Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 12:29   #4321
mandykrolik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Hej,

Mam bardzo podobny typ urody do to twojego. Kazdy tez mi zawste mowil, ze jestem latem. Szkoda tylko, ze to nie taki latwy typ urody do pielegnacji. Niektorzy nie musza sie malowac by bardzo dobrze wygladac. Ja niestety musze i to codziennie podkreslac moje doskonalosci i niedoskonalosci.
mandykrolik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:05   #4322
probowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 69
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mikromakromanka Pokaż wiadomość
Mi jest wciąż mimo zaleceń cięzko określić typ mojej urody.. Niby mam ciemne włosy ale raczej brązowe, brązowe oczy, nie mam piegów i jestem blada raczej. Ciemne brwi, długie ciemne rzęsy... Ma ktoś pomysły :P?

wg mnie to typ śnieżki, czyli zima

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez xwhisper Pokaż wiadomość
pomoze mi ktoś ??

1. Jak się opalasz - ciężko .
Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy ale nie ciemny.

2. Kolor oczu - ciemne, piwne
Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna

3. Piegi - brak

4. Cera - jasny różowawy, lekko brzoskwiniowy
Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor- różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond


6. Kolor ust - różowy
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze - szary, biały, grafit, czerń , błękit,
źle- różowy, żółty, pomarańcz

Powiedziałabym, że jesteś latem, ale sama nie wiem....


WIOSNA


Skóra: Twoją skórę charakteryzuje przeźroczysta bladość o delikatnym, złocistym, brzoskwiniowym odcieniu. Często bywa lekko zaróżowiona. Jeżeli masz piegi, to mają one złote zabarwienie. Łatwo się opalasz, nawet na ciepły, ciemny brąz.


Oczy: mają zazwyczaj nieco ciemniejszą od włosów oprawę. Tęczówka oka ma odcień od niebieskiego do zielonego, rzadziej złotego brązu. Źrenica często oddzielona jest od tęczówki wyraźną obwódką w kolorze złotym lub złotobrązowym.


Włosy: jako dziecko byłaś blondynką. Teraz Twoje włosy są jasne, w słomianym, żółtawym, platynowym, miodowym odcieniu. Jeżeli masz brązowe włosy, zawsze mają ciepły, złotawy lub rudawy połysk.





LATO

Skóra: masz bladą, gładką, porcelanową cerę lub skórę dobrze ukrwioną z wyraźnie przebłyskującymi, delikatnymi naczynkami o chłodnym, różowym odcieniu. Możesz też posiadać cerę o jasnym, chłodnym oliwkowym odcieniu. Jeżeli posiadasz piegi są one zawsze szare lub szarobrunatne. Jeżeli nie masz bardzo bladej jasnej cery, dobrze się opalasz na chłodny oliwkowy kolor.


Oczy: oprawa oczu wydaje się mieć często popielaty odcień, nigdy złocisty. Masz brązowe, niebieskie lub szare oczy.


Włosy: W dzieciństwie byłaś blondynką. Z wiekiem Twoje włosy ściemniały. Jeżeli jako dziecko miałaś słomiany blond, teraz ich odcień zmienił się w popielaty. Jeżeli były popielate, teraz są brązowe. Zawsze z popielatym połyskiem.






JESIEŃ




Skóra: jest gładka, jasna. Cera ma ciepłą barwę kości słoniowej lub intensywną, złocisto-beżową, brzoskwiniową. Masz skłonność do piegów i znamion w kolorze rudym lub złocisto-brunatnym. Źle się opalasz - słońce często powoduje zaczerwienienia skóry.


Oczy: mają barwę topazu, brązu, złotego brązu, zieleni. Możesz mieć stalowo-niebieskie lub błękitne oczy ze złotawymi, ciepłymi plamkami.


Włosy: w dzieciństwie byłaś blondynką, a z wiekiem Twoje włosy ściemniały. Mają teraz kolor od blond przez czerwony blond, kasztanowy, marchewkowy do brązowego. Twoje włosy mają zawsze ciepły, złotawy połysk.






ZIMA




Skóra: jeżeli jesteś typem Królewny Śnieżki masz bardzo jasną porcelanową skórę, która sprawia wrażenie transparentnej i czystej. Rzadko się rumienisz, słabo opalasz - maksymalnie na delikatny oliwkowy brąz. Jeżeli prezentujesz typ południowy Twoja skóra ma chłodny odcień oliwki. Szybko się opalasz - na intensywny oliwkowy kolor.


Oczy: mają ciemną oprawę. Ze względu na kontrast między bielą gałki ocznej i tęczówki, błyszczą intensywnym blaskiem. Tęczówka może mieć zdecydowany, czysty kolor: ciemnobrązowy, zielony, ciemnoniebieski, błękitny, orzechowy.


Włosy: jeżeli w dzieciństwie byłaś blondynką, teraz na pewno masz ciemne włosy z charakterystycznym granatowym lub popielatym połyskiem. Mogą być ciemnobrązowe, czarnobrązowe lub kruczoczarne.
__________________
razem od 09.08.2005
zaręczeni od marca 2011
ślub 09.06.2012
probowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 13:56   #4323
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Witam Mała poprawka...Jednak oczy mam jasno niebieskie a nie ciemno xD Nie wiem jakim cudem mi się tam tak napisała...Pomoże mi ktoś?? Mój opis powyżej and up up:p
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 15:16   #4324
roxaa19
ROXAA19
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko. Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy.


2. Kolor oczu - zielone, raczej jasne. czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę. Brwi i rzesy mam ciemne.


3. Piegi -brak piegów

4. Cera - brzoskwiniowy


5. Naturalny kolor włosów - "ciemny blond, jasny braz" ale bardziej BRĄZ. Teraz mam wlosy ciemnego brazu


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - lekki,delikatny roz


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
w makijazach lubie czarna kreske, . brazowe cienie do powiek mysle ze powoduja ze moge oczy wydawaja sie sine. ciemnych kolorow na ustach nie lubie, jedynie delikatny kolor


Jaki jest mój typ urody??

Edytowane przez roxaa19
Czas edycji: 2011-09-29 o 15:17
roxaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 16:28   #4325
probowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 69
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Witam Pomoże mi ktoś?)
1. Opalam się bardzo powoli, odcień złotawo- brązowy.
2. Oczy ciemno- szaro- niebieskie. kolor czysty. Brwi i rzęsy ciemne.
3. Brak piegów
4. Cera porcelanowa, nie rumienie się
5. Włosy złoty brąz coś a' la ciemny blond (ja mówię bliżej nieokreślone xD)
6. Usta dość jasne, różowe
7. Tragicznie w brązach, źle w bieli i żółciach-wyglądam wtedy na chorą bo "odbijają" się od mojej karnacji Dobrze w turkusie.

Podejrzewam, że jesteś latem. Cera porcelanowa, kolor włosów prawdopodobnie mysi.

Kolory dla Ciebie : szary, antracyt, błękit morski, szarobrązowy, jasnoniebieski, jasna mięta, złamana biel, delikatny cytrynowy, jasnoróżowy.

Zamiast czarnego, który postarza Lato proponuję grafit.
W czystej bieli nie jest Ci najlepiej, bo Twoja letnia cera przybiera przy niej szarawy odcień, wydajesz się wtedy nieco zmęczona.

Noś biel w odcieniu skorupki jajka lub owczej wełny.
Zieleń wybierz o niebieskim zabarwieniu. Najodpowiedniejsza będzie zieleń morska, zieleń butelkowa, zieleń pastelowa lub szara zieleń. Turkus też będzie ok.
Brązy o różowym odcieniu.
Żółty, jeśli już musi być to w kolorze cytrynowym lub żółtym pastelowym.
Z fioletów najodpowiedniejszy odcień - lila, ze względu na jasną karnację, przy ciemniejszej mogłabyś sobie pozwolić na śliwkę.
Kochasz róż? Dla Ciebie idealny będzie rozmyty, delikatny.
Czerwień: malin, wina, wiśni, arbuza, fuksji. Unikaj czerwieni zbliżonej do oranżu z domieszką żółtego.

Wybierając kolory dla siebie stawiaj na chłodne, przydymione, "brudne" barwy. Jaskrawe, neonowe nie są dla LATA. Wybieraj pastele.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez roxaa19 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko. Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy.


2. Kolor oczu - zielone, raczej jasne. czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę. Brwi i rzesy mam ciemne.


3. Piegi -brak piegów

4. Cera - brzoskwiniowy


5. Naturalny kolor włosów - "ciemny blond, jasny braz" ale bardziej BRĄZ. Teraz mam wlosy ciemnego brazu


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - lekki,delikatny roz


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
w makijazach lubie czarna kreske, . brazowe cienie do powiek mysle ze powoduja ze moge oczy wydawaja sie sine. ciemnych kolorow na ustach nie lubie, jedynie delikatny kolor


Jaki jest mój typ urody??

WIOSNA na 100%.
Ale raczej źle się malujesz. Przede wszystkim za ciemno.


Mocny makijaż lub zbyt kontrastowy nie podkreśli Twojej delikatnej urody. Urok wiosny polega na pięknym kolorze cery. Zrezygnuj z czarnej kredki na oku. Powinnaś używać mlecznych, miękkich kolorów cieni.
Szminek w barwach od łososiowej do ciepłego różu.
Pasują Ci zarówno delikatne, transparentne pomadki, jak i szminki o mocnych zdecydowanych kolorach, np. czerwień rakowa.
Cienie: brzoskwiniowe, morelowe, kakao, delikatny szary.



Kolory, dzięki którym będziesz wyglądała na zdrową i szczęśliwą to: kremowy, jasne beże, odcienie złotawe, piaskowy, każda zieleń oprócz tej ciemnej butelkowej, żółć żonkila, szary, czerwień koralowa, pomidorowa, paprykowa, oranż w każdym wcieleniu.

Na niebieski uważaj, decydując się na niego wybierz turkus, morski lub granat. Stawiaj jednak na zieleń. To typowo wiosenny kolor
__________________
razem od 09.08.2005
zaręczeni od marca 2011
ślub 09.06.2012
probowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 17:57   #4326
Hiddej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 57
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cześć Dziewczyny,
Do tej pory myślałam, że jestem zimą. Farbowałam włosy na czarno, moja skóra wydawała sie być bardziej blada. Teraz mam "swój" kolor i troszkę sie pogubiłam, mam nadzieje że mi pomożecie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się dosyć szybko na ładny, brązowy kolor (ciepły-złotawo-brązowy)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Kolor oczu brązowy z ciemniejszymi obwódkami. Ja twierdze że mam czysty kolor, ale mama mówi że przebija mi sie miodowy ;P Brwi są ciemne, rzęsy jaśniejsze

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
absolutny brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Wydaje mi się że kolor skóry jest oliwkowy, chociaż brzoskwinia wchodzi w gre.. może poprostu mam ziemnistą i zmęczoną? Rumienie się na różowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Brąz, bardziej mysi

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Usteczka różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Kiedy farbowałam włosy na czarno, lubiłam niebieski, czerwony, czarny, fioletowy bo nieźle w nich wyglądałam. Z obecnym kolorem(najbliższy mojemu naturalnemu) jeszcze sobie nie radze i nie do końca wiem w czym mi dobrze ;/


Dodaje pocięte zdjęcia, może coś wniosą
Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez Hiddej
Czas edycji: 2011-10-01 o 14:42
Hiddej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 20:32   #4327
depeche89
Przyczajenie
 
Avatar depeche89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
GG do depeche89
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Proszę o pomoc bo już nie wiem jakim typem jestem...
1. Jak się opalasz - średnia prędkość opalania, ale od razu na brązowo.

2. Kolor oczu - Kolor oczu brązowy z ciemniejszymi obwódkami. Mam jasniejsze i ciemniejsze plamki. Brwi ciemne, ale nie czarne.

3. Piegi - brak
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Cera jasna, lekko różowo-żółta, ziemista? Raczej się nie rumienię, chyba, że z gorąca, wtedy na różowo.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny mysi blond.
6. Kolor ust jasny róż.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Z tego co zauważyłam najlepiej wyglądam we wosach czekoladowych, rudawych, źle we włosach szarych, bardzo ciemnych. Najlepiej wyglądam w ubraniach czarnych, czerwonych, białych, pudrowych, różu.

Ludzie mówią, że jestem podobna do Emmy Watson.
Dodaję zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03841.jpg (125,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC12902.jpg (121,0 KB, 11 załadowań)
depeche89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 21:17   #4328
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam Na wstępie: dzięki za odpowiedź Probowa, szczególnie za wyodrębnienie kolorów A teraz ktoś mógłby określić typ urody mojej mamy? Zaciekawiło Ją to a ja niestety nie do końca się orientuję


1. Opalam się dość szybko, kolor ładny złotawo- brązowy
2.Oczy wielokolorowe Zielone z niebieskimi i brązowymi plamkami, rzęsy dość mocno zarysowane
3.Brak piegów (moim skromnym zdaniem to anomalia, bo pasowałyby idealnie xD)
4.Cera złotawa, ciepła: nie rumienię się
5.Ciemny blond, mysi
6. Kolor ust- jasny róż
7. Dobrze-ciemna zieleń, rudości
Źle- niebieski, fioletowy, różowy

Z Góry dziękuję za odpowiedź
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 22:21   #4329
probowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 69
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Hiddej Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
Do tej pory myślałam, że jestem zimą. Farbowałam włosy na czarno, moja skóra wydawała sie być bardziej blada. Teraz mam "swój" kolor i troszkę sie pogubiłam, mam nadzieje że mi pomożecie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się dosyć szybko na ładny, brązowy kolor (ciepły-złotawo-brązowy)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Kolor oczu brązowy z ciemniejszymi obwódkami. Ja twierdze że mam czysty kolor, ale mama mówi że przebija mi sie miodowy ;P Brwi są ciemne, rzęsy jaśniejsze

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
absolutny brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Wydaje mi się że kolor skóry jest oliwkowy, chociaż brzoskwinia wchodzi w gre.. może poprostu mam ziemnistą i zmęczoną? Rumienie się na różowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Brąz, bardziej mysi

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Usteczka różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Kiedy farbowałam włosy na czarno, lubiłam niebieski, czerwony, czarny, fioletowy bo nieźle w nich wyglądałam. Z obecnym kolorem(najbliższy mojemu naturalnemu) jeszcze sobie nie radze i nie do końca wiem w czym mi dobrze ;/


Dodaje pocięte zdjęcia, może coś wniosą
Z góry dziękuję za pomoc

Poczytałam trochę w necie, bo nie byłam pewna przez Twój kolor oczu, ale jednak jesteś latem

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez depeche89 Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc bo już nie wiem jakim typem jestem...
1. Jak się opalasz - średnia prędkość opalania, ale od razu na brązowo.

2. Kolor oczu - Kolor oczu brązowy z ciemniejszymi obwódkami. Mam jasniejsze i ciemniejsze plamki. Brwi ciemne, ale nie czarne.

3. Piegi - brak
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Cera jasna, lekko różowo-żółta, ziemista? Raczej się nie rumienię, chyba, że z gorąca, wtedy na różowo.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny mysi blond.
6. Kolor ust jasny róż.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Z tego co zauważyłam najlepiej wyglądam we wosach czekoladowych, rudawych, źle we włosach szarych, bardzo ciemnych. Najlepiej wyglądam w ubraniach czarnych, czerwonych, białych, pudrowych, różu.

Ludzie mówią, że jestem podobna do Emmy Watson.
Dodaję zdjęcie.
Strzelam, że jesteś jesienią. Poczytaj w necie o tym typie urody

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Witam Na wstępie: dzięki za odpowiedź Probowa, szczególnie za wyodrębnienie kolorów A teraz ktoś mógłby określić typ urody mojej mamy? Zaciekawiło Ją to a ja niestety nie do końca się orientuję


1. Opalam się dość szybko, kolor ładny złotawo- brązowy
2.Oczy wielokolorowe Zielone z niebieskimi i brązowymi plamkami, rzęsy dość mocno zarysowane
3.Brak piegów (moim skromnym zdaniem to anomalia, bo pasowałyby idealnie xD)
4.Cera złotawa, ciepła: nie rumienię się
5.Ciemny blond, mysi
6. Kolor ust- jasny róż
7. Dobrze-ciemna zieleń, rudości
Źle- niebieski, fioletowy, różowy

Z Góry dziękuję za odpowiedź

Twoja mama to Wiosna
__________________
razem od 09.08.2005
zaręczeni od marca 2011
ślub 09.06.2012
probowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 14:40   #4330
Hiddej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 57
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez probowa Pokaż wiadomość
Poczytałam trochę w necie, bo nie byłam pewna przez Twój kolor oczu, ale jednak jesteś latem
aaaaach, dziekuję Ci ślicznie
Hiddej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 14:41   #4331
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko, na bązowo potem taki pomarańczowy

2. Kolor oczu - szaro niebieskie, okalające je rzęsy bardzo długie i czarne.

3. Piegi - mało i mało widoczne

4. Cera - chłodna, chociaż szybko się opala to jest taka ma w sobie coś z porcelany.

5. Naturalny kolor włosów- brązowe, naturalne,

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - intensywny róż

to jest opis mojej koleżanki ,która mnie poprosiła, żebym określiła jej typ urody ale właśnie nie mam pojęcia cóż to może być. ogólnie kojarzy mi się jej uroda z takim ziemistym odcieniem... z góry dziękuję za odpowiedzi.
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 17:48   #4332
Minariko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 100
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - wolno, najpierw na czerwono a potem zostaje coś szaroburego Łatwo o poparzenie


2. Kolor oczu - Jasne, wokół źrenicy jest żółtawe "słoneczko". Brwi i rzęsy czarne i gęste.


3. Piegi - Duża ilość. Zimą większość znika a latem powracają. Raczej szaro-brązowe.


4. Cera - Skóra różowo-porcelanowa. Często się rumienię na czerwono.


5. Naturalny kolor włosów - Ciemny brąz z popielatym/szarym blaskiem.


6. Kolor ust - jasny różowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Ciężko mi stwierdzić ale bardzo dużo osób mi mówi, że najlepiej wyglądam w ciemnym niebieskim lub chabrowym.


Bardzo proszę o analizę ponieważ raz czytam ze jestem zimą innym razem, że wiosną a gdzieś indziej, że latem Aby ułatwić zadanie przesyłam zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (22,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cera.jpg (13,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (9,5 KB, 7 załadowań)
Minariko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 14:01   #4333
camille96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Jeśli można.
1. Jak się opalasz? - najpierw czerwony, ramiona zawsze spalone (reszta tylko czerwonawa) po kilku dniach brązowieje(najciemniej na rękach, najmniej na twarzy) trudno się opala.
2. Kolor oczu - niebieski, czasami wpadający w zieleń.
3. Piegi - ani jednego.
4. Cera - kolor cery różowy a czasem nawet wpadający w brzoskwiniowobrązowy, łatwo rumieni się na czerwono.
5. Naturalny kolor włosów - Ciemniejszy blond/ jasny brąz
6. Kolor ust - czerwone

Proszę o analizę. Sama sobie dobrać nie umiem. Mi by pasowało wszystko, dlatego wolę się tu doradzić.
camille96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 16:33   #4334
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witojcie dziewczęta
Chyba się moę podłączyć

W końcu postanowiłm się was poradzić, ponieważ sama nie moge określić swojego typu, oraz kształt twarzy - ja osobiście myślę, że okrągło - kwadratowa. Liczę na waszą pomocną dłoń

1. Jak się opalasz - ogólnie pierwszy raz różowo-brązowy,ale bez bąbli itp... później brąz. Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy a nawet brzoskwiniowy i tzyma się dość długawo.
2. Kolor oczu - zielony, ze złotymi, a raczej żółtymi plamkami.
3. Brwi i rzęsy - myślę, że w miarę długie i jedna i drugie i czarne(wiele osób myślało, że maluję).
4. Piegi - w zimie nic, w lato też, no chyba że pódę na solarium, bo od słońca raczej nie, chyba, że faktycznie się duuuużo opalam.
5. Cera - myślę, że pośrednia - nie porcelanowa, ale też nie śniada. Taka raczej uniwersalna, tyle, że mam skłonność do różowych policzków, a przy "-" temperaturach i np.zawstydzeniu aż czerwona.(uczulenie na mleko, którego za Chiny nie odpuszczę sobie...tzn.mleka:P ) - czyli ogólnie wrażliwa i "T" policzki słuche a czoło, nos i broda tłuste.
6. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, raczej bez refleksów.
7. Kolor ust - jaśniutki.
8. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - myślę, że ja osobiście lubię czarny, siwy, czasami czerwień, fiolet, granat (ciuchy)a w makijażu lubię różne, tzn.na "kolorowo"-kilkoma ciniami, lub barwy naturalne, nigdy jednym kolorem. ALE CHCĘ FACHOWEJ PORADY

Ostatnio byłam u kosmetyczki (jako os.towarzysząca, a raczej "kierowiec" jako, że trochę lubię wszystkie nowinki itp... ale jakoś nie profesjonalnie.... i się spytałam jej jak powinnam się malować-oczy zwłaszcza i usta-bo mam bardzo małe i używam np.eveline lip coś tam extreme.... aalbo rimmel nude-pomadkę, ale myślałam o konturówce oraz pomadce, ale czy znacie jakąś naturalną i nie drogą? a co do oczu to kosmetyczka mi powiedziała, że powinnam cieniować oczy bo mam jakoś tam osadzone i powieki jakieś tam, w sumie zawsze cienie cieniuję, bo tylko tak mi się podoba.... ale czy któraś, która się zna może to opisać i określić??? a co do ust, to w sumie nic się nie dowiedziałam... więc może macie jakieś patenty? ) Właśnie co do makijażu - to jakich kolorów powinnam używać, a co do ciuchów to też jakie kolory mi pasują?

MOJE DROGIE CZEKAM NA ODPOWIEDŹ Z NIECIERPLIWOŚCIĄ!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG1941.jpg (74,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c29d24dd25.jpg (29,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3dac8f3b95.jpg (38,1 KB, 16 załadowań)
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?


Edytowane przez JaKate
Czas edycji: 2011-10-06 o 17:03
JaKate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 01:35   #4335
Skyrim
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 98
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To ja też bardzo proszę o pomoc.


1. Jak się opalasz - bardzo szybko, czasami aż za bardzo i mam lekkie poparzenia, na różowo (ale nie jestem pewna) potem złoty brąz, jasny

2. Kolor oczu - zielone, zielono-szare (oliwkowe?), mam gdzieniegdzie żółtawe punkciki i brązową skaze w prawym oku. Oprawa zdecydowana, rzęsy bardzo długie, niemal czarne lecz w słońcu są brązowe, brwi ciemne tak jak rzęsy

3. Piegi - dużo, choć większość mało widoczne, bardziej złotawe, za każdym wyjściem na słońce pojawia sie ich więcej i niektóre robią się intensywne, mam też pare pieprzyków na twarzy i więcej na ciele

4. Cera - żółtawa, w zime bardziej blada

5. Naturalny kolor włosów- brązowe..ciemne (nie potrafie teraz dokładniej powiedzieć, ponieważ dawno ich nie widziałam), odrosty mam mysie.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - to zależy, gdy jest zimn są bardzo jasne, jasny róż


Dodaję pare zdjęć poglądowych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 302079_214556135278787_100001732065682_591407_1544927353_n.jpg (14,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e.jpg (5,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg x.jpg (5,8 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez Skyrim
Czas edycji: 2011-10-07 o 01:37
Skyrim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 11:35   #4336
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

szkoda, że brak odpowiedzi, ... ?
chętnie bym się dowiedziała
czekam i pozdrawiam
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?

JaKate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 16:39   #4337
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Hej kochane! Zrobiłam wiele testów na typ urody w necie, niestety za każdym razem wychodzi mi coś innego. Liczę na Waszą pomoc!

1.
Nie opalam się, a jeśli już to na czerwono i po kilku dniach nie ma już śladu po opalaniu.

2. Oczy mam zielone z delikatną domieszką brązu i ciemną obwódką. Oprawa oczu jest ciemna.

3. Nie mam piegów.

4. Cera blada, wręcz przezroczysta. Rumienię się na różowo.

5. Włosy brązowe.

6. Usta różowe.

Dla ułatwienia dodaję zdjęcie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02367.jpg (115,9 KB, 7 załadowań)
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.


stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 19:45   #4338
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - dość szybko, pierwszy raz na czerwono, później stopniowo na brąz

2. Kolor oczu -czyste niebieskie
3. Piegi - mało i mało widoczne

4. Cera - dość blada

5. Naturalny kolor włosów- ciemny blond
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) -delikatny róż

Z góry dziękuję dobrej Duszyczce, któaa pomoże mi określić mój typ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z.jpg (21,0 KB, 7 załadowań)
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 11:03   #4339
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - dość szybko, pierwszy raz na czerwono, później stopniowo na brąz

2. Kolor oczu -czyste niebieskie
3. Piegi - mało i mało widoczne

4. Cera - dość blada

5. Naturalny kolor włosów- ciemny blond
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) -delikatny róż

Z góry dziękuję dobrej Duszyczce, któaa pomoże mi określić mój typ
Ja bym stawiała na zimne typy urody czyli lato- zima, ale wg mnie bardziej jesteś lato ale to taka moja amatorska opinia.
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 11:29   #4340
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

a ja, a ja?
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.


stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 13:33   #4341
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez stalowamagnolia Pokaż wiadomość
Hej kochane! Zrobiłam wiele testów na typ urody w necie, niestety za każdym razem wychodzi mi coś innego. Liczę na Waszą pomoc!

1.
Nie opalam się, a jeśli już to na czerwono i po kilku dniach nie ma już śladu po opalaniu.

2. Oczy mam zielone z delikatną domieszką brązu i ciemną obwódką. Oprawa oczu jest ciemna.

3. Nie mam piegów.

4. Cera blada, wręcz przezroczysta. Rumienię się na różowo.

5. Włosy brązowe.

6. Usta różowe.

Dla ułatwienia dodaję zdjęcie:
Może mieszanka lata z jesienią? Ale ja na prawdę jestem amatorem więc to nie jest nic pewnego, jednak wg mnie to tak wygląda .
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 16:25   #4342
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Unhappy Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez JaKate Pokaż wiadomość
Witojcie dziewczęta
Chyba się mogę podłączyć

W końcu postanowiłm się WAS poradzić, ponieważ sama nie moge określić swojego typu, oraz kształt twarzy - ja osobiście myślę, że okrągło - kwadratowa. Liczę na Waszą pomocną dłoń

1. Jak się opalasz - ogólnie pierwszy raz różowo-brązowy,ale bez bąbli itp... później brąz. Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy a nawet brzoskwiniowy i tzyma się dość długawo.
2. Kolor oczu - zielony, ze złotymi, a raczej żółtymi plamkami.
3. Brwi i rzęsy - myślę, że w miarę długie i jedna i drugie i czarne(wiele osób myślało, że maluję).
4. Piegi - w zimie nic, w lato też, no chyba że pódę na solarium, bo od słońca raczej nie, chyba, że faktycznie się duuuużo opalam.
5. Cera - myślę, że pośrednia - nie porcelanowa, ale też nie śniada. Taka raczej uniwersalna, tyle, że mam skłonność do różowych policzków, a przy "-" temperaturach i np.zawstydzeniu aż czerwona.(uczulenie na mleko, którego za Chiny nie odpuszczę sobie...tzn.mleka:P ) - czyli ogólnie wrażliwa i "T" policzki słuche a czoło, nos i broda tłuste.
6. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, raczej bez refleksów.
7. Kolor ust - jaśniutki.
8. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - myślę, że ja osobiście lubię czarny, siwy, czasami czerwień, fiolet, granat (ciuchy)a w makijażu lubię różne, tzn.na "kolorowo"-kilkoma ciniami, lub barwy naturalne, nigdy jednym kolorem. ALE CHCĘ FACHOWEJ PORADY

Ostatnio byłam u kosmetyczki (jako os.towarzysząca, a raczej "kierowiec" jako, że trochę lubię wszystkie nowinki itp... ale jakoś nie profesjonalnie.... i się spytałam jej jak powinnam się malować-oczy zwłaszcza i usta-bo mam bardzo małe i używam np.eveline lip coś tam extreme.... aalbo rimmel nude-pomadkę, ale myślałam o konturówce oraz pomadce, ale czy znacie jakąś naturalną i nie drogą? a co do oczu to kosmetyczka mi powiedziała, że powinnam cieniować oczy bo mam jakoś tam osadzone i powieki jakieś tam, w sumie zawsze cienie cieniuję, bo tylko tak mi się podoba.... ale czy któraś, która się zna może to opisać i określić??? a co do ust, to w sumie nic się nie dowiedziałam... więc może macie jakieś patenty? ) Właśnie co do makijażu - to jakich kolorów powinnam używać, a co do ciuchów to też jakie kolory mi pasują?

MOJE DROGIE CZEKAM NA ODPOWIEDŹ Z NIECIERPLIWOŚCIĄ!



hej kobietki!!!

czekam i czekam i nic....
normalnie czuje się zostawiona
żarcik, ale poważnie czekam i...Gucio.
mam prośbę, niech mi któraś znachoreczka odpisze

będę wdzieczna!


fotki:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1317911589

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1317911589

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1317911589

więc czekam
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?


Edytowane przez JaKate
Czas edycji: 2011-10-08 o 16:30
JaKate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:21   #4343
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

lusianna, dzięki kochana za dobre chęci! Hmmm jesień nigdy mi nie wyszła w żadnym teście, więc chyba jestem lato Czekam na kolejne sugestie
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.



Edytowane przez stalowamagnolia
Czas edycji: 2011-10-08 o 18:22
stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:25   #4344
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Hej
Potrzebuję porady odnośnie określenia typu urody. Nigdy tego nie umiałam, a chciałabym jakoś fajnie się malować, wiedzieć w jakich kolorach mi najlepiej etc.



1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Ciężko. Najpierw na czerwono, a potem zamienia się na brązowy. odcień opalenizny- lekko przykurzony.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Kolor oczu: zielone, chyba bez plamek(nigdy nie zwracałam uwagi tak szczególnie na to, a teraz nic nie widzę). Mam ciemne brwi i ciemne rzęsy.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegi występują szczególnie w lecie i są szaro-brązowe. Teraz sa takie bardzo słabe.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Kolor oliwkowy, taki ziemnisty. Rumienie się na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny, mysi.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Różowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Hmm.. większość moich ubrań jest ciemna. Granat, czerń, szary kolor- głównie w takich kolorach chodzę, dlatego ciężko mi ocenić w czym mi dobrze. Aczkolwiek dużo razy słyszałam, że w ciemnym mi dobrze.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 19:50   #4345
olga220988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 42
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To ja też chcę wiedzieć


1. Opalam się bardzo trudno, najpierw na czerwono, wręcz się parzę, a potem delikatna opalenizna szybko znika.
2.Oczy zieloniuchne
3.Brak piegów
4.Cera blado-różowiutka
5.Bardzo, bardzo, bardzo ciemny mysi blond lub mysi brąz, w lecie refleksy w kolorześredniego blondu. W dzieciństwie byłam jasną blondynką, teraz blond pozostały tylko brwi, rzęsy i włosy na rękach
6. Kolor ust- ciemny, dosyć wyrazisty róż
olga220988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:19   #4346
roxaa19
ROXAA19
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez probowa Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że jesteś latem. Cera porcelanowa, kolor włosów prawdopodobnie mysi.

Kolory dla Ciebie : szary, antracyt, błękit morski, szarobrązowy, jasnoniebieski, jasna mięta, złamana biel, delikatny cytrynowy, jasnoróżowy.

Zamiast czarnego, który postarza Lato proponuję grafit.
W czystej bieli nie jest Ci najlepiej, bo Twoja letnia cera przybiera przy niej szarawy odcień, wydajesz się wtedy nieco zmęczona.

Noś biel w odcieniu skorupki jajka lub owczej wełny.
Zieleń wybierz o niebieskim zabarwieniu. Najodpowiedniejsza będzie zieleń morska, zieleń butelkowa, zieleń pastelowa lub szara zieleń. Turkus też będzie ok.
Brązy o różowym odcieniu.
Żółty, jeśli już musi być to w kolorze cytrynowym lub żółtym pastelowym.
Z fioletów najodpowiedniejszy odcień - lila, ze względu na jasną karnację, przy ciemniejszej mogłabyś sobie pozwolić na śliwkę.
Kochasz róż? Dla Ciebie idealny będzie rozmyty, delikatny.
Czerwień: malin, wina, wiśni, arbuza, fuksji. Unikaj czerwieni zbliżonej do oranżu z domieszką żółtego.

Wybierając kolory dla siebie stawiaj na chłodne, przydymione, "brudne" barwy. Jaskrawe, neonowe nie są dla LATA. Wybieraj pastele.

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------




WIOSNA na 100%.
Ale raczej źle się malujesz. Przede wszystkim za ciemno.


Mocny makijaż lub zbyt kontrastowy nie podkreśli Twojej delikatnej urody. Urok wiosny polega na pięknym kolorze cery. Zrezygnuj z czarnej kredki na oku. Powinnaś używać mlecznych, miękkich kolorów cieni.
Szminek w barwach od łososiowej do ciepłego różu.
Pasują Ci zarówno delikatne, transparentne pomadki, jak i szminki o mocnych zdecydowanych kolorach, np. czerwień rakowa.
Cienie: brzoskwiniowe, morelowe, kakao, delikatny szary.



Kolory, dzięki którym będziesz wyglądała na zdrową i szczęśliwą to: kremowy, jasne beże, odcienie złotawe, piaskowy, każda zieleń oprócz tej ciemnej butelkowej, żółć żonkila, szary, czerwień koralowa, pomidorowa, paprykowa, oranż w każdym wcieleniu.

Na niebieski uważaj, decydując się na niego wybierz turkus, morski lub granat. Stawiaj jednak na zieleń. To typowo wiosenny kolor
z ta czarna kreska na oku chodzilo mi jedynie o gorna powieke. Bardzo dziekuje za odpowiedz
roxaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:40   #4347
szepty
Przyczajenie
 
Avatar szepty
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Byłabym wdzięczna za odpowiedź. (;

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

ciężko. skóra podatna na poparzenia. najpierw mocny róż, po pewnym czasie zamienia się w ciepły beż.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy jasne- niebieskie, wpadające w szary. obwódka nieco ciemniejsza. brwi i rzęsy ciemniejsze od włosów- odcień jasnego brązu.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

pojawiają się jedynie w porze letniej są złote, raczej nie rzucają się w oczy.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

jasny, choć ciemniejszy od włosów. chyba brzoskwinia. różowe rumieńce w okolicach policzków.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

jasny, złoty blond.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

różowy, lecz dosyć wyrazisty.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

czuję się dobrze w beżach, brązach, pastelach, bieli.

szepty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 14:26   #4348
sniezyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Jaki mam typ urody? Proszę o radę jakie kolory w makijażu są dla mnie korzystne. Proszę także o poradę jak makijażem mogę zmienić proporcję twarzy, uważam że mam krzywą twarz i brodę w kształcie śmiesznej bułeczki.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się raczej wolno. skóra na twarzy po opalaniu podatna na zaczerwienienie potem przybiera odcień ciepły

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy średnio ciemne- obwódka przy źrenicy jasno bursztynowa, reszta tęczówki zielona, sama obwódka źrenicy lekko ciemniejsza. Oprawa oczu dosyć ciemna, dużo ciemniejsza od włosów- odcień ciemnego brązu.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

brak piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

jasna (blady), chłodna, skłonność do zaczerwienienia i pękania naczynek, nie rumienie się,

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

ciemny blond- mysi

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

różowy, dosyć wyrazisty.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

czuję się dobrze w granatach (indygo, zieleniach, beżach, brązach, różach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09.10.2011 139.jpg (39,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09.10.2011 140.jpg (51,6 KB, 10 załadowań)
sniezyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 09:32   #4349
JaKate
Rozeznanie
 
Avatar JaKate
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 652
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

???
czy któraś dobra dusza może odpowiedzieć?
__________________
Popatrz, biegniemy za szczęściem, choć nie możemy go dopaść.
Wciąż ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim.
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni...?

JaKate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 18:06   #4350
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz -raczej szybko, odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy
2. Kolor oczu -oczy niebieskie, brwi i rzęsy brązowe.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe i po opalaniu.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy,rumienie się na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - szatynka

6. Kolor ust jest dość jasny, różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię brązy, beż, niebieski. Lecz ciężko mi określić w czym mi jest dobrze :/

POMÓŻCIE
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.