Zanzibar, Mauritius czy Seszele?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-03, 00:04   #1
julka_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 11

Zanzibar, Mauritius czy Seszele??


Planujemy z mężem wypad na 8dni w lutym i zastanawiam sie nad tymi trzema kierunkami. Mało jest informacji o tych miejscach a chciałabym wiedziec gdzie warto mieć bazę noclegowa, jak z cenami na miejscu i generalnie z wyzywieniem. Raczej interesuje nas wypoczynek wiec jakieś jeżdżenie po okolicach odpada-mam zamiar sie pobyczyc troszeczkę
julka_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 18:12   #2
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

I na co się zdecydowaliście w końcu?

Czy na Zanzibarze jest bezpiecznie?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 20:20   #3
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Tez jestem ciekawa.... Z tych kierunków ja bym brała Seszele, bo uwielbiam. Zanzibar... Mega egzotycznie. Szczerze mówiąc nigdy nawet nie bralam tego miejsca pod uwage

Na stronie Polskiego MSZ nie ma informacji
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-07-12 o 20:22
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 15:45   #4
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
I na co się zdecydowaliście w końcu?

Czy na Zanzibarze jest bezpiecznie?
Wybraliśmy jednak zupełnie inny kierunek i wylądowaliśmy na Dominikanie
Okazało się,ze w tym terminie co brlaiśmy pod uwagę to na Seszelach i Mauritiusie jest pora deszczowa a na Zanzibar nie było ciekawych ofert...
Teraz w planach jest Kuba,choć nie wykluczone że znowu wezmę pod uwagę Zanzibar bo znowu wypada nam urlop w lutym,także pozostałe kierunki odpadają
__________________
MMK 20.01.2014
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 16:48   #5
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

A jak na Dominikanie z pogoda w lutym?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 17:39   #6
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Tak samo jak przez caly rok ok 30 stopni. ( tak od 25 do 30 30 paru)
Pora deszczowa na Dominikanie jak i na Seszelach jest mega łagodna... Okazjonalne silne wiatry ale trzeba mieć ultra pecha... Nie ma dobrego sezonu na dominikane .

Sezon trwa caly rok. Nie ma spadków temperatur . Moze padac. Mniej niz u nas jesienia.

Na Seszelach bylam 5 razy na Dominikanie tylko dwa ale nie widzialam różnic poza tym że w grudniu padalo...2 dni ( na dominikanie ) w ciagu 2 tygodni...

Pora deszczowa to i tak dla nas lato , w dodatku niezbyt deszczowe( na Seszelach pada wiecej na dominikanie mniej... Nie mam pojecia co ma na to wpływ) więc nie ma się czego bać
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-07-13 o 17:46
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 07:30   #7
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Nie była, na żadnej z wysp, ale tez teraz na tapecie mam Zanzibar i bardzo chciałabym tam pojechać.
Dla planujących podróż samodzielnie - obecnie loty z Paryza na Seszele kenijskimi liniami lotniczy,i są w super cenie ok. 1800 zł
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 07:06   #8
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Witam,

podnoszę temat. W październiku lecę do Tanzanii na 2 tyg. Wstępnie mam plan na 2 parki narodowe (Selous i Mikumi), następnie przeprawa na Zanzibar. Na wyspie chciałabym też zobaczyć park narodowy, Stone Town, Prison Island i zaliczyć snurking.
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki dot. noclegów, transportów, atrakcji, itp.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 04:03   #9
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Nie pimoge , w Tanzanii owszem bylam , ale na Safari... Pięknie ale jako mieszczuchy troche się wynudziliśmy ostatecznie.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 07:50   #10
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Loyd gdzie byłaś na Safari dokładnie? Kupiłaś wycieczkę z biura czy sama organizowałaś? Było to safari z noclegiem w parku?
Ja myślę nad safari w Mikumi lub Seulos, ale chciałabym to ogarnąć na miejscu.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 23:23   #11
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

dziewczyny, czy zanzibar to tylko plażowanie czy można coś pozwiedzać?
pobuszuję w necie, ale jak już trafiłam na wątek to pomyślałam, że zapytam
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 23:19   #12
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Na wyspie mam plan na Ston Town, park narodowy z małpami, przepłynąć na Prison Island. Z tego co czytałam ( a od miesiąca zajmuje sie tematem) to z typowego zwiedzania jest Stone Town, ale wyspa ma dużo atrakcji typowo turystycznych (pływanie z delfinami jeśli ktoś lubi, spice tour). Są tam świetne warunki do nurkowania i sznurowania oraz do kite sefringu.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 11:09   #13
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Ja bym się tak nie zagalopywała, że pora deszczowa na Seszelach i Dominikanie jest łagodna... Na Dominikanie potrafią szaleć tajfuny, potrafi też lać codziennie. Znajomy był w czerwcu, na 14 dni padało 10.

Kto twierdzi, że pora deszczowa na Seszelach jest łagodna, ten musiał nigdy deszczu tam nie doświadczyć. W styczniu jest tam, bagatela, 20 dni deszczowych. I nie jest to mżawka jak u nas. Ja byłam w tym roku w czerwcu (pora sucha!), a w dzień wylotu lało tak, jakby ktoś kubły wody wylewał. Tropikalna roślinność nie jest zielona z powodu suszy.

Odnośnie safari, to moje ogromne marzenie, aż trudno uwierzyć, że można się było na nim wynudzić. Podobno najlepiej jechać w czasie wielkiej migracji.
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 17:52   #14
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

molka11 i jak wrażenia po pobycie na Zanzibarze? Zastanawiam się między tym kierunkiem a Mauritiusem, dlatego jestem bardzo ciekawa Twojej opinii
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 18:52   #15
Alessandra_r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Hej był ktoś na wschodzie Mauritius ?
Alessandra_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 09:54   #16
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Cytat:
Napisane przez Yavanna84 Pokaż wiadomość
Ja bym się tak nie zagalopywała, że pora deszczowa na Seszelach i Dominikanie jest łagodna... Na Dominikanie potrafią szaleć tajfuny, potrafi też lać codziennie. Znajomy był w czerwcu, na 14 dni padało 10.

Kto twierdzi, że pora deszczowa na Seszelach jest łagodna, ten musiał nigdy deszczu tam nie doświadczyć. W styczniu jest tam, bagatela, 20 dni deszczowych. I nie jest to mżawka jak u nas. Ja byłam w tym roku w czerwcu (pora sucha!), a w dzień wylotu lało tak, jakby ktoś kubły wody wylewał. Tropikalna roślinność nie jest zielona z powodu suszy.

Odnośnie safari, to moje ogromne marzenie, aż trudno uwierzyć, że można się było na nim wynudzić. Podobno najlepiej jechać w czasie wielkiej migracji.
Nas deszcze ominęły
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 20:15   #17
mikoryza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 22
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Pewnie gdziekolwiek z tych trzech pojedziecie będzie bosko!
mikoryza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 08:56   #18
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
molka11 i jak wrażenia po pobycie na Zanzibarze? Zastanawiam się między tym kierunkiem a Mauritiusem, dlatego jestem bardzo ciekawa Twojej opinii
Byłam, zobaczyłam i wiem, ze nigdy już tam nie wrócę Zanzibar to idealne miejsce dla turystów, którzy jadą na zorganizowaną wycieczkę lub nastawiają się na plażowanie. Wyspa jest przepiękna, puste plaże z białym piaskiem, turkusowa woda.
My sami organizowaliśmy wyjazd, mimo, że nie oszczędzałam na hotelach to nawet w 5* hotelach nie było super komfortu (niedoprane pościel, ręczniki, brak wody butelkowej czy w minibarku). Samodzielne podróżowanie po wyspie jest mocno ograniczone (mało wypożyczalni aut i skuterów, kontrole drogowe na każdej drodze i łapówkarstwo). Najbardziej umęczyli nas Zanzibarczycy - patrzą na ludzi tylko przez pryzmat pieniędzy. Za wszystko trzeba płacić i to spore pieniądze. Ludzie są mało przyjaźni, nawet dzieci biegają za tobą i chcą dolara a jak nie dasz to krzyczą ze złością.
To jest moja subiektywna ocena - jeśli ktoś chce odpocząć i znajdzie dobry hotel to polecam, jeśli ktoś lubi aktywny wypoczynek ze zmianą miejscówek, zwiedzaniem, włóczeniem się wieczorami po knajpach to tam może być nudno i trudno.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 12:36   #19
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Cytat:
Napisane przez molka11 Pokaż wiadomość
Byłam, zobaczyłam i wiem, ze nigdy już tam nie wrócę Zanzibar to idealne miejsce dla turystów, którzy jadą na zorganizowaną wycieczkę lub nastawiają się na plażowanie. Wyspa jest przepiękna, puste plaże z białym piaskiem, turkusowa woda.
My sami organizowaliśmy wyjazd, mimo, że nie oszczędzałam na hotelach to nawet w 5* hotelach nie było super komfortu (niedoprane pościel, ręczniki, brak wody butelkowej czy w minibarku). Samodzielne podróżowanie po wyspie jest mocno ograniczone (mało wypożyczalni aut i skuterów, kontrole drogowe na każdej drodze i łapówkarstwo). Najbardziej umęczyli nas Zanzibarczycy - patrzą na ludzi tylko przez pryzmat pieniędzy. Za wszystko trzeba płacić i to spore pieniądze. Ludzie są mało przyjaźni, nawet dzieci biegają za tobą i chcą dolara a jak nie dasz to krzyczą ze złością.
To jest moja subiektywna ocena - jeśli ktoś chce odpocząć i znajdzie dobry hotel to polecam, jeśli ktoś lubi aktywny wypoczynek ze zmianą miejscówek, zwiedzaniem, włóczeniem się wieczorami po knajpach to tam może być nudno i trudno.
Cenna recenzja. Mi się Tajlandia marzy w tym roku...ale tak zeby pojeździć po kraju może się uda)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-16, 18:19   #20
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Powodzenia, my w Tajlandii byliśmy na 1 egzotycznych wakacjach i na pewno tam wrodzimy niebawem. Jeszcze Wietnam jest fajny do zjechania.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 11:44   #21
toma002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Seszele strasznie drogie, ale za to piekne plaze i krajobrazy. xxx tanszy - swietne hotele tez ładne plaże, Zanzibar - dobre hotele, ale nudno - małą wyspa, prawie nic do roboty oprocz leżenia i odpoczywania - chyba ze safari. Reasumując ja bm wybrał Mauritius.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-04-17 o 16:19 Powód: reklama
toma002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 18:56   #22
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

gdzie na Zanzi najlepsze okolice do snorkelingu?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 19:11   #23
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Matemwe
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 09:07   #24
Gizell
Raczkowanie
 
Avatar Gizell
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Cenna recenzja. Mi się Tajlandia marzy w tym roku...ale tak zeby pojeździć po kraju może się uda)
Mnie również po głowie chodzi egzotyczna Tajlandia

Co do tych trzech kierunków o których mowa w temacie zdecydowanie polecam Seszele , jest to miejsce tak magiczne i tak inne od wszystkich pozostałych że warto choć raz w życiu udać się tam na urlop
Mi się trzy miesiące po powrocie śniły te plaże i niesamowity kolor wody który jest taki jak nigdzie indziej Poza tym jest to idealne miejsce dla osób które kochają wypoczynek bez tłumów ... tam było po prostu pusto na większości plaż ... jak dla mnie rewelacja


Mauritius również jest pięknym miejscem , emanującym jakimś niewytłumaczalnym spokojem ... Przeżyłam tam najlepsze wycieczki fakultatywne na jakich gdziekolwiek miałam okazje być , niezapomniana była wyprawa z wielorybami gdzie miałam przyjemność pływać na łodzi pośród stada blisko 20 wielorybów , strach ale i piękne wspomnienia pozostaną na zawsze


Na Zanzibar nie byłam , byłam w Kenii i co do tego miejsca uważam że najlepiej rezerwować wyprawy po samych parkach , w hotelach faktycznie nudy , na mieście bardzo zaczepiają i ogólnie mieszkańcy nie należą do uprzejmych

Podsumowując Seszele to zdecydowany #1 Ja swój urlop rezerwowałam w biurze podróży , hotel miałam 5* także cena za całą imprezę była dosyć wysoka . Ale myślę że spokojnie można zorganizować sobie wypad na własną ręke , est tam dużo takich małych niedrogich pensjonatów które widziałam bedąc np na wyspie La Dique ,
także najpierw trzeba szukać okazyjnej oferty za przelot a sam pobyt tam nie powinien być jakimś szaleństwem cenowym
__________________
~~~~GIZELL~~~
Gizell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 16:45   #25
Feel_The_Travel
Przyczajenie
 
Avatar Feel_The_Travel
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 4
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

[QUOTE=Gizell;75019501]Mnie również po głowie chodzi egzotyczna Tajlandia



Jeśli Tajlandia nadal chodzi po głowie to może zainteresuje Cie ta oferta xxx. Wyjazd szyty na miarę w pełni dopasowany do potrzeb i preferencji podróżującego.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-08-24 o 13:43 Powód: reklama
Feel_The_Travel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 17:24   #26
misskiss09
Raczkowanie
 
Avatar misskiss09
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 51
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Zawsze marzyłam o Seszleach, piękne rajskie plaże, podobno jednak na miejscu jest drogo
misskiss09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 13:25   #27
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Nakręcam się coraz bardziej na połączenie Seszelki z Mauritiusem podczas jednej wycieczki.
Nie chodzi oczywiście o sam wypoczynek, tylko o dokładne zwiedzanie tych miejsc, ich poznanie. Coś takiego ma Logos Tours, wycieczka trwa w sumie jedenaście dni, ale czy tyle czasu wystarczy? Jak na razie to jest dla mnie cel numer jeden, wycieczka marzeń. Ale chcę to zaplanować tak, żeby rzeczywiście mieć wspomnienia do końca życia. Na wypoczynek chciałabym poświęcić jeden dzień. Robiłyście coś takiego?
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 14:45   #28
simsonka
Raczkowanie
 
Avatar simsonka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 233
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

Na 8 dni to średnio się opłaca daleko lecieć, bo 2 dni z tego trzeba spędzić w samolocie...
simsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 15:17   #29
Allosia_wawa
Raczkowanie
 
Avatar Allosia_wawa
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 177
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

No, taka wycieczka to chyba minimum z 9 dni. Ja w tym roku zastanawiam się: Bali, Malediwy czy Seszele. Też nie pogardzę radą
__________________
Określ jasno, co jest dla ciebie najważniejsze. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś na łożu śmierci powiedział: "Ach żałuję, że nie spędzałem więcej czasu w biurze".
Allosia_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 10:23   #30
sylawalera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 15
Dot.: Zanzibar, Mauritius czy Seszele??

7 dni to mało na tak daleką podróż, sporą część wakacji spędzicie w podróży, która was zestresuje, a oto chyba nie chodziło. Wg mnie to strata pieniędzy. No ale jeśli już musicie jechać nieco dalej proponuję o tej porze roku Gambię.
Moim wyboren na luty są Wyspy Kanaryjskie. Będzie ciepło, będzie co zwiedzać i będą fajne plaże np. na Lanzarote czy Fuerteventurze.
Dokąd pojechać w lutym?
sylawalera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-01 12:12:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.