Panny Młode z Krakowa - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-02, 11:43   #2851
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Justyna wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia pokaż na zdjęcie w klubie jak wygladalas bez zamawianych twarzach
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 07:37   #2852
mis2018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 4
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Oo nie wiedzialam, ze to juz, w takim razie wszystkiego najlepszego Justynka bardzo Ci dziekuje za Twoj opis,przyznam ze mega mnie to uspokoilo. My co prawda bedziemy mieli okragle stoly, wiec troche inaczej bedzie to wygladam, ale jestem teraz spokojna, ze wszystko sie uda zdjecia cudne-to w altance macie po prostu przepiekne i widze, ze nawet kolor dekoracji wybraliscie taki sam... Jeszcze raz dzieki za odpowiedz, a ten mus z pewnoscia wybiore, oby tylko kucharz sie nie zmienil do czasu nazzego slubu
mis2018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 08:10   #2853
justyskazkrakowa
Raczkowanie
 
Avatar justyskazkrakowa
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 80
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Justyna wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia pokaż na zdjęcie w klubie jak wygladalas bez zamawianych twarzach
Bardzo dziękuję

Cytat:
Napisane przez mis2018 Pokaż wiadomość
Oo nie wiedzialam, ze to juz, w takim razie wszystkiego najlepszego Justynka bardzo Ci dziekuje za Twoj opis,przyznam ze mega mnie to uspokoilo. My co prawda bedziemy mieli okragle stoly, wiec troche inaczej bedzie to wygladam, ale jestem teraz spokojna, ze wszystko sie uda zdjecia cudne-to w altance macie po prostu przepiekne i widze, ze nawet kolor dekoracji wybraliscie taki sam... Jeszcze raz dzieki za odpowiedz, a ten mus z pewnoscia wybiore, oby tylko kucharz sie nie zmienil do czasu nazzego slubu
Też chcieliśmy okrągłe, ale przy tylu osobach musieliśmy zmienić na prostokątne Powiem Ci, że my jesteśmy bardzo zadowoleni, a goście mówili, że najlepsze wesele na jakim byli. A kiedy Wy macie wesele? Myślę, że o kucharza nie macie się co martwić Jeden z gości zrobił zdjęcie tego dania. Także podsyłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7457.jpg (17,6 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez justyskazkrakowa
Czas edycji: 2017-08-03 o 08:34
justyskazkrakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 13:57   #2854
mis2018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 4
Dot.: Panny Młode z Krakowa

My mamy we wrzesniu 2018, wiec kwiaty moga byc troche inne, ale rzeczywiscie te Twoje bardzo ladnie wygladaly a u kogo robilas fryzure? Strasznie mi sie spoodbala tez. Poszukuje takiej wlasnie z zakrytymi uszami, a Twoja wygladala idealnie. Zreszta zdjecie w altance jezt przepiekne, nie moge oderwac oczu



My bedziemy mieli podobnie jak Ty 150 osob+ kilkoro dzieci, ale bardzo zalezy mi na okraglych. Mam nadzieje, ze jakos to pomiescimy.
mis2018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 08:55   #2855
justyskazkrakowa
Raczkowanie
 
Avatar justyskazkrakowa
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 80
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez mis2018 Pokaż wiadomość
My mamy we wrzesniu 2018, wiec kwiaty moga byc troche inne, ale rzeczywiscie te Twoje bardzo ladnie wygladaly a u kogo robilas fryzure? Strasznie mi sie spoodbala tez. Poszukuje takiej wlasnie z zakrytymi uszami, a Twoja wygladala idealnie. Zreszta zdjecie w altance jezt przepiekne, nie moge oderwac oczu



My bedziemy mieli podobnie jak Ty 150 osob+ kilkoro dzieci, ale bardzo zalezy mi na okraglych. Mam nadzieje, ze jakos to pomiescimy.
Oj to może być ciężko, bo wiem, że zmieści się przy stolikach okrągłych max 150 osób, zresztą zobaczysz jak Ci zaczną potwierdzać
Ewelina - Nowa Huta - Bieńczyce
justyskazkrakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 19:26   #2856
mis2018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 4
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez justyskazkrakowa Pokaż wiadomość
Ewelina - Nowa Huta - Bieńczyce
Justyna, a podalabys nazwe salonu? Przegladnelam Internet, ale jest sporo salonow w Bienczycach Trochę szkoda, ze nie dojezdza do domu, ale nie mieszkam daleko, więc mogłabym ewentualnie podjechać.
mis2018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 11:19   #2857
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Co tam u was laseczki?
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-04, 22:14   #2858
Sowilo
Zadomowienie
 
Avatar Sowilo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 500
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Stuk puk, co tu tak cicho? Nikt ślubu nie planuje?
__________________
Catch me, if you want.
Catch me if you can... x3

08.06.2010 ♥ 08.08.2016 ♥ ??.??.????
Sowilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-08, 09:41   #2859
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Sowilo Pokaż wiadomość
Stuk puk, co tu tak cicho? Nikt ślubu nie planuje?
No właśnie???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 17:57   #2860
yoru90
Zadomowienie
 
Avatar yoru90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Witam i przepraszam, że po ślubie nic nie napisałam ale od razu się po nim przeprowadzaliśmy ogólnie wszystko się udało i chyba nie mogło być lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.02.2016r. Tak, tak
1.07.2017r. I że Cię nie opuszczę...
11.07.2018r. Już we troje .
yoru90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 22:01   #2861
Langkami
Przyczajenie
 
Avatar Langkami
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 25
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cześć,

mam bardzo wiele pytań... Jestem na etapie organizowania wszystkiego, a zadanie mam utrudnione bo nie jestem z Krakowa, a wesele będzie właśnie tam. W związku z tym piszę do ekspertek czy możecie polecić dobrego DJ, śpiewaczkę do oprawy muzycznej w kościele, dobrą kosmetyczkę, fryzjera? Bardzo proszę o porady.
Langkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-02, 22:08   #2862
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez Langkami Pokaż wiadomość
Cześć,

mam bardzo wiele pytań... Jestem na etapie organizowania wszystkiego, a zadanie mam utrudnione bo nie jestem z Krakowa, a wesele będzie właśnie tam. W związku z tym piszę do ekspertek czy możecie polecić dobrego DJ, śpiewaczkę do oprawy muzycznej w kościele, dobrą kosmetyczkę, fryzjera? Bardzo proszę o porady.
Ja ci mogę polecić napisałem na wiadomość prywatna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 16:39   #2863
nocletnia
Raczkowanie
 
Avatar nocletnia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode z Krakowa

I ja dołączę się do Panien Młodych!
Zaręczynybyły w styczniu, zaczynamy wybierać salę Wpadła nam jedna w oko w Michałowicach i z tego co widziałam w pobliżu jest też kościółek św Jakuba więc zaczynam się mocno przekonywać że to wydarzy się właśnie tam Z kwestii które spędzają nam sen z powiek jest liczba gości... wyszło nam około 200, czego sami się nie spodziewaliśmy... ale z tym podołamy Ślub planujemy na 2019 r, niedługo zorientujemy się w wolnych terminach i będzie już wszystko (nareszcie) wiadomo
Pozdrawiam

Edytowane przez nocletnia
Czas edycji: 2018-02-10 o 16:45
nocletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 16:53   #2864
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez nocletnia Pokaż wiadomość
I ja dołączę się do Panien Młodych!
Zaręczynybyły w styczniu, zaczynamy wybierać salę Wpadła nam jedna w oko w Michałowicach i z tego co widziałam w pobliżu jest też kościółek św Jakuba więc zaczynam się mocno przekonywać że to wydarzy się właśnie tam Z kwestii które spędzają nam sen z powiek jest liczba gości... wyszło nam około 200, czego sami się nie spodziewaliśmy... ale z tym podołamy Ślub planujemy na 2019 r, niedługo zorientujemy się w wolnych terminach i będzie już wszystko (nareszcie) wiadomo
Pozdrawiam
Witaj mało kto już tu wchodzi a szkoda musisz się pospieszyć bo ciężko z terminami, szczególnie na przyszły rok bo mało czasu zostało. Ale zawsze możesz przejrzeć oferty bo dużo osób odstępuje swoje rezerwacje więc nie poddawaj się. Ze swojej strony na tyle osób polecilabym salę weselną Castello w Wolbromiu. Koleżanka miała tam ślub w zeszłym roku i bardzo sobie chwaliła
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 17:45   #2865
nocletnia
Raczkowanie
 
Avatar nocletnia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Powiedziałam TŻowi że ja 3 lata na ślub czekać nie zamierzam i najpóźniej będzie w przyszłym roku bo już nie możemy się doczekać aby stać się rodziną Mieliśmy bardzo dużo pomysłów na samym początku, pojawił się pomysł o ślubie i weselu w Zakopanem ale chyba zrezygnowaliśmy ostatecznie i wybierzemy coś w naszych okolicach (czyt.Karków) Ja na samym początku też raczej chciałam skromny, mały ślub i uroczystość a wyszło ostatecznie że z tak wieloma osobami chcielibyśmy się zobaczyć w tym dni u że chyba wyjdzie duże wesele
nocletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 18:08   #2866
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Długo już jesteście razem? Mieszkacie wspólnie czy osobno?
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 18:22   #2867
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Witamy i gratuluję zareczyn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-11, 18:58   #2868
MiaWallace18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 6
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Dziewczyny, jestem z innego miasta, ślub chcę brać w Krakowie. Czy muszę dostarczyć skrócony odpis aktu urodzenia, czy jednak nie?
MiaWallace18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 10:12   #2869
nocletnia
Raczkowanie
 
Avatar nocletnia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Jesteśmy 2 lata Mieszkamy osobno niestw y gdyż wyłączamy domek i każdy grosz się przydaje Ale pomęczymy się jeszcze trochę I potem będziemy na swoim Wcześniej mieszkaliśmy że sobą pół roku A teraz praca nam to niestety uniemożliwiła. Znaleźliśmy już kilka sal w okolicach Lralowa z terminami na ten i przyszlu rok (nawet sa rermuny w okresie letnim) wiec zaraz zacznieny jezdzic i podejmiemy decyzję.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Rozważamy Banasiówkę, Hotel Vinnica i ostatnio na targach ślubnych Narzeczony poznał wedding plannera z InterHouse Hotel. Ale nie wiem sama, wesele w Hotelu przy głównej drodze Krakowa...?
nocletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-13, 00:27   #2870
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez nocletnia Pokaż wiadomość
Jesteśmy 2 lata Mieszkamy osobno niestw y gdyż wyłączamy domek i każdy grosz się przydaje Ale pomęczymy się jeszcze trochę I potem będziemy na swoim Wcześniej mieszkaliśmy że sobą pół roku A teraz praca nam to niestety uniemożliwiła. Znaleźliśmy już kilka sal w okolicach Lralowa z terminami na ten i przyszlu rok (nawet sa rermuny w okresie letnim) wiec zaraz zacznieny jezdzic i podejmiemy decyzję.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Rozważamy Banasiówkę, Hotel Vinnica i ostatnio na targach ślubnych Narzeczony poznał wedding plannera z InterHouse Hotel. Ale nie wiem sama, wesele w Hotelu przy głównej drodze Krakowa...?
Podziwiam za tak szybką decyzję o ślubie
Niestety nie kojarzę 2-óch sal, które wymieniłaś natomiast InterHouse jest bardzo blisko mnie. Dosłownie mam 5 minut na nogach ponoć ludzie chwalą sobie tam wesela. Ja bym osobiście tam nie chciała, ze względu na brak jakiejs wolnej przestrzeni na zewnątrz. Ulica, przystanek tramwajowy i kursujące co chwilę tramwaje, brak takiej prywatności. Wychodząc na zewnątrz wszyscy obcy się gapią. Zero klimatu weselnego. Ale to tylko moje zdanie
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 09:37   #2871
nocletnia
Raczkowanie
 
Avatar nocletnia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Dla nas to wszytsko było oczywiste że to już ten czas i że chcemy być razem, jesteśmy tuż przed 30-stką więc myślę też że to dobry czas na założenie rodziny Zrezygnujemy z InterHouse, argumenty które przytoczyłaś też nas zniecheciły. Chyba się dzisiaj umówię do tego Hotelu Vinnica, obok jest Kościół i dużo miejsc dla gości w Hotelu więc może się okazać ze wesele będzie w Wieliczce Mają tam dużą salę na planowaną liczbę gosci więc zobaczymy
nocletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 09:44   #2872
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Warto się pospieszyć z salą, bo na prawdę z terminami może być ciężko. A co do InterHouse'a zerknij sobie chociażby na google street view (ul. Bratysławska), dawny hotel Aspel. Nic się nie zmieniło poza szyldem/zmianą nazwy hotelu. Wtedy najlepiej zobaczysz jak to wygląda
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 09:51   #2873
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez nocletnia Pokaż wiadomość
Jesteśmy 2 lata Mieszkamy osobno niestw y gdyż wyłączamy domek i każdy grosz się przydaje Ale pomęczymy się jeszcze trochę I potem będziemy na swoim Wcześniej mieszkaliśmy że sobą pół roku A teraz praca nam to niestety uniemożliwiła. Znaleźliśmy już kilka sal w okolicach Lralowa z terminami na ten i przyszlu rok (nawet sa rermuny w okresie letnim) wiec zaraz zacznieny jezdzic i podejmiemy decyzję.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Rozważamy Banasiówkę, Hotel Vinnica i ostatnio na targach ślubnych Narzeczony poznał wedding plannera z InterHouse Hotel. Ale nie wiem sama, wesele w Hotelu przy głównej drodze Krakowa...?
Banasiowka swego czasu była popularna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 11:14   #2874
nocletnia
Raczkowanie
 
Avatar nocletnia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode z Krakowa

GB barfzo ni się wizualnie podobała i mają zajęte terminu w najpopularniejszych terminach, ale dla nas za mała-orzy takiejnilosci osób nie ma szans na stoły okrągłe. Poza tym słyszałam dużo niedobrego od znajomych co tam byli więc chyba nie będzie to tam
nocletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 14:53   #2875
nocletnia
Raczkowanie
 
Avatar nocletnia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Dziewczyny, a słyszeliście jakieś opinie o hotelu Mercure w Doslonce?
nocletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 07:33   #2876
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez nocletnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a słyszeliście jakieś opinie o hotelu Mercure w Doslonce?
Ja niestety nie.wejdz na wątek Panny Młodej młode 2018/2019 może tam będą dziewczyny z Krk i będą coś wiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 18:16   #2877
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Hej! Marzy mi się ślub w Tyńcu ale kompletnie nie wiem jakie są tam sale? W miarę blisko, żeby nie jechać 30 minut. Może coś wiecie na ten temat?
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 21:12   #2878
traperka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4
Dot.: Panny Młode z Krakowa

A powiedzcie, którą poradnię polecacie?
traperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 19:18   #2879
0gabi0
Rozeznanie
 
Avatar 0gabi0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 697
Dot.: Panny Młode z Krakowa

Cytat:
Napisane przez traperka Pokaż wiadomość
A powiedzcie, którą poradnię polecacie?
Ja polecam warsztaty z komunikacji małżeńskiej z małżeństwem Babików. 4 godziny lecą bardzo szybko, do tego w miłej atmosferze, no i zastępują 2 spotkania w poradni.
Pozostałe spotkanie (indywidualne) zrobiliśmy na placu mariackim. Było spoko, potrwało może 20 min i tyle.
0gabi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 11:23   #2880
Mad_cat
Raczkowanie
 
Avatar Mad_cat
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 51
Dot.: Panny Młode z Krakowa

"Hej! Marzy mi się ślub w Tyńcu ale kompletnie nie wiem jakie są tam sale? W miarę blisko, żeby nie jechać 30 minut. Może coś wiecie na ten temat? "

Ja będę mieć w Hotelu Tynieckim sala ładna, oszklona z drewnianymi stropami, które ozdobie światełkami


Słuchajcie, mega potrzebuje pomocy. Dobra krawcowa w Krakowie żeby skrócić suknie (kupiłam używke, salon już nie ma terminów)
__________________
I can be social. Today I meowed at my cat and he meowed back.
Mad_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-20 18:36:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.