Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-12, 15:20   #3241
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No właśnie o to mi chodzi Ale jeśli podróy to niestety i tak tylko idealne wyglądem, bo na pewno nie składem

Powiem Wam, że kiedyś - za czasów, gdy nie znałam truskawy - raz jeden skusiłam się na zakpy na all u sprzedawcy, który miał same pozytywy (teraz na ponadz 10 tys. sprzedaży ma tylko 2 neutrale i to za szybkość przesyłki). Dzisiaj powiem tak. Jeżeli Armani wypuszcza swojego Diamond w 2 wersjach butelek to mam oryginał, ale jeślil nie to dostałam REWELACYJNĄ, ale podróbę, której zapach nie różni się od oryginału, ma naklejkę z hologramem. Co mnie zadziwiło, gdy na targowisku dostałam drugą flaszkę Diamonds ? Buteleczka z targowiska ma te brzegi ciętego szkła wypukłe, a ta z all - gładkie. Sprawdziłam w perfumerii i buteleczki wyglądają tak jak ta z targowiska. Wniosek ? Supersprzedawca ze sprzedażą idącą w tydiące i same pozytywy, a dostałam to co dostałam. No chyba, że są 2 wersje buteleczek Mam je obie do dzisiaj i nie wiem, który jest oryginalny, a który podróbą. To mnie tylko ogromnie zniesmaczyło i nigdy przenigdy nie kupiłam już na all żadnej flaszki. Parę razy tylko jakąś paletkę od wizażanki
Ale w tym rzecz, że ja mam sporo rzeczy od tego sprzedawcy jak również mam porównanie do truskawkowych oryginałów, więc jeśli to miałaby być podróba, to I-DE-A-LNA
Niektóre rzeczy to nawet miały w środku paski magnetyczne


Przyleciał do mnie dziś parure pearly white 33
wklejam porównanie
od góry:
03 extreme
33 pearly white
32 aqua
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 15:20   #3242
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No właśnie o to mi chodzi Ale jeśli podróy to niestety i tak tylko idealne wyglądem, bo na pewno nie składem

Powiem Wam, że kiedyś - za czasów, gdy nie znałam truskawy - raz jeden skusiłam się na zakpy na all u sprzedawcy, który miał same pozytywy (teraz na ponadz 10 tys. sprzedaży ma tylko 2 neutrale i to za szybkość przesyłki). Dzisiaj powiem tak. Jeżeli Armani wypuszcza swojego Diamond w 2 wersjach butelek to mam oryginał, ale jeślil nie to dostałam REWELACYJNĄ, ale podróbę, której zapach nie różni się od oryginału, ma naklejkę z hologramem. Co mnie zadziwiło, gdy na targowisku dostałam drugą flaszkę Diamonds ? Buteleczka z targowiska ma te brzegi ciętego szkła wypukłe, a ta z all - gładkie. Sprawdziłam w perfumerii i buteleczki wyglądają tak jak ta z targowiska. Wniosek ? Supersprzedawca ze sprzedażą idącą w tydiące i same pozytywy, a dostałam to co dostałam. No chyba, że są 2 wersje buteleczek Mam je obie do dzisiaj i nie wiem, który jest oryginalny, a który podróbą. To mnie tylko ogromnie zniesmaczyło i nigdy przenigdy nie kupiłam już na all żadnej flaszki. Parę razy tylko jakąś paletkę od wizażanki
hehe a Pani w perfumerii sie pytalas? ciekawe co by powiedzialy sprzedawca pewnie by sie tlumaczyl tak jak i moj- ze buteleczki moga sie roznic w zaleznosci na jaki kraj jest robione a trwalosc zapachu u ciebie byla ok??
u mnie czuc jednak bylo, ze to nie jest taki do konca envy me- niby envy me, ale slabszy, bardziej rozmyty i taki jakby mniej trwaly....ale oczywiscie sprzedawca, ze oryginal....jednak jak sie nie ma pewnosci lepiej kupic na tru, albo typowego pewniaka bo pozniej same problemu a i dziwnie uzywac perfum czy kosmetyku, ktory nawet jesli jest idealna podroba to jednak jest ta podroba....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 15:32   #3243
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No właśnie o to mi chodzi Ale jeśli podróy to niestety i tak tylko idealne wyglądem, bo na pewno nie składem

Powiem Wam, że kiedyś - za czasów, gdy nie znałam truskawy - raz jeden skusiłam się na zakpy na all u sprzedawcy, który miał same pozytywy (teraz na ponadz 10 tys. sprzedaży ma tylko 2 neutrale i to za szybkość przesyłki). Dzisiaj powiem tak. Jeżeli Armani wypuszcza swojego Diamond w 2 wersjach butelek to mam oryginał, ale jeślil nie to dostałam REWELACYJNĄ, ale podróbę, której zapach nie różni się od oryginału, ma naklejkę z hologramem. Co mnie zadziwiło, gdy na targowisku dostałam drugą flaszkę Diamonds ? Buteleczka z targowiska ma te brzegi ciętego szkła wypukłe, a ta z all - gładkie. Sprawdziłam w perfumerii i buteleczki wyglądają tak jak ta z targowiska. Wniosek ? Supersprzedawca ze sprzedażą idącą w tydiące i same pozytywy, a dostałam to co dostałam. No chyba, że są 2 wersje buteleczek Mam je obie do dzisiaj i nie wiem, który jest oryginalny, a który podróbą. To mnie tylko ogromnie zniesmaczyło i nigdy przenigdy nie kupiłam już na all żadnej flaszki. Parę razy tylko jakąś paletkę od wizażanki
To ciekawe. Zapytaj dziewczyn na perfumowym.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 15:55   #3244
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

kto mi wykupił kulki fresh pink?
przed wyjściem z domu byly jeszcze, ale nie moglam kliknąć, bo mi naglę prąd wyłączyli i teraz sprwdzam -nie ma.
przyznaje szczerze, że miałam kupić i dopiero rozważyć czy za nie placić, ale teraz mnie skręca już.
a tak w ogóle - używa ktoś tego koloru? nie robi z twarzy różowiutkiej świnki?
pilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 16:19   #3245
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

i sie zdenerwowalam!!

dostalam paczke z tru- babcia odebrala i mi wlasnie przyniosla.... w srodku blyszczyk smasha i puderek fusion beauty z promocji...otwieram kartonik z puderkiem i co?? i cala czarna spudnica uwalona od pudru!!!! caly jest rozsypany!! super normalnie....teraz musze sprawdzic czy jest rozwalony czy co, ze sie caly wysypal....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 16:41   #3246
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Bo Ty masz pracę marzenie dla każdej kosmetykoholiczki A cienie to podstawa przecież Jest tyle różnych kobiet, potrzebujesz mieć pełen przekrój kolorów w kuferku
Prawda? Praca jak marzenie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17820706]
Z ta Sigma to szkoda gadac. Balagan w watku organizacyjnym nieziemski. Ja byla rezerwowa w zamowieniu. Myslalam, ze dostane jakies PW albo sie ktos do mnie odezwie gdy wejde na liste. A tu sie okazalo ze nie. Byly tylko pretensje. No i nie moge u nich zamawiac . A to pech .[/QUOTE] James otóż może i dobrze się stało

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
wiesz co
tylko to jest póki co taka praca że wyżyć to sie z tego nie da
Nie od razu Kraków itp, będzie lepiej, mówię Ci

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość


O ! Wiecie co ? Wydaje mi się, że ten sprzedawca ma "coś" wspólnego z osobą, która pewnie pamiętacie "grasowała" na naszym wątku, była banowana i klonowała się
Łahaha mówisz?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

juz dostalas odpowiedz a chcialam pomoc

no ja kiedys czytalam ze wlasnie reklamacje wypisuje nadawca do 14 dni od wyslania i jezeli nie jest ubezpieczona to oni zwracaja glownie koszty nadania a odszkodowanie to jakies 5xkoszt wysylki czy jakos tak w koncu nie masz jak udowodnic co w srodku bylo i ile bylo warte wiec ty ponosisz odpowiedzialnosc, ze sie paczki nie ubezpieczylo- tak wyszlo z tego co kobiecina mi mowila
nadawca ma sie interesowac Twoja sprawa bo to on musi zlozyc reklamacje i dopoki paczka do ciebie nie trafi to on jest odpowiedzialny za nia- pisz do moda jakiegos najwyzej i tyle bo z tego co widzialam na watku to niejedna wizazanka pisala do tej organizatorki na forum bo na PW nie odpisywala

heh z tymi pozytywami to jest tak, ze wiekszosc ludzi kupuje czesto dobrze zrobione podrobki- lub tez kiepsko zrobione- jak ten pedzel guerlain tej kobiety, ktora pisala do ilios., ze jej sprzedala podrobki- a nie znaja sie na tym i wystawiaja pozytywa. Ja sie tak nacielam na perfumy gucci envy me- kupilam bo niby same pozytywy i dostalam podrobke, wszystko niby ok, ale w korku od srodka nie bylo zabkow i zapach jednak byl inny, a sprzedawca mial same pozytywy ciagle czekam na zwrot kasy z wysylki
dzięki za pomoc
Sęk w tym, ze trafiłam na dziwne uchylanie sie od informacji (że tak to nazwę na okrągło), zgłosiłam to wyżej i niczego nie wskórałam więc teraz został mi chyba admin Ale kończę temat, bo jak się rozpiszę to ban murowany a chciałabym jednak odzyskać kasę// zakup

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No właśnie o to mi chodzi Ale jeśli podróy to niestety i tak tylko idealne wyglądem, bo na pewno nie składem
co do podrób perfumiastych to powiem Wam, ze moim zdaniem nie ma ideałów, a opowieści o niepokalanych i cudnych flakonach oryginałów można sobie między baje włożyć. Trafiłam na paprochy w perfumach z perfumerii (oryginalne, podróby się nie rozwijaja z ogonem i nie wyznaję teorii spiskowej że w perfumeriach stoją podróby), na różnice we flaszkach i bąbelki w szkle także
Luzuję więc takie dziwnostki bo najważniejszy jest zapach

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
i sie zdenerwowalam!!

dostalam paczke z tru- babcia odebrala i mi wlasnie przyniosla.... w srodku blyszczyk smasha i puderek fusion beauty z promocji...otwieram kartonik z puderkiem i co?? i cala czarna spudnica uwalona od pudru!!!! caly jest rozsypany!! super normalnie....teraz musze sprawdzic czy jest rozwalony czy co, ze sie caly wysypal....
buwysyłaj Zenobiuszowi fotasy
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 16:43   #3247
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Prawda? Praca jak marzenie

James otóż może i dobrze się stało

Nie od razu Kraków itp, będzie lepiej, mówię Ci

Łahaha mówisz?


dzięki za pomoc
Sęk w tym, ze trafiłam na dziwne uchylanie sie od informacji (że tak to nazwę na okrągło), zgłosiłam to wyżej i niczego nie wskórałam więc teraz został mi chyba admin Ale kończę temat, bo jak się rozpiszę to ban murowany a chciałabym jednak odzyskać kasę// zakup

co do podrób perfumiastych to powiem Wam, ze moim zdaniem nie ma ideałów, a opowieści o niepokalanych i cudnych flakonach oryginałów można sobie między baje włożyć. Trafiłam na paprochy w perfumach z perfumerii (oryginalne, podróby się nie rozwijaja z ogonem i nie wyznaję teorii spiskowej że w perfumeriach stoją podróby), na różnice we flaszkach i bąbelki w szkle także
Luzuję więc takie dziwnostki bo najważniejszy jest zapach

buwysyłaj Zenobiuszowi fotasy
ehm nie ladnie z ich strony!

sprawdzilam i puder jest caly....wprawdzie polowa zawartosci na mojej spodnicy i w kartonie, ale nic nie peklo...nie zamkneli go jakby czy cos
chyba nie ma sensu do nich pisac, najwyzej ich okrzyczec, ze otworzyl ktos kosmetyk i byl caly rozsypany!


z nudow zrobilam sobie w koncu fotki z obecnym czarnym kolorkiem wloskow (na glowie)
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 16:52   #3248
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe a Pani w perfumerii sie pytalas? ciekawe co by powiedzialy sprzedawca pewnie by sie tlumaczyl tak jak i moj- ze buteleczki moga sie roznic w zaleznosci na jaki kraj jest robione a trwalosc zapachu u ciebie byla ok??
u mnie czuc jednak bylo, ze to nie jest taki do konca envy me- niby envy me, ale slabszy, bardziej rozmyty i taki jakby mniej trwaly....ale oczywiscie sprzedawca, ze oryginal....jednak jak sie nie ma pewnosci lepiej kupic na tru, albo typowego pewniaka bo pozniej same problemu a i dziwnie uzywac perfum czy kosmetyku, ktory nawet jesli jest idealna podroba to jednak jest ta podroba....
Nikogo nie pytałam Sama sprawdziłam i widze, że obie butelki różnią się tymi kantami Od czasu zakupu na all tez już wtedy sporo czasu upłynęło, więc zostawiłam temat. Po prostu uważam gdzie kupuję (w znaczeniu tylko na truskawie lub 2 innych perfumeriach )

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Łahaha mówisz?
Pisałam tutaj kiedyś na wątku, że wyczekuję na pewne lancomowe czwóreczki na tru i zaraz miałam na pw podesłanego linka do podobnych cieni na Smurfowej serwetce Teraz jak zobaczyłam to mi się przypomniało, kto polecał
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 16:56   #3249
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nikogo nie pytałam Sama sprawdziłam i widze, że obie butelki różnią się tymi kantami Od czasu zakupu na all tez już wtedy sporo czasu upłynęło, więc zostawiłam temat. Po prostu uważam gdzie kupuję (w znaczeniu tylko na truskawie lub 2 innych perfumeriach )

Pisałam tutaj kiedyś na wątku, że wyczekuję na pewne lancomowe czwóreczki na tru i zaraz miałam na pw podesłanego linka do podobnych cieni na Smurfowej serwetce Teraz jak zobaczyłam to mi się przypomniało, kto polecał
ale na takiej smurfowej serwetce jeszcze jeden sprzedawca robi fotki- albo bardzo podobnej....kojarze cos bo od tej osoby kupowalam chanelka levres 65
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 16:59   #3250
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ehm nie ladnie z ich strony!

sprawdzilam i puder jest caly....wprawdzie polowa zawartosci na mojej spodnicy i w kartonie, ale nic nie peklo...nie zamkneli go jakby czy cos
chyba nie ma sensu do nich pisac, najwyzej ich okrzyczec, ze otworzyl ktos kosmetyk i byl caly rozsypany!


z nudow zrobilam sobie w koncu fotki z obecnym czarnym kolorkiem wloskow (na glowie)
No to wrzucaj

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Tru nie dziala
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 17:02   #3251
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Pisałam tutaj kiedyś na wątku, że wyczekuję na pewne lancomowe czwóreczki na tru i zaraz miałam na pw podesłanego linka do podobnych cieni na Smurfowej serwetce Teraz jak zobaczyłam to mi się przypomniało, kto polecał
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale na takiej smurfowej serwetce
Skojarzyło mi się, że w pewnym momencie tamtych natrętnych "wizyt" James całkiem niewinnie napisała, że nam w końcu WYSMERFUJE zamknięty klub z dostępem za zgodą organizatorki i to by się zgadzało
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-03-12 o 17:04
majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 17:05   #3252
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17829124]No to wrzucaj

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Tru nie dziala[/QUOTE]
heh wrzuce wrzuce tylko narazie kasuje te z minami bo mi sie calkiem nudzilo
mi tez nie:/ ale jak weszlam przez google to po chwili zatrybilo... chociaz nie....znowu nie trybi....
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Skojarzyło mi się, że w pewnym momencie tamtych natrętnych "wizyt", James całkiem niewinnie napisała, że nam w końcu WYSMERFUJE zamknięty klub z dostępem za zgodą organizatorki i to by się zgadzało
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 17:12   #3253
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Illiosku szukalas http://www.feelunique.com/p/Shiseido...owder-12g.html
Cena swietna. Biore L1 i chcialam L3 jako bronzer. Ma ktoras?

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Skojarzyło mi się, że w pewnym momencie tamtych natrętnych "wizyt" James całkiem niewinnie napisała, że nam w końcu WYSMERFUJE zamknięty klub z dostępem za zgodą organizatorki i to by się zgadzało
To tylko propozycja byla . Spokoj jednak w naszej Truskawkowej krainie zapanowal, wiec porzucilam plan .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 17:18   #3254
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17829441]Illiosku szukalas http://www.feelunique.com/p/Shiseido...owder-12g.html
Cena swietna. Biore L1 i chcialam L3 jako bronzer. Ma ktoras?
--



To tylko propozycja byla . Spokoj jednak w naszej Truskawkowej krainie zapanowal, wiec porzucilam plan .[/QUOTE] ale intuicję masz
L1 jest świetny - mam i przepadam za nim, bierz bez wahania
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 17:21   #3255
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

NA feel unique przesylka rejestrowana?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 17:23   #3256
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17829616]NA feel unique przesylka rejestrowana?[/QUOTE]niestety nie, ale nic mi jeszcze nie zgineło
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 17:29   #3257
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
niestety nie, ale nic mi jeszcze nie zgineło
Patrze, ze jest mozliwosc rejestrowanej za 5 funtow.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 17:33   #3258
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość

Przyleciał do mnie dziś parure pearly white 33
wklejam porównanie
od góry:
03 extreme
33 pearly white
32 aqua
Powiedzcie mi prosze jakie ma miec wlasciwosci ten podklad Pearly White? Nie rozumiem tej nazwy, ma wybielac czy jak?

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
niestety nie, ale nic mi jeszcze nie zgineło
Ja dwa razy zamawialam na Fellu i raz mi przesylka zaginela no ale wyslali mi ponownie, tylko glupio tak sie dopominac
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 17:38   #3259
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17829441]Illiosku szukalas http://www.feelunique.com/p/Shiseido...owder-12g.html
Cena swietna. Biore L1 i chcialam L3 jako bronzer. Ma ktoras?

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------



To tylko propozycja byla . Spokoj jednak w naszej Truskawkowej krainie zapanowal, wiec porzucilam plan .[/QUOTE]
ja mam ale transculent ale wzielabym jeszcze jakis
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ale intuicję masz
L1 jest świetny - mam i przepadam za nim, bierz bez wahania
ktory to L1?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 17:43   #3260
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mam ale transculent ale wzielabym jeszcze jakis


ktory to L1?
Wlasnie translucent .

Zaplacilam za polecona bo skoro jest taka opcja to nie bede zwracac jak cos zginie.
Dimiti, L1 daje kolor bo mam nadzieje, na lekkie rozjasnienie.


---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Tru znow dziala
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 17:49   #3261
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17830149]Wlasnie translucent .

Zaplacilam za polecona bo skoro jest taka opcja to nie bede zwracac jak cos zginie.
Dimiti, L1 daje kolor bo mam nadzieje, na lekkie rozjasnienie.


---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Tru znow dziala[/QUOTE]

aaaa bo wlasnie tak byl na samym dole i nie wiedzialam, czy sie wlicza tak z tymi Lkami czy nie ja bym wziela najciemniejszy na brazer i L2, ale po co mi to
wiesz co....L1 u mnie minmalnie rozjasnia, ale jak naloze spora ilosc na palec i np na dlon- tym pedzlem nie rozjasnia nic a nic no moze odrobinke, ale to moze mi sie wydawac pastele o wiele bardziej rozjasnialy
ale jak Ty taka jasniutka jestes to watpie, ze cie cos wybieli
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 17:50   #3262
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale na takiej smurfowej serwetce jeszcze jeden sprzedawca robi fotki- albo bardzo podobnej....kojarze cos bo od tej osoby kupowalam chanelka levres 65
Noo faktycznie Smurfy to liczna rodzina
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Skojarzyło mi się, że w pewnym momencie tamtych natrętnych "wizyt" James całkiem niewinnie napisała, że nam w końcu WYSMERFUJE zamknięty klub z dostępem za zgodą organizatorki i to by się zgadzało
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:01   #3263
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Czy Zenek dolozyl jakies Specjalsy czy mi sie juz wszystko miesza?
Wydawalo mi sie ze wczesniej nie bylo np blyszczyka Benefitu i pudru EA?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:02   #3264
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17829441]Illiosku szukalas http://www.feelunique.com/p/Shiseido...owder-12g.html
Cena swietna. Biore L1 i chcialam L3 jako bronzer. Ma ktoras?[/QUOTE]



Aaaaaaa, ratunku.... ja dzisiaj dostałam maila, że tęsknią i dają mi 5 funtów rabatu za następne zakupy, miałam coś na oku a teraz to już nie wiem co mam brać...


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
niestety nie, ale nic mi jeszcze nie zgineło
Do mnie też przychodzą wszystkie przesyłki Są u mnie w ciągu 4-5 dni
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:02   #3265
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
aaaa bo wlasnie tak byl na samym dole i nie wiedzialam, czy sie wlicza tak z tymi Lkami czy nie ja bym wziela najciemniejszy na brazer i L2, ale po co mi to
wiesz co....L1 u mnie minmalnie rozjasnia, ale jak naloze spora ilosc na palec i np na dlon- tym pedzlem nie rozjasnia nic a nic no moze odrobinke, ale to moze mi sie wydawac pastele o wiele bardziej rozjasnialy
ale jak Ty taka jasniutka jestes to watpie, ze cie cos wybieli
mnie sie L3 podoba i myslalam o nim jako bronzerze
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:04   #3266
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Noo faktycznie Smurfy to liczna rodzina

tak jak i truskawkowa

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17830713]mnie sie L3 podoba i myslalam o nim jako bronzerze[/QUOTE]

zawsze mozesz kliknac a jak ci sie nie spodoba to na pewno znajda sie chetni zeby przygarnac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:15   #3267
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tak jak i truskawkowa



zawsze mozesz kliknac a jak ci sie nie spodoba to na pewno znajda sie chetni zeby przygarnac
Problem w tym, ze postanowilam oszczedzac i nie chce wydawac wiecej niz moj limit na kosmetyki miesiecznie. Ciezko mi sie trzymac limitu, wiec chce byc raczej pewna zakupow swoich.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:17   #3268
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17831157]Problem w tym, ze postanowilam oszczedzac i nie chce wydawac wiecej niz moj limit na kosmetyki miesiecznie. Ciezko mi sie trzymac limitu, wiec chce byc raczej pewna zakupow swoich.[/QUOTE]

a jaki masz limit? ja swoj upolowalam na wymiance bo tak to pewnie bym go nie kupila....a ty wogole uzywasz brazerow?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:23   #3269
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a jaki masz limit? ja swoj upolowalam na wymiance bo tak to pewnie bym go nie kupila....a ty wogole uzywasz brazerow?

Ostatnio mam wiecej pieniedzy (niestety nie bedzie to permanentny stan) i chce troche kasy odlozyc i nie chce wydac wiecej niz 500 zloty.
Bronzer mam jeden. Pryzmy Sun Mango z Givenchy; daje bardzo lekki, troche herbatnikowy kolor. Dla Ciebie pewnie bylby za jasny nawet jako puder .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:30   #3270
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17830713]mnie sie L3 podoba i myslalam o nim jako bronzerze[/QUOTE]
ten puder jest super ( mam na mysli ogólne właściwości - nie sam kolor) puderniczka pancerna, zero tapety no bajka. I niniejszym zastanawiam się nad L3 na lato...
L1 Cię chyba nie pobieli zbytnio ale na bank jest szlachetny
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-03-12 o 18:32
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.