Pomocy!Obraza klineta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-12, 12:48   #1
myszka03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 63

Pomocy!Obraza klineta


To sie stało w salonie fryzjerskim . Siedziałam sobie podparta na kanpie ii byłam zmeczona po podrózy pociagiem .
Praktykantka z klientka ok.19 lat zaczeła mnie obgadywać i wyśmiewac z twarzy wtedy kiedy ja to widziałam . Pozniej jak musiała sie mna zajac zrobiło jej sie głupio. szefowa wzieła ja do pomocy i 2 dziewczyny kolejne . Ta praktykantka zaczeła im gadac i szefowej ,ze mam siwe włosy . Szefowa powiedziała ''wiem'' ,troche zrobiło sie jej głupio .To było rok temu ,ale mam obawy teraz chodzenia do takich miejsc.

Dlaczego praktykantka mnie obgadała na bezczelnego ?
myszka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 12:55   #2
AnnaN7
Raczkowanie
 
Avatar AnnaN7
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Pomocy!Obraza klineta

Bo praktykantce brakuje widocznie profesjonalizmu i podejścia do klienta. Ale winę za to ponosi szefowa, powinna za takie coś dać jej ostrą reprymendę. Zraziłaś się do takich miejsc i nie dziwię ci się ale nie wszędzie tak jest zapewniam.
__________________
Kosmetyki to moja pasja
AnnaN7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:02   #3
myszka03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 63
Dot.: Pomocy!Obraza klineta

Cytat:
Napisane przez AnnaN7 Pokaż wiadomość
Bo praktykantce brakuje widocznie profesjonalizmu i podejścia do klienta. Ale winę za to ponosi szefowa, powinna za takie coś dać jej ostrą reprymendę. Zraziłaś się do takich miejsc i nie dziwię ci się ale nie wszędzie tak jest zapewniam.
a myslisz ,że szefowa pozniej jej zwrociła uwagę?

miałam wraznie na poczatku ,ze mi sie wydaje ze mnie obgaduje przy szefowej była dla mnie miła napoczatku a potem zaczeła gadac ze mam siwe włosy
myszka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:08   #4
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: Pomocy!Obraza klineta

Powinnaś była zareagować, a nie hodować sobie przez rok obawy przed chodzeniem do fryzjera czy podobnych miejsc. Wystarczyło zapytać głośno czy tak w tym salonie wygląda obsługa klienta i po prostu wyjść. Nie jesteś skazana na jeden salon i jedną fryzjerkę, która ma do pomocy niewychowane praktykantki.
__________________
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:12   #5
myszka03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 63
Dot.: Pomocy!Obraza klineta

Cytat:
Napisane przez red high heels Pokaż wiadomość
Powinnaś była zareagować, a nie hodować sobie przez rok obawy przed chodzeniem do fryzjera czy podobnych miejsc. Wystarczyło zapytać głośno czy tak w tym salonie wygląda obsługa klienta i po prostu wyjść. Nie jesteś skazana na jeden salon i jedną fryzjerkę, która ma do pomocy niewychowane praktykantki.
a myślisz ,że ja zycie jeszcze nauczy ? Tak sie zastanowiłam przez chwile. Jeśli ona chce leczyc tym kompleksy to gratuluje jest jakas ☠☠☠☠*
myszka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:17   #6
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: Pomocy!Obraza klineta

Może życie, a może po prostu przyszły pracodawca, który nie zechce zatrudnić osoby, która o dobrych manierach nie ma pojęcia. Nieistotne. Ważne, abyś Ty nie rozpamiętywała takich historii, bo i po co?
__________________
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:23   #7
myszka03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 63
Dot.: Pomocy!Obraza klineta

Cytat:
Napisane przez red high heels Pokaż wiadomość
Może życie, a może po prostu przyszły pracodawca, który nie zechce zatrudnić osoby, która o dobrych manierach nie ma pojęcia. Nieistotne. Ważne, abyś Ty nie rozpamiętywała takich historii, bo i po co?
no w sumie masz racje. predzej czy pozniej umoczy dupsko . zycie jest sprawiedliwe .

podobno ten salon fryzjerski i spa ma mało klientów

Kazdy czlowek wyglada jak wyglada i to wylacznie jego sprawa .

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez red high heels Pokaż wiadomość
Może życie, a może po prostu przyszły pracodawca, który nie zechce zatrudnić osoby, która o dobrych manierach nie ma pojęcia. Nieistotne. Ważne, abyś Ty nie rozpamiętywała takich historii, bo i po co?
a myslisz ze pracodawca przyszły pozna sie na niej ?
myszka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 13:27   #8
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: Pomocy!Obraza klineta

Jeden się pozna szybciej, drugi później, a trzeci pewnie wcale, jeśli mu nie będzie zależało na jakości obsługi. Są salony, gdzie nie dba się o to czy klient wróci, czy poleci znajomemu itd. A może to był jednorazowy incydent i dziewczyna wyciągnie z tego wnioski na przyszłość lub zwyczajnie wyrośnie z głupich zachowań. Żyj swoim życiem, a nie pragnieniem, aby ją życie ukarało i nauczyło.
__________________
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:39   #9
myszka03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 63
Dot.: Pomocy!Obraza klineta

Cytat:
Napisane przez red high heels Pokaż wiadomość
Jeden się pozna szybciej, drugi później, a trzeci pewnie wcale, jeśli mu nie będzie zależało na jakości obsługi. Są salony, gdzie nie dba się o to czy klient wróci, czy poleci znajomemu itd. A może to był jednorazowy incydent i dziewczyna wyciągnie z tego wnioski na przyszłość lub zwyczajnie wyrośnie z głupich zachowań. Żyj swoim życiem, a nie pragnieniem, aby ją życie ukarało i nauczyło.
''jeśli mu nie będzie zależało na jakości obsługi.''-to straci prace ten szef

Jeśli to był jednorazowy incydent to ma poczucie winy i tak wychodzi na moje

Tylko zastanawia mnie fakt dlaczego niekptrym kompletnie nie zalezy na obsludze ?

Mam wrazenie ,ze to coś ze mna jest nie tak i dlatego to rozpamietuje. Moze mi czegos zazdrosciła ?
myszka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:39   #10
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pomocy!Obraza klineta

Po co założyłaś kolejny wątek na ten temat? https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post43029792

Zamykam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.