Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-03-15, 07:47   #2401
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

to tak, pokazuje ale to jest fotka z tego koloru Palette XXL Jakie Brown,
ciemny... co do tego Loreala .. to nie mam pojecia kiedy nim zafarbowac.. jestem juz jakis miesiac po farbowaniu ostatnim, tamtym kolorem.. i mysle,ze juz moge ... ale nie wiem na co czekam sie boje ;P
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (16,2 KB, 107 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (26,7 KB, 121 za³adowañ)
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre¶lony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi±gn±æ






mischievous jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-15, 09:29   #2402
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez mischievous Poka¿ wiadomo¶æ
to tak, pokazuje ale to jest fotka z tego koloru Palette XXL Jakie Brown,
ciemny... co do tego Loreala .. to nie mam pojecia kiedy nim zafarbowac.. jestem juz jakis miesiac po farbowaniu ostatnim, tamtym kolorem.. i mysle,ze juz moge ... ale nie wiem na co czekam sie boje ;P
po miesiacu to zdecydowanie juz mozesz - nie boj sie - trzymamy kciuki

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2009-03-16 o 09:05
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-15, 18:19   #2403
martyna2255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
Farb± farby nie rozja¶nisz. Je¿eli po³o¿ysz co¶ ja¶niejszego to jasne wyjd± Ci tylko odrosty. Musisz najpierw rozja¶niæ ten ciemny dó³ a potem wyrównaæ farb± ca³o¶æ a i tak za pierwszym razem bêdzie widaæ ró¿nicê. Je¿eli nie jeste¶ wprawn± "malark±" to pozostaje Ci wizyta u fryzjera lub ciemna farbka.
A co radzicie na rozja¶nienie w³osów? próbowa³am soku z cytryny, ale jako¶ nie widzê efektu, mo¿e d³u¿ej trzeba u¿ywaæ, ja zrobi³am to 3 razy i trzyma³am z godzinê na w³osach.
martyna2255 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-16, 09:07   #2404
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez martyna2255 Poka¿ wiadomo¶æ
A co radzicie na rozja¶nienie w³osów? próbowa³am soku z cytryny, ale jako¶ nie widzê efektu, mo¿e d³u¿ej trzeba u¿ywaæ, ja zrobi³am to 3 razy i trzyma³am z godzinê na w³osach.
szampon przeciwlupiezowy,balejaz badz pasemka , albo najdrastyczniej dekoloryzacja lub rozjasniacz poprostu
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-16, 10:45   #2405
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez mischievous Poka¿ wiadomo¶æ
BELKOCIE?? nie nazwalabym tego belkotem, tylko chcialam porady.
Wiem,ze jak sie rozjasniaja to wychodza rude-ale pytalam czy ktos moze rozjasnial jakims innym sposobem ze sie udalo. Dobrze wiedziec,ze farby rozjasniajace sa do wlosow naturalnych,tego nie wiedzialam.
A i owszem "tragicznee" palette niszczylo wlosy DLA MNIE,i dla mnie jest tragiczne. Ale wiem,ze innym osobom one nie niszcza wlosow. Kazdy ma inne.
Wlasnie kupilam L'oeral 4.3 Zlocisty braz..
ciekawe jak to wyjdzie, na razie poczekam az splucze sie mniej wiecej poprzedni i pofarbuje.
¬le mnie zrozumia³a¶, mia³am na my¶l± swoj± wypowied¼ jako be³kotliw±.


Cytat:
Napisane przez martyna2255 Poka¿ wiadomo¶æ
A co radzicie na rozja¶nienie w³osów? próbowa³am soku z cytryny, ale jako¶ nie widzê efektu, mo¿e d³u¿ej trzeba u¿ywaæ, ja zrobi³am to 3 razy i trzyma³am z godzinê na w³osach.
Z czerni domowymi sposobami bardzo ciê¿ko zej¶æ, szampon przeciw³upie¿owy, cytrynka powoduj±, ¿e czerñ traci na intensywno¶ci, traci ten swój smolisty odcieñ. W³osy nabieraj± lekko rudej po¶wiaty (efekt sp³owia³ej czerni, mnie siê to kojarzy z czarnymi kotami, które od s³oñca jakby lekko p³owiej±, rudziej±? Wiecie o co chodzi ) Chocia¿ na w±tku czarnow³osych dziewczyny z³oszcz± siê, ze farbuj±c czerni± w³oski szybko staj± siê ciemnym br±zem. Wychodzi, ze br±zy s± chyba bardziej czarne ni¿ czernie
Ja mówiê tylko z w³asnego do¶wiadczenia, ze nigdy nie uda³o mi siê po domowemu z czerni doj¶æ do jasnego br±zu. Rozja¶niacz lub dekoloryzacja by³y jedynymi metodami. Z czerni do ciemno rudego br±zu zesz³am raz w Hiszpanii, S³oñce, s³ona woda i kolor sp³owia³ na brzydki sprany czarno br±zowo rudy.
Jak chcesz i masz cierpliwo¶æ to fajna jest ta maseczka z miodu, cytryny i ¿ó³tka ewentualnie, szczególnie po szamponie ³upie¿owym Zaszkodziæ nie zaszkodzi, mo¿e pomo¿e na kolor, a na kondycjê w³osów ju¿ na pewno.
Ja mam teraz zagwozdkê widzia³am dziewczynê z piêknymi be¿owo blond w³osami wdaj±cymi jakby w brudny ró¿ nie wiem jak to opisaæ. mam ochotê na eksperyment ale chcia³abym mieæ w³osy
__________________
Monika jestem

Króliczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2009-03-16 o 10:58
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-16, 21:03   #2406
martyna2255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A jakie rozja¶niacze polecacie???
martyna2255 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-16, 22:35   #2407
AbeilleMaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny, a ja mam takie pytanie.

Czy która¶ w Was mo¿e mi doradziæ, jaki kolor farby uzyæ, ¿eby wyszed³ taki kolor jak na tym mniejszym zdjêciu http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1237151127 (to moje zdjêcie tylko, ¿e z innego w±tku i nie chcê dublowaæ ).?
Zastanawiam siê nad g³êbokim szatynem garniera (100% kolor 401) tylko bojê siê, ¿e bêdê mia³a po nim czarne w³osy (moje naturalne to ciemny blond + teraz te farbowane na czekoladowy [akurat] kasztan).

Z góry dziêkujê za pomoc.

Edytowane przez AbeilleMaja
Czas edycji: 2009-03-16 o 22:49
AbeilleMaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 07:36   #2408
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez AbeilleMaja Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a ja mam takie pytanie.

Czy która¶ w Was mo¿e mi doradziæ, jaki kolor farby uzyæ, ¿eby wyszed³ taki kolor jak na tym mniejszym zdjêciu http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1237151127 (to moje zdjêcie tylko, ¿e z innego w±tku i nie chcê dublowaæ ).?
Zastanawiam siê nad g³êbokim szatynem garniera (100% kolor 401) tylko bojê siê, ¿e bêdê mia³a po nim czarne w³osy (moje naturalne to ciemny blond + teraz te farbowane na czekoladowy [akurat] kasztan).

Z góry dziêkujê za pomoc.
Witaj
Br±z mo¿e wyj¶c zbyt ciemni,podobnie g³êboki szatyn wyjdzie czarny-sugerujê co¶ ze z³otych jasnych br±zów a nawet jeszcze ciemnych blondów.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-17, 13:31   #2409
baniaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

po rozja¶nianiu tak jest
Ja zrobi³am wella safira kaszmirowy br±¿ i jest ok
baniaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-17, 16:22   #2410
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 396
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A czy która¶ z was u¿ywa³a mo¿e Safiry Z³ocisty cynamon? Jak ten odcieñ wychodzi na w³osach?
Mam ciemne w³osy (farbowane wcze¶niej ciemnymi br±zami) planuje rozja¶niæ i po³o¿yæ co¶ ja¶niejszego. Jako,¿e wst±pi³am ostatnio do sklepu i trafi³am na promocjê farb Safiry kupi³am odcieæ 773 - tj. w³a¶nie z³ocisty cynamon z tego wzglêdu,¿e Safira jako jedyna do¶æ dobrze pokry³a u mnie odrosty.
I teraz po g³êbszym przemy¶leniu zastanawiam siê czy by³ to dobry pomys³,czy kolor nie jest za jasny (chocia¿ wszystkie br±zy u mnie wychodz± bardzo ciemne). Zale¿a³oby mi aby uzyskaæ ¶redni br±z.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zlot.jpg (41,3 KB, 67 za³adowañ)
pa-ti jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-17, 16:38   #2411
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomo¶ci: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja u¿ywa³am kiedy¶ z³ocistego cynamonu, ale by³o to na trochê ciemniejsze w³osy wiêc nie by³o widaæ nic a nic poza odrostami które by³y rudawe :/
__________________
Moja jest tylko racja i to ¶wiêta racja, bo je¿eli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza ni¿ twojsza i zaprawdê powiadam wam, ¿e to w³a¶nie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 21:54   #2412
AbeilleMaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj
Br±z mo¿e wyj¶c zbyt ciemni,podobnie g³êboki szatyn wyjdzie czarny-sugerujê co¶ ze z³otych jasnych br±zów a nawet jeszcze ciemnych blondów.
Pozdrawiam
Dziêkujê za poradê, ale jak pisa³am ja ju¿ mam ufarbowane w³osy czekoladowym kasztanem, podejrzewam zatem ¿e nie ma mowy, ¿eby na czym¶ takim wysz³a farba o kolorze ciemnego blondu .
Natomiast jasny br±z, mia³am przed tu¿ po farbowaniu by³ super, a potem momentalnie siê zmy³ do brzydkiego ¿ó³tego br±zu .
St±d ta moja my¶l o br±zie po prostu.
AbeilleMaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-18, 18:56   #2413
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 176
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziwczyny farbowlaam ostatni wlosy castingiem br±zem i szczrze nie widze u siebie prawie zadnej roznicy zatsnawiam sie nad ciemnym kolorkiem. co uwazacie jakiego kolora castinga powinnam uzyc zeby otrzymac kolorek taki jak na zdjeciu?? to jest czarny czy bardzo ciemny braz bo sama juz nie wiem ale baaardzo mi sie podoba;D
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Anna_Przybylska_fot_Marek_3077786.jpg (21,2 KB, 269 za³adowañ)
jagodzianka612 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-18, 20:16   #2414
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 716
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jagodzianka612 Poka¿ wiadomo¶æ
dziwczyny farbowlaam ostatni wlosy castingiem br±zem i szczrze nie widze u siebie prawie zadnej roznicy zatsnawiam sie nad ciemnym kolorkiem. co uwazacie jakiego kolora castinga powinnam uzyc zeby otrzymac kolorek taki jak na zdjeciu?? to jest czarny czy bardzo ciemny braz bo sama juz nie wiem ale baaardzo mi sie podoba;D


Ania Przybylska ma na tym zjdêciu albo czarne, albo ciemny br±z. Ciemny br±z wydawa³by sie bardziej czekoladowy, wiec stawiam na czerñ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 480ce49f4b1ea731894b4b2cb06ae34f,21,1.jpg (33,4 KB, 242 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1231826290980.jpg (25,9 KB, 237 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 0aa5438e0989230.jpg (59,2 KB, 106 za³adowañ)
__________________







dagirll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-18, 20:22   #2415
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka¿ wiadomo¶æ
Ania Przybylska ma na tym zjdêciu albo czarne, albo ciemny br±z. Ciemny br±z wydawa³by sie bardziej czekoladowy, wiec stawiam na czerñ
Ja mam taki kolor mniej wiecej(mniej blyszczacy) po "ciemnym brazie" Londy(jesli bys byla zainteresowana)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-18, 21:24   #2416
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomo¶ci: 391
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka¿ wiadomo¶æ
Ania Przybylska ma na tym zjdêciu albo czarne, albo ciemny br±z. Ciemny br±z wydawa³by sie bardziej czekoladowy, wiec stawiam na czerñ
Wg. mnie kolor jest czarny Mysle ze efekt taki uzyskac mozna z hebanowa czernia np. z Loreala.

Dziewczyny, ja rozpaczliwie pragne takiego koloru jak ma Beyonce na fotce.Jest sliczny Tylko nie wiem z jaka farba uzyskac cos takiego.Na pewno nie bedzie to ciemny braz ani braz, to wiem.Moze ktoras z Was juz taki kolorek miala?

I zastanawia mnie jeszcze Pralina z Loreal Casting, jak to moze wygladac na glowie? Cos jak ciemny braz?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg beyonce-hairstyle-at-oscar_49.jpg (20,5 KB, 264 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg L530_4471_47eab05390095.jpg (36,8 KB, 144 za³adowañ)

Edytowane przez LadyAnne
Czas edycji: 2009-03-18 o 21:40
LadyAnne jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-20, 10:39   #2417
Weriidiiana
Raczkowanie
 
Avatar Weriidiiana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

LadyAnne ja mialam cos podobnego kolorek A ufarbowalamna Jakis ciemniejszy blond niepamietam dawno to bylo na moj naturalny braz no moze mam ciemniejszy braz
A jakie Ty masz teraz wloski?
Prlina wychodzi ciemna chociaz sama nie probowalam jeszcze
__________________

..::: ¯yæ to znaczy walczyæ o co¶ wielkiego :::..
..::: Dopóki walczysz jeste¶ zwyciêzc± :::..



ZRZUCAM PARE KILO
01.04 - 01.07.2009 <uda siê>


Start: 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50
Weriidiiana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-20, 14:02   #2418
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomo¶ci: 391
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Weriidiiana Poka¿ wiadomo¶æ
LadyAnne ja mialam cos podobnego kolorek A ufarbowalamna Jakis ciemniejszy blond niepamietam dawno to bylo na moj naturalny braz no moze mam ciemniejszy braz
A jakie Ty masz teraz wloski?
Prlina wychodzi ciemna chociaz sama nie probowalam jeszcze
Weriidiiana mialas taki kolor jak Beyonce? Jest sliczny, cudny! Teraz moje wlosy nie sa farbowane, moj naturalny kolor to sredni braz, ale bardziej w kierunku ciemnego.I tak szczerze to juz mam dosc farbowania brazami (typu ciemny,jasny,lodowy, bla bla) bo zawsze wlosy wychodza praktycznie czarne, a ja poszukuje BRAZU Najlepiej takiego jak ma wlasnie Beyonce na tej fotce.

A pamietasz moze z jakiej firmy farbe kupilas?
LadyAnne jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-21, 08:04   #2419
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 110
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez LadyAnne Poka¿ wiadomo¶æ

Dziewczyny, ja rozpaczliwie pragne takiego koloru jak ma Beyonce na fotce.Jest sliczny Tylko nie wiem z jaka farba uzyskac cos takiego.Na pewno nie bedzie to ciemny braz ani braz, to wiem.Moze ktoras z Was juz taki kolorek miala?
Ja mam taki kolor Zrobi³am go ciemnym blondem loreal excel10. Ale pocz±tkowo by³ ciemniejszy -teraz czyli po miesi±cu kolor jest w³a¶nie taki jak ten Beyonce
__________________

II rok filologii polskiej

kociekotka2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 09:36   #2420
Weriidiiana
Raczkowanie
 
Avatar Weriidiiana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

LadyAnna dokldnie tak jak kociekotka2 pisze Lorealem excel10
__________________

..::: ¯yæ to znaczy walczyæ o co¶ wielkiego :::..
..::: Dopóki walczysz jeste¶ zwyciêzc± :::..



ZRZUCAM PARE KILO
01.04 - 01.07.2009 <uda siê>


Start: 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50
Weriidiiana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-21, 18:29   #2421
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomo¶ci: 391
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kociekotka2 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam taki kolor Zrobi³am go ciemnym blondem loreal excel10. Ale pocz±tkowo by³ ciemniejszy -teraz czyli po miesi±cu kolor jest w³a¶nie taki jak ten Beyonce
Cytat:
Napisane przez Weriidiiana Poka¿ wiadomo¶æ
LadyAnna dokldnie tak jak kociekotka2 pisze Lorealem excel10

Dziiewczynki czy ja dobrze Was rozumiem : Nakladacie ten ciemny blond na normalne naturalne wlosy w kolorze mniej wiecej brazu? I wychodzi taki kolor jak u Bey ? Troche sie boje takich eksperymentow bo nie chce stracic wlosow ani miec ich w jakims dziwnym kolorze.

Edytowane przez LadyAnne
Czas edycji: 2009-03-21 o 18:31
LadyAnne jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-21, 20:35   #2422
kociekotka2
Raczkowanie
 
Avatar kociekotka2
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 110
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez LadyAnne Poka¿ wiadomo¶æ
Dziiewczynki czy ja dobrze Was rozumiem : Nakladacie ten ciemny blond na normalne naturalne wlosy w kolorze mniej wiecej brazu? I wychodzi taki kolor jak u Bey ? Troche sie boje takich eksperymentow bo nie chce stracic wlosow ani miec ich w jakims dziwnym kolorze.
no ja na³o¿y³am na rozja¶niony z mega odrostem i na odro¶cie mam bardzo ³adny kolorek taki jak bey, a koñcówki ju¿ nieco wyja¶nia³y. ale je¿eli na³o¿ysz na naturalne nie powinna¶ ani straciæ w³osów ani mieæ dziwnego koloru a jak bardzo siê boisz to we¼ zdjêcie wymarzonego koloru i id¼ do dobrego fryzjera, bo fakt faktem kolory ka¿demu wychodz± ciut inaczej - ja np. mam naturalnie ciemny blond (co¶ zbli¿onego do tego koloru, tylko jakby popielate bardziej). Ale ogólnie s³ysza³am pozytywne opinie o tym kolorku, tylko, ¿e na pocz±tku jest ciemniejszy -jedyny zarzut. Na szczê¶cie po kilku myciach osiaga wymarzony kolor
__________________

II rok filologii polskiej

kociekotka2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-22, 09:53   #2423
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 3 901
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

pofarbowalam z tym lorealem 4.3. .. zalamka niedojrze w sumie czarne to jeszcze sa jakies przeswity wisniowe/kasztanowe poprzedniej farby
myslalam,ze pokryje i bedzie w koncu braz..
faktycznie trzeba byloby jasniejsza o ton zeby wyszedl kolor jaki chcemy tylko ja nie moglam bo w ogole by mi nie pokrylo..

zalaczam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wloskinapulit.jpg (16,1 KB, 260 za³adowañ)
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno okre¶lony cel i nieodparte pragnienie, aby go osi±gn±æ






mischievous jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-23, 09:06   #2424
zbroziu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Konstantynów £ódzki
Wiadomo¶ci: 508
GG do zbroziu
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczynki, a powiedzcie mi jak± farb± uzyskam br±z który w ¶wietle nie bêdzie wygl±da³ jak rudy?? chcia³abym raczej mieæ na g³owie raczej taki zimny br±z (czekoladê), a nie ciep³y. Czy s± w ogóle takie farby??
z góry dziêki za pomoc
__________________
Dukan.... jedyna szansa na wymarzon± suknie ¶lubn±...

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57,6-56-55-54-53

WAGA POCZ¡TKOWA: 66

CEL: 53

zbroziu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-23, 15:54   #2425
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez zbroziu Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczynki, a powiedzcie mi jak± farb± uzyskam br±z który w ¶wietle nie bêdzie wygl±da³ jak rudy?? chcia³abym raczej mieæ na g³owie raczej taki zimny br±z (czekoladê), a nie ciep³y. Czy s± w ogóle takie farby??
z góry dziêki za pomoc
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=zimny+br%B1z
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-25, 14:56   #2426
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny dorad¼cie jaki to kolorek...bo zakocha³am siê w nim
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 3684_w525.jpg (16,4 KB, 134 za³adowañ)
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-29, 14:54   #2427
fanka-al
Raczkowanie
 
Avatar fanka-al
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez zbroziu Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczynki, a powiedzcie mi jak± farb± uzyskam br±z który w ¶wietle nie bêdzie wygl±da³ jak rudy?? chcia³abym raczej mieæ na g³owie raczej taki zimny br±z (czekoladê), a nie ciep³y. Czy s± w ogóle takie farby??
z góry dziêki za pomoc
Czekolada to chyba ciep³y br±z jest!
__________________
ksiê¿niczce popsu³o siê ¿ycie.
zrozumia³a, ¿e materialne rzeczy nie dadz± jej u¶miechu.
I wci±¿ ¿yje w swoim amerykañskim ¶nie.

Grandma.. i miss U
fanka-al jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-29, 20:15   #2428
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 1 267
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mam ogromn± pro¶bê
Niestety ju¿ nied³ugo bêdê musia³a ufarbowaæ w³oski i szukam odpowiedniego kolorku. Na za³±czonym zdjêciu widaæ mój obecny (sprany) kolor po Excellu 10 (4.0). Nie chcê ju¿ wiêcej farbowaæ Excellem, bo wychodz± za ciemne.

Dlatego proszê o poradê, jakiego odcienia u¿yæ ¿eby mieæ kolorek zbli¿ony do tego jaki teraz mam
Zamerzam kupiæ Casting Loreala, dobry wybór? I czy kolorki wychodz± takie jak na opakowaniu?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wiza¿ w³oki.jpg (37,2 KB, 189 za³adowañ)
Mia694 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-30, 09:04   #2429
MaGniFiQue
Raczkowanie
 
Avatar MaGniFiQue
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 121
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam Wiza¿anki!

Mam pytanie. Czy która¶ z Pañ, rozja¶nia³a sobie swój br±zowy kolor na trochê ja¶niejszy? Mam teraz w³osy farbowane kolorem Tabacco Cuba z firmy Artego. Kolor zaraz po farbowaniu jest taki br±zowo-kasztanowy. Po jakim¶ czasie stajê siê du¿o ja¶niejszy, niemniej jednak chcia³abym ¿eby moje w³osy by³y bardziej naturalne, my¶lê o kolorze bez tego rudawego odcienia. Treaz czekam a¿ kolor siê bardziej zmyje i chcia³abym zafarbowaæ je jakim¶ jasniejszym odcieniem. Czy jest szansa, ¿e w³osy rzeczywi¶cie stan± siê ciut ja¶niejsze, a odcieñ z³apie, pokonuj±c t± kasztanow± po¶wiatê? Z góry dziêkujê za odpowiedzi. Pozdrawiam, M.
__________________
"Gdyby¶ by³a burgerem z mc donalda by³aby¶ mc gorgeous! " - najlepszy komplement tej zimy
MaGniFiQue jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-30, 13:03   #2430
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 485
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Mia694 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam ogromn± pro¶bê
Niestety ju¿ nied³ugo bêdê musia³a ufarbowaæ w³oski i szukam odpowiedniego kolorku. Na za³±czonym zdjêciu widaæ mój obecny (sprany) kolor po Excellu 10 (4.0). Nie chcê ju¿ wiêcej farbowaæ Excellem, bo wychodz± za ciemne.

Dlatego proszê o poradê, jakiego odcienia u¿yæ ¿eby mieæ kolorek zbli¿ony do tego jaki teraz mam
Zamerzam kupiæ Casting Loreala, dobry wybór? I czy kolorki wychodz± takie jak na opakowaniu?
Hej Mia694, je¶li chodzi o Castingi to jest oddzielny w±tek dotyczacy tych farb. Z mojego do¶wiadczenie mogê Ci poleciæ Casting ciemny blond- na parwde ³adny kolor, bardzo podobny do tego z Twojego zdjêcia, nie ma nic wspólnego z ciemnym blondem-na w³osach(przynajmniej moich) wychodzi ³adny br±zik. A jesli chodzi o inne Castingi testowa³am br±z i jasny br±z- moje w³osy sta³y sie po nich czarne..
karo3006 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.