Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 08:21   #2701
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wzięłam to z forum dla zakręconych, nie odgrzebie póki co, w którym dokąłdnie miejscu, ale stosunkowo niedawno to wyczytałam. Wczesniej faktycznie utrzymywano, ze ten olej ma genialne własciwosci regeneracyjne, ale okazało się, ze jednak tak nie jest, ze ma za duze cząsteczki i nie wnika we włos, tylko pozostaje na zewnątrz. Działa jednak pozytywnie, bo wygłądza łuski włosa i ten staje się gładszy i ładniejszy.

moze niepotrzebnie porównałam to do silikonu, bo silikon nie robi nic poza oklejaniem, a lniany jednak działa, ale tylko na powierzchni.

ale jestem tylko zwykła wizażanką i mogłam cos pokręcic jak coś to mnie nie bijcie, bo nie chce nikogo wprowadzac w bład!
Mysiu nikt nie ma zamiaru Cie zlinczować.Zaciekawiła mnie Twoja wypowiedz dlatego poruszyłam ten temat.Jesteśmy tylko ludźmi i nie można wszystkiego wiedzieć ale podyskutować nie zaszkodzi i zawsze można się dowiedzieć dużo dobrych rzeczy.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 08:26   #2702
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

nie, w porządku, tylko pomyślałam sobie, że moze kogos wprowadziłąm w błąd, ze moze się wymądrzyłam, czy cos..

a dyskusja to bardzo wartościowa rozmowa, jak najbardziej


---
o rety ale się zaśliniłam na widok exell 8.13, któras wklejała zdjęcia na poprzedniej czy wczesniej stronie.. och!!!
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-10-19 o 08:39
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 09:19   #2703
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
nie, w porządku, tylko pomyślałam sobie, że moze kogos wprowadziłąm w błąd, ze moze się wymądrzyłam, czy cos..

a dyskusja to bardzo wartościowa rozmowa, jak najbardziej


---
o rety ale się zaśliniłam na widok exell 8.13, któras wklejała zdjęcia na poprzedniej czy wczesniej stronie.. och!!!
No piękna jest.Następne farbowanie u mnie będzie właśnie ta farbka.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 09:46   #2704
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny no własnie zastanawiam się czy spróbowac czy lepiej kupic od razu tego goldwella i już
jakbyś mi radziła??
a powiedz mi jak kupię jakąś tanią wodę 12% to mogę ją dodac do stockholmu czy koniecznie musi byc woda z loreal'a??
i jakbym ten stockholm dała to chyba nie powinien wyjśc tak biało jak wcześniej mi wychodził nie?? tylko wyjdzie tak jak Snow
bo przecież teraz nie będę dawała na podkład tylko normalnie na moje
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-19 o 09:48
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 10:21   #2705
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
wodę 12% to mogę ją dodac do stockholmu czy koniecznie musi byc woda z loreal'a??
Ewcia z tego co ja wiem, i z tego co pisała bunny chyba stronę wcześniej nie jest ważne jakiej firmy będzie oksydant, więc spokojnie możesz kupić jakąś 12%, niekoniecznie l'oreala.
Agatau czekamy na relacje chyba jakoś długo czekałaś na tą paczke, co?
mi zostały jeszcze tylko dwa dni do farbowania i już nie mogę się doczekać
a ostatnio poleciałam po pracy do rossmana po odżywkę isany do mycia włosów i durna kupiłam szampon wczoraj dokupiłam odżywkę (kosztowała 2,99 w promocji, tak jak i szampon), więc przy następnym myciu spróbuje tą metodę...
Snow to miał być komplement będąc wczoraj w rossmanie długo przyglądałam się tej farbce,którą używasz i tak mnie korciło ale nie wiem czy w ogóle by mi wyszło, chociaż z tego co pamiętam to też masz odrosty ciemny blond... póki co zobacze jak będą wyglądały moje włosy po alfaparfie, jeśli coś nie będzie mi się podobało to może spróbuje tą majiblond 902, bo ponoć kolor taki jak stockholm a ja raczej wole profesjonalne.
Mysia i Adzi robiłam kiedyś tą farbką excell kolor 7,13 (ciemny lodowy blond) i mi się podobała, nie wyszła jakoś strasznie ciemno chociaż chyba bardziej przypominała jasny brąz
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 10:29   #2706
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
No śliczne loczęta Szkoda, że z tyłu nie cykłaś.
Ale co tam, chyba jeszcze nie jedno weselicho przed Wami
To się chyba wybawiłaś na całego? [COLOR="Silver"]
nom dlatego ze byłam zainteresowana czym innym hehe
a teraz żadnego wesela już chyba nie będzie

yatta zakryłam buźke bo nie chciałam tak dużo mojej twarzy dawać na neta
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-10-19 o 10:30
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 10:39   #2707
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

paulcia dzięki Snow ma odrost średni blond z tego co pamiętam
a napisałaś, że wolisz profesjonalne farby to jaką teraz robisz??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 10:51   #2708
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
paulcia dzięki Snow ma odrost średni blond z tego co pamiętam
a napisałaś, że wolisz profesjonalne farby to jaką teraz robisz??
spoko w czwartek ide na farbowanie alfaparfem i jeśli będe zadowolona to będe zamawiała na allegro farby i później próbowała już w domu, jeśli coś będzie nie tak to pewnie przerzuce się na l'oreala majiblond i kolor 902, bo też mi się podoba, a jakoś najbardziej jestem przekonana do farb loreala. Jak jeszcze robiłam na brąz to bardzo spodobała mi się inoa, ale nie wiem jak wychodziły by blondy, z tego co na forum czytałam to raczej wszystkie żółkną, więc nie będę ryzykowała przynajmniej narazie a Ty na co się w końcu zdecydowałaś? postawiłaś na goldwella?
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 10:56   #2709
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Fakt długo czekalam na paczkę, od wpłaty tydzien.
Oczywiscie zdam relacje, choć pewnie mysi nie przebiję jeśli chodzi o porost

Yatamanka daj znać jak Stoskholm dał sobie rade. A moze naloz na odrost, jak nie wyjdzie poprawisz czymś np Syosem?

Adzi nie spimy a na uczelni siedzimy od 8 rano
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 10:57   #2710
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
spoko w czwartek ide na farbowanie alfaparfem i jeśli będe zadowolona to będe zamawiała na allegro farby i później próbowała już w domu, jeśli coś będzie nie tak to pewnie przerzuce się na l'oreala majiblond i kolor 902, bo też mi się podoba, a jakoś najbardziej jestem przekonana do farb loreala. Jak jeszcze robiłam na brąz to bardzo spodobała mi się inoa, ale nie wiem jak wychodziły by blondy, z tego co na forum czytałam to raczej wszystkie żółkną, więc nie będę ryzykowała przynajmniej narazie a Ty na co się w końcu zdecydowałaś? postawiłaś na goldwella?
szczerze?? to nie mam pojęcia
goldwell hmm, chciałabym bo ma piękne blondy, a strasznie a myślę też nad tym żeby kupic wodę 12% i kupic normalną farbę sklepową stockholm
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 11:09   #2711
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
szczerze?? to nie mam pojęcia
goldwell hmm, chciałabym bo ma piękne blondy, a strasznie a myślę też nad tym żeby kupic wodę 12% i kupic normalną farbę sklepową stockholm
właśnie przejrzałam palęte goldwella i muszę przyznać, że nie widząc palety kolorów na żywo nie kupiłabym tej farby, bo te blondy, choć jest ich bardzo dużo i pewnie są ładne to zdjęcia jakoś mnie nie przekonują, już prędzej zdecydowałabym się na jakiś brąz, a zwłaszcza te nowe, bo wyglądają super kurde znowu kusi mnie farbowanie na ciemno... a jeśli Ciebie tak to kusi to może spróbuj najpierw tak, bo prędzej czy później pewnie i tak spróbujesz, wiem to po sobie a jeśli coś nie wyjdzie (tfu tfu ) to w razie czego utleniacz już będziesz miala i tylko będziesz dokupywała farby, na które się zdecydujesz.
Agatau no fakt, Mysi porost jest zabójczy ile ja bym dała żeby taki mieća jak jeszcze przyjdzie mi je obciąć to już w ogóle...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 11:17   #2712
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
Ewcia z tego co ja wiem, i z tego co pisała bunny chyba stronę wcześniej nie jest ważne jakiej firmy będzie oksydant, więc spokojnie możesz kupić jakąś 12%, niekoniecznie l'oreala.
Agatau czekamy na relacje chyba jakoś długo czekałaś na tą paczke, co?
mi zostały jeszcze tylko dwa dni do farbowania i już nie mogę się doczekać
a ostatnio poleciałam po pracy do rossmana po odżywkę isany do mycia włosów i durna kupiłam szampon wczoraj dokupiłam odżywkę (kosztowała 2,99 w promocji, tak jak i szampon), więc przy następnym myciu spróbuje tą metodę...
Snow to miał być komplement będąc wczoraj w rossmanie długo przyglądałam się tej farbce,którą używasz i tak mnie korciło ale nie wiem czy w ogóle by mi wyszło, chociaż z tego co pamiętam to też masz odrosty ciemny blond... póki co zobacze jak będą wyglądały moje włosy po alfaparfie, jeśli coś nie będzie mi się podobało to może spróbuje tą majiblond 902, bo ponoć kolor taki jak stockholm a ja raczej wole profesjonalne.
Mysia i Adzi robiłam kiedyś tą farbką excell kolor 7,13 (ciemny lodowy blond) i mi się podobała, nie wyszła jakoś strasznie ciemno chociaż chyba bardziej przypominała jasny brąz
No bardzo mi się spodobał ten kolorek 8,13.Miałam postawić na 7,13 ale NIE NIE bo już na opakowaniu mnie przeraził ze taki ciemny.Bardzo się do nich przekonałam po przeczytaniu wątku o tych farbach bo ponoć się tak szybko wypłukują.A ja dziś pierwszy raz umyłam włosy i już zaczynają zmieniać kolor a przecież dopiero co farbowałam bo w sobotę.Mam nadzieje ze excell 813 utrzyma mi się dłużej na włosach niż exellence 8.13.

Agatu to tak wy to już działacie od rana.ja jeszcze się obijam do końca miesiąca i wracam do pracy. NARESZCIE!!!
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 11:22   #2713
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi to trzymam kciuki żebyś była zadowolona a ja zaczynam się zastanawiac czy po skończeniu opakowania Ha-pantotenu nie przerzucić sie na vitapil (wczoraj liczyłam tabletki vitapilu, które zostały z opakowania, które w trakcie zostawiłam i zostało mi ich 26 z 60) i kupić ten radical, który mysia poleca tylko kurcze ja rzadko kiedy mam czas na takie wcierki, bo jak nie praca to w weekendy szkoła, czasem jak olej na włosy daje to wtedy myje je o 5 rano ale przed wyjściem do pracy musze je wtedy suszyć, czego nie lubie, bo myśle,że wtedy to wszystko jest bezsensu... Tu nawilżam a za chwile susze...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-10-19 o 11:24
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 11:23   #2714
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No bardzo mi się spodobał ten kolorek 8,13.Miałam postawić na 7,13 ale NIE NIE bo już na opakowaniu mnie przeraził ze taki ciemny.Bardzo się do nich przekonałam po przeczytaniu wątku o tych farbach bo ponoć się tak szybko wypłukują.A ja dziś pierwszy raz umyłam włosy i już zaczynają zmieniać kolor a przecież dopiero co farbowałam bo w sobotę.Mam nadzieje ze excell 813 utrzyma mi się dłużej na włosach niż exellence 8.13.

Agatu to tak wy to już działacie od rana.ja jeszcze się obijam do końca miesiąca i wracam do pracy. NARESZCIE!!!
To jeszzcze masz 2 tyg wolne,super Ale widzę ze cieszysz sie ze wracasz do pracy

7,13 nie bierz, moze wyjsc brazowy, teraz masz super kolor
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 11:38   #2715
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

paulcia, 7.13 mogła wyjsc jak jasny brąz, to fakt, bo ta exelka wychodzi o ton ciemniej niz na opakowaniu, szczegolnie jak sie przetrzyma- wg wiekszosci wypowiedzi z forum, ale ja juz miałam na poziomie 6/7 i byłam zdruzgotana tym faktem, dlatego jakbym celowała w tym kierunku, to jednak o ton wyzej 8.13 Aczkolwiek na pewno kolorek był piekny.

no własnie z tym trzymaniem 10 minut.. trzeba miec burze w rękach. Ja tam powoli, jak żółw ocieżale, przedziałek po przedziałku farbe nawalę a potem czekam i zegarową mam rozterkę czy nie wceluję kolorem w udrękę

agatau, porośniesz i Ty ja sie stresuje codziennie, że mi zaraz ten porost stanie i p..upa. A na wiosnę to juz chce jakies 35cm Na razie mam 29 cm z lewej strony głowy a z prawej 27. Bo krzywo mnie obcięła wredota jedna. Ale jets nieźle, bo wyszłam od niej połtora miesiaca temu z długoscia 23cm
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 11:43   #2716
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
Adzi to trzymam kciuki żebyś była zadowolona a ja zaczynam się zastanawiac czy po skończeniu opakowania Ha-pantotenu nie przerzucić sie na vitapil (wczoraj liczyłam tabletki vitapilu, które zostały z opakowania, które w trakcie zostawiłam i zostało mi ich 26 z 60) i kupić ten radical, który mysia poleca tylko kurcze ja rzadko kiedy mam czas na takie wcierki, bo jak nie praca to w weekendy szkoła, czasem jak olej na włosy daje to wtedy myje je o 5 rano ale przed wyjściem do pracy musze je wtedy suszyć, czego nie lubie, bo myśle,że wtedy to wszystko jest bezsensu... Tu nawilżam a za chwile susze...
No ale się poświęcasz dla swoich włosków.O 5 rano wstawać dla nich
Ale dobrze życzę powodzenia w poroście włosków.Ja tam nie lubię takich suplementów w kapsułkach.Jedyne co zażywam to naturalny tran i len ale len to parze sama nie w kapsułkach.Ogólnie stawiam na zdrowe jedzonko.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To jeszzcze masz 2 tyg wolne,super Ale widzę ze cieszysz sie ze wracasz do pracy

7,13 nie bierz, moze wyjsc brazowy, teraz masz super kolor
No nie,nie wezmę tego 7.13.Zdaje sobie z tego sprawę ze wyjdzie ciemno.A po za tym to chyba znak był bo zeszłam z 6 drogerii i w żadnej nie było 7.13 a 8.13 były wszędzie
Tak już bym wróciła do pracy najchętniej.Mam dosyc siedzenia w domu.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 11:56   #2717
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
właśnie przejrzałam palęte goldwella i muszę przyznać, że nie widząc palety kolorów na żywo nie kupiłabym tej farby, bo te blondy, choć jest ich bardzo dużo i pewnie są ładne to zdjęcia jakoś mnie nie przekonują, już prędzej zdecydowałabym się na jakiś brąz, a zwłaszcza te nowe, bo wyglądają super kurde znowu kusi mnie farbowanie na ciemno... a jeśli Ciebie tak to kusi to może spróbuj najpierw tak, bo prędzej czy później pewnie i tak spróbujesz, wiem to po sobie a jeśli coś nie wyjdzie (tfu tfu ) to w razie czego utleniacz już będziesz miala i tylko będziesz dokupywała farby, na które się zdecydujesz.
Agatau no fakt, Mysi porost jest zabójczy ile ja bym dała żeby taki mieća jak jeszcze przyjdzie mi je obciąć to już w ogóle...
ale ja widziałam paletę goldwella na żywo i kolory są identyczne jak w internecie

Dziewczyny tak Wam powiem szczerze, że tak mówię o tym przyciemnianiu a dzisiaj popatrzyłam w lustro i pasuje mi ten jasny blond
juz nie wiem co robic...wkleję później zdjęcia to ocenicie
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 12:09   #2718
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny daję Wam zdjęcia, oceńcie
powiem Wam, że na tych zdjęciach tak ślicznie ten blondzik wyszedł, w ogóle jak nie biały, tylko własnie taki kremowy, mleczny jak chciałam
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 12:11   #2719
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No ale się poświęcasz dla swoich włosków.O 5 rano wstawać dla nich
Ale dobrze życzę powodzenia w poroście włosków.Ja tam nie lubię takich suplementów w kapsułkach.Jedyne co zażywam to naturalny tran i len ale len to parze sama nie w kapsułkach.Ogólnie stawiam na zdrowe jedzonko.
dzięki ja ogólnie tabletki biore po kryjomu, bo mój TŻ ciągle mi mówi, że mam śliczne włosy i mam nie brać żadnych tabletek, m.in. dlatego też wtedy odpuściłam sobie ten vitapil, bo już miałam dość jego marudzenia, i jak ostatnio przez przypadek zobaczył w mojej torebce ha-pantoten to myślałam, że mnie rozwali ale i tak póki co biore dalej, własnie chciałam się skusić na ten len,który pijesz, ale jak wspominałaś o jakiś glutkach to aż mnie skręca tym bardziej, że pokrzywe ledwo daje rade pić, bo chce mi sie wymiotować, myślałam, że sie jakoś przyzwyczaje, ale narazie nie jest lekko. a dla moich włosów gotowa jestem zrobić wszystko i choćby mi każdy mówił, że już są mega ładne to dla mnie to i tak byłoby za mało...
mysia mi wtedy tą farbę nakładała przyjaciółka i to w takim tempie, że masakra bałam się, że nierówno złapie,ale było ok, a farbę nie trzymałam 10min a chyba 7 czy nawet 6, bo bałam się ciemnego koloru.

Ewcia jak dla mnie to są w ogóle mega białe włosy ładnie w nich wyglądasz, ale ja siebie w takiej bieli nie wyobrażam

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-10-19 o 12:14
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 12:19   #2720
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Fakt długo czekalam na paczkę, od wpłaty tydzien.
Oczywiscie zdam relacje, choć pewnie mysi nie przebiję jeśli chodzi o porost

Yatamanka daj znać jak Stoskholm dał sobie rade. A moze naloz na odrost, jak nie wyjdzie poprawisz czymś np Syosem?

Adzi nie spimy a na uczelni siedzimy od 8 rano
Mam stockholm i wodę 12% ale nie wiem jak to położyć, bo na odrosty to wiadomo, a potem na resztę włosów jak? ile tej wody dodać by obniżyć stężenie?


Ewciu ja mam taki sam kolorek - jak przeglądam się w lustrze to sama sobie się podobam i mężowi też - ale mimo wszystko wydaje mi się, że jest za jasny :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 12:21   #2721
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny daję Wam zdjęcia, oceńcie
powiem Wam, że na tych zdjęciach tak ślicznie ten blondzik wyszedł, w ogóle jak nie biały, tylko własnie taki kremowy, mleczny jak chciałam
No jak zrobiłaś fotki na niebieskim tle to nie dziw się ze wyszły Ci ciut inne,takie srebrzyste.Jak dla mnie to one są za biale.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 12:26   #2722
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

EWcia jestes ladna Dziewczyna Ale wlosy masz za biale, jak dla mnie za sztuczny kolor. Mysle ze urody dodałby Ci naturalniejszy odcien, bo buzie masz sliczną, a taki bialy kolor ani troche nie podkresla jej piękna
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 12:50   #2723
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ewcia, słonko, to są własnie białe włosy, nie wmówisz nam, że wcale nie są białe może przy kartce papieru są kremowe czy nawet ciemniejsze, ale jak an włoski to białe jak mleko

Nie jestem zwolenniczką tak jasnych włosów, ale ewcia jest dla mnie przykąłdem, ze można wyglądac w nich fantastycznie. Pewnie w ciemniejszym popielatym blondzie, tez byłoby ładnie, ale chdzoi mi o to, że mimo tak jasnego kolor, włoski sa w super stanie, buzia nie wyglada ani kiczowato ani wyzywająco i jest w niej cos słodkiego. Wyglądasz jak laleczka, ale nie lalunia. Ja jestem na TAK. Ale na pewno przyjdzie taka chwila, ze bedziesz chciała cos ciemniejszego
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 12:55   #2724
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny mam pytanie - półtorej miesiąca temu farbowałam lodowym blondem castinga, jakiś miesiąc wcześniej też tym samym. Całe włosy mam na poziomie 9 - ciepłym ale nie złotym, niektóre pasemka jaśniejsze (poziom 10), potem tak ze 3 cm przy głowie odrost sprany po castingach - złoty mysle poziom 7-8 i mój mały mysi odrost (ok 1 cm). Chciałabym troszkę przyciemnić całość do poziomu 8 (np. garnier naturals 8). Ostatecznie osiągnąć blond 7-8 poziom neutralny.

Pytanie jak to zrobić?
Bardzo Was proszę o pomoc i poradę.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 12:57   #2725
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia ja myslalam o cztmś ciemniejszym ale nie bardzo dla Ewci, naturalniejszym. Ewcia jest młoda i lepiej żeby wygladala swiezo i dziewczęco niz sztucznie. Oczywiście wygląda pieknie, ale ja bym na Jej miejscu zrobila sobie kolor nawet taki jak ma ta Krupa czy jak jej tam co prowadzi Top Model na TVN. Ewci cieplejszy akcent na pewno by sie przydał. Jasne włoski, cieplejsze REFLEKSY-nie pasemka. Ale na pewno nie białe wloski.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:04   #2726
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

tez sobie mowie ze moje nie sa biale ale kremowe innym sie podobam ale jak wlasnie patrze w lustro to z kazdym dniem chce sie ich pozbyc bo " cos mi nie pasuje".
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:06   #2727
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

To wg mnie nie zależy od wieku osoby. Ale biale wlosy nie dodają urody, blasku ani wdzieku Moim zdaniem ciemniejsze blondy, poziom nawet 11 (to juz nie biel) przeplatane refleksami sa bardzo kobiece, świeże i urocze. Sama marze o refleksach
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:08   #2728
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

ja jestem ciekawa co mi wyjdzie po tych garnierach, czy w ogole mi cos przyciemni. w sobote farbuje i zdam relacje
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:11   #2729
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
paulcia, 7.13 mogła wyjsc jak jasny brąz, to fakt, bo ta exelka wychodzi o ton ciemniej niz na opakowaniu, szczegolnie jak sie przetrzyma- wg wiekszosci wypowiedzi z forum, ale ja juz miałam na poziomie 6/7 i byłam zdruzgotana tym faktem, dlatego jakbym celowała w tym kierunku, to jednak o ton wyzej 8.13 Aczkolwiek na pewno kolorek był piekny.

no własnie z tym trzymaniem 10 minut.. trzeba miec burze w rękach. Ja tam powoli, jak żółw ocieżale, przedziałek po przedziałku farbe nawalę a potem czekam i zegarową mam rozterkę czy nie wceluję kolorem w udrękę

agatau, porośniesz i Ty ja sie stresuje codziennie, że mi zaraz ten porost stanie i p..upa. A na wiosnę to juz chce jakies 35cm Na razie mam 29 cm z lewej strony głowy a z prawej 27. Bo krzywo mnie obcięła wredota jedna. Ale jets nieźle, bo wyszłam od niej połtora miesiaca temu z długoscia 23cm
mysiu a mogłabyś mi powiedziec czy te tabletki vitapilu są duże?? czy sporo więsksze od srzypovity??? bo sie boje ze jak go kupie mogą być wielkie... i wtedy klops
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:23   #2730
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
ja jestem ciekawa co mi wyjdzie po tych garnierach, czy w ogole mi cos przyciemni. w sobote farbuje i zdam relacje
Wyjdzie Jak mi wyszło to i Tobie wyjdzie

Taki kolor jest ladny (pomijajac kobiete ze zdjecia bo jest dość solidnie "zrobiona" wiec nawet ciężko ją ocenic)

http://koneser.interia.pl/galerie/hi...,1027936,2,522

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-19 o 13:25
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.