PM 2018 cz.7 - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-13, 20:28   #3631
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez ansaria Pokaż wiadomość
Ja próbowałam raz namówić TŻ-ta na Pamiętniki i wysiadł na drugim odcinku:P Ale czasami dla towarzystwa ze mną oglądał



Moje pierwsze wrażenie też było, że za ciemne i trochę teatralne, ale widząc salę to bardzo pasuje Myślę, że w końcu trzeba łamać schematy jak będą składane to już w ogóle efekt będzie o wiele lepszy niż na tym gotowcu

My dzisiaj w końcu nie usiedliśmy do szukania fotografa.. Do mnie przyszła przyjaciółka, a TŻ poszedł na siłkę.. A jutro on idzie ze znajomymi, weekend u rodziny, więc masakra.
Dziekuje bardzo za kolejna pozytywna opinie )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 21:26   #3632
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Tak mi mów A jaki to koszt?
300 zł sama skrzypaczka ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 22:16   #3633
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Spokojnie zdazysz ja się wybieram pazdziernik/listopad a wesele w czerwcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeju mogłyby być 1000 tańsze te kiecki zaaaaal mi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 22:16   #3634
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Ja chyba wezme urlop w czwartek przed slubem i tydzien po slubie zrobie sobie wolne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja tez wlasnie myslalam o czwartku, tyle tylko, ze obawiam sie ze jak zarezerwuje bilety to wyjdzie million spraw dlaczego powinnam wczesniej w PL byc. Z drugiej strony szkoda mi brac urlop przed jak wolalabym wykorzystac po. A u nas jest swieto panstwowe w czwartek I piatek przed naszym slubem wiec wogole nie musialabym brac urlopu przed. Z drugiej strony zupelnie nic mi nie przychodzi do glowy co mialabym zalatwiac na pare dni przed. Jakies pomysly? Bo ja jak zwykle obudze sie w ostatniej chwili.

Mam takie jeszcze glupie pytanie dziewczyny w sprawie zakupu sukienki slubnej. Ile przymiarek/poprawek potrzeba zanim sukienka jest gotowa? Kolezanki w pracy mowily mi ze nawet 3-5. Ja zamierzam kupic sukienke w grudniu jak bede w PL ale pozniej problem z poprawkami jako ze nie ma mnie na miejscu. Ile razy musialabym przyleciec na takie poprawki? Bo jak 3-5 to jednak chyba bardziej mi sie by oplacalo kupic sukienke tutaj, mimo ze sa 2 razy drozsze, ale jak policzyc sobie np takie 3-4 loty to w sumie wyszloby na to samo. Pomozcie bo ja jestem zielona w tej kwestii.
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 22:22   #3635
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Super woadomosc 😁 A musisz czekac do pazdziernika?

Przegladnelam milion laptopow od wczoraj i moje serce placze ze musze wydac teraz tyle kasy na nowego Nie ma co tez kupowac taniochy zeby zaraz sie zepsul 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam kurier dziś przywiózł nowe dziecko mnostwo paczek w rtm tygodbiu i nie chce patrzec na konto haaaa.
We wrześniu jadę jeszcze do Krakowa. Bardziej tam mi się podoba. Zobaczymy jak na żywo w tych KieckachAle jakbym tam się zdecydowała na naszą to ciężko tak jeździć daleko na przymiarki :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Załącznik 7232926

Wybralismy te, jednak zmodyfikowane tak ze bedzie to skladana kartka,
Okladka przod: nasze imiona ladna czcionka
Srodek po lewej: sam ten pył
Srodek po prawej: informacje o slubie i przyjeciu
Tyl: rsvp

Wszystko w granatowej kopercie z miedziana wyklejka

Szczerze, co sadzicie? Bo chciałbym po urlopie juz zamowic.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękne te zaproszenia Ale szczerze to kojarzą mi się z sylwestrem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Załącznik 7233066Załącznik 7233071Załącznik 7233076

Tak to wyglada. Na poczatku chcialam calkowity motyw gwiazd, ze stoly nazwane konstelacjami i rozne takie pier.dolki,ale chgyba to oleje bo sie boje ze sie tego bede wstydzic za pare lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rety Ale piękna sala !!! No to rzeczywiście zaproszenia pasują bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie wiem, co z dekoracjami. Muszę koniecznie zadzwonić do jednej, dostałam nr telefonu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja muszę dowiedzieć się jak z kościołem i dekoracjami tam. Bo moja swiadkowa ma talent więc może ozdobilaby nam. Zależy mi w sumie na ławkach żeby coś wisiało na nich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!


Edytowane przez goplankowa
Czas edycji: 2017-09-13 o 22:26
goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 22:26   #3636
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
Jeju mogłyby być 1000 tańsze te kiecki zaaaaal mi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cale te wesela mogly by byc 40-50 tys tansze.
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 22:26   #3637
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość
No ja tez wlasnie myslalam o czwartku, tyle tylko, ze obawiam sie ze jak zarezerwuje bilety to wyjdzie million spraw dlaczego powinnam wczesniej w PL byc. Z drugiej strony szkoda mi brac urlop przed jak wolalabym wykorzystac po. A u nas jest swieto panstwowe w czwartek I piatek przed naszym slubem wiec wogole nie musialabym brac urlopu przed. Z drugiej strony zupelnie nic mi nie przychodzi do glowy co mialabym zalatwiac na pare dni przed. Jakies pomysly? Bo ja jak zwykle obudze sie w ostatniej chwili.

Mam takie jeszcze glupie pytanie dziewczyny w sprawie zakupu sukienki slubnej. Ile przymiarek/poprawek potrzeba zanim sukienka jest gotowa? Kolezanki w pracy mowily mi ze nawet 3-5. Ja zamierzam kupic sukienke w grudniu jak bede w PL ale pozniej problem z poprawkami jako ze nie ma mnie na miejscu. Ile razy musialabym przyleciec na takie poprawki? Bo jak 3-5 to jednak chyba bardziej mi sie by oplacalo kupic sukienke tutaj, mimo ze sa 2 razy drozsze, ale jak policzyc sobie np takie 3-4 loty to w sumie wyszloby na to samo. Pomozcie bo ja jestem zielona w tej kwestii.
Wydaje mi się, że taka ilość przymiarek to lekka przesada,1-2 raczej są standardem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-13, 22:43   #3638
piankowa
Wtajemniczenie
 
Avatar piankowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 677
Dot.: PM 2018 cz.7

Dziewczyny a uważacie, że ładniej wyglądają zaproszenia wypisane ręcznie czy drukowane? Mam teraz dylemat czy robić tak czy tak.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
piankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 00:18   #3639
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Ja będę celować w zwykłe nudziaki + klipsy.

Dziewczyny, bierze któraś z Was pod uwagę zaproszenia z Artma?
Co to za stronka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Mnie też moje wybrane mnie nie zachwycają, ale nie ma co ukrywać- najlepiej wygląda cienka szpilka 10-11 cm. Wszystko poniżej już traci na wyglądzie. Do mnie najbardziej z czółenek przemawiają czarne asymetryczne szpilki, ale nie mogę ani czarnych, ani szpilek, więc po prostu kupię w miarę ładne i wygodne

Ja np myślałam o tych, ale niskie mi się już nie podobają, choć najgorsze też nie są.
Ee ładne są moje są bardziej zaokrąglone Ale już trudno. Nie chce być wyższa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Posuwa się coraz bardziej do przodu ta organizacja, cieszy mnie to Podpiszę umowę z dekoratorką i zostaną chyba na ten rok do załatwienia tylko obrączki i zaproszenia Chociaż wczoraj zaczęłam myśleć jeszcze o oprawie muzycznej na ślub
Ja myślę aby poprosić kuzynke kumpeli aby nam zaśpiewała bo pięknie znajomym zaśpiewała. Ale ja się bardzo wzruszam więc może lepiej nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Znalazłam wódkę, której butelki idealnie będą pasowały do moich złotych butelek na sali😁 tz jak zobaczył cenę to stwierdził, że jak chcę taki kolor to mi zwykłe butelki sprejem przeleci a nie będzie 130 zł płacił😂😂😂Załącznik 7233476

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kufa jaka cena

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

U mnie na sali żywe kwiaty są w cenie i niby dogadają się z nami co do kolorystyki. Ale nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Dla mnie to przesada dlatego więcej jak 2 zł za zaproszenie nie dam.
Też tak mówiłam a teraz mówimy ze do 3 zl niestety w naszym stylu nie ma taniej. A jak samemu będziemy robić to chyba na to samo wyjdzie bo nie mamy sprzętu i trzeba kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość
Ale wy nawijacie!

Ja tez musze zaproszenia kupic wkrotce. Zwlaszcza dla rodziny TZa najpierw co by wczesniej mogli sobie loty zabukowac.



Dziewczyny moge was zapytac ile dni wolnego zamierzacie brac przed slubem? Bo ja nie wiem czy przylatywac do PL w czwartek (a slub w sobote) czy lepiej we wtorek albo w srode? Tez w sumie nie wiem co mam zalatwiac przed samiutkim bo tez wolalabym zostawic wiecej urlopu na podroz poslubna.
Ja mam zamiar środa czwartek (ślub w piątek). I tydzień po potem lipiec sierpień bierzemy 2 tygodnie i jedziemy nad morze bp przyjaciolka będzie slubowac.

Przed to myślę tylko kosmetyczka paznokcie na sale zawiezc co trzeba. Tzn my tylko dekoracje i alkohol bo rezta w cenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:12 ----------

Cytat:
Napisane przez piankowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a uważacie, że ładniej wyglądają zaproszenia wypisane ręcznie czy drukowane? Mam teraz dylemat czy robić tak czy tak.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
My chyba drukowane zamowimy. Mama tzta bratu teraz wypisywala ale my wolimy wydrukowane póki co . Może jedynie wypiszemy osobom które nie będą pewne osób towarzyszących

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Myślę o druhnach bo przyjaciółka mi namacila w głowie razem ze swiadkowa byłyby 4 osoby które sa mi najbliższe ostatnimi czasy Ale znowu nie chciałabym aby reszta moich dobrych koleżanek się obrazila albo żeby im przykro było :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 05:47   #3640
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość
No ja tez wlasnie myslalam o czwartku, tyle tylko, ze obawiam sie ze jak zarezerwuje bilety to wyjdzie million spraw dlaczego powinnam wczesniej w PL byc. Z drugiej strony szkoda mi brac urlop przed jak wolalabym wykorzystac po. A u nas jest swieto panstwowe w czwartek I piatek przed naszym slubem wiec wogole nie musialabym brac urlopu przed. Z drugiej strony zupelnie nic mi nie przychodzi do glowy co mialabym zalatwiac na pare dni przed. Jakies pomysly? Bo ja jak zwykle obudze sie w ostatniej chwili.

Mam takie jeszcze glupie pytanie dziewczyny w sprawie zakupu sukienki slubnej. Ile przymiarek/poprawek potrzeba zanim sukienka jest gotowa? Kolezanki w pracy mowily mi ze nawet 3-5. Ja zamierzam kupic sukienke w grudniu jak bede w PL ale pozniej problem z poprawkami jako ze nie ma mnie na miejscu. Ile razy musialabym przyleciec na takie poprawki? Bo jak 3-5 to jednak chyba bardziej mi sie by oplacalo kupic sukienke tutaj, mimo ze sa 2 razy drozsze, ale jak policzyc sobie np takie 3-4 loty to w sumie wyszloby na to samo. Pomozcie bo ja jestem zielona w tej kwestii.
Myślę, że 2 przymiarki wystarczą ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 05:51   #3641
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: PM 2018 cz.7

Cześć dziewczyny zostało 7 miesięcy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 06:25   #3642
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość
No ja tez wlasnie myslalam o czwartku, tyle tylko, ze obawiam sie ze jak zarezerwuje bilety to wyjdzie million spraw dlaczego powinnam wczesniej w PL byc. Z drugiej strony szkoda mi brac urlop przed jak wolalabym wykorzystac po. A u nas jest swieto panstwowe w czwartek I piatek przed naszym slubem wiec wogole nie musialabym brac urlopu przed. Z drugiej strony zupelnie nic mi nie przychodzi do glowy co mialabym zalatwiac na pare dni przed. Jakies pomysly? Bo ja jak zwykle obudze sie w ostatniej chwili.

Mam takie jeszcze glupie pytanie dziewczyny w sprawie zakupu sukienki slubnej. Ile przymiarek/poprawek potrzeba zanim sukienka jest gotowa? Kolezanki w pracy mowily mi ze nawet 3-5. Ja zamierzam kupic sukienke w grudniu jak bede w PL ale pozniej problem z poprawkami jako ze nie ma mnie na miejscu. Ile razy musialabym przyleciec na takie poprawki? Bo jak 3-5 to jednak chyba bardziej mi sie by oplacalo kupic sukienke tutaj, mimo ze sa 2 razy drozsze, ale jak policzyc sobie np takie 3-4 loty to w sumie wyszloby na to samo. Pomozcie bo ja jestem zielona w tej kwestii.
Przed slubem do zalatwienia przychodzi mi spowiedz, paznokcie, zawiezienie wszystkiego na sale i dopilnowanie, w twoim wypadku odbior sukni. Ja ogolnie na twoim miejscu kombinowalabym w druga strone - przyleciec tu tydzien przed a wrocic np we wt sr po weselu, bo np jak cos bedzie z suknia nie tak potrzebny bedzie czas na poprawki no i ogolnie na bank bedzie milion spraw

Co do przymiarek to zalezy, czasem wystarcza dwie a czasem piec, nie ma reguly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
Nam kurier dziś przywiózł nowe dziecko mnostwo paczek w rtm tygodbiu i nie chce patrzec na konto haaaa.
We wrześniu jadę jeszcze do Krakowa. Bardziej tam mi się podoba. Zobaczymy jak na żywo w tych KieckachAle jakbym tam się zdecydowała na naszą to ciężko tak jeździć daleko na przymiarki :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------


Piękne te zaproszenia Ale szczerze to kojarzą mi się z sylwestrem]

[/COLOR]
Rety Ale piękna sala !!! No to rzeczywiście zaproszenia pasują bardzo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha czyli jednak brac je? dziekuje, mnie tez ta sala meega urzekla, jest calkowicie tym czego szukalam, tylko dywan mnie denerwuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 06:33   #3643
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny zostało 7 miesięcy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przestraszyłam się 😂 aż mnie serce zakuło. Zanim się obejrzymy będzie 2 miesiące 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 07:33   #3644
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
Jeju mogłyby być 1000 tańsze te kiecki zaaaaal mi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam ból tyłka o te cene. Ale tz mówi że mam nie patrzeć i kupować najładniejszą bo potem całe życie będę żałować i mu jeczec.
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 07:39   #3645
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: PM 2018 cz.7

Moja może jest trochę tańsza niż Wasze, ale mój budżet nie przewidywał aż takiego kosztu. Wczoraj usiadłam i zaczęłam wszystko na nowo zliczać i wyszło mi ponad 20 tysięcy, a mieliśmy 20 nie przekraczać
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 07:41   #3646
mnicpon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 158
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez misia_29 Pokaż wiadomość
No właśnie-wysoka szpilka robi różnicę, szkoda, że i w wygodzie tą różnicę bardzo czuć A czy to szpilki z VENEZIA?

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------


Ja się cały czas zastanawiam czy jest sens tyle wydawać na zaproszenia, które większość i tak wyrzuca i pewnie nie przywiązuje do tego większej wagi. Te, które mi się podobają są w granicach 4-5 zł i to mi się wydaje już dużo. Ale znowu te koło 2 zł to masakra...
wychodze z tego samego zalozenia wiec zdecydowalam sie na tanioche
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zapro.jpg (115,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zapro2.jpg (93,0 KB, 29 załadowań)
mnicpon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 07:44   #3647
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: PM 2018 cz.7

Mnie też boli cena kiecki, uważam, że powinna być chociaż z 1000 zł tańsza.
Co do przymiarek, to myślę, że dwie wystarczą. Więcej, jak coś się dzieje, np. złe zaszycia, nagła zmiana wagi PM itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 07:45   #3648
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez mnicpon Pokaż wiadomość
wychodze z tego samego zalozenia wiec zdecydowalam sie na tanioche
Ja wezmę dwa rodzaje, troszeczkę droższe dla tych, których zapraszam na ślub i wesele, a troszkę tańsze dla tych, których zapraszam na sam ślub
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 07:48   #3649
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Też mam ból tyłka o te cene. Ale tz mówi że mam nie patrzeć i kupować najładniejszą bo potem całe życie będę żałować i mu jeczec.
Mnie tez bardzo boli ta cena... ale powiem wam ze jak pochodzilam po salonach to ceny okolo 4k to jest standard a rok temu myslalam ze sie w 2 zmieszcze... Oj ja glupia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 07:54   #3650
mnicpon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 158
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość
Cale te wesela mogly by byc 40-50 tys tansze.
haha w punkt!
mnicpon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 08:05   #3651
Holigula
Rozeznanie
 
Avatar Holigula
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 758
Dot.: PM 2018 cz.7

Dokładnie. Strasznie to wszytsko drogie. Co prawda my mamy dwudniowe ale i tak cena jest zabójcza... A brałam ceny z średnigo przedziału bez szaleństw żadnych.
Ja mam jeszcze 9 miesięcy na szczęście, ale chyba usiądę ze świadkową w sobotę i ustalimy dekoracje na sali bym mogła zacząć sama pewne rzeczy wykonać, chociażby lampiony .
__________________
Razem od 24.02.2015
Zaręczyny 02.05.2017
Ślub 23.06.2018
Holigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 08:15   #3652
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Z jakiego sklepu są te niskie? 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Visione
Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Co do moich z Sensatiano, to już jest coraz lepiej codziennie wieczorem noszę je kilka godzin, nawet siedząc, ruszam stopą. I czuję, że jest ok musi być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A próbowałaś patentu z lodem i chodzeniem w skarpetkach?
Cytat:
Napisane przez Infernallullaby Pokaż wiadomość

Jadę w poniedziałek do Warszawy więc się rozejrzę na Łopuszańskiej 22 za tymi butami z Kotyla bo są polecane, a jak nie to uderzam na Witt Gniezno
Ja akurat nie rozumiem fenomenu butów Kotyla, były dla mnie tak twarde (rozchadzałam je, ale w domu kilka tygodni), że wytrzymałam tylko kościół i życzenia na stojąco, w czasie obiadu już zmieniłam.
Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Jak już kupisz czarną kuch ie to kup dużo płynu do mycia szafek bo czeka Cię codzienne mycie największy błąd życia to czarne szafki w kuchni a jak to jeszcze aneks to już w ogóle... A i ciemna granatowa łazienka to największy błąd mojej siostry.
W sensie, że tłuszcz widać?
Ja chcę czarne korpusy a fronty orzech amerykański, myślę, że nie będę myć codziennie kuchni
Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
https://carolineweddingstudio.files....wizerunku1.jpg

mi TŻ wysłał takie,ale to dla bogaczy chyba;p
Ale przekombinowane, nie podobają mi się.
Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Bede sama robic, tata mi zmontuje plyty, ja je pomaluje czarna farba tablicowa i zrobie na niej napisy cos jak w zalaczeniu
Pewnie Szelągowska Ci podsunęła pomysł
Cytat:
Napisane przez Aveen Pokaż wiadomość


Dziewczyny moge was zapytac ile dni wolnego zamierzacie brac przed slubem? Bo ja nie wiem czy przylatywac do PL w czwartek (a slub w sobote) czy lepiej we wtorek albo w srode? Tez w sumie nie wiem co mam zalatwiac przed samiutkim bo tez wolalabym zostawic wiecej urlopu na podroz poslubna.
Zależy co będzie jeszcze do ogarnięcia, jeśli się okaże, że nadal nie mam czegoś, to z tydzień. Jak wszystko będzie dograne, to 2 dni, czyli od środy.
Cytat:
Napisane przez piankowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a uważacie, że ładniej wyglądają zaproszenia wypisane ręcznie czy drukowane? Mam teraz dylemat czy robić tak czy tak.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Mnie się nie podobają wykropkowane miejsca i dopisywanie tam nazwisk, jakkolwiek by kto nie pisał. Dla mnie trzeba być konsekwentnym, albo całość drukować, albo całość pisać, a jeszcze chyba nie widziałam w całości wypisanego ręcznie.
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 08:19   #3653
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Visione

A próbowałaś patentu z lodem i chodzeniem w skarpetkach?

Ja akurat nie rozumiem fenomenu butów Kotyla, były dla mnie tak twarde (rozchadzałam je, ale w domu kilka tygodni), że wytrzymałam tylko kościół i życzenia na stojąco, w czasie obiadu już zmieniłam.

W sensie, że tłuszcz widać?
Ja chcę czarne korpusy a fronty orzech amerykański, myślę, że nie będę myć codziennie kuchni

Ale przekombinowane, nie podobają mi się.

Pewnie Szelągowska Ci podsunęła pomysł

Zależy co będzie jeszcze do ogarnięcia, jeśli się okaże, że nadal nie mam czegoś, to z tydzień. Jak wszystko będzie dograne, to 2 dni, czyli od środy.

Mnie się nie podobają wykropkowane miejsca i dopisywanie tam nazwisk, jakkolwiek by kto nie pisał. Dla mnie trzeba być konsekwentnym, albo całość drukować, albo całość pisać, a jeszcze chyba nie widziałam w całości wypisanego ręcznie.
Ja chyba wypisze ręcznie, ale wciąż się zastanawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 08:20   #3654
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018 cz.7

Co do cen, to ja widzę ogromny przeskok, planowałam wesele w 2009 i na taką samą liczbę gości i mnie więcej na tym samym poziomie (ani nie po kosztach, ani nie na bogato), mój budżet szacował się na 18-25 tys. Teraz liczę się z 45-50. Za super zdjęcia i największy pakiet u foto miałam cenę 1200zł, za kamerzystę 800zł, cena za talerzyk to chyba było 130zł. Dramat Nic tylko ślubny biznes rozkręcać.
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 08:31   #3655
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez mnicpon Pokaż wiadomość
wychodze z tego samego zalozenia wiec zdecydowalam sie na tanioche
Boze jakie piękne chyba jedne z najladniejszych jakie widzialam!
Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Mnie tez bardzo boli ta cena... ale powiem wam ze jak pochodzilam po salonach to ceny okolo 4k to jest standard a rok temu myslalam ze sie w 2 zmieszcze... Oj ja glupia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to w ogóle powinna koło 1-1,5 kosztowac. Przeciez to kieca na raz Tez myslalam, ze moje max. to 2 tysie i spokojnie cos jeszcze za mniej znajde. A tu zonk...4 200 i to bez trenu bo z trenem chcą 6 500...

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Co do cen, to ja widzę ogromny przeskok, planowałam wesele w 2009 i na taką samą liczbę gości i mnie więcej na tym samym poziomie (ani nie po kosztach, ani nie na bogato), mój budżet szacował się na 18-25 tys. Teraz liczę się z 45-50. Za super zdjęcia i największy pakiet u foto miałam cenę 1200zł, za kamerzystę 800zł, cena za talerzyk to chyba było 130zł. Dramat Nic tylko ślubny biznes rozkręcać.
Dlatego mówiłam TZ ze nie przekladamy na 2019, bo jeszcze ceny wzrosna, a teraz juz (wg mnie) płacimy krocie
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 08:38   #3656
mnicpon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 158
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Boze jakie piękne chyba jedne z najladniejszych jakie widzialam!


Dla mnie to w ogóle powinna koło 1-1,5 kosztowac. Przeciez to kieca na raz Tez myslalam, ze moje max. to 2 tysie i spokojnie cos jeszcze za mniej znajde. A tu zonk...4 200 i to bez trenu bo z trenem chcą 6 500...

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------


Dlatego mówiłam TZ ze nie przekladamy na 2019, bo jeszcze ceny wzrosna, a teraz juz (wg mnie) płacimy krocie
dziekuje tez mnie zauroczyly - cale 1,99 za sztuke

Jak moj TZ wyslal mi podliczenie kosztow wesela, to stwierdzilam, ze moze jednak jeszcze zrezygnujemy
mnicpon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 08:40   #3657
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.7

My jak podliczyliśmy wydatki i ilość rzeczy do ogarnięcia to już dawno stwierdziliśmy, że drugi raz na ślub i wesele w takiej formie byśmy się nie zdecydowali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 08:44   #3658
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: PM 2018 cz.7

A kiedy zamawiacie zaproszenia? I kiedy zaczynacie rozdawanie zaproszeń?
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 08:48   #3659
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość



Dlatego mówiłam TZ ze nie przekladamy na 2019, bo jeszcze ceny wzrosna, a teraz juz (wg mnie) płacimy krocie
No to prawda, aż strach potem, jak syn z dziewczyną wchodzi do domu
Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
My jak podliczyliśmy wydatki i ilość rzeczy do ogarnięcia to już dawno stwierdziliśmy, że drugi raz na ślub i wesele w takiej formie byśmy się nie zdecydowali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem trochę zła o to wesele, bo moglibyśmy wziąć ślub teraz a 50tys przeznaczyłabym sobie na remont, a nie brała kredyt na niego teraz Nie wiem po co mu to było. On nawet tańczyć nie lubi

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
A kiedy zamawiacie zaproszenia? I kiedy zaczynacie rozdawanie zaproszeń?
Zamówię w okolicach marca, rozdajemy od świąt wielkanocnych
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 08:50   #3660
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Przed slubem do zalatwienia przychodzi mi spowiedz, paznokcie, zawiezienie wszystkiego na sale i dopilnowanie, w twoim wypadku odbior sukni. Ja ogolnie na twoim miejscu kombinowalabym w druga strone - przyleciec tu tydzien przed a wrocic np we wt sr po weselu, bo np jak cos bedzie z suknia nie tak potrzebny bedzie czas na poprawki no i ogolnie na bank bedzie milion spraw

Co do przymiarek to zalezy, czasem wystarcza dwie a czasem piec, nie ma reguly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------



Haha czyli jednak brac je? dziekuje, mnie tez ta sala meega urzekla, jest calkowicie tym czego szukalam, tylko dywan mnie denerwuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś bym w nich zmieniła. Za bardzo się błyszczą Ale ogólnie zostaw !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Mnie też boli cena kiecki, uważam, że powinna być chociaż z 1000 zł tańsza.
Co do przymiarek, to myślę, że dwie wystarczą. Więcej, jak coś się dzieje, np. złe zaszycia, nagła zmiana wagi PM itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może Kraków nie będzie mi straszny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-03 07:59:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.