Czy to prawda że po dekoloryzacji nie przyjmie mi się żadna farba i zostaną... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 10:40   #1
Ati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 328
Exclamation

Czy to prawda że po dekoloryzacji nie przyjmie mi się żadna farba i zostaną...


... pomarańczowe ?
Czy jeśli zdekoloryzuję z ciemnych i ufarbuję na ciemny blond to będą ciemny blond ?
__________________

Ati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:34   #2
diablica7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Czy to prawda że po dekoloryzacji nie przyjmie mi się żadna farba i zostaną...

na forum jest wątek o dekoloryzacji wiec go sobie przeczytaj, tam wszystko jest naprawde nie wiem skąd masz takie info o tym pomarańczowym kolorze XD po dekoloryzacji włosy są bardzo jasne a odpowiednia farba sobie poradzi

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213259
diablica7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:40   #3
Ati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 328
Dot.: Czy to prawda że po dekoloryzacji nie przyjmie mi się żadna farba i zostaną...

Uspokoiłaś mnie, dzięki
__________________

Ati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 23:06   #4
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Czy to prawda że po dekoloryzacji nie przyjmie mi się żadna farba i zostaną...

możliwe, że po dekoloryzacji będa pomarańczowe to zależy od wielu czynników - głównie od wyjściowego koloru włosów. Jeśli jest bardzo ciemny, a szczególnie farbowany na ciemny koloror, to po dekoloryzjacji mogą być pomarańczowe. Ja po latach farbowania na czarno po dekolorozacji trzech rozjaśnianiach rozjaśniaczem nadal miałam pomarańczowe. Ale to nie prawda, że żadna farba nie chwyta na dekoloryzowanych włosach. Jesli dążysz do blondu czeka Cię dłuższa droga (chyba, że uda się za pierwszym razem - to też się zdarza). Jeśli wyjdą Ci kompletnie rude, nie jestem pewna czy jakakolwiek farba blond od razu je pokryje, czy też konieczne będzie użycie rozjaśniacza. Mona też próbować wtedy z farbami rozjaśniającymi (z mocną wodą utlenioną, np 9% lub 12%). Natomiast jeśli wyjdą żólte lub w jakimś innym odcieniu blondu, możesz od razu próbować położyć na to ciemny blond
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 11:21   #5
Ati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 328
Dot.: Czy to prawda że po dekoloryzacji nie przyjmie mi się żadna farba i zostaną...

No i próbowałam...
niestety, ale wlosy rozjasnily sie tylko na czubku glowy w odcienie pomaranczy, zolci i kurczaka na wiosne.
Reszta byla nietknieta.
Zostaje wiec przy ciemnych wlosach, nie mam innego wyboru ....
__________________

Ati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.