Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-19, 21:44   #1981
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja miałam wspomnianą Sorayę 60 dla dzieci (w sumie to dalej mam..) Nie polecam Strasznie tępa konsystencja, ciężkie nakładanie i bielenie.
Zamierzam kupić 45 bo ma lepsze opinie
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 21:51   #1982
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Ja miałam wspomnianą Sorayę 60 dla dzieci (w sumie to dalej mam..) Nie polecam Strasznie tępa konsystencja, ciężkie nakładanie i bielenie.
Zamierzam kupić 45 bo ma lepsze opinie
Mogłabyś ją ocenić w KWC? Dwa miesiące temu wpisałam ją do katalogu, bo parę osób tu się na jej temat wypowiadało, ale nikt nie napisał opinii
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 21:54   #1983
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

W poniedziałek idę szukać żółtej Lirenki. Trzymajcie kciuki

Nie kupowałabym jeszcze filtra, ale ponieważ mam doła i przygnębia mnie dodatkowo stan mojej cery, czuję wewnętrzną potrzebę zrobienia maseczki aspirynowej
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 15:49   #1984
Czarniawa228
Rozeznanie
 
Avatar Czarniawa228
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn, Warm.-Maz.
Wiadomości: 553
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Ja miałam wspomnianą Sorayę 60 dla dzieci (w sumie to dalej mam..) Nie polecam Strasznie tępa konsystencja, ciężkie nakładanie i bielenie.
Zamierzam kupić 45 bo ma lepsze opinie
Kurcze jeszcze powyżej chwaliłam Soraye 45 ale po dwóch dniach stwierdzam, że mi strasznie podrażnia oczy..płakałam jak bóbr i nawet okulary nie pomogły. Sądziłam, że mogę używać jej także pod oczy, a tu taka przykra niespodzianka Więc teraz sama nie wiem co kupić... czy kupić SPF 60 i zaryzykować ale boję się o oczy.. czy zainwestować w coś delikatniejszego???
Czy macie tez takie probemy z doborem kremu??
A możę powinnam mieć typowy do twarzy "pod oczy"??
Czarniawa228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 16:13   #1985
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Czarniawa228 Pokaż wiadomość
Kurcze jeszcze powyżej chwaliłam Soraye 45 ale po dwóch dniach stwierdzam, że mi strasznie podrażnia oczy..płakałam jak bóbr i nawet okulary nie pomogły. Sądziłam, że mogę używać jej także pod oczy, a tu taka przykra niespodzianka Więc teraz sama nie wiem co kupić... czy kupić SPF 60 i zaryzykować ale boję się o oczy.. czy zainwestować w coś delikatniejszego???
Czy macie tez takie probemy z doborem kremu??
A możę powinnam mieć typowy do twarzy "pod oczy"??
ja nie mam - stosuję krem avene i jeszcze nigdy mnie nie podrażnił.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 16:16   #1986
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

mi tez soraya 45 podrazniala oczy i lzawily. 60 bardzo lubie,ale bieli jak cholera
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 16:35   #1987
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Czarniawa228 Pokaż wiadomość
Kurcze jeszcze powyżej chwaliłam Soraye 45 ale po dwóch dniach stwierdzam, że mi strasznie podrażnia oczy..płakałam jak bóbr i nawet okulary nie pomogły. Sądziłam, że mogę używać jej także pod oczy, a tu taka przykra niespodzianka Więc teraz sama nie wiem co kupić... czy kupić SPF 60 i zaryzykować ale boję się o oczy.. czy zainwestować w coś delikatniejszego???
Czy macie tez takie probemy z doborem kremu??
A możę powinnam mieć typowy do twarzy "pod oczy"??
Szczerze mówiąc nie znam filtra, który by nie szczypał...jeśli kogoś nie szczypie, to znaczy, że filtr nie dostał się nigdy do oka i tyle. Wszystkie kremy pod oczy są lekkie, łatwo się wchłaniają, wklepujemy je odrobinkę..a filtry? Kładziemy tonami pod oczy, obok oczu, na powieki, nic dziwnego, że czasem coś się dostaje do środka
Ja mam z tym duży problem, bo wlecze się za mną zapalenie spojówek, a filtry nieźle je podrażniają..przestałam je tam stosować. Pocieszam się faktem, że noszę okulary, które z roku na rok są coraz bardziej "wypasione" i filtry mają od lat w standardzie, nie wiem wprawdzie jakie, ale moi rodzice - okularnicy od zawsze - mają małe zmarszczki wokół oczu pomimo bogatej mimiki i pięćdziesiątki na karku
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 17:14   #1988
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie znam filtra, który by nie szczypał...jeśli kogoś nie szczypie, to znaczy, że filtr nie dostał się nigdy do oka i tyle. Wszystkie kremy pod oczy są lekkie, łatwo się wchłaniają, wklepujemy je odrobinkę..a filtry? Kładziemy tonami pod oczy, obok oczu, na powieki, nic dziwnego, że czasem coś się dostaje do środka
Ja mam z tym duży problem, bo wlecze się za mną zapalenie spojówek, a filtry nieźle je podrażniają..przestałam je tam stosować. Pocieszam się faktem, że noszę okulary, które z roku na rok są coraz bardziej "wypasione" i filtry mają od lat w standardzie, nie wiem wprawdzie jakie, ale moi rodzice - okularnicy od zawsze - mają małe zmarszczki wokół oczu pomimo bogatej mimiki i pięćdziesiątki na karku
a ja znalazłam filtr, który nie podrażnia oczu - emulsja Avene. mam bardzo wrażliwe oczy, po wszystkim okropnie szczypią i łzawią, a jedynie po Avence nie
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:18   #1989
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

tak więc avenki górą
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:11   #1990
mhm_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 288
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

ja ostatnio zakupiłam właśnie soraye 30 do twarzy i teraz myślę o serum pod filtr, ze względu na wolne rodniki, które generuje... szukam jakichś konkretnych informacji, ale nigdzie nie mogę znaleźć chciałabym serum z witaminą c ze względu na jej właściwości i bardzo dobre opinie... Póki co wolałabym nie zamawiać polecanego serum z biochemii urody tylko skorzystać z zasobów apteki i stąd moja prośba: czy któraś z Wizażanek mogłaby dokładnie napisać co kupić i jak takie serum wyczarować? Albo odesłać mnie do postu gdzie jest to objaśnione, bo nie mogę znaleźć
mhm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 21:41   #1991
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziś testów filtrowych dzień pierwszy. Na pierwszy ogień poszedł Anthelios XL. Byłam zaskoczona tym, że jest tak rzadki Nie wiem, czy nałożyłam prawidłową ilość, ale w zagłębieniu dłoni miałam sporą kałużę i musiałam ją wklepać na dwa razy Rozsmarować się nie dało, bo porobiły się takie dziwne kłaczki (pod filtr nałożyłam HA).
Potem delikatnie nałożyłam podkład EDM i kiedy po 40 minutach zaczęłam błyszczeć, stwierdziłam, że spróbuję pierwszy raz w życiu skrobi (znaczy mąki ziemniaczanej ). Efekt? Zaczęłam się zastanawiać, po co wydałam kiedyś 50zł na Kryolana, bo właśnie po 5 godzinach od aplikacji filtra zaczęłam leciutko się świecić.
Hmm.... Spróbuję jeszcze parę razy, ale czy jest szansa, że znalazłam idealny filtr za pierwszym razem?
Ale zapewne go zdestabilizowałam, nakładając na niego bezpośrednio podkład - mimo, iż mineralny.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 11:26   #1992
lorane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 891
GG do lorane
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mhm_ Pokaż wiadomość
ja ostatnio zakupiłam właśnie soraye 30 do twarzy i teraz myślę o serum pod filtr, ze względu na wolne rodniki, które generuje... szukam jakichś konkretnych informacji, ale nigdzie nie mogę znaleźć chciałabym serum z witaminą c ze względu na jej właściwości i bardzo dobre opinie... Póki co wolałabym nie zamawiać polecanego serum z biochemii urody tylko skorzystać z zasobów apteki i stąd moja prośba: czy któraś z Wizażanek mogłaby dokładnie napisać co kupić i jak takie serum wyczarować? Albo odesłać mnie do postu gdzie jest to objaśnione, bo nie mogę znaleźć
W polskich aptekach prawie niemozliwe jest dostanie witaminy C w proszku, a gotowe tabletki zawieraja roznego rodzaju wypelniacze, takze nie da rady kupic w aptece produktow do samodzielnego wykonania serum.
Z gotowcow, ktore przychodza mi go glowy:
mozesz kupic krople z witamina c - juvit lub cevikap(tylko maja dosc sporo gliceryny, wiec nie wiem, czy dasz rade na dzien stosowac pod filtr)
Poza tym gotowe serum Auriga z 8% lub 15% witamina C lub kremy LRP redermic oraz active c.
lorane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 12:40   #1993
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mhm_ Pokaż wiadomość
ja ostatnio zakupiłam właśnie soraye 30 do twarzy i teraz myślę o serum pod filtr, ze względu na wolne rodniki, które generuje... szukam jakichś konkretnych informacji, ale nigdzie nie mogę znaleźć chciałabym serum z witaminą c ze względu na jej właściwości i bardzo dobre opinie... Póki co wolałabym nie zamawiać polecanego serum z biochemii urody tylko skorzystać z zasobów apteki i stąd moja prośba: czy któraś z Wizażanek mogłaby dokładnie napisać co kupić i jak takie serum wyczarować? Albo odesłać mnie do postu gdzie jest to objaśnione, bo nie mogę znaleźć
a czemu nie chcesz serum z BU? możesz je kupić za ok 20 zł - formule zdecydowanie lepszej od aptecznego serum aurigi (70-100zł w aptece w zależności od stężenie wit C)i zdecydowanie lepszej wchłanialności niż juvit. i wystarczy je tylko zmieszać
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 12:58   #1994
lorane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 891
GG do lorane
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a czemu nie chcesz serum z BU? możesz je kupić za ok 20 zł - formule zdecydowanie lepszej od aptecznego serum aurigi (70-100zł w aptece w zależności od stężenie wit C)i zdecydowanie lepszej wchłanialności niż juvit. i wystarczy je tylko zmieszać

Jestem tego samego zdania ale poniewaz napisalas, ze nie chcesz z BU, to pominelam ta sprawe
Mozesz tez w mazidlach zamowic kwas askorbinowy i np kwas hialuronowy i wykonac bardzo proste serum mieszajac te 2 produkty Cena rowniez ok 20zl i starczy na baardzo dlugo.
lorane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:11   #1995
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny, ile powinnam kupić filtrów na zimę? Dopiero zaczęłam Anthelios dermo-pediatrics - 150 ml, korzystam raczej codziennie i nie wiem w jaką ilość się zaopatrzyć. Acha, wiecie może gdzie dostanę go w promocji? Kupiłam tydzień temu 1 opak. z wodą termalną gratis, przetestowałam, nie zapchał - wróciłam dziś po jeszcze jeden do superpharm a tam pustki... bo był po 35 zł więc szukam wszędzie ale ceny normalne 60-70 zł.
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:31   #1996
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie znam filtra, który by nie szczypał...jeśli kogoś nie szczypie, to znaczy, że filtr nie dostał się nigdy do oka i tyle. Wszystkie kremy pod oczy są lekkie, łatwo się wchłaniają, wklepujemy je odrobinkę..a filtry? Kładziemy tonami pod oczy, obok oczu, na powieki, nic dziwnego, że czasem coś się dostaje do środka
Zdecydowana większość filtrów posiada w swoim składzie alkohol, więc to on często odpowiada za szczypanie czy podrażnienie. Filtry Avene nie posiadają alkoholu, dlatego są bardziej łagodne dla okolic oczu ja stosuję i mnie nic nie podrażnia
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:33   #1997
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

ja sie zgodze, avene szczypie mnie mniej niż inne filtry i to zauwazalnie mniej
juz nie mam czerwonych oczu, a rzeczywiscie pod oczy idzie filtru najwiecej
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 18:55   #1998
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziś na tapecie Photoderm Max 50+. Pierwsze wrażenie - koszmar, tłusta maź która nie chce się wchłonąć. Trwało to chyba prawie godzinę, resztki białego delikatnie rozsmarowałam. Powoli twarz przestała się świecić. Potem nałożyłam tylko trochę matującego Kryolana i w sumie od wielu godzin chodzę z matową twarzą (szok, podobno od filtrów człowiek szybko się błyszczy, a ja to błyszczę się zawsze!). Wniosek - jest ok, nie bieli, ale stanowczo za długo się wchłania. Może wersja Mat będzie lepsza
Nais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 19:24   #1999
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Zdecydowana większość filtrów posiada w swoim składzie alkohol, więc to on często odpowiada za szczypanie czy podrażnienie. Filtry Avene nie posiadają alkoholu, dlatego są bardziej łagodne dla okolic oczu ja stosuję i mnie nic nie podrażnia
Ja stosuję filtr mineralny dla alergików Mustela Krem Mineralny SPF 50+. Bez alkoholu, środków zapachowych,a co najważniejsze, bez parabenów. Bardzo przyjazny skład. Filtrom chemicznym dziękujemy
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 20:02   #2000
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli chodzi o gromadzenie zapasów filtrów na zimę, to właśnie wyhaczyłam miejsce, w którym jest co najmniej kilka lirenek 50, cena: 22,90 zł. Kiosk na skrzyżowaniu ul. Anielewicza i al. JP II. Gdyby któraś była mocno zdesperowana, a nie z Warszawy, to mogę zakupić i podesłać
dotka95, udało się znaleźć Lirenkę? Będę w Siedlcach najprawdopodobniej 10.10., gdyby coś, to pisz
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 20:13   #2001
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Jutro poszukam
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 20:47   #2002
Czarniawa228
Rozeznanie
 
Avatar Czarniawa228
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn, Warm.-Maz.
Wiadomości: 553
Talking Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Ja stosuję filtr mineralny dla alergików Mustela Krem Mineralny SPF 50+. Bez alkoholu, środków zapachowych,a co najważniejsze, bez parabenów. Bardzo przyjazny skład. Filtrom chemicznym dziękujemy
a czy stosujesz go z podkładem albo serum?? zaciekawił mnie ten krem

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Dziś testów filtrowych dzień pierwszy. Na pierwszy ogień poszedł Anthelios XL. Byłam zaskoczona tym, że jest tak rzadki Nie wiem, czy nałożyłam prawidłową ilość, ale w zagłębieniu dłoni miałam sporą kałużę i musiałam ją wklepać na dwa razy Rozsmarować się nie dało, bo porobiły się takie dziwne kłaczki (pod filtr nałożyłam HA).
Ja też dzisiaj stosowałam Antheliosa jakiś rzadki i trochę dziwnie pachnie..jakbym wyczuwała alkohol Nie jestem pewna czy dobrze nałożyłam ale po całym dniu nie świeciłam się jak oczy w rosole
Spróbuję jeszcze kilka razy.. ten gagatek przynajmniej dzisiaj oczu nie podrażnił..
Czarniawa228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 00:40   #2003
nadja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 157
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Mam pytanie czy mogę te mleczko Garniera stosować na twarz?

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ml,t11271.html

Mam skórę trądzikową i łatwo zapychającą się, a niestety na fotostabilne apteczne filtry mnie nie stać.
nadja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 07:47   #2004
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Zamieściłam swoją opinię o Soraya 60 dla dzieci. Wczoraj wybrałam sie na poszukiwania 45 (bardzo dobra wg KWC), ale dramat, w mojej mieścinie już praktycznie nigdzie nie ma kremów z filtrem
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 08:02   #2005
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Czarniawa228 Pokaż wiadomość
a czy stosujesz go z podkładem albo serum?? zaciekawił mnie ten krem

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------


Ja też dzisiaj stosowałam Antheliosa jakiś rzadki i trochę dziwnie pachnie..jakbym wyczuwała alkohol Nie jestem pewna czy dobrze nałożyłam ale po całym dniu nie świeciłam się jak oczy w rosole
Spróbuję jeszcze kilka razy.. ten gagatek przynajmniej dzisiaj oczu nie podrażnił..
odkąd LRP 'ulepszył' formuły, wszystkie antki mają alkohol denaturowy...
Cytat:
Napisane przez nadja Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy mogę te mleczko Garniera stosować na twarz?

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ml,t11271.html

Mam skórę trądzikową i łatwo zapychającą się, a niestety na fotostabilne apteczne filtry mnie nie stać.
to mleczko jest teraz w promocji w Naturze za 19,00. ja chciałbym je kupić do dłoni. nie wiem, czy nadaje się na twarz, bo ma alk.den. wysoko w składzie.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:42   #2006
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Zdecydowana większość filtrów posiada w swoim składzie alkohol, więc to on często odpowiada za szczypanie czy podrażnienie. Filtry Avene nie posiadają alkoholu, dlatego są bardziej łagodne dla okolic oczu ja stosuję i mnie nic nie podrażnia
Klorane spray 40 tez nie ma alkoholu Nie szczypie i nie migruje do oczu.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:53   #2007
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

No i nie znalazłam Lirenki Jutro jeszcze wejdę do paru aptek, może dostanę...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:54   #2008
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez salomi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile powinnam kupić filtrów na zimę? Dopiero zaczęłam Anthelios dermo-pediatrics - 150 ml, korzystam raczej codziennie i nie wiem w jaką ilość się zaopatrzyć. Acha, wiecie może gdzie dostanę go w promocji? Kupiłam tydzień temu 1 opak. z wodą termalną gratis, przetestowałam, nie zapchał - wróciłam dziś po jeszcze jeden do superpharm a tam pustki... bo był po 35 zł więc szukam wszędzie ale ceny normalne 60-70 zł.
Ponawiam pytanie... Ile filtrów zużywacie od jesieni do wiosny? Nie wiem jakie zapasy zrobić...
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 18:23   #2009
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez salomi Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie... Ile filtrów zużywacie od jesieni do wiosny? Nie wiem jakie zapasy zrobić...
po raz pierwszy zrobilam zapasy i wiem,ze grubo przesadzilam,ale lepiej miec wiecej niz mniej.. mam 4 filtry po 100ml, 2 po 50ml i 3 po 100ml
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 18:37   #2010
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna
Ja stosuję filtr mineralny dla alergików Mustela Krem Mineralny SPF 50+. Bez alkoholu, środków zapachowych,a co najważniejsze, bez parabenów. Bardzo przyjazny skład. Filtrom chemicznym dziękujemy

Cytat:
Napisane przez Czarniawa228 Pokaż wiadomość
a czy stosujesz go z podkładem albo serum?? zaciekawił mnie ten krem
Tak, stosuję najpierw coś lekkiego (głównie własnego pomysłu maziajstwa), po kilku minutach filtr, potem odczekuję i podkład. Jeśli wybieram podkład mineralny (ostatnio non stop mineralny, konkretnie EDM) to czekam 30 min., jeśli podkład tradycyjny to krócej. Mam tendencję do nakładania przesadnej dawki filtru, stąd wolę poczekać dłużej. Podkład rozprowadzam ostrożnie, raczej stemplując niż rozcierając. Jeśli interesuje Cię skład tego filtra (moim zdaniem świetny), to jest tu (ikonka Skład):
http://www.mustela.pl/pl/main.html#/...-nietolerancje
Nie ma jeszcze go w KWC (jest podobny filtr Musteli -stara wersja, o gorszym SPF i gorszym składzie). Zbieram się, zeby go zgłosić, bo mało jest filtrów czysto mineralnych o tym stopniu ochrony. Aha, i z tego co zdołałam znaleźć w necie, krem nie zawiera cząsteczek nano gdyby ktos pytał Wadą jest cena: zapłaciłam a aptece 67zł. W necie widzę dużo taniej, ale nie mam pewności czy to ta nowa wersja.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.