Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-06-29, 07:54   #991
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Evitka - zmieñ Dove na inny balsam. Przejdzie Ci ta z³o¶æ na bronzery
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 08:04   #992
agateczka
BAN sta³y
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 660
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kamaO
Która SORAYA? Bo ja po Dove szukam czego¶ co ³adnie przyciemni, ale nie wyplami... A Garnier mi sie koñczy.
o ta http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=5487
opinie ma bardzo ró¿ne ale ja sie podpisuje pod tymi najlepszymi
agateczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 08:08   #993
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Evitka - zmieñ Dove na inny balsam. Przejdzie Ci ta z³o¶æ na bronzery
ja chyba muszê pomarudzic czasem....pod wzglêdem oplaenizny mi odpowiada,bo jest do ceimnej (choæ mam jasn±).Bo jak uzywam cos do jasnej to nie widzê efektu a smród czujê jakby efekt by³....
HS odpada....a dove mam jeszcze ca³e nowe opakowanie (z promocji) i resztkê starego...

Mi sie wydaje ¿e te moje "problemy" wynikaj± z tego ¿e mam jasna cerê i ten efekt na mnie tak czasem dziwnie wygl±da...choc tesciwoa mi ostatnio powiedzia³a ¿e mysla³a ¿e mam rajstopy,a to by³y zbr±zowione nózki....

A w³asnie leci do mnie samoopalacz do nóg z yves rocher (z wymianki) wiêc opiszê co to za ma¼.

jeszcze sobie kupiê do bu¼ki sun ozon z rossmana bo ma ca³kiem dobre opinie.A jak bedzie dobry to mo¿e jeszcze potem dokupiê mleczko i bede cia³ko smarowaæ.

Oj ciê¿kie jest zycie bledziocha.....(a marudz±cego to juz w ogóle...)
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 08:34   #994
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Opalamy siê!!!!

Mi J&J tez zacz±³ z³aziæ ale tylko z r±k i dekoldu-tak jak wszystkie zreszt± ale od 2 tygodni smaruje sie najwy¿ej co 2- 3 dni i nic nie z³azi no i dekold pozostawiam nieruszony-jest teraz naturalnie opalony i nie chce tego zepsuc Mam pytanko widzia³ay¶cie w rosmanie tak± och now± (choc pamiêtamja sprzed lat) serie do opalania Sun Ozon? jest tam te¿ samoopalacz i sie zastanawiam czy sie nie skusic I z czystym sumieniem moge poleciæ najlepszy aczkolwiek nie drogi samoopalacz jaki w¿yciu mia³am( a by³y juz chyba wszystkie do 25 z³) Vipera (ok. 9 z³) pameta kto¶ te kosmetyki-trochê s³abo dostêpne ale tanie i dobre
__________________
Nawet najd³u¿sza noc nie trwa wiecznie...
Przysz³o¶æ ja¶nieje blaskiem ¶witu...
Kateczka_05 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 08:49   #995
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez evitka21
ja chyba muszê pomarudzic czasem....pod wzglêdem oplaenizny mi odpowiada,bo jest do ceimnej (choæ mam jasn±).Bo jak uzywam cos do jasnej to nie widzê efektu a smród czujê jakby efekt by³....
HS odpada....a dove mam jeszcze ca³e nowe opakowanie (z promocji) i resztkê starego...

Mi sie wydaje ¿e te moje "problemy" wynikaj± z tego ¿e mam jasna cerê i ten efekt na mnie tak czasem dziwnie wygl±da...choc tesciwoa mi ostatnio powiedzia³a ¿e mysla³a ¿e mam rajstopy,a to by³y zbr±zowione nózki....

A w³asnie leci do mnie samoopalacz do nóg z yves rocher (z wymianki) wiêc opiszê co to za ma¼.

jeszcze sobie kupiê do bu¼ki sun ozon z rossmana bo ma ca³kiem dobre opinie.A jak bedzie dobry to mo¿e jeszcze potem dokupiê mleczko i bede cia³ko smarowaæ.

Oj ciê¿kie jest zycie bledziocha.....(a marudz±cego to juz w ogóle...)
Sun Ozon do twarzy zapycha! Tydzieñ mia³am po nim pryszcze... Mia³am ten w ciemnej tubce.
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 09:09   #996
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 801
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Beekeeper
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kamaO
Sun Ozon do twarzy zapycha! Tydzieñ mia³am po nim pryszcze... Mia³am ten w ciemnej tubce.
eee... ja go w³a¶nie kupi³am Tam nie ma za bardzo co zapychaæ, chyba ze glycerin, co np na mnie nie dzia³a
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 09:18   #997
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Szczê¶ciara Moja buzia wygl±da³a po nim tragicznie
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 09:22   #998
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 801
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Beekeeper
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kamaO
Szczê¶ciara Moja buzia wygl±da³a po nim tragicznie
nio, ja dopiero raz uzywa³am, wiêc nie mam co siê cieszyæ . Ale tak na pierwszy rzut to mnie zdziwi³ nawet. Za te cenê... Niez³y nawet jest. Nie ¶mierdzia³ zbytnio (ale mam katar), nie zrobi³ plam, zacieków itp. Po 1 smarowaniu skóra wygl±da b.naturalnie i raczej delikatnie (a mam ten do ciemnej). Powiedzia³abym, ¿e nawet delikatniej ni¿ po J&J do ciemnej.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 09:45   #999
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 8 320
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez sylwiani
a ja z lenistwa, bo nie chce mi siê wypilingowaæ jestem blada jak ¶ciana i jest mi z tym dobrze, w koñcu bycie arystokracj± zobowi±zuje...

ale jak T¯ wróci z pracy zagoniê go do pilingu pleców i zbli¿ê siê do ni¿szych warstw spo³ecznych
oczywi¶cie za pomoc± dove dla bladziochów, a teraz idê poszukaæ evelinki, bo ci±gle kusicie
Teraz pewnie Cie zaskocze: ja jeszcze a ni razu siê nie peelingowa³am, a zacieków- równie¿ a ni jednego
__________________
¯ycie to ci±g³e ryzyko.
Nati02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 09:48   #1000
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
nio, ja dopiero raz uzywa³am, wiêc nie mam co siê cieszyæ . Ale tak na pierwszy rzut to mnie zdziwi³ nawet. Za te cenê... Niez³y nawet jest. Nie ¶mierdzia³ zbytnio (ale mam katar), nie zrobi³ plam, zacieków itp. Po 1 smarowaniu skóra wygl±da b.naturalnie i raczej delikatnie (a mam ten do ciemnej). Powiedzia³abym, ¿e nawet delikatniej ni¿ po J&J do ciemnej.
Na mnie jako¶ ¶rednio br±zowa³. Tez mia³am ten do ciemnej karnacji.
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 10:20   #1001
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 1 114
Dot.: Opalamy siê!!!!

³aaaa, ju¿ nie wiem co zrobiæ, przesta³am smarowaæ siê dove, powoli stawa³am siê ja¶niejsza, pó¼niej zrobi³am peeling i nogi, rêcê, dekold s± ok,ale piersi i brzuch no masakra, jak d³ugo to jeszcze bêdzie schodziæ....to na serio wygl±da jakbym tam siê nie my³a, albo jeszcze dodatkowo wysmarowa³a zaschniêtym nie powiem czym, takie brudne, oble¶ne plamy wczoraj by³am na basenie z nadziej± ¿e siê odmocz± i ³atwiej je zszorujê, ale gucio, ju¿ zaczynam siê wkurzaæ wcze¶niej jak mia³am tylko HS to normalnie zszed³, teraz dove nak³ada³am na skórê opalon± HS i taki efekt grrr, grrr... tak siê zapali³am do tych balsamów br±zuj±cych, ale po wykoñczeniu tego co mam w domu chyba wiêcej do niech nie wrócê
__________________

lafigue jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 10:50   #1002
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Kolejna zmasakrowana przez Dove...

Wypróbuj ³agodniej dzia³aj±cy balsam i nie zra¿aj siê tak od razu
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 11:05   #1003
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 2 480
Red face Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny, mam problem i jak mi nie doradzicie, to pewnie znowu zrobie sobie kuku

Przezylam straszne skutki Holiday Skin w wersji ciemniejszej. Z jasniejsza nie mialam problemow (ale moze za krotka ja stosowalam).
W sobote ide na wesele, musze sie choc troche opalic!!! Na solarium juz za pozno.

Rozpatrzam 3 mozliwosci :/ :
Garnier (z tego, co wiem, tu jest tylko jeden uniwersalny odcien, ale jest on jasny)
Dove do jasniejszej
Dove do ciemniejszej

Najchetniej wzielabym ten do ciemniejszej, bo potrzebuje szybszych efektow, ale nie za cene 'brudnej' szyi i dekoltu po dwoch tygodniach.

No i mam pytanie, co tu by wybrac (wytyczna jest laciate schodzenie, albo raczej jego brak).

Czy duzo osob skarzy sie na Dove? I czy te, ktore mialy z tym problemy, mowia o wersji ciemniejszej, czy jasniejszej?

Czy wiele osob skarzylo sie na garniera (jesli chodzi o laciatosc)?

Czy garnier jest ciemniejszy od jasnej wersji HS? I co jest ciemniejsze: garnier czy dove jasniejszy?

Czytalam ten watek, ale po 1. juz nie pamietam wielu postow (bo jak mialam HS to bylo na poczatku ok), a po 2 wiele dziewczyn, ktore pisze tutaj, nie zaznacza, czy ma wersje ciemniejsza, czy jasniejsza, a to jest dla mnie najwazniejsze. Wiec prosze, dziewczynki, piszcie to zawsze.

Mam nadzieje, ze jednak pare osob sie wypowie, i potem ja po prostu kupie to, co mi wiecej osob radzilo, bo sama juz kompletnie nie wiem!

Ewentualnie jakis dobry samoopalcz tez by mnei ucieszyl.

Evelinka odpada, bo nie jestem teraz w Polsce Tak to bym ja wyprobowala.

Dodam jeszcze, ze wczoraj uzylam brazera w sprayu, i skutki sa straszne , na szczescie tylko raz uzylam, ale plam jest duzo i wcale nie schodza wiec odradzam spraye. W zaglebieniach np. przy obojczyku, nie ma szans, zeby sie toto dobrze rozlozylo, a poza tym czesto wylatuje preparat w wodnej postaci, a nie powinno sie tego rozsmarowywaac, i co wtedy zrobic? Plamy jak sie patrzy.
Sylwia*** jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 11:09   #1004
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Opalamy siê!!!!

Witajcie Podczytuje Wasze opinie, ale teraz to sie nawet wypowiem

Bylam przez 3 lata zagorzala zwolenniczka solarium, ale po tym jak niektore z Was na mnie 'nakrzyczaly' postanowilam z solarium zrezygnowac.

Kupilam Dove do jasnej karnacji. Tak na prawde jestem teraz mocno opalona, ale nie chcialam ryzykowac z ciemniejszym odcieniem.

A wiec wysmarowalam sie 2 razy.

Zapach do zniesienia.

Moja opalenizna po 2-gim razie zrobila sie zoltawa.

Smaruje sie wieczorem po prysznicu.

Wczoraj 3-ci raz sie nie posmarowalam, bo podczas prysznicowania sie leciala ze mnie brazowa woda. Wszystko ze mnie splynelo! A wiec z dalszego smarowania zrezygnowalam, no bo po co sie smarowac, jak to ma zaraz splynac?

Jestem rozczarowana...
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 11:11   #1005
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 8 320
Dot.: Opalamy siê!!!!

Sylwiu
Jako, ze br±zuje sie od niedawna, nie dodam wyczerpuj±cej wypowiedzi, ale postaram siê pomóc.

Stosujê naprzemiennie evelinke i dove do ciemnej karnacji. Evelinka nie daje wielkich efektow, ale ladnie podtrzymuje opalenizne.
Dove do ciemnej karnacji jest dla mnie rewelacj±. Nie mam zadnych zacieków, nie brudzi mi ubrac nic a nic. Mogê go chwalic ile wlezie
Wazne jest to, ze nie peelinguje sie w ogole- lenistwo, a przykrych niespodzianek nie mam.
Nie jestem bladziuchem, mam ¶redni± karnacje, a dove zrobi³ na mnie pioronuj±ce wrazenie- ladnie zabr±zowi³am sie
__________________
¯ycie to ci±g³e ryzyko.
Nati02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 11:14   #1006
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Post Dot.: Opalamy siê!!!!

Sylwio, niestety my¶lê, ¿e doradzenie Tobie w 100% co zmasakruje cia³o, a co nie, jest niemo¿liwe . To, co jednych opala na równomierny br±zik, innych wyplamia itd., itp.

Mogê natomiast z w³asnego do¶wiadczenia napisaæ o Dove do ciemnej karnacji, który na mnie ¶rednim bladziochu sprawuje siê rewelacyjnie. Raz w tygodniu robiê peeling kawowy. Przy czym na nogi i rêce przed na³o¿eniem Dove, smarujê siê jakim¶ balsamem nawil¿aj±cym, a dopiero na to Dove. Po 2, 3 na³o¿eniach ³adny br±zik. Czyta³am jednak równie¿ wypowiedzi dziewczyn, które Dove niestety "skrzywdzi³" . Tak, ¿e wybór nale¿y do Ciebie .
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 11:27   #1007
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Sun Ozon do twarzy zapycha! Tydzieñ mia³am po nim pryszcze... Mia³am ten w ciemnej tubce.
mi nie grozi-moja sucha skóra nie wie co to pryszcze....

kupi³am sun ozon ten w ciemnej tubce i w³a¶nie testuje...

Mi sie wydaje ¿e to ¿e nas "masakruj±" balsamy br±zuj±ce w duzej mierze zalezy od tego jak± mamy cerê. Ja uzywam do ciemnych choc mam jasn± i mo¿e dlatego s± problemy.
Z drugiej strony nie chce mi sie tymi smierdziuchami smarowac przez tydzieñ ¿eby jakies tam lekkie zbr¿zowienie zobaczyæ.
I na pewno du¿± rolê odgrywa tu jak nak³adamy balsam.Ja np wiem juz ¿e musze jednak wiêcej uwagi przyk³adac do rozsmarowywania.

Pare postów wczesniej nie psioczy³am na dove (mój do ciemnej),bo suma sumarum jestem z niego zadowolona,tylko na br±zowacze ogólnie.

Po prostu mi sie wydaje ¿e osoby z jasna karnacj± maja wiêcej k³opotów ze wszelkimi balasamami br±zuj±cymi.
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 12:10   #1008
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 2 480
Dot.: Opalamy siê!!!!

Kobietki
Dzieki za odpowiedzi!

No to wychodzi na to, ze kupie dove ciemny... i zobaczymy po prostu, co bedzie, chociaz sie boje.

Denerwuje mnie to, ze ten dove kosztuje 5 Euro, a starczy mi na tydzien (HS starczal mi na ok 8 smarowan), to niezla cena jak na tydzien! Wolalabym juz w sumie pojsc na solarke, przez w sumie 20 minut bym sie troche juz opalila, a trwalsze by to bylo, tylko trzeba sie tez zabezpieczyc.

Zrobie chyba tak, jak Kasia: najpierw sie posmaruje normalnym balsamem, a potem dove (dlugo musisz odczekac po normalnym balsamie?).
Kasiu, a Ty juz dlugo stosujesz tego dove ciemnego? I czy rowno schodzi, a nie, ze raz czy dwa jak sie nie posmarujesz, to zaczyna to z ciebie platami schodzic? I czy z jakimikolwiek innymi balsamami brazujacymi mialas takie problemy (i czy z ciemnymi czy jasnymi)?

I jeszcze podoba mi sie patent, zeby uzywac naprzemiennie slabszego (np. garniera ja bym wziela) i mocniejszego (np. dove), nawet mnie takie zestawienie kusi... tyle, ze ja juz nie chce za bardzo inwestowac w te balsamy, bo za duzo z nimi problemow, mam nadzieje, ze kilka krotkich wizyt na sloneczku lub na solarium lepiej sie sprawdzi, a cena ta sama...

Dziekuje jeszcze raz, a jakby ktos jeszcze mial cos do powiedzenia, to prosze o opinie.
Sylwia*** jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 13:14   #1009
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Denerwuje mnie to, ze ten dove kosztuje 5 Euro, a starczy mi na tydzien (HS starczal mi na ok 8 smarowan), to niezla cena jak na tydzien!
to ty straszne ilo¶ci tego ³adujesz!!!!!!!
mi starcza na dobre kilkanascie uzyc (jak nie wiêcej).

Mi sie osobiscie wydaje ¿e jak bedziesz tak duzo balsamu na raz uzywac to dopiero bed± ci p³aty odchodziæ...

wydaje mi sie ¿e uzywanie na przemian garniera z dove bedzie dobre.

Ja polecam najpierw peeling, potem lekki balsam nawil¿aj±cy a za ok.godzinkê br±zowacz. Przy balsamie br±z. niby mozna omin±c nawil¿acza,ale jak skóra jest dobrze nawilzona to mniejsze ryzyko plam.
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 13:54   #1010
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Sylwio, to ty rzeczywicie du¿o ³adujesz tego Dove, ja te¿ go u¿ywam, i bardzo sobie go chwalê, wczoraj posmarowa³am siê raz po po³udniu, a potem drugi raz na noc, i dzisiaj jestem ¶licznie opalona.
Mam ten do ciemnej karnacji, uwa¿am ¿e on br±zuje do¶æ mocno i trzeba z nim uwa¿aæ, np. kolana i wszystkie suche miejsca wcze¶niej przesmarowaæ jakim¶ nawil¿aczem..
Ale teraz posmaruje siê dopiero za 3 dni, bo nawet pod prysznicem on mi tak szybko nie schodzi.
Nie chodzi p³atami, ale peeling koniecznie trzeba raz na tydzieñ zrobiæ.
W miêdzy czasie du¿o nawil¿am skórê balsamami nawil¿aj±cymi bo Dove wysusza mji skórê
To jego jedyny minus.
HS lepiej nawil¿a³, ale za to schodzi³ nie równo.
I u¿ywam te¿ dla podkre¶lenia kolorytu Kolastynê br±zuj±c±.
I jest super
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 14:05   #1011
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 6 456
Dot.: Opalamy siê!!!!

Oj w koñcu znalaz³am chwilê na Wiza¿

U mnie to wygl±da tak:

- twarz, dekolt i rêce - samoopalacz Avene, a czasami jak chcê byæ bardziej opalona to chusteczki LRP

-cia³o: pocz±tkowo u¿ywa³am J&J HS do jasnej karnacji, ale jako¶ nie umialam sie nim równo posmarowaæ i zawsze mi jakie¶ plamy wychodzi³y.

Teraz do cia³a u¿ywam tak chwalonej przez was Evelinki i o ¿adnych plamach nie ma mowy, natomiast troszkê za s³abo br±zuje wg mnie. Bo co siê posmarujê to zaraz sie zmyje pod prysznicem. Ale có¿, narazie nic innego nie mam.
Wojtusia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 14:39   #1012
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
W miêdzy czasie du¿o nawil¿am skórê balsamami nawil¿aj±cymi bo Dove wysusza mji skórê
to ten nieszczêsny DHA wysusza w czym by nie by³. Mi sie osobi¶cie wydaje ¿e stopieñ wysuszenia po uzyciu dove i tak jest ok.

Jedne balsamy/kremy/samoopalacze maja go wiecej ,drugie mniej,jedne maj± wiêcej nawil¿aczy.....
Fakt faktem ¿e zawsze wysusza i zawsze ¶mierdzi (czasem jedynie mniej lub na niektórych skórach mniej go czuæ)

Uzywa³am tez samoopalacza eveline (cudny,ma³o sierdzia³ ale ten do jasnej karancji za jasny dla mnie)i ten to mnie dopiero wysusza³-rano mia³am ¶ciagniêta buziê.Ale zaraz nawilzy³am i by³o ok.
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 15:40   #1013
lulum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 108
GG do lulum
Question Dove summer glow te¿ na twarz...?

Hej kobitki! zakupilam dzis ten balsamik z dove do jasnej karnacji i zastanawiam sie czy moge nim smarn±c twarz? a je¶li tak to jak to zrobic ¿eby efekt nie wyszed³ komiczny? Doradzcie proszê?
Aha i czy przed ka¿dym jego zastosowaniem robicie pilling?
lulum jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 15:45   #1014
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Dove summer glow te¿ na twarz...?

Cytat:
Napisane przez lulum
Hej kobitki! zakupilam dzis ten balsamik z dove do jasnej karnacji i zastanawiam sie czy moge nim smarn±c twarz? a je¶li tak to jak to zrobic ¿eby efekt nie wyszed³ komiczny? Doradzcie proszê?
Aha i czy przed ka¿dym jego zastosowaniem robicie pilling?
Peeling-nawil¿enie- balsam. Ja nak³ada³am, ¿yjê Nie wypryszczy³ mnie jako¶ mocno-po Kolastynie bywa³o gorzej U mnie pierwsze podej¶cie nie do koñca by³o udane,ale to moja wina,a nie balsamu
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 16:16   #1015
lulum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 108
GG do lulum
Dot.: Dove summer glow te¿ na twarz...?

Cytat:
Napisane przez natii4
Peeling-nawil¿enie- balsam. Ja nak³ada³am, ¿yjê Nie wypryszczy³ mnie jako¶ mocno-po Kolastynie bywa³o gorzej U mnie pierwsze podej¶cie nie do koñca by³o udane,ale to moja wina,a nie balsamu
Dziêki natii4
Dzi¶ zrobiê kilka godzin wczesniej depilacjê a wieczorkiem pilling i posmarujê siê tym Dove. Ale twarz chyba zostwiê narazie nienaruszon±. Zobaczê jaki efekt wyjdzie jutro rano.
A czy mam rozumieæ ze ten pilling robisz przed ka¿dym na³o¿eniem Dove? i czy przed Dove nak³adasz jeszcze inny balsam nawil¿aj±cy?
Bo ja mam nivea do cery wra¿liwej nawil¿aj±cy, ale mysla³am zeby go ewentualnie na³o¿yæ bezpo¶rednio po Dove.
I jeszcze jedno my¶la³am ¿eby stosowaæ dove co drugi dzieñ, ale... najpierw muszê zobaczyæ jak zadzia³a. Trzymaj kciuczki)
lulum jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 16:22   #1016
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Dove summer glow te¿ na twarz...?

Cytat:
Napisane przez lulum
Dziêki natii4
Dzi¶ zrobiê kilka godzin wczesniej depilacjê a wieczorkiem pilling i posmarujê siê tym Dove. Ale twarz chyba zostwiê narazie nienaruszon±. Zobaczê jaki efekt wyjdzie jutro rano.
A czy mam rozumieæ ze ten pilling robisz przed ka¿dym na³o¿eniem Dove? i czy przed Dove nak³adasz jeszcze inny balsam nawil¿aj±cy?
Bo ja mam nivea do cery wra¿liwej nawil¿aj±cy, ale mysla³am zeby go ewentualnie na³o¿yæ bezpo¶rednio po Dove.
I jeszcze jedno my¶la³am ¿eby stosowaæ dove co drugi dzieñ, ale... najpierw muszê zobaczyæ jak zadzia³a. Trzymaj kciuczki)
Ja Dove nak³adam raz-dwa razy w tygodniu na cia³o, twarz i wtedy robiê peeling, przed Dove nak³adam balsam nawil¿aj±cy
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 18:39   #1017
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Dove summer glow te¿ na twarz...?

Ja robie tak samo jak Natii4
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 19:17   #1018
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 701
Dot.: Opalamy siê!!!!

A jednak siê okazuje, ¿e to nie by³a schodz±ca skóra Mam plamy po Dove :/ A ju¿ siê cieszy³am, ¿e mocno br±zuje, ³adnie pachnie i jest w ogóle super. Przez niego musia³am ubraæ dzisiaj d³ugi rêkaw, na szczê¶cie pogoda siê 'dostosowala' do mnie Zaraz idê go z siebie zdzieraæ. Zrobiê jeszcze jedno podej¶cie z Dove. Je¶li tak mnie zmasakruje jak teraz to wykorzystam go do smarowania nóg. O dziwo im ¿adnej krzywdy nie narobi³.
Gween jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 20:01   #1019
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Wink Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
Zrobie chyba tak, jak Kasia: najpierw sie posmaruje normalnym balsamem, a potem dove (dlugo musisz odczekac po normalnym balsamie?).
Kasiu, a Ty juz dlugo stosujesz tego dove ciemnego? I czy rowno schodzi, a nie, ze raz czy dwa jak sie nie posmarujesz, to zaczyna to z ciebie platami schodzic? I czy z jakimikolwiek innymi balsamami brazujacymi mialas takie problemy (i czy z ciemnymi czy jasnymi)?
Na mnie schodzi zdaje siê równo, ¿adnie p³aty ze mnie nie lec±. Problemu schodz±cych p³atów nie mia³am przy ¿adnym innym (ale u¿ywa³am wcze¶niej tylko Sopotu Zaji). Ale zapomnia³am dodaæ, ¿e u¿ywam go na przemian (mniej wiêcej 2 razy Dove do ciemnej karnacji, a potem Eveline, albo inaczej kiedy mam ochotê na owocowy zapach - Dove, kiedy na "morski" Eveline). Nie jest tak, ¿e ca³y czas jestem samopalona, bo nie zawsze chce mi siê nak³adaæ te mazid³a . Peeling kawowy dobrze radzi sobie ze ¶cieraniem koloru, prawie do cna -> i wtedy zaczynam zabawê na nowo .
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-29, 20:13   #1020
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny, moze tak w pigu³ce i "po szkolnemu"wystawic cenzurki specyfikom do br±zowienia. Wasz trafienia i pora¿ki??


Autohelios - zel-kem samoopalaj±cu do twarzy od LRP - na 6, jedyny, ktory mnie nie zawiod³, tzn: zero plam, zero zapychania, schodzi rownomiernie, daje zlocistobrazowy odcien,¿adnego pomaroñczu. Wada - cena.

Vichy - chusteczki samoopalaj±ce - na 3-, uzy³am wczoraj, jestem w plamy, kolor [na mnie] - wpada w pomarancz. Czeka mnie pelieng. Ale przynajmniej nie zapchala mi porow - no i patent z chusteczka umozliwia latwa aplikacje czy tez transport. Rowniez cena na plus - 5 zl/ szt.

Garnier - skora musnieta sloncem - na 4 - do ciala moze byc, trzeba uwazac coby nie narobic sobie plam, ale poki co nic lepszego na odwlok nie udalo mi sie znalezc.

Avon - satynowy brazujacy balsam do ciala, SSS - na 1 - koszmarrrrnie plami i ten zapach....

Bielenda - olejek brazuj±cy - na 4 - efekt, jaki uzyskuje po tym olejku nie nazwa³abym brazujacym, ale uwioelbiam ten po³ysk [z³ote migotki], ktory zostaje na skórze. Plus takze za konsystencje zelowa - szybko sie wchlania, zw³aszcza na mokra skore i cudownie nawilza.

Clarins - samoopalajacy krem nawilzaj±cy do twarzy - na 4-, minus za lekkie tendencje do zapychania porow i stosunkowo niewielki efekt opalenia skory - a przy takiej cenie oczekuje wyzszej jakosci.

Avene - nawilzajace krem samoopalajacy do twarzy - eeeeh, sliczny kolor, genialnie nawilza ale trojglicerydy w skladzie. poniewaz to nie wina produktu, tylko moja skora mowi glicerydom niet - niech bedzie 5-.

Tyle z moich przygód z samooplaczami
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.