Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-01, 09:40   #451
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

nie ma niestety informacji ani przy adenozynie ani przy glukonianie magnezu nt dawkowania - ile % można stosować?? ani w czym się rozpuszczają jeśli ktoś się orientuję, to bardzo proszę o podzielenie się wiedzą
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 19:55   #452
Pfifferling
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Informowałam się per mail ze sklepem , dozowanie adenozyny to 0,8 % max 1 % , więcej się nie rozpuszcza w wodzie i koniecznie trzeba podgrzać roztwór a glukonianu 1 % - info bedzie wkrótce na stronie a także podobno ma być wkrótce receptura na super extra serum odmładzajace
Pfifferling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 20:44   #453
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Pfifferling Pokaż wiadomość
Informowałam się per mail ze sklepem , dozowanie adenozyny to 0,8 % max 1 % , więcej się nie rozpuszcza w wodzie i koniecznie trzeba podgrzać roztwór a glukonianu 1 % - info bedzie wkrótce na stronie a także podobno ma być wkrótce receptura na super extra serum odmładzajace
dzięki w takim razie czekam na tą ich recepturkę
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 23:01   #454
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
dzięki w takim razie czekam na tą ich recepturkę
Też czekam z niecierpliwością, bo już lista zakupów czeka a w tym właśnie adenozyna + glukonian. Chciałam zrobić żel na zmarszczki mimiczne między brwiami Czy ktoś już może się podzielić efektami ze stosowania mazideł z adenozyną? Faktycznie działa jak pseudo botox?
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 23:47   #455
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Też czekam z niecierpliwością, bo już lista zakupów czeka a w tym właśnie adenozyna + glukonian. Chciałam zrobić żel na zmarszczki mimiczne między brwiami Czy ktoś już może się podzielić efektami ze stosowania mazideł z adenozyną? Faktycznie działa jak pseudo botox?
w ostatnich dniach na wątku " co kupujecie na BU " dziewczyny reklamowały a ja chce adenozyne na włosy też
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 20:21   #456
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
w ostatnich dniach na wątku " co kupujecie na BU " dziewczyny reklamowały a ja chce adenozyne na włosy też
Dziękuje za cynk lecę poczytac
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 12:42   #457
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Też czekam z niecierpliwością, bo już lista zakupów czeka a w tym właśnie adenozyna + glukonian. Chciałam zrobić żel na zmarszczki mimiczne między brwiami Czy ktoś już może się podzielić efektami ze stosowania mazideł z adenozyną? Faktycznie działa jak pseudo botox?

Ja już moge podzielić się osobistymi efektami

adenozyna działa Wczoraj pierwszy raz nałożyłam 3% serum i rano zniknęła zmarszka koło oka , taka cieńka - to niesamowite . Skóra nie jest naciągnięta jak po kwasach . Zobaczymy co bedzie dalej .
Stosowałam wcześniej krem Vichy z adenozyną i nic zero efektu , tych głupich plasterków na zmarszczki nawet nie dało się przykleić do skóry , wszystko spadało

Mam adenozyne od Tanatosa , zrobiłam serum 3% bez problemu się rozpuszcza w wodzie adenozyna , bez podgrzewania . Może ta z naturalis bedzie inna tak więc czekam na info jakie efekty po Naturalisowej adenozynie
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 20:46   #458
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

nowe hydrolaty

http://naturaliskosmetyki.pl/
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 21:14   #459
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
biała herbata i nagietek przy następnym zamówieniu będą moje
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 19:27   #460
juliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 76
GG do juliee
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Ja już moge podzielić się osobistymi efektami

adenozyna działa Wczoraj pierwszy raz nałożyłam 3% serum i rano zniknęła zmarszka koło oka , taka cieńka - to niesamowite . Skóra nie jest naciągnięta jak po kwasach . Zobaczymy co bedzie dalej .
Stosowałam wcześniej krem Vichy z adenozyną i nic zero efektu , tych głupich plasterków na zmarszczki nawet nie dało się przykleić do skóry , wszystko spadało

Mam adenozyne od Tanatosa , zrobiłam serum 3% bez problemu się rozpuszcza w wodzie adenozyna , bez podgrzewania . Może ta z naturalis bedzie inna tak więc czekam na info jakie efekty po Naturalisowej adenozynie
Natalia, zdradź proszę przepis na to serum. z góry dziękuję!
juliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 22:02   #461
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez juliee Pokaż wiadomość
Natalia, zdradź proszę przepis na to serum. z góry dziękuję!

Chm , ja mam adenozyne od Thanatosa , bo tak wyszlo . Juz widze ze ma inny ciężar itp.
Adenozyna gryzie się tylko z kofeiną , więc nie należy łączyć tych dwóch składników . Można dodac adenozyne do kazdego serum ktore lubisz . Ja tyle stosuje że aż wstyd mi wypisywać wszystko co pakuje do serum . Moge podpowiedzieć tyle :

3% adenozyny z naturalis -
na 1oml serum - 0.7 ml adenozyny . Wg Kesji roztwor trzeba lekko podgrzać i obnizyć ph do 4.5 wtedy takie stęzenie sie rozpusci .

3% adenozyny Thanatosa -
na 10ml serum - 0.3 ml adenozyny . takie stężenie teraz stosuje . Nie mialam problemu z rozpuszczeniem w zimnym roztworze . I widze że dziala . Po 21 dniach opisze efekty , bo na razie stosuje 5 dni
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 15:15   #462
juliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 76
GG do juliee
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

dziękuję
juliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 16:53   #463
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Dziewczyny macie orientację na ile dawek starczy 5g Adenozyny
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 09:29   #464
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

muszę pochwalić hydrolat nagietkowy i z białej hertbaty - pomieszałam sobie pół na pół i rano odświeżam sobie tym twarz, bardzo fajnie się sprawdza w tej roli jeszcze nie próbowałam solo żadnego z nich, chociaż herbaciany jest w butelce z atomizerem, więc chyba dzisiaj wypróbuję jako odświeżającej mgiełki w trakcie upalnego dnia.
nabyłam też betainę, adenozynę i magnez, ale na razie nie mogę nic umerdać, bo mam w domu duży remont i wszędzie jest kurz, więc lepiej w takich warunkach nie mieszać serumków. a szkoda, bo bardzo mnie korci ta adenozyna z magnezem (peptydy musiałam na razie odpuścić ze względów finansowych). mam w planach takie serum: żel hial. 2%, kolagen z elastyną, betaina, adenozyna i magnez. ciekawe, jak się będzie sprawowało.
przy ostatnim zamówieniu poprosiłam o próbkę betainy - naprawdę fajny składnik bardzo polubiłam mieszankę żel hial.+kolagen z elastyną+betaina (60:30:10), a teraz mam w planach wzbogacić ją o adenozynę i magnez
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 11:18   #465
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

A w Naturalisie znowu nowośći .olej z surowej porzeczki i hydrolat oczarowy w super cenie.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 11:44   #466
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
A w Naturalisie znowu nowośći .olej z surowej porzeczki i hydrolat oczarowy w super cenie.
Chyba przyjdzie mi się już całościowo przerzucić z Mazideł na Naturalisa (w sumie bez wyrzutów sumienia, bo ostatnio kontakt tam kuleje, a i strona, czy brak zapisywania koszyka nie zachęca... w przeciwieństwie do Naturalisa) - jeszcze olej z czarnuszki i jestem w niebie .

Edytowane przez asa___
Czas edycji: 2010-07-19 o 11:45
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 13:56   #467
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Hydrolat oczarowy? Po prostu f-a-n-t-a-s-t-y-c-z-n-i-e! :D Muszę złożyc kolejne zamówienie ...

Mam tylko nadzieję, że pachnie tak jak ten zwykły (a nie ekologiczny) z Mazideł. Zapachu ekologicznego wręcz nie znoszę (mogę się mylić, ale ten ekologiczny jest chyba otrzymywany z liści a nie z kwiatów).

Nawiasem mówiąc, też nie cierpię mazidlanego koszyka ...

Edytowane przez arat
Czas edycji: 2010-07-19 o 14:02
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 11:47   #468
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Hey
Miała któraś z Was cynk,wierzbownice albo płynny ekstrakt z aloesu ? jeśli tak prosze o opinie
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 15:37   #469
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Ja mam cynk i wierzbownice i jestem b. zadowolona. Mam nużeńca na twarzy (roztocze), i mimo że mam suchą cerę, aby zwalczyć nużeńca muszę ją czasem podsuszyć. Oba specyfiki nadają się do tego doskonale, przy czym nie wysuszają cery na wiór. Jedyne mniejsze, które mi się lekko przetłuszcza to nos, wierzbownica i cynk ograniczają przetłuszczanie. Dodaję też algi bioferment z mazideł, to wszystko zatopione w mleczku manuka/owsianym (w Mazidłach), lekkie, przyjemne, dobre na lato, algi głęboko nawilżają i oczyszczają pory na nosie. Dodaję je też do toniku z glukonolaktonem, przepis mam od Kesji:

hydrolat - do 100%
gluconolakton - 6%
arginina - 3%
mleczan sodu - 3%
Ga - 2%
cynk - 0,5%
wierzbownica - 1%

te dwa ostatnie sama dopisałam i dodałam. Tonik jest b.fajny, nie szczypie, dobry dla naczynek, jak ktoś ma tłustą skórę, to może być zadowolony. tylko trzeba pamiętać, że glukonolakton lepiej rozpuszcza się, w gorącej kąpieli wodnej, potem dodajecie Ga, następnie, po ostudzeniu, resztę składników.

Czy jest tu ktoś z Trójmiasta, kto chciałby zamówić coś w Naturalisie? bo jak się nas więcej zbierze, to może jakaś organizatorka z Trójmiasta zorganizuje zakupy w tym sklepie.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 15:49   #470
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Dziekuje za opninie chcialam własnie wierzbownice do buzki a cynk dodawac do szaponu ale moze wykorzystam twoj przepis
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 08:37   #471
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cześć Dziewczyny.

Chciałabym złożyć zamówienie w Naturalisie, oprócz wybranych pozycji wpadły mi w oko : nawilżacz cukrowy i KONCENTRAT ŻELU ALOESOWEGO 200x -działanie nawilżające i kojące


powiedzcie mi proszę, czy można je nakładać solo, czy konieczny jest zakup jakiś dodatkowych produktów? Jeśli tak to jakich?
Zależy mi na nawilżeniu bez zapychania (oleje nie wchodzą w grę).

Nie chcę też robić jakiś skomplikowanych kosmetyków.

Proszę o szybką odpowiedź.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2010-07-27 o 08:40
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:00   #472
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

nwilżacz cukrowy solo się nie da (bardzo mocno się lepi ) ja daję do żelu hialuronowego i oleju.aloesu nie znam ale wydaje mi się,że też nie bardzo solo.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 06:56   #473
Pfifferling
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Aloes jest w proszku , musisz go rozpuścić , wygodniejszy jest roztwór poszukaj na stronie .
Doskonały do nawilżenia jest też panthenol , możesz dodać też niacynamidu 2-3 % , nie więcej na początek a już zupełnie genialna jest betaina ( można dać i do 20 % ) , ja sypię tak bardziej na oko - super nawilża i trochę znosi lepienie - do tego oczywiście żel hialuronowy.

Jak mieszanka wyjdzie Ci zbyt klejaca możesz dodać trochę hydrolatu albo kolagenu z elastyną.

A betaine dodaję do wszystkich preparatów do włosów ( szampon , odżywka , psiuk ) włosy są super nawilżone i błyszczące , szczególnie w te upały sie to przydaje.
Pfifferling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 22:31   #474
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Dzisiaj przyszła do mnie paczka z Naturalisa. Oczywiście zaszalałam hydrolatowo , ale zamówiłam także nowe dla mnie surowce: adenozynę i betainę. Liczę na przeciwzmarszczkowe własności tej pierwszej - mam zamiar dodać ją do superserum z peptydami
A na frakcji sojowej umerdałam dziś maść propolisową - z propolisu, który kupiłam niedawno w pasiece. Denerwuje mnie, że wszystkie dostępne na rynku maści są na wazelinie albo eucerynie - moja jest na frakcji, przyjazna dla tłustej skóry.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 19:38   #475
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszła do mnie paczka z Naturalisa. Oczywiście zaszalałam hydrolatowo , ale zamówiłam także nowe dla mnie surowce: adenozynę i betainę. Liczę na przeciwzmarszczkowe własności tej pierwszej - mam zamiar dodać ją do superserum z peptydami
Jakie masz hydrolaty ? Mnie interesuje malwa i nagietek , ciekawa jestem czy są przyjemne zapachowo .
Chciałabym jeszcze białą herbate , ale zawiera kofeine , a kofeina zablokuje mi adenozyne , czego właśnie doświadczyłam

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2010-08-01 o 19:40
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 20:24   #476
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Jakie masz hydrolaty ? Mnie interesuje malwa i nagietek , ciekawa jestem czy są przyjemne zapachowo .
Mam wszystkie wymienione przez Ciebie plus jeszcze lawendowy i oczarowy - moje zapasy hydrolatów właśnie się kończą, a zużywam ich w te upały całkiem sporo. Malwy nie ma już na stronie (chyba... w każdym razie nie zamawiałam jej), ale Kesja dorzuciła mi ją jako gratis (za co bardzo dziękuję ).
Jak na mój nos malwa i nagietek mają dość słabe zapachy. Dla mnie ważniejsze są antybakteryjne własności nagietka - macerat z niego (i różne gotowe kosmetyki z jego udziałem) bardzo lubię, mam nadzieję polubić też hydrolat.

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze białą herbate , ale zawiera kofeine , a kofeina zablokuje mi adenozyne , czego właśnie doświadczyłam
Czyżby Twoje serum straciło moc? Nie strasz mnie...
Zresztą mam zamiar stosować adenozynę na noc, a białą herbatę na dzień.
__________________
Niezamienna_już_na_nic

Edytowane przez niezamienna_juz_na_nic
Czas edycji: 2010-08-01 o 20:25
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:18   #477
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Mam wszystkie wymienione przez Ciebie plus jeszcze lawendowy i oczarowy - moje zapasy hydrolatów właśnie się kończą, a zużywam ich w te upały całkiem sporo. Malwy nie ma już na stronie (chyba... w każdym razie nie zamawiałam jej), ale Kesja dorzuciła mi ją jako gratis (za co bardzo dziękuję ).




Czyżby Twoje serum straciło moc? Nie strasz mnie...
Zresztą mam zamiar stosować adenozynę na noc, a białą herbatę na dzień.

Nie wiem , ja na początku widziałam efekty adenozyny , i nagle koniec , nic się nie dzieje od dwoch tygodni . I chyba przyczyna jest w kofeinie , ktorą dodalam do nowego serum przez przypadek ( była w liposomach ujędrniających ) a wszystko przez tą moja zachłaność (jeszcze dodam troche tego i tamtego . ) A zdrugiej strony patrzyłam na skład kremu Olay i wysoko w składzie była kofeina a pod koniec dopiero adenozyna . Ja teraz przez miesiąc bede unikać kofeiny i zobaczymy czy bedą efekty . Może napisz do Kesji czy rano można używać hydrolat z herbaty , a wieczorem serum z adenozyną i podziel się wiadomością
Ja mam tylko adenozyne - nie mam magnezu ani dipeptydu . A Ty masz jeszcze te dodatkowe cuda ?

Dzieki za opinie o hydro , nowe rzeczy tak zawsze kuszą , macerat z nagietka lubie i hydrolat z malwy też jeszcze jest . Moje zamówienie dopiero za miesiąc , musze zobaczyć co jest warta ta adenozyna od Tanatosa
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 08:44   #478
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Nie wiem , ja na początku widziałam efekty adenozyny , i nagle koniec , nic się nie dzieje od dwoch tygodni . I chyba przyczyna jest w kofeinie , ktorą dodalam do nowego serum przez przypadek ( była w liposomach ujędrniających ) a wszystko przez tą moja zachłaność (jeszcze dodam troche tego i tamtego . ) A zdrugiej strony patrzyłam na skład kremu Olay i wysoko w składzie była kofeina a pod koniec dopiero adenozyna . Ja teraz przez miesiąc bede unikać kofeiny i zobaczymy czy bedą efekty . Może napisz do Kesji czy rano można używać hydrolat z herbaty , a wieczorem serum z adenozyną i podziel się wiadomością
Ja mam tylko adenozyne - nie mam magnezu ani dipeptydu . A Ty masz jeszcze te dodatkowe cuda ?
Wiesz, kofeiny w hydrolacie herbacianym jest tak niewiele, że chyba nie ma co się zastanawiać - zwłaszcza jeśli nie łączy się ich w jednym produkcie.
Z innych przeciwzmarszczkowych "cudów" mam oba peptydy, kolagen z elastyną, liposomy (ujędrniające, z Q10 i nawilżające) z ZSK i retinol roślinny z ZSK. Magnezu nie zamówiłam tym razem.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 10:23   #479
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Kofeiny nie powinno się łączyć z adenozyną, bo kofeina znosi działanie adenozyny. Na Laboratorium Urody kiedyś była mowa o tym.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 09:58   #480
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Dziewczyny, dostajecie mejla z informacją o wysyłce z Naturalisa? Można sprawdzić jakoś status zamówienia?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-01 22:04:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.