Trupio-blada cera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-08, 21:51   #1
BabaYaga31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 36

Trupio-blada cera


Hej Kobiety!

Czy ktoras z Was nie ma pomyslu, jaki kolor kostiumu kapielowego powinnam sobie kupic, zeby moja skora nie wygladala az tak trupio-blado? Bo moja cera jest b. biala, a od slonca robi sie czerwona, nawet jak uzywam bardzo silnych filtrow UV. A moze kolor kostiumu nie ma znaczenia? Dodam jeszcze ze z samoopalaczami nie chce mi sie babrac, bo i tak nie wiadomo czy potem sie nie zrobie pomaranczowa dla odmiany. A na koniec jeszcze zapytam, czy to normalne, zeby bardzo jasna cera miala taki odcien zoltawo-zielonkawy? Nie powinna byc taka bardziej rozowa?

No dobrze, wiem ze moje problemy sa smieszne, ale i tak czekam na odzew.

Z gory dziekuje,

Ula Cebula
BabaYaga31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-09, 08:13   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Trupio-blada cera

radzę Ci kupić kostium w jakiś zywych kolorach , ja mam taki sam problem i kupiłam teraz kostium w różowo-bordowe kwiatki ( jest w nowej kolekcji Triumpha można go znależc w sklepie ) i naprawdę wyglądam lepiej , nie uznaję solarium więc też jestem blada. Unikaj granatu i jasnych pasteli ( zwłaszcza blado-niebieski oraz żółcie). Naprawdę polecam bordo oraz zielenie ( ale taki ciemny butelkowy odcień ).pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.