Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-12, 17:23   #901
dorjan28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 92
Dot.: Dobra farba rozjaśniająca do blondu

Jeżeli farbę rozrobisz na wodzie 12% to odrost nie powinien być ani żółty a tymbardziej rudy.Jednak musiałabyś kupić którąś z farb profesjonalnych i do tego wodę.
dorjan28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 17:40   #902
karolka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 63
Dot.: Dobra farba rozjaśniająca do blondu

black_sun niestety moje włosy są ciemniejsze i obawiam się, że efekt będzie inny niż na Twoich.

dorjan28 gdzie można kupić takie farby i odpowiedni utleniacz? A czy można użyć innego, mocniejszego utleniacza do takiej sklepowej farby? I gdzie na opakowaniu farb można odczytać informację, jakie jest stężenie utleniacza?
karolka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 17:53   #903
dorjan28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 92
Dot.: Dobra farba rozjaśniająca do blondu

Cytat:
Napisane przez karolka7 Pokaż wiadomość
black_sun niestety moje włosy są ciemniejsze i obawiam się, że efekt będzie inny niż na Twoich.

dorjan28 gdzie można kupić takie farby i odpowiedni utleniacz? A czy można użyć innego, mocniejszego utleniacza do takiej sklepowej farby? I gdzie na opakowaniu farb można odczytać informację, jakie jest stężenie utleniacza?
Szczerze mówiąc nie wiem jakie jest stężenie utleniacza w farbach sklepowych.Jeżeli chcesz dobrą farę to zapytaj w jakimś salonie fryzjerskim.Może ci sprzedadzą i odpowiednią wodę do tego.W sklepach fryzjerskich też powinni mieć.Gdybyś bardzo chciała taką farbę a nie miała skąd wziąć to daj znać.
dorjan28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 17:57   #904
karolka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 63
Dot.: Dobra farba rozjaśniająca do blondu

Dzięki, muszę w takim razie czegoś poszukać
karolka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 18:11   #905
alla19
Raczkowanie
 
Avatar alla19
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 98
Dot.: Dobra farba rozjaśniająca do blondu

Najczęsciej uzywałamm farb Garnier... dosyć duzy wybór Ale najlepiej poradzic sie fryzjera...wszysko zależy od kondycji Twoich włosów Powodzenia
__________________
"Wiesz... Ja tez, chciałabym umrzeć z miłośći."




alla19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 20:27   #906
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Dekoloryzacja, a po niej baleyage?

Cytat:
Napisane przez amberlinka Pokaż wiadomość
Czy to jest rzeczywiście ściąganie koloru? Czy jego rozjaśnianie? Bo to jest kolosalna różnica. Czekam na Wasze odpowiedzi
Masz rację, to kolosalna różnica, ale dekoloryzacja to naprawdę ściaganie koloru- tyle, ze chodzi o ściagnie koloru farbowanego , dekoloryzacja ma na celu pozbycie się barwników farb. Jest to zabieg o wiele intensywniejszy niż rozjaśnanie.Jednakże nie ma szans powrotu do typowo naturalnego koloru - efekt dekoloryzacji zalezy od tego , czym sie farbuje włosy ( jakie barwniki ma środek koloryzujący) jak czesto , ile razy już się farbowało, jaki jest stan włosów przed dekoloryzacją.
Piszesz , że nie chcesz farbowac po dekoloryzacji - alez nie musisz farbowac całych wlosów, możesz od razu zrobić upragniony balayage, zrobienie "cokolwiek" z włosami po dekoloryzacji jest raczej nieuniknione ze względu na kolor który po niej ma się na głowie.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 22:26   #907
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Dekoloryzacja, a po niej baleyage?

Dziękuję za odpowiedzi Jutro pójdę się popytać po fryzjerach w mojej mieścinie, ile to by u nich kosztowało itp. buuźka
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 12:04   #908
Żabcia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 116
Dot.: Dobra farba rozjaśniająca do blondu

poprostu nie rob farba tylko rozjasniaczem ale profesionalnym np u fryzjera chyba ze sobie kupisz i sama zrobisz hehe
bo nie warto kupowac w zwyklym sklepie nop z joanny bo to szajs niszcy wlosy a taki profesionalny nie niszczy w takim stopniu jak z joanny
Żabcia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 12:12   #909
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Dobra farba rozjaśniająca do blondu

ja sobie bardzo chwale L'orela recital preference 03 - bardzo bardzo jasny blond popielaty swoje wlosy mam blond ani za jasne ani za ciemne po prostu blond i jak farbuje odrosty to nie zauwazam roznicy w ogole co do reszty wlosow ,a wlosy farbowane mam jasniutkie
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 12:39   #910
karolka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 63
Dot.: Dobra farba rozjaśniająca do blondu

Dzięki za podpowiedzi
Niespełna tydzień mam włosy blond, taki dość jasny, robiony na chłodno, a w rzeczywistości przypomina naturalny kolor, tylko trochę bardziej zimno-złotawy. I dochodzę do wniosku, że wcale nie jest mi w takich włosach dobrze Właśnie odkryłam, że jestem typem mieszanym wiosna-jesień, moje naturalne włosy mają w sobie dużo ciepłego pigmentu i mienią się miedziano-złotymi refleksami, mimo że przy skórze głowy sprawiają wrażenie popielatych (i dlatego rozjaśniają się na rudo-złoto) I najlepszy kolor ze wszystkich, które dotychczas miałam na głowie, to był właśnie ten, z którego zrezygnowałam dla jasnego, zimnego blondu, czyli naturalny ciemny blond, taki neutralny, nie szary (Garnier 100% Color 701 ) W tych jasnych włosach moja twarz jest jakaś taka bez wyrazu, kolor oczu przytłumiony. I nie wiem co teraz... trochę się z tym pomęczę, jeszcze mam zapas farby blond, którą muszę zużyć, albo wyrzucić i koniec z jasnym blondem... Tak mordowałam włosy (dekoloryzacja i dwa farbowania w ciągu tygodnia), żeby dojść do wniosku, że wcześniej było bardzo OK!
karolka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 18:28   #911
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 286
GG do Angelika16
Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Drogie Kochane Koleżanki Otóż jakieś dwa miesiące temu zafarbowałam sie na "Czarny" mam już dość duże odrosty ok.5cm. i farba powoli schodzi. Chciałabym teraz zafarbować się na blond!Moja kochana mama wpadła na pomysł ze zafarbuje mnie na jasny blond i zobaczymy co wyjdzie,ona twierdzi ze ten blond wyjdzie, a potem pujde do fryzjera i zrobie sobie pasemka!) Doradźcie prosze czy wyjdzie ten eksperyment!!Strasznie chcem być blondynką Całusy i prosze odpiszcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rsz_21.JPG (74,2 KB, 463 załadowań)
Angelika16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-27, 18:33   #912
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Wyjdzie , co najmniej po 6 rozjasnianiach , lepiej rozjasniac u fryzjera, ja zrobilam taki eksperyment kosztem nie zlego zniszczenia wlosow
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 18:38   #913
NiUśKa_
Rozeznanie
 
Avatar NiUśKa_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa/Słupsk
Wiadomości: 711
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

bez szans aby przy pierwszym farbowaniu na blond Ci wyszło. owszem-odrosty tak, ale nie włosy farbowane przedtem na czarno...uważałabym raczej i udała się najpierw do fryzjera a nie w domu próbowała...
NiUśKa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 18:41   #914
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

a mi się podoba ten kolorek bo masz
ładnie wyglądasz
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 18:46   #915
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Po pierwsze: 2 miesiace to wystaczajacy okres aby wloski juz sie rozjasnily do blondu.
Poza tym nie napisalas jakis jest twoj naturalny kolorek?
Co do rozjasniania to jesli chcesz to tak,wyjdzie teraz. Najlpeiej obetnij male pasemki i sproboj je rozjasnic zobaczysz co wyjdzie Co do rozjasniania u fryzjerow to jest to takze rozjasniacz i wlosy sie niszcza,lepiej kuoic jakas rozjasniajaca farbke blond albo rozjasnacz i zrobic do w domu samemu.Albo na czepek (kupiony w skelpei fryzjerskim).(wtedy mialabys juz pasemka z tym ciemnym co teraz. Albo na pasemka na folie.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 19:04   #916
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

dubelek
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 19:04   #917
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
Po pierwsze: 2 miesiace to wystaczajacy okres aby wloski juz sie rozjasnily do blondu.
Poza tym nie napisalas jakis jest twoj naturalny kolorek?
Co do rozjasniania to jesli chcesz to tak,wyjdzie teraz. Najlpeiej obetnij male pasemki i sproboj je rozjasnic zobaczysz co wyjdzie Co do rozjasniania u fryzjerow to jest to takze rozjasniacz i wlosy sie niszcza,lepiej kuoic jakas rozjasniajaca farbke blond albo rozjasnacz i zrobic do w domu samemu.Albo na czepek (kupiony w skelpei fryzjerskim).(wtedy mialabys juz pasemka z tym ciemnym co teraz. Albo na pasemka na folie.

Angeliko przeczytaj prosze watki o dekoloryzacji-jest tego pełno na wizażu , uzyj wizażowej wyszukiwarki. Hasło :dekoloryzacja , rozjaśnianie, jesli masz jakies resztki czarnej farby, ciemny odcień, zwykła farba ani tez farba blond rozjasniająca, nie dają sobie niestety rady ( schodziłam juz zz czarnego kilka razy. Co do niszczenia włosów- wszystko zalezy od tego w jakiej kondycji masz teraz włosy , ile razy farbowałas na czarno i jaką farbą. Najlepiej udać się do dobrego fryzjera- mają tam dobre profesjonalne produkty i napewno jest to bezpieczniejsze niż zabiegi dekoloryzacji w domu ( rozjaśnianie nie zawsze radzi sobie tak z barwnikami jak dekoloryzacja, ale to tez tyczy sie rozjasniania).Zakup tez dobra maskę.Piszę bardzo ogólnie bo już nie raz o tym pisałam i inne wizazanki tez, dlatego zachęcam do przeczytania watków o dekoloryzacji.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 19:15   #918
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 286
GG do Angelika16
Red face Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Mój naturlany kolor to ciemny blond, nie bardzo ciemny W tamtym roku byłam blondynką!Fryzjerka zrobiła ze mnie prawdziwą blondynke!Ale odbiło mi i farbnełam sie na czarno!Dziewczyny a sądzicie ze jaki kolor wyjdzie, jesli sama zafarbuje blond?Doradźcie!Czytałam także na wizazu ze "heden-szołders" (nap. jak sie czyta) przeciwłypiezowy sprawia ze farba schodzi!Może najpierw tym szamponem a potem blond?
Angelika16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 19:22   #919
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Cytat:
Napisane przez Angelika16 Pokaż wiadomość
Mój naturlany kolor to ciemny blond, nie bardzo ciemny W tamtym roku byłam blondynką!Fryzjerka zrobiła ze mnie prawdziwą blondynke!Ale odbiło mi i farbnełam sie na czarno!Dziewczyny a sądzicie ze jaki kolor wyjdzie, jesli sama zafarbuje blond?Doradźcie!Czytałam także na wizazu ze "heden-szołders" (nap. jak sie czyta) przeciwłypiezowy sprawia ze farba schodzi!Może najpierw tym szamponem a potem blond?
szampon nie sprawi , że farba zejdzie do końca, jesli natomiast zostana resztki farba blond napewno nie wyjdzie.Jesli twój naturalny kolor to ciemny blond to zwykła farba tak czy siak może dac odcien rudawy.Udaj się do fryzjera, farba blond lub blond rozjasniająca nic nie da ( uzyskasz nierównomierny odcień0 czerwienie , gdzieniegdzie może ryżawy blond przy farbie rozjasniającej, choc bardziej stawiam na jakies rudawe czerwienie)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-28, 12:05   #920
Nindża
Rozeznanie
 
Avatar Nindża
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 517
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Ja jestem naturalna brunetka, ale przez cale lato mialam koniakowe wlosy. zaczynalam od pasemek zwyklym rozjasniaczem u fryzjera, pozniej coraz gesciej, az wyszedl piekny koniak. Teraz wrocilam do naturalnego
Nindża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 13:10   #921
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 286
GG do Angelika16
Wink Wizażanki doradźcie!Czym zmyć czarną farbe???

Dziewczyny pomóżcie!Czym moge zmyć czarną farbe z włosów?Prosze o odpowiedzi!!!
Angelika16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 14:55   #922
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Wizażanki doradźcie!Czym zmyć czarną farbe???

Hmmm dołanczam się do pytania, chociaż mam naglowie bardzo ciemny brąz
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 15:23   #923
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wizażanki doradźcie!Czym zmyć czarną farbe???

czarnej farby to nie zmyjesz domowymi sposobami jeśli się źle czujesz w kolorze to pozostaje Ci tylko dekoloryzacja u fryzjera - wątów na jej temat były setki, poszukaj w wyszukiwarce

kobieta słonecznik - brąz już szybciej sie zmyje jeśli będziesz używała szamponów przeciwłupieżowych - znaczenie szybciej wypłukają kolor, np. Nixoral czy Head&Shouders. Ale nie stosuj ich zbyt czesto skoro nie masz łupiezu, zamiast nich do wypłukania kolorku bardzo dobry jest szampon oczyszczający 'len" z Eva Natura też już o nim sama pisałam, a o ściąganiu/wypłukiwaniu kolorku szamponami przeciwłupieżowymi też było sporo wątków

pozdrawiam
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 18:17   #924
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Wizażanki doradźcie!Czym zmyć czarną farbe???

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
czarnej farby to nie zmyjesz domowymi sposobami jeśli się źle czujesz w kolorze to pozostaje Ci tylko dekoloryzacja u fryzjera - wątów na jej temat były setki, poszukaj w wyszukiwarce

kobieta słonecznik - brąz już szybciej sie zmyje jeśli będziesz używała szamponów przeciwłupieżowych - znaczenie szybciej wypłukają kolor, np. Nixoral czy Head&Shouders. Ale nie stosuj ich zbyt czesto skoro nie masz łupiezu, zamiast nich do wypłukania kolorku bardzo dobry jest szampon oczyszczający 'len" z Eva Natura też już o nim sama pisałam, a o ściąganiu/wypłukiwaniu kolorku szamponami przeciwłupieżowymi też było sporo wątków

pozdrawiam
Całkowita racja ! Zreszta doradzałam Ci już w innym watku , że całkowicie nie zmyjesz ciemniejszej farby szamponem,ani żadnymi naturalnymi środkami ( farba może wyblaknąć ale nic poza tym). Proszę użyjcie yszukiwarki, o dekoloryzacji, schodzeniu z koloru, usuwaniu farby było sporo.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 18:27   #925
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Wizażanki doradźcie!Czym zmyć czarną farbe???

ja nie dawno zmylam czarna ale u fryzjera...dekoloryzacja. ..
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 19:28   #926
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Post Dot.: Wizażanki doradźcie!Czym zmyć czarną farbe???

Oprocz przeciwlupiezowych szamponow mozesz tez robic plukanki z cytryny ,pozdrawiam
dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 19:46   #927
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 286
GG do Angelika16
Wink Dot.: Wizażanki doradźcie!Czym zmyć czarną farbe???

nat@lia19 - ile kosztuje taka dekoloryzacja u fryzjera?
dagirll - jak sporządzić taką płukanke z cytryny? buziaki
Angelika16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 20:58   #928
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Wizażanki doradźcie!Czym zmyć czarną farbe???

ja mieszkam w berlinie i tez tutaj to robilam,ale znalazlam sobie fryzjerke z Polski ktora zrobila mi to z a30euro slyszalam ze w Polsce tez tak okolo tego kosztuje
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 22:50   #929
roladish
Raczkowanie
 
Avatar roladish
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 110
GG do roladish
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

ja mam naturalne wlosy ciemny brąz, ale zaryzykowalam w domu rozjasnilam je na blond - no wsumie to wyszedl rudy :P a pozniej itak doprawilam rudym bo chcialam rude pzdro
roladish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 23:07   #930
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Z Czarnej na Blondynke!Jak wyjdzie?Plis dorardźcie!!!

Angeliko sama sobie nie poradzisz,ja mialam dokladnie to samo,ciemne z duzymi odrostami i poszlam do fryzjera,wyszlo jako tako (za jasne ,nie bylam na to przygotowana) ale na pewno lepiej niz gdybym sama kombinowala.Jak robilam sama wyszly zolto-pomaranczowe.
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.