Dokłądnie tak jak Orlica pisała Fifth Avenue
no ok, przyznamsię podejrzewałam,że to to,ale stwierdziłam że jak zapytam i wyjdzie że to kompletnie inny lakier to wyjdę na debila bo nie mam go w domu,z nam tylko z 'opowieści'
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 23:02   #4722
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Hehe ja też czasem wolę sie upewnić A fifth Avenue to taki "elegancki" kolor, w sumie myślałam, że bardziej mnie oczaruje - ale nie żałuję, że go mam. I co zmienia faktu, że jutro zrobię chyba coś innego, bo znowu wydawało mi się w głowie, że to połaczenie wyjdzie jakoś lepiej (pluję sobie właśnie w brode "gdzie moje wzorniki" i "chyba powinnam wziąć ich więcej")
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 23:24   #4723
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Oła, aż mnie zęby zabolały... Ja naprawdę jestem z siebie dumna, że dziś z tym omdleniem tak walczyłam, że straciłam świadomość, ale nie przytomność, że tak to ujmę - nie było mnie, ale utrzymałam się w pionie itd

Jeden jedyny raz kiedy naprawdę straciłam przytomność to jak się zaczadziłam. Chciałam sobie wziąć długą gorącą kąpiel, a okazało się, że gaz się ulatnia z boilera... Wyszłam jakoś z wanny, próbowałam się ubrać (skończyło się na staniku na plecach i koszuli nocnej na szyi -.-), ale nagle film mi się urwał. Dobrze, że mój ojciec wtedy był w domu, bo w tym czasie 90% miesiąca był w trasie... Wyważył drzwi i mnie wynieśli, oczywiście pogotowie mnie zabrało. Dowiedziałam się później, że pół minuty dłużej bym tam spędziła i już by nie było po co dzwonić A taka ciekawostka - rodziców zaalarmował odgłos tłuczonego ceramicznego zlewu - walnęłam w niego głową, tracąc przytomność
Ma się ten łeb!
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 23:49   #4724
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

O kurde.... no to na prawde mieli stracha, że hej... Dobrze, że nic ci się poważnego nie stało..

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Dobranoc dziewczyny, ja się kładę
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 07:15   #4725
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczynki pierwszy raz robiłam french wymywając lakier pędzelkiem i powiem wam że ta metoda to absolutna rewelacja! Jeszcze nigdy nie miałam tak starannie zrobionych pasków.
metoda fajna (tzn znam ale nie używałam) tylko wadą jest to, że się nie da dać lakieru pod biały pasek, a ja tak robie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ja dalej błyskam, ale nie podoba mi się... i jutro będę zmywać... ale juz dzisiaj mi się nie chciało dzisiaj znów mam dzien NIE do malowania, jakoś mi nie wychodziło.
oj Mgiełka, jestes za bardzo krytyczna dla swoich zdobień, ja nie wiem nigdy co Ci się w nich nie podoba
dla mnei super.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 07:35   #4726
symtuastic
Raczkowanie
 
Avatar symtuastic
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 295
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

caate, prześliczne paznokcie te krótsze z maja też mi się bardzo podobają
Orchid, jaki świetny freeeeeench. aż mi się zrobić zachciało ale ja i french, hahaha

nic mi się nie chce. pomalowałam wczoraj paznokcie, ale jakoś nie mam nastroju nawet żeby aparat podłączyć do kompa. wybaczcie
symtuastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 07:41   #4727
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Orlico o masakra.. Orliś dobrze że nic się nie stało jak by nasz pazurkowy wyglądał bez ciebie Ale głowę to masz mocną nie ma co strach się kapać normalnie

to ja wam się zwierze że miałam ostre zapalenie wyrostka robaczkowego a lekarze myśleli że po prostu się przejadłam bo pulchnym dzieciem byłam I dopiero w szpitalu po 3 dniach się mną przejeli i w ostatnim momencie mi pomogli ale w innym mieście bo u nas nie umieliby i teraz mam ohydną bliznę na brzuchu która była moim mega kompleksem ale przynajmniej żyję
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:08   #4728
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Dzień dobry... Jezuuuu. Zróbcie coś żebym nie myslała o jutrzejszej obronie
Im dłużej siedzę nad tymi notatkami tym mam większe wrażenie, że nic nie umiem A nie potrafię teraz usiąść i się nie uczyć wiedząc, że jutro odpowiadam Masakra jakaś

Trzymam kciuki za broniące się dzisiaj

I idę nadrabiać

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a te zmywacze z kwiatkiem to w ogóle nie zmywają
A żebyś wiedziała. Jakiś czas temu siedziałam sobie u siostry. Pazury juz miałam lekko pozdzierane i miałam zamiar je zmyć ale dopiero w domu. Ale tak leżał ten zmywacz na wierzchu, więc się pokusiłam... Dramat w 5 aktach "Zmyłam" Jedną rękę a drugą zostawiłam. Nie wiem czy to wina lakieru (jakiś bazarkowy wtedy miałam) czy to na serio te zmywacze sa takie wspaniałe

Cytat:
Napisane przez Diana33 Pokaż wiadomość
Karola- a dlaczego chcesz żeby Ci nóż w plecy wbić? przecież lada moment będziesz po obronie i będziesz mogła poszczycić się magistrem!!!!


a tu moje pazurki- te pasiaste miałam przez kilka dni ale powiem szczerze że jakoś mi do gustu nie przypadły.
natomiast teraz mam te z crackiem i jestem zadowolona
i na dokładkę moje storczyki
Ale mam wrażenie, że nie dam rady Zawsze sie strasznie denerwuję przed wszelkimi odpowiedziami ustnymi. I czytając te notatki odnosze wrażenie, że coraz mniej umiem

Krak super. Ale te w paski też mi się baaardzo podobają. Takie inne jakieś Dla mnie super. I storczyki

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Moje pierwsze, domowe, wakacyjne...
Śliczne. I jakie dokładne wykonanie
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Próbowałam dziś się uczyć du.pa. nie wychodziło
mam to gdzieś


jak to moja koleżanka powiedziała 2 minuty zbłaźnienia a tytuł na całe życie
myślałam że padnę jak to usłyszałam
Własnie ja też chyba to rzucę w cholerę. Chociaż zawsze tak mówię a po 10 minutach wracam do czytania

Pozdrów ją. I jeśli to prawda to jednak mam szansę żeby dostać ten tytuł

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Co do omdleń to ja tylko raz w życiu w kosciele oczywiście... facet mnie wyniósł, jak mniemam - bo ocknęłam się na schodach z nim obok siebie...
Nie mam problemu z omdleniami. Zdarzyło mi sie tylko raz i też w kościele. Wyniósł mnie jakiś facet a cuciła mnie moja znajoma, która jest pielęgniarką. Stała koło mnie w kościele i jak mnie wynieśli to wyszła żeby mi pomóc

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Jeden jedyny raz kiedy naprawdę straciłam przytomność to jak się zaczadziłam. Chciałam sobie wziąć długą gorącą kąpiel, a okazało się, że gaz się ulatnia z boilera... Wyszłam jakoś z wanny, próbowałam się ubrać (skończyło się na staniku na plecach i koszuli nocnej na szyi -.-), ale nagle film mi się urwał. Dobrze, że mój ojciec wtedy był w domu, bo w tym czasie 90% miesiąca był w trasie... Wyważył drzwi i mnie wynieśli, oczywiście pogotowie mnie zabrało. Dowiedziałam się później, że pół minuty dłużej bym tam spędziła i już by nie było po co dzwonić A taka ciekawostka - rodziców zaalarmował odgłos tłuczonego ceramicznego zlewu - walnęłam w niego głową, tracąc przytomność


Ma się ten łeb!
Matko kochana. Dobrze, że tata był w domu.

A z tego się uśmiałam zaczadzenie zaczadzeniem ale jak żeś przyrąbała w tą umywalkę to też mogło być nieciekawie...
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:25   #4729
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Karola teraz to odpoczywaj i już się nie stresuj


A ja przyszłam się pochwalić cze kupuje karnet na siłownie i będę ćwiczyć wczoraj biłam pierwszy raz i było super i jesczze codziennie kręce hula hopem od 3 dni oby tylko motywacji mi nie zabrakło
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 08:33   #4730
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Ewalucja, nie zdążyłybyście mnie poznać, to było 6 lat temu
Też miałam karnet na siłownię, ograniczony czasowo, tzn. 8 wejść do zaliczenia w miesiąc.
Niestety nie wykorzystałam go w całości :< Jeśli kiedyś jeszcze będę wykupywać, wezmę 4 wejścia na miesiąc.

Wiecie co, chciałabym zrobić kolejne tutki na wzornikach, ale potrzebuję konkretnego wzorku już na paznokciach, żeby było na "okładkę" tutorialu A niestety większość wzorków, o które prosicie na stepa, nigdy nie były wypróbowane na paznokciach, a jak były, to nie wyszły, np. niebieskie kwiatki, które wg Was były chmurkami/falami
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:45   #4731
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Ale macie przygody
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:26   #4732
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Kusi mnie coraz bardziej, żeby już przerwać kurację, sobota tak daleeeko...
Może pedi znowu zrobię?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:56   #4733
guinessi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 210
GG do guinessi
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

DZIOŁSZKI!!!!!!!!!!!!!! gdzie w TORUNIU kupię circus confetti essence dzisiaj jadę, a że w łodzi nigdzie już nie dostanę to może w Toruniu! wiecie cos może ??
guinessi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:58   #4734
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez guinessi Pokaż wiadomość
DZIOŁSZKI!!!!!!!!!!!!!! gdzie w TORUNIU kupię circus confetti essence dzisiaj jadę, a że w łodzi nigdzie już nie dostanę to może w Toruniu! wiecie cos może ??
Centrum handlowe Bielawy, Douglas.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:09   #4735
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Boże dziewczyny ! Jak mnie tu dawno nie było...przebaczcie
Pazurków nie pokaże bo się nie zmieniły...wciąż są czerwone, na szczescie nie zdazyly sie polamac.
Po tym Nail Resque z Rimmela moje paznokcie nie są twarde ale elastyczne.Nie wiem czy tez tak macie..ostatnio mi ujechała reka z klamki ( w taki sposob zlamalam paznokiec poprzednio ) a tym razem się wygiął i tyle. Zadowolenie 100%
Byleby sie trzymaly ladnie dalej.

Nadrobiłam niewiele,szef wrócił ze spotkania przed chwilką a ja jestem w pracy więc:

Orlica ty zbóju..akcja w łazience brzmiało po prostu strasznie
Chwała Panie, że nic Ci nie jest...i że tata był.Normalnie mnie ta historia przeraziła jakieś 3-4miesiące temu obok na osiedlu w moim mieście dziewczyna 17letnia sie zaczadziła w wanne.Tez przez piecyk.Tyle,że jej nie zdołali uratowac

ewalucja gratuluje karnetu ja też chodziłam jakiś czas na siłownie i w sumie karnet bardzo mobilizuje.Jak sie zaplaci z góry za miesiac to motywuje to chodzenia,szczegolnie jak sa to własne pieniadze
Ja po siłowni zawsze wracałam z super nastrojem.Poprawiało mi to samopoczucie,miałam ochote na wiecej rzeczy i spało mi sie elegancko

cate przecudne niebieskie pazurasy,ślina mi ciekła dopóki nie zobaczyłam pazurków glamour teraz nie tyle,że ślinotok...co chęć kupna. Wybywam po śniadanie do sklepu a tam jest półeczka z miss sporty,oby był ten niebieski.Ostatnio kupiłam ale okazał sie zupełnym bublem

diana te pasiaste pazurki,które zmyłas po kilku dniach bo sie srednio z nimi czułas...TYYYY ! piękne były !!
A co do storczyków to ten różowiusi stworzony for me

Póki co tyle zdązyłam nadrobić
__________________


za granicą - konto nieaktywne.


Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:21   #4736
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Karola teraz to odpoczywaj i już się nie stresuj


A ja przyszłam się pochwalić cze kupuje karnet na siłownie i będę ćwiczyć wczoraj biłam pierwszy raz i było super i jesczze codziennie kręce hula hopem od 3 dni oby tylko motywacji mi nie zabrakło
Na razie odpoczywam. Będę się w domu uczyć

W życiu nie chodziłam na siłownię U mnie nie ma w okolicy żadnej A może i bym się skusiła. Tylko dojeżdżać mi się nie chce. Ale życzę powodzenia i wytrwałości

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kusi mnie coraz bardziej, żeby już przerwać kurację, sobota tak daleeeko...
Może pedi znowu zrobię?
Jak u rąk nie możesz to machaj na stópkach. Może Ci stopo- wstręt przejdzie
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:30   #4737
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

hej hej

Cytat:
Napisane przez Diana33 Pokaż wiadomość

a tu moje pazurki- te pasiaste miałam przez kilka dni ale powiem szczerze że jakoś mi do gustu nie przypadły.
natomiast teraz mam te z crackiem i jestem zadowolona
i na dokładkę moje storczyki
matko boska
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Moje pierwsze, domowe, wakacyjne...

Użyte lakiery to czerwień golden rose, flejksy MS, czarny essence do stempli i utwardzacz miss sporty

sliczne
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No to ja tylko na szybko powiem, że pazurki same śliczne i niebieskie i frenche i nigdy nie słyszałam wcześniej o tym z pędzelkiem maczanym w zmywaczu, ciekawe

Ja dalej błyskam, ale nie podoba mi się... i jutro będę zmywać... ale juz dzisiaj mi się nie chciało dzisiaj znów mam dzien NIE do malowania, jakoś mi nie wychodziło.

Co do omdleń to ja tylko raz w życiu w kosciele oczywiście... facet mnie wyniósł, jak mniemam - bo ocknęłam się na schodach z nim obok siebie...

aha Orlico oby TZ poszło jednak lepiej niż przpuszcza i żeby wam wszystko poszło po waszej myśli
ładniutko


boże a ja wczoraj oczywiście co? akcja, ja ostatnio mam pecha ciągle mam jakieś chore sytuacje, tu kafeteria, tu mama noga rozcięta, tu tata gips.. a wczoraj.. ale od początku, w piątek byłam u znajomych bez chłopaka i był tam koleś co sie do mnie przystawiał, ale tak no delikatnie, nie nachalnie, bo wiedział że mam kogoś, ale latał za mną krok w krok, opowiadał o swoim życiu prywatnym ze szczegółami potem na imprezie, komplementy co 5 minut, na do widzenia kocham Cię ale to było takie zabawne i bez ciśnień i wczoraj miałam też iść do tych znajomych ale wziełam ze sobą chłopaka bo coś czułąm że może być różnie, oczywiście tam wszyscy zgon, ja wypiłam tylko 2 małe drinki, jak już wychodziliśmy z moim to tamten koleś dorwał mnie na balkonie do mnie z ryjem "pamietasz co ostatnio mi mowiłaś?" ja do niego "yy nic?" a on "tak sie tłumacz, bartek zastaw jej drzwi ona sie teraz tłumaczy, no prosze" i sie do mnie przystawia dobrze ze chłopak stanął w drzwiach.. po prostu koleś zrobił ze mnie jakaś szmate że niewiadomo co ja robiłam na ten imprezie 4 dni temu z nim i niewiadomo co mu mówiłam wyszliśmy, powiedziałam to chłopakowi on się wkurzył bo powiedział że skoro tak to chyba jednak dobrze usłyszal od niego na dowidzenia pa palancie czy coś, ja mówie idziemy tam z powrotem, koleś szedł na dół że co się dzieje i mój mu mówi że to i tamto nie podwalaj się do cudzej dziewczyny itd, troche tam się powściekał i poszliśmy do auta a a jak już tam byliśmy to koleś do bitki zaczał skakać, ale daliśmy sobie spokój bo nie będe u kogos (jego kolegi) robić grandy, on wynajmuje tam pokój i byłoby na niego itd.. żal ale się wsciekłam, ale teraz mam nauczkę, masz chłopaka? zależy Ci strasznie na nim? to zero poznawania kolesi a jak widzisz że na Ciebie ma "smaki" to olewa od razu, nawet żadnej gadki..
__________________


Edytowane przez glamour9
Czas edycji: 2011-06-30 o 10:32
glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:59   #4738
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Karola trzymaj się tam !! Paznokcie sobie ładne zrób I tez trzymam kciuki za wszystkie obronczynie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
oj Mgiełka, jestes za bardzo krytyczna dla swoich zdobień, ja nie wiem nigdy co Ci się w nich nie podoba
dla mnei super.
heheh dzisiaj mooooże trochę lepiej wyglądają, ale po prostu miałam w głowie jakis inny obraz chyba mówie czekam z niecierpliwościa na wzorniki

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kusi mnie coraz bardziej, żeby już przerwać kurację, sobota tak daleeeko...
Może pedi znowu zrobię?
nie przerywaj juz ci brakuje tylko dotknąc, a jak przerwiesz i kuracja mało pomoże to będziesz sobie zadawać pytanie "a może trzeba było odczekać te równo 2 tyg" także łap sie za nóżki i pokaz nam jakieś fajne pedi

glamour9 ale koleś ci narobił... ale to są tacy co odezwiesz się słowem z czystej kultury itp. a oni niewiadomo co sobie nawymyślaja. A ja to praktycznie nigdzie bez mojego TZ nie wychdzę to nie mam problemu a jak już się zdarzy to albo obrączką zaświecę albo cos. Kiedyś w Krakowie jak byłam u znajomych to jak powiedziałam kolesiowi, że zajęta jestem to chyba nawet wyszło trochę, że zajęta przez jedną z koleżanek z którymi byłam (ale mi tam to nie przeszkadza )
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:59   #4739
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
oto moje wczorajsze zdobycze wybieraliśmy razem z chłopakiem u mnie w drogerii są takie pudła duże takie boksy i tam są lakiery i jak przyjdzie coś wybrać to masakra, jeszcze muszę pamiętać jakie kolory mam w domu żeby w miare nie powtórzyć zaraz zabieram się za malowanie tylko który wybrać
od lewej numery: 549, 509, 412, 415
świetne

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
pokaze Wam cos tam w temacie spamowania
klik
sie usmialam
widziałam już wcześniej dobre...

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

Jak na noname to jest świetny Bardzo fajnie pęka. Jakbys widziała ten mój...

Ja jestem wierna zielonej Isanie z Rossa
No pokaż koniecznie swojego, no ale już po tym całym bałaganie i wracaj na założenie nowej części
Ja też jestem jej wierna wczoraj zakupiłam nową butelkę

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Przedstawiam moje nowe dzieci - dwa pierwsze są moje moje, a dwa kolejne - mojej mamy.
Wszystkie z Castoramy za 13zł.

Ten pierwszy ma chyba dwa wyrośnięte keiki, w każdym razie liście jakby z trzech miejsc wyrastają i dwa z tych "pni" są mniejsze i bez pędów.
Śliczne

Cytat:
Napisane przez Diana33 Pokaż wiadomość
nadrabiam zaległości :P


Agateczka- świetnie ten Twój crack popękał


a tu moje pazurki- te pasiaste miałam przez kilka dni ale powiem szczerze że jakoś mi do gustu nie przypadły.
natomiast teraz mam te z crackiem i jestem zadowolona
i na dokładkę moje storczyki
dziękuję
pazurki bardzo ładnie wyglądają
a storki: love: cudowneeeee

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Moje pierwsze, domowe, wakacyjne...

Użyte lakiery to czerwień golden rose, flejksy MS, czarny essence do stempli i utwardzacz miss sporty
Fajne, ja też robię taką metodą frencha, ale trochę inaczej

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Ja dalej błyskam, ale nie podoba mi się... i jutro będę zmywać... ale juz dzisiaj mi się nie chciało dzisiaj znów mam dzien NIE do malowania, jakoś mi nie wychodziło.
Dlaczego ci się nie podoba, fajnie jest

Alu

To na tyle, gonicie niesamowicie ja dziś zmywam kraka bo już mi się końcówki starły...
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:41   #4740
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

ooo widze historie;/
glam co za palant. ale powiem Ci ze ja wiecznie jakies chore problemy mam. w czerwcu jeszcze typiara miala problem ze siedze i ja obgaduje a ta tylko lukała na mnie ciagle co mnie wkurzalo ale ingorowalam, a potem gada po ludziach w klasie ze jak mam jakis problem to mam JEJ powiedziec

co do przykrych historii to jak bylam w 2 klasie podstawowki mama stawiala juz na mnie krzyzyk bo lezałam i sie dusilam,zastrzyki nie pomagaly ani 4 antybiotykow, wkoncu szpital i okazalo sie ze mam asmte+ alergie. do tej pory moja mama przezywa zebym nawet przeziebienia nie miala bo zaraz mam oskrzela chore i sie duuuuuszee i piiiisssskkk normalnie z pluc. i tak ze 4 dni az bede mogla JAKOS oddychac po lekach. w tym roku udalo mi sie uchronic od tego przypadku, raz przeziebiona bylam i raz grype zlapalam jak wszyscy chorowali

i spalam 12 godzin
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.