Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 13:09   #3181
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Magic jest tylko w Douglas'ie i to za 160 zł
Sephora go wycofała dość dawno temu

a jak to zrobiłaś, że wyszło ci 80 zł?
Bo dziś jest Magic na tru za 104 zł a -15% daje 88,40 zl
Masz jakąś dodatkową zniżkę jeszcze?
Nie, Sephora go nie wycofala .

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
no to rewelacja
to bierz jeszcze coś, bo rzadko Tru tak rozpieszcza nas ostatnio
a te pomadki CK to są bardzo fajne, niedawno były też dodawane do zamówień. będziesz zadowolona
zrobiłabym ci swatch z nr 1 Magica, ale jestem w pracy.
jednak skoro nie masz białej cery jak ja, to nr 1 będzie nie dla ciebie
Ja mam jasna skore i "1" jest dla mnie o wiele za ciemna.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-12-17 o 13:12
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:10   #3182
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
beeets nie ma co z tym magic 01 kombinować, bo wszyscy mi tu zgodnie mówią, że nie dla mnie

Pomadkę wzięłam czerwoną Nie wiem co mi odbiło z czerwieniami ostatnio...
to gratuluję zakupów i aniołek kliknięty
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:14   #3183
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to gratuluję zakupów i aniołek kliknięty
Poszalałabym bardziej, ale sobie ostatnio zrobiłam okołoświąteczne zakupy kosmetyczne w postaci 3 palet sleeka (i 3 jeszcze lecą, bo się zauroczyłam na amen), 100ml edt szanelki, bazy pod cienie, 5 lakierów OPI, pakietu sampli z lauressa i teraz to... no po prostu czysta przyzwoitość (i portfel) nie pozwala na więcej

Dzięki za aniołka
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:26   #3184
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
moja tez córa zarekwirowała i tylko ta sie czesze a;e fakt ze ma piękne błyszczące włosy i nic sie nie elektryzują a do mnie leci wersja kompaktowa)
Dokładnie tak jak piszesz Włoski lśnią i córci i moje, nic a nic się nie elektryzują
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
ja mam bardzo wrażliwą cerę i odkąd stosuję BB wszystkie zaczerwienienia się uspokoiły

Ma rację, faktycznie nic nie boliWczoraj pierwszy raz się uczesałam i dziś cały czas głaskam włosy są takie mięciutkie
Ja jeszcze nie mam Lioele, będę musiała kliknąć

Moja Kamila teraz mówi, że uwielbia czesanie Wcześniej słyszałam tylko "mamo, ale pamiętaj: nie mocno i nie szybko. Ale i tak ją coś zabo,,,,,,,ociaż włosy ma proste, a nie kręcone jak moje Teraz czesanie jej jest przyjemnie i dla niej i dla mnie - rewelka
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

strasznie mi sie podobaja historie o corkach/kotach kradnacych szczotki to wlasnie pokazuje jej fenomen, bo w koncu dziecko ciezko zachecic do czesania
Święta racja

Słuchajcie Kochane. Zadzwoniłam do Warszawy na numer reklamacyjny w poszukiwaniu przesyłki z tru wysłanej w dniu 2.12. Od dnia 8.12 ma status - oczekiwanie na odprawę celną. Dzwoniłam 9.12 do Wawy i powiedziano mi, że przesyłka niby wyszła ze Szwecji i powinna być u nich, ale niestety fizycznie jej nie ma. Powiedziała, zebym zadzoniłą nieco później, bo co chwilę przylatują samoloty z przesyłkami. Zadzwoniłam dopiero dzisiaj, bo nadal nie mam paczki, a status dalej taki sam. Babka mnie poznała i powiedziała to samo, że jeszcze nie dotarła, chociaż widzi, że niby wyszła ze Szwecji. Czekałam więc na linii, a ona dzwoniła gdzieś dalej. Słyszałam w tle jak jej ktoś powiedział, że te ładunki idą ze Szwecji przez Londyn Podała tam komuś numer ładunku ze Szwecji, bo ma bardzo dużo telefonów odnośnie tego ładunku (już jej miałam powiedziec, że to kumpele z truskawki pewnie dzwonią, ale się powstrzymałam ) Suma, sumarum, powiedziała, że należałoby skontaktować się z nadawcą, żeby wszczął ze swojej strony poszukiwania ładunku. Bo ładunek ze Szwecji wyszedł, a do Londynu jakby nie doszedł - nie mówiąc już o Polsce

Która anglojęzyczna truskaweczka napisałaby parę słów do Zenia, że zaginęły nasze paczki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:35   #3185
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Tzn. Truskawa mi zrobiła, a nie ja ja kliknełam po 104zł na konto, na którym mam tylko -7,5%, ale dodatkowo mi dali -15% + gratis CK lipstick i wyszło 80,60zł
ja też chce -15% kupuje u nich od trzech lat i nigdy nic takiego nie dostałamwstrętny Zenek
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:47   #3186
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

ogladam sukienki na asosie i mi sie podobaja, bezczelne
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:17   #3187
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałam kupić korektor Laura Mercier Undercover : http://pl.strawberrynet.com/makeup/l.../49101/#DETAIL

Czy może któraś z Was go miała? Jak z wydajnością? Widzę, że ma dość małą pojemność.. Wyszukałam o nim jednak całkiem niezłe opinie na internecie, ale chciałam się jeszcze Was doradzić
Zastanawiam się jednak nad kolorem.. Wydaje mi się, że takie najbardziej optymalne są: for fair skin tones i for fair to medium skin tones. Jak sądzicie?

A i jeszcze czy cena podana na truskawce jest regularną ceną tego korektora czy jest może jakaś promocja?
Dostałam swój 2 dni temu, więc nie mogę się wypowiadać na temat wydajności. Zresztą na razie nie wiem sama co o nim myśleć. Mam zestaw 01 - to po lewej jest w jasnożółtym kolorze, mocno kryje, ale jest bardzo twarde. Na MUA czytałam instrukcje stosowania, powinno się toto nakładać na mocno nawilżoną skórę. Ale pod oczy imho nie da rady. To po prawej jest maślane, w łososiowym kolorze który w pierwszej chwili przeraża, ale pod oczami wygląda ok. Muszę jeszcze potestować, na razie odczucia mam mieszane.

Nie wiem jaką cenę miał ten korektor wcześniej, ale teoretycznie jest teraz w promocji.

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Ostatnie moje pytanko do Was to czy może w tym wątku organizujecie jakieś zbiorowe zamówienia z truskawki?
James, Pani do Ciebie!

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak piszesz Włoski lśnią i córci i moje, nic a nic się nie elektryzują

Moja Kamila teraz mówi, że uwielbia czesanie Wcześniej słyszałam tylko "mamo, ale pamiętaj: nie mocno i nie szybko. Ale i tak ją coś zabo,,,,,,,ociaż włosy ma proste, a nie kręcone jak moje Teraz czesanie jej jest przyjemnie i dla niej i dla mnie - rewelka

Święta racja

Słuchajcie Kochane. Zadzwoniłam do Warszawy na numer reklamacyjny w poszukiwaniu przesyłki z tru wysłanej w dniu 2.12. Od dnia 8.12 ma status - oczekiwanie na odprawę celną. Dzwoniłam 9.12 do Wawy i powiedziano mi, że przesyłka niby wyszła ze Szwecji i powinna być u nich, ale niestety fizycznie jej nie ma. Powiedziała, zebym zadzoniłą nieco później, bo co chwilę przylatują samoloty z przesyłkami. Zadzwoniłam dopiero dzisiaj, bo nadal nie mam paczki, a status dalej taki sam. Babka mnie poznała i powiedziała to samo, że jeszcze nie dotarła, chociaż widzi, że niby wyszła ze Szwecji. Czekałam więc na linii, a ona dzwoniła gdzieś dalej. Słyszałam w tle jak jej ktoś powiedział, że te ładunki idą ze Szwecji przez Londyn Podała tam komuś numer ładunku ze Szwecji, bo ma bardzo dużo telefonów odnośnie tego ładunku (już jej miałam powiedziec, że to kumpele z truskawki pewnie dzwonią, ale się powstrzymałam ) Suma, sumarum, powiedziała, że należałoby skontaktować się z nadawcą, żeby wszczął ze swojej strony poszukiwania ładunku. Bo ładunek ze Szwecji wyszedł, a do Londynu jakby nie doszedł - nie mówiąc już o Polsce

Która anglojęzyczna truskaweczka napisałaby parę słów do Zenia, że zaginęły nasze paczki
Też dzwoniłam do Wawy w poszukiwaniu swoich paczek, pani była niechętna do współpracy (może jak słyszy o paczkach ze Szwecji to dostaje już gorączki ) i moich nigdzie nie ma. Pocieszam się tylko, że paczki, która od 2 dni mam tez nie ma teoretycznie w systemie PP (sprawdzałam na stronie sledzenie-coś tam) i licze na to, że jednak przyjdzie przed Świętami.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 15:19   #3188
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez niebieska.kredka Pokaż wiadomość


james, pani do ciebie!
.
:d:d

btw: wciaz nie widac emotek, gdy wysyla sie tylko je

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-12-17 o 15:22
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 16:39   #3189
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Też dzwoniłam do Wawy w poszukiwaniu swoich paczek, pani była niechętna do współpracy (może jak słyszy o paczkach ze Szwecji to dostaje już gorączki ) i moich nigdzie nie ma. Pocieszam się tylko, że paczki, która od 2 dni mam tez nie ma teoretycznie w systemie PP (sprawdzałam na stronie sledzenie-coś tam) i licze na to, że jednak przyjdzie przed Świętami.
Mówiła, że ma bardzo dużo telefonów w sprawie przesyłek ze Szwecji No to może w takim razie jeszcze dotrą do świąt
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 16:47   #3190
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mówiła, że ma bardzo dużo telefonów w sprawie przesyłek ze Szwecji No to może w takim razie jeszcze dotrą do świąt
Mam nadzieję, mam tam prezent gwiazdkowy i maskę Fekkai (wiadomo którą )
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:17   #3191
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, mam tam prezent gwiazdkowy i maskę Fekkai (wiadomo którą )
Aaaaa, tęęęęęe maskę No to cenna ta przesyłka Twoja U mnie w paczce lecą Micele Lancome i krem Lancome
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 17:19   #3192
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

ja mam dwa prezenty gwiazdkowe

a mialam je w poniedzialek wysylac juz do domu
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:33   #3193
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Nie wiem czy to nasza poczta tak nawala, czy inne. Ale paczki nadanej w poniedziałek z Łodzi też nie mam do tej pory. Ja rozumiem, że Święta, że zima, ale ani jedno ani drugie to nie są jakieś niespodziewane zdarzenia losowe, które mogą sparaliżować wszystko i wszystkich. Tak mi się przynajmniej wydawało, ale pewnie jestem w błędzie.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:50   #3194
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to nasza poczta tak nawala, czy inne. Ale paczki nadanej w poniedziałek z Łodzi też nie mam do tej pory. Ja rozumiem, że Święta, że zima, ale ani jedno ani drugie to nie są jakieś niespodziewane zdarzenia losowe, które mogą sparaliżować wszystko i wszystkich. Tak mi się przynajmniej wydawało, ale pewnie jestem w błędzie.
nie wiem co jest, ja wczoraj wyslalam list do krakowa i dzisiaj juz byl, mama mi wyslala dwa dni temu paczke i dzisiaj ja dostalam.


Nie kusi Was Bobbi Brown dwie sztuki rozświetlacza za125?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:09   #3195
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
zastosowalam http://pl.strawberrynet.com/skincare.../94005/#DETAIL i po raz kolejny planuje telepatycznie przekonac Zenia, zeby wrzucil to w promocji znow kto sie przylacza?
Oczywiście ja, jestem czcicielką Borghese a szczególnie tego zestawu (i może maseczki błotnej jak ją wypróbuje)
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja
Dim nie no - rewela ten suchy szampon 30 min to tyle mi nie zajmuje nawet umycie, rozczesanie, wysuszenie i ulozenie


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Lioele i Misha PC stawiam na równi
Dzięki, tak podpytuje bo bardzo mi podeszło kilka rzeczy, które polecałaś, chyba mamy podobne gusta

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Słuchajcie Kochane. Zadzwoniłam do Warszawy na numer reklamacyjny w poszukiwaniu przesyłki z tru wysłanej w dniu 2.12. Od dnia 8.12 ma status - oczekiwanie na odprawę celną. Dzwoniłam 9.12 do Wawy i powiedziano mi, że przesyłka niby wyszła ze Szwecji i powinna być u nich, ale niestety fizycznie jej nie ma. Powiedziała, zebym zadzoniłą nieco później, bo co chwilę przylatują samoloty z przesyłkami. Zadzwoniłam dopiero dzisiaj, bo nadal nie mam paczki, a status dalej taki sam. Babka mnie poznała i powiedziała to samo, że jeszcze nie dotarła, chociaż widzi, że niby wyszła ze Szwecji. Czekałam więc na linii, a ona dzwoniła gdzieś dalej. Słyszałam w tle jak jej ktoś powiedział, że te ładunki idą ze Szwecji przez Londyn Podała tam komuś numer ładunku ze Szwecji, bo ma bardzo dużo telefonów odnośnie tego ładunku (już jej miałam powiedziec, że to kumpele z truskawki pewnie dzwonią, ale się powstrzymałam ) Suma, sumarum, powiedziała, że należałoby skontaktować się z nadawcą, żeby wszczął ze swojej strony poszukiwania ładunku. Bo ładunek ze Szwecji wyszedł, a do Londynu jakby nie doszedł - nie mówiąc już o Polsce
Przypomniało mi się że w tamtym roku przed swietami też była taka sytuacja że paczki pogineły. Ja pamietam że czekałam na Bagno Borghese. I chyba miesiąc nie przyszło, Zenek kazał czekać, potem wysłał nową paczkę i zabronił odbierać tej pierwszej jak by doszła, a ona doszła jakoś tydzien po tej drugiej i kobieta na mnie na poczcie tak krzywo patrzyla ze jej nie chce, i nie wiedziala co robic z taka paczka z Hong Kongu. Ale to trwało w sumie chyba gdzieś ze dwa miesiące. No ale morał taki że u Zenia nic nie ginie Tak wiec moze znowu podobna sytuacja
Ja czekam na dwie paczki z Truskawy, na szczęscie nie zależy mi na czasie więc mogę je dostać nawet w styczniu.

No ale gorsza sprawa z suchymi szamponami, których ciągle nie ma

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
ja też chce -15% kupuje u nich od trzech lat i nigdy nic takiego nie dostałamwstrętny Zenek
Ja też nie
Dziewczyny pytałam tu kiedyś ale ciągle nie wiem, czy taką zniżkę można wykorzystać tylko raz, czy można zrobić z niej kilka zamówień?

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
James, Pani do Ciebie!
.
ale tu dziś smiesznie
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:15   #3196
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość

Nie kusi Was Bobbi Brown dwie sztuki rozświetlacza za125?

Dwie sztuki to sklad calego zestawu (pedzel+rozswietlacz) .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:18   #3197
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja też nie
Dziewczyny pytałam tu kiedyś ale ciągle nie wiem, czy taką zniżkę można wykorzystać tylko raz, czy można zrobić z niej kilka zamówień?
chyba tylko raz, bo próbowałam zrobić drugie zamówienie, żeby sprawdzić czy dalej będzie rabat, ale nie było ... a jako ciekawostkę powiem, że tego z dodatkowym rabatem mi nie policzyło do puli zamówień - przy tamtym pokazało, że to 18. i teraz znowu pokazało, że 18?

Może to losowo dawali co któremuś tak przypadkowi...?

jeszcze mam głupie pytanie cytat w podpisie masz... z Hitcha? Czy ja jestem taki kulturalny ignorant i nie znam oryginału??
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2010-12-17 o 18:21
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:20   #3198
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Dostałam swój 2 dni temu, więc nie mogę się wypowiadać na temat wydajności. Zresztą na razie nie wiem sama co o nim myśleć. Mam zestaw 01 - to po lewej jest w jasnożółtym kolorze, mocno kryje, ale jest bardzo twarde. Na MUA czytałam instrukcje stosowania, powinno się toto nakładać na mocno nawilżoną skórę. Ale pod oczy imho nie da rady. To po prawej jest maślane, w łososiowym kolorze który w pierwszej chwili przeraża, ale pod oczami wygląda ok. Muszę jeszcze potestować, na razie odczucia mam mieszane.

Nie wiem jaką cenę miał ten korektor wcześniej, ale teoretycznie jest teraz w promocji.


James, Pani do Ciebie!

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Ślicznie dziękuję Ci za odpowiedź choć przyznam że teraz nabrałam trochę wątpliwości co do zakupienia tego korektora.. Zestaw 01 to jest ten 'for fair skin tones'? Mogę zapytać jaką masz karnację? Chciałabym jakoś dobrać możliwie najbardziej odpowiedni kolor bo wiem że dobry kolor to już połowa sukcesu

Korektor ten potrzebuję tylko do ukrycia cieni pod oczami, z którymi walczę od dawna, a które mam od dziecka niestety Sugerowałam się bardzo dobrymi opiniami tego korektora na zagranicznych forach, ale teraz już sama nie wiem..
Najbardziej mi zależy żeby ten korektor choć trochę przykrył mi te cienie i najważniejsze żeby nie właził w drobne zmarszczki/zagłębienia powieki i nie wyglądał tak 'ciężko' pod oczami, jak tynk
Czy Twoim zdaniem ten korektor spełniłby moje wymagania?

Jameston, jeśli zdecyduję się na zakupienie tego korektora, to mogłabym liczyć na Twoją pomoc w zamówieniu bo niestety nie mam możliwości wpłaty na zagraniczne konta
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:25   #3199
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dzien dobry kobietki!

uzylam dzisiaj suchego szampony- zapach tropikalny, jak ktos lubi kokos to bedzie zadowolony
ale szampon MASAKRA!!
nalozylam na wlosy...odzczekalam te pare minut i szczotkuje...
i co??? i nie chce zejsc!
no to szczotkuje dalej..mija 10min a ja mam nadal widoczne biale slady na wlosach....ok szczotkuje dalej...schodzi...tyle, ze schodzi platami, ktore wygladaja jak lupiez! a ze mam ciemne klaki to wyobrazcie sobie jak to wygladalo...ogolnie bawilam sie z wlosami 30min i wyciagalam te "lupiezowe" paprochy...
masakra jakas!
Dimi, ty chyba coś nie tak z tym szamponem zrobiłaś Ja też mam ciemne włosy i u mnie paprochów nie było A wmasowałaś po popsikaniu? No i najlepiej wyszczotkować szczotką np. z naturalnego włosia (ważne żeby miała gęste włosie/ząbki). Daj mu jeszcze szansę bo ja uważam, że jest świetny
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 18:35   #3200
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję Ci za odpowiedź choć przyznam że teraz nabrałam trochę wątpliwości co do zakupienia tego korektora.. Zestaw 01 to jest ten 'for fair skin tones'? Mogę zapytać jaką masz karnację? Chciałabym jakoś dobrać możliwie najbardziej odpowiedni kolor bo wiem że dobry kolor to już połowa sukcesu

Korektor ten potrzebuję tylko do ukrycia cieni pod oczami, z którymi walczę od dawna, a które mam od dziecka niestety Sugerowałam się bardzo dobrymi opiniami tego korektora na zagranicznych forach, ale teraz już sama nie wiem..
Najbardziej mi zależy żeby ten korektor choć trochę przykrył mi te cienie i najważniejsze żeby nie właził w drobne zmarszczki/zagłębienia powieki i nie wyglądał tak 'ciężko' pod oczami, jak tynk
Czy Twoim zdaniem ten korektor spełniłby moje wymagania?
Teraz jestem w kolorze 010 Teint Miracle Lancome, 021 Diorskin Nude, trochę jaśniejsza niż 36 DW. Cieni nie mam, więc w tym temacie nie pomogę, ale jutro mogę postarać się zrobić zdjęcie i wkleić do wątku. Tak jak pisałam wcześniej na razie mam mieszane uczucia i trudno mi ocenić ten kosmetyk.


Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Jameston, jeśli zdecyduję się na zakupienie tego korektora, to mogłabym liczyć na Twoją pomoc w zamówieniu bo niestety nie mam możliwości wpłaty na zagraniczne konta
Nie, nie, to nie tak, to był żart . No dobra, napiszę to: na Tru nie ma wspólnych zamówień po przesyłka jest bezpłatna, a płacić można PayPalem. Nie potrzeba zatem żadnych zagranicznych kont. Wszystko jest bardzo ładnie opisane w pierwszym poście każdej części wątku.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:39   #3201
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Teraz jestem w kolorze 010 Teint Miracle Lancome, 021 Diorskin Nude, trochę jaśniejsza niż 36 DW. Cieni nie mam, więc w tym temacie nie pomogę, ale jutro mogę postarać się zrobić zdjęcie i wkleić do wątku. Tak jak pisałam wcześniej na razie mam mieszane uczucia i trudno mi ocenić ten kosmetyk.


Dobrze, to super, jak możesz to wklej fotki
Mi właśnie zależy na ukryciu cieni, tylko i wyłącznie

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość



Nie, nie, to nie tak, to był żart . No dobra, napiszę to: na Tru nie ma wspólnych zamówień po przesyłka jest bezpłatna, a płacić można PayPalem. Nie potrzeba zatem żadnych zagranicznych kont. Wszystko jest bardzo ładnie opisane w pierwszym poście każdej części wątku.

Przepraszam za brak zorientowania i niedopatrzenie
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:39   #3202
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Która anglojęzyczna truskaweczka napisałaby parę słów do Zenia, że zaginęły nasze paczki
Ja dzisiaj pisałam, ale Jenny odpowiedziała, ze mam poczekać 14 dni roboczych i jeszcze raz do nich napisać. Nie dostałam też Asosa z 27.11 (z szamponem ), ani feela z 1.12.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:41   #3203
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23837008]Dwie sztuki to sklad calego zestawu (pedzel+rozswietlacz) .[/QUOTE]
tak wlasnie zastanawialam sie - myslalam,ze 2 pcs poza nawiasem to znak,ze dwie sztuki
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:42   #3204
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość



Przepraszam za brak zorientowania i niedopatrzenie
Nmzc, wspólne zakupy to po prostu jedno z ulubionych pytań w tym wątku .
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 18:55   #3205
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
chyba tylko raz, bo próbowałam zrobić drugie zamówienie, żeby sprawdzić czy dalej będzie rabat, ale nie było ... a jako ciekawostkę powiem, że tego z dodatkowym rabatem mi nie policzyło do puli zamówień - przy tamtym pokazało, że to 18. i teraz znowu pokazało, że 18?

Może to losowo dawali co któremuś tak przypadkowi...?

jeszcze mam głupie pytanie cytat w podpisie masz... z Hitcha? Czy ja jestem taki kulturalny ignorant i nie znam oryginału??
Aha, no to szkoda ale z drugiej strony rozumiem Zenka
Cytat sama nie pamiętam skąd, po prostu mi się podoba a że nie mój to w cudzysłowiu

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dimi, ty chyba coś nie tak z tym szamponem zrobiłaś Ja też mam ciemne włosy i u mnie paprochów nie było A wmasowałaś po popsikaniu? No i najlepiej wyszczotkować szczotką np. z naturalnego włosia (ważne żeby miała gęste włosie/ząbki). Daj mu jeszcze szansę bo ja uważam, że jest świetny
To straszne co piszesz, znaczy się trzeba włosy wyszczotkować CZYMŚ INNYM niż psią szczotą???!?!?!?!

Czy my sobie poradzimy?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:13   #3206
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

nienawidze Allegro
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:19   #3207
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Aha, no to szkoda ale z drugiej strony rozumiem Zenka
Cytat sama nie pamiętam skąd, po prostu mi się podoba a że nie mój to w cudzysłowiu



To straszne co piszesz, znaczy się trzeba włosy wyszczotkować CZYMŚ INNYM niż psią szczotą???!?!?!?!

Czy my sobie poradzimy?
Damy radę

No niestety psia szczota nie jest jednak kompatybilna z suchym szamponem

Ten szampon trzeba dobrze wyczesać, żeby nie było widać tego białego pyłku na ciemnych włosach i najlepiej wyczesuje go właśnie szczotka z naturalnego włosia.

Istnieje jeszcze nadzieja, że jesteś blondynką i nie będziesz musiała tak dokładnie wyczesywać szamponu i będziesz mogła pozostać przy naszej truskawkowej szczocie
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:23   #3208
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
nienawidze Allegro
Ja teżdziś cały dzień mam zepsuty przez jedną "miłą" Panią
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:32   #3209
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

A ja wczoraj kliknęłam towar na all, zapłaciłam od razu, a dzisiaj po południu Pani wysłała mi maila z podziękowaniem na miłą i szybka transakcję wraz z informacją, że towar wysłała wczoraj.. Jak tylko w paczce będzie to co trzeba w dobrym stanie to po prostu będę zachwycona

Na szczęscie są tam i normalni ludzie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:35   #3210
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Damy radę

No niestety psia szczota nie jest jednak kompatybilna z suchym szamponem

Ten szampon trzeba dobrze wyczesać, żeby nie było widać tego białego pyłku na ciemnych włosach i najlepiej wyczesuje go właśnie szczotka z naturalnego włosia.

Istnieje jeszcze nadzieja, że jesteś blondynką i nie będziesz musiała tak dokładnie wyczesywać szamponu i będziesz mogła pozostać przy naszej truskawkowej szczocie
Nie jestem blond
Znaczy się do szamponu będę musiała teraz dokupić szczotkę z włosia, bo nie mam takiej?
Czy nadejdzie taki dzień, kiedy nie wygenerują się jakieś nowe potrzeby?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.