Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-10, 14:33   #2821
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 653
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Shade, ale¿ stopniujesz napiêcie
Fajnie, ¿e doznania zapachowe s± ok, bo Allwaves mnie ju¿ mêczy.
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-10, 14:59   #2822
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 155
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam Was wszystkie.
Widzê, ¿e jeste¶cie ¶wietnie obyte z tematem ch³odnych odcieni wiêc mam nadziejê, ¿e dobrze trafi³am ze swoim pytaniem i mam cich± nadziejê, ¿e bêdê mog³a liczyæ na Wasze wsparcie merytoryczne Przejrza³am prawie ca³y w±tek (trochê lektury by³o...) i chcia³abym siê Was poradziæ, czy dobrze kombinujê - mam w³osy w ciemnym br±zowym odcieniu (powiedzmy poziom 5, mo¿e 4) z mega czerwonym refleksem, którego chcia³abym siê pozbyæ. Zale¿y mi na ciemnych w³osach ale w miarê naturalnym, ch³odnym odcieniu i mój wybór pad³ na farbê RR LINE RACCIOPI - czy która¶ z Was mia³a z ni± do czynienia? Wybra³am dwa odcienie 5.77 i 7.77 + woda 6%, chyba dobrze kombinujê, ¿e te 7 po kropce zniweluj± czerwieñ? W za³±czniku dodaje zdjêcie obu kolorów.
Bêdê wdziêczna za radê. Pozdrawiam!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg RR LINE RACCIOPI.jpg (28,3 KB, 27 za³adowañ)
littlei jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-10, 15:06   #2823
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Sp³ukane i mokre... ale... w sumie wiele ju¿ widaæ.
Fiolet pozosta³ - przy przedzia³ku, tam gdzie w³osy by³y ja¶niejsze, trochê siwych. Poziom - bardzo ciemna 5, tak jak przypuszcza³am. Góra w³osów wygl±da mi wiêc na kolor czarny z fioletowym po³yskiem
Dla mnie to nie jest dramat, bo chcia³am ju¿ ciemniejsze w³osy (nawet zastanawia³am siê, czy nie wzi±æ farbki 6/0, ale dobrze, ¿e stanê³o na 7) a fiolet ogólnie kocham, aczkolwiek ko³o popielatego br±zu nie le¿y póki co kompletnie nic.

Natomiast... nie mam totalnie ¿adnych rudo¶ci czy miedzi! Wybi³o wszystko, co ciep³e. Farbowa³am dziesi±tkami farb i potwierdzam - Oyster to najsilniej dzia³aj±ca farba jak± kiedykolwiek dane mi by³o testowaæ!! Jest tak mocna, ¿e pozostawi³a ¶lady na panelach pcv! Tak¿e uwa¿ajcie na otoczenie oraz... paznokcie

Powiem tak... oprócz koloru, który mam z w³asnej winy, farbê uwa¿am za ¶wietn±!!!!

Dalej. Jestem przekonana, ¿e winê za fiolet ponosi mix blue. Ostro¿nie wiêc z proporcjami! Nastêpnym razem dam zdecydowanie mniej mixów. Jak widaæ to s± PRAWDZIWE pigmenty! (wreszcie!).

Nie wiem jak bêdzie z kolorami tj. /1 czy /11 + mix, skoro ja robi³am na samej naturze a mam zimny i ciemny kolor.

Je¿eli zale¿y wam na ja¶niejszych w³oskach, to celujcie najni¿ej w poziom 8! Szczególnie je¶li farbujemy na 3% + mixy.

Ja osobi¶cie nie mam pojêcia w co uderzaæ Czy w ja¶niejszy poziom? Sam± naturê? Co¶ z popielem? A mo¿e wy¿szy % oxy? Nie wiem... Oyster mnie zaskoczy³ na maxa i zupe³nie onie¶miela

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-03-10 o 15:09
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-10, 16:36   #2824
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

£o matko, przegapi³am te emocje, bo w³a¶nie siê przez godzinê, lub wiêcej, u¿era³am z allegro i bankiem, na zmianê, próbuj±c kupiæ farbê

Shadziu, susz!!! Na mokro to wszystko czarne siê wydaje. Ja zamówi³am w koñcu 9.11 i mixtony.

Edit: my¶lê, ¿e do¶æ sporo da³a¶ tego niebieskiego faktycznie. Ale niebieski robi siê fioletowy z czerwonym. nie? To mo¿e nie od mixa, tylko od natury?

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-03-10 o 16:51
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-10, 17:19   #2825
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

No to wrzucam fotki Wybaczcie te poczochrane koñcówki, ale s± nieco wysuszone, a jak je potraktujê dodatkowo suszark±, to stercz±

W³osy s± naprawdê ciemne. Poziom 5/4. Na zdjêciach wysz³o nieco ja¶niej. I zapewniam - ciep³a nie ma - fotki te¿ troszenkê przek³amane.
Szalenie mi siê ju¿ podoba efekt!! Gdyby jako¶ uda³o siê poziom wy¿ej no i bez fioletowej po¶wiaty, by³oby cudownie!! Tak czy inaczej... Oyster jest ju¿ mój!! Vera mia³a racjê pisz±c, ¿e to najmocniejsza popielata farba.

Chickenku mo¿liwe, ¿e fiolet jest od natury. Mnie kusi bardzo kolorek 7/1 lub /11 ale jak to jest z tymi siwkami i natur±?? Czy natura faktycznie musi wtedy byæ??

Ok. Opis do fotek:
1 - ¶wiat³o dzienne z lamp± b³yskow±
2 - dzienne bez lampy (widaæ lekki fiolet przy przedzia³ku)
3 - dzienne bez lampy
4 - ¶wiat³o ³azienkowe (chcia³am pokazaæ jak z³apa³o na rozja¶nianych koñcówkach - tam jest fajny popiel)
5 - pod ostr±, ³azienkow± lamp± - tu wysz³o co¶ rudawego, ale absolutnie rudych nie mam. Jest tylko i wy³±cznie fioletowa po¶wiata!)
6 - pod t± sam± ¿arów± + lampa b³yskowa
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 1.jpg (69,8 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 2.jpg (73,3 KB, 64 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 3.jpg (56,4 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 4.jpg (56,3 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 5.jpg (65,8 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 6.jpg (78,4 KB, 36 za³adowañ)
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-10, 18:02   #2826
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

O jaaaaaaaa.... ¶wietnie wygl±daj±!!! Faktycznie ch³odno na maksa. Podoba mi siê! Nie ma tego efektu rudo¶ci nawet przy Twojej szarej bluzce, a zazwyczaj w³a¶nie na tle czarnego/szarego ubrania te ciep³e tony wy³a¿± nawet, jak wydaje siê, ¿e ich nie ma.

Ja generalnie wolê trochê ja¶niejsze w³osy, ale mówiê o sobie. U innych ciemne mi siê podobaj±.

Ty siê mnie nie pytaj o naturê, bo to ja siê pyta³am Ciebie

Pamiêtam, ¿e co¶ o pigmentacji by³o, ¿eby najpierw sam± naturê, a potem bez zmywania w³a¶ciw± farbê k³a¶æ (od razu mówiê, ¿e mog³am co¶ pokrêciæ), ale czy wtedy by³by dobry efekt? Bo chyba by wysz³o to samo. Jak nic nie pozostaje ci spróbowaæ z .11 My¶lê, ¿e odrobinê zieleni te¿ Ci by nie zaszkodzi³o. Ale poczekaj na nasze (z Caate) wyczyny, bo ona te¿ chyba bra³a .11 Ja planujê za tydzieñ, o ile dojd± farby.

W³a¶nie - wysy³ali wam taki formularz (z allegro) do wype³nienia? Bo nie by³o tam mixów, tylko same farby. Dopisa³am mixy rêcznie.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-10, 18:12   #2827
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
O jaaaaaaaa.... ¶wietnie wygl±daj±!!! Faktycznie ch³odno na maksa. Podoba mi siê! Nie ma tego efektu rudo¶ci nawet przy Twojej szarej bluzce, a zazwyczaj w³a¶nie na tle czarnego/szarego ubrania te ciep³e tony wy³a¿± nawet, jak wydaje siê, ¿e ich nie ma.

Ja generalnie wolê trochê ja¶niejsze w³osy, ale mówiê o sobie. U innych ciemne mi siê podobaj±.

Ty siê mnie nie pytaj o naturê, bo to ja siê pyta³am Ciebie

Pamiêtam, ¿e co¶ o pigmentacji by³o, ¿eby najpierw sam± naturê, a potem bez zmywania w³a¶ciw± farbê k³a¶æ (od razu mówiê, ¿e mog³am co¶ pokrêciæ), ale czy wtedy by³by dobry efekt? Bo chyba by wysz³o to samo. Jak nic nie pozostaje ci spróbowaæ z .11 My¶lê, ¿e odrobinê zieleni te¿ Ci by nie zaszkodzi³o. Ale poczekaj na nasze (z Caate) wyczyny, bo ona te¿ chyba bra³a .11 Ja planujê za tydzieñ, o ile dojd± farby.

W³a¶nie - wysy³ali wam taki formularz (z allegro) do wype³nienia? Bo nie by³o tam mixów, tylko same farby. Dopisa³am mixy rêcznie.
Shade super efekt. Ja wiem z doswiadczenia, ze aparat zmieni na rudo nawet popielaty kolor a u ciebie wogole czegos takiego nie ma wiec domyslam sie, ze musza byc bosko popielate i chlodne. zazdroszcze!
Ja kupilam majirel 8.1 i 7.22 i bede mieszac ale tym razem w odwrotnej proporcji (wiecej 7.22 i mniej 8.1) - ale to za jakis tydzien lub dwa.

Odnosnie pigmentacji, tez sie nad tym zastanawialam czy przypadkiem nie lepiej zapigmentowac wlosy (natura bez oksy na 15 minut) i na to naklada sie pozadana farbe. Bo wtedy to jest tak jakby nakladac farbe na neutrala wiec powinien wyjsc poz±dany kolor... Ktos probowal? (sorrki jesli bylo o tym wczesniej).
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-10, 18:25   #2828
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ja znalaz³am m.in. tak± notkê (akurat z L'Oreal).

"Pokrycie siwych w³osów:
 je¶li ilo¶æ siwych w³osów nie przekracza 50% farby z palety Majirel zapewniaj± pe³ne ich pokrycie.
 Je¶li siwych w³osów jest wiêcej ni¿ 50% w celu ca³kowitego ich pokrycia ³±czymy wybrany odcieñ z odcieniem podstawowym w proporcjach 1:1

Do pokrycia siwych w³osów u¿ywamy farbê z oxydantem o mocy 6%"

Dokupiê tê /11. My¶lê, ¿e wezmê 8/11.

Kurcze, jestem bardzo zadowolona!! To jest pierwszy raz, kiedy farba tak mi ciep³e pokry³a!! Raz kiedy¶ uda³o mi siê z Allewaves pamiêtam, ale szybko siê wyp³uka³o. Zobaczymy jak tu bêdzie.

Wklejam jeszcze raz - dla porównania fotki:
1 - Geneza 7CN + mixy ash + grafit na oxy 6%
2 - Oyster 7/0 + mixy ash + blue na oxy 3%
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie-5.jpg (74,8 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 1.jpg (69,8 KB, 36 za³adowañ)

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-03-10 o 18:32
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-11, 06:00   #2829
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ró¿nica jest powalaj±ca! Z t± pigmentacj± to w³a¶nie chodzi³o mi o to, co wyja¶ni³a Koralyn. Czyli wtedy nak³adasz dwie farby.

A ta notka z L'oreala jest standardowa - przy innych farbach te¿ tak jest napisane. I w sumie co¶ takiego zrobi³a¶, tyle, ¿e farb± by³y tu pigmenty - nie wiem, jak to liczyæ.

Swoj± drog±, ciekawe, co takiego jest w Oyster, czego nie maj± inne - mocniejsze pigmenty/wiêcej pigmentów?

Wczoraj wpad³am na pomys³ na zrobienie próbek przed farbowaniem - najpierw na sucho, czyli pomieszam malutkie ilo¶ci farb i zobaczê, jaki kolor przybieraj±. Chyba zacznê te¿ zbieraæ w³osy z tego tygodnia i potem je farbnê
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-11, 07:09   #2830
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Robi³am kiedy¶ tak± prepigmentacjê. W³a¶nie farba bez oxy a potem na ni± ju¿ normalne farbowanie. Mia³o to s³u¿yæ lepszemu trzymaniu koloru. Nie wiem czy pomog³o, ale za to pamiêtam koszmar tej procedury farbowania
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 12:34   #2831
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

WOW! jest szaro <3 mi siê podoba... rzeczywiscie ten odrost lipa nie wiem co mia³o na ten filote wp³yw ale mo¿e i ta natura z niebieskim ja mia³am w³asnie zmiast takiej fioletowej papki jak ty szaro buro drudn±, wiec wniskuje ze mój efekt by³o po prawie ca³ej tubce ash i odrobinie niebieskiego, a twój efekt w³asnie po tym niebieskim. Co do siwków ja to mimo prodrecznikowej wiedzi i tak wypróbowa³a na waszym miejscu na³o¿yæ 0.1 lub 0.11 bez natury, z mixami mo¿e bêdzie ³apa³o, wiecie jak to jest z podrêcznikowa wiedz± ;] a co do poziomu to ostrzega³am ze bedzie 2-2,5 ciemniej... ni¿ na pude³ku napisane, ale wa¿ne ¿e na zywo pasuje

A ty shade zrób fotki na dworze bez lampy bo moje tez w pomieszczeniach ciemne wychodzi³y... co nie zmienia faktu ze jest super, a co do zmywania to pewnie kwestia indywidualna, ale mam nadzieje ¿e te¿ bêdzie git




Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
No to wrzucam fotki Wybaczcie te poczochrane koñcówki, ale s± nieco wysuszone, a jak je potraktujê dodatkowo suszark±, to stercz±

W³osy s± naprawdê ciemne. Poziom 5/4. Na zdjêciach wysz³o nieco ja¶niej. I zapewniam - ciep³a nie ma - fotki te¿ troszenkê przek³amane.
Szalenie mi siê ju¿ podoba efekt!! Gdyby jako¶ uda³o siê poziom wy¿ej no i bez fioletowej po¶wiaty, by³oby cudownie!! Tak czy inaczej... Oyster jest ju¿ mój!! Vera mia³a racjê pisz±c, ¿e to najmocniejsza popielata farba.

Chickenku mo¿liwe, ¿e fiolet jest od natury. Mnie kusi bardzo kolorek 7/1 lub /11 ale jak to jest z tymi siwkami i natur±?? Czy natura faktycznie musi wtedy byæ??

Ok. Opis do fotek:
1 - ¶wiat³o dzienne z lamp± b³yskow±
2 - dzienne bez lampy (widaæ lekki fiolet przy przedzia³ku)
3 - dzienne bez lampy
4 - ¶wiat³o ³azienkowe (chcia³am pokazaæ jak z³apa³o na rozja¶nianych koñcówkach - tam jest fajny popiel)
5 - pod ostr±, ³azienkow± lamp± - tu wysz³o co¶ rudawego, ale absolutnie rudych nie mam. Jest tylko i wy³±cznie fioletowa po¶wiata!)
6 - pod t± sam± ¿arów± + lampa b³yskowa

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-03-12 o 12:39
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 12:44   #2832
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
WOW! jest szaro <3 mi siê podoba... rzeczywiscie ten odrost lipa nie wiem co mia³o na ten filote wp³yw ale mo¿e i ta natura z niebieskim ja mia³am w³asnie zmiast takiej fioletowej papki jak ty szaro buro drudn±, wiec wniskuje ze mój efekt by³o po prawie ca³ej tubce ash i odrobinie niebieskiego, a twój efekt w³asnie po tym niebieskim. Co do siwków ja to mimo prodrecznikowej wiedzi i tak wypróbowa³a na waszym miejscu na³o¿yæ 0.1 lub 0.11 bez natury, z mixami mo¿e bêdzie ³apa³o, wiecie jak to jest z podrêcznikowa wiedz± ;] a co do poziomu to ostrzega³am ze bedzie 2-2,5 ciemniej... ni¿ na pude³ku napisane, ale wa¿ne ¿e na zywo pasuje

A ty shade zrób fotki na dworze bez lampy bo moje tez w pomieszczeniach ciemne wychodzi³y... co nie zmienia faktu ze jest super, a co do zmywania to pewnie kwestia indywidualna, ale mam nadzieje ¿e te¿ bêdzie git
Jest ciemno, ale jest super Dzi¶ myjê w³osiska... Zobaczymy ile mi zostanie z tego koloru I masz racjê. Bêdê próbowaæ bez natury. Kupiê 8/11. U mnie i tak wszystko sp³ywa z siwków tak mniej wiêcej co 2 tygodnie. Nawet henna!

Je¶li Oyster po kilku razach wych³odzi kolor, to bêdê farbowaæ jedynie odrosty, do czego zreszt± d±¿ê. W takiej sytuacji, nawet farbuj±c co 2 tyg. nie zbankrutujê

Co do fioletu - mam nadziejê, ¿e siê wyp³ucze do szaro¶ci - czasem tak mia³am po intensywnie popielatych kolorkach. Nie przeszkadza mi ogólnie taki odcieñ, ale... jasne, ¿e wola³abym popielaty br±z zamiast fioletowego


Edit: Umyte Woda lecia³a totalnie fioletowa
Kolor rozja¶ni³ siê mo¿e o pó³ tonu. Fioletowy przedzia³ek narazie nadal widoczny.
Ciep³ych brak.
Jedyne lekko rudawe pasemka, które znalaz³am to te, niedofarbowane. Jest ok. Kocham Oysterka!!

Wklejam fotki - na 1 kolor najbardziej zbli¿ony do tego, który mam na g³owie.
Bêdê wrzucaæ zdjêcia po ka¿dym myciu, co wy na to?
I obowi±zkowo w tym samym, szarym sweterku!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 1.jpg (68,5 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 4.jpg (50,6 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 3.jpg (51,5 KB, 33 za³adowañ)

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-03-12 o 17:17
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 19:38   #2833
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

siedze i sie boje za pol h zmywam.
mam podobny fiolet do Shade, no moze troche bledszy

zrobilam mix 8.1/30ml+ 8.11/30ml+ash/30ml+blue/ok.5ml na oxy 3.

wiec to nie bedzie wina niebieskiego
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 19:55   #2834
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
siedze i sie boje za pol h zmywam.
mam podobny fiolet do Shade, no moze troche bledszy

zrobilam mix 8.1/30ml+ 8.11/30ml+ash/30ml+blue/ok.5ml na oxy 3.

wiec to nie bedzie wina niebieskiego
Oj, oj!! I znów to czekanie...
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 20:23   #2835
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Oj, oj!! I znów to czekanie...
zmy³am, woda iscie fioletowa. na poczatku mieszanka byla taka szaro-bezowa, z czasem zrobila sie fioletowa, ale jasniejsza, nie tak intensywna jak u Ciebie. teraz siedze z maska pod czepkiem, zmyje zapewne za 40min i wysusze, to napisze co widze. wiem, ze odrost jest cieeeply, rudo-fioletowy na chwile obecna
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 20:33   #2836
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
zmy³am, woda iscie fioletowa. na poczatku mieszanka byla taka szaro-bezowa, z czasem zrobila sie fioletowa, ale jasniejsza, nie tak intensywna jak u Ciebie. teraz siedze z maska pod czepkiem, zmyje zapewne za 40min i wysusze, to napisze co widze. wiem, ze odrost jest cieeeply, rudo-fioletowy na chwile obecna
Hmm... Mo¿e ta 8 zbyt jasna? No nic. Trzeba poczekaæ a¿ bêd± suche.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 20:54   #2837
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

No ja te¿ czekam na efekty caate

Do mnie chyba jutro wyjdzie paczka, bo na razie dosta³am zawiadomienie, ¿e ju¿ gotowa i czeka na wysy³kê. Oby tylko nie pomieszali kolorów.

Dziewczyny, mo¿e trochê zielonego trzeba do tego fioletu dodaæ, to zrobi siê bury

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-03-12 o 20:59
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 21:34   #2838
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
No ja te¿ czekam na efekty caate

Do mnie chyba jutro wyjdzie paczka, bo na razie dosta³am zawiadomienie, ¿e ju¿ gotowa i czeka na wysy³kê. Oby tylko nie pomieszali kolorów.

Dziewczyny, mo¿e trochê zielonego trzeba do tego fioletu dodaæ, to zrobi siê bury
u mnie rudo na odroscie

jutro zdam relacje w swietle dziennym i fotki wrzuce

oby Ci lepiej zapakowali, bo mi przy wyciskaniu farby, gora uciekala.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 21:49   #2839
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Shade moze uzywasz sporo odzywek i szamponow z silikonami? mi sie kiedys tez wyplukiwaly po 2 tygodniach (doslownie) ale zaczelam myc je chociaz raz przed farbowaniem, nie uzywajac zadnych odzywek. najlepsze efekty byly gdy mylam je tak ze 3 razy przed. No ale wtedy siano murowane. Jesli nie pozbede sie silikonow przed farbowaniem trzymaja mi takze 2 tygodnie. Ja myje raz bo 3 razy bez odzywki nie znieose. W koncu to tak jkaby farbowac silkon
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 21:57   #2840
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
Shade moze uzywasz sporo odzywek i szamponow z silikonami? mi sie kiedys tez wyplukiwaly po 2 tygodniach (doslownie) ale zaczelam myc je chociaz raz przed farbowaniem, nie uzywajac zadnych odzywek. najlepsze efekty byly gdy mylam je tak ze 3 razy przed. No ale wtedy siano murowane. Jesli nie pozbede sie silikonow przed farbowaniem trzymaja mi takze 2 tygodnie. Ja myje raz bo 3 razy bez odzywki nie znieose. W koncu to tak jkaby farbowac silkon
Co¶ w tym jest! Ale kiedy farbowa³am henn±, to odstawi³am totalnie silikony i to na d³ugie miesi±ce... a te¿ wszystko mi z odrostu ucieka³o (co nie zmienia faktu, ¿e gdy przetrwa siê odstawkê, to w³osy s± cudowne!!).

Teraz zreszt± staram siê nie aplikowaæ od¿ywki u nasady w³osów. Szampon jednak mam naszpikowany To czyste lenistwo, wiem...

Caate ja osobi¶cie nie czajê tego, czemu raz siê co¶ udaje ³adnie pofarbowaæ, a innym razem nie. Jaka¶ magia... Znam ten ból.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 22:09   #2841
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Jestem wsciekla!!
jest CZERWONO na calej dlugosci
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 22:19   #2842
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem wsciekla!!
jest CZERWONO na calej dlugosci
eeeeeeeeeeee..........??? ? :/
Ale...

Na jaki kolor to k³ad³a¶???? I jaka woda? 3%??
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 22:27   #2843
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
eeeeeeeeeeee..........??? ? :/
Ale...

Na jaki kolor to k³ad³a¶???? I jaka woda? 3%??
kladlam na taki jak na pierwszym zdjeciu, a mam taki jak na drugim. tak 3%. plakac mi sie chce


kolejny raz, kolor przed farbowaniem mam ladniejszy niz po

po co ja je ruszalam. nie farbuje wiecej sama, koniec!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC14271.jpg (68,1 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC14618.jpg (148,0 KB, 44 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 22:31   #2844
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
kladlam na taki jak na pierwszym zdjeciu, a mam taki jak na drugim. tak 3%. plakac mi sie chce


kolejny raz, kolor przed farbowaniem mam ladniejszy niz po

po co ja je ruszalam. nie farbuje wiecej sama, koniec!
A mo¿e ta od¿ywka zaszkodzi³a?? Robi³a¶ tak ju¿ wcze¶niej??

Hmmm... Dziwne to jest. Naprawdê! A mo¿e zaryzykuj i daj wiêcej mixów?
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 22:33   #2845
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿e ta od¿ywka zaszkodzi³a?? Robi³a¶ tak ju¿ wcze¶niej??

Hmmm... Dziwne to jest. Naprawdê! A mo¿e zaryzykuj i daj wiêcej mixów?
zawsze tak robie, ten sam duet daje.
nie wiem co poszlo nie tak, ale nie maja ani grama chlodu, o popielatym odcieniu moge pomarzyc. sugerujesz drugie farbowanie raz po raz?

edit:

po glowie jeszcze chodzi mi fakt, ze podczas wyciskania farby z tubki zauwazylam, ze gora sie ulatnia "babelkuje" dokladnie, moze to mialo wplyw? ale to raczej by sie utlenila.... hmm, tylko ze to wlasnie byl ash.

druga sprawa mi sie nie podoba, ze kolor nie mieni sie tak plynnie tylko dzieli na kropeczki, nie wiem jak to wytlumaczyc, abyscie zrozumialy.

trzecia rzecz...boje sie jutrzejszej pobudki :/
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-03-12 o 22:36
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 22:37   #2846
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
zawsze tak robie, ten sam duet daje.
nie wiem co poszlo nie tak, ale nie maja ani grama chlodu, o popielatym odcieniu moge pomarzyc. sugerujesz drugie farbowanie raz po raz?

edit:

po glowie jeszcze chodzi mi fakt, ze podczas wyciskania farby z tubki zauwazylam, ze gora sie ulatnia "babelkuje" dokladnie, moze to mialo wplyw? ale to raczej by sie utlenila.... hmm, tylko ze to wlasnie byl ash.

druga sprawa mi sie nie podoba, ze kolor nie mieni sie tak plynnie tylko dzieli na kropeczki, nie wiem jak to wytlumaczyc, abyscie zrozumialy.

trzecia rzecz...boje sie jutrzejszej pobudki :/
Ja tak czêsto robiê Moja natura nie pozwala mi d³ugo chodziæ z czym¶, co mnie dra¿ni (dlatego te¿ szybko siê pozbywa³am niew³a¶ciwych facetów... hahaha!! Przepraszam )

Jak siê ¼le czujesz... farbuj. Nic siê z³ego nie stanie. Potem jedynie wiêksze ilo¶ci od¿ywki i bêdzie ok! Je¶li jest czerwono mo¿e daj 8/11 + wiêksz± ilo¶æ mixa. Spróbuj na pasemku. I siê nie ³am! Pamiêtasz ile ja ju¿ przechodzi³am?? Kolory têczy... Nie jestem ani ³ysa, ani mega podniszczona. G³owa do góry!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 22:41   #2847
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tak czêsto robiê Moja natura nie pozwala mi d³ugo chodziæ z czym¶, co mnie dra¿ni (dlatego te¿ szybko siê pozbywa³am niew³a¶ciwych facetów... hahaha!! Przepraszam )

Jak siê ¼le czujesz... farbuj. Nic siê z³ego nie stanie. Potem jedynie wiêksze ilo¶ci od¿ywki i bêdzie ok! Je¶li jest czerwono mo¿e daj 8/11 + wiêksz± ilo¶æ mixa. Spróbuj na pasemku. I siê nie ³am! Pamiêtasz ile ja ju¿ przechodzi³am?? Kolory têczy... Nie jestem ani ³ysa, ani mega podniszczona. G³owa do góry!
dzieki kochana poczekam na werdykt sloneczny co i jak sie ujawni w swietle dziennym.

podlamalam sie, bo w sobote ide podciac koncowki do fryzjerki co ostatnio bylam, wiec jak zobaczy co mam na glowie to kobieta rozlozy rece. chyba odwolam wizyte zepsulam sprawe na maksa.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 22:49   #2848
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki kochana poczekam na werdykt sloneczny co i jak sie ujawni w swietle dziennym.

podlamalam sie, bo w sobote ide podciac koncowki do fryzjerki co ostatnio bylam, wiec jak zobaczy co mam na glowie to kobieta rozlozy rece. chyba odwolam wizyte zepsulam sprawe na maksa.
Wiesz co, ja pamiêtam, jak farbnê³am kiedy¶ Richesse 9,11... Marudzi³am kilka postów jakie to mam ró¿owo-buro-brzydkie w³osy... A potem, nastêpnego dnia okaza³o siê, ¿e kolor jest ca³kiem ³adny Poczekajmy, tak jak mówisz... do dnia
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 22:53   #2849
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz co, ja pamiêtam, jak farbnê³am kiedy¶ Richesse 9,11... Marudzi³am kilka postów jakie to mam ró¿owo-buro-brzydkie w³osy... A potem, nastêpnego dnia okaza³o siê, ¿e kolor jest ca³kiem ³adny Poczekajmy, tak jak mówisz... do dnia
dokladnie, to juz nie smiece tutaj
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 01:17   #2850
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
Shade moze uzywasz sporo odzywek i szamponow z silikonami? mi sie kiedys tez wyplukiwaly po 2 tygodniach (doslownie) ale zaczelam myc je chociaz raz przed farbowaniem, nie uzywajac zadnych odzywek. najlepsze efekty byly gdy mylam je tak ze 3 razy przed. No ale wtedy siano murowane. Jesli nie pozbede sie silikonow przed farbowaniem trzymaja mi takze 2 tygodnie. Ja myje raz bo 3 razy bez odzywki nie znieose. W koncu to tak jkaby farbowac silkon
ostatnio wpad³am na to samo, na kilka dni przed farbowaniem my³am w³osy i nie nak³ada³am na nie ¿adnych produktów do stylizacji, czy te¿ masek/od¿ywek. efekt taki, ¿e ostatni raz farbowa³am siê w pa¼dzierniku, kolor trzyma³ siê ¶wietnie. tak¿e do³±czam siê do rady

jeczê ju¿ od d³u¿szego czasu, ¿e w koñcu siê ufarbujê, ale jako¶ nie po drodze mi do fryzjera (najpierw chcê od¶wie¿yæ koñcówki i grzywê, a dopiero k³a¶æ kolor w domu). mo¿e uda mi siê zrobiæ to w weekend/przysz³ym tyg
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.