La Roche Posay Redermic - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-21, 18:15   #61
Maszeńka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 91
Dot.: La Roche Posay Redermic

Jestem szczęśliwą posiadaczką redermica do cery normalnej/mieszanej. Po jego zastosowaniu nie mam odczucia nawilżenia. Ale cera stała się niezwykle gładziutka, twarz jest rozjaśniona i przyznam, że po 2 tygodniach stosowania dostrzegam wygładzenie drobnych zmarszczek. A o to mi chodziło! Kremik kupiłam w aptece interetowej ( 77zł) razem z dużą ilością filtrów i dostałom mnóstwo próbek! jestem zadowolona.
Maszeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 22:49   #62
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez Maszeńka
Jestem szczęśliwą posiadaczką redermica do cery normalnej/mieszanej.
ja śpieszę donieść, że właśnie (no niezupełnie przed chwilą) zostałam szczęśliwą pisiadaczką tego kremu (jeszcze szczęśliwą, bo nieużywałam, zobaczymy, czy będę potem szczęśliwa ), o wrażeniach poinformuję, jak je zdobędę
wszystko przez L_V
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 19:07   #63
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: La Roche Posay Redermic

Podbijam wątek.

Od czasu jego założenia minęło trochę czasu... i jak pod dłuższym stosowaniu sprawuje się Active C i Redermic?
Planuje własnie zakup i nie wiem ktory wybrać
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 19:58   #64
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: La Roche Posay Redermic

Kupiłam sobie Redermica tylko i wyłącznie dlatego, że na próbkach przetestowałam, że świetnie poprawia wchłanialnośc filtra - dzięki tej kupie silikonów w składzie Samego w sobie Redermika nie lubię - jest zbyt silikonowy, czuję się po nim jakbym sie nasmarowała plastikiem I zapach jest dość paskudny. Zdecydowanie wolę Active C, którego używałam z przyjemnością Lepsza konsystencja i zapach, a działanie w moim odczuciu bardzo podobne.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 20:20   #65
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: La Roche Posay Redermic

A ja wręcz odwrotnie niż Erato. ZUżyłam juz chyba ok 4-5 tubek Redermica. Zmieniam tylko wersje - wiosną i latem kupuje do cery normalnej/mieszanej, zima i jesienią do suchej. Nigdy mnie nie zapchał, nie uczulił, a zapach uwazam za naprawde ładny, a juz na pewno za "nieprzeszkadzający". Wchłania się do idealnego matu, zostawia na twarzy woal [silikony], swietnie trzyma sie na nim filtr i makijaz. Nie zamienię go, póki co, na nic...wpisałam go do mojej biochemicznej top 5.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 20:24   #66
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: La Roche Posay Redermic

ech i jak tu wybrać kiedy czyta się dwie tak odmienne opinie.. poczekam moze na dalsze sygestie
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 21:04   #67
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
ech i jak tu wybrać kiedy czyta się dwie tak odmienne opinie.. poczekam moze na dalsze sygestie
Haha, jak to z babami
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 21:26   #68
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: La Roche Posay Redermic

no tośmy pomogły
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 23:01   #69
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie Redermica tylko i wyłącznie dlatego, że na próbkach przetestowałam, że świetnie poprawia wchłanialnośc filtra - dzięki tej kupie silikonów w składzie Samego w sobie Redermika nie lubię - jest zbyt silikonowy, czuję się po nim jakbym sie nasmarowała plastikiem I zapach jest dość paskudny. Zdecydowanie wolę Active C, którego używałam z przyjemnością Lepsza konsystencja i zapach, a działanie w moim odczuciu bardzo podobne.
uzywam Active c i Redermica, oba bardzo przyjemne aczkolwiek wolę Active c, po Redermicu mam wrażenie maskowatej buzi no i ten zapach jest nie do zniesienia, przez co uzywam go na szyje, pod filtr jeszcze nie próbowałam ale jutro się nim wypaciam i zobacze czy na mojej paszczy tez bedzie sie lepiej wchłaniał. Active C pod warunkiem że nie przesadzi się z ilością fajnie wygładza skórę i ma ładny zapach, zamówiłam sobie na A następne opakowanie.

Dziewczyny a jak mają się te kremy do flavo-c , moze któraś z was uzywała i moze porównać.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 00:04   #70
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: La Roche Posay Redermic

Co baba to inna opinia
Ja używam redermic(a?) od niedawna, kupiłam go mamie i podbieram I przyznam, że uwielbiam ten zapach! Na początku mnie zdziwił - ma dla mnie coś z kremu dla ciotki, ale po jednym użyciu się uzależniłam. Używam tylko pod oczy (nie chcę mamie zabrać za dużo ) i muszę przyznać, że jednak (mimo że za nim szaleję), to ten zapach jest trochę za mocny - raz mi oczy łzawiły chyba godzinę jak go trochę więcej nałożyłam.
Niestety nie używałam active c Ale redermic polecam choćby pod filtry. Zdaje mi się też, że redermic jest tańszy (biorąc pod uwagę objętości i to, że nie kupuje się takich kremów w superpharm )...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 00:06   #71
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Co baba to inna opinia
Ja używam redermic(a?) od niedawna, kupiłam go mamie i podbieram I przyznam, że uwielbiam ten zapach! Na początku mnie zdziwił - ma dla mnie coś z kremu dla ciotki, ale po jednym użyciu się uzależniłam. Używam tylko pod oczy (nie chcę mamie zabrać za dużo ) i muszę przyznać, że jednak (mimo że za nim szaleję), to ten zapach jest trochę za mocny - raz mi oczy łzawiły chyba godzinę jak go trochę więcej nałożyłam.
Niestety nie używałam active c Ale redermic polecam choćby pod filtry. Zdaje mi się też, że redermic jest tańszy (biorąc pod uwagę objętości i to, że nie kupuje się takich kremów w superpharm )...
mi zapach redermica podjeżdża klejem
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 02:55   #72
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie Redermica tylko i wyłącznie dlatego, że na próbkach przetestowałam, że świetnie poprawia wchłanialnośc filtra - dzięki tej kupie silikonów w składzie Samego w sobie Redermika nie lubię - jest zbyt silikonowy, czuję się po nim jakbym sie nasmarowała plastikiem I zapach jest dość paskudny. Zdecydowanie wolę Active C, którego używałam z przyjemnością Lepsza konsystencja i zapach, a działanie w moim odczuciu bardzo podobne.
Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
uzywam Active c i Redermica, oba bardzo przyjemne aczkolwiek wolę Active c, po Redermicu mam wrażenie maskowatej buzi no i ten zapach jest nie do zniesienia, przez co uzywam go na szyje, pod filtr jeszcze nie próbowałam ale jutro się nim wypaciam i zobacze czy na mojej paszczy tez bedzie sie lepiej wchłaniał. Active C pod warunkiem że nie przesadzi się z ilością fajnie wygładza skórę i ma ładny zapach, zamówiłam sobie na A następne opakowanie.

Dziewczyny a jak mają się te kremy do flavo-c , moze któraś z was uzywała i moze porównać.
Moje trzy grosze
Podzielam opinie Agi i Magdy - dla mnie redermic to też śmierdząca silikonowa maska, Active c to krem - bardzo dobry i przyjemny w stosowaniu krem.

Podobnie negatywne odczucia mam w stosunku do serum C TBS - sam okropny silikon, ale moja mama ogromnie go sobie chwali, bo rzeczywiście doraźnie poprawia wygląd skóry dojrzałej - znaczy wypełnia coś tam.
Z działania długofalowego mama też zadowolona, żeby nie było

Kremów Flavo c nie miałam i raczej ich nie ustrzelę, Active c to mój pewniak.
Natomiast olejek flavo c (serum) ogromnie lubię i pewnie nie raz jeszcze się na niego skuszę, choć cenę ma zbójecką.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 09:29   #73
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: La Roche Posay Redermic

Kasiu , co to jest serum C TBS ?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 09:47   #74
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
Kasiu , co to jest serum C TBS ?
A takie ustrojstwo:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=15540
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 10:28   #75
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
dzięki

co do Redermica to nałożyłam go dzisiaj pod filtr i rzeczywiście filtr wchłonął się rewelacyjnie tylko ten zapach kleju , którego pozbyłam się dopiero po godzinie sprawia mi straszny dyskomfort stosowania ale może się jakoś przekonam do niego.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 10:29   #76
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: La Roche Posay Redermic

Chciałabym zacząć używać kremów z witaminą C. Nie wiem, który byłby odpowiedni do mojej cery. Skłonnej do wyprysków, a dodatkowo wrażliwej.
Mam obawy czy nie "zapchają" mi porów, nie spowodują dodatkowego wyspu. Oprócz kremu Redermic oraz Active C znalazłam jeszcze Hydracid C. Teraz nie wiem, na który z nich się zdecydować.

Jak myślcie, który z nich będzie najlepszy do cery skłonnej do wyprysków?

Najlepiej byłoby zaopatrzyć sie w próbki, ale to nieralne więc przed wydaniem pieniędzy muszę się dobrze zastanowić, dlatego proszę o Waszą opinię.

Mam jeszcze pytanie: Czy stosując krem z witaminą C lub serum, mozna spokojnie używać acne-derm?
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 10:41   #77
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: La Roche Posay Redermic

jednak nie przekonam się do Redermica , pozapychał mnie maksymalnie co w przypadku active c nie zdarzyło sie nigdy, syf na syfie dobrze że mam w domu kwasy Pauli bo inaczej ciężko by było z moją buzią dzisiaj rano za to wypaciałam sie Active c i nie mogę wyjść z zachwytu ( ładny delikatny zapach, buzia wygładzona) normalnie same achy i ochy
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 10:51   #78
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Chciałabym zacząć używać kremów z witaminą C. Nie wiem, który byłby odpowiedni do mojej cery. Skłonnej do wyprysków, a dodatkowo wrażliwej.
Mam obawy czy nie "zapchają" mi porów, nie spowodują dodatkowego wyspu. Oprócz kremu Redermic oraz Active C znalazłam jeszcze Hydracid C. Teraz nie wiem, na który z nich się zdecydować.

Jak myślcie, który z nich będzie najlepszy do cery skłonnej do wyprysków?

Najlepiej byłoby zaopatrzyć sie w próbki, ale to nieralne więc przed wydaniem pieniędzy muszę się dobrze zastanowić, dlatego proszę o Waszą opinię.

Mam jeszcze pytanie: Czy stosując krem z witaminą C lub serum, mozna spokojnie używać acne-derm?
Acne-derm + wit C + filtr oczywiście.
Jeśli nie masz w planach filtra to chociaż active c XXL z filtrami.

Nie zapychają Active c i Hydracid C, ale Active c jest bardziej wydajny, tańszy i ma wyższe stężenie wit C - ma też dwie wersje do skóry mieszanej i suchej, ta do suchej dość ładnie nawilża, więc przy acnedermie, który podsusza pewnie ona byłaby najlepsza .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 10:56   #79
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: La Roche Posay Redermic

chyba zdecyduje się na Active C. Uzywałam go juz kiedys i nie zapychał mnie ale za to podrażniał.. myślę jednak, że to podraznienie wywołane było ostrym zoracowaniem...
Teraz używam tylko Acne dermu i Paula Choica..naczynka wróciły do normy wiec raz jeszcze bede próbować Active C... chyba ze doradzicie mi co jeszcze jest dobre na ożywienie twarzy która jest szara
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-20, 11:06   #80
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
chyba zdecyduje się na Active C. Uzywałam go juz kiedys i nie zapychał mnie ale za to podrażniał.. myślę jednak, że to podraznienie wywołane było ostrym zoracowaniem...
Teraz używam tylko Acne dermu i Paula Choica..naczynka wróciły do normy wiec raz jeszcze bede próbować Active C... chyba ze doradzicie mi co jeszcze jest dobre na ożywienie twarzy która jest szara
myślę że Active-c to dobry wybór
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 11:08   #81
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
myślę że Active-c to dobry wybór
Zdecydowanie
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 14:23   #82
ChBeata
Przyczajenie
 
Avatar ChBeata
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: La Roche Posay Redermic

Witajcie!
Ja dopiero zaczynam się wczytywać w te wszystkie wątki o kremach z wit. C i filtrami. Na razie jestem zielona jak wiosenna trawka.
Ponieważ mam cerę dość dziwną jest ona przesuszona (nawet odwodniona) bardzo sie przetłuszcza i zaraz się świecę szukam jakiegoś dobrego kremu, który dobrze nawilży i przy okazji usunie zmarszczki pod oczami. Mam 25 lat a wygląd moich oczu mnie przeraża.
Podpowiedzcie co wybrać. Czytając ten temat zauważyłam, że bardzo pozytywnie wypowiadacie się o Active C, ale czy pomoże mi na te moje zmarszczki?
Kwasów nie używam żadnych bo nawet za bardzo nie wiem co to jest i jak tego używać. A co z filtrami (też za bardzo nie rozumiem co to jest , choć chyba mają blokować promieniowanie UV)? Czy z Active C muszę stosować filtry? jeśli tak to jakie?
Błagam o podpowiedź!! Gubię się w tych wszystkich tematach.
__________________
Pozdrawiam, Beata
ChBeata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 18:26   #83
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez ChBeata Pokaż wiadomość
Witajcie!
Ja dopiero zaczynam się wczytywać w te wszystkie wątki o kremach z wit. C i filtrami. Na razie jestem zielona jak wiosenna trawka.
Ponieważ mam cerę dość dziwną jest ona przesuszona (nawet odwodniona) bardzo sie przetłuszcza i zaraz się świecę szukam jakiegoś dobrego kremu, który dobrze nawilży i przy okazji usunie zmarszczki pod oczami. Mam 25 lat a wygląd moich oczu mnie przeraża.
Podpowiedzcie co wybrać. Czytając ten temat zauważyłam, że bardzo pozytywnie wypowiadacie się o Active C, ale czy pomoże mi na te moje zmarszczki?
Kwasów nie używam żadnych bo nawet za bardzo nie wiem co to jest i jak tego używać. A co z filtrami (też za bardzo nie rozumiem co to jest , choć chyba mają blokować promieniowanie UV)? Czy z Active C muszę stosować filtry? jeśli tak to jakie?
Błagam o podpowiedź!! Gubię się w tych wszystkich tematach.
Active C lub Redermic to dobry wybór do walki ze zmarchami A filtry to zdecydowanie najlepszy sposób na zmarchy, jaki wymyślono - tym bardziej dla młodej osoby, która ma jeszcze czas, żeby tym zmarszczkom zapobiegać. Active C występuje w wersji z filtrem, nazywa sie Active C XL. Co prawda trochę tam mały ten filtr, ale zawsze lepsze to, niż nic. Lepsza wersja to Active C bez filtra pod spód, a na to stabilny filtr z wysokim spf, np. też z La Roche Posay któryś z Antheliosów
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 21:39   #84
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
chyba zdecyduje się na Active C. Uzywałam go juz kiedys i nie zapychał mnie ale za to podrażniał.. myślę jednak, że to podraznienie wywołane było ostrym zoracowaniem...
Teraz używam tylko Acne dermu i Paula Choica..naczynka wróciły do normy wiec raz jeszcze bede próbować Active C... chyba ze doradzicie mi co jeszcze jest dobre na ożywienie twarzy która jest szara
Nikito, ostatnio używam Hydracidu C SVR, ale chciałam sobie porównawczo przypomnieć Active C, mialam próbkę dla mieszanej - Active C mnie zaszczypał, Hydracid mnie nigdy nie zaszczypal, może na razie spróbuj SVR? Ma mniej wit. c - tylko 1%
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 21:40   #85
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Nikito, ostatnio używam Hydracidu C SVR, ale chciałam sobie porównawczo przypomnieć Active C, mialam próbkę dla mieszanej - Active C mnie zaszczypał, Hydracid mnie nigdy nie zaszczypal, może na razie spróbuj SVR? Ma mniej wit. c - tylko 1%
Idę szukać próbki Hydracidu C
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 21:43   #86
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Idę szukać próbki Hydracidu C
mogę Ci zrobić, pytanie tylko ile przetrwa tam wit.c aj, paskudo, przypomnij mi się jutro - muszę Ci odpsikać theoremę
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 21:45   #87
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
mogę Ci zrobić, pytanie tylko ile przetrwa tam wit.c aj, paskudo, przypomnij mi się jutro - muszę Ci odpsikać theoremę
Iiii tam, ja mam jedną próbkę już - miałam na myśli, że muszę jej poszukać w moim coraz większym próbkowym koszyku
Przypomnę się na pewno
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 07:14   #88
millenia
Raczkowanie
 
Avatar millenia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Winne Wzgórza
Wiadomości: 170
Dot.: La Roche Posay Redermic

Byłam wczoraj w dwóch aptekach, w jednej pani zapytała - czy redermic ma byc dla mnie, czy na prezent - kiedy powiedziałam że dla mnie powiedziała, że jestem za młoda ( mam 28 lat) a redermic jest dla kobiet po 50 - tce , w drugiej koniecznie chciano mi wepchnąc myokine - zrezygnowałam.
Dziewczyny - w jakim Wy jesteście wieku i czy bez problemu dostałyście redermic ?

Co do Active C - kiedy go uzywałam (na noc) cała pościel a właściwie poduszka była żółta od witaminy C dlatego zrezygnowałam
millenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 19:07   #89
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
mi zapach redermica podjeżdża klejem
Dawno to było, ale odpowiem - zapach kleju też lubię

Cytat:
Napisane przez millenia Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w dwóch aptekach, w jednej pani zapytała - czy redermic ma byc dla mnie, czy na prezent - kiedy powiedziałam że dla mnie powiedziała, że jestem za młoda ( mam 28 lat) a redermic jest dla kobiet po 50 - tce , w drugiej koniecznie chciano mi wepchnąc myokine - zrezygnowałam.
Dziewczyny - w jakim Wy jesteście wieku i czy bez problemu dostałyście redermic ?

Co do Active C - kiedy go uzywałam (na noc) cała pościel a właściwie poduszka była żółta od witaminy C dlatego zrezygnowałam
Ja mam 22 lata, kupowałam, co prawda, mamie, ale nikt mnie nie pytał, dla kogo to. A najwyżej pójdź i powiedz, jak spytają znowu, że to na prezent (w końcu to prezent dla Twojej skóry). A myokine, to, zdaje się, krem też dla kobiet około 50
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 19:53   #90
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: La Roche Posay Redermic

Myokine producent zaleca juz dla 30-tek tak samo jak Active C, a redermic dla 40-tek. Swoja droga nie rozumiem dlaczego aptekarki tak sie trzymaja tego co pisze producent? Przeciez jak sie spojrzy na sklad to tam nic takiego nie ma. Wit. C moze uzywac juz nastolatka, to samo z kwasem hialuronowym, silikony sa w wielu kremach, tak samo jak woda i parabeny. Przeciez one uczac sie ucza sie wszelkich skladnikow jakie maja dzialanie itp, wiec powinny wiedziec, ze nie wiek zalecany przez producenta sie liczy tylko to co jest w srodku kremu, ktory czesto nie ma w sobie nic takiego czego skora 20-sto paro letani i starsza nie mogla by uzywac. Na dodatek krem przecizmarszczkowy to krem przeciw zmarszczkom, a nie jak one juz sa. Wiecej zdziala jesli ich nie ma.
Wrocmy do tematu. I ja zaczynam do was nalezec. Po prawie 2 latach krecenia serum juz mi sie nie chce. Mam lenia totalnego i postanowilam uzywac cos gotowego, bo te silikony naprawde poprawiaja wchlanialnosc filtra. Udalo mi sie zdobyc probki redermica do suchej skory. Jestem pozytywnie zaskoczyona, ale Active C tez chce wyprobowac i podjac ostateczna decyzje, ktory ze mna zagosci na dluzej. Zapach Redermica bardzo mi sie podoba, jest delikatny i szybko sie ulatnia, nie przeszkadza mi.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.