szkoła policealna + studia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-24, 17:30   #1
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335

szkoła policealna + studia


Rozpoczęłam ten wątek, bo nurtuje mnie jedna rzecz. Czy uczęszczając do szkoły policealnej, można również zacząć studia 1 stopnia? Można tak połączyć jak np. dwa kierunki na studiach, z tym, że tutaj to szkoła pol. i studia?
Pozdrawiam.
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 17:54   #2
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: szkoła policealna + studia

Pewnie,ze mozna, dlaczego by nie?
Ja studia zaczelam po pierwszym roku studium policealnego. W jedym roku robilam 2 rok studium i i 1 rok studiów(studium dziennie, studia zaocznie)
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 18:05   #3
MegMakeUp
Rozeznanie
 
Avatar MegMakeUp
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olecko
Wiadomości: 683
GG do MegMakeUp
Dot.: szkoła policealna + studia

Jasne, ja tak zrobiłam. Problem może być tylko taki, że czasem mogą pokrywać się zjazdy i trzeba kombinować, ale jak najbardziej się da
MegMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 19:35   #4
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: szkoła policealna + studia

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Pewnie,ze mozna, dlaczego by nie?
Ja studia zaczelam po pierwszym roku studium policealnego. W jedym roku robilam 2 rok studium i i 1 rok studiów(studium dziennie, studia zaocznie)
Cytat:
Napisane przez MegMakeUp Pokaż wiadomość
Jasne, ja tak zrobiłam. Problem może być tylko taki, że czasem mogą pokrywać się zjazdy i trzeba kombinować, ale jak najbardziej się da
O! To fantastycznie! Dzięki dziewczyny!
Oj tak, zjazdy mogą być największym problemem, ale jakoś to sobie przemyślę i zobaczę. Zdaję maturę w '13 r. więc mam jeszcze sporo czasu.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

A czy można np. zacząć studia i szkołę policealną tego samego roku? Czy musi być rok przerwy?
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 19:39   #5
basiek0109
Raczkowanie
 
Avatar basiek0109
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 293
Dot.: szkoła policealna + studia

Cytat:
Napisane przez tarji Pokaż wiadomość
Rozpoczęłam ten wątek, bo nurtuje mnie jedna rzecz. Czy uczęszczając do szkoły policealnej, można również zacząć studia 1 stopnia? Można tak połączyć jak np. dwa kierunki na studiach, z tym, że tutaj to szkoła pol. i studia?
Pozdrawiam.
A dlaczego by nie ? Ja obecnie studiuję na I roku ekonomii niestacjonarnie,a od września zaczynam technika administracji dziennie... (tylko mi się akurat złoży obrona pracy licencjackiej z egzaminem zawodowym, ale myślę że dam radę )
basiek0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 19:56   #6
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: szkoła policealna + studia

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 20:23   #7
smerfna11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 175
Dot.: szkoła policealna + studia

Nie ma problemu. Ja np. robię 2 szkoły policealne (zaocznie), a od października chcę iść na studia dzienne ;p Jedynym problem mogą być praktyki, ale wszystko się da pogodzić
smerfna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 22:32   #8
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: szkoła policealna + studia

Cytat:
Napisane przez tarji Pokaż wiadomość
A czy można np. zacząć studia i szkołę policealną tego samego roku? Czy musi być rok przerwy?
a niby po co ten rok przerwy?

po pierwsze: czy będąc w liceum dyrekcja podpytywała się czy chodzisz do jakiejś szkoły językowej/muzycznej/teatralnej?
nie

i to samo na studiach - skąd prowadzący, dziekan czy nawet sam rektor mieliby wiedzieć o twojej szkole policealnej? a nawet jeśli - nie podejdą do Ciebie grożąc placem i mówiąc: "nie ucz się więcej, będziesz za mądra!"

studia i szkoła policealna nie mają ze sobą związku, można uczęszczać do nich równocześnie i kiedykolwiek
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 11:12   #9
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: szkoła policealna + studia

Oczywiście, że można. Sama tak robię - 1 rok studiów i szkoły policealnej. Koleżanka z roku ciągnie 2 kierunki studiów i jeszcze szkołę policealną. Co do praktyk to raczej pracodawcy idą na ustępstwa, u mnie na kierunku prawie wszyscy studiują dziennie lub pracują, a praktyki załatwia się kiedy nam po prostu pasuje mimo innych wymogów.
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 16:56   #10
magdunia93
Raczkowanie
 
Avatar magdunia93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 71
Dot.: szkoła policealna + studia

Witajcie dziewczyny!
Fajnie, że trafiłam na tak aktualny wątek, bo mam kilka pytań i mam nadzieję, że mi pomożecie.

W tym roku zdaję maturę i wybieram się potem na studia, ale pomyślałam, że chciałabym zrobić sobie jeszcze zawód i iść do szkoły policealnej, zaocznie.
Tylko, że mam problem i nie wiem jak go rozwiązać, bo i na studia, i do szkoły policealnej muszę dać oryginał świadectwa. Jak to pogodzić? Jak Wy to zrobiłyście?
I jeszcze jedno... Można odbyć praktyki w wakacje? Chociaż w sumie, skoro piszecie, że można je odbyć kiedy nam pasuje to nie mam chyba o co się martwić
A jakie szkoły polecacie? Słyszałam, że Cosinus jest taki jakiś średni...


Pozdrawiam!

Edytowane przez magdunia93
Czas edycji: 2012-03-25 o 16:58
magdunia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 18:00   #11
basiek0109
Raczkowanie
 
Avatar basiek0109
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 293
Dot.: szkoła policealna + studia

Cytat:
Napisane przez magdunia93 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Fajnie, że trafiłam na tak aktualny wątek, bo mam kilka pytań i mam nadzieję, że mi pomożecie.

W tym roku zdaję maturę i wybieram się potem na studia, ale pomyślałam, że chciałabym zrobić sobie jeszcze zawód i iść do szkoły policealnej, zaocznie.
Tylko, że mam problem i nie wiem jak go rozwiązać, bo i na studia, i do szkoły policealnej muszę dać oryginał świadectwa. Jak to pogodzić? Jak Wy to zrobiłyście?
I jeszcze jedno... Można odbyć praktyki w wakacje? Chociaż w sumie, skoro piszecie, że można je odbyć kiedy nam pasuje to nie mam chyba o co się martwić
A jakie szkoły polecacie? Słyszałam, że Cosinus jest taki jakiś średni...


Pozdrawiam!
Idź do sekretariatu (oczywiście o ile już otrzymasz świadectwo) i poproś o odpis świadectwa tzn. kopię z pieczątką i podpisem dyrektora, albo vice. I najlepiej na studia złóż oryginał, a do szkoły policealnej ten odpis - wytłumaczysz tam przy zapisywaniu się co i jak i na pewno zrozumieją.

I jeśli chodzi o szkoły policealne to najlepiej państwowe (nie jakieś Cosinusy, żaki, Progressy itd - pracodawcy Cię z tym wyśmieją) .

Edytowane przez basiek0109
Czas edycji: 2012-03-25 o 18:03
basiek0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 18:04   #12
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: szkoła policealna + studia

Cytat:
Napisane przez magdunia93 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Fajnie, że trafiłam na tak aktualny wątek, bo mam kilka pytań i mam nadzieję, że mi pomożecie.

W tym roku zdaję maturę i wybieram się potem na studia, ale pomyślałam, że chciałabym zrobić sobie jeszcze zawód i iść do szkoły policealnej, zaocznie.
Tylko, że mam problem i nie wiem jak go rozwiązać, bo i na studia, i do szkoły policealnej muszę dać oryginał świadectwa. Jak to pogodzić? Jak Wy to zrobiłyście?
I jeszcze jedno... Można odbyć praktyki w wakacje? Chociaż w sumie, skoro piszecie, że można je odbyć kiedy nam pasuje to nie mam chyba o co się martwić
Na studia dajesz swiadectwo maturalne, do szkoly policealnej potrzebne jest swiadectwo ukonczonia szkoly sredniej. To dwa rozne swiadectwa.
Praktyki z reguly robi sie wlasnie w wakacje.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 19:17   #13
basiek0109
Raczkowanie
 
Avatar basiek0109
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 293
Dot.: szkoła policealna + studia

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Na studia dajesz swiadectwo maturalne, do szkoly policealnej potrzebne jest swiadectwo ukonczonia szkoly sredniej. To dwa rozne swiadectwa.
Praktyki z reguly robi sie wlasnie w wakacje.
Z reguły tak jest, ale nie zawsze - w tym roku przy zapisie np. na UP w Krakowie dla osób zakwalifikowanych do przyjęcia trzeba było dostarczyć też świadectwo szkolne (wiem, bo dostałam się tam na matematykę, ale zrezygnowałam)

Musisz sobie posprawdzać po prostu wymogi na stronie uczelni/wydziału dotyczące rekrutacji tzn. co trzeba dostarczyć i kiedy
basiek0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 19:55   #14
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: szkoła policealna + studia

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 20:27   #15
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: szkoła policealna + studia

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
czyżby bhp ?
sama doszłam do takiego zdania

u mnie na studiach wymagali świadectwa ukończenia szkoły + maturalne..... i jak chce się je zabrać robią problemy "po co? na co? "
"wypożyczają" je na tydzień najwyżej....
odpis u notariusza to koszt niestety a przynajmniej w cosinusie potwierdzonego przez sekretariat ksera mi nie przyjmowali.
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 20:35   #16
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: szkoła policealna + studia

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 17:19   #17
magdunia93
Raczkowanie
 
Avatar magdunia93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 71
Dot.: szkoła policealna + studia

Cytat:
Napisane przez basiek0109 Pokaż wiadomość
Idź do sekretariatu (oczywiście o ile już otrzymasz świadectwo) i poproś o odpis świadectwa tzn. kopię z pieczątką i podpisem dyrektora, albo vice. I najlepiej na studia złóż oryginał, a do szkoły policealnej ten odpis - wytłumaczysz tam przy zapisywaniu się co i jak i na pewno zrozumieją.

I jeśli chodzi o szkoły policealne to najlepiej państwowe (nie jakieś Cosinusy, żaki, Progressy itd - pracodawcy Cię z tym wyśmieją) .
Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Na studia dajesz swiadectwo maturalne, do szkoly policealnej potrzebne jest swiadectwo ukonczonia szkoly sredniej. To dwa rozne swiadectwa.
Praktyki z reguly robi sie wlasnie w wakacje.
Cytat:
Napisane przez basiek0109 Pokaż wiadomość
Z reguły tak jest, ale nie zawsze - w tym roku przy zapisie np. na UP w Krakowie dla osób zakwalifikowanych do przyjęcia trzeba było dostarczyć też świadectwo szkolne (wiem, bo dostałam się tam na matematykę, ale zrezygnowałam)

Musisz sobie posprawdzać po prostu wymogi na stronie uczelni/wydziału dotyczące rekrutacji tzn. co trzeba dostarczyć i kiedy
Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dzięki za cenne rady i odpowiedzi
Będę musiała zacząć się tym interesować i coś zrobić w tym kierunku, chociaż jeszcze nie wiadomo, czy zdam maturę i dostanę się na studia
magdunia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 18:18   #18
Angry Monster
Raczkowanie
 
Avatar Angry Monster
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: szkoła policealna + studia

Witam Mam pewien problem związany ze szkołą policealną a nie chcę zaczynać nowego wątku. Planuję zapisać się do szkoły policealnej, ale nie wiem gdzie i za ile w Warszawie dostanę zaświadczenie od lekarza medycyny pracy. Mam na to 3 dni Oczywiście najlepiej gdyby takie zaświadczenie wydano mi za darmo
Angry Monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 18:52   #19
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: szkoła policealna + studia

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 15:58   #20
swiatkosmetykow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 36
Dot.: szkoła policealna + studia

..............

Edytowane przez swiatkosmetykow
Czas edycji: 2012-05-22 o 06:42
swiatkosmetykow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:50   #21
magda11151993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: szkoła policealna + studia

Nie wiem co mam zrobić i chce Was poprosić o porade. Moja sytuacja polega na tym że nie dostałam sie na wymarzone studia finanse i rachunkowosc w trybie dziennym i szukajac wyjscia z sytuacji zeby przetrwac rok postralam sie o staz absolwencki na okres 6 miesiecy musze kontynuowac pomimo to nauke poniewaz mam rente rodzinna tylko nie wiem czy udac sie do szkoly policealnej ktora jest darmowa czy na studia niestacjonarne ktore sie wiaza z kosztami. Chciala bym bardzo nie stracic roku na studiach i zastanawiam sie czy istnieje mozliwosc przeniesienia po pierwszym roku z trybu niestacjonarnego na tryb stacjonarny jezeli udalo sie by mi uzyskac dobra srednia. Boje sie tez ze nie uda mi sie pogodzic pracy ze studiowaniem
magda11151993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 01:31   #22
aanniittaa
Raczkowanie
 
Avatar aanniittaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Question Dot.: szkoła policealna + studia

Czy cos sie zmienilo od czasu kiedy weszły nowe przepisy na temat tego, że nie można jednoczesnie studiowac za darmo dwóch kierunków? Można nadal łączyc bezpłatna szkole policealna ze studiami dziennymi?
aanniittaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 06:18   #23
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: szkoła policealna + studia

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 18:41   #24
alex24112
Zadomowienie
 
Avatar alex24112
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 135
Dot.: szkoła policealna + studia

Hej zastanawiam się nad dodaniem do studiów dziennych (lingwistyka) studiów zaocznych lub właśnie szkoły policealnej. I tu pytanie czy lepiej jest zrobić licencjat z administracji, europeistyki lub stosunków międzynarodowych czy iść na 2 lata do szkoły policealnej zaocznie i uczyć się tam na technika logistyki lub obsługi turystycznej
__________________
4 rok logopedii UW

Walczę z pcos, nt i io. Walczę o siebie!
alex24112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 15:22   #25
kuka1
Raczkowanie
 
Avatar kuka1
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 78
Dot.: szkoła policealna + studia

odkopuję. Studiuję dziennie i zastanawiam się nad pójściem do szkoły policealnej na kierunek(?) technik informatyk. Głównie chodzi mi o to, że jest to bezpłatne a wszelkie kursy programowania kosztują i to dużo. Co sądzicie? Chyba nie ma żadnych konsekwencji w przypadku zaprzestania nauki? Traktuję to raczej luźno, po prostu chciałabym się czegoś nauczyć, a informatyka jako drugi kierunek studiów byłaby zbyt wymagająca.
__________________
włosowy blog
kuka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 09:42   #26
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: szkoła policealna + studia

Cytat:
Napisane przez kuka1 Pokaż wiadomość
Chyba nie ma żadnych konsekwencji w przypadku zaprzestania nauki? .

Niby nie. W praktyce wychodzi tak, ze w niektórych szkołach konsekwencje sa. Poczytaj dobrze opinie o danej szkole, uważaj na kryptoreklamy bo w przypadku szkol policealnych ich pelno (co widac na wizażu) i dokladnie przeczytaj umowę przed podpisaniem.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 11:19   #27
pysiek89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 32
Dot.: szkoła policealna + studia

dokładnie, trzeba dobrze wypytać w sekretariacie, czytać regulaminy, sama tak się nacięłam w Novej, za brak obecności i frekwencji były kary, z tego co mi wiadomo w Omedze i chyba Sukcesie jest faktycznie za darmo, bez kar, nie wiem jak jest w przypadku Żaka, itp.
pysiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 08:47   #28
Natalia392
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: szkoła policealna + studia

kuka1 Jestem po 1 roku studiów dziennych i też własnie myślę nad zaczęciem od teraz studium informatycznego, jest bezpłatne, więc myślę, że warto spróbować A do jakiego miasta się wybierasz ?

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kuka1 Pokaż wiadomość
odkopuję. Studiuję dziennie i zastanawiam się nad pójściem do szkoły policealnej na kierunek(?) technik informatyk. Głównie chodzi mi o to, że jest to bezpłatne a wszelkie kursy programowania kosztują i to dużo. Co sądzicie? Chyba nie ma żadnych konsekwencji w przypadku zaprzestania nauki? Traktuję to raczej luźno, po prostu chciałabym się czegoś nauczyć, a informatyka jako drugi kierunek studiów byłaby zbyt wymagająca.

Jestem po 1 roku studiów dziennych i też własnie myślę nad zaczęciem od teraz studium informatycznego, jest bezpłatne, więc myślę, że warto spróbować A do jakiego miasta się wybierasz ?
Natalia392 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 21:03   #29
agniesia1766
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 17
Dot.: szkoła policealna + studia

studiuję administrację dziennie, od lutego zaczęłam szkołę policealną na kierunku technik rachunkowości zaocznie w cosinusie.
Jak na razie nie narzekam. Aktualnie jedynie mogę się przyczepić do tego, że (jak na razie) wszystko jest tłumaczone potocznym językiem, bardzo prosto i z zakresu, który miałam na studiach, więc trochę się nudzę. Ale mam nadzieję, że nie będzie źle. Już wiem, że z przedmiotów, z których przewidziany jest egzamin zawodowych będą nieźle cisnąć.
Wydaje mi się, że jednak może się czegoś nauczę. Ewentualnie w każdej chwili mogę zrezygnować. Bez żadnych kosztów.
__________________
http://listy-do-mego-m.mylog.pl
agniesia1766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 10:47   #30
Daria9640
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 3
Dot.: szkoła policealna + studia

Oczywiście, że można wiele osób, które studiują decydują się na pójście do szkoły policealnej, aby szybciej zdobyć ciekawy zawód i móc dobrze zarabiać i pracować nad cv jeszcze podczas trwania toku studiów Jeśli chodzi o szkoły policealne, to miałam do czynienia z Cosinusem. Szkoła ma wiele interesujących kierunków i jest całkowicie bezpłatna
Daria9640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-14 11:47:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.