Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 08:59   #4921
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
I na łydki podała mi widełki 8-12 tygodni, jak proponujecie ? Bo caaaaaaaaaaaaaały wątek to dużo, byłabym wdzięczna za odpowiedź kogoś obeznanego
jako obeznany polecam raczej 10-12 tyg. przerwy na nogi

po zalecanych odstępach w tym salonie myślę że dobrze trafiłaś bo kilka salonów mimo rekomendacji coherenta zaleca 4-6 tyg. odstępy

Edytowane przez chyży
Czas edycji: 2012-02-28 o 09:00
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 09:06   #4922
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

eśli chodzi o rekomendację to zależało mi na tym żeby nie naciąć się na jakiegoś ipla albo inne marne cudo. Moc jednak 36 i mimo to, cierpię :<
no i skorzystam z Twojego obeznania + mojej obserwacji
Dziękuję
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 10:04   #4923
canbria
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2019
 
Avatar canbria
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 59
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

TmargoT, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu okazało się, że to był jednak laser diodowy typu Light Sheer a nie IPL. Pani mi powiedziała (gdy dzisiaj z nią rozmawiałam przez tel.), że oczywiście IPL to nie laser i że zarówno przed IPL-em jak i LS nakłada się ten żel. Zastanawiam się teraz po co tak naprawdę nakłada się ten żel...

Nadal mam lekko zaczerwienioną skórę. Gdybym wcześniej tylko ogoliła nogi, teraz miałabym już małe odrosty, a na razie włoski siedzą w skórze. Ciekawe, kiedy się wysuną i wypadną...

A jeśli chodzi o ból podczas zabiegu, to zależy on od koloru włosów? Im ciemniejsze, tym bardziej boli?
canbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 10:09   #4924
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez canbria Pokaż wiadomość
Zastanawiam się teraz po co tak naprawdę nakłada się ten żel...
nie dam glowy, ale wydaje mi sie, ze w tym watku ktos pisal o zelu w kontekscie niezbyt skutecznego zabiegu^^. acz pewna nie jestem, musialabys przejrzec konkretnie ten watek.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 11:21   #4925
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Żel chłodzi.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:53   #4926
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

canbria - a gdzie bylas we wrocku? Powstancow Slaskich?
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:42   #4927
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

No wlasnie z tym zelem.. tez mialam na LS... i tez pytalam o co chodzi, skoro ja nie kojarze zelu z poprzednich zabiegow sprzed 2 lat. W sumie to dziwne, ze skoro w wiekszosci salonow o zelu nie ma slowa, to jednak go gdzieniegdzie stosuja...

hoho, wlasnie musialam przesunać moją depilację z przyszlego tygodnia na za miesiąc - takie są terminy najbliższe w Boston clinic w godzinach bardzo wczesnopopoludniowych :P

Edytowane przez Keighty
Czas edycji: 2012-02-28 o 14:49
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 17:00   #4928
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez canbria Pokaż wiadomość
TmargoT, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu okazało się, że to był jednak laser diodowy typu Light Sheer a nie IPL. Pani mi powiedziała (gdy dzisiaj z nią rozmawiałam przez tel.), że oczywiście IPL to nie laser i że zarówno przed IPL-em jak i LS nakłada się ten żel. Zastanawiam się teraz po co tak naprawdę nakłada się ten żel...

Nadal mam lekko zaczerwienioną skórę. Gdybym wcześniej tylko ogoliła nogi, teraz miałabym już małe odrosty, a na razie włoski siedzą w skórze. Ciekawe, kiedy się wysuną i wypadną...

A jeśli chodzi o ból podczas zabiegu, to zależy on od koloru włosów? Im ciemniejsze, tym bardziej boli?
odpisałam ci już na PW.być może nie jestem na bierząco,jednak ja nigdy nie miałam żelu,a tylko chłodzenie rurą z powietrzem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 17:41   #4929
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a jakim typem lasera miałaś robiony zabieg?

hmmmm...żel podczas zabiegu przypomina mi o IPL-u

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------




do LS ne uzywa się żelu.przynajmniej nie spotkałam sie z tym do tej pory
ja ju tez wczsniej pisalam ,ze tutaj w uk tez babka smaruje nas zelem a na bank jest to laser Ls ..nie wiem czemu tak robia ..co do pieprzykow tam gdzie chodze sa omijane
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 08:15   #4930
woman1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Pani doktor wykonująca zabieg na moich nogach też używała przezroczystego żelu i gdy spytałam co to za żel to odpowiedziała, ze jest to zwykły żel do usg i że ona uzywa go dla lepszego "poślizgu". więc może o to chodzi tylko. Co do pieprzyków, to mam ich trochę, na nogach są malutkie i płaskie. Przed zabiegiem pani doktor potraktowała je czerwonym flamastrem ( powiedziała, ze laser nie widzi czerwonego koloru) ale te większe pieprzyki omijała. Po zabiegu wszystkie zrobiły się ciemne, jakby wypukłe ale już mija 3 tydzien i wróciły do dawnego stanu. Wyglądają jak wcześniej.
woman1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:57   #4931
Aneess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny,
Bardzo Was proszę o zarekomendowanie jakiegoś salonu w Warszawie, robiłam w Boston Clinic i nie jestem zadowolona. Na dobrą sprawę ostatnio jak robiłam sobie tam bikini niby ,,głębokie'' to babka nie chciała mi zrobić dokładnie warg... Jakaś porażka, a o zjechaniu w dół, to już podobno inna partia, jakaś paranoja. Więc będę bardzo wdzięczna, jeśli mi poradzicie mi jakiś dobry salon
Aneess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 19:14   #4932
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Aneess Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Bardzo Was proszę o zarekomendowanie jakiegoś salonu w Warszawie, robiłam w Boston Clinic i nie jestem zadowolona. Na dobrą sprawę ostatnio jak robiłam sobie tam bikini niby ,,głębokie'' to babka nie chciała mi zrobić dokładnie warg... Jakaś porażka, a o zjechaniu w dół, to już podobno inna partia, jakaś paranoja. Więc będę bardzo wdzięczna, jeśli mi poradzicie mi jakiś dobry salon
niestety ja jestem na samym początku mojej warszawskiej przygody z LS, więc nic ci nie polecę. Warto jest przed zdecydowaniem się na dany salon umówić się wcześniej na próbę i wtedy wszystkiego się wypytać. Niestety w wawie pomimo dużej konkurencji ceny utrzymują się na dość wysokim poziomie (bikini całkowite to koszt 400 -500 zł).

obserwuje także portale typu "grupon" już prawie od 3 miesięcy, i stwierdzam (to jest moja opinia, ktoś może mieć inną i z moją się nie zgadzać, proszę więc z nią nie polemizować), że przez ten czas nie pojawiła się żadna godna uwagi oferta z LS w wawie Po dogłębnym research'u zarówno tego portalu, jak i opinii na innych stronach na pewno nie skorzystam z usług <i odradzam> (znowu moja opinia): Boston Clinic, Laser Expert, Derm Line.
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:21   #4933
lorie
Raczkowanie
 
Avatar lorie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Niunieczka3 Pokaż wiadomość
Dla mieszkanek z Warszawy

Zdecydowanie odradzam gabinet depilacji laserowej Derma-Line na Jana Pawła II 61.
Klienci, którzy posiadają jakikolwiek kupon do tego gabinetu muszą się liczyć z tym, że:
- cudem będzie dodzwonienie się do gabinetu
- umówienie się na dogodną dla nich godzinę jest niemożliwe
- będą musieli sterczeć przed gabinetem po kilkanaście minut zanim zostaną wpuszczeni
- spóźnienie się przed upływem kwadransa powoduje przyjęcie na ich miejsce innego klienta - Twoja opłacona wizyta przepada
Korzystałam z wielu gabinetów kosmetycznych, w tym depilacji laserowej. W części z nich byłam z kuponami - gdy poziom obsługi był zadowalający chętnie kupowałam dodatkowe usługi. W jednym z nich jestem stałą klientką od roku - korzystam z zabiegów kilka razy w miesiącu.
Z takim poniżającym traktowaniem klienta jak w Derma Line spotykam się po raz pierwszy.

Stanowczo odradzam.
Ja kupilam tam Groupon na 1 czesc ciala i troche sie obawiam
To nie wyglada na dobry zaklad, nie ma rozmowy z lekarzem, nie ma prob, idziesz i robia zabieg.
Dla mnie to nie pierwszy zabieg bedzie, ja mam problemy z twarza, bylam juz pewnie gdzies na 5 zabiegach, przez powiedzmy rok mialam spokoj ale teraz znow ich jest pelno.
Skusilam sie na groupona bo za twarz zaplace 250 zl a w ciagu pol roku na pewno pojde 2 albo 3 razy a w moim dotychczasowym gabinecie ok 300 zl placilam za 1 zabieg (liczac znizke 50%!).
Wierze ze krzywdy mi specjalnej nie zrobia, ale nie mam dobrych przeczuc. Na szczescie sama juz wiem czego sie spodziewac po zabiegu, jak sie przygotowac, jak potem dbac o skore, ale dgybym szla tam pierwszy raz to zgroza normalnie.
Aha, odnosnie uwag z zacytowanego postu, dzwonilam 2 razy do nich, oba razy dodzwonilam sie bez klopotu i umowilam sie na pasujacy dzien i godzine
Jednak jak juz pisalam, dobrych przeczuc nie mam, nie sprawiaja profesjonalnego wrazenia.

Ja juz kiedys pisalam w tym watku ale pewnie kilka lat temu.
Poprzednie zabiegi robilam w Studio Light w podwarszawskich Ząbkach, choc mam tam z mokotowa dosc daleko
Wlasnie sie dowiedzialam ze oni sa na stronie http://www.coherent-polska.com/rekom...nety,s-60.html
Teraz ze wzgledu na kase postanowilam ich zdradzic, ale juz w sumie troche zaluje bo gabinet ten jest naprawde godny polecenia.
Przeprowadzaja probe i rozmowe, udzielaja wszelkich informacji, co przed zabiegiem, co po itd. Jest tam bardzo mila atmosfera, mile panie kosmetyczki, nie naciagaja na jak najczestsze zabiegi, nie obiecuja cudow (czyli nie klamia).
Ogolnie moge z calym przekonaniem polecic gabinet Studio Light a co mnie spotka w Derma Line to jeszcze napisze
lorie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 08:21   #4934
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja we wtorek byłam w Depiclinic przy Arkadii. Jak na razie odczucia są dobre... Ale poczekam na efekty.
Moja koleżnaka z grupona kupiła depilację w Depi-light i jest bardzo zadowolona (była na 3 zabiegach)... Ale trzeci zrobiła niedawno, więc na ostateczne efekty jeszcze trzeba poczekać. Napiszę potem, co jej odrosło.
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 12:14   #4935
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Co ile wykonujecie zabiegi laserem np łydek ??? Co 2 czy 3 miesiace?? Ja mam za soba juz dwa zabiegi i odstep był 2,5 miesiaca,ale to bylo zalezne odemnie bo pani chciala go wykonac juz po 2 miesiacach.
O ret jak tak Was czytam jaka moca macie robione to az plakac sie chce. Ja chodze do Estetico w Łodzi i mam robione moca 19,a nawet i 15,a pani uzasadnia to tym, ze taka moc wystarczy bo wlosek sie upala wiec ok.

Edytowane przez majorka:)
Czas edycji: 2012-03-02 o 12:18
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 12:40   #4936
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Co ile wykonujecie zabiegi laserem np łydek ??? Co 2 czy 3 miesiace?? Ja mam za soba juz dwa zabiegi i odstep był 2,5 miesiaca,ale to bylo zalezne odemnie bo pani chciala go wykonac juz po 2 miesiacach.
O ret jak tak Was czytam jaka moca macie robione to az plakac sie chce. Ja chodze do Estetico w Łodzi i mam robione moca 19,a nawet i 15,a pani uzasadnia to tym, ze taka moc wystarczy bo wlosek sie upala wiec ok.
Ale jakim laserem masz robione?
U mnie Pani mówiła, że co 6-8 tygodni ale ja się staram co 9 tygodni.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 20:38   #4937
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Light Sheer
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:09   #4938
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Uuuuuuuuuuuuu. Bardzo mała moc jak na Light sheer...
A widzisz jakieś efekty po zabiegach?
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 00:12   #4939
Amizuno
Raczkowanie
 
Avatar Amizuno
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 164
GG do Amizuno
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej dziewczyny, narazie czytam i czytam ten wątek i rozeznaję się w temacie, bo na laser jesczze się nie zdecydowała, a jeśli już.. to najprędzej po wakacjach więc hen hen daleko

męczy mnie jednak jedna sprawa:
szukając kliniki gdzie mogłabym wykonać depilację natknęłam się na dwa miejsca: lenis w Poznaniu i isabel w Krakowie.
1. isabel :http://www.wix.com/artsane/isabel
2. lenis: http://www.lenis.pl/cennik.html )
podliczając pięć zabiegów na bikini głębokie w jednej ofercie i w drugiej wyszło mi takie coś:
lenis: 5 x bikini głębokie = 1400 (z 30% zniżką studencką)
isabel: 5 x bikini głębokie = 1000

ktoś mi może to wytłumaczyć? bo oby dwa salony wykonują zabieg na laserze Light Sheer ( z tym, że lenis używa Light Sheer Duet)
Jestem zdezorientowana... bo albo jeden salon naciąga nas na pieniądze, albo drugi salon robi w butelke z efektywnością.
__________________
Gdyby za jakiejś historii przyczyną,
dało się życie szybko mknące mamić,
wówczas łzy Twoje przestałyby płynąć,
bylibyśmy może znowu tacy sami
...


Amizuno jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 07:43   #4940
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Amizuno Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, narazie czytam i czytam ten wątek i rozeznaję się w temacie, bo na laser jesczze się nie zdecydowała, a jeśli już.. to najprędzej po wakacjach więc hen hen daleko

męczy mnie jednak jedna sprawa:
szukając kliniki gdzie mogłabym wykonać depilację natknęłam się na dwa miejsca: lenis w Poznaniu i isabel w Krakowie.
1. isabel :http://www.wix.com/artsane/isabel
2. lenis: http://www.lenis.pl/cennik.html )
podliczając pięć zabiegów na bikini głębokie w jednej ofercie i w drugiej wyszło mi takie coś:
lenis: 5 x bikini głębokie = 1400 (z 30% zniżką studencką)
isabel: 5 x bikini głębokie = 1000

ktoś mi może to wytłumaczyć? bo oby dwa salony wykonują zabieg na laserze Light Sheer ( z tym, że lenis używa Light Sheer Duet)
Jestem zdezorientowana... bo albo jeden salon naciąga nas na pieniądze, albo drugi salon robi w butelke z efektywnością.
A wiesz, co to jest wolny rynek? Kazdy ceny ustala , jak chce, nie pasuje, to szukasz dalej
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 11:36   #4941
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
A wiesz, co to jest wolny rynek? Kazdy ceny ustala , jak chce, nie pasuje, to szukasz dalej
nie inaczej. nadto, mozliwe, ze tutaj zawazylo to, ze w lenisie maja LS Duet.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 16:41   #4942
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

U mnie po tygodniu zaczęły wypadać włoski z obszarów objętych depilacją laserową
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 17:23   #4943
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Amizuno Pokaż wiadomość

ktoś mi może to wytłumaczyć? bo oby dwa salony wykonują zabieg na laserze Light Sheer ( z tym, że lenis używa Light Sheer Duet)
Jestem zdezorientowana... bo albo jeden salon naciąga nas na pieniądze, albo drugi salon robi w butelke z efektywnością.
W Carrefour makaron 2,99zl a w Real 3,59zł - też jestem zdezorientowana
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 17:45   #4944
kawuemka
Przyczajenie
 
Avatar kawuemka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja po kilku zabiegach na brodę i bikini się poddaję, efektu nie ma żadnego..

Edytowane przez kawuemka
Czas edycji: 2012-03-05 o 07:50
kawuemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 18:07   #4945
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja jestem już po 3 zabiegu depilacji laserowej linii brzucha. Póki co włosy odrastały w takiej samej liczbie, ale cieńsze. Mam nadzieję, że pożądany efekt uzyskam po 4-5 zabiegach max (tak mnie poinformowała pani kosmetolog). Pożyjemy - zobaczymy, ale wolałabym, aby ta seria zabiegów przyniosła rezultaty, ze względu na wyłożoną grubą kasę...
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 19:34   #4946
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kawuemka Pokaż wiadomość
**********************ł.
sprzedawanie na wizażu jest zabronione
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 19:44   #4947
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny,a czy na probe laserowa mialyscie przyjsc z ogolonymi np nogami czy zeby byly jakies tam wloski ?? Mi kazano na probe nie golic wlosow na lydkach.
No po dwoch zabiegach widze,ze wloski odrastaja slabsze,ale z tym wypadaniem hmm....
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 23:27   #4948
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Ja jestem już po 3 zabiegu depilacji laserowej linii brzucha. Póki co włosy odrastały w takiej samej liczbie, ale cieńsze. Mam nadzieję, że pożądany efekt uzyskam po 4-5 zabiegach max (tak mnie poinformowała pani kosmetolog). Pożyjemy - zobaczymy, ale wolałabym, aby ta seria zabiegów przyniosła rezultaty, ze względu na wyłożoną grubą kasę...

a w jakich odstępach masz robione zabiegi ? bo jak poniżej 8 tyg. to laser będzie nieskuteczny a po 3 zabiegach już jakieś efekty powinny być widoczne
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 06:37   #4949
kawuemka
Przyczajenie
 
Avatar kawuemka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A to przepraszam, wypadłam z obiegu
kawuemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:03   #4950
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
a w jakich odstępach masz robione zabiegi ? bo jak poniżej 8 tyg. to laser będzie nieskuteczny a po 3 zabiegach już jakieś efekty powinny być widoczne
Właśnie co 8 tygodni... Zobaczymy, w jakim tempie i czy w ogóle włosy mi odrosną... Marzę o gładkim brzuszku :P.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.