Inglot - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-05, 12:08   #2611
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez r_oksana Pokaż wiadomość
wydaje mi się że nie ale nie jestem pewna ja orientuje się tam tylko w podkładach, który aktualnie już miesiąc testuje (AMC) i zakochałam się w pewnej super cielistej pomadce która tak jak było wyżej napisane wysusza usta ;/ przedwczoraj kupilam sobie również puder prasowany - zobaczymy jak się sprawdzi
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ma takie w pudeleczkach, pisze chyba brokat do ciala i paznokci, albo brokat do zdobien. Niepamietam, aczkolwiek nie na każdym stoisku to widzialam.
A glitetrwy jak np. linery brokatowe to nie ma.
Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Są brokaty do ciała i oczu drobniutkie jak cienie i takie grubsze, jest kilkanaście na pewno do wyboru. Linery brokatowe też są Wiadomo, że na stoiskach może nie być takich rzeczy, ale w salonach są
dziękuję za odpowiedzi! No faktycznie eyelinery brokatowe mają, ale ja już jeden zwykły zakupiłam i...załamałam się szybciutko się wysuszył i robił w kresce przerwy.
Co do gliterów do paznokci to wiem, że są bo od razu do nich podleciałam


A macie jakies pomysły na bronzer z Inglota? Jakieś doświadczenia?
I jeszcze przydałby mi się w miarę naturalny rozświetlacz
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 14:56   #2612
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Inglot

Chciałabym kupić sobie pędzel do nakładania ciemnych cieni. Pędzel musi być syntetyczny. Czy w ofercie Inglota taki znajdę? I czy mają także syntetyczny pędzel do różu i pudru?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 15:20   #2613
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Chciałabym kupić sobie pędzel do nakładania ciemnych cieni. Pędzel musi być syntetyczny. Czy w ofercie Inglota taki znajdę? I czy mają także syntetyczny pędzel do różu i pudru?
wiekszosc pedzli mozesz kupic w wersji syntetycznej Niewiem, jak cenowo to wyglada.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 15:23   #2614
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
A macie jakies pomysły na bronzer z Inglota? Jakieś doświadczenia?
I jeszcze przydałby mi się w miarę naturalny rozświetlacz


ja posiadam brozner paskowy i jestem z niego zadowolona .. trzeba uwarzac by nie nabrac za duzo na pendzel .. potrzeba troszke wprawy .. jest delikatny,pudrowy ... ogolnie polecam .. a i ma drobniutkie drobinki zlote, ale wygladaja slicznie i nie widac ich az tak bardzo .. nie pamietam ile kosztowal niestety .. rozswietlacze tez inglot posiada, ale im sie jak narazie nie przypatrywalam ..
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 15:29   #2615
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
wiekszosc pedzli mozesz kupic w wersji syntetycznej Niewiem, jak cenowo to wyglada.
Dziękuję
Jeżeli jakaś Wizażanka orientuje się jeszcze w cenach, to proszę o odp
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 15:39   #2616
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Inglot

W ogóle fajnie by było zebrać w jednym miejscu krótkie opisy i ceny produktów Inglota. Jakiś czas temu chyba BabciaGienia fajnie opisała mi podkłady Inglota i bylo to bardzo przydatne. Co jakiś czas przewijają się tutaj te same pytania o podkłady, pudry, rozświetlacze, pomadki, a gdyby to wszystko było w jednym miejscu (na początku wątku, albo w osobnym), to było znacznie łatwiej wyszukać interesujący produkt, a gdyby tam były jeszcze zdjęcia opisywanych produktów, to już w ogóle
Czy ktos sie tego podejmie?
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 15:43   #2617
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
W ogóle fajnie by było zebrać w jednym miejscu krótkie opisy i ceny produktów Inglota. Jakiś czas temu chyba BabciaGienia fajnie opisała mi podkłady Inglota i bylo to bardzo przydatne. Co jakiś czas przewijają się tutaj te same pytania o podkłady, pudry, rozświetlacze, pomadki, a gdyby to wszystko było w jednym miejscu (na początku wątku, albo w osobnym), to było znacznie łatwiej wyszukać interesujący produkt, a gdyby tam były jeszcze zdjęcia opisywanych produktów, to już w ogóle
Czy ktos sie tego podejmie?
jest watek ze swatchami (mam go w podpisie) a po 2 watek mozna przeszukac za pomoca wyszukiwarki No ale jak ktos sie podejmie to fajnie

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

W wyszukiwarce watku wpisalam "syntetyczne" Str 70 watku.

Cytat:Napisane przez Ishikawa
syntetyki (jak dla mnie) bywaja twardawe, oko to delikatna strefa wiec ,o ile masz fundusze, zainwestowalabym jednak w prawdziwe wlosie.Dobry pędzel jest na lata.
Aczkolwiek dla mnie 80hp jest twarde...

Wścibiuszka
: Pędzle naturalne i syntetyczne w inglocie są w tej samej cenie do tego syntetyki są najwyższej jakości i prawdę mówiąc syntetyki są dużo delikatniejsze od tych naturalnych. Ja używam obu n/s. Doceniłam syntetyki zwłaszcza przy nakładaniu cieni na mokro- można je dużo częściej prać a nie niszczą się tak szybko.
8ohp musi być twardy to typowy rozcieracz i super do nakładania cieni punktowo.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 15:50   #2618
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
jest watek ze swatchami (mam go w podpisie) a po 2 watek mozna przeszukac za pomoca wyszukiwarki No ale jak ktos sie podejmie to fajnie
No wiem, że są swatche, ale mam na myśli właśnie coś takiego, że jak chce zasięgnąć informacji np o podkładach, to wchodzę i widzę krótki opis: do jakiej cery, jaka cena, zdjęcie sobie ewentualnie sprawdzam na KWC. To samo na przykład z błyszczykami. Chce sobie kupić jakiś błyszczyk z Inglota, wchodzę, sprawdzam, ile ich jest, w jakich są cenach, krótkie opisy: czy są trwałe, z drobinkami, wygodne/niewygodne opakowanie. Albo pędzle. Każdy ze zdjęciem albo numerkiem i opisany do czego służy, ile kosztuje, z jakiego włosia jest zrobiony.
Gdyby nie Wizażanki, nie kupiłabym małego pędzelka do pomadek do paletki, bo panie w Inglocie nie wiedziały, że takie coś mają, a ja się uparłam, że powinny mieć, i rzeczywiście znalazły
Chodzi mi o taką namiastkę strony Inglota, gdzie można by było sprawdzić krótkie, ale przydatne informacje, porównania poszczególnych produktów.
Wiem, że to moje marzenie raczej nie jest do zrealizowania, bo trzeba bardzo dużo pracy, żeby opisać wszystkie produkty, ale może ktoś ma czas i się nudzi i zrobi coś takiego
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 15:55   #2619
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Magpinup Pokaż wiadomość
Yen
ja wlasnie dla inglota pracuje.widzialam Twoje poczytania na mm ...robi wrazenie.
co do rozswietlacza...przyznam, iz uzywam do z inglotowskim amc a takze z revlonem ze wzgledu na krycie.. bialy jest ciezki do nalozenia troche trzeba nad nim napracowac i uwazac z proporcjami bo mozna przesadzic. nie roluje sie,ale podkresla zmarszczki mimiczne dlatego tylko na nosek policzki i cialo wtedy jest swietny a przede wszystkim baardzo trwaly.ladnie wyglada na zdjeciach studyjnych.
dla mnie to efekt drobinek ale mocno nasyconych dasz wiecej to wygalda jak tafla taka sniezna.
Ja to mam refleks W natłoku grudniowych spraw zapomniałam że pytałam o ten rozświetlacz Dziękuję Wam z opóźnieniem za odpowiedzi Muszę jeszcze pomyśleć nad tym białym Orientujecie się może, czy w Inglocie dają próbki albo odlewki?
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 15:55   #2620
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
No wiem, że są swatche, ale mam na myśli właśnie coś takiego, że jak chce zasięgnąć informacji np o podkładach, to wchodzę i widzę krótki opis: do jakiej cery, jaka cena, zdjęcie sobie ewentualnie sprawdzam na KWC. To samo na przykład z błyszczykami. Chce sobie kupić jakiś błyszczyk z Inglota, wchodzę, sprawdzam, ile ich jest, w jakich są cenach, krótkie opisy: czy są trwałe, z drobinkami, wygodne/niewygodne opakowanie. Albo pędzle. Każdy ze zdjęciem albo numerkiem i opisany do czego służy, ile kosztuje, z jakiego włosia jest zrobiony.
Gdyby nie Wizażanki, nie kupiłabym małego pędzelka do pomadek do paletki, bo panie w Inglocie nie wiedziały, że takie coś mają, a ja się uparłam, że powinny mieć, i rzeczywiście znalazły
Chodzi mi o taką namiastkę strony Inglota, gdzie można by było sprawdzić krótkie, ale przydatne informacje, porównania poszczególnych produktów.
Wiem, że to moje marzenie raczej nie jest do zrealizowania, bo trzeba bardzo dużo pracy, żeby opisać wszystkie produkty, ale może ktoś ma czas i się nudzi i zrobi coś takiego
wydaje mi sie,ze wiekszosc rzeczy znajdziesz przez wyszukiwarke watku, o pedzlach jest zas wogole osobny watek .
Ale pomysl calkiem fajny, konkretne info w jednym miejscu .
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 15:57   #2621
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
wydaje mi sie,ze wiekszosc rzeczy znajdziesz przez wyszukiwarke watku, o pedzlach jest zas wogole osobny watek .
Ale pomysl calkiem fajny, konkretne info w jednym miejscu .
Taka trochę namiastka strony internetowej, bo Inglot z tą polską się nie popisał
A o wątku z pędzlami nie wiedziałam... Zaraz poszukam
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 21:11   #2622
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
jest watek ze swatchami (mam go w podpisie) a po 2 watek mozna przeszukac za pomoca wyszukiwarki No ale jak ktos sie podejmie to fajnie

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

W wyszukiwarce watku wpisalam "syntetyczne" Str 70 watku.

Cytat:Napisane przez Ishikawa
syntetyki (jak dla mnie) bywaja twardawe, oko to delikatna strefa wiec ,o ile masz fundusze, zainwestowalabym jednak w prawdziwe wlosie.Dobry pędzel jest na lata.
Aczkolwiek dla mnie 80hp jest twarde...

Wścibiuszka: Pędzle naturalne i syntetyczne w inglocie są w tej samej cenie do tego syntetyki są najwyższej jakości i prawdę mówiąc syntetyki są dużo delikatniejsze od tych naturalnych. Ja używam obu n/s. Doceniłam syntetyki zwłaszcza przy nakładaniu cieni na mokro- można je dużo częściej prać a nie niszczą się tak szybko.
8ohp musi być twardy to typowy rozcieracz i super do nakładania cieni punktowo.
Dziękuję ale wolałabym jednak syntetyczne, bo żal mi zwierząt...
Czy używał ktoś i może się wypowiedzieć o:
-7FS
-16PP
-9S
-13P
-31T?

Edytowane przez akisia
Czas edycji: 2010-01-05 o 21:16
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 00:26   #2623
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot

Do brokatowego linera jeśli jest za suchy polecam dodać duraline-kilka kropli. Wtedy jest przyjemniejszy w użyciu, co nie zmienia faktu, że i tak najlepiej kreskę poprawić ze 2 razy, ale efekt jest fajny, więc myślę, że warto

Co do pędzli:
- 7FS - skośnie ścięta wiewióra szczerze to ja nie mam pomysłu na ten pedzel, jest bardzo miękki, jak dla mnie nadaje się tylko do cienia bazowego, ewentualnie do delikatnych makijaży jasnymi cieniami

-16PP - taki ot zwykły pędzelek z kucyka, miękki, lepszy do jasnych cieni. Nie czuję potrzeby posiadania go :P

-9S - mój ulubiony. Uniwersalny, sztywny, ale płaski. Łatwo nim nałożyć każde cienie, zarówno jasne jak i ciemne dobrze rozciera. Z włosia sobola, bardzo trwały, nie odkształca się.

-13P - mały, kucykowy. Ja nim rozcieram kreski malowane kredką, nakładam cień do brwi lub używam do bardziej skomplikowanych makijaży. Polecam

-31T- z włosia syntetycznego, do e-linera. Maluje bardzo cienkie, proste kreski, jaskółka mi tym pędzlem nie wychodzi. Ale myślę, ze to kwestia wprawy, ja po prostu wolę tradycyjny, cieniutki pędzelek

Aha, chciałam nadmienić, że włosie pozyskiwane do pędzli Inglotowych jest z żywych zwierząt, są one po prostu wyczesywane i żadnemu nie dzieje się krzywda. Tak przynajmniej zapewniano nas na szkoleniu ;P

Edytowane przez BabciaGienia
Czas edycji: 2010-01-06 o 00:30 Powód: dopisek
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 00:29   #2624
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Do brokatowego linera jeśli jest za suchy polecam dodać duraline-kilka kropli. Wtedy jest przyjemniejszy w użyciu, co nie zmienia faktu, że i tak najlepiej kreskę poprawić ze 2 razy, ale efekt jest fajny, więc myślę, że warto

Co do pędzli:
- 7FS - skośnie ścięta wiewióra szczerze to ja nie mam pomysłu na ten pedzel, jest bardzo miękki, jak dla mnie nadaje się tylko do cienia bazowego, ewentualnie do delikatnych makijaży jasnymi cieniami

-16PP - taki ot zwykły pędzelek z kucyka, miękki, lepszy do jasnych cieni. Nie czuję potrzeby posiadania go :P

-9S - mój ulubiony. Uniwersalny, sztywny, ale płaski. Łatwo nim nałożyć każde cienie, zarówno jasne jak i ciemne dobrze rozciera. Z włosia sobola, bardzo trwały, nie odkształca się.

-13P - mały, kucykowy. Ja nim rozcieram kreski malowane kredką, nakładam cień do brwi lub używam do bardziej skomplikowanych makijaży. Polecam

-31T- z włosia syntetycznego, do e-linera. Maluje bardzo cienkie, proste kreski, jaskółka mi tym pędzlem nie wychodzi. Ale myślę, ze to kwestia wprawy, ja po prostu wolę tradycyjny, cieniutki pędzelek
Dziękuję Ci bardzo
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 07:14   #2625
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Inglot

kupiłam wczoraj podklad YSM kolor 41... i jestem w fazie testowania - puki co powiem ze fajnie sie go naklada ma bardzo przyjemna konsystencje, ciezko zrobic maske, kryje srednio - ciekawa jestem jak bedzie wygladac kolorek w swietle dziennym...

p.s. oczywiscie nie obylo sie bez problemow z dobieraniem mi koloru podkladu... mam jakas dziwna karnacje w pewnym momecie uslyszalam od Pani w Inglocie ze lepiej miec podklad: o ton ciemniejszy niz za jasny po latach uzywania zdecydowanie za ciemnych podkladow do czego zmuszaja mnie koncerny ktore nie maja koloru dla mnie... nie zgodze sie z nia
__________________
.

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2010-01-06 o 07:18
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 07:45   #2626
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj podklad YSM kolor 41... i jestem w fazie testowania - puki co powiem ze fajnie sie go naklada ma bardzo przyjemna konsystencje, ciezko zrobic maske, kryje srednio - ciekawa jestem jak bedzie wygladac kolorek w swietle dziennym...

p.s. oczywiscie nie obylo sie bez problemow z dobieraniem mi koloru podkladu... mam jakas dziwna karnacje w pewnym momecie uslyszalam od Pani w Inglocie ze lepiej miec podklad: o ton ciemniejszy niz za jasny po latach uzywania zdecydowanie za ciemnych podkladow do czego zmuszaja mnie koncerny ktore nie maja koloru dla mnie... nie zgodze sie z nia
Wiesz co, ja czytałam o tym, że lepszy jest podkład o ton ciemniejszy chyba w którejś z gazet o modzie i urodzie w zeszłym roku... Ponoć jak się ma o ton jaśniejszy to się wygląda na zmęczoną (trupią?) czy jakoś tak... Może ona czytała ten artykuł i po prostu naprawdę była przekonana, że tak jest lepiej?
Mi zwykle wciskali ciemniejszy ze słowami "pójdzie pani parę razy na solarium i będzie idealny"- w jednej drogerii w moim rodzinnym mieście, za czasów używania TM Loreal'a. A że to było z 4-5 lat temu, ja niedoświadczona i przestraszona, to brałam zresztą, na solarium mi się zdażało chodzić i mam za swoje (naczynka!). Teraz kupuję sama i zawsze odmawiam pomocy. I tak wiem więcej niż 90% konsultantek i sprzedawczyń (dzięki Wizażowi )
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 08:37   #2627
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj podklad YSM kolor 41... i jestem w fazie testowania - puki co powiem ze fajnie sie go naklada ma bardzo przyjemna konsystencje, ciezko zrobic maske, kryje srednio - ciekawa jestem jak bedzie wygladac kolorek w swietle dziennym...

p.s. oczywiscie nie obylo sie bez problemow z dobieraniem mi koloru podkladu... mam jakas dziwna karnacje w pewnym momecie uslyszalam od Pani w Inglocie ze lepiej miec podkd: o ton ciemniejszy niz za jasny po latach uzywania zdecydowanie za ciemnych podkladow do czego zmuszaja mnie koncerny ktore nie maja koloru dla mnie... nie zgodze sie z nia


ja kompletnie nie rozumiem polityki koncernow kosmetycznych .. wprowadzaja waskie gamy kolorostyczne podkladow i badz tu czlowieku madry . sami sobie klijentow odstraszaja, no! mam nadzieje, ze dobrze bedzie Ci sie sprawowal podklad moj juz jest na wyczerpaniu i lada dzien bede musiala leciec do baltyckiej po zakup nowego . :P zastanwiam sie nad innym niz mialam dtoychczas zobaczymy
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 15:56   #2628
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Inglot

wiecie co po calym dniu noszenia go na buzi stwierdzam, ze chyba jednak nie bedzie za dobrze bo podklad troche mnie sciaga - moja cera widac jest za sucha na niego... poza tym w ciagu dnia lekko sie utlenil ale lecitko wiec ogolnie stwierdzam, ze jest dosc wytrzymaly... kolor jeszcze jutro odenie ale wydaje mi sie, ze jednak za ciemny... jakis dziwny... nie umiem tego teraz opisac jutro sprobuje... moze nastepny bedzie z AMC albo przeprosze revlona... :/


co do kolorow... niby byly i jasniejsze odcienie, ale albo za rozowe, albo za zolte albo za szare a i tak 9/10 za ciemne... ehhh a niby nie jestem az tak blada... zeby Burjuois byl trwalszy... ehhhhhhhhh

a wracajac jeszcze do mojej wizyty w inglocie... cale zycie uciekam od rozowych podkladow... a Pani mi wczoraj wciskala ze wlasnie taki powinnam miec... to juz przeszlo moje najsmielsze oczekiwania...z rozem na buzi wygladam jak swinka
__________________
.

Edytowane przez smileofangel
Czas edycji: 2010-01-06 o 15:58
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 13:23   #2629
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
wiecie co po calym dniu noszenia go na buzi stwierdzam, ze chyba jednak nie bedzie za dobrze bo podklad troche mnie sciaga - moja cera widac jest za sucha na niego... poza tym w ciagu dnia lekko sie utlenil ale lecitko wiec ogolnie stwierdzam, ze jest dosc wytrzymaly... kolor jeszcze jutro odenie ale wydaje mi sie, ze jednak za ciemny... jakis dziwny... nie umiem tego teraz opisac jutro sprobuje... moze nastepny bedzie z AMC albo przeprosze revlona... :/


co do kolorow... niby byly i jasniejsze odcienie, ale albo za rozowe, albo za zolte albo za szare a i tak 9/10 za ciemne... ehhh a niby nie jestem az tak blada... zeby Burjuois byl trwalszy... ehhhhhhhhh

a wracajac jeszcze do mojej wizyty w inglocie... cale zycie uciekam od rozowych podkladow... a Pani mi wczoraj wciskala ze wlasnie taki powinnam miec... to juz przeszlo moje najsmielsze oczekiwania...z rozem na buzi wygladam jak swinka
no musisz potestowac.. szkoda myslalam, ze podklad bedzie Ci dobrze sluzyl ..
czasem jak patrze na te kobiety w inglocie to az smiac mi sie chce.. chodzace antyreklamy no ale coz .. czesc zatrudnianych pan nie ma zbyt duzej wiedzy i plota trzy po trzy .. nie wszystkie oczywiscie , nie chce nikogo urazic moja cera ostatnio wyglada fatalnie i nie wiem czy nie odpuscic sobie na jakis czas podkladow itd .. ;(
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 14:14   #2630
shironi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 197
Dot.: Inglot

Mam pytanko. Czy dobrym pomysłem jest pójść i zrobić makijaż na studniówke w Inglocie? Czy któraś z was robiła już sobie tam takowy? I. W którym miejscu? Mówię o warszawie...
shironi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 09:32   #2631
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Do brokatowego linera jeśli jest za suchy polecam dodać duraline-kilka kropli. Wtedy jest przyjemniejszy w użyciu, co nie zmienia faktu, że i tak najlepiej kreskę poprawić ze 2 razy, ale efekt jest fajny, więc myślę, że warto

Co do pędzli:
- 7FS - skośnie ścięta wiewióra szczerze to ja nie mam pomysłu na ten pedzel, jest bardzo miękki, jak dla mnie nadaje się tylko do cienia bazowego, ewentualnie do delikatnych makijaży jasnymi cieniami

-16PP - taki ot zwykły pędzelek z kucyka, miękki, lepszy do jasnych cieni. Nie czuję potrzeby posiadania go :P

-9S - mój ulubiony. Uniwersalny, sztywny, ale płaski. Łatwo nim nałożyć każde cienie, zarówno jasne jak i ciemne dobrze rozciera. Z włosia sobola, bardzo trwały, nie odkształca się.

-13P - mały, kucykowy. Ja nim rozcieram kreski malowane kredką, nakładam cień do brwi lub używam do bardziej skomplikowanych makijaży. Polecam

-31T- z włosia syntetycznego, do e-linera. Maluje bardzo cienkie, proste kreski, jaskółka mi tym pędzlem nie wychodzi. Ale myślę, ze to kwestia wprawy, ja po prostu wolę tradycyjny, cieniutki pędzelek

Aha, chciałam nadmienić, że włosie pozyskiwane do pędzli Inglotowych jest z żywych zwierząt, są one po prostu wyczesywane i żadnemu nie dzieje się krzywda. Tak przynajmniej zapewniano nas na szkoleniu ;P

ooo, no to dobrze. w takim razie może i ja skuszę się na pędzel z włosia. Co prawda mam 2 pędzle z włosia, Estee Lauder, i... zauważyłam, że bywa iż po ich użyciu mam czerwone plamki na twarzy. Nic w tym dziwnego, ponieważ jestem alergiczką, no ale...

Czy jakieś alergiczki mogą się wypowiedzieć odnośnie pędzli nat. z Inglota?


Ten motwy w duraline jest niezły


Cytat:
Napisane przez MarilynMonroePL Pokaż wiadomość
ja posiadam brozner paskowy i jestem z niego zadowolona .. trzeba uwarzac by nie nabrac za duzo na pendzel .. potrzeba troszke wprawy .. jest delikatny,pudrowy ... ogolnie polecam .. a i ma drobniutkie drobinki zlote, ale wygladaja slicznie i nie widac ich az tak bardzo .. nie pamietam ile kosztowal niestety .. rozswietlacze tez inglot posiada, ale im sie jak narazie nie przypatrywalam ..
thx
zakupię ten paskowy bronzer.

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
wiecie co po calym dniu noszenia go na buzi stwierdzam, ze chyba jednak nie bedzie za dobrze bo podklad troche mnie sciaga - moja cera widac jest za sucha na niego... poza tym w ciagu dnia lekko sie utlenil ale lecitko wiec ogolnie stwierdzam, ze jest dosc wytrzymaly... kolor jeszcze jutro odenie ale wydaje mi sie, ze jednak za ciemny... jakis dziwny... nie umiem tego teraz opisac jutro sprobuje... moze nastepny bedzie z AMC albo przeprosze revlona... :/


co do kolorow... niby byly i jasniejsze odcienie, ale albo za rozowe, albo za zolte albo za szare a i tak 9/10 za ciemne... ehhh a niby nie jestem az tak blada... zeby Burjuois byl trwalszy... ehhhhhhhhh

a wracajac jeszcze do mojej wizyty w inglocie... cale zycie uciekam od rozowych podkladow... a Pani mi wczoraj wciskala ze wlasnie taki powinnam miec... to juz przeszlo moje najsmielsze oczekiwania...z rozem na buzi wygladam jak swinka
aż się przyjrzę tym podkładom inglotowym...
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 11:26   #2632
maria1324
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 54
Dot.: Inglot

czesc dziewczyny, bylam dzis w inglocie i pytalam sie o paletki, czy to prawda ze nie ma juz pro16? pani powiedziala mi ze sa 10 ktore kosztuja 100 zl(az tak duzo??) moglybyscie mi napisac z ilu kolorow mozna komponowac paletki i ile to kosztuje? bardzo prosze o odp
maria1324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 14:07   #2633
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

Dewjani - nie ma za co przetestuj sobie sama w swietle innym niz to w salonie .. nie sugeruj sie do konca tym co Ci pani podpowie .. rady trzeba brac z przymruzeniem oka moj brozner wydawal mi sie troszke pomaranczowy, ale jednak chyba jest ok .. cos z moim oczetami najwyrazniej nie tak a i najlepsze jest to, ze mozesz sobie stopniowac ilosc nalozonego broznera wlasnbie dzieki tym paseczkom
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 15:08   #2634
tymczak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 127
GG do tymczak
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj podklad YSM kolor 41... i jestem w fazie testowania - puki co powiem ze fajnie sie go naklada ma bardzo przyjemna konsystencje, ciezko zrobic maske, kryje srednio - ciekawa jestem jak bedzie wygladac kolorek w swietle dziennym...

p.s. oczywiscie nie obylo sie bez problemow z dobieraniem mi koloru podkladu... mam jakas dziwna karnacje w pewnym momecie uslyszalam od Pani w Inglocie ze lepiej miec podklad: o ton ciemniejszy niz za jasny po latach uzywania zdecydowanie za ciemnych podkladow do czego zmuszaja mnie koncerny ktore nie maja koloru dla mnie... nie zgodze sie z nia
ja mam ten sam podkład w kolorze 42 muszę powiedzieć, że mi krył na prawdę nieźle, biorąc pod uwagę, że trochę do ukrycia mam .
co do koloru, to poszłam wybierać z koleżanka. w inglotowskim oświetleniu zdawał się trochę za ciemny, a teraz dopasował się idealnie do mojej karnacji.

A właśnie! czy mogłybyście mi powiedzieć, jak zamawia się paletki w inglocie? orientujecie się może w cenach?
__________________
The true way to a man's heart is six inches of metal between his ribs." - Anita Blake

http://www.gaiaonline.com/forum/real...vy/t.37340801/



Edytowane przez tymczak
Czas edycji: 2010-01-08 o 15:10
tymczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 00:18   #2635
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez maria1324 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, bylam dzis w inglocie i pytalam sie o paletki, czy to prawda ze nie ma juz pro16? pani powiedziala mi ze sa 10 ktore kosztuja 100 zl(az tak duzo??) moglybyscie mi napisac z ilu kolorow mozna komponowac paletki i ile to kosztuje? bardzo prosze o odp
Niestety to prawda- od stycznia nie można już zamawiać PRO16, ale dalej będą produkowane wkłady do nich (na wcześniejsze zamówienie).
Natomiast pozostają duże kasetki z 30 cieniami (kwadraty) za jakieś 255 zł lub np. mniejsze z 14 paluszkami za 122zł. Różne kombinacje są, zależy ile kolorów potrzebujesz...
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:49   #2636
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
Niestety to prawda- od stycznia nie można już zamawiać PRO16, ale dalej będą produkowane wkłady do nich (na wcześniejsze zamówienie).
Natomiast pozostają duże kasetki z 30 cieniami (kwadraty) za jakieś 255 zł lub np. mniejsze z 14 paluszkami za 122zł. Różne kombinacje są, zależy ile kolorów potrzebujesz...
A jeśli mam niepełną paletę 30 cieni (właśnie kwadraty) to czy gdy udam się z nią do salonu to będę mogła dokupić same wkłady?
Ostatnio jak była i chciałam kupić okrągłe refile do PRO5 to mi odmówiono
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 22:03   #2637
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
A jeśli mam niepełną paletę 30 cieni (właśnie kwadraty) to czy gdy udam się z nią do salonu to będę mogła dokupić same wkłady?
Ostatnio jak była i chciałam kupić okrągłe refile do PRO5 to mi odmówiono
Jeśli przyjdziesz z paleta lub paragonem nie powinno byc problemu
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 20:33   #2638
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

do smileofangel ... pisalas,ze podklad masz zbyt ciemny .. na allegro znalazlam takie cos jak baze korekcyjna pod makijaz w kolorze bialym .. napisane jest,ze dobra do rozjasniania podkladu .. moze to jakies rozwiazanie?
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 10:39   #2639
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot

Cześć
Od niedawna jestem oczarowana inglotem, nie wiem czemu wczesniej omijałam go szerokim łukiem
Oto moja-jak na razie- skromna kolekcja:
-baza pod cienie do powiek
-eye-liner klasycznie czarny
-róż do policzków w kremie AMC nr 92
-lakier
-szminka nr 114
-cienie vertigo
Teraz kuszą mnie pędzelki....
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 12:04   #2640
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

hej a ten lakier to matowy czy moze z drobinkami albo perlowy? sliczny kolor
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.