Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-03, 13:49   #61
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Cytat:
Napisane przez kalotinos24 Pokaż wiadomość
aha Dafdofilka przypomniala mi wazna rzecz,jesli nastawiacie sie,ze beda to perfumy klasy Amouage to sie mocno zdziwicie.
Amouage ma wlasnego nosa produkuje perfumy z najlepszych jakosciowo skladnikow,najrzadziej spotykanych a tym samym najdrozszych,wiec porownanie z amouagem jest troche nie na miejscu
Masz absolutną rację - takie porównanie byłoby nie na miejscu. Po prostu oczekuję, że te arabskie olejki (bo tylko takie próbki zamówiłam) będą miały podobny charakter i klimat zapachu - o jakości i klasie nie ma co mówić. Tutaj nie mam zbyt wielkich oczekiwań. Podejrzewam, że to może być coś w rodzaju Tesori d'Oriente. Zresztą nieprzypadkowo perfumy Amouage mają takie powalające ceny - jakość jest do nich adekwatna. A tak przy okazji - w chwilę po wysłaniu maila dostałam odpowiedź z Gwiazd Południa. Poproszono mnie jednak o wybór 5 konkretnych zapachów i z góry przeproszono za długi czas oczekiwania na próbki - mają całe mnóstwo zamówień. Poczekamy - zobaczymy
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 16:06   #62
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Jesli o mnie chodzi to na probki czekalem miesiac wyslalem prosbe 2 lipca a dostalem w ostatni piatek,takze badz gotowa,ze we wrzesniu moze przyjsc koperta z fiolkami.
Rzeczywiscie tez mi mowili,ze zainteresowanie jest duze i nie ma co sie dziwic.
Ciekawe ile sie czeka na normalna buteleczke ktos wspomnal,ze nie cale 2 dni normalnie ekspres.
Zobaczymy.
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 12:30   #63
rockgirl9045
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 38
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Wiatm. Jak długo czekałyscie na te próbki? Bo ja wysłałam im prośbę pod koniec sierpnia i do dziś nie dostałam próbek. Nie wiem czy im pisać o tym czy jeszcze poczekać. Co radzicie?
rockgirl9045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 14:10   #64
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Cytat:
Napisane przez rockgirl9045 Pokaż wiadomość
Wiatm. Jak długo czekałyscie na te próbki? Bo ja wysłałam im prośbę pod koniec sierpnia i do dziś nie dostałam próbek. Nie wiem czy im pisać o tym czy jeszcze poczekać. Co radzicie?
Ja napisałam do nich na początku sierpnia i cisza Obawiam się, że nic z tego, choć może i dobrze bo gust zapachowy od tego czasu bardzo mi się zmienił....
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 18:26   #65
mailo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Witam, nie wiecie gdzie w Polsce kupić perfumy : Chastity Rasasi men ??
mailo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 18:56   #66
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

wieeeki temu do nich pisałam,chyba z rok i zero odzewu do tej pory ,już nie czekam...a taka miałam chęc na flaszeczkę stamtąd...
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 11:39   #67
KomEwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z gałęzi
Wiadomości: 858
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Flakony mnie zauroczyły. Baśniowe, luksusowe, przepyszne, nierealne.

Ja chcę dla samego flakonu.
__________________
Sun Tzu prawie powiedział:
"Jeżeli przeciwnik jest jak ziemia - bądź jak powietrze.
Jeżeli przeciwnik jest jak ogień ......- sp....dalaj, bo z ogniem nie ma żartów!"
KomEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 12:17   #68
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

ja dostałam próbki 2 razy od nich, w tym raz przy zakupie flakonu. Jak dla mnie to solidna firma i solidne perfumy - trwałe na amen, a i nie trzeba wiele, by były wyczuwalne. Napiszcie do nich maila, zaznaczając, których perfum próbki byście chciały
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 14:40   #69
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
ja dostałam próbki 2 razy od nich, w tym raz przy zakupie flakonu. Jak dla mnie to solidna firma i solidne perfumy - trwałe na amen, a i nie trzeba wiele, by były wyczuwalne. Napiszcie do nich maila, zaznaczając, których perfum próbki byście chciały
Trwałość jest faktycznie fenomenalna, testowałam je, kiedy siedziałam na stażu po dwanaście godzin ciurkiem - były ze mną od rana do kąpieli po powrocie do domu. Kompozycje dość ciekawe, zwracają uwagę, są zdecydowanie orientalne. W wielu wyczuwam nutę drewna agarowego.

Moje serce najbardziej podbiły Arba Wardat i Safina
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 12:09   #70
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Trochę stary wątek ale podnoszę bo nadal jestem pod wrażeniem tych olejków..Wiem,że rzadko bywam na Forum(niemal wcale niestety-brak czasu), ale moja miłość do perfum nie osłabła i nadal kwitnie.Olejki Rasasi są dla mnie taką miłą odmianą od zapachów "konwencjonalnych".Posiad am Amber Oudh i Muzarkash.Swego czasu byłam w posiadaniu Esryy.Flakony są piękne-metal i szkło.Muzarkash dodatkowo posiada w charakterze korka kryształ mieniący się różnymi kolorami.Uwielbiam takie cuda.Zapachy też są cudowne.Amber trwałością powala z nóg.Jest mięciutki i przytulny i seksowny(tak uważa mój Mężczyzna)Muzarkash jest ostrzejszy w odbiorze, ale dla mnie świetny...i ten flakon Jednak coś ostatnio mam problem z wejściem na stronę sklepu promującego zapachy Rasasi: www.gwiazdy-pustyni.pl . Wyświetla mi się informacja,że strona jest niedostępna.Czy ktoś cos wie? A tak miałam ochotę pooglądać te cudowne flakoniki
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 18:33   #71
Kaattiiee
Przyczajenie
 
Avatar Kaattiiee
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 14
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Hej dziewczyny! podnoszę wątek
Ostatnio szłam sobie po ul. Krakowskiej w Krakowie i zauważyłam że otworzyła się tam perfumeria orientalna, nigdy nie miałam kontaktu z arabskimi zapachami dlatego grzebię trochę tutaj żeby pogłębić wiedzę bo sklep bardzo mi się spodobał. Kupiłam sobie olejek w cuuudownej buteleczce i jest super.
Nawet zagadałam z bardzo miłą dziewczyną która tam sprzedaje i mi powiedziała, że właścicielką jest kobieta, która 3 lata spędziła w Dubaju i teraz wróciła do Polski.
Wzięłam wizytówkę i na str internetowej sprawdziłam, że prowadzą sprzedaż wysyłkową. Chyba sobie zamówię jeszcze próbki z ciekawości.
Tutaj macie stronę http://yasmeen.pl/
Naprawdę fajny klimat
Kaattiiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 18:37   #72
Srebrna Lisica
Zakorzenienie
 
Avatar Srebrna Lisica
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ok.Płocka
Wiadomości: 6 174
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Cytat:
Napisane przez Kaattiiee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! podnoszę wątek
Ostatnio szłam sobie po ul. Krakowskiej w Krakowie i zauważyłam że otworzyła się tam perfumeria orientalna, nigdy nie miałam kontaktu z arabskimi zapachami dlatego grzebię trochę tutaj żeby pogłębić wiedzę bo sklep bardzo mi się spodobał. Kupiłam sobie olejek w cuuudownej buteleczce i jest super.
Nawet zagadałam z bardzo miłą dziewczyną która tam sprzedaje i mi powiedziała, że właścicielką jest kobieta, która 3 lata spędziła w Dubaju i teraz wróciła do Polski.
Wzięłam wizytówkę i na str internetowej sprawdziłam, że prowadzą sprzedaż wysyłkową. Chyba sobie zamówię jeszcze próbki z ciekawości.
Tutaj macie stronę http://yasmeen.pl/
Naprawdę fajny klimat
Temat już mamy obcykany
Poczytaj wątek "Ostatnio testowałam"
Srebrna Lisica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 11:26   #73
wiedzma z podgorza
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma z podgorza
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: z chatki na kurzej nóżce
Wiadomości: 785
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Mam z ich produktami ten sam problem, co z perfumami od Ajmala czy Amouage. To znaczy przypadają mi do gustu (mniej lub bardziej ale zdanie mam zazwyczaj wysokie) pachnidła stricte orientalne, natomiast wszelkie wariacje na tematy euro-amerykańskie mam za wtórne i w ogóle pozbawione "duszy".
Pytanie tylko: na ile tak jest faktycznie a na ile kieruje mną autosugestia?
__________________


"Śnił mi się koszmar. Przerost biurokracji w państwie, gdzie niedawno ukończono likwidację analfabetyzmu".
"Człowiek z człowiekiem się nie zejdzie, ale góra z górą zawsze".

Stanisław Jerzy Lec



Obłąkane Retorty


Ż ≠ RZ
U ≠ Ó
KS ≠ X!!
wiedzma z podgorza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 11:46   #74
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Ja doszłam do wniosku (na podstawie zamówionych próbek), że zapachy w formie olejków są zdecydowanie bardziej ciekawe i przyjemniejsze dla nosa niż wody toaletowe/perfumowane, które faktycznie są bardzo podobne do perfum już istniejących na rynku (chociaż nie wiem, czy dotyczy to wszystkich wód, jakie ta perfumeria ma w ofercie).
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 20:37   #75
Kaattiiee
Przyczajenie
 
Avatar Kaattiiee
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 14
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Cytat:
Napisane przez Srebrna Lisica Pokaż wiadomość
Temat już mamy obcykany
Poczytaj wątek "Ostatnio testowałam"
Ok, dzięki
już się zabieram za to
Kaattiiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 19:29   #76
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Mam następujące pytanie - czy ktoś ma może porównanie między Arba Wardat w postaci olejku, a wodą perfumowaną? Olejek mi przypadł do gustu i nie wiem, czy warto zastanawiać się nad wodą, czy też to jednak -mimo tej samej nazwy- insza inszość? Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w tym względzie i zechce się podzielić spostrzeżeniami, będę bardzo wdzięczna
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 19:57   #77
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Mam następujące pytanie - czy ktoś ma może porównanie między Arba Wardat w postaci olejku, a wodą perfumowaną? Olejek mi przypadł do gustu i nie wiem, czy warto zastanawiać się nad wodą, czy też to jednak -mimo tej samej nazwy- insza inszość? Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w tym względzie i zechce się podzielić spostrzeżeniami, będę bardzo wdzięczna
Mam próbkę olejku i odlewkę EDP.
Podobieństwo jest zachowane, chociaż olejek wydaje się być bardziej esencjonalny, gęstszy, EDP ma więcej przestrzeni i myślę, że jest bardziej wytrawna niż olejek.
Mogę podesłać tą odlewkę, u mnie stoi i się kurzy
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 20:24   #78
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Mogę podesłać tą odlewkę, u mnie stoi i się kurzy
Ooo, bardzo chętnie bym Cię uwolniła od tego zakurzonego ciężaru
Tylko nie wiem, czy będę miała się czym zrewanżować?Muszę zrobić rekonesans w próbkach i odlewkach A co by Cię mogło w zamian zainteresować?
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 20:27   #79
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Ooo, bardzo chętnie bym Cię uwolniła od tego zakurzonego ciężaru
Tylko nie wiem, czy będę miała się czym zrewanżować?Muszę zrobić rekonesans w próbkach i odlewkach A co by Cię mogło w zamian zainteresować?
Absolutnie wszystko
No, może poza kadzidłem, oudem i dominującym zielskiem - poza tym jestem otwarta na propozycje.
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 21:04   #80
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Posłałam wiadomość
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 19:05   #81
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Czy któraś z Was używała może zapachów z serii Al Hobb? Podobno któryś podobny do Bonbona V&R. Prawda to?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 11:12   #82
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Odświeżam watek dziewczynki jska kompozycje zapachowa polecacie by przywieźć z egiptu? Słyszałam że nefretete jest obłędne; )
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 16:37   #83
Kama276
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Cześć dziewczyny,

A znacie markę Nabeel Perfumes? Ja w sumie z ich zapachami mam kontakt od miesiąca, na razie zalazłam tylko jeden sklep internetowy w Polsce z tymi perfumami, bardzo ciekawe zapachy, buteleczki po 6 ml podobnie jak Al-Rehab, cena w sumie też zbliżona Ja zakochałam się w 2 zapachach Illusion i City Girl. Może któraś z Was próbowała inne zapachy tej marki i może coś polecić. Zawsze fajnie poczytać opinie przed kolejnym zakupem
Kama276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 12:04   #84
jesienna_aura
Raczkowanie
 
Avatar jesienna_aura
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 35
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Cześć dziewczyny,

odświeżam wątek, gdyż jestem aktualnie w Angli i spacerując sobie po hinduso-polsko-arabskiej dzielnicy Londnu wstąpiłam z mamą do jednego z arabskich sklepików. Mama długo buszowała przy jakiś naturalnych kremach i olejkach, a ja zainteresowałam się maciupeńkimi kolorowymi buteleczkami stojącymi przy ladzie. Było ich mnóstwo i każda miała 3 ml i inny jednonutowy zapach jak np. (jaśmin) lub zaprojektowaną kompozycję zapachową. Drugą pułeczkę wypełniały olejki 6 ml buteleczek m in. firmy Al - rehab.

Z racji tego, że perfumy były dość tanie a zapach niektórych naprawdę śliczny, skusiłam się nakupić je w formie prezentu dla znajomych. Kupiłam sobie jeden jaśminowy 3 ml flakoniczek i kilka 6 ml z Al-rehab właśnie.

Zauważyłam, że akurat te, które wzięłam 6 ml to niekiedy podróbki znanych marek, (o czym w sumie nigdzie nikt nie wspomniał w polskich wątkach), bo na przykład flakonik z białym tłem i czrwonym kwiatem pachnie zupełnie jak Flower by Kenzo. Jednak co ciekawe - te "podróbki" są po prostu świetnie wykonane. Perfumy pięknie pachną i rozwijają się z czasem. Na skórze trzymają się baaardzo długo, bo jeszcze następnego dnia pachnę nimi rano a po umyciu rąk też czuję, że coś jeszcze zostało. Każdy jeden pachnie tak ślicznie, że nie chcę ich nikomu dawać hahahaha. Drogich wariacji arbskich nie kupię bo mi szkoda kasy, ale cena tych maleństw jest powalająca bo zapłaciłam tylko 2,5 funta za każdą buteleczkę (za wyjątkiem jaśminu 5f) i mogę się delektować tak wydajnymi kompozycjami. Dla osób, które chciałyby mieć kilka różnych zapachów na raz a ich nie stać to jest po prostu idealny sposób

Polecam szczerze każdemu- ja się cieszę niezmiernie z tego odkrycia i, że są też dostępne w Polsce choć w nieco wyższej cenie bo ok 22 zł za buteleczkę.

Załączam fotkę orientacyjnie.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ERP-1000-2.jpg (28,7 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez jesienna_aura
Czas edycji: 2015-11-17 o 12:05
jesienna_aura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 21:06   #85
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Podbijam temat. Mój ostatni nabytek to Kalemat, przetestowałam olejek Kalemat Wood, w tej chwili siedzę z Kalemat Black na ręce - i chcę tego więcej
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 18:37   #86
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

A ja mam nietypowe pytanie - mam perfumy w olejku z Egiptu i chciałabym je rozrobić z alkoholem, czy mogę tak i czy jest to dobra opcja?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 08:37   #87
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
A ja mam nietypowe pytanie - mam perfumy w olejku z Egiptu i chciałabym je rozrobić z alkoholem, czy mogę tak i czy jest to dobra opcja?
wlej do fiolki odrobine, doslownie krople, dolej spirytuu 96% i zobaczysz, czy taka koncentracja bedzie Tobie odpowiadać, ja tak rozrobilam szafranowy, ale okazalo sie, ze dalej jest dla mnie zbyt mocny, albo zwyczajnie, szafranu nie lubie
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:37   #88
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Wpisałam tu wczoraj nic nie wnoszący post - ale miało być więcej,tylko jakiś atak wątroby tak mnie ściął, że nie byłam w stanie myśleć.

Mam pytanie o perfumy w olejku. Ostatnio mnie na nie naszło - znam cuda od Tabacory, Anarkali jest na mojej liście muszmieciów, testuję olejek Arabian Oud Kalemat Wood - tyż pikny, i ma sobie - no jakąś oleistość, nie chodzi mi o nośnik - tylko sam zapach wydaje mi się"tłusty". Jakie jeszcze olejki uważacie za warte poznania? Nie chodzi mi o dostępne online olejki po 25pln/ml, bo nie wierzę w jakość za taką cenę. Ciekawa jestem bardzo olejków z Sense Dubai, niestety nie ma ich online (w sumie rozumiem, bo one z kolei są bardzo drogie, i trudno przygotować jakąkolwiek próbkę, jeśli 1ml kosztuje kilkadziesiąt złotych. Swoją drogą, jak będę w Warszawie, muszę ich koniecznie celem obwąchania olejków odwiedzić...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 18:14   #89
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
wlej do fiolki odrobine, doslownie krople, dolej spirytuu 96% i zobaczysz, czy taka koncentracja bedzie Tobie odpowiadać, ja tak rozrobilam szafranowy, ale okazalo sie, ze dalej jest dla mnie zbyt mocny, albo zwyczajnie, szafranu nie lubie
Super, dziękuję one nawet stężone nie są dla mnie za mocne, jedynie co to mi ta tłustość przeszkadza, dlatego pytam
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 21:48   #90
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Dot.: Rasasi, Gwiazdy Pustyni - arabskie perfumy

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Wpisałam tu wczoraj nic nie wnoszący post - ale miało być więcej,tylko jakiś atak wątroby tak mnie ściął, że nie byłam w stanie myśleć.

Mam pytanie o perfumy w olejku. Ostatnio mnie na nie naszło - znam cuda od Tabacory, Anarkali jest na mojej liście muszmieciów, testuję olejek Arabian Oud Kalemat Wood - tyż pikny, i ma sobie - no jakąś oleistość, nie chodzi mi o nośnik - tylko sam zapach wydaje mi się"tłusty". Jakie jeszcze olejki uważacie za warte poznania? Nie chodzi mi o dostępne online olejki po 25pln/ml, bo nie wierzę w jakość za taką cenę. Ciekawa jestem bardzo olejków z Sense Dubai, niestety nie ma ich online (w sumie rozumiem, bo one z kolei są bardzo drogie, i trudno przygotować jakąkolwiek próbkę, jeśli 1ml kosztuje kilkadziesiąt złotych. Swoją drogą, jak będę w Warszawie, muszę ich koniecznie celem obwąchania olejków odwiedzić...
Emilko, podejrzewam, że te olejki dawno już znasz, ale mogę się mylić:

-Oudh Al Methali Rasasi ma doskonałą trwałość i piękną olejkową formułę- zużywam już drugi flakon, nie wiem tylko, czy nie będzie dla Ciebie za surowy

-Al Ward Al Musk Rasasi to strasznie ciemny, w dosłownym tego słowa znaczeniu, olejek. Ja nie odnalazłam w nim prawie żadnych nut, które podaje fragrantica, poza różą i piżmem, podlanymi suto benzyną i smarami. Przetestować warto, jako ciekawostkę

-Sharina Rasasi- ewidentnie orientalna, głęboka, kwiatowo-drzewna, z naciskiem na drzewna, bardzo kobieca kompozycja, trochę za słodka.

Wszystkie te trzy olejki mają fenomenalną trwałość i ogon oraz flakony z zarąbistą szklaną różdżką do aplikacji olejków.

A z formuły nieolejkowej, ale również z arabskim rodowodem przetestuj, jeśli nie znasz, Ambre Pimente Ajmal Ładna przyjacielska, drzewna ambra Niczego wprawdzie mi nie urwała, ale wahałam się, czy nie kupować

Olejków Sense Dubai niestety nie testowałam, z tej prostej przyczyny, że online są niedostępne, trochę szkoda.
__________________
wymiana
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-10 16:49:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.