Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-12, 11:04   #121
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Ja mam 1 farbowanie tą farbą na koncie. I więcej nie będzie. Farba - koszmar. Śmierdzi okrutnie, choć to najmniejszy problem w sumie. Włosy bardzo szorstkie po spłukaniu (fakt, że odżywka je wygładziła), kolor masakryczny - bardzo ciemny i zupełnie nie taki, jak miał być, nawet po miesięcznym myciu szamponem przeciwłupieżowym co 2 dni.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 18:00   #122
glossy_
Przyczajenie
 
Avatar glossy_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Czytając wasze komentarze miałam ochotę wziąć farbę i wyrzucić ją do kosza, ale dobrze, że tego nie zrobiłam !!
Ja zdecydowałam się na kolor 8/1 - czyli jasny popielaty blond, farbowałam włosy już po raz drugi, gdyż pierwszy raz miałam w wakacje kiedy rozjaśniałam włosy o 3 tony i teraz sprana farba i odrosty nie prezentowały się zbytnio dobrze dlatego szukałam czegoś co pozwoli mi powrócić do naturalności !
Wiadomo jak farba ma swoje plusy i minusy:
czytając wasze komentarze bałam się tego, że wyjdzie mi czerń albo mocny brąz na włosach dlatego zdecydowałam się na trzymanie farby tylko przez niecałe 15 minut i wszytko bardzo ładnie się pokryło i co najważniejsze wyszło mega naturalnie !!
Nie wiem o co chodzi tym, które pisały, że aplikacja jest trudna, ja to robiłam z mamą, która była zachwycona ty w jaki ŁATWY sposób można w pare minut pokryć całe włosy i farba też nie jest jakaś trudna do zrobienia i piana wychodzi już po pierwszym naciśnięciu - a więc nie wiem o co wam chodzi...
Minusem z pewnością jest zapach, ale też nie podpisuje się pod tymi, które mówiły, że zapach aż zatykał i łzawił oczy ! Nie jest najpiękniejszy, ale to tylko farba i ma farbować włosy, a nie cieszyć nasz nos !!
Zapach na włosach też się długo utrzymuje, ale to w niczym nie przeszkadza.
Serum które dodane jest do opakowania PO PROSTU REWELACJA - świetnie pachnie i włosy po nim są lejące się, błyszczące i meeega miękkie.

Co do koloru, który mi wyszedł różnił on się początkowo od tego na opakowaniu, gdyż był trochę ciemniejszy, ale po 4 myciach się rozjaśnił i zupełnie nie wygląda jak farba !!

A więc polecam - tylko nie stosujcie tak jak zaleca producent 40 minut !!
glossy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 10:58   #123
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

farbowałam wczoraj czekoladowym brązem 6/7. Mój wyjściowy kolor to ciemny blond odrost a reszta rozjaśniana do białego blondu. Kolor na próbniku bardzo mi się spodobał więc pomyślałam, że zaryzykuje. Piankę nakładałam sama. Na początku miałam obawy cz mi jej starczy ponieważ nakładałam nakładałam a włosy dalej suche. Mam włosy mniej więcej do końca łopatek a zużyłam ponad połowę produktu. Zużyłabym jeszcze mniej ale nakładałam już ją na siłę w obawie że gdzieś z tyłu głowy nie pofarbowałam. Tak więc nie musiałam już jej nakładać bo włosy miałam mokre ale dalej to robiłam;p Standardowo, jak to w moim przypadku bywa, tam gdzie blond zaczęły mi włosy czerwienieć. 2 lata temu farbowałam perfect mousse jasny brąz była dokładnie ta sama sytuacja. Włosy po zmyciu szorstkie ale serum załączone do farby jest rewelacyjne! Nigdy tak łatwo nie rozczesywały mi się włosy! Kolor po wysuszeniu... hmm... ciemniejszy, nawet na blondzie jest taki sam jak na ciemnych odrostach. Poświata bordowo złota, ale tak już chyba mają moje włosy ;p Liczę, że się wypłucze. Dzisiaj znowu umyłam głowę ponieważ jestem niecierpliwa i chce się pozbyć tej poświaty. Na końcach wyjaśniał ciut ten kolor (co się dziwić gdy kładziony na rozjaśniacz), na czubku chyba trochę się wypłukało jednak to nie jest to jeszcze. Nie myłam szamponem przeciwłupieżowym tyko do farbowanych. Ogólnie jestem zadowolona. Zdam relację za tydzień zobaczę jak się wypłukuje. Co do samej aplikacji. Bardzo jestem zadowolona. Pierwszy raz sama farbowałam sobie włosy i zajęło mi to 5 minut bez żadnych problemów. Raz mi tylko spadła farba na terakotę jak kładłam farbę na tył głowy, ale bez problemu zmyłam. Śmierdzi bo śmierdzi to jest farba nie perfumy. Da się wytrzymać. Śmierdzi farbą jednak da się wyczuć jakiś słodkawy inny zapach. ogólnie polecam dla osób które nie załamują się jak zobaczą swój kolor od razu po farbowaniu, którzy wiedzą, że się wypłucze. Po nałożeniu trzymałam 35 minut bo już się niecierpliwiłam

Edytowane przez ewelinkan17
Czas edycji: 2012-12-02 o 11:02
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 12:13   #124
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

załączam zdjęcia dzień po farbowaniu, po jednokrotnym myciu w świetle dziennym. Kolor troche cieplejszy. Nie widać na zdjęciu tej bordowo złotej poświaty. Wellaton 6/7. Włosy na foto są jakie są. Tylko wysuszone. Jednak dzisiaj po myciu na grzebieniu miałam mniej włosów niż zawsze. Chyba moje włosy lubią ciemne kolory a ja je katowałam przez 8 lat rozjasniaczem... Jeżeli farba nie spłucze się nastepnym razem poszukam czegoś w zimniejszym odcieniu, chciałabym by też to był wellaton. Ale decyzję podejmę po kilku tygodniach z racji, że czekam na wypłukanie koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0223.jpg (107,3 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0224.jpg (123,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0225.jpg (111,6 KB, 37 załadowań)
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 17:40   #125
Vioolett
Przyczajenie
 
Avatar Vioolett
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
Nowe odcienie pianki trwale koloryzującej Wellaton

Na półkach pojawiły się nowe kolorki pianki Wellaton. Średnie opinie o tych farbach słyszałam-kolor nie taki, włosy wypadają etc.
A wiecie coś o nowym kolorze 10/0? Podobno gwarantuje rozjaśnienie o kilka tonów i jest dość trwały.
__________________
You've got a heart as loud as lion
So why let your voice be tamed?
Vioolett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 11:47   #126
ewelinkan17
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkan17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 83
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

czekoladowy brąz po kilku myciach, kładziony na biały blond z odrostami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (30,1 KB, 73 załadowań)
ewelinkan17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 19:01   #127
ditti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

dziś kupiłam tą piankę do włosów, jak przeczytałam tutaj parę postów już chcialam ją wyrzucać i biec po coś innego ale zwyciężyło moje lenistwo i odrosty które po 4 miesięcznej przerwie od farbowania były już dość widoczne. Przekonana że po zafarbowania zostanę kompletnie łysa, farby nigdy nie domyję ze skóry a smród amoniaku wypali moje nozdrza zaczęłam ją powoli nakladać ;p fakt naciskanie na pojemniczek jest troche uciązliwe ale bez przesady, od razu się pieniła, i na koniec sporo zostało ale już nie chcialam przesadzać zeby nie przedobrzyć ;P zapach ok, nie są to fiołki ale to farba , u fryzjera pachną podobnie da się przeżyć :P nie mam jakies super wprawy w farbowaniu wlosow i pierwszy raz w ogole robiłam to samodzielnie. Jedynie co zamiast 40 minut trzymalam ok 30. Przy spłukiwaniu wlosy były szorstkie ale troche szamponu, potem serum i jeszcze moja odżywka nawilżająca i wyszło super wlosow wypadło tyle co zawsze wiec narazie jest ok ;D wybrałam kolor jasny brąz fakt wyszedł ciemniejszy ale widać że w świetle ma brązowe refleksy, a poza tym rzadko kiedy sklepowa farba wychodzi idealnie tak jak na obrazku po paru myciach pewnie tak będzie ;D ze skóry zeszła bez problemu , jedynie co posmarowałam się cienką warstwą nivei ;D ogólnie oceniam efekt farbowania na 5 i polecam
ditti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 20:52   #128
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Dziewczyny pomóżcie...

Pofarbowałam sobie włosy wellaton jasny brąz, a wyszedł prawie jak czarny, zrobiłam do tego ombre, ale nie wyszło, więc poprawiłam brązem. Kolor ładny - lecz dla mojej twarzy stanowczo za ciemny. Chciałabym zmienić ten kolor na albo jakiś naprawdę jasny brąz - ala kasztan, bądź powrócić do blondu. Jakiego koloru piankę mi proponujecie? Oczywiście z wellatonu, bo naprawdę jestem zadowolona, z tymże ten kolor mi nie pasuje i te kolory rzeczywiście wychodzą bardzo ciemne, ale mam nadzieję, że wspólnymi siłami coś zdziałamy, jutro idę po farbę, bo muszę zdjęcie do dowodu wyrobić, więc proszę o szybkie odpowiedzi. Dzięki!

Edytowane przez cafaitmal
Czas edycji: 2013-05-14 o 22:53
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 11:26   #129
Hiukset
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 32
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Cytat:
Napisane przez cafaitmal Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie...

Pofarbowałam sobie włosy wellaton jasny brąz, a wyszedł prawie jak czarny, zrobiłam do tego ombre, ale nie wyszło, więc poprawiłam brązem. Kolor ładny - lecz dla mojej twarzy stanowczo za ciemny. Chciałabym zmienić ten kolor na albo jakiś naprawdę jasny brąz - ala kasztan, bądź powrócić do blondu. Jakiego koloru piankę mi proponujecie? Oczywiście z wellatonu, bo naprawdę jestem zadowolona, z tymże ten kolor mi nie pasuje i te kolory rzeczywiście wychodzą bardzo ciemne, ale mam nadzieję, że wspólnymi siłami coś zdziałamy, jutro idę po farbę, bo muszę zdjęcie do dowodu wyrobić, więc proszę o szybkie odpowiedzi. Dzięki!
Musisz zrobić dekoloryzjacje. Farba farby nie rozjaśni. I dopiero po dekoloryzacji kłaść jasny brąz (chyba, że zdecydujesz się na użycie dekoloryzatora, to wtedy lepiej połóż średni blond).
Hiukset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 20:50   #130
cafaitmal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 128
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

wpierw spróbuję wypłukać tą farbę, czyli zacznę myć włosy szamponem przeciwłupieżowym z sodą oczyszczoną, to ponoć działa. zaczęłam również stosować różne płukanki, może moje włosy dostaną dużo rudych refleksów, to by mnie uszczęśliwiło. zawsze jakieś jaśniejsze, o żywszym kolorze włosy
cafaitmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 21:52   #131
Hiukset
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 32
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Cytat:
Napisane przez cafaitmal Pokaż wiadomość
wpierw spróbuję wypłukać tą farbę, czyli zacznę myć włosy szamponem przeciwłupieżowym z sodą oczyszczoną, to ponoć działa. zaczęłam również stosować różne płukanki, może moje włosy dostaną dużo rudych refleksów, to by mnie uszczęśliwiło. zawsze jakieś jaśniejsze, o żywszym kolorze włosy
Trzymam kciuki za wypłukiwanie się farby W ewentulaności możesz kupić saszetkę rozjaśniacza (profesjonalnego) z 3% wodą i nałożyć na niedługi czas omijając naturlany odrost. Powinno być już wtedy dosyć rudo, i jaśniej
Hiukset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-19, 07:05   #132
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Ja przygodę z tą pianką miałam rok temu i było to straszne.
Czekałam na jasny, popielaty blond, a miałam bardzo ciemny brąz, na końcówkach wręcz czarny. Do tego strasznie mi wysuszyło włosy i dopiero teraz, po prawie roku wychodzę z nimi na prostą.

Drugi raz bym tego nie użyła.
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 12:50   #133
kajooka
Raczkowanie
 
Avatar kajooka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 150
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Cóż, każde włosy inaczej reagują. W moim przypadku farba rewelacyjna, jestem bardzo zadowolona. A sporo już przeszłam...

Z natury jestem ciemną brunetką, od dwóch lat rozjaśniam włosy do bardzo jasnego blondu. Przez jakiś czas miałam nawet zimną platynę, którą jak wiecie bardzo trudno przyciemnić. Stosowałam już chyba niemalże wszystkie dostępne farby na rynku i ostatecznie byłam wierna L'Oreal, mimo że po każdym farbowaniu miałam lekko zieloną poświatę, która spierała się po kilku myciach. Aż pewnego dnia, zachęcona pozytywnymi recenzjami zakupiłam Wellaton, nie piankę, tylko tą starą wersję - kolor jasny popielaty blond. Zafarbowałam i się zakochałam, kolor wyszedł dokładnie taki jak chciałam! Niestety, ponieważ schodzę z platyny, szybko się wyprał, więc zaopatrzyłam się ponownie w Wellaton, tym razem piankę i kolor ciemniejszy - średni popielaty blond. Z farbą na włosach nie wierzyłam w to, co widzę - włosy momentalnie zrobiły się bardzo, bardzo ciemne.. Po 20 minutach spłukałam, wysuszyłam i... Po raz kolejny się nie zawiodłam Efekt możecie ocenić na zdjęciu.

Następnym razem też wybiorę tę firmę, tyle, że jakoś ta pianka mi nie podeszła, więc poszukam wersji w tradycyjnym kremie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo (480x640).jpg (55,6 KB, 37 załadowań)
kajooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 15:56   #134
wonka080
Raczkowanie
 
Avatar wonka080
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 72
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Cytat:
Napisane przez dorotka9009 Pokaż wiadomość
2 lata bylam blondynka i zapragnelam zmiany. Uzylam koloru 6/7 czekoladowy brąz i wyszedl cieply, ale nie rudawy braz. Taka gleboka czekolada. Jestem baaardzo zadowolona i polecam, mam nadzieje, ze rownie ladnie bedzie sie spieral
Czy może ktoś jeszcze używał tego koloru? Może jakieś zdjęcie?

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinkan17 Pokaż wiadomość
czekoladowy brąz po kilku myciach, kładziony na biały blond z odrostami
Kurczę, jasny był na początku! I po tych kilku myciach Myślałam, że po czekoladowym brązie będzie ciemniejszy kolor.
__________________
____________________
_______________________

Edytowane przez wonka080
Czas edycji: 2014-01-23 o 15:59
wonka080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 18:10   #135
aaaga83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: woj.
Wiadomości: 4
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

witam,
jakies 3 lata temu uzywalam pianki w kolorze czarnym,wlosy były miękkie,nie wypadaly,niestety po tygodniu staly się matowe,nieladne...
teraz skusiłam się na jasny blond i kolor wyszedł bardzo ciemny,nie tego się spodziewałam
jedyny plus to serum po koloryzacji
minusem jest zupełnie inny odcien,niz na opakowaniu,smierdzi,skora piecze nawet po zmyciu farby i umyciu glowy szamponem.
nie polecam,ja na pewno już nie kupie!
aaaga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 17:59   #136
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nowa pianka trwale koloryzująca Wellaton - moc koloru w Twojej dłoni!

Kolor jaki wychodzi zależy od tego na jaki jest aplikowany i od historii włosów. A co do stanu- może to wina pielęgnacji.

Wysłane z mojego LG-E460
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-09 18:59:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.