jak powinnam sie odżywiać w takiej sytuacji? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-12, 13:52   #1
Agatonieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 12

jak powinnam sie odżywiać w takiej sytuacji?


Witam mam pytanie np jestem kompletnoe zielona co powinmam jesc w takiek sytuacji a mianowicie przyjechalam do praxy dp Anglii I pracuje w systemie 2 dni 2 nocki po 12 h I 4dmi wolnego. Chcialabym s hudmac 7-8 kg mam na to 2miesiace. Co powinnam jesc I jak sie odzywiac by osiagnac cel? poradzicie cos? bylabym wdzieczna
Agatonieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 09:27   #2
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: jak powinnam sie odzywiac w takiej sytuacji?

Nie jeść słodyczy , faswódów i zdrowo się odżywiać. A tak naprawdę wydaje mi się że dostosujesz dietę Ewy Chodakowskiej na pewno uda Ci się jest łatwa. Ale ja By ci się nie udało to zdrowo się odżywiaj dużo, fasoli, jogurtów naturalnych niskoprocentowych, chude sery, ciemne pieczywo, i sniadanie przekąska obiad przekąska i kolacja.
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 00:08   #3
dorotek88
Raczkowanie
 
Avatar dorotek88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 285
Dot.: jak powinnam sie odzywiac w takiej sytuacji?

Aktywność fizyczna (ćwiczenia aeorobowe np. bieganie, siłowe, jakieś domowe zestawy treningowe - wybierz coś dla siebie) + rozsądna dieta. Polecam poczytać wątki podwieszone na dietetyce. Na pewno dużo może zdziałać samo wyrzucenie "śmieci" z diety takich jak słodycze, chipsy, fast-foody, a wprowadzenie większej ilość warzyw itd. - generalnie zastosowanie zasad zdrowej diety.

Jeśli chodzi o to jak dostosować dietę do tego typu pracy to myślę, że powinnaś zwrócić szczególną uwagę na regularne posiłki, aby uniknąć sytuacji w której wracasz do domu przegłodzona po 12 godzinach i rzucasz się na jedzenie. Możesz pomyśleć np. o przygotowywaniu wcześniej w domu jedzenia do pracy, które będziesz mogła zapakować do pudełka i podgrzać (wszystko zależy oczywiście od tego gdzie pracujesz i jakie będziesz mieć możliwości).
dorotek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.