Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-13, 11:21   #1801
natisza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 34
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

ja również dziękuję, fajne spotkanie miałyśmy w ostatni piątek, może w ten piątek to powtórzymy?

te których nie było również zapraszamy, może ktoś się stresuje lub boi, że będzie dziwnie, nic z tych rzeczy! Dziewczyny są mega sympatyczne i otwarte, zatem zapraszamy do klikania w link na poprzedniej stronie od zbuntowanej20- to jest nasza grupa na fb wizażanek, będzie to dla nas wszystkich ułatwienie w kontakcie, więc zachęcam widzę że były jakieś problemy, ale już chyba sobie poradziłyście, dobrze widzieć że mamy dwie nowe dziewczyny w grupie na fb w razie problemów zapraszam również do siebie na priv, pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

sprawidziłam i okazało się, że to ja jednak kiedyś założyłam tą grupę, zmieniłam ustawienia z tajnej na prywatną teraz nie powinno być już problemów ze zgłoszeniami

Edytowane przez natisza
Czas edycji: 2016-09-13 o 11:17
natisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 11:31   #1802
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Ja jestem jak najbardziej za spotkaniem, nawet do astorii na gry planszowe Niestety dopiero po 20.09 tak jak pisałam wcześniej... Może 22.09?
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 15:49   #1803
usefulidiot
Przyczajenie
 
Avatar usefulidiot
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Kurcze, zazdroszczę,że się spotkałyście!
Mam nadzieję, że będzie jeszcze jakieś po 24 września, bo dopiero wtedy będę w Lublinie;/
usefulidiot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 11:26   #1804
Darli
Raczkowanie
 
Avatar Darli
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 168
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Hej
Jest tu jeszcze jakaś dziewczyna która tak jak ja chce poznać kogoś z kim można było by pogadać, wyjść na kawę itp ? i najlepiej w październiku, żeby człowiek już zjechał na studia
Darli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 18:34   #1805
palulka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam kolezanki na siłownie Lublin

Mam nadzieję, że ożywię wątek.
Szukam koleżanki/koleżanek na siłownie blisko centrum. Chciałabym zacząć robić coś ze swoim życiem, a nie nędznie egzystować
Nie chce iść sama, bo zawsze lepiej z kimś, kto zmotywuje. Żadna moja koleżanka nie chce podjąć wyzwania więc pomyślałam, że może tu się znajdzie taka osoba
Zostawiam maila
paula0284@interia.pl
palulka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 14:04   #1806
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Lublin - poszukuję koleżanki!

Przychodzi weekend, a ja niestety często nie mam co z sobą zrobić. Czy jakaś dziewczyna byłaby chętna na kawę, spacer lub coś podobnego? Zwykłe babskie spotkanie na pogaduchy.

Coś o mnie? Ot, przeciętna dziewczyna. Studiuję. Troszkę czytam książki i mangę, oglądam anime. Piszę listy, co pochłania mnóstwo wolnego czasu. Uwielbiam góry, lasy, ogólnie przyrodę. Raczej jestem spokojna, aczkolwiek towarzyska. Kluby to totalnie nie moja bajka. Podobno bywam dobrym słuchaczem, ale i sama lubię pogadać.
Niedługo planuję wrócić na siłownie do Icon'a i w końcu zrzucić kilka kilogramów, więc jakby któraś chciała potowarzyszyć, także zapraszam.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 19:29   #1807
bubusiek5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 14
Dot.: Lublin - poszukuję koleżanki!

czesc aktualnie tez szukam kolezanki, a na jakiej dzielnicy mieszkasz ? cos o mnie to mam 22 lata, wrocilam z zagranicy, lubie spacery, czasem wyjscia do klubu lub kina, do kawiarni, rowniez chetnie bym na silownie poszla lub fitness Pozdrawiam
bubusiek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-11, 19:38   #1808
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Lublin - poszukuję koleżanki!

Ja dojeżdżam do Lublina codziennie, jestem z okolic.
Jeśli chcesz, napisz prywatną wiadomość
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 14:25   #1809
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: Lublin - poszukuję koleżanki!

Jeśli któraś z Was jest chętna to zaprawszam na priv.
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 15:21   #1810
sansa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Hej dziewczyny
Jest tu jeszcze ktoś?
Też chętnie poznałabym kogoś nowego, wybieram się na kurs medytacji lub jogi i fajnie by było gdyby któraś miała podobną zajawkę bo niestety moje dotychczasowe znajome z Lublina mają mało zainteresowań
sansa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 18:17   #1811
sansa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Dot.: Lublin - poszukuję koleżanki!

Hej
W weekendy spotykam się z moim chłopakiem ale za to na tygodniu często mi się nudzi A lubię chodzić do klubów etc. wgl lubię poznawać nowych ludzi ale zwykle nie mam ku temu sposobności :/ piszcie na priv, zapraszam
sansa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-24, 18:25   #1812
bubusiek5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 14
Singielki LUBLIN

Czesc szukam kolezanki do wspolnego spedzania czasu z racji tego ze sama jestem singielka takiej tez szukam osoby zapraszam na priv
bubusiek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 21:07   #1813
201710120926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 7
Dot.: Lublin - poszukuję koleżanki!

Ja też chciałabym poznać jakąś fajną dziewczynę, z którą będę mogła gdzieś wyjść mam 22lata, studiuje, mieszkam w Lublinie, i również chętnie wybiorę się na siłownię,
Pozdrawiam
201710120926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 14:18   #1814
Molokooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Hej a jest tutaj moze ktos z pulaw? lub okolic?
Molokooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 21:04   #1815
sansa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Dot.: Lublin - poszukuję koleżanki!

Hej jeżeli chodzi o siłkę to którą konkretnie masz na myśli? :P
sansa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-03, 15:20   #1816
Dailah
Raczkowanie
 
Avatar Dailah
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lublin - poszukuję koleżanki!

Hej! Ja mam 21 lat, studiuję, jestem maniaczką kpopu, imprezy to nie moja bajka i chodzę do icon
Dailah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 15:38   #1817
ambrie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Hejka, czy ktoś tu zagląda?
Molokooo, ja jestem z okolic Ryk, nie wiem czy to się zalicza do okolic Puław?

Można dołączyć do Waszego grona? Lat mam 22. Co prawda nie przebywam obecnie w Lublinie, ale w lutym wracam na studia po rocznym urlopie i chętnie poznam nowe osoby
ambrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 18:22   #1818
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Lublin - poszukuję koleżanki!

Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 09:50   #1819
Dailah
Raczkowanie
 
Avatar Dailah
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lublin - poszukuję koleżanki!

Także jakby ktoś miał chęć na pogadanki ze mną to zapraszam na priv
Dailah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-26, 15:32   #1820
Madzia85914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Cześć dziewczyny,
nazywam się Magda i mam 26 lat. Od września mieszkam w Lublinie i niestety nie mam nikogo z kim mogłabym wyjść na kawę, porozmawiać i wspólnie zdobywać świat jestem osobą, która lubi aktywnie spędzać czas, ale obce nie są mi też seanse filmowe z kubkiem dobrej herbaty czy wina jeśli ktoś podobnie jak ja szuka koleżanki, a być może w przyszłości przyjaciółki to będzie mi baaaardzo miło
Madzia85914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 20:04   #1821
201710120926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 7
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Hej Magda!
Jestem Paulina mam 23lata i z miłą chęcią Cię poznam, jeśli chcesz odezwij się do mnie
201710120926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 20:53   #1822
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Mam 25 lat, też chętnie spotkam się z nową koleżanką
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 13:26   #1823
mara506441
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Hej Także chętnie poznam nowe osoby, mam prawie 24 lata, studiuje w Lublinie. Szukam osób, które są chętne na wspólne wycieczki nawet po całym świecie Ale także chętnie umówię się na kawę i ploty
mara506441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 15:25   #1824
Moreleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Drogie Lublinianki z natury jestem osoba ktora boi sie zrobic pierwszy krok a mimo to chcialbym zrobic wiele. Na planach i marzeniach sie konczy. Od dawna chcialam zapisac sie na jakis kurs tanca np salse zeby sie troche rozruszac nabrac pewnosci siebie poczuc sie bardziej kobieco no ale samej jakos tam ciezko mi sie przemoc. Moze znajdzie sie tu jakas "twarda dziewczyna" ktora zlapie mnie za reke i powie "chodz do odwaznych swiat nalezy" ?? Pozdrawiam
Moreleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 17:38   #1825
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Cytat:
Napisane przez Moreleczka Pokaż wiadomość
Drogie Lublinianki z natury jestem osoba ktora boi sie zrobic pierwszy krok a mimo to chcialbym zrobic wiele. Na planach i marzeniach sie konczy. Od dawna chcialam zapisac sie na jakis kurs tanca np salse zeby sie troche rozruszac nabrac pewnosci siebie poczuc sie bardziej kobieco no ale samej jakos tam ciezko mi sie przemoc. Moze znajdzie sie tu jakas "twarda dziewczyna" ktora zlapie mnie za reke i powie "chodz do odwaznych swiat nalezy" ?? Pozdrawiam
Kiedyś chodziłam na lady styling i bardzo polecam 😊
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.

Edytowane przez Sesja
Czas edycji: 2017-01-07 o 10:13
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 20:25   #1826
Madzia85914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

W klubie fitness do którego chodzę są zajęcia z Lady Styling. Jako, że mam średnie poczucie rytmu skusiłam się na zajęcia innego typu (tabatę, sztangi itp.), co nie zmienia faktu ze klub mógłby być jednym z miejsc spotkań
Madzia85914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 18:16   #1827
Kerma
Przyczajenie
 
Avatar Kerma
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 17
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Hej Dziewczyny Codziennie przeglądam strony internetowe i szukam możliwości, żeby poznać jakieś nowe osoby. Od połowy listopada mieszkam w Lublinie i w sumie znam tylko osoby z mojej pracy. Wszystko fajnie, ale po pracy chciałabym skoczyć czasem na kawę, zakupy, może jakiś fitness albo sauna? Samej mi się nie chce, a w mieszkaniu tylko chłop i kot. Przydałaby się odmiana i osoba, z którą mogę pogadać i czasem również się zwierzyć. A jeśli byłoby to więcej osób, to z chęcią stworzyłabym z innymi osobami jakąś pozytywną ekipę
Jeśli macie ochotę poznać się, pogadać to ja jestem bardzo chętna
Pozdrawiam ciepło w ten mroźny wieczór
Kerma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 21:15   #1828
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Cytat:
Napisane przez Kerma Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Codziennie przeglądam strony internetowe i szukam możliwości, żeby poznać jakieś nowe osoby. Od połowy listopada mieszkam w Lublinie i w sumie znam tylko osoby z mojej pracy. Wszystko fajnie, ale po pracy chciałabym skoczyć czasem na kawę, zakupy, może jakiś fitness albo sauna? Samej mi się nie chce, a w mieszkaniu tylko chłop i kot. Przydałaby się odmiana i osoba, z którą mogę pogadać i czasem również się zwierzyć. A jeśli byłoby to więcej osób, to z chęcią stworzyłabym z innymi osobami jakąś pozytywną ekipę
Jeśli macie ochotę poznać się, pogadać to ja jestem bardzo chętna
Pozdrawiam ciepło w ten mroźny wieczór
To może napisz'coś o sobie więcej..daj się poznać 😊
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 18:24   #1829
Kerma
Przyczajenie
 
Avatar Kerma
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 17
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Tylko co by tu napisać... :P Postaram się Wam przybliżyć choć troszkę jaka jestem. Zacznę od tego, że mam 27 lat i pochodzę ze śląska. Przeprowadzając się na wschód zostawiłam wszystko w miejscu, w którym się wychowałam. Teraz staram się odnaleźć w tym mieście, co kiepsko mi idzie, ponieważ nie znam miasta, ani ludzi. Ale do rzeczy Jestem osobą otwartą wtedy, gdy znajduję się na pewnym gruncie. Nie potrafię tego zmienić, od małego byłam ostrożna i akceptuję to. Lubię ćwiczyć na siłowni, w mieszkaniu mam taką "mini siłownię", ale również lubię ruch (fitness, taniec). Chciałabym kiedyś zrobić kurs trenera personalnego i poszerzać wiedzę zgodnie z moimi zainteresowaniami. Od małego uwielbiam zwierzęta i nie wyobrażam sobie domu/mieszkania bez nich. I w tym kierunku też planuję kurs, by poznać zwierzaki od strony behawioralnej. Czasami lubię sobie pograć w gry rpg, obejrzeć dobry film albo serial, poczytać książkę - chyba każdy ma takie dni O! Lubię również robić desery, ale kombinować by były w wersji fit Takie tam "zboczenie" ;P Mam nadzieję, że o to chodziło i choć trochę dałam się poznać
__________________
"Kot nadaje domowi duszę"
Clebert
Kerma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 08:43   #1830
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Szukam przyjaciółki z Lublina!!! piszcie:)

Cytat:
Napisane przez Kerma Pokaż wiadomość
Tylko co by tu napisać... :P Postaram się Wam przybliżyć choć troszkę jaka jestem. Zacznę od tego, że mam 27 lat i pochodzę ze śląska. Przeprowadzając się na wschód zostawiłam wszystko w miejscu, w którym się wychowałam. Teraz staram się odnaleźć w tym mieście, co kiepsko mi idzie, ponieważ nie znam miasta, ani ludzi. Ale do rzeczy Jestem osobą otwartą wtedy, gdy znajduję się na pewnym gruncie. Nie potrafię tego zmienić, od małego byłam ostrożna i akceptuję to. Lubię ćwiczyć na siłowni, w mieszkaniu mam taką "mini siłownię", ale również lubię ruch (fitness, taniec). Chciałabym kiedyś zrobić kurs trenera personalnego i poszerzać wiedzę zgodnie z moimi zainteresowaniami. Od małego uwielbiam zwierzęta i nie wyobrażam sobie domu/mieszkania bez nich. I w tym kierunku też planuję kurs, by poznać zwierzaki od strony behawioralnej. Czasami lubię sobie pograć w gry rpg, obejrzeć dobry film albo serial, poczytać książkę - chyba każdy ma takie dni O! Lubię również robić desery, ale kombinować by były w wersji fit Takie tam "zboczenie" ;P Mam nadzieję, że o to chodziło i choć trochę dałam się poznać
Napisz do mnie na priv to przejdziemy na fb jeśli masz 😉
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-18 00:41:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.