Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-18, 18:54   #4711
Deiuratio
Przyczajenie
 
Avatar Deiuratio
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Pierwszy raz na forum, witam Po długim czasie postanowiłam wyjść z ukrycia i się Was poradzić:

1. Jak się opalasz?
Chociaż mam jasną cerę, to opalam się powoli, a opalenizna jest mała i szybko schodzi. Trudno mi tu nawet coś powiedzieć, bo słońce tylko lekko przyciemnia mi skórę i jest ona bardziej przykurzona, aniżeli złocista.

2. Kolor oczu.
Mam czyste, intensywnie niebieskie oczy, długie brązowe rzęsy i raczej wyraźnie zarysowane brwi.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Hmm... Jakoś nigdy się im aż tak nie przyglądałam, bo pojawiają się tylko po wystawieniu na słońce, ale określenie "złotawe ciepłe" chyba lepiej do nich pasuje.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?
Jasna cera o ciepłym odcieniu. Gdy się rumienię... cóż, strzelam przysłowiowego buraka, cała twarz czerwona

5. Naturalny kolor włosów.
Brązowe, bardziej jasne niż ciemne, w słońcu złotawo-brązowe przebłyski.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Tutaj nie jestem pewna, ale niebieski wydaje mi się najwygodniejszy.

Z góry dziękuję za odpowiedź
Deiuratio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:28   #4712
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Wstawiam zdjęcie naturalnego koloru włosów. Zdjęcie zostało zrobione w ostrym świetle dziennym, więc są nieco jaśniejsze i dobrze widać refleksy. W rzeczywistości są ciemniejsze (takie jak na drugim zdjęciu).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy nat.jpg (12,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 570---_natalie_portman_miss_dior (1).jpg (34,9 KB, 11 załadowań)
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 22:28   #4713
Mymyu85
Przyczajenie
 
Avatar Mymyu85
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam,

Ja również piszę po raz pierwszy na forum. Będę bardzo wdzięczna za pomoc w określaniu typu urody.


1. Jak się opalasz: mimo, że w zimie jestem dość blada, opalam się szybko, czasem na kolor czerwony, który szybko przechodzi w brąz, częściej jednak od razu na brązowo.

2. Kolor oczu: zielono-niebieskie z żółtymi plamkami. Są dość jasne, ale mają ciemniejszą obwódkę. W internecie znalazłam zdjęcie z podobnymi do moich wiec wstawię jeśli można. Oprawa oczu ciemna.

3. Piegi: pojawiają się głównie latem. Nie umiem określic teraz ich koloru ale bardziej stawiam na złotawe ciepłe. Nie jest ich dużo- w sumie tylko kilka na nosie i w okolicach nosa.

4. Cera: różnie- jasna w zimie, brązowa latem. Nie zmienia się skłoność do zaczerwień. Czerwienię się mocno, na purpurowo.

5. Naturalny kolor włosów: w dzieciństwie blond, później ściemniały. Kolor taki jak na zdjęciu- brąz ze złotymi refleksami.

6. Kolor ust: chyba różowy

7. W jakich kolorach czuję się dobrze/źle: Lubię granat, biały. Źle mi w beżach, jasnych różach i ogólnie w takich jasnych, pastelowych kolorach, jestem w nich jakby "rozmyta". Gdy wybieralam suknie slubna, wiekszosc osob odradzalo mi kolor ecru, natomiast polecało śnieżnobiały.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kdk_0225.jpg (93,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor oczu.jpg (10,1 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez Mymyu85
Czas edycji: 2012-03-20 o 19:53 Powód: dodatkowe informacje
Mymyu85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 22:49   #4714
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mymyu85 po twoim opisie wydaje mi się, że mamy podobny kolor oczu, chociaż na zdjęciu twoje wydają się bardziej niebieskie.

Myślę, że możesz być mocnym latem ewentualnie wiosną (choć stawiam bardziej na lato), ale poczekajmy na głosy bardziej obeznanych w temacie.

Edytowane przez HoneyRose
Czas edycji: 2012-03-19 o 22:50
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:39   #4715
Nikolasos0106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
GG do Nikolasos0106
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

hmmm

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Witam . Mi sie wydaje ze jestem zima poludniowa ...tylko ze, moja skora jest zolto-oliwkowa i raczej nie zimna ..Reszta co do zimy poludniowej by sie zgadzala ciemne oczy , ciemna oprawa i ciemne wlosy, ale nie czarne i dobrze sie opalam ....Tylko z ta cera mam watpliwosci moze ktos doradzi?
Nikolasos0106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:57   #4716
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Kurczę...a może jednak jestem zimą.

Przeanalizowałam trochę wątek i natknęłam się na informacje dotyczące sposobu opalania zimy oraz koloru cery.

Nie mam skłonności do "spiekania raka". Opalam się dość łatwo na kolor złoty. Moja cera ma żółtawą tonację ew. jasno oliwkową - ciężko jest mi to określić.

Jednak mój kolor oczu i brązowe włosy nie pasują chyba do zimy.

Mam również problem z określeniem tonacji mojej czupryny - w pełnym słońcu mam wrażenie, że widzę ciepłe refleksy, ale bez intensywnej operacji słonecznej włosy sprawiają wrażenie jasnego, czekoladowego brązu bez migotliwych, ciepłych przebłysków. Moja mam natomiast twierdzi, że są wręcz "mysie".

Postaram się później wkleić jeszcze kilka zdjęć naturalnego koloru włosów.

Edycja:

Wklejam obiecane zdjęcia.

1) Fotografia zrobiona w pełnym, ostrym słońcu.
2) Z fleszem
3) Pochmurny dzień
4) Sztuczne światło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy nat.jpg (12,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy3.jpg (15,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy2.jpg (14,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy1.jpg (7,8 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez HoneyRose
Czas edycji: 2012-03-20 o 12:27
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 12:26   #4717
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam
Bardzo prosze o analize

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Bardzo powoli, najpierw na czerwono. Później opalenizna brązowieje i jest złotawa,

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
zielone, z ciemniejszą obwódką, wokół źrenicy mam miodowa obwodke. Mam ciemne rzęsy i brwi ale nie czarne

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Mam piegi, duzo a w lato jeszcze wiecej , sa brazowe , miodowe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera jasna ale ciezko stwierdzic czy brzoskwiniowa czy nie

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny blond w popielaty jako dziecko tendenca do jasnych pasemek w lato .


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Dość jasny, koralowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w zieleni turkusie brazie i fiolecie . Źle wyglądam w szarym, pomarańczowym zoltym czarnym .


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7409.jpg (53,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7400.jpg (64,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7403.jpg (72,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5439.jpg (97,9 KB, 29 załadowań)
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 12:38   #4718
Nikolasos0106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
GG do Nikolasos0106
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Jak na moje oko n a2 pierwszych zdieciach to kolor wlosow jest cieply a na pozostalych zimny i te pierwsze okreslilabym jako wiosna a drugie zima ...hmmm wiec moze zima posiadajaca elementy wiosny .. Południowa zima i wiosna dobrze sie opala, trudno okreslic sama z soba mam problem..
Nikolasos0106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 13:26   #4719
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Nikolasos0106 Pokaż wiadomość
Jak na moje oko n a2 pierwszych zdieciach to kolor wlosow jest cieply a na pozostalych zimny i te pierwsze okreslilabym jako wiosna a drugie zima ...hmmm wiec moze zima posiadajaca elementy wiosny .. Południowa zima i wiosna dobrze sie opala, trudno okreslic sama z soba mam problem..
Dzięki wielkie za odpowiedź.

No właśnie z tymi włosami mam spory problem. W słońcu wydają się ciepłe, ale w sztucznym świetle sprawiają wrażenie ciemnego, chłodnego brązu.

A jeżeli chodzi o twój opis, to stawiałabym raczej na zimę południową.

Do niedawna byłam niemal pewna, że jestem wiosną, ale kolory polecane wiosnom do mnie nie pasują (moim zdaniem) no i mam dość ciemne włosy...chyba zbyt ciemne, by być wiosną.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 16:31   #4720
DiankaL
Raczkowanie
 
Avatar DiankaL
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 58
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? Szybko, najpierw troszkę na różowo potem ładny brązik


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy szaro niebiesko zielone z brązowymi plamkami i miodową otoczką

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Są piegi żółtawe lub ciemno brązowe


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Ciężko mi to określić, rumienię się na czerwono,

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Kiedyś był to blond już nie pamiętam jaki miał odcień czy ciepły czy popielaty.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Koloru ust nie cierpię ciemny dość czerwony.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Nie lubię pomarańczowego, lubię niebieski, czarny, i popielaty.

Myślałam że jestem typowym latem, ale nie gadzają mi się piegi i jak maluję się na jasne pastele wyglądam jak to ujął mój mąż jak albinoska
Dlatego proszę o rady
DiankaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 19:08   #4721
Decybel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 38
GG do Decybel
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam pisałam już wcześniej, ale dostałam konkretnej odpowiedzi. Jestem przekonana, że mój typ urody jest ciepły, ale.. nie pasuje do mnie ani wiosna, ani jesień. :conf used:
Cera: sucha, b. jasna o ciepłym odcieniu, opala się bardzo wolno na jasny brązowy, złoty. Po opalaniu nie występują poparzenia ani zaczerwienienia. Nie mam piegów.
Włosy: naturalne w kolorze ciepły średni brąz, bez rudawych refleksów
Oczy: piwne, w słońcu "żółte".
Najlepiej moją urodę podkreśla kolor niebieski, na drugim miejscu czerwony, a na trzecim fioletowy. Co do niebieskiego, kiedyś pewien starszy pan zaczepił mnie i skomplementował, że ślicznie wyglądam w niebieskiej, letniej sukience, bo tak kontrastuje z moją urodą i podkreśla opaleniznę. Heh, analizy kolorystyczne, które robiłam mówią co innego - że powinnam chodzić w zieleniach (zielony akurat totalnie mi nie pasuje..), brązach, beżach - w których wyglądam mdło.
Powiedzcie mi, co ze mnie za stwór?
Z góry dziękuję za odpowiedź
PS: Sorry za jakość 3 zdjęcia, pomieszałam coś w ustawieniach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 224120_196833810359549_100000987936530_526112_1558134_n.jpg (79,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_Zdjęcie0084.jpg (103,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0150E001E001.jpg (74,1 KB, 31 załadowań)
Decybel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 10:48   #4722
szaljetka
Przyczajenie
 
Avatar szaljetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
GG do szaljetka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam. Przychodzę do was drogie wizażowe kobietki z prośbą w kokreśleniu mojego typu. Nadeszła wiosna a ja mam już dość kupowania ciuchów które do mnie nie pasują. Pomożecie???

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się powoli. Jeżeli przebywam długo na słońcu to mam czerwoną skórę. Potem przechodzi w delikatny brąz.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Kolor oczu-szaroniebieski, tęczówka mnie ciemniejszą oprawę na zewnątrz rozjaśnia się ku źrenicy, źrenica otoczona wianuszkiem brązowo złotych plamekOprawa oczu ciemny blond


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegi złotawe w ciepłym odcieniu

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Tu mam problem. mam cerę naczyniową. Ale patrząc na dekold jest w ciepłym odcieniu. Czerwienię się na różowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Kolor naturalny ciemny/jasny blond, ze złotawymi przebłyskami

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Moim zdaniem są jasne, delikatnie różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze się czuję w zieleni, koralu, brązie, turkusie. Nie za dobrze w czerni, szarości jasnej, granacie

Nie przestraszcie się moich zdjęć bez make upa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0153.jpg (84,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0152.jpg (66,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0149.jpg (59,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0144.jpg (67,4 KB, 31 załadowań)
szaljetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:02   #4723
Nikolasos0106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
GG do Nikolasos0106
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Z wlosami takze mam problem podobny do Twojego zalezy jak slonko zaswieci ...Z tego co widze to karnacje mam po tacie dosyc sniada a wlosy jakies takie trudne do okreslenia brazowe po mamie ktore raz wpadaja w ciemny szary braz a raz widze jakies zlotawe refleksy i taka kolomyja
Wklej jeszcze kilka zdiec z tymi wloskami naturalnymi to postaram sie pomoc
Nikolasos0106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 07:49   #4724
szaljetka
Przyczajenie
 
Avatar szaljetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
GG do szaljetka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziewczyny czy któraś z was mogłaby lunkąć na mnie? Bardzo mi pomożecie.
szaljetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 08:38   #4725
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szaljetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was mogłaby lunkąć na mnie? Bardzo mi pomożecie.
Sama mam problem z określeniem swojego typu urody, więc nie wiem na ile możesz ufać moim przypuszczeniom.

Kolor skóry i oprawa oczu przywodzi mi na myśl lato, ale...

Piegi są wyraźnie ciepłe jak u wiosny lub jesieni. Wiosna ponoć dobrze się opala, a Ty opalasz się powoli i masz skłonność do zaczerwienienia skóry. Problemy z opalaniem może mieć jesień, ale cera w dalszym ciągu kojarzy mi się raczej z mocnym latem, latem-wiosną.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 09:33   #4726
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Nie chcę spamować wątku, ale spróbuję jeszcze podać kolory w których wydaje mi się, że wyglądam dobrze.

Moim zdaniem nie pasują do mnie: ciemne brązy, większość odcieni zieleni (groszkowy, khaki, oliwkowy), jasne neonowe kolory, pomarańcz, intensywny żółty, zbyt rozmyte pastele.

Najlepiej czuję się w: różnych odcieniach granatu, śliwy, fioletu, brudnej czerwieni, ciemnym turkusie, ceglastym. Niektóre pastele również do mnie pasują np. ecru, łososiowy róż, brudny błękit, brudny turkus. Wybieram je jednak latem, gdy jestem bardziej opalona. Latem ze złoto-oliwkową opalenizną ładnie komponują się jasne brązy (jak np. ten ostatni w załączniku).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png ceglasty.png (422 Bajtów, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: png ecru.png (424 Bajtów, 283 załadowań)
Rodzaj pliku: png granat.png (400 Bajtów, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: png granatmocny.png (424 Bajtów, 279 załadowań)
Rodzaj pliku: png róż.png (473 Bajtów, 279 załadowań)
Rodzaj pliku: png śliwka.png (424 Bajtów, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: png turkus.png (424 Bajtów, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: png fioletowy.png (400 Bajtów, 291 załadowań)
Rodzaj pliku: png brąz.png (400 Bajtów, 287 załadowań)

Edytowane przez HoneyRose
Czas edycji: 2012-03-23 o 09:52
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 15:59   #4727
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Pomożecie?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Staram się opalania unikać... Ale jeśli już, to szybko, na oliwkowy zimny brąz

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy w kolorze ciemnego brązu, ze zgniłą zielenią na obrzeżach. Żadnych plamek. Obwódka tęczówki w kolorze czarnym, grafitowym(?) Oprawa oczu ciemna, brwi prawie czarne, rzęsy czarne


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Kilka beżowych na prawej ręce:P

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Skóra blada, ziemista. Rumienię się b.rzadko, na jasny róż

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemne, brązowe, przebłyski złotawe.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Wypłowiała malina z nutką fioletu

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze w czerni, granatach, szarościach, graficie, może być biel; źle w ciepłych, jasnych kolorach typu żółć, pomarańcz, seledyn, róż itd
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:22   #4728
oreeleek
Raczkowanie
 
Avatar oreeleek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

@ HoneyRose- miałam niezłą zagadkę z twoim typem, bo jesteś mixem ciepłych i chłodych barw, ale stawiam na Wiosnę (Clear Spring)
@ Deiuratio- Wiosna (Clear Spring)
@ Ainnel- myślę, że jesteś Wiosną (Clear)
@ tishs92- stawiam na Wiosnę i dobrze byłoby ci w ciepłych soczystych kolorkach, niekoniecznie czerń i biel.
@ Decybel- wiosna
link dla WIOSNY:
http://www.thechicfashionista.com/sp...-analysis.html
link dla JESIENI:
http://wiadomoscikosmetyczne.pl/maki...zna-pani-jesie
@ Kathi75- Jesień
@ Szaljetka- Jesień
@ Mymyu85- z opisu Wiosna, ale na zdjęciu wyglądasz jak Lato. Może jakieś wyraźniejsze zdjęcie w świetle dziennym?
@ DiankaL- jesteś Latem, lato również może mieć piegi, tak samo jak Zima, która przeważnie piegów nie ma, ale są wyjątki
polecam linki, które wcześniej podawałam, również z makijażem dla Lata (wiadomoscikosmetyczne.pl )
@ Ingran- zdecydowanie jesteś Panią Zimą ( Deep Winter)
http://seasonalcoloranalysis.blogspo...ep-winter.html
__________________
bloguje: www.moja-paleta-barw.blogspot.com
kosmetycznie, kulinarnie
''kto czyta, żyje podwójnie'' U.Eco

Edytowane przez oreeleek
Czas edycji: 2012-03-26 o 18:26
oreeleek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 18:53   #4729
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez oreeleek Pokaż wiadomość
@ HoneyRose- miałam niezłą zagadkę z twoim typem, bo jesteś mixem ciepłych i chłodych barw, ale stawiam na Wiosnę (Clear Spring)
Dzięki wielkie za odpowiedź.

Właściwie już wcześniej wydawało mi się, że jestem wiosną, choć niektóre jej cechy niezbyt do mnie pasowały. Z drugiej strony widzę też szereg podobieństw do zimy.

Faktycznie dość ciężki ze mnie przypadek.

Edit: Przeglądam właśnie kolejną zagraniczną stronę o tematyce typów kolorystycznych i...coraz bardziej skłaniam się jednak do zimy (clear winter). Wiosna (nawet ta czysta) wydaje mi się zbyt jasna ("And they are naturally lighter in value as Winters-especially their hair and often their eyes and skin.").

Zrobiłam też test online i uzyskałam taki oto wynik:

The woman with Clear coloring has outstanding features that are rather exotic! With your medium to dark hair, bright eyes, and light to medium skin tone, your best colors will be the brightest shades you can find. Having high contrast in your coloring, combinations of dark colors with very light ones will look amazing on you! Be confident and wear bright colors to enhance your natural coloring!
COLOR INTENSITY: Bright hues
BEST NEUTRALS: Black, navy and deep charcoal gray
WHITE OR IVORY: White
BEST SHOE AND PURSE COLOR: Black
POP COLORS:
Pop colors are those colors that make you look amazing no matter what! These are the colors that you'll want to wear with your neutrals to accent your wardrobe or wear alone to look your absolute best. Every woman should know what her POP colors are! Not only should you build your wardrobe around the colors that flatter you, but you can experiment using them in your living spaces too.

BEST MAKEUP SHADES FOR CLEARS:
Vibrant shades of berry, fuschia and pink

A PERSONAL TOUCH FOR ACCURACY:
One of the ways I ensure the online ColorEnalysis is accurate is by giving you, when you purchase a set of swatches, an opportunity to email me your photo so I can personally confirm your analysis.

I have found there are color variances between the many different monitors, settings and computers which may affect the accuracy and outcome of the online color analysis particularly for those determined with Cool or Clear characteristics. Even though this variance may not necessarily affect your analysis and that the ColorEnalysis site is over 93 percent correct(...).


Czyli na pewno jest "Clear" - to mi wystarcza.

Edytowane przez HoneyRose
Czas edycji: 2012-03-27 o 23:38
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 07:31   #4730
DiankaL
Raczkowanie
 
Avatar DiankaL
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 58
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

@ DiankaL- jesteś Latem, lato również może mieć piegi, tak samo jak Zima, która przeważnie piegów nie ma, ale są wyjątki

Dzięki miałam wątpliwości ale już jestem pewna dzięki. Zmyłam makijaż koleżanka opisała co widzi, nie znając się na typach i tym pomogła.
DiankaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 17:42   #4731
Aetnaa
Przyczajenie
 
Avatar Aetnaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś mi pomoże w ocenie mojego typu urody, bo nie jestem pewna

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Średnio szybko, najpierw na czerwono później na złoty brąz

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy mam jasno niebieskie, w zależności od pogody czasami wpadają w lekko szary odcień Kolor jest dość czysty, rozjaśnia się im bliżej źrenicy, obwódka tęczówki jest ciemniejsza. Oprawa oczu dość ciemna.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

W zimie są praktycznie nie widoczne, pokazują się dopiero jak się opalam, są wtedy ciepło brązowe, podobnie jak moja cera

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Skóra jasna, lekko żółto-szarawa, rumienie się baardzo rzadko ale jeśli mi się zdarzy to ciemnoróżowy

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Jestem szatynką, mam dość ciemny kolor włosów, według mnie przebłyski mam raczej popielate.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Jasny róż wpadający w koral.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w szarościach, granatach, niebieskim, turkusowym, a także mięcie, beżu, brązach., fioletach i różach. Unikam czerwieni i jasnych zieleni.

Załączam zdjęcie żeby było łatwiej. Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez Aetnaa
Czas edycji: 2012-04-17 o 10:44
Aetnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:49   #4732
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam I poproszę o opinię - wydaje mi się,że jestem jakimś typem mieszanym, tylko nie wiem, czy typ wiosna/lato ma jakikolwiek sens

1.Opalam się najpierw na czerwono (bardzo łatwo o poparzenia - w dzieciństwie, kiedy nie było jeszcze filtrów a jeśli jakimś cudem udawało mi się tego uniknąć to opalenizna taka raczej oliwkowa była...

2. Oczy szaroniebieskie z żółtymi plamkami i obwódką. Brwi ciemne, grafitowe, rzęsy wyblakłe od tuszu Ale w dzieciństwie cierpiałam szykany od nauczycieli z powodu podejrzeń o makijaż: bardzo jasne włosy i bardzo ciemna oprawa oczu

3. Piegi bardzo szybko się pojawiają (gdybym się nie filtrowała to miałabym je pewnie cały rok) i skłonność do przebarwień. W kolorze szarawooliwkowym.

4. Cera średnio jasna, płytko unaczyniona, zaczerwienienia, odcień lekko oliwkowy.

5. Naturalny kolor włosów: chłodny blond, po zimie średni, latem bardzo, bardzo jasny.

6. Usta różowe.

O dziwo dość dobrze czuję się w czerni i w ogóle w ciemnych kolorach, ładnie mi w intensywnym niebieskim, ale nie noszę bo nie lubię i w lila.
Jeśłi chodzi o róż, to jedynym akceptowalnym kolorem na twarzy jest koral, a podkłady/pudry raczej wybieram neutralne/ wpadające w żółć.

Będę wdzięczna za sugestie
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-03-30 o 10:50
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 21:57   #4733
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Hej To ja również dołączam się do próśb o analizę, będę cierpliwie czekać na odpowiedź

1. Jak się opalasz - bardzo szybko, od razu na brązowo, opalenizna zostaje na kilka lat

2. Kolor oczu - ciemno brązowe.

3. Piegi - posiadam ich dość sporo na policzkach i trochę na nosie.

4. Cera - żółta.. a janość - chyba średnia Pasuje mi podkład Lumiere Light Medium Golden.

5. Naturalny kolor włosów- czerń.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - ciemny... bardzo brudny róż...

Z góry dziękuję
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 12:05   #4734
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Czy mogłabym prosić również o analizę?

1. Jak się opalasz -Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy. Opalam się bardzo wolno, nigdy na "skwarkę". Zdarzyło mi się raz zasnąć na słońcu (po kąpieli) i byłam bardzo czerwona, ale opalenizna nie była jakoś intensywna.

2. Kolor oczu - intensywny zielony, jedynie trochę jakby złote obwódki wokół źrenicy, a obwódki ciemne, chłodna zieleń.

3. Piegi - nie posiadam. Kilka małych pieprzyków na twarzy. Dużo pieprzyków na całym ciele.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Mam jasną cerę, mam wrażenie, że ciepły odcień, gdzieniegdzie zaczerwienienia. Jak się rumienię, to od razu na czerwoną cegłę Czasem bardzo łatwo i od razu cała twarz

5. Naturalny kolor włosów - naturalne moje włosy są raczej popielate, taki mysi kolor. Jako dziecko miałam blond włosy.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - jasny róż. Chyba chłodny odcień.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Kolory takie jak śliwka, granat, kolor czerwonego wina (bordo?), czarny, biały, lawendowy, szary, nude.
Źle wyglądam w żółciach, pomarańczach, łososiowym.

Będę bardzo wdzięczna za analizę. Jakieś testy pokazały mi, że jestem wiosną, ale mam wrażenie, że bardziej do mnie chłodne odcienie (np. makijażu pasują). Jeszcze właśnie o makijażach, może też coś pomoże: dobrze się czuję i wyglądam z szaro-niebieskimi cieniami, źle z ciepłymi brązami. Jak chodzi o podkład, to 150 buff (Revlon).
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 00:04   #4735
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

to ja też cierpliwie poczekam na odpowiedź, wygooglowałam sobie kilka testów ale w każdym wychodzi co innego, mi się wydaje że jestem zimą przerobioną na jesień oceńcie same.

1. Jak się opalasz - dość szybko, najpierw na czerwono a potem przechodzi w ładny, średnio jasny brąz.

2. Kolor oczu - piwne.

3. Piegi - złotobrązowe, zimą głównie na nosie, w pozostałe pory roku nos, policzki, czasem czoło jak dłużej posiedzę na słońcu

4. Cera - z tym mam problem. generalnie jasna, używam podkładu Porcelaine z Oriflame, czyli najjaśniejszego odcienia. ale czy np. brzoskwiniowa czy nie to nie potrafię ocenić... wydaje mi się leciutko żółtawa.

5. Naturalny kolor włosów- ciemny brąz. farbuję na rudo, stąd przerobiona jesień

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - ciepły odcień jasnego różu?

aha, dodam jeszcze, że mam trochę pieprzyków na całym ciele a w naturalnych włosach wyglądam totalnie inaczej... jak zima chyba.

wklejam jak najbardziej "naturalne" zdjęcie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 3.jpg (72,7 KB, 27 załadowań)
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59



Edytowane przez Szaruch
Czas edycji: 2012-04-02 o 00:09
Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 11:55   #4736
mika2617
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 112
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się dość szybko i na ciepłu brąz


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Mam niebieskie oczy , tęczówki z ciemniejsza obwódką, są też plamki. Brwi i rzęsy ciemne, gęste



3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Brak piegów


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera chyba złotawa, pewna nie jestem. A jeżeli się rumienie to na ciemny róż, ale rzadko mi się to zdarza.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Jak sprawdzałam u swojej fryzjerki to ciemny blond albo jasny brąz (w zależności od pory roku ) włosy mają złote refleksy


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Taki...róż, ni jasny ni ciemny



7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Najlepiej jest mi w niebieskim, białym. Ale dobrze się czuję tez w czarnym, może być też fiolet. Inne kolory neutralnie Lubię zdecydowane kolory, nie lubie mdłych, mam wrażenie że się z nimi zlewam.


Będę wdzięczna za pomoc Sama na pewno nie rozwiążę tej zagadki
mika2617 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 13:13   #4737
kaska18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 59
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam, proszę o pomoc w określeniu mojego typu. Osobiście obstawiam lato, ale nie jestem do końca pewna...

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Średnio, na początku bardziej na czerwono, potem opalenizna robi się złotawo-brązowa.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy mam jasne- mieszanka szarego, zielonego i odrobina brązu z ciemniejszą obwódką, wszystko widać na zdjęciach


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Tu mam problem. mam raczej żółtawą cerę. Raczej się nie rumienię.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy ciemny blond. Co do odcienia to nie jestem pewna ale raczej bardziej mysi.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze się czuję w kolorach zimnych- fiolet, róż, fuksja. Nie lubię kolorów takich jak brąz, pomarańcz, złoty, beż, zgniła zieleń oraz bladych pastelach- w tych ostatnich mam wrażenie, że wyglądam blado i niewyraźnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1511.jpg (68,6 KB, 23 załadowań)
kaska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:00   #4738
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Hej

Mam nadzieję, że ktoś pomoże mi określić mój typ kolorystyczny.


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Ciężko, najpierw na czerwono, potem dopiero na brązowy lekko przykurzony.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Dodaję zdjęcie. Są zielone, mają plamki. Ciężko mi określić, wszystko widać na zdjęciu.. A oprawa oczu jest średnia. Nie jasna, ale nie ciemna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Są czasami w lecie, brązowe.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Rzadko się rumienię, ale jak tak to na czerwono.
Skóra ma kolor jasny.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Taki średni kolor włosów, ale w słońcu był złoty.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Ciemne kolory do mnie pasują.

Dodałam zdjęcie też koloru mojego skóry i brwi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05497.jpg (79,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (31,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu22.jpg (7,4 KB, 6 załadowań)
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2012-04-04 o 19:01
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 14:38   #4739
fisheye
Przyczajenie
 
Avatar fisheye
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: norwegia
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Prosze o pomoc ))

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko na ciemny braz.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy bardzo ciemny braz, w zasadzie to czarne.Tęczówki w zasadzie stapiaja sie z czarnymi obwodkami.Brwi czarne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Kilka piegów na nosie,Piegi złotawe,ciepłe.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Oliwkowy.Rumienie się na różowo.



5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Bardzo ciemny braz,prawie czarny,w niektorych miejscach troche jasnejszy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Koralowe


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze w ecru,nude,bez,koral,roz

Źle w czerni, zieleni
fisheye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 21:29   #4740
kaska18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 59
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Podbijam wątek, bo zależy mi bardzo na Waszej opinii- mój opis 2 posty wcześniej
kaska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.