Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-14, 18:25   #3451
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Prawie 3 tyg.temu przechodzilam grype...wiec wiem jak to jest o tej porze jednak szybko stanelam na nogi po konskiej dawce antybiotyku i jest dobrze;mnie urzadzila klimatyzacja+wiatrak przy kompie

Wieczory na tarasie takze lubie ale najczesciej znikamy w ogrodzie gdzie mamy zaciszne miejsce i faktycznie,w tym roku mniej jest latajacych paskudztw ale nie do konca idealnie.Niedaleko od mojego domu plynie rzeka wiec wieczorem jest odczuwalny charakterystyczny chlod,lubie letnie wieczory i blogi stan jaki im towarzyszy bez wzgledu na temperature.Moze po czesci dlatego,ze jest to pora upragnionego relaksu,ktory kazdy z Nas pozada
właśnie leczę swój koszmarny kaszel
ja chce mieć ogród!!!!
Hexxana ty szczęściaro
u mnuie przed dwoma godzinami przestało padać i właśnie się wypogadza
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 18:33   #3452
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez sylwiani
właśnie leczę swój koszmarny kaszel
ja chce mieć ogród!!!!
Hexxana ty szczęściaro

Na uporczywy kaszel polecam rewelacyjny syrop Herbapect ale zazywac wylacznie do godz.16-tej bo pozniej czeka meczaca noc,pelna kaszlu i pastylki do ssania Podbial i Tymianek(nie cierpie tego smaku ale skuteczne)

Ogrod jest super ale musimy chowac sie przed wscibskimi sasiadami niestety nie da sie zrobic narazie tak ogrodzenie by nie bylo szpiegowania i pare lat do tylu zostaly posadzone brzozy,zrobil sie cudny zakatek brzozowy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 18:49   #3453
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Na uporczywy kaszel polecam rewelacyjny syrop Herbapect ale zazywac wylacznie do godz.16-tej bo pozniej czeka meczaca noc,pelna kaszlu i pastylki do ssania Podbial i Tymianek(nie cierpie tego smaku ale skuteczne)

Ogrod jest super ale musimy chowac sie przed wscibskimi sasiadami niestety nie da sie zrobic narazie tak ogrodzenie by nie bylo szpiegowania i pare lat do tylu zostaly posadzone brzozy,zrobil sie cudny zakatek brzozowy
używam mucosolwanu tabletek, bo ja kaszlę, ale mi się nie odrywa, a te tabletki to na odrywanie są i jem propolki, bo za darmo dołączyli w aws

odnośnie wścibskich sąsiadów, jak się wprowadzałam 2 lata temu, to (nie wyolbrzymiając) na połowie balkonów ktoś stał, a jak idę coś załatwić, to większość ludzi zna mnie z opowiadań innych i później do mnie dochodzi, to co o mnie powiedzieli , takie są właśnie uroki małego miasteczka, ale powoli zaczynam to olewać
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 19:09   #3454
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez sylwiani
używam mucosolwanu tabletek, bo ja kaszlę, ale mi się nie odrywa, a te tabletki to na odrywanie są i jem propolki, bo za darmo dołączyli w aws

odnośnie wścibskich sąsiadów, jak się wprowadzałam 2 lata temu, to (nie wyolbrzymiając) na połowie balkonów ktoś stał, a jak idę coś załatwić, to większość ludzi zna mnie z opowiadań innych i później do mnie dochodzi, to co o mnie powiedzieli , takie są właśnie uroki małego miasteczka, ale powoli zaczynam to olewać

Mieszkam na obrzezach Cz-wy gdzie sa same domki jednorodzinne,wiekszosc ludzi zna sie od dziecka,czesc to nowi mieszkancy i...wszystko zalezy od charakteru czlowieka a niestety wokol siebie mam takich a nie innych sasiadow Olewam to,co mowia ale bywaja uciazliwi kiedy szukasz prywatnosci a ktos ja ciagle zakloca.Jednka nie moge narzekac tak na maxa bo bywaja tez pomocni i wiem,ze jak pojawia sie ktos obcy to nie przejdzie niepostrzezenie.

A teraz tak humorystycznie
To bylo kilka lat temu w wakacje,wybralam sie ze znajomymi nad wode a reszta rodziny gdzies sie rozpierzchla,czesc do pracy,czesc w swoich sprawach.W kazdym razie kiedy wrocilam do domu okazalo sie,ze jak na zlosc nie wzielam klucza bylo juz poznowo,ok.20-tej i nadal nikt z rodziny sie nie pojawil wiec wymyslilam,ze moze uda mi sie otworzyc okno na dole,ktore bylo uchylone.
Mocowalam sie z oknem ok 10 minut bez skutku kiedy nagle zrobil sie wielki raban....przybieglo kilku moich sasiadow bo mysleli,ze ktos sie chce wlamac.
Wygladalo to troche komicznie a ja mam nauczke,ze zanim wyjde z domu to sprawdzam 10 razy czy mam klucze.
Pozniej jeszcze tata mnie uswiadomil,ze okna nie da sie otworzyc w ten sposob jak ja chcialam,bo okna maja blokady i...zostaje tylko wybicie szyby.

Pamietam,ze wtedy byla piekna i ciepla noc poniewaz przyszlo mi czekac do polnocy na reszte rodziny,ktora beztrosko wrocila do domu.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 19:23   #3455
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

to ja mniej optymistyczne
starałam się o przedszkole dla dziecka, poszłam więc pogadać z panią dyrektor i po jakimś czasie od wspólnych znajomych dowiedziałam się, że powiedziała ona, że po co jej głowę zawracam, skoro mnie stać na opiekunkę (widziałam się z nią pierwszy raz w życiu)
przedszkole i tak załatwiłam, ale musiałam poszukać "wpływowych" znajomych
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 19:41   #3456
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Paskudnie ale....pod tym katem wcale nie jest u mnie lepiej;wszyscy uwazaja ze jestesmy burzujska rodzina,ciagle cos nowego sie pojawia,ze mnie to na wszystko stac itp.uwagi
Zreszta w ostatnim czasie bylo sporo inwestycji,ktore niemalo kosztowaly a utrzymanie domu jednorodzinnego to skarbonka bez dna-jednak ludzie widza tylko,to co chca widziec smutne ale prawdziwe;a manna z nieba niestety sie nie pojawia-wszystko jest finansowane z zarobionych przes siebie pieniedzy.
Oliwy do ognia dolal fakt,ze zmienilismy jeszcze samochod pare miesiecy temu....czasami az zle sie czuje idac do sklepu po pieczywo,bo gdy wchodze to cichna wszelkie rozmowy i sa tylko znaczace spojrzenia.Na dodatek zawsze place gotowka bez wzgledu czy robie male czy duze zakupy a wiekszosc ludzi placi na tzw."zeszyt"
Wiem jedno,ze jezeli bede miala dzieci to na pewno nie posle zadnego z nich do przedszkola czy podstawowki u siebie na dzielnicy;nie bede tlumaczyc dlaczego,bo szkoda nerwow....

Koncze te malo ciekawe mysli,niestey zycie jest czarno-biale.
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2006-07-14 o 20:49
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 20:23   #3457
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Moje drogie, o mnie to takie ploty po osiedlu chodzą że głowa mała. Wszystko wynika z tego, że nie solidaryzuję się z osobnikami w dresach i złotych łańcuchach i nie wystaję z nimi i ich koleżankami w stylu Dodzi pod klatką schodową - zyskałam sobie wskutek tego opinię "niedostępnej królewny", uważającej się za coś lepszego. A mnie to zwyczajnie nie bawi, bo jakoś ciężko mi znaleźć z tymi osobami wspólne tematy... no i za blada jestem, od ściany bloku się słabo odróżniam.
Ale co tam... jak ludzie chcą, to o każdej osobie coś tam wymyślą - po fazie zdziwienia i potem złości jakoś przestało mnie to obchodzić. Wspólczuję niemiłych sąsiadów, ale mało co można na to poradzić, poza wytworzeniem w sobie pewnego dystansu.
A nasz świat, kochane, nie jest czarno-biały, tylko różowo-świnkowo-blady.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-14, 20:34   #3458
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Hm, mnie takie klimaty sąsiedzko-plotkarsko-kołtuńskie są obce, może to plus mieszkania w dużym mieście (choć Katowice wcale nie są żadną metropolią). W nowym mieszkaniu mieszkam od półtora roku i może "klimatów" nie ma dlatego, że to całkowicie nowe osiedle. Jest troszkę dziwnych spojrzeń od bardziej zasiedziałych mieszkańców dzielnicy, co po drugiej stronie ulicy od mojego osiedla zamieszkują dwa rzędy fińskich domków. No bo moje osiedle ogrodzone, ochrona chodzi itp. Ale mówiąc szczerze wisi mi to, nawet jeżeli ktoś krzywo na mnie popatrzy. Na balkonie jadam śniadanka w weekendy oraz przesiaduję w parne letnie wieczory. Dziś już przesiadywac nie będę, bo zrobiła się typowo polsko-letnia, rześka i wietrzna pogoda

Zgrzeszyłam dziś filtrowo, paczka przyszła z aptekiwsieci Oj chyba odświeżę wątek "spowiedź chomika" No ale to tylko dlatego, że mama mnie poprosiła, żebym jej filtr kupiła na urlop... I same rozumiecie...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 20:52   #3459
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Mozna pozazdroscic Erato takiego osiedla chociaz osobiscie przydaloby mi sie takie miejsce na tydzien a na weekendy wracac do swojego domu z ogromnym placem i ogrodem-ideal bo mimo wszystko nie potrafilabym zyc w blokach na dluzsza mete.

Cytat:
Napisane przez Erato
Dziś już przesiadywac nie będę, bo zrobiła się typowo polsko-letnia, rześka i wietrzna pogoda
hihihi wlasnie taka lubie najbardziej,bylam troche na zewnatrz i jest super
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 20:58   #3460
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Mozna pozazdroscic Erato takiego osiedla chociaz osobiscie przydaloby mi sie takie miejsce na tydzien a na weekendy wracac do swojego domu z ogromnym placem i ogrodem-ideal bo mimo wszystko nie potrafilabym zyc w blokach na dluzsza mete.
No, na dłuższą to ja nie żyję... jak tylko chcę troche przestrzeni albo się poopalać (nie bójcie się, nie testuję metod na ropę ani na jodynę ), to do mamusi do ogrodu... To mój dom rodzinny, gdzie mieszkałam całe życie z przerwą na epizod studencki w innym mieście, więc życie w blokach to dla mnie udręka. Zresztą trudno to, w czym teraz mieszkam z TŻtem, nazwać blokiem, ma całe trzy piętra...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 21:02   #3461
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Herbapect i wszystkie syropy od kaszlu nalezy pic do 16.00, bo potem jest ciezko... zasnac Wie o tym kazdy student, zwlaszcza taki przed sesja

A mnie AwS troche rozczarowala... poprosilam o probki, przyszedl Effaclarek K, emulsji nie mieli, i zadnych testerkow, ani jednego... No, coz...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-14, 21:08   #3462
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ivvonka

A mnie AwS troche rozczarowala... poprosilam o probki, przyszedl Effaclarek K, emulsji nie mieli, i rzadnych testerkow, ani jednego... No, coz...
Hm, a ja poprosiłam konkretnie o próbki Diacneala oraz o "wszelkie filtry" i dostałam całe mnóstwo próbek - dwie Diacneala, jeden Cicalfate, dwa jakieś SVR-y, filtr Avene spf 20, Biodermę krem 50+, jakis dziwaczny kremik filtrująco-opalający (spf 8 ) z Nuxe i jeszcze kilka innych rzeczy. Przyznam, że az mi lekko szczena opadła...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 21:22   #3463
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

No to nie wiem... Moze nie przypadlam im do gustu?
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 21:47   #3464
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Herbapect i wszystkie syropy od kaszlu nalezy pic do 16.00, bo potem jest ciezko... zasnac Wie o tym kazdy student, zwlaszcza taki przed sesja

Tylko w przypadku leczonego kaszlu Herbapect wypity po godz.16-tej zafunduje cala noc,ktora spedzimy kaszlac i niemal sie duszac-bo ma dzialanie wykrztusne.

Osobiscie w trakcie sesji ratowalam Red Bull'em a najczesciej bardzo mocna herbata, w ktorej zawartosc teiny duzo dluzej utrzymuje sie niz kofeina
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 07:33   #3465
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
Hm, a ja poprosiłam konkretnie o próbki Diacneala oraz o "wszelkie filtry" i dostałam całe mnóstwo próbek - dwie Diacneala, jeden Cicalfate, dwa jakieś SVR-y, filtr Avene spf 20, Biodermę krem 50+, jakis dziwaczny kremik filtrująco-opalający (spf 8 ) z Nuxe i jeszcze kilka innych rzeczy. Przyznam, że az mi lekko szczena opadła...
Ja też dostałam ten krem Nuxa i nie wiem gdzie i kiedy mam go używać.

A ja dzisiaj na noc wysmarowałam sie kremem pigwowym! Kurcze nigdy w życiu nie widziałam żeby coś sie tak szybko wchłaniało!!! Normalnie jestem nim zachwycona! Z kolei olejem mam wrażenie że wcale nie wchłania się w moją buzię! Dziewczyny jak będe stosowała Effaclar co 3 noc to przyniesie jakieś efekty czy to zbyt rzadko??
__________________


Edytowane przez uskow
Czas edycji: 2006-07-15 o 09:28
uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 10:34   #3466
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Własnie, kiedy my mamy tego Nuxa stosować? Też dostałam próbki, ale w stacjonarnej aptece. Chętnie bym gowypróbowała, ale nie ma kiedy, i jak
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 13:30   #3467
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Rayne
Moje drogie, o mnie to takie ploty po osiedlu chodzą że głowa mała. Wszystko wynika z tego, że nie solidaryzuję się z osobnikami w dresach i złotych łańcuchach i nie wystaję z nimi i ich koleżankami w stylu Dodzi pod klatką schodową - zyskałam sobie wskutek tego opinię "niedostępnej królewny", uważającej się za coś lepszego. A mnie to zwyczajnie nie bawi, bo jakoś ciężko mi znaleźć z tymi osobami wspólne tematy... no i za blada jestem, od ściany bloku się słabo odróżniam.
Mam identycznie!! polowa mojego cudownego osiedla to wlasnie tego typu kolesie z panienkami rodem z playboya. A w mojej klatce jeszcze mieszkaja jedni z tych bardziej znanych kolesi. No i dlatego ze sie z nimi nie zadaje, bo mnie to nie bawi to tez jestem przez nich uwazana za nie wiadomo co. Ale mnie to rybka :P mam na osiedlu swoje to warzystwo i jest ok, a z tamtymi traktuje sie jakby ich nie bylo.. :P
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 13:34   #3468
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Tylko w przypadku leczonego kaszlu Herbapect wypity po godz.16-tej zafunduje cala noc,ktora spedzimy kaszlac i niemal sie duszac-bo ma dzialanie wykrztusne.

Osobiscie w trakcie sesji ratowalam Red Bull'em a najczesciej bardzo mocna herbata, w ktorej zawartosc teiny duzo dluzej utrzymuje sie niz kofeina
Dobrze wiedziec Ja w trakcie nauki pije tylko wode mineralna, po kawie sie trzese, po red bullu zle czuje na drugi dzien. Mocna herbata to faktycznie najzdrowszy sposob
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 13:37   #3469
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez lolitka123
Mam identycznie!! polowa mojego cudownego osiedla to wlasnie tego typu kolesie z panienkami rodem z playboya. A w mojej klatce jeszcze mieszkaja jedni z tych bardziej znanych kolesi. No i dlatego ze sie z nimi nie zadaje, bo mnie to nie bawi to tez jestem przez nich uwazana za nie wiadomo co. Ale mnie to rybka :P mam na osiedlu swoje to warzystwo i jest ok, a z tamtymi traktuje sie jakby ich nie bylo.. :P
Mnie tez nigdy nie ciagnelo do takiego towarzystwa.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 19:19   #3470
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

No kurcze pierwszy raz w historii trzeba podciągnąć wątek Ale dziewczyny wywiało na wakacje Już całe wieki temu nie widziałam tu Vivien, justyce i Mckabi....
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 19:41   #3471
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Nie było mnie całą sobotę , ale już wróciłam. Miałam przyjemność być u pary przyjaciół na ślubie i weselu i wybawiłam się za wszystkie czasy. Jest co wspominać .

Tu na BK za dużo się chyba nie wydarzyło , choć nie wiem, nie wiem, zaraz się rozejrzę .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 20:09   #3472
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

noo drogie koleżanki, wpadłam tylko na chwilę, bo facet, choć toleruje moje małe dziwactwa (filtry kwasy ) i z ciekawością zagląda w to, co czytam (i podziwem: "zrozumiałaś z tego cokolwiek?") to tak dziwnie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 20:20   #3473
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Agaaa ale się ucieszyłam, mimo mojej wiedźmowatości Jak tam, dobrze się bawisz?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 00:06   #3474
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Rayne
Moje drogie, o mnie to takie ploty po osiedlu chodzą że głowa mała. Wszystko wynika z tego, że nie solidaryzuję się z osobnikami w dresach i złotych łańcuchach i nie wystaję z nimi i ich koleżankami w stylu Dodzi pod klatką schodową - zyskałam sobie wskutek tego opinię "niedostępnej królewny", uważającej się za coś lepszego. A mnie to zwyczajnie nie bawi, bo jakoś ciężko mi znaleźć z tymi osobami wspólne tematy... no i za blada jestem, od ściany bloku się słabo odróżniam.
Ale co tam... jak ludzie chcą, to o każdej osobie coś tam wymyślą - po fazie zdziwienia i potem złości jakoś przestało mnie to obchodzić. Wspólczuję niemiłych sąsiadów, ale mało co można na to poradzić, poza wytworzeniem w sobie pewnego dystansu.
A nasz świat, kochane, nie jest czarno-biały, tylko różowo-świnkowo-blady.
też to miałam, a teraz mam troje dzieci i też jestem odmieńcem, choś odkąd się przeprowadziłam do obecnego miasteczka trochę mniej, bo tu jest więcej takich odmieńców, ale i tak większość ludzi kojarzy rodzinę z trójką dzieci jako patologię społeczną, a ja nawet alkoholiczką nie zamierzam być, więc chociaż pobędę sobie blada
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 09:10   #3475
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Rayne
Agaaa ale się ucieszyłam, mimo mojej wiedźmowatości Jak tam, dobrze się bawisz?
mój Ty wampirze biorąc pod uwagę, że swojego faceta widzę raz na 2-4 miesiące to jak ma być?
pozdrawiam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 11:58   #3476
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Muszę się wyżalić
Wydawało mi się, że filtrowanie nie ma większego wpływu na moje naczynka, że nic nie pomogło. A jednak pomogło!
Po dziesięciu dniach z łososiowym łososiem, i nakładanym w prawie przepisowej ilości... naczynka mi "wyszły" Ale mam trzymający się rumień na policzkach... Wcześniej też było je bardzo widać, ale o wiele mniej niż TERAZ.
Z ochrona łososiowego łososia chyba naprawdę coś nie gra
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 12:05   #3477
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Oj Be smutna sprawa chociaz zaskoczylas mnie bo sama zuzywam zapasy ukochanego lososia,mam tez problemy z naczynkami i rumieniem ale....pomimo nawet dlugiego przebywania na sloncu w ostatnim czasie nic takiego u mnie sie nie dzieje a wrecz przeciwnie,od kiedy wlaczylam Diroseal do kuracji coraz bardziej ciesze sie normalnym odcieniem cery.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 14:56   #3478
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
mój Ty wampirze biorąc pod uwagę, że swojego faceta widzę raz na 2-4 miesiące to jak ma być?
pozdrawiam
to ty Agnieska taka powściągliwa jesteś?
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 15:12   #3479
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez sylwiani
to ty Agnieska taka powściągliwa jesteś?
to Ci sie udało sylwiani
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 18:30   #3480
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

dziewczyny, a jak tydzien nie bede uzywac filtrow to bardzo wielka szkode sobie wyrzadze? Bo jade na takie cos gdzie rano nie wiem czy bede miala choc 5 min na wszystko i z filtrami sie chyba nie wyrobie.. I jestem w wielkiej kropce
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.