Tonery La Riche Directions - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-09, 16:21   #271
insuffisant
Przyczajenie
 
Avatar insuffisant
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 5
Dot.: La Riche Directions

Dziękuję za tak szybkie odpowiedzi .
Boję się jednak, że na te moje delikatnie tylko rozjaśnione odrosty toner nie złapie... Ale raz się żyje - spróbować mogę, o efektach dam znać jeśli chcecie
Pozdrawiam!
insuffisant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 16:25   #272
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: La Riche Directions

Złapie bez problemu, sama mam czerwone włosy i od czasu do czasu traktuję je tonerem właśnie.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 19:01   #273
insuffisant
Przyczajenie
 
Avatar insuffisant
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 5
Dot.: La Riche Directions

Zapomniałam jeszcze zapytać - ile słoiczków będzie potrzebnych na włosy mojej długości? Jeden raczej nie wystarczy, prawda?
insuffisant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 22:08   #274
TadekMozgojadek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: La Riche Directions

Potrzebuję rady eksperta- osoby doświadczonej <chociaż jakiekolwiek spekulacje też mile widziane>

Mam wielką ochotę walnąć sobie całe włosy na różowo, pogodziłam się z kwestią rozjaśniania itd... pozostaje tylko problem, jak uzyskać odcień, który mnie interesuje, a którego dobrze nie umiem nawet opisać
Generalnie bardzo jasny róż <domyślam się, że należy rozcieńczyć mocno toner z odżywką>, idący w stronę tonów bardziej łosośkowych niż takich przypominających wyblakły zakreślacz, czy landrynki.

Dobra, dam lepiej zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg różowe.jpg (24,4 KB, 71 załadowań)
TadekMozgojadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 08:43   #275
lea24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: La Riche Directions

ja tez chce za jakis czas zrobic takie pasmo jasnego pastelowego różu w galeri tonerow na ich stronie jest dziewczyna z pastel pink ale jest ciemniejszy od Twojego zdjecia.
lea24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 08:59   #276
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez TadekMozgojadek Pokaż wiadomość
Potrzebuję rady eksperta- osoby doświadczonej <chociaż jakiekolwiek spekulacje też mile widziane>

Mam wielką ochotę walnąć sobie całe włosy na różowo, pogodziłam się z kwestią rozjaśniania itd... pozostaje tylko problem, jak uzyskać odcień, który mnie interesuje, a którego dobrze nie umiem nawet opisać
Generalnie bardzo jasny róż <domyślam się, że należy rozcieńczyć mocno toner z odżywką>, idący w stronę tonów bardziej łosośkowych niż takich przypominających wyblakły zakreślacz, czy landrynki.

Dobra, dam lepiej zdjęcie
Tak, jak przypuszczasz- trzeba toner wymieszać z odżywką. Ja mieszałam flamingo pink i uzyskałam podobny efekt, jak ze zdjęcia. Wystarczy, że będzie Ci się podobał odcień w miseczce, a na włosach wyjdzie podobny.
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 14:32   #277
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

dokładnie, flamingo pink + dużo odżywki i wychodzi identyczny
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 19:16   #278
Mademoiselle Lunatique
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Lunatique
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: La Riche Directions

Mam pytanie do doświadczonych tonerowiczek. Otóż od dawna już przymierzam się do wypróbowania któregoś z granatowych odcieni LaRiche (Atlantic/Midnight), ale bałam się, że efekt mnie nie usatysfakcjonuje Włosy farbuję na granatową czerń od wielu lat, w międzyczasie sporo przeszły - całkowite rozjaśnianie do rudości i powrót do czerni. Aktualnie postanowiłam znów pobawić się w drobną zmianę koloru, tym razem tylko końcówek. Rozjaśniałam je dwa razy, ale nie ma szans, żebym osiągnęła platynę, teraz jest to coś pomiędzy złotym blondem/rudością. I tu moje pytanie - czy toner złapie taki odcień? Strukturę włosa mam już na końcach podniszczoną, suchą i szorstką. Ale jednak ciągle boję się, że zamiast pięknego granatu wyjdzie jakaś zielonkawa hybryda. Doradźcie czy próbować, czy dać sobie spokój i zadowolić się oklepaną czerwoną farbą...

Ciężko uchwycić właściwy odcień na zdjęciu, włosy w rzeczywistości są bardziej "złote":
http://img580.imageshack.us/img580/3...jcie0053mm.jpg
http://img192.imageshack.us/img192/4213/zdjcie0052v.jpg

Edytowane przez Mademoiselle Lunatique
Czas edycji: 2012-04-30 o 19:58 Powód: zdjęcia
Mademoiselle Lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 19:20   #279
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Lunatique Pokaż wiadomość
Mam pytanie do doświadczonych tonerowiczek. Otóż od dawna już przymierzam się do wypróbowania któregoś z granatowych odcieni LaRiche (Atlantic/Midnight), ale bałam się, że efekt mnie nie usatysfakcjonuje Włosy farbuję na granatową czerń od wielu lat, w międzyczasie sporo przeszły - całkowite rozjaśnianie do rudości i powrót do czerni. Aktualnie postanowiłam znów pobawić się w drobną zmianę koloru, tym razem tylko końcówek. Rozjaśniałam je dwa razy, ale nie ma szans, żebym osiągnęła platynę, teraz jest to coś pomiędzy złotym blondem/rudością. I tu moje pytanie - czy toner złapie taki odcień? Strukturę włosa mam już na końcach podniszczoną, suchą i szorstką. Ale jednak ciągle boję się, że zamiast pięknego granatu wyjdzie jakaś zielonkawa hybryda. Doradźcie czy próbować, czy dać sobie spokój i zadowolić się oklepaną czerwoną farbą...
moim zdaniem wyjdzie ale poczekaj az odpowiedza jeszcze dziewczyny
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 20:06   #280
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: La Riche Directions

wyjdzie za 2 razem, za pierwszym może byc jaśniej i bardziej blado, trzymaj kilka godzin najlepiej. mignight weź bo atlantic wychodzi jak niebieski dośc jasny na pewno nie granat.
same końcówki?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 20:17   #281
Mademoiselle Lunatique
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Lunatique
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: La Riche Directions

Dzięki! Zdjęcie wyszło jakoś tak od dołu, stąd złudzenie optyczne, w rzeczywistości są to "jeszcze" końcówki Właśnie planuję podusić go dłużej, może nawet na noc zostawić, bo gdzieś czytałam, że i tak można. A fakt, że będzie to ciemniejszy granat - Midnight- zwiększa moje szanse na sukces, czy to nie ma znaczenia? Turkusy i Lagoony nie wyjdą?
Mademoiselle Lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 21:14   #282
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: La Riche Directions

wyjdą ale blado z początku. mi atlantic za 1 raze wpadał w turkus, kolejne aplikacje były juz sliczne, lagoon za pierwszym razem wyszedł srebrny
turkusu nie uzywałem. midnight wychodzi granatowy ale kładłem na lekko sprany atlantic więc wyszedł prawidłowo
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 22:05   #283
lea24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: La Riche Directions

midnight miałam kilka ładnych miesiecy piekny kolorek (: dosc czesto jest tak,ze za drugim razem kolorek lepiej chwyta.
lea24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 22:27   #284
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

ja jeszcze nie widziałam żeby komuś midnight wyszedł ładnie
robiłam sobie, chłopakowi i koleżance i było tak:
• chłopak miał rozjaśnione włosy do lekko żółtego blondu i wyszedł turkus z zielenią (jasny)
• koleżanka miała bardzo bardzo jasny blond (bez żółtego) i wyszedł jej turkusowo-niebieski (jasny)
• ja sobie robiłam na takie jak Ty masz i wyszedł zgaszony ciemny turkus z pojedyńczymi ciemniejszymi niebieskimi pasmami
poprawianie nam nic nie dawało...

oczywiście jak kolega poleca poprawić drugi raz to nie mówię, że Tobie nie wyjdzie, nam po prostu poprawianie nic nie dawało to wolę ostrzec

z co do pięknego granatu polecam z całego serca toner Special Effects - Blue Velvet bo mam na głowie aktualnie i strasznie długo trzyma a kolor pięknie granatowy, zero turkusu
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 22:29   #285
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie widziałam żeby komuś midnight wyszedł ładnie
robiłam sobie, chłopakowi i koleżance i było tak:
 chłopak miał rozjaśnione włosy do lekko żółtego blondu i wyszedł turkus z zielenią (jasny)
 koleżanka miała bardzo bardzo jasny blond (bez żółtego) i wyszedł jej turkusowo-niebieski (jasny)
 ja sobie robiłam na takie jak Ty masz i wyszedł zgaszony ciemny turkus z pojedyńczymi ciemniejszymi niebieskimi pasmami
poprawianie nam nic nie dawało...

oczywiście jak kolega poleca poprawić drugi raz to nie mówię, że Tobie nie wyjdzie, nam po prostu poprawianie nic nie dawało to wolę ostrzec

z co do pięknego granatu polecam z całego serca toner Special Effects - Blue Velvet bo mam na głowie aktualnie i strasznie długo trzyma a kolor pięknie granatowy, zero turkusu
Co rozumiesz przez "strasznie długo"?
Planuję zejść z czerwieni na coś czego nie muszę poprawiać co tydzień i myślałam właśnie o granacie.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 22:46   #286
Mademoiselle Lunatique
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Lunatique
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie widziałam żeby komuś midnight wyszedł ładnie
robiłam sobie, chłopakowi i koleżance i było tak:
• chłopak miał rozjaśnione włosy do lekko żółtego blondu i wyszedł turkus z zielenią (jasny)
• koleżanka miała bardzo bardzo jasny blond (bez żółtego) i wyszedł jej turkusowo-niebieski (jasny)
• ja sobie robiłam na takie jak Ty masz i wyszedł zgaszony ciemny turkus z pojedyńczymi ciemniejszymi niebieskimi pasmami
poprawianie nam nic nie dawało...

oczywiście jak kolega poleca poprawić drugi raz to nie mówię, że Tobie nie wyjdzie, nam po prostu poprawianie nic nie dawało to wolę ostrzec

z co do pięknego granatu polecam z całego serca toner Special Effects - Blue Velvet bo mam na głowie aktualnie i strasznie długo trzyma a kolor pięknie granatowy, zero turkusu
Hmmm jak nie Midnight to może jakiś inny niebieski chwyciłby lepiej? Każdy z ich palety mi się podoba, ale myślałam, że ciemnym najłatwiej uniknąć tego efektu niechcianej zieleni. Poza tym, też miałaś mocno zniszczone włosy? Bo myślę, że to moje sianko może być atutem przy nasiąkaniu tonerem, chyba, że się mylę
Mademoiselle Lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 23:18   #287
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Co rozumiesz przez "strasznie długo"?
Planuję zejść z czerwieni na coś czego nie muszę poprawiać co tydzień i myślałam właśnie o granacie.
21 dni mam już kolor na głowie i jedyne co się zmieniło to to, że kolor jakby zmienił odcień z czystego niebieskiego na taki niebieski z nutką zgaszonego fioletu, podoba mi się to, bo dalej jest bardzo ciemny tak jak chciałam
chociaż już mi się to powoli nudzi i chyba sobie zrobię jaśniejszy

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Lunatique Pokaż wiadomość
Hmmm jak nie Midnight to może jakiś inny niebieski chwyciłby lepiej? Każdy z ich palety mi się podoba, ale myślałam, że ciemnym najłatwiej uniknąć tego efektu niechcianej zieleni. Poza tym, też miałaś mocno zniszczone włosy? Bo myślę, że to moje sianko może być atutem przy nasiąkaniu tonerem, chyba, że się mylę
ja mam strasznie zniszczone włosy... gumowate niestety i sianowate przy końcu sobie załatwiłam ale da się żyć


ale bawi mnie to, że ten toner na każdym zjęciu wychodzi inny niż w rzeczywistości, jak patrzę przy oknie w świetle dziennym do lustra to jest taki bardzo ciemny granat (na początku wpadał w czarnawy) a na zdjęciach był intensywnie niebieski, ale lustro nie kłamie, więc przestałam się zastanawiać

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-04-30 o 23:21
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 23:36   #288
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
21 dni mam już kolor na głowie i jedyne co się zmieniło to to, że kolor jakby zmienił odcień z czystego niebieskiego na taki niebieski z nutką zgaszonego fioletu, podoba mi się to, bo dalej jest bardzo ciemny tak jak chciałam
chociaż już mi się to powoli nudzi i chyba sobie zrobię jaśniejszy
A jak często myjesz włosy?
Zastanawiam się w takim razie jak zejść z takiej czerwieni do granatu?
Nie chcę rozjaśniać już włosów, myślisz, że jak na szaroróżowe włosy nałożę toner to wyjdzie coś w miarę ładnego? Jakiś granat wpadający z fiolet czy coś?
+ czy trzeba mysiobrązowe włosy rozjaśniać do takiego tonera, czy będzie się trzymać bez tego?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 00:06   #289
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
A jak często myjesz włosy?
Zastanawiam się w takim razie jak zejść z takiej czerwieni do granatu?
Nie chcę rozjaśniać już włosów, myślisz, że jak na szaroróżowe włosy nałożę toner to wyjdzie coś w miarę ładnego? Jakiś granat wpadający z fiolet czy coś?
+ czy trzeba mysiobrązowe włosy rozjaśniać do takiego tonera, czy będzie się trzymać bez tego?
włosy myję co 2 dni
jak nie przeszkadza Ci fiolet to myślę, że kolor powinien być ładny, bo na pewno na fiolet będzie wpadał
miałam 2 pasemka przy twarzy na których miałam ok 4 cm odrost taki właśnie też mysiobrązowy (rozjaśniacza mi brakło a nie chciało mi się kupować następnego na 2 pasemka... ) i tam kolor wyszedł czarny niestety i zszedł chyba za piątym myciem całkowicie, także na naturalne działa jak zwykła szamponeka z mariona a też miałam nadzieję, że będzie lepiej

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-05-01 o 00:14
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 00:11   #290
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
włosy myję co 2 dni
jak nie przeszkadza Ci fiolet to myślę, że kolor powinien być ładny, bo na pewno na fiolet będzie wpadał
miałam 2 pasemka przy twarzy na których miałam ok 4 cm odrost taki właśnie też mysiobrązowy (rozjaśniacza mi brakło a nie chciało mi się kupować następnego na 2 pasemka... ) i tam kolor wyszedł czarny niestety i zszedł chyba za piątym myciem całkowicie, także na naturalne działa jak zwykła szamponeka z mariona a też miałam nadzieję, że będzie lepiej
A, super, to tak jak ja.
W takim razie chyba to rozważę, skoro i tak rozjaśniam włosy, żeby mieć czerwień...
Zastanawiam się jeszcze nad piankami koloryzującymi Venity, bo są mega łatwe w użyciu i wychodzą dużo taniej niż toner (ich używam do czerwieni).
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 00:18   #291
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
A, super, to tak jak ja.
W takim razie chyba to rozważę, skoro i tak rozjaśniam włosy, żeby mieć czerwień...
Zastanawiam się jeszcze nad piankami koloryzującymi Venity, bo są mega łatwe w użyciu i wychodzą dużo taniej niż toner (ich używam do czerwieni).
jak mi się spłucze ten toner to mam w planie wypróbować manic panic - turquoise z jakiejś ulepszonej trwalszej wersji, bo niestety directionsy porzuciłam ze względu na słabą trwałość to jeszcze sprawdzę czy manic panic czy special effects trwalsze
byłam jakieś 2 tygodnie temu na targu pytać o venitę niebieską i pani mi pokazała całą paletkę co oni tam mają (swoją drogą nie wiedziałam, że venita aż tyle rzeczy sprzedaje ) i właśnie miała mi zamówić, muszę się tam przejść kiedyś i kupić, bo ciekawa jestem czy wychodzi ciemno czy jasno na rozjaśnianych włosach
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 00:26   #292
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: La Riche Directions

Może kupię tę Venitę i nałożę, ciekawe jaka wychodzi na nierozjaśnianych włosach...
Inna sprawa, że pianka raczej się 20 dni trzymać nie będzie. :/ Z drugiej strony tonera sama nie nałożę, a piankę tak i to w ciągu 5 minut.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 13:10   #293
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: La Riche Directions

Meadow a jak kładłaś midnight to jak długo go trzymalaś na włosach?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 13:53   #294
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

przeważnie 4-5 godzin bo jak dłużej to mi to zasychało na głowie...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 14:05   #295
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: La Riche Directions

no to nie wiem dlaczego nie łapalo. dziwne
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 18:21   #296
Mademoiselle Lunatique
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Lunatique
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: La Riche Directions

A co myślicie o tym odcieniu? Dobrze przypuszczam ,że to lagoon blue? I czy wyjściowe włosy mogłyby być takie jak moje, żeby efekt był podobny...


http://2.bp.blogspot.com/-H6FVmGn4ECg/T2EGNJ3lT6I/AAAAAAAACIM/81YZ01lnBbY/s1600/bluehair1.jpg
Mademoiselle Lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 18:26   #297
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: La Riche Directions

tak to lagoon, ale za 1 użyciem nie wyjdzie tak, blado wyjdzie, mi taki wyszedł za 2 aplikacją, pamietam im dłuzej trzymasz toner tym lepiej, najlepiej jak odpowiednio zabezpieczysz włosy z tonerem i pojdziesz spać. rano zmyjesz
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 18:49   #298
Mademoiselle Lunatique
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Lunatique
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: La Riche Directions

A jakie miałeś włosy "wyjściowe"? Bardzo jasne czy trochę rudawe jak moje?
Mademoiselle Lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 19:11   #299
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: La Riche Directions

nie były rudawe były bardzo jasne lekko żólte, za 1 razem na błekitno szaro wzięło więc u Ciebie będzie gorzej, ja bym brał atlantic blue, chyba ze chcesz mocniej rozjaśnić zeby lepiej łapało
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 19:23   #300
Mademoiselle Lunatique
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Lunatique
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: La Riche Directions

Wielkie dzięki za pomoc Chyba postawię właśnie na ten atlantic, bo midnighta jakoś się boję, że za ciemny. Po zabiegu pochwalę się albo pożalę efektem końcowym
Mademoiselle Lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-04 14:09:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.