Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-06, 13:32   #631
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dzięki Bunny, spróbuję się oswoić, a może w przyszłym tyg pójdę jeszcze skrócić
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 13:36   #632
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja nic nie widze dla mnie slicznie jak po 219


probuj.


co ty mowisz az tak zle


bo sa za dlugie i pewnie zle sie ukladaja

powinnas konce im podkrecac lekko do srodka i bedzie bjuti


cieczka- 2x do roku- najczeciej styczen/luty i potem koniec lata albo jesien. trzeba pilnowac pani psiczki przez jakies 3 tyg zeby zaden men nie doskoczyl da sie zniesc.
Dziekuje
juz sama nie wiem, moze sie czepiam.
No ale nawet Tż stwierdził,że po wczesniejszych koloryzacjach bylo chłodniej i to mi daje do myslenia, skoro nawet on, taki dalton za przeproszeniem to zauwazył
Może to wina tego oksydantu
Jakis taki wodnisty był
Bunny Bardziej polecasz utleniacz Stapiza czy Scadnica?
A moze jakis inny jeszcze lepszy mozesz polecic?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 13:37   #633
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie wiem to co ja mam z nimi teraz zrobić
czekać , aż odrosną lub podciąć bardziej
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

cieczka- 2x do roku- najczeciej styczen/luty i potem koniec lata albo jesien. trzeba pilnowac pani psiczki przez jakies 3 tyg zeby zaden men nie doskoczyl da sie zniesc.
o ...kurcze , nigdy nie miałam suczki nie wiem jakby to wyglądało i czy wogóle dałabym rade pogodzić wszystko ze sobą wziąść pieska to nie sztuka ,ale zapewnić mu dobry dom i warunki to już jest obowiązek
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 13:59   #634
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziekuje
juz sama nie wiem, moze sie czepiam.
No ale nawet Tż stwierdził,że po wczesniejszych koloryzacjach bylo chłodniej i to mi daje do myslenia, skoro nawet on, taki dalton za przeproszeniem to zauwazył
Może to wina tego oksydantu
Jakis taki wodnisty był
Bunny Bardziej polecasz utleniacz Stapiza czy Scadnica?
A moze jakis inny jeszcze lepszy mozesz polecic?
obojetne tak naprawde, byle nie alfa

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
czekać , aż odrosną lub podciąć bardziej

o ...kurcze , nigdy nie miałam suczki nie wiem jakby to wyglądało i czy wogóle dałabym rade pogodzić wszystko ze sobą wziąść pieska to nie sztuka ,ale zapewnić mu dobry dom i warunki to już jest obowiązek
najwazniejsze to rutynowosc i planowanie
ja biore lole na spacery jak ide do sklepu, cos zalatwic na miescie w poblizu itp. wieczorem jak ide wyniesc smieci wtedy nie czuc nawet ze to taki obowiazek i wychodzenie 2-3x na dobe nie jest upierdliwe
jak mam gosci nocujacych to ich wykorzystam albo facetow jak ida po zapas piwka na nocke i juz lzej. jeszcze ty masz dzieci- to one by wyprowadzaly- dla nich radocha, mialyby duzo ruchu na swiezym powietrzu i do tego obcowalyby ze zwierzakiem- co uczy szacunku na cale zycie.
ludzie wychowani ze zwierzakami sa inni- ja np zawsze to czuje i widze juz po tym jak np wita mojego psa
swojego domu jak kiedys bede juz miec nie wyobrazam sobie bez zwierzakow- bedzie duzo i rozne- na ile tylko dom, zdrowie i inne rzeczy pozwola.
wiesz cieczka nie jest taka straszna- to nie jest tak, ze 5 sekund i pies juz swoje zrobi. ale nie mozna samej zostawic np pod sklepem, choc ja zostawiam jak widze meneli z winkiem i prosze zeby spojrzeli- zawsze sie bawia z lola i sa szczesliwi ze daje im sie wykazac szybkie zakupy, menelom dam na piwko i zalatwione sprawy wg zwyklego trybu
pewnie ze jakby czlowiek mial wychodzic osobno z psem 3x, do tego dzieci odebrac ze szkoly i zaprowadzic, pojsc na zakupy czy cos to by dnia zbraklo- hurtem sie zalatwia.
a pies 1.5 roku to swietny wiek- odchowany na tyle ze juz nie szaleje, nie sika po domu, nie niszczy a na tyle elastyczny jeszcze ze wszystkiego po swojemu nauczysz

asia a ty mieszkasz w domku czy bloku?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 14:17   #635
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hmm ja uważam, że to przez to ,że są ciut zadługie i spierają Ci się na ramionach grzywka mi się podoba ja bym nic z nią nie robiła ale jeżeli nie chcesz już skracać to lepiej zapuść i będzie tak jak było

a jak jest z cieczką bo ja to niezanam się jak to jest u pań piesków
a szczepienia jakieś dodatkowo trzeba? i rozumiem, że załatwia się na dworze ?
Jeśli nie bedzie teraz przeciwwskazań do sterylizacji to po zabiegu ona już nie będzie mieć cieczki, więc tez piesków "kusić" nie będzie. Sam zabieg trwa kilka godzin, potem po ok 7dniach zdjęcie szwów, w międzyczasie kontrole. Plusem jest jeszcze że nie grożą jej po tym zabiegu nowotwory listwy mlecznej no i nie będzie cieczki (brudzenia podłogi i kuszenia psów) oraz dzieci
Ona jest zaszczepiona, książeczkę ma, załatwia się na dworze

Asiu to zastanów się nad ta suczką, porozmawiaj z mężem, dziećmi, jak by obowiązki dzieliliście itp i czy dacie radę i jak coś to daj mi znać to się wtedy spotkamy Bo tak jak Bunny mowi jak się robi coś za jednym zamachem np zakupy i spacer, smieci i spacer, odprowadzenie dzieci do szkoły i spacer to nie jest to uciążliwe tylko trzeba przeanalizować wszystkie za i przeciw bo wiadomo że wy to bedziecie przeżywać ale i piesek też
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-03-06 o 14:36
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 14:32   #636
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak mam je układać, mam wrażenie, że cały efekt psuje ta durna grzywka jak mam na bok to jakoś właśnie beznadziejnie to wygląda a jak na prosto to jeszcze gorzej
Kituś jak dla mnie jest super Jakbyś spróbowała zrobić tak jak Bunny mówi byłoby jeszcze lepiej

Czy na zdjęciu dobrze widzę ten piękny sweterek z ostatniego posta?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 14:39   #637
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cześć laseczki

Ostatnio mam jakieś złe dni czuję się okropnie, do tego praca i uczelnia, nie wyrabiam już

Chciałam kupić Alfę 8,21 ale nie było u mnie w hurtowni i kupiłam londę 18, wczoraj pofarbowałam i jest zółto, jeszcze jakieś plamy mi powychodziły, włosy też dostały w kość ... Mam doła z tymi włosami, z cerą i wszystko już mnie doprowadza do szału.
Postanowiłam iść do fryzjerki i zrobić balejaż taki jak miałam kiedyś, bo niedługo wyłysieje od tych farb,a i tak nie będę miała na głowie tego co chcę Wstawiłam fotki do albumu

Kituś widziałam,że obcięłaś włoski Dla mnie jest mega pięknie, mam nadzieję,że się przyzwyczaisz do nowej fryzurki i będziesz się w niej dobrze czuć
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 15:06   #638
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

najwazniejsze to rutynowosc i planowanie
ja biore lole na spacery jak ide do sklepu, cos zalatwic na miescie w poblizu itp. wieczorem jak ide wyniesc smieci wtedy nie czuc nawet ze to taki obowiazek i wychodzenie 2-3x na dobe nie jest upierdliwe
jak mam gosci nocujacych to ich wykorzystam albo facetow jak ida po zapas piwka na nocke i juz lzej. jeszcze ty masz dzieci- to one by wyprowadzaly- dla nich radocha, mialyby duzo ruchu na swiezym powietrzu i do tego obcowalyby ze zwierzakiem- co uczy szacunku na cale zycie.
ludzie wychowani ze zwierzakami sa inni- ja np zawsze to czuje i widze juz po tym jak np wita mojego psa
swojego domu jak kiedys bede juz miec nie wyobrazam sobie bez zwierzakow- bedzie duzo i rozne- na ile tylko dom, zdrowie i inne rzeczy pozwola.
wiesz cieczka nie jest taka straszna- to nie jest tak, ze 5 sekund i pies juz swoje zrobi. ale nie mozna samej zostawic np pod sklepem, choc ja zostawiam jak widze meneli z winkiem i prosze zeby spojrzeli- zawsze sie bawia z lola i sa szczesliwi ze daje im sie wykazac szybkie zakupy, menelom dam na piwko i zalatwione sprawy wg zwyklego trybu
pewnie ze jakby czlowiek mial wychodzic osobno z psem 3x, do tego dzieci odebrac ze szkoly i zaprowadzic, pojsc na zakupy czy cos to by dnia zbraklo- hurtem sie zalatwia.
a pies 1.5 roku to swietny wiek- odchowany na tyle ze juz nie szaleje, nie sika po domu, nie niszczy a na tyle elastyczny jeszcze ze wszystkiego po swojemu nauczysz

asia a ty mieszkasz w domku czy bloku?
tak rozumiem tylko ja więcaj poruszam się autem niż na nogach ale to niebyłby problem
mieszkam w bloku ale mój tata ma domek z ogrodem tylko że tam dwa samce są i nie wiem jakby zareagowały a my tam spędzamy całe popołudnie a latem to nawet całe dnie
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Jeśli nie bedzie teraz przeciwwskazań do sterylizacji to po zabiegu ona już nie będzie mieć cieczki, więc tez piesków "kusić" nie będzie. Sam zabieg trwa kilka godzin, potem po ok 7dniach zdjęcie szwów, w międzyczasie kontrole. Plusem jest jeszcze że nie grożą jej po tym zabiegu nowotwory listwy mlecznej no i nie będzie cieczki (brudzenia podłogi i kuszenia psów) oraz dzieci
Ona jest zaszczepiona, książeczkę ma, załatwia się na dworze

Asiu to zastanów się nad ta suczką, porozmawiaj z mężem, dziećmi, jak by obowiązki dzieliliście itp i czy dacie radę i jak coś to daj mi znać to się wtedy spotkamy Bo tak jak Bunny mowi jak się robi coś za jednym zamachem np zakupy i spacer, smieci i spacer, odprowadzenie dzieci do szkoły i spacer to nie jest to uciążliwe tylko trzeba przeanalizować wszystkie za i przeciw bo wiadomo że wy to bedziecie przeżywać ale i piesek też
a te ewentualne przeciwskazania to by musiał weterynarz już po adopcji stwierdzić tak? czy jeszcze przed będzie na jakiejś wizycie?
musze się zastanowić i porozmawiać z Tż bo dzieciaki to już chcą a jaka ona jest wielkościowo ?

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć laseczki

Ostatnio mam jakieś złe dni czuję się okropnie, do tego praca i uczelnia, nie wyrabiam już

Chciałam kupić Alfę 8,21 ale nie było u mnie w hurtowni i kupiłam londę 18, wczoraj pofarbowałam i jest zółto, jeszcze jakieś plamy mi powychodziły, włosy też dostały w kość ... Mam doła z tymi włosami, z cerą i wszystko już mnie doprowadza do szału.
Postanowiłam iść do fryzjerki i zrobić balejaż taki jak miałam kiedyś, bo niedługo wyłysieje od tych farb,a i tak nie będę miała na głowie tego co chcę Wstawiłam fotki do albumu

Kituś widziałam,że obcięłaś włoski Dla mnie jest mega pięknie, mam nadzieję,że się przyzwyczaisz do nowej fryzurki i będziesz się w niej dobrze czuć
które to te fotki bo zgłupiałam te przy statku?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 15:10   #639
_Blackfly_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dziewczyny czy farbowała któraś z Was może Loreal recital preference odcieniem Hollywood albo Scandinavie? Wyglądają ciekawie, ale nie mogę nigdzie znaleźć jakiś opinii jak wychodzą Moja odrosty już proszą się o potraktowanie farbą! Ostatnio używałam Schwarzkopfa Natural&Easy, ale Preference kusi, kusi
_Blackfly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 15:23   #640
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć laseczki

Ostatnio mam jakieś złe dni czuję się okropnie, do tego praca i uczelnia, nie wyrabiam już

Chciałam kupić Alfę 8,21 ale nie było u mnie w hurtowni i kupiłam londę 18, wczoraj pofarbowałam i jest zółto, jeszcze jakieś plamy mi powychodziły, włosy też dostały w kość ... Mam doła z tymi włosami, z cerą i wszystko już mnie doprowadza do szału.
Postanowiłam iść do fryzjerki i zrobić balejaż taki jak miałam kiedyś, bo niedługo wyłysieje od tych farb,a i tak nie będę miała na głowie tego co chcę Wstawiłam fotki do albumu
Faaajnie w tym balejażu I z tymi niebieskimi oczyskami mrr

Trzymajj się

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Princeska chociaż na Twoim miejscu robiłabym taki bardzo jasny blond, uwielbiam Cię w nim
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 15:29   #641
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dobry jutro juz do pracy...

Moj jest fanatykiem Nikona.
Teraz ma Nikona D90, wcześniej jeszcze jakiegos innego, ale zaden model mu nie straszny technicznie i w ogole takze jak masz pytania czy problemy to wal jak w dym. Na pewno pomożemy


Mi sie tam po Perle podoba
ale jesli mowisz,że smród i piecze to nie ma co sie meczyc, jest teraz tyle farb ,ze na prawde
A Ty w C10 podmienaisz wode, nie?
Moze i tam bym spróbowała

W ogole obudziłam sie z bólem szczeki po lewej stronie
mam tylko nadzieje, ze to nie 8

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Buahhot pamietam,że kiedys pisałaś na blogu o tej masce, ale to nie była recenzja, wiec chciałam sie zapytac czy jest warta zakupu?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ater-mask.html
No bo nie jest źle, ale nie jest idealnie to co bym chciała Chociaż jak wczoraj umyłam włosy to dzisiaj ten kolor o wiele lepiej wygląda, ten ciepły odrost jakby lekko przygasł, długość lekko sie rozświetliła i jest całkiem ładnie Ale nie zniose więcej takiego pieczenia głowy... serio jeszcze żadna farba mi tak nie dała. Zazwyczaj po nałożeniu może mnie raz czy dwa uszczypnie, a tu cały czas musiałam chodzic z moim grzebieniem i sie podrapywac co jakis czas Dlatego wole c10
I tak ja wode podmieniłam na 12 % ze Stapiza.

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

[/COLOR]Czeko- bardzo ładnie jest mi się podoba i po perle i po c10


zrobiłam rano londą 18
najpierw odrost na 10 min a potem całość na 30 min
jak wyszło hmmm..ciutkę się rozjaśniło, może pół tonu-ton max, ale głownie ochłodziło Może nie widać na fotce dobrze ale w porównaniu do spranego majirela jest sporo chłodniej.
W sumie jest ok, ale nie jest to to co kiedyś uzyskiwałam dzięki tej londzie, mam mały niedosyt
Dzieki
Ładnie ci wyszło
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
po c 10 jak ja zaluje ze nie moge jej uzywac u mnie powoduje mega uczulenie z saczacymi strupami


po prostu tobie widoznie szaro-niebieskie tony idealnie neutralizuja twoje rudosci bo jak komus ida w strone zoltego a nie rudego to po niebieskiej farbie ma z poczatku smerfa np. ja po c12 dawnym ktore bylo wybitnie granatowe.
a po szarych, zielonych popielach mam tylko lekko chlodny kolor wymywajacy sie w strone naturalnego.

sprobuj c10.
Bunny a sprawdzałaś tą nowa wersje?
Bo ja przy tej starej jak robiłam ta mieszanka z a10 czy 219 juz nie pamietam to tez mialam cos nie tak, piekło, włosy strasznie przesuszone. Ale po tej nowej nic sie nie dzieje.

Ja po popielach to czasem mam takiego mopa na glowie ze masakra Na długosci przynajmniej. I wogóle na zdjeciach z lampa to widać, jak mam takie szare włosy na długosci a u góry złoto
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
No mowie Ci kochana wariacja z tymi farbami
Juz myślałam ,ze to jest to, a tu ni cula
zreszta zaraz wam pokaze fotke z dzisiaj rana na balkonie, tylko nie patrzcie na rozwichrzone włosy, bo sa prosto z łożka i nie przeczesane i do mycia ale chodzi o to zeby wam pokazac co mnie boli
Dobrze przeciez jest
Chociaz faktycznie po 219 było chłodniej
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak mam je układać, mam wrażenie, że cały efekt psuje ta durna grzywka jak mam na bok to jakoś właśnie beznadziejnie to wygląda a jak na prosto to jeszcze gorzej
Kurcze dobrze jest ;> Chociaz ja bym przy tej długosci boba nie robiła tylko ścięła na równo. A jak boba to krócej
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 15:53   #642
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Kituś jak dla mnie jest super Jakbyś spróbowała zrobić tak jak Bunny mówi byłoby jeszcze lepiej

Czy na zdjęciu dobrze widzę ten piękny sweterek z ostatniego posta?
dziękuję

tak, to ten pasiak
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć laseczki

Ostatnio mam jakieś złe dni czuję się okropnie, do tego praca i uczelnia, nie wyrabiam już

Chciałam kupić Alfę 8,21 ale nie było u mnie w hurtowni i kupiłam londę 18, wczoraj pofarbowałam i jest zółto, jeszcze jakieś plamy mi powychodziły, włosy też dostały w kość ... Mam doła z tymi włosami, z cerą i wszystko już mnie doprowadza do szału.
Postanowiłam iść do fryzjerki i zrobić balejaż taki jak miałam kiedyś, bo niedługo wyłysieje od tych farb,a i tak nie będę miała na głowie tego co chcę Wstawiłam fotki do albumu

Kituś widziałam,że obcięłaś włoski Dla mnie jest mega pięknie, mam nadzieję,że się przyzwyczaisz do nowej fryzurki i będziesz się w niej dobrze czuć
też mam znowu takie dni przesilenie chyba
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze dobrze jest ;> Chociaz ja bym przy tej długosci boba nie robiła tylko ścięła na równo. A jak boba to krócej
właśnie te dłuższe boki teraz zupełnie zbędne tydzień poczekam i podejmę decyzję czy tnę czy zapuszczam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 16:04   #643
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
które to te fotki bo zgłupiałam te przy statku?
pierwsze 4
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Faaajnie w tym balejażu I z tymi niebieskimi oczyskami mrr

Trzymajj się

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Princeska chociaż na Twoim miejscu robiłabym taki bardzo jasny blond, uwielbiam Cię w nim
dzięki a ja się strasznie sztucznie w nim czułam i wieczny problem z odrostem,bo niestety zawsze łapał na rudo a tak to odrosty nie będą się rzucały w oczy i mogę spokojnie do niej chodzić co 2 miesiące
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję

tak, to ten pasiak

też mam znowu takie dni przesilenie chyba

właśnie te dłuższe boki teraz zupełnie zbędne tydzień poczekam i podejmę decyzję czy tnę czy zapuszczam
chyba bo ostatnio nie mogę na siebie patrzeć
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 16:26   #644
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Nie chciało mi się wracać do cytowania więc lecę z pamięci

Kylie mam nadzieję że ten kryzys szybko minie wiem o co chodzi bo ja taki miałam od kilku miesięcy.. właściwie cała jesień/zima była u mnie do dupy totalnie teraz na wiosnę się zmotywowałam i zrobię wszystko żeby TYM RAZEM tego nie spieprzyć

Kituś ja bym skróciła tył mocniej żeby się lepiej układały no i tak jak mówi Bunny podkręcaj je do wewnątrz

widziałam że pisałyście o oxydantach u mnie o dziwo oryginalny oxy z Alfy się spisywał bardzo dobrze prawie rok.. ostatnio mi coś odbiło i użyłam Stapiza i wyszedł koszmarek nie wiem czy to wina tego że duża butla i że stała za długo czy to wina tego że kąpiel zrobiłam z rozjaśniaczem Delii i zwyczajnie ja zepsułam bo jak się okazało w domu ma ciekły oxy a mój Stapiz kremowy i lałam na oko kąpiel wyszła brzydko i Alfa mi tego później niestety nie pokryła tak jakbym chciała zamówiłam już Alfę u Oskara i wodę z alfy oryginalną jutro odbieram i na dniach będę działać spróbuję wyrównać to co spieprzyłam bo już drugą koloryzację z rzędu mimo wszystko mi to wyłazi a poprawiałam już raz
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 16:58   #645
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
pierwsze 4

dzięki a ja się strasznie sztucznie w nim czułam i wieczny problem z odrostem,bo niestety zawsze łapał na rudo a tak to odrosty nie będą się rzucały w oczy i mogę spokojnie do niej chodzić co 2 miesiące

chyba bo ostatnio nie mogę na siebie patrzeć
acha , a to ładnie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 17:19   #646
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Kylie już wiem co mam! a więc kupił mi Nikona d3200 z obiektywem AF-S Nikkor 18-105mm 1:3:5.6G ED przepisałam wszystko co jest napisane na obiektywie.
Trochę o tym czytam, obiektyw taki kompaktowy, a lustrzanka dla amatorów, początkujących robię foty w trybie auto póki co, ale może Twój TŻ podpowiedziałby mi jak np. ustawić dobrze aby robić foty w ciemności ale z daleka, na dworzu? z makro chyba jakoś dam radę - poznaję tulipana no ale w razie co to chętnie poczytałabym porady profesjonalisty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 76cc018a868011e2851d22000a1fb71f_7.jpg (51,7 KB, 16 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 17:50   #647
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

W ogóle nie wiem jak odczytywać te iso, czym się kierować. Czasem pstrykam fotkę i nie łapie ostrości no i nie chce jej pstryknąć
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 17:52   #648
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tak rozumiem tylko ja więcaj poruszam się autem niż na nogach ale to niebyłby problem
mieszkam w bloku ale mój tata ma domek z ogrodem tylko że tam dwa samce są i nie wiem jakby zareagowały a my tam spędzamy całe popołudnie a latem to nawet całe dnie

a te ewentualne przeciwskazania to by musiał weterynarz już po adopcji stwierdzić tak? czy jeszcze przed będzie na jakiejś wizycie?
musze się zastanowić i porozmawiać z Tż bo dzieciaki to już chcą a jaka ona jest wielkościowo ?

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------


które to te fotki bo zgłupiałam te przy statku?
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie wiem to co ja mam z nimi teraz zrobić
to już zależy jakie są psy Twojego taty...
przeciwwskazania no już raczej po adopcji, teraz wizyty nie planowałam, choć w sumie można by było zrobić i muszę zobaczyć tę książeczkę bo Pani powiedziała, że w zeszłym roku szczepienia były i że jedne a ona ma 1,5roku to chyba 2razy powinny już być...
Zastanówcie się na spokojnie, ja do niczego nie zmuszam, nie ukrywając mała jest piękna i już 2telefony o nią miałam

aaa wielkościowo taka do połowy łydki jest, malutka wielkości może sznaucera miniaturki
zrobiłam włosy tą Londa 12/9, srebrno w świetle zarówkowym, jutro foto zrobię kondycja trochę gorsza niz po garnierze ale robiłam u siostry i nie miałam swojej odżywki na końcówki i suszarką suszyłam
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-03-06 o 17:53
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 18:05   #649
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
obojetne tak naprawde, byle nie alfa
To wezme Scandica

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć laseczki

Ostatnio mam jakieś złe dni czuję się okropnie, do tego praca i uczelnia, nie wyrabiam już

Chciałam kupić Alfę 8,21 ale nie było u mnie w hurtowni i kupiłam londę 18, wczoraj pofarbowałam i jest zółto, jeszcze jakieś plamy mi powychodziły, włosy też dostały w kość ... Mam doła z tymi włosami, z cerą i wszystko już mnie doprowadza do szału.
Postanowiłam iść do fryzjerki i zrobić balejaż taki jak miałam kiedyś, bo niedługo wyłysieje od tych farb,a i tak nie będę miała na głowie tego co chcę Wstawiłam fotki do albumu

Kituś widziałam,że obcięłaś włoski Dla mnie jest mega pięknie, mam nadzieję,że się przyzwyczaisz do nowej fryzurki i będziesz się w niej dobrze czuć
Trzymaj sie laseczko, nie poddawaj sie depresji
Mi tez podobałaś sie w jasnych włoskach ale pamietaj,że to Ty masz sie dobrze czuc z nimi

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No bo nie jest źle, ale nie jest idealnie to co bym chciała Chociaż jak wczoraj umyłam włosy to dzisiaj ten kolor o wiele lepiej wygląda, ten ciepły odrost jakby lekko przygasł, długość lekko sie rozświetliła i jest całkiem ładnie Ale nie zniose więcej takiego pieczenia głowy... serio jeszcze żadna farba mi tak nie dała. Zazwyczaj po nałożeniu może mnie raz czy dwa uszczypnie, a tu cały czas musiałam chodzic z moim grzebieniem i sie podrapywac co jakis czas Dlatego wole c10
I tak ja wode podmieniłam na 12 % ze Stapiza.

Dobrze przeciez jest
Chociaz faktycznie po 219 było chłodniej
No mowie,że wydaje mi sie,że po Palette było jakby lepiej
sprobuje teraz C10 z 12 a co mi tam
A jak oceniasz wode ze Stapiza?
Bo ja sie wacham miedzy litrowym Stapizem a Scandiciem
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję

też mam znowu takie dni przesilenie chyba

właśnie te dłuższe boki teraz zupełnie zbędne tydzień poczekam i podejmę decyzję czy tnę czy zapuszczam
tez odczuwam przesilenie

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Nie chciało mi się wracać do cytowania więc lecę z pamięci

Kylie mam nadzieję że ten kryzys szybko minie wiem o co chodzi bo ja taki miałam od kilku miesięcy.. właściwie cała jesień/zima była u mnie do dupy totalnie teraz na wiosnę się zmotywowałam i zrobię wszystko żeby TYM RAZEM tego nie spieprzyć

Kituś ja bym skróciła tył mocniej żeby się lepiej układały no i tak jak mówi Bunny podkręcaj je do wewnątrz

widziałam że pisałyście o oxydantach u mnie o dziwo oryginalny oxy z Alfy się spisywał bardzo dobrze prawie rok.. ostatnio mi coś odbiło i użyłam Stapiza i wyszedł koszmarek nie wiem czy to wina tego że duża butla i że stała za długo czy to wina tego że kąpiel zrobiłam z rozjaśniaczem Delii i zwyczajnie ja zepsułam bo jak się okazało w domu ma ciekły oxy a mój Stapiz kremowy i lałam na oko kąpiel wyszła brzydko i Alfa mi tego później niestety nie pokryła tak jakbym chciała zamówiłam już Alfę u Oskara i wodę z alfy oryginalną jutro odbieram i na dniach będę działać spróbuję wyrównać to co spieprzyłam bo już drugą koloryzację z rzędu mimo wszystko mi to wyłazi a poprawiałam już raz
a ja sie przemogłam i byłam biegac na godzinke
myślałam,że nie dam rady ale 60 min biegu dobrze mi zrobiło i powiem szczerze,że ta forma aktywnosci pasuje mi najlepiej.
Biegałm po lesie, przez drzewa muskały mnie promyki słońca, cisza i świeże wiosenne leśne powietrze. Kocham to!!!
Ewka nie dla mnie chyba
Nudzi mnie i nie daje takiej satysfakcji jak bieganie
Tylko musze kupic stanik sportowy, bo moje bimbałki troche ucierpiały dzisiaj

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kylie już wiem co mam! a więc kupił mi Nikona d3200 z obiektywem AF-S Nikkor 18-105mm 1:3:5.6G ED przepisałam wszystko co jest napisane na obiektywie.
Trochę o tym czytam, obiektyw taki kompaktowy, a lustrzanka dla amatorów, początkujących robię foty w trybie auto póki co, ale może Twój TŻ podpowiedziałby mi jak np. ustawić dobrze aby robić foty w ciemności ale z daleka, na dworzu? z makro chyba jakoś dam radę - poznaję tulipana no ale w razie co to chętnie poczytałabym porady profesjonalisty
Przewaznie to jest metoda prób i błędów, przyda Ci sie ogólnie statyw, wężyk spustowy z tego wzgledu ,że musisz ustawic duzy czas naswietlania matrycy, ewentualnie bulb ( matryca jest naswietlona tak długo ile trzymany spust migawki), musisz miec zwiekszona liczbe przesłony (f) jesli chcesz miec ostry obraz w całym polu, co spowosuje zwiekszona głębie ostrosci.
Węzyk i statyw przydadza sie do zdjec nie poruszonych,ruchome elementy bada rozmyte. Musisz pamietac o wartosciach ISO ( czułośc matrycy na światło). Im wieksze ISO tym wiekszy szum na zdjeciu.
Pozdrawiam
Ł.

Jesli bedziesz miała jeszcze jakies pytania czy watpliwosci to sie nie krępuj i dopytuj ile wlezie
Na Pw czy tutaj, to juz jak wolisz
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 18:08   #650
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Przewaznie to jest metoda prób i błędów, przyda Ci sie ogólnie statyw, wężyk spustowy z tego wzgledu ,że musisz ustawic duzy czas naswietlania matrycy, ewentualnie bulb ( matryca jest naswietlona tak długo ile trzymany spust migawki), musisz miec zwiekszona liczbe przesłony (f) jesli chcesz miec ostry obraz w całym polu, co spowosuje zwiekszona głębie ostrosci.
Węzyk i statyw przydadza sie do zdjec nie poruszonych,ruchome elementy bada rozmyte. Musisz pamietac o wartosciach ISO ( czułośc matrycy na światło). Im wieksze ISO tym wiekszy szum na zdjeciu.
Pozdrawiam
Ł.

Jesli bedziesz miała jeszcze jakies pytania czy watpliwosci to sie nie krępuj i dopytuj ile wlezie
Na Pw czy tutaj, to juz jak wolisz
ojeeeju dziękuję!
to teraz idę na google poczytać co to wężyk spustowy nie no, myślę, ża Tata też mi coś podpowie, chociaż On też robi foty metodą prób i błędów, bo swojego Canona ma trochę ponad rok
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 18:18   #651
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
W ogóle nie wiem jak odczytywać te iso, czym się kierować. Czasem pstrykam fotkę i nie łapie ostrości no i nie chce jej pstryknąć
Jesli uzywasz Auto wszystkie parametry sa ustawiane przez aparat.
Musisz przestawic na tryb M (manualny) wtedy mozesz sama ustawic parametry aparatu.
Z boku ekranu bedziesz miała taki przycisk nad ktorym bedzie napisane ISO, w fotografii nocnej jak najmniejsze ISO co zapewni ładna jakosc obrazu.
w bardzo słoneczne dni gdzie masz duzo światła, dobrze jest dawac jak najmniejsze ISO i wtedy mozesz miec czas naświetlania 160-200.
Przesłona (f) mozesz miec 5,6 do 11 spokojnie, ale jak to sie mowi trzeba metoda prob i błedow dochodzić do perfekcji.
Bo np. fotografowanie w kosciele w zaleznosci od swiatła, ustawienia moga byc takie : ISO 400-800, czas naświetlania od 30-60 i np f 2,8 do 4,0
wiec parametry musisz strac sie ustawiac sama, i mozesz sie kierowac histogramem (jest to wykres pokazujacy czy zdjecie jest naswietlone prawidłowo, czy jest niedoświetlone lub prześwietlone).
Żeby w to wejsc jak masz podglad zdjecia, to na dżojstiku dajesz strzałke w góre i wyswietli sie biały wykres oraz dane zdjecia i jego parametry)
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 18:24   #652
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
to już zależy jakie są psy Twojego taty...
przeciwwskazania no już raczej po adopcji, teraz wizyty nie planowałam, choć w sumie można by było zrobić i muszę zobaczyć tę książeczkę bo Pani powiedziała, że w zeszłym roku szczepienia były i że jedne a ona ma 1,5roku to chyba 2razy powinny już być...
Zastanówcie się na spokojnie, ja do niczego nie zmuszam, nie ukrywając mała jest piękna i już 2telefony o nią miałam

aaa wielkościowo taka do połowy łydki jest, malutka wielkości może sznaucera miniaturki
zrobiłam włosy tą Londa 12/9, srebrno w świetle zarówkowym, jutro foto zrobię kondycja trochę gorsza niz po garnierze ale robiłam u siostry i nie miałam swojej odżywki na końcówki i suszarką suszyłam
to dowiedz się jak z tymi szczepieniami i czy ewentualna wizyta przed adopcją by wypaliła a ja porozmawiam z Tż dziś i spróbuje go przekonać już sobie ja wyobrażam jak jest ostrzyżona (sąsiadka ma takiego własnie i jest piękny ) narazie nikomu jej niewydawaj
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 18:39   #653
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
To wezme Scandica


Trzymaj sie laseczko, nie poddawaj sie depresji
Mi tez podobałaś sie w jasnych włoskach ale pamietaj,że to Ty masz sie dobrze czuc z nimi


No mowie,że wydaje mi sie,że po Palette było jakby lepiej
sprobuje teraz C10 z 12 a co mi tam
A jak oceniasz wode ze Stapiza?
Bo ja sie wacham miedzy litrowym Stapizem a Scandiciem

tez odczuwam przesilenie


a ja sie przemogłam i byłam biegac na godzinke
myślałam,że nie dam rady ale 60 min biegu dobrze mi zrobiło i powiem szczerze,że ta forma aktywnosci pasuje mi najlepiej.
Biegałm po lesie, przez drzewa muskały mnie promyki słońca, cisza i świeże wiosenne leśne powietrze. Kocham to!!!
Ewka nie dla mnie chyba
Nudzi mnie i nie daje takiej satysfakcji jak bieganie
Tylko musze kupic stanik sportowy, bo moje bimbałki troche ucierpiały dzisiaj


Przewaznie to jest metoda prób i błędów, przyda Ci sie ogólnie statyw, wężyk spustowy z tego wzgledu ,że musisz ustawic duzy czas naswietlania matrycy, ewentualnie bulb ( matryca jest naswietlona tak długo ile trzymany spust migawki), musisz miec zwiekszona liczbe przesłony (f) jesli chcesz miec ostry obraz w całym polu, co spowosuje zwiekszona głębie ostrosci.
Węzyk i statyw przydadza sie do zdjec nie poruszonych,ruchome elementy bada rozmyte. Musisz pamietac o wartosciach ISO ( czułośc matrycy na światło). Im wieksze ISO tym wiekszy szum na zdjeciu.
Pozdrawiam
Ł.

Jesli bedziesz miała jeszcze jakies pytania czy watpliwosci to sie nie krępuj i dopytuj ile wlezie
Na Pw czy tutaj, to juz jak wolisz
Hmm wiesz co ona jest dość gęsta, ale znowu nie taka bardzo gęsta zeby ciężko było ją wydobyć z opakowania.
Generalnie z każdą farbą czy to Garnier czy Palette czy koleston dobrze mi sie ją mieszało
Jedynie z Joaśką mi sie robiły grudki i ciężko było mi dobrze rozrobić ale ona to nawet jak z tą woda z opakowania rozrabiałam to tak było

Efekty ciezko mi porownac bo to moja pierwsza butla Ale nie narzekam na nią
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 18:41   #654
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a ja sie przemogłam i byłam biegac na godzinke
myślałam,że nie dam rady ale 60 min biegu dobrze mi zrobiło i powiem szczerze,że ta forma aktywnosci pasuje mi najlepiej.
Biegałm po lesie, przez drzewa muskały mnie promyki słońca, cisza i świeże wiosenne leśne powietrze. Kocham to!!!
Ewka nie dla mnie chyba
Nudzi mnie i nie daje takiej satysfakcji jak bieganie
Tylko musze kupic stanik sportowy, bo moje bimbałki troche ucierpiały dzisiaj
Ja właśnie na odwrót biegać nie umiem nie lubię nie mam kondycji zadyszka mnie łapie ból w klacie i koniec próbowałam z Tż kiedyś wyjść na godzinkę do parku pobiegać bo park mamy taki duży fajny idealnie by się biegało no ale niestety.. to nie dla mnie co do odpowiedniego stroju do ćwiczeń to też go nie posiadam i obiecałam sobie że jak już coś osiągnę w tym kierunku i będzie mi szło to sobie kupie profesjonalny stanik gacie i najacze najlepiej w neonowych kolorkach
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 18:52   #655
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hmm wiesz co ona jest dość gęsta, ale znowu nie taka bardzo gęsta zeby ciężko było ją wydobyć z opakowania.
Generalnie z każdą farbą czy to Garnier czy Palette czy koleston dobrze mi sie ją mieszało
Jedynie z Joaśką mi sie robiły grudki i ciężko było mi dobrze rozrobić ale ona to nawet jak z tą woda z opakowania rozrabiałam to tak było

Efekty ciezko mi porownac bo to moja pierwsza butla Ale nie narzekam na nią
Ja u siebie zauważyłam dziwna zależnośc, że im bardziej pali w cymbał tym lepszy kolor mi wychodzi
Moze to ta woda mi tak nie podeszła
Nie ma co teraz kombinowac, kupuje C10 i zobacze jak mi wyjdzie.
Chociaz to Palette to powinno byc elegancko
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Ja właśnie na odwrót biegać nie umiem nie lubię nie mam kondycji zadyszka mnie łapie ból w klacie i koniec próbowałam z Tż kiedyś wyjść na godzinkę do parku pobiegać bo park mamy taki duży fajny idealnie by się biegało no ale niestety.. to nie dla mnie co do odpowiedniego stroju do ćwiczeń to też go nie posiadam i obiecałam sobie że jak już coś osiągnę w tym kierunku i będzie mi szło to sobie kupie profesjonalny stanik gacie i najacze najlepiej w neonowych kolorkach
Ja lubie w jegginach biegac, i koszulce typowo dla biegaczy bo fajnie przepuszcza powietrze, ale stanik do biegania to moj pewny zakup po 10
Ja znowu lubie biegac albo z moim Tż ,albo sama.
Jesli sama i mam kiepski humor to słuchawki w uszy i poszzzzlam...
A jak chce sie delektować chwila to słucham odgłosów lasu i ciesze sie chwila
Dzisiaj o dziwo nie miałam zadyszki ani nic z tych rzeczy...
Bardzo tego potrzebowałam najwidoczniej i to jest to czego bede sie trzymac.
mam płyte Ewki autorska do sprzedania
Ktoś chetny
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 18:55   #656
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Ja właśnie na odwrót biegać nie umiem nie lubię nie mam kondycji zadyszka mnie łapie ból w klacie i koniec próbowałam z Tż kiedyś wyjść na godzinkę do parku pobiegać bo park mamy taki duży fajny idealnie by się biegało no ale niestety.. to nie dla mnie co do odpowiedniego stroju do ćwiczeń to też go nie posiadam i obiecałam sobie że jak już coś osiągnę w tym kierunku i będzie mi szło to sobie kupie profesjonalny stanik gacie i najacze najlepiej w neonowych kolorkach
szkoda, że Ci nie podeszło, ja pokochałam bieganie
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja u siebie zauważyłam dziwna zależnośc, że im bardziej pali w cymbał tym lepszy kolor mi wychodzi
Moze to ta woda mi tak nie podeszła
Nie ma co teraz kombinowac, kupuje C10 i zobacze jak mi wyjdzie.
Chociaz to Palette to powinno byc elegancko

Ja lubie w jegginach biegac, i koszulce typowo dla biegaczy bo fajnie przepuszcza powietrze, ale stanik do biegania to moj pewny zakup po 10
Ja znowu lubie biegac albo z moim Tż ,albo sama.
Jesli sama i mam kiepski humor to słuchawki w uszy i poszzzzlam...
A jak chce sie delektować chwila to słucham odgłosów lasu i ciesze sie chwila
Dzisiaj o dziwo nie miałam zadyszki ani nic z tych rzeczy...
Bardzo tego potrzebowałam najwidoczniej i to jest to czego bede sie trzymac.
mam płyte Ewki autorska do sprzedania
Ktoś chetny
Ja uwielbiam biegać sama po południu ze słuchawkami w uszach czuję taką wolność wtedy ale kondycję mam jeszcze kiepską, więc biegnę i maszeruję na zmianę
Ewka i te inne ćwiczenia też dla mnie za nudne stanik sportowy kupuj koniecznie, nie czuć cycków
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 18:58   #657
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kylie już wiem co mam! a więc kupił mi Nikona d3200 z obiektywem AF-S Nikkor 18-105mm 1:3:5.6G ED przepisałam wszystko co jest napisane na obiektywie.
Trochę o tym czytam, obiektyw taki kompaktowy, a lustrzanka dla amatorów, początkujących robię foty w trybie auto póki co, ale może Twój TŻ podpowiedziałby mi jak np. ustawić dobrze aby robić foty w ciemności ale z daleka, na dworzu? z makro chyba jakoś dam radę - poznaję tulipana no ale w razie co to chętnie poczytałabym porady profesjonalisty
Czyli wcześniej dobrze mówiłam z tym obiektywem, tak myślałam, że to ten
Nie będę nic więcej pisać, bo Kylie już bardzo dużo napisała i ma przy sobie eksperta, więc tylko powodzenia w foceniu
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 19:02   #658
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Czyli wcześniej dobrze mówiłam z tym obiektywem, tak myślałam, że to ten
Nie będę nic więcej pisać, bo Kylie już bardzo dużo napisała i ma przy sobie eksperta, więc tylko powodzenia w foceniu
ja już się wprosiłam na jutro do mojego kuzyna fotografa musiał mnie upchnąć w grafik, Rodzina na pierwszym miejscu, w końcu, nie?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 19:05   #659
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja już się wprosiłam na jutro do mojego kuzyna fotografa musiał mnie upchnąć w grafik, Rodzina na pierwszym miejscu, w końcu, nie?
Nie no, jasne Jak już w miarę poznasz aparat to możesz rozważyć zakup tej stałki, co Ci polecałam wcześniej
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 19:06   #660
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Kylie a mogłabyś jeszcze zapytać TŻ jak zmniejszyć w aparacie rozmiar zdjęcia? bo patrzę na kompie a one mają po 7 lub 6 MB i się dziwię co tak wolno się zapisują czy robić to już lepiej w jakimś programie?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.