Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-03, 18:30   #1711
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Natalisis też mam takie falujące włosy, tyle, ze mi sie falują tak od lini brody, a jak mam krótsze to tylko końcówki się wywijają i sterczą na wszystkie strony świata
jak bylam młodsza to zawsze chciałam mieć proste albo kręcoe, a nie "takie niewiadomoco", ale z czasem polubiłam moje fale teraz to tylko zapuszczać i wycieniować
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:29   #1712
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

srebrna_smuga jak będę miała więcej czasu to zerknę na wątek dla kręconowłosych, może faktycznie znajdę tam coś dla siebie. Z tymże na razie to i tak nie mam z czym eksperymentować, bo kudełki za krótkie, ale jak odrosną to kto wie

blue_mysecka to mamy bardzo podobne włosy, bo jak mam krótkie to też tylko końcówki mi się wywijają jak im się podoba co doprowadza mnie do szału, ale jak są długie to te fale całkiem ładnie wyglądają i nawet je lubię i strasznie za nimi tęsknię. Niestety przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać No ale za głupotę się płaci.
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:46   #1713
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość

moniczka_90 hehe poczułam się dziwnie ... ale to nic jak masz 2cm to dawaj też ja sama co cm dawałam odrost bo dzięki temu udawało mi się dużo przetrwać.
mój odrost ma jakies 10 cm ale zdjęcie robiłam telefonem wiec wszytskie włosy sa po prostu ciemne i nie widać w ogóle odrostu zdjecie robiłam zeby zobaczyc długość, nie odrost
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 22:10   #1714
Anioleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez jstock Pokaż wiadomość
ja dziś zastosowałam na kolor czarny (farbowany ostatnio rok temu) farbą Allwaves dekoloryzator Renee Blanche nakładałam go 2 razy jednak efekt jest mizerny praktycznie nie ruszyło tej czerni do światła może trochę zaczyna przebijać brąz nie wiem od czego to zależy niektórzy sobie chwalą ten dekoloryzator na moje włosy prawie nie zadziałał pierwszym razem trzymałam go na głowie 25 min drugim razem ponad 30 min, natomiast od głowy miałam odrosty które miesiąc temu zafarbowałam farbą firmy matrix jasny brąz wyszedł na mim naturalnym swoim brązie rudawy a po tym rozjaśniaczu dzisiaj jest jeszcze bardziej żółto rudy nie wiem co teraz zrobić z moimi włosami czy jeszcze próbować innego dekoloryzatora czy próbować czymś ten paskudny odrost na nowo zafarbować?? co doradzicie Wizażanki?
Po tylu farbowaniach/dekoloryzacjach ja bym jednak dała włosom trochę odpocząć. Skoro dwa razy nakładałaś dekoloryzator i efekt praktycznie zerowy to nie sądzę aby kolejna próba się udała. Farba za bardzo wniknęła w strukturę włosa żeby dekoloryzacja pomogła. Moim zdaniem jedyna opcja to zaufany fryzjer (aby zbliżył kolor odrostu do reszty włosów) lub po prostu odczekać "trochę". Niestety wszystkie tu walczymy z efektami niemądrych decyzji nakładania farb, dekoloryzatorów Ja już się nie mogę doczekać końca...

Edytowane przez Anioleczka
Czas edycji: 2011-08-03 o 22:12
Anioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 16:09   #1715
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

hej, jestem z wami już kawałek czasu (ale bylam do tej pory pod innym nickiem)

mierzyłam dzisiaj odrost (choc ciezko trochę bylo uchwycic ten moment gdzie sie zaczyna farba) i mam już 10cm odrostu wreszcie jakaś okrągła liczba
postaram się wrzucic jakieś foto jutro, bo w lipcu nic nie dodałam to teraz nadrobię
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 18:34   #1716
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Anioleczka Pokaż wiadomość
Po tylu farbowaniach/dekoloryzacjach ja bym jednak dała włosom trochę odpocząć. Skoro dwa razy nakładałaś dekoloryzator i efekt praktycznie zerowy to nie sądzę aby kolejna próba się udała. Farba za bardzo wniknęła w strukturę włosa żeby dekoloryzacja pomogła. Moim zdaniem jedyna opcja to zaufany fryzjer (aby zbliżył kolor odrostu do reszty włosów) lub po prostu odczekać "trochę". Niestety wszystkie tu walczymy z efektami niemądrych decyzji nakładania farb, dekoloryzatorów Ja już się nie mogę doczekać końca...

oj, tak wszystkie, ja juz też się doczekać końca nie moge, ale jeszcze długa droga...nie chcę nic poprawiać ani ulepszać, bo już tyle odczekałam z zapuszczaniem naturalek i nie chcę popełnić jakiejś głupoty. Nawet zrezygnowałam z farbowania starych farbowańców na kolor podobny do odrostu, bo nie chce stracic chociaż kilku milimetrów z odrostu, niech już lepiej zostanie tak, jak jest
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 10:20   #1717
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
hej, jestem z wami już kawałek czasu (ale bylam do tej pory pod innym nickiem)

mierzyłam dzisiaj odrost (choc ciezko trochę bylo uchwycic ten moment gdzie sie zaczyna farba) i mam już 10cm odrostu wreszcie jakaś okrągła liczba
postaram się wrzucic jakieś foto jutro, bo w lipcu nic nie dodałam to teraz nadrobię
No to brawo jak tylko stuknie pierwsze 10 cm to już potem z górki, przynajmniej ja tak myślę
Bylam też już kiedyś w tym wątku, ale niestety w moim życiu zaczęło się komplikować trochę no i się złamałam, tym samym marnując mój odrost (miał wtedy może 6,5 cm). Mimo że mój odrost jak na obecny czas niefarbowania jest już spory to raczej 10 cm to on nie ma jeszcze więc zazdroszczę i sądzę że osoby mające 10 cm odrostu i wzwyż nie powinny myśleć o farbach. A te co mają prawie 20 to już w ogóle! Jak to napisałaś w notce o włosach - " w kupie siła", więc wierzę że damy radę
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 11:10   #1718
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

mnie tam farby w ogole nie kuszą chociaż ostatnio mi sie zamarzyło ombre hair ale to może kiedyś jak zapuszczę długie swoje to sie zastanowię (bo do tego czasu jeszcze z 5 razy zmienię zdanie ) ale całych włosów nie mam zamiaru farbować i potem męczyć się z domalowywaniem odrostów - never again

dodaję obiecane foto
odrost wygląda nawet na trochę dłuzszy, w końcu już sie kolory wypłukały (bardziej juz pewnie się nie wypłuczą) i to przejscie między kolorami się tak bardzo jak kiedyś nie odcina
na drugiej fotce porównanie koncówek z odrostem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sierpien 2011 (6).jpg (39,8 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sierpien 2011 (4).jpg (65,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sierpien 2011.jpg (57,8 KB, 62 załadowań)
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 14:04   #1719
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ale masy piękny długi odrost! i wspaniały kolor naturalek i jakie gęste
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 14:27   #1720
patrycjja
Zadomowienie
 
Avatar patrycjja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 1 707
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

cześć dziewczyny! mam nadzieję, że któraś z Was będzie wiedziała co poradzić. więc tak - jakiś miesiąc temu malowałam włosy na blond ( malowałam, nie rozjaśniałam- zabieg u fryzjera ) ponieważ KONIECZNIE chciałam sprawdzic czy kolor dziecinstwa nadal bedzie mi pasowal jest ok ale jednak wolałam swoje stare włoski w kolorze ciemny blond/jasny brąz. teraz chciałabym sama, w domu, odzyskać dawny kolor. jednak trochę noję się dziwnych fioletowo zielonych efektów. czy to możliwe że po farbie nie rozjaśnianiu tak będzie? miała tak któraś?

nie wiem co mnie podkusiło. po poprzednim malowaniu na czarno musiałam skrócić włosy i to znacznie, miało być nigdy więcej i psikus
__________________
patrycjja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 15:49   #1721
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez patrycjja Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! mam nadzieję, że któraś z Was będzie wiedziała co poradzić. więc tak - jakiś miesiąc temu malowałam włosy na blond ( malowałam, nie rozjaśniałam- zabieg u fryzjera ) ponieważ KONIECZNIE chciałam sprawdzic czy kolor dziecinstwa nadal bedzie mi pasowal jest ok ale jednak wolałam swoje stare włoski w kolorze ciemny blond/jasny brąz. teraz chciałabym sama, w domu, odzyskać dawny kolor. jednak trochę noję się dziwnych fioletowo zielonych efektów. czy to możliwe że po farbie nie rozjaśnianiu tak będzie? miała tak któraś?

nie wiem co mnie podkusiło. po poprzednim malowaniu na czarno musiałam skrócić włosy i to znacznie, miało być nigdy więcej i psikus

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi My tutaj zapuszczamy naturalne włosy nie farbując ich. Jeśli chodzi Ci o ponowne pofarbowanie włosów na zbliżony kolor ciemny blond, to mogę Ci powiedzieć tylko tyle, że farby tego koloru na ogól wychodzą ciemniej albo w ogóle rudo, zupełnie inaczej niż na opakowaniu więc lepiej wziąć odcień jaśniejszy. Jednak nigdy do końca nikt nie da sobie uciąć ręki że nie będzie jakiś zielonych efektów. Moja koleżanka też miała tylko niby farbowane na blond u fryzjerki bez użycia rozjaśniacza, ale samo farbowanie w sobie na blond zawiera składniki pochodne do rozjaśniacza bo jak inaczej włosy mają stać się jaśniejsze o te parę odcieni? No i niestety miała zielone końcówki. Ja też kiedyś miałam ale bardziej sino-zielone. Trochę się wypłukały, a resztę podcinałam. Nie chciałam farbować by nie zniszczyć odrostu. Ewentualnie jak wyjdzie za ciemny, poczekać aż sie trochę "spierze" i potem nie robić nic i zapuszczać naturalne.
Jeśli jednak chodzi Ci o coś innego, to niestety - nie ten wątek
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2011-08-05 o 15:53
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 16:35   #1722
patrycjja
Zadomowienie
 
Avatar patrycjja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 1 707
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

chodzi o to żeby chociaż trochę przyciemnić kolor, żeby później różnica w odrostach nie była aż tak rzucająca się w oczy. tylko boje się, że użycie jakiejkolwiek farby o przykrycia blondu skończy się dziwnymi kolorami. odrosty są do przeżycia jeśli kolory nie są aż tak różne a u mnie na glowie - totalna różnica
__________________
patrycjja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 22:29   #1723
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
mnie tam farby w ogole nie kuszą chociaż ostatnio mi sie zamarzyło ombre hair ale to może kiedyś jak zapuszczę długie swoje to sie zastanowię (bo do tego czasu jeszcze z 5 razy zmienię zdanie ) ale całych włosów nie mam zamiaru farbować i potem męczyć się z domalowywaniem odrostów - never again

dodaję obiecane foto
odrost wygląda nawet na trochę dłuzszy, w końcu już sie kolory wypłukały (bardziej juz pewnie się nie wypłuczą) i to przejscie między kolorami się tak bardzo jak kiedyś nie odcina
na drugiej fotce porównanie koncówek z odrostem
wydaje mi sie, ze mamy podobny kolor naturalek chociaz u Ciebie wydaje mi sie on o wiele piękniejszy ! sliczne masz włosy, bardzo zdrowe można pozazdrościć
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 22:52   #1724
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
ale masy piękny długi odrost! i wspaniały kolor naturalek i jakie gęste
dziękuję
chociaż sama bym nigdy nie powiedziała, że mam gęste włosy, są dosyc cienkie i delikatne - takie piórka
Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie, ze mamy podobny kolor naturalek chociaz u Ciebie wydaje mi sie on o wiele piękniejszy ! sliczne masz włosy, bardzo zdrowe można pozazdrościć
dziękuję
teraz to juz są zdrowe w miare, ale pod koniec zeszłego roku to miałam juz wizję siebie w peruce

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2011-08-05 o 22:54
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 12:25   #1725
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ooo piórka to mam ja

wstawiam mój odrościk- 8 miesięcy malutki ale go uwielbiam


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 12:48   #1726
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
ooo piórka to mam ja

wstawiam mój odrościk- 8 miesięcy malutki ale go uwielbiam


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
eeee nie taki malutki bardzo ładny odrościk
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 12:53   #1727
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

milagrosa bardzo ładne naturalki i odroscik spory

jak bym zdjęcia dzisiaj robiła to by było bardziej widać że cienkie mam , myje na ogół co drugi dzień i zawsze po umyciu takie fajne puszyste są
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 14:21   #1728
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez patrycjja Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! mam nadzieję, że któraś z Was będzie wiedziała co poradzić. więc tak - jakiś miesiąc temu malowałam włosy na blond ( malowałam, nie rozjaśniałam- zabieg u fryzjera ) ponieważ KONIECZNIE chciałam sprawdzic czy kolor dziecinstwa nadal bedzie mi pasowal jest ok ale jednak wolałam swoje stare włoski w kolorze ciemny blond/jasny brąz. teraz chciałabym sama, w domu, odzyskać dawny kolor. jednak trochę noję się dziwnych fioletowo zielonych efektów. czy to możliwe że po farbie nie rozjaśnianiu tak będzie? miała tak któraś?

nie wiem co mnie podkusiło. po poprzednim malowaniu na czarno musiałam skrócić włosy i to znacznie, miało być nigdy więcej i psikus
jak bardzo masz jasne włosy? Bo ja też miałam blond i i farba się prawie całkowicie wymyła z tych pofarbowanych. W ogóle kolor był paskudny bo wpadał w rudości. Jeśli chcesz powrócić do swojego to chyba najlepszy do tego fryzjer będzie.
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 16:04   #1729
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Jako, iż jestem już na półmetku pozbywania się farbowanych włosów, myślę, że czas na opisanie włosowej historii Włosy farbowałam przez 4 lata hebanową czernią Joanny. W lipcu 2010 podjęłam radykalne kroki - ścięłam włosy o 30cm i postanowiłam zacząć zapuszczać swoje. Farbowańce rozjaśniałam 3 razy - raz Alfaparfem na 6% wodzie i dwukrotnie Globe Platinerem na 9%. Z efektu jestem zadowolona, bo na codzień chodzę w warkoczu i różnica nie rzuca się bardzo oczy. Dołączam parę zdjęć, od najstarszych, do najnowszych.

1. z września 2009
2. Lipiec 2010 po ścięciu
3. w międzyczasie
4,5 - obecnie
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 18:45   #1730
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

a ja musze sie pochwalic, że mój odrost obchodzi dziś 19 miesięcy

wasze odrościki i naturalki bardzo ładne
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 20:02   #1731
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Archiwalna wow różnica na początku była faktycznie spora w kolorze, ale teraz już nie widać nic zazdroszczę że już jesteś w połowie no i jakie ładne gęste włoski

Bayka to już ponad dwa razy dłużej niż ja super gratuluję!
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 20:14   #1732
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Archiwalna niezły kontrast na początkuz tą czernią, ale teraz to już minimalnie, zazdroszczę odrostu

Bayka gratuluję, niezły wynik ja raptem ok 8 miesięcy dopiero
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:58   #1733
patrycjja
Zadomowienie
 
Avatar patrycjja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 1 707
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_Magda Pokaż wiadomość
jak bardzo masz jasne włosy? Bo ja też miałam blond i i farba się prawie całkowicie wymyła z tych pofarbowanych. W ogóle kolor był paskudny bo wpadał w rudości. Jeśli chcesz powrócić do swojego to chyba najlepszy do tego fryzjer będzie.
wyszedł żółty blond ( i to dosłownie żółty) . właśnie u fryzjera tak mi się stało. później ciut się spłukał ale nadal nie było to wczoraj poprawiłam blondem garniera i powiem szczerze że jestem zadowolona bo kolor pojawił się znajomy. tzn zaraz po malowaniu był znajomy a z każdą godziną jaśnieje. podobno mało trzyma farba na malowanych
__________________
patrycjja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 21:59   #1734
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a ja musze sie pochwalic, że mój odrost obchodzi dziś 19 miesięcy
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 22:29   #1735
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
ooo piórka to mam ja

wstawiam mój odrościk- 8 miesięcy malutki ale go uwielbiam
ej, wcale nie jest taki mały

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;28591911]Jako, iż jestem już na półmetku pozbywania się farbowanych włosów, myślę, że czas na opisanie włosowej historii Włosy farbowałam przez 4 lata hebanową czernią Joanny. W lipcu 2010 podjęłam radykalne kroki - ścięłam włosy o 30cm i postanowiłam zacząć zapuszczać swoje. Farbowańce rozjaśniałam 3 razy - raz Alfaparfem na 6% wodzie i dwukrotnie Globe Platinerem na 9%. Z efektu jestem zadowolona, bo na codzień chodzę w warkoczu i różnica nie rzuca się bardzo oczy. Dołączam parę zdjęć, od najstarszych, do najnowszych.

1. z września 2009
2. Lipiec 2010 po ścięciu
3. w międzyczasie
4,5 - obecnie[/QUOTE]

Przeeeepiękny naturalny kolor włosów

Bayka brawo!
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 22:42   #1736
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

dziękuję dziewczyny ale gdybym nie zmarnowała 8-miesiecznego odrostu i nie zafarbowałabym to teraz byłoby już 27 miesięcy
żałuję, ale cóż pozostaje zapuszczać i czekać
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 22:45   #1737
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny ale gdybym nie zmarnowała 8-miesiecznego odrostu i nie zafarbowałabym to teraz byłoby już 27 miesięcy
żałuję, ale cóż pozostaje zapuszczać i czekać
nauczka na przyszłość nigdy więcej farby ani rozjaśniacza !

a swoją droga to dawno nie pokazywałaś zdjec swoich włosów a chyba sie troche zmieniły od ostatniego pokmazywania ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 22:52   #1738
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
nauczka na przyszłość nigdy więcej farby ani rozjaśniacza !

a swoją droga to dawno nie pokazywałaś zdjec swoich włosów a chyba sie troche zmieniły od ostatniego pokmazywania ?
napewno,odrost większy chętnie bym pokazała, ale teraz ja nie mam aparatu utopiłam telefon i zaczął się psuć, i teraz mam taki zwykły tymczasowo bez aparatu, ale niedługo będę zmieniać to coś tu wrzucę
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 23:01   #1739
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
napewno,odrost większy chętnie bym pokazała, ale teraz ja nie mam aparatu utopiłam telefon i zaczął się psuć, i teraz mam taki zwykły tymczasowo bez aparatu, ale niedługo będę zmieniać to coś tu wrzucę
szkoda bo lubie patrzeć na Twoje długie włosy o slicznym kolorze
choć musze przyznac, ze ciesze się, że mam ciemniejsze bo w jasnych mi nie do twarzy... natura wiedziała co robi
a Ty się ciesz, ze naturalne masz jasne ! bo jakbys naturalne miała np. ciemny brąz to już chyba trudniej byłoby zrezygnowac z plantyny na rzecz natury
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 23:05   #1740
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
szkoda bo lubie patrzeć na Twoje długie włosy o slicznym kolorze
choć musze przyznac, ze ciesze się, że mam ciemniejsze bo w jasnych mi nie do twarzy... natura wiedziała co robi
a Ty się ciesz, ze naturalne masz jasne ! bo jakbys naturalne miała np. ciemny brąz to już chyba trudniej byłoby zrezygnowac z plantyny na rzecz natury
dziękuję za miłe słowa napewno postaram sie dodać coś niedługo
i tak było ciężko zrezygnowac, moj naturalne wydawały się aaakie ciemne, ale teraz jak już się przyzwyczaiłam to widzę, że są całkim jasne
też tak uważam, że natura wie co robi i dobrze dobiera nam kolorki
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.