Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!! - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-29, 23:17   #4741
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Nakładam na Ciebie zakaz pokazywania takich cudów
a co jak się nie zastosuję... właśnie cykam nowe mani


Cytat:
Zgadzam się z Mgiełą Migdałki, widzę migdałki
noooo a myślałam, że tylko ja subiektywnie widze migdałki

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dobra, teraz możecie zacząć mnie wyzywać. Stwierdziłam, że są nieudane i niestaranne i namalowałam je od nowa. Teraz jestem zadowolona.


Mgiełko - nosze takie tylko na jednej ręce. Na drugiej mam tylko kolor bazowy.
Zaraz zaczynam wyzywać, te są jeszcze piękniejsze.... nie no umieram ja tak za chiny nie zrobię!!!!

W sumie to też ciekawie jak jedna ręka taka a druga z bazowym Może kiedys podejmę próbę...

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Nieee kochane, nie robię drugiej. Nie chcę nic popsuć, a nie widzę już na oczy. Ostatnio 20 minut na pomalowanie paznokci to jedyny czas jaki mogę przeznaczyć na nicnierobienie. W związku z tym bardzo was przepraszam za to, że niezawsze odpowiadam na pytania i nie chwalę waszych paznokci (a wszystkie są naprawdę piękne i oglądam je z przyjemnością - Trufelek ślicznie pocieniował, Mgiełki są zjawiskowe jak zawsze - naprawdę podziwiam ich kondycję, nowe mięska też zaprezentowały się wspaniale). Jeszcze przez dwa tygodnie będę tak wpadać z doskoku z jakimś ka-boomem, a potem wrócę . A w piątek będę finalizować nailboxowe zakupy .
Lolli jak masz duzo na głowie to nic dziwnego, a jak piszesz ze jeszcze tylko 2 tyg to tylko dotknąc i bedziemy cię mieć więcej
U mnie okres intensywny chyba dopiero się zacznie i też zniknę trochę...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 00:04   #4742
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ale ona nie zasłużyła na neutral, nawet tych przedmiotów nie ma u siebie kupiła je u kogoś innego i dopiero ta osoba mi je wyśle
Wystawia przedmioty, których nie ma na stanie. Do tego przyznaje się do tego po 2 tygodniach od zakupu! Plus kontakt z nią to udręka, jest niegrzeczna.
Mało tego, idzie w zaparte, że przedmioty wysłała (przesyła mi zdjęcie skanu z numerem nadania!!!), a teraz się przyznaje, że ich nie ma no oszustwo to jest! Podrabianie dokumentów Poczty Polskiej!
Negatyw wystawiam, nawet jeśli w odwecie też dostanę - nie zależy mi. Pieniądze miała w 5 minut po moim kliknięciu 'kup teraz'


Nakręciłam się trochę, wybacz ale nie wiadomo ile osób machnie ręką i też neutral wystawi albo nic :/ te komentarze w takim razie o niczym nie świadczą, skoro o wiele większa grupa robiła tam zakupy...
O kurczę.. To faktycznie poważna sprawa.. Oby się rozwiązała jak najszybciej.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Chcę

Dzięki Kinia, już odpisałam Mam nadzieję, że bez błędów, bo gramatyka angielska nigdy nie była moim mega atutem.

Ja bym odłożyła i wróciła z garścią miedziaków i przy płaceniu użyła dokładnie tych samych słów
To podaję na sos:
800g mięsa mielonego z łopatki(100% mięsa, żadne mięsopodobne!)
1 ogromna lub 2 średnie cebule
6 średnich pomidorów świeżych
pół czerwonej papryki
olej, bazylia, oregano, pieprz i sól
jogurt naturalny nie słodzony około 1/2 szklanki
przepis:
cebulę kroimy, podsmażamy do zeszklenia, dodajemy mięsko, przyprawy , smażymy
gdy łopatka zaczyna robić się biała(dopieczona) to drewianą łopatką pionowo kłujemy mięsko żeby zrobiły się mini mini kuleczki, smażymy ok 20 minut (co jakiś czas 'pacamy drewanianą packą')
w tym samym czasie obieramy pomidory, kroimy w kostkę i wykładamy na drugą patelnię wcześniej wysmarowaną masełkiem i posypaną ziołami, smażymy aż puszczą wodę
mięsko odstawiamy na bok z ognia
pomidory (musi lekko odparować woda) przelewamy do miseczki i miksujemy blenderem, dodajemy jogurt
mięso polewamy naszymi pomidorami i sos gotowy
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Jasne To jakby coś, katalog już jest na stronie
Zaraz zerknę
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Moja wina też trochę, bo ciągle się uczę. Może po egzaminach trochę wyjdziemy na prostą
Czymam kciuki..
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Trelluniu - dostałam alverde i... srajtaśmę
Dopiero dzisiaj? Nosz ja im jutro przy okazji burdę zrobię.
To tak na wszelki-wielki
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 00:15   #4743
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
I jeszcze mam takie nielakierowe pytanie laika. Używa któraś z was elektrycznej maszynki do golenia? Macie porównanie z jednorazówkami? Zastanawiam się, czy to nie byłoby wygodniejsze rozwiązanie...
Ja mam depilator z nakładką do golenia i z tej nakładki zadowolona nie jestem.. Zostaje milimetr, dwa włoska co u mnie jest katastrofą ponieważ przy ogoleniu nóg rano, wieczorem mam spore 'kłujki'. Co 5 tygodni chodzę na wosk ale myślę nad laserem bo mnie coś kiedyś trafi.
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
trelle to ta paczka z dokumentami zaginela? razem z moja wysylalas? kazalam rodzicielce przejsc sie do dziadka, bo tam czesto zostawia paczki ale narazie sie nie odzywa, pewnie kasy na koncie nie ma a ja tez nie, wiec czekam na kody z orange.
moze lamusy z poczty zobaczyly ze zostawilas ten odcinek wysyłki i sie zaopiekowali
Byłam dzisiaj na poczcie, paczki są gdzieś na magazynie i jutro mam przyjść zaadresować ponownie. Aaaale się wkurzyłam. Wyglądałam dzisiaj dosyć poważnie obcasy, żakiet te sprawy to porozmawiałam z podkierowniczką. Kobita wielce mnie przepraszała a wszystko wytłumaczyła faktem, że 'może źle zaadresowałam i woleli poczekać aż przyjdę bo przecież umierająca byłam'.
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Chcecie zobaczyć pazurki które włąsnie zmyłam - z tymi chodziłam trochę zeby nie było

Śliczne były
Pod spodem 2x Joko Spicy orange (na 1 zdj solo) oczywiście jest bardziej pomarańczowy w realu
potem 2x CC Sparkle & Soar
i top Śniegowej na koniec

Nawet pani w Rossmanie mówiła, ze śliczne i co to za lakier miło
Jaakie ładne.
Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Ktos prosil o zdjecie od boku Prosze
Ino ja
W sumię fajne ale nie mój styl Do biegania owszem ale poluję na Adidasy tylko cena 499 zł powala..
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Pokazałabym, ale nie lubię się tak "obnażać" w internecie
Za to przy wolnej chwili mogę wrzucić do klubu jakąś fotkę ze ślubu
Rozumiem, spokojnie tak tylko napisałam-sama też nie chciałabym czegoś takiego wstawiać do internetu ponieważ to Twoja napiękniejsza chwila w życiu którą nie musisz się dzielić .
Możesz możesz A jakie pazurki miałaś?
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
To ja wrzucę cieniowanie z czasu wyjazdu. Trochę cienkie i kolory przekłamane, ale co zrobić Ale mi się paznokcie od siatkówki zniszyczyły. Mam na dwóch takie kreski zadarte w wierzchniej warstwie paznokcia :< i się boczki poobłamywały trochę. Ale hoduję, jestem zbyt ciekawa moich pazurków w migdałkach
Bardzo ładne cieniowanie!
Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
wrzucam moje dzisiejsze zwyklaczki niestety niestaranne, bo na szybko malowane. I tylko jedna grubsza warstwa. Naszła mnie ochota na mleczne, lekko przeźroczyste, ale niestety mam brzydki kolor paznokcia ;( (zafarbowały mi po żółtym lakierze) i musiałam pomalować kryjącym.
Bardzo ładne, pięknie by Ci było w migdałkach, spróbuj może najpierw lekko zaokrąglić .
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dalej ćwiczę farbki

Ka-boom!

Oj Lolli.. przyjedź do mnie i mnie naucz tak malować

Dzisiaj pofarbowałam odrosty.. Ogólnie nałozyłam farbę a po 10 minutach patrzę-czerwone włosy! Myślałam, że zejdę z tego świata ale pomyślałam-dotrwam do końca, jak jest rudy, to już i tak będzie. Zmyłam i uff.. blond.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 00:17   #4744
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Awizo było wczoraj, ale nie miałam czasu odebrać

A co do zwrotu - co Ty na to, żeby te pieniądze zostały u Ciebie, a Ty bez stresu jak będziesz miala okazję, dokupisz mi ten drugi olejek (cassis)? Mi się absolutnie nie spieszy, jak będziesz miała okazję to mi dasz znać, doślę Ci za przesyłkę. Zgodziłabyś się na to?
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 00:24   #4745
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Awizo było wczoraj, ale nie miałam czasu odebrać

A co do zwrotu - co Ty na to, żeby te pieniądze zostały u Ciebie, a Ty bez stresu jak będziesz miala okazję, dokupisz mi ten drugi olejek (cassis)? Mi się absolutnie nie spieszy, jak będziesz miała okazję to mi dasz znać, doślę Ci za przesyłkę. Zgodziłabyś się na to?
Niech ja ich dorwę. Ruda miała awizo w piątek a wysyłałam tak samo pol-prio w ten sam dzień.

O jeny! Zapomniałam o zwortach dla Was! Morelka ogarnij się za przeproszeniem. Zrobię je na dniach jak będę miałą chociaż 30 minut dla siebei bo nawet teraz siedząc na laptopie robię prezentację na marketing..
Nie ma sprawy tylko następny raz będzie w wakacje dopiero ?
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 00:37   #4746
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Trellciu - poczekam cierpliwie
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 08:11   #4747
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Co się dzieje?
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

nooooo! mam też żółty i zielony - kocham je!

Co tam?
No ale pomarańczka jest naj

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Podała mi kolejny numer nadania przesyłki...wpisuję w śledzeniu na www poczty i co? "Brak przesyłki o podanym identyfikatorze" chyba, że to dopiero się rano zaktualizuje...
Z nią się nie idzie dogadać...

Co się stało?


Dzięki kobietki że pytacie, nie napisałam już wczoraj bo byłam aż tak wściekła że nie dałam rady, ale napiszę w klubie może
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 08:50   #4748
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Niegłupi pomysł, jeszcze żadnego my secret nie mam A ten beż z wibo mam, ale chodzi mi raczej o taką złamaną biel, żeby był prawie biały, ale jednak nie tak rażący

I jeszcze mam takie nielakierowe pytanie laika. Używa któraś z was elektrycznej maszynki do golenia? Macie porównanie z jednorazówkami? Zastanawiam się, czy to nie byłoby wygodniejsze rozwiązanie...
Mała porcelanka? (mam właśnie dużą )

Nie posiadam elektrycznej. Nogi i bikini "debilatorem" traktuję

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Chcecie zobaczyć pazurki które włąsnie zmyłam - z tymi chodziłam trochę zeby nie było

Śliczne były
Pod spodem 2x Joko Spicy orange (na 1 zdj solo) oczywiście jest bardziej pomarańczowy w realu
potem 2x CC Sparkle & Soar
i top Śniegowej na koniec

Nawet pani w Rossmanie mówiła, ze śliczne i co to za lakier miło
Kremowe nono...

Śliczności.

Ogarnęłaś ten top?



Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Ktos prosil o zdjecie od boku Prosze
Nadaj nie.... Totalnie nie w moim guście. Nie lubię takich ciężkich adidasów i butów na koturnach

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Pokazałabym, ale nie lubię się tak "obnażać" w internecie
Za to przy wolnej chwili mogę wrzucić do klubu jakąś fotkę ze ślubu


.......

Dziewczęta- już kiedyś się o to pytałam, ale się powtórzę- czy możecie mi polecić naprawdę dobrą odżywkę wzmacniającą, ale bez formaldehydu? A może któraś z Was miała do czynienia z Nail Tek Citra? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi
Koniecznie pokaż


Sama mam ten problem, bo Młoda na 8w1 uczulona.....

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
To ja wrzucę cieniowanie z czasu wyjazdu. Trochę cienkie i kolory przekłamane, ale co zrobić Ale mi się paznokcie od siatkówki zniszyczyły. Mam na dwóch takie kreski zadarte w wierzchniej warstwie paznokcia :< i się boczki poobłamywały trochę. Ale hoduję, jestem zbyt ciekawa moich pazurków w migdałkach
Bardzo ładnie
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dalej ćwiczę farbki

Ka-boom!
Czy ja wiem.....

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dobra, teraz możecie zacząć mnie wyzywać. Stwierdziłam, że są nieudane i niestaranne i namalowałam je od nowa. Teraz jestem zadowolona.

Ka-boom!



Dzisiaj liche zdjęcie, jutro będzie ładne w dziennym świetle, ale jak zwykle nie mogłam się doczekać żeby się pochwalić.

Mgiełko - nosze takie tylko na jednej ręce. Na drugiej mam tylko kolor bazowy.
Wyjątkowo się zgadzam. Ta wersja duuużo lepsza

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Ino ja
W sumię fajne ale nie mój styl Do biegania owszem ale poluję na Adidasy tylko cena 499 zł powala..

...........


Dzisiaj pofarbowałam odrosty.. Ogólnie nałozyłam farbę a po 10 minutach patrzę-czerwone włosy! Myślałam, że zejdę z tego świata ale pomyślałam-dotrwam do końca, jak jest rudy, to już i tak będzie. Zmyłam i uff.. blond.
Do biegania to fajne można w Decathlonie dostać. Za około 50. Wyjątkowo trwałe.


Dlatego nie farbuję....

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-05-30 o 09:00
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 10:05   #4749
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość


Dzięki kobietki że pytacie, nie napisałam już wczoraj bo byłam aż tak wściekła że nie dałam rady, ale napiszę w klubie może
Ja się chyba do Ciebie jednak uśmiechnę

Pisz, pisz, idę zobaczyć czy mam coś do czytania.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Sama mam ten problem, bo Młoda na 8w1 uczulona.....
KLIK! może ktoś coś dla siebie znajdzie
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 10:15   #4750
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Trele rozumiem
A ja się właśnie dowiedziałam że moje włosy są dalekie od ideału,jestem niedouczona w kwestii wlosoz-patrz nowy wpis na blogu i komentarz

a mój nauczyciel powiedział że 'pazurki jak zawsze nienaganne' to mówię że a jak . na co on że to w sumie wizytówka
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 10:29   #4751
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

KLIK! może ktoś coś dla siebie znajdzie
No i wychodzi, że młoda potrzebuje ... Evelinki
Albo rimmela....

Jakby któraś gdzieś dorwała.... Mom pliiiiiis

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Trele rozumiem
A ja się właśnie dowiedziałam że moje włosy są dalekie od ideału,jestem niedouczona w kwestii wlosoz-patrz nowy wpis na blogu i komentarz

a mój nauczyciel powiedział że 'pazurki jak zawsze nienaganne' to mówię że a jak . na co on że to w sumie wizytówka
Fantastycznie jej odpowiedziałaś hahaa
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 10:33   #4752
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
a co jak się nie zastosuję... właśnie cykam nowe mani

Lolli jak masz duzo na głowie to nic dziwnego, a jak piszesz ze jeszcze tylko 2 tyg to tylko dotknąc i bedziemy cię mieć więcej
U mnie okres intensywny chyba dopiero się zacznie i też zniknę trochę...
Jak się nie zastosujesz to... zakradnę się w nocy i zostaniesz z ogryzkami Wstydź się, żeby pazurki z fotoszopa pokazywać

Lolli, pozałatwiaj na spokojnie swoje sprawy, sesję zdaj na 6 I wraaacaaaj, bo tęsknimy

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
O kurczę.. To faktycznie poważna sprawa.. Oby się rozwiązała jak najszybciej.

To podaję na sos:
800g mięsa mielonego z łopatki(100% mięsa, żadne mięsopodobne!)
1 ogromna lub 2 średnie cebule
6 średnich pomidorów świeżych
pół czerwonej papryki
olej, bazylia, oregano, pieprz i sól
jogurt naturalny nie słodzony około 1/2 szklanki
przepis:
cebulę kroimy, podsmażamy do zeszklenia, dodajemy mięsko, przyprawy , smażymy
gdy łopatka zaczyna robić się biała(dopieczona) to drewianą łopatką pionowo kłujemy mięsko żeby zrobiły się mini mini kuleczki, smażymy ok 20 minut (co jakiś czas 'pacamy drewanianą packą')
w tym samym czasie obieramy pomidory, kroimy w kostkę i wykładamy na drugą patelnię wcześniej wysmarowaną masełkiem i posypaną ziołami, smażymy aż puszczą wodę
mięsko odstawiamy na bok z ognia
pomidory (musi lekko odparować woda) przelewamy do miseczki i miksujemy blenderem, dodajemy jogurt
mięso polewamy naszymi pomidorami i sos gotowy
Właśnie głodna się zrobiłam, bo wyobraźnia zaczęła działać

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Trele rozumiem
A ja się właśnie dowiedziałam że moje włosy są dalekie od ideału,jestem niedouczona w kwestii wlosoz-patrz nowy wpis na blogu i komentarz

a mój nauczyciel powiedział że 'pazurki jak zawsze nienaganne' to mówię że a jak . na co on że to w sumie wizytówka
Uderz w stół, a nożyce się odezwą Skoro ona jest takim ekspertem, to może pokaże efekty swojej profesjonalnej pielęgnacji?
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 10:40   #4753
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

No dobra.... mam nadzieję że gafy totalnej nie popełniam. Ale wychodzi mi że nie....

Chucky, wszystkiego kolorowego, długich, nie łamiących się i zadbanych paznokci i pięknycch skórek. Miliona lakierów
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 12:55   #4754
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dobra, teraz możecie zacząć mnie wyzywać. Stwierdziłam, że są nieudane i niestaranne i namalowałam je od nowa. Teraz jestem zadowolona.


Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Zaraz zerknę

Czymam kciuki..
Zerkaj, zerkaj
I trzymaj

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Niech ja ich dorwę. Ruda miała awizo w piątek a wysyłałam tak samo pol-prio w ten sam dzień.
Nie awizo, tylko paczkę I już zdążyłam obydwa olejki użyć na włosach Jaaak one paaachną


Nie mogę spać do dwunastej, bo mi się głupie rzeczy śnią. I osoby, które nie powinny

A w ogóle, to muszę pofarbować włosy i dalej nie wiem, co z tą henną.
Ma tu ktoś doświadczenie w malowaniu się henną?
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 13:03   #4755
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ja się chyba do Ciebie jednak uśmiechnę

KLIK! może ktoś coś dla siebie znajdzie
Nie ma problemu uśmiechaj się śmiało


Rudziaku Demcia ci powinna pomóc
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 13:19   #4756
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
A w ogóle, to muszę pofarbować włosy i dalej nie wiem, co z tą henną.
Ma tu ktoś doświadczenie w malowaniu się henną?
Co Cię boli?

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Nie ma problemu uśmiechaj się śmiało

Rudziaku Demcia ci powinna pomóc
Skrobnę
Jak będę potrafiła to pomogę (tyle, że ja się hennuję na brązowo) Malina też się hennowała niedawno
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 13:21   #4757
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Rudziaku Demcia ci powinna pomóc
DMcia, pomożesz?
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 13:24   #4758
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
A w ogóle, to muszę pofarbować włosy i dalej nie wiem, co z tą henną.
Ma tu ktoś doświadczenie w malowaniu się henną?
Się, włosów, brwi czy rzęs?

Się to nie, chociaż bardzo mi się podobaja wzory.

Włosów nie. Nie maluję wcale.

Brwi, regularnie sama.

Rzęs, kilkakrotnie próbowałam, ale niespecjalnie zadowolona byłam
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 13:26   #4759
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Się, włosów, brwi czy rzęs?
Się włosów.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 13:28   #4760
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Się włosów.
Wydawa mnie się, że to nie bałdzo na chemiczną farbę się kładzie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 13:29   #4761
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wydawa mnie się, że to nie bałdzo na chemiczną farbę się kładzie
Własnie o to chcę zapytać Czy po nałożeniu na szamponetkę nie zrobią mi się zielone włosy
Bo nie mogę ostatnio Agi dorwać, a ona, jako fryzjerka, chyba powinna takie rzeczy wiedzieć
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 13:37   #4762
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Własnie o to chcę zapytać Czy po nałożeniu na szamponetkę nie zrobią mi się zielone włosy
Bo nie mogę ostatnio Agi dorwać, a ona, jako fryzjerka, chyba powinna takie rzeczy wiedzieć
Jeśli będzie to henna bez sztucznych (chemicznych) dodatków to nic zielonego nie wyjdzie można kłaść. Używam Khadi, ona na pewno jest bardzo dobrej jakości. Masz już jakąś w domu czy dopiero chcesz zakupić?

EDIT: a tak w ogóle to... KLIK!
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-05-30 o 13:39
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 13:40   #4763
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Jeśli będzie to henna bez sztucznych (chemicznych dodatków) to nic zielonego nie wyjdzie używam Khadi, ona na pewno jest bardzo dobrej jakości. Masz już jakąś w domu czy dopiero chcesz zakupić?
Mam hennę eld, o taką.
Nie mam pojęcia, co i jak, bo ją wygrałam. Mam dwie takie torebeczki, starczy mi na włosy całe?

No i czy nie zzielenieją przy farbowaniu tym na szamponetkę? Albo czy nie zzielenieją, jeśli będę chciała później znowu szamponetką malować?

Dobra, spadam na egzamin, odpowiedzi i rady poczytam po powrocie
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 13:54   #4764
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Mam hennę eld, o taką.
Nie mam pojęcia, co i jak, bo ją wygrałam. Mam dwie takie torebeczki, starczy mi na włosy całe?

No i czy nie zzielenieją przy farbowaniu tym na szamponetkę? Albo czy nie zzielenieją, jeśli będę chciała później znowu szamponetką malować?
Dokładnie ten kolor? Z tego co kojarzę to one różnią się składami...jest w nim tylko Lawsonia Inermis?

Ile ta torebeczka ma gram?

Zaraz dopytam odpowiednią osobę, bo Eld nie używałam...
EDIT: "Nie wiem, ale nie mam zaufania do Eldu. Kolor czarny ma napisany taki sam skład jak rudy, co jest niemożliwe. " ...ale jeszcze dodano:
"Z szamponetką to nie zareaguje, jak już, to z amoniakiem albo utleniaczem."
No to nakładaj i się potem pokaż zrób próbę na pasemku, jeśli się boisz
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-05-30 o 14:20
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 14:22   #4765
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Trellciu - poczekam cierpliwie
Dobrze
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Do biegania to fajne można w Decathlonie dostać. Za około 50. Wyjątkowo trwałe.

Dlatego nie farbuję....
Zobaczę jak będę w pobliżu tego sklepu

Ja wytrzymałam 5 miesięcy i mnie w końcu trafiło.
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Trele rozumiem
A ja się właśnie dowiedziałam że moje włosy są dalekie od ideału,jestem niedouczona w kwestii wlosoz-patrz nowy wpis na blogu i komentarz

a mój nauczyciel powiedział że 'pazurki jak zawsze nienaganne' to mówię że a jak . na co on że to w sumie wizytówka
Zaraz zerknę. Dalekie od ideału? Są piękne.
Paczki zostały dzisiaj ponownie nadane..
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jakby któraś gdzieś dorwała.... Mom pliiiiiis
Jaka to? Może dorwę u sąsiadów
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Właśnie głodna się zrobiłam, bo wyobraźnia zaczęła działać
Ja też jestem głodna, niech ktoś zrobi mi jeść.
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Nie awizo, tylko paczkę I już zdążyłam obydwa olejki użyć na włosach Jaaak one paaachną
Ja nie mam tego różanego więc nie wiem ale ten porzeczkowy jest mega.
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
EDIT: a tak w ogóle to... KLIK!
Zgadnijcie, co zaraz zrobię.

Pani od polskiego na mnie nakrzyczała, że mnie zabije bo jestem kłamczuchą.. Uwielbiam ją.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 14:23   #4766
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Niech mnie ktoś zabierze z pracy i zaniesie do domu
Usypiam wręcz, klawiatura odbita na twarzy
Jeszcze do przejścia 5 kilometrów a ja ledwo na drugi koniec korytarza się toczę...
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 14:31   #4767
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Zobaczę jak będę w pobliżu tego sklepu
Warto. Młoda ma od półtora roku je używa. I jeszcze żyją. To na prawdę sukces
Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Ja wytrzymałam 5 miesięcy i mnie w końcu trafiło.
Ja lubię swój. Chociaż czasem mnie napada aby zrobić kilka jaśniejszych pasemek szczoteczka po tuszu. Młodej teraz zrobiłam. I nie skromnie powiem, że wyszło fajnie

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Jaka to? Może dorwę u sąsiadów
KLIK to ta
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Niech mnie ktoś zabierze z pracy i zaniesie do domu
Usypiam wręcz, klawiatura odbita na twarzy
Jeszcze do przejścia 5 kilometrów a ja ledwo na drugi koniec korytarza się toczę...
strzel jakąś kawkę?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 14:38   #4768
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Warto. Młoda ma od półtora roku je używa. I jeszcze żyją. To na prawdę sukces

Ja lubię swój. Chociaż czasem mnie napada aby zrobić kilka jaśniejszych pasemek szczoteczka po tuszu. Młodej teraz zrobiłam. I nie skromnie powiem, że wyszło fajnie


KLIK to ta
No ja niestety szybko nieszczę buty. A są tam takie typowo do biegania, opinające stopę, oddychające z amortyzacją?

Masz bardzo ładny kolor, zostaw go.

Jak znajdę to kupię. Brać od razu 2 butelki?
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Niech mnie ktoś zabierze z pracy i zaniesie do domu
Usypiam wręcz, klawiatura odbita na twarzy
Jeszcze do przejścia 5 kilometrów a ja ledwo na drugi koniec korytarza się toczę...
Ja też mam taki senny dzień.
Kawkę wypij
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 14:42   #4769
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
No ja niestety szybko nieszczę buty. A są tam takie typowo do biegania, opinające stopę, oddychające z amortyzacją?

Masz bardzo ładny kolor, zostaw go.

Jak znajdę to kupię. Brać od razu 2 butelki?

Ja też mam taki senny dzień.
Kawkę wypij
Młoda tez bardzo niszczy.... Dlatego pisałam, ze to sukces.
Typowo do biegania:
KLIK

Dzięki

Tak proszę. Weź dwie.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 14:46   #4770
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. X + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
EDIT: a tak w ogóle to... KLIK!

A ja chciałam Wam zrobić niespodziewankę i wstawić zdjęcie jak będę w domu
Nic na tym wizażu się nie ukryje


Kawy już niet. 3 wypiłam.
Idę zaraz pojęczeć szefowej, może dobra dusza się zlituje i puści mnie do domku
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.