Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-28, 14:41   #1021
Slodkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Slodkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 935
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Poszukuję chłodnego odcienia ciemnego brązu (podchodzącego pod czerń ) macie jakieś typy ?
Slodkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:51   #1022
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

kachula trochę Ci się sprała ta henna
zajrzałam na Twój blog
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:08   #1023
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
widzę różnice i meeega sie ciesze rok zapuszczania z podcięciami jest ok
a co do TT na allegro sprawdzony sprzedawca 50zł koleżanka zamówiła i jest ok
Ładnie urosły i jejku jaki kolor boski na pierwszej foci!
Co to za odcień?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dokladnie, mini kupilam na wyjazdy. ale zabieram zwykla i tak.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

tez watpilam w nia ale zdesperowana wypadaniem wlosow po ciazy zaryzykowalam i nie zaluje ale mini zaluje
O to tym bardziej odkładam na tą szczotkę.

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
kachula trochę Ci się sprała ta henna
zajrzałam na Twój blog
Wiem. Ale zaczęła spierać się na wyjeździe gdzie używałam szamponu z silikonem. Jak myłam takim bez silikonów i parabenów i para coś tam kolor jakby nie schodził. Raz użyłam innego i bach! Jednak to prawda aby przy hennie używać czegoś bez silikonów.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 18:06   #1024
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ładnie urosły i jejku jaki kolor boski na pierwszej foci!
Co to za odcień?



O to tym bardziej odkładam na tą szczotkę.



Wiem. Ale zaczęła spierać się na wyjeździe gdzie używałam szamponu z silikonem. Jak myłam takim bez silikonów i parabenów i para coś tam kolor jakby nie schodził. Raz użyłam innego i bach! Jednak to prawda aby przy hennie używać czegoś bez silikonów.
prawda gdy pierwszy raz farbowałam henną(orzechowy brąz) używałam byle jakiś szamponów,jaki był pod reką...i zmyła się w mgnieniu oka,a ostatnio farbując ciemny brązem używam tylko i wyłącznie kosmetyków bez silikonów i kolor nadal piękny,czekoladowy a minęło już sporo czasu od farbowania,i odrosty już się pojawiły używam szamponu pokrzywowego,i szamponu z Alterry maska z Alterry również jest genialna polecam
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 18:54   #1025
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
hehe masz śliczne długie włoski ohh marzenie moje
ja planuje dopiero w grudniu i to same końcówki ok 1,5cm twardo zapuszczam z takich krótkich haha tyłu przejechanego maszynką na 0 a później z boba
A te, które był obcięte na zero to nomalnie odrosły? Bo ja tam na karku mam taki merdający mech, zastanawiam się, czy po takim zgoleniu potem rosną pełnowartościowe włosy

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ja sporo ciachnęłam
włosy nie ręka

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------



to dlaczego nie nazywa sie szczotka ?
Umarłam

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A no bo tatulo zna Pawła i nawet razem majówkę mieliśmy.



Od ciebie jeszcze nieco dalej w górę ale ja tam do rodziców jeżdżę.



O musisz mi recenzje tej szczotki dać! Ja planuję jej kupno ale jak z kasą będzie lepiej. Droga franca jest.



Ty to końcówki podcinaj i zero radykalnych cięć. Zabiłabym za twoje włosy a ty tu o cięciu mówisz



Jaaakie krótkie... Oj długa droga do długich. A ja myślałam, że ja krótko ścięłam.



Do czesania bez ciągnięcia i supełków. To hit blogowy na całym świecie.



Racja, racja. Jak ktoś ma namiętnie plączące się włosy (ja) powinien sobie to sprawić. Ja też muszę.
Też mnie przeraża cena tej szczoty. Chociaż teraz i tak jest do przełknięcia, ale jeszcze niedawno te szczotki kosztowały w granicach 80 zł.

Nudne są te długie włosy
Poza tym nie mam pomysły na zagospodarowanie grzywki, zapuszczałam z prostej i mam już kilka cm za brodę i tak sobie merda beznadziejnie ;P
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-06-28 o 18:56
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 19:53   #1026
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
no własnie zauwazyłam ze jest niezwykła na baterie jest

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

mam nadzieję ze ifrit się nie obrazi
moje żarty są efektem niewiedzy
pewnie że się nie obrazi

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ładnie urosły i jejku jaki kolor boski na pierwszej foci!
Co to za odcień?



O to tym bardziej odkładam na tą szczotkę.



Wiem. Ale zaczęła spierać się na wyjeździe gdzie używałam szamponu z silikonem. Jak myłam takim bez silikonów i parabenów i para coś tam kolor jakby nie schodził. Raz użyłam innego i bach! Jednak to prawda aby przy hennie używać czegoś bez silikonów.
kolor londa 5.75 profesional na wodzie 3%
jasny złoty brąz bardzo zadowolona jestem zniej pokryło rudosci po wypłukanej hennie khadii jako jedyna farba

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
A te, które był obcięte na zero to nomalnie odrosły? Bo ja tam na karku mam taki merdający mech, zastanawiam się, czy po takim zgoleniu potem rosną pełnowartościowe włosy



Umarłam



Też mnie przeraża cena tej szczoty. Chociaż teraz i tak jest do przełknięcia, ale jeszcze niedawno te szczotki kosztowały w granicach 80 zł.

Nudne są te długie włosy
Poza tym nie mam pomysły na zagospodarowanie grzywki, zapuszczałam z prostej i mam już kilka cm za brodę i tak sobie merda beznadziejnie ;P
odrosną z czasem ehhh porażka w wykonaniu mojej fryzjerki miał być tył wycięty do szpica a wyszło co wyszło ...prawie była zima wiec golf,szalik i jakoś odrosło do lata do długości ala bombka ze wyglądało ok
prawie wtedy nadeszła moda na wygolone boki ,tyły fryzur wiec w miarę było ok
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 20:14   #1027
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ładnie urosły i jejku jaki kolor boski na pierwszej foci!
Co to za odcień?



O to tym bardziej odkładam na tą szczotkę.



Wiem. Ale zaczęła spierać się na wyjeździe gdzie używałam szamponu z silikonem. Jak myłam takim bez silikonów i parabenów i para coś tam kolor jakby nie schodził. Raz użyłam innego i bach! Jednak to prawda aby przy hennie używać czegoś bez silikonów.
ja po takich szamponach mam strasznie tępe włosy
chyba ze zmywam olej to co innego

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
prawda gdy pierwszy raz farbowałam henną(orzechowy brąz) używałam byle jakiś szamponów,jaki był pod reką...i zmyła się w mgnieniu oka,a ostatnio farbując ciemny brązem używam tylko i wyłącznie kosmetyków bez silikonów i kolor nadal piękny,czekoladowy a minęło już sporo czasu od farbowania,i odrosty już się pojawiły używam szamponu pokrzywowego,i szamponu z Alterry maska z Alterry również jest genialna polecam
aga, gdzie te foty??

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
A te, które był obcięte na zero to nomalnie odrosły? Bo ja tam na karku mam taki merdający mech, zastanawiam się, czy po takim zgoleniu potem rosną pełnowartościowe włosy



Umarłam



Też mnie przeraża cena tej szczoty. Chociaż teraz i tak jest do przełknięcia, ale jeszcze niedawno te szczotki kosztowały w granicach 80 zł.

Nudne są te długie włosy
Poza tym nie mam pomysły na zagospodarowanie grzywki, zapuszczałam z prostej i mam już kilka cm za brodę i tak sobie merda beznadziejnie ;P
z tego co widzę masz się dobrze

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
pewnie że się nie obrazi

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------



kolor londa 5.75 profesional na wodzie 3%
jasny złoty brąz bardzo zadowolona jestem zniej pokryło rudosci po wypłukanej hennie khadii jako jedyna farba

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------



odrosną z czasem ehhh porażka w wykonaniu mojej fryzjerki miał być tył wycięty do szpica a wyszło co wyszło ...prawie była zima wiec golf,szalik i jakoś odrosło do lata do długości ala bombka ze wyglądało ok
prawie wtedy nadeszła moda na wygolone boki ,tyły fryzur wiec w miarę było ok
nie znamy się jeszcze zbyt dobrze więc nie wiem na ile mogę sobie pozwolić ze swoimi żarcikami

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
A te, które był obcięte na zero to nomalnie odrosły? Bo ja tam na karku mam taki merdający mech, zastanawiam się, czy po takim zgoleniu potem rosną pełnowartościowe włosy



Umarłam



Też mnie przeraża cena tej szczoty. Chociaż teraz i tak jest do przełknięcia, ale jeszcze niedawno te szczotki kosztowały w granicach 80 zł.

Nudne są te długie włosy
Poza tym nie mam pomysły na zagospodarowanie grzywki, zapuszczałam z prostej i mam już kilka cm za brodę i tak sobie merda beznadziejnie ;P
ja ścięłam do łopatek
niesamowicie odżyły te moje włosiska
układają sie świetnie
bo zdrowe
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 21:07   #1028
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ja po takich szamponach mam strasznie tępe włosy
chyba ze zmywam olej to co innego

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------



aga, gdzie te foty??

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------



z tego co widzę masz się dobrze

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------



nie znamy się jeszcze zbyt dobrze więc nie wiem na ile mogę sobie pozwolić ze swoimi żarcikami

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------



ja ścięłam do łopatek
niesamowicie odżyły te moje włosiska
układają sie świetnie
bo zdrowe
metaxa,nie mam czym ich zrobić nie mam aparatu,nie dorobiłam się
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 21:09   #1029
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
metaxa,nie mam czym ich zrobić nie mam aparatu,nie dorobiłam się
specjalnie tak nas przetrzymujesz
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 21:26   #1030
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
specjalnie tak nas przetrzymujesz
Wredna jest
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 21:28   #1031
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Wredna jest
dziewczyny,kalkulatorem zdjęcia nie zrobię zresztą gdzie tu moje włosy pokazywać,jak Wy takie ładne długie macie,moje to się mogą schować rosną cm na 2 miesiące.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 22:12   #1032
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
prawda gdy pierwszy raz farbowałam henną(orzechowy brąz) używałam byle jakiś szamponów,jaki był pod reką...i zmyła się w mgnieniu oka,a ostatnio farbując ciemny brązem używam tylko i wyłącznie kosmetyków bez silikonów i kolor nadal piękny,czekoladowy a minęło już sporo czasu od farbowania,i odrosty już się pojawiły używam szamponu pokrzywowego,i szamponu z Alterry maska z Alterry również jest genialna polecam
Ja na razie czarna rzepa z Barwy ziołowej i Syoss zielony do włosów farbowanych bez silikonów, parabenów i parafin. Alterra odżywka/maska z granatem czy coś miałam i była super.

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Też mnie przeraża cena tej szczoty. Chociaż teraz i tak jest do przełknięcia, ale jeszcze niedawno te szczotki kosztowały w granicach 80 zł.

Nudne są te długie włosy
Poza tym nie mam pomysły na zagospodarowanie grzywki, zapuszczałam z prostej i mam już kilka cm za brodę i tak sobie merda beznadziejnie ;P
Wiem, że są nudne i każdej z nas nagle świta taki pomysł, aby ściąć co nie co, ale też wiem jak potem płacze się co ja zrobiłam. Ja ewentualnie robiłam grzywkę albo zapuszczałam. Za każdym razem płakałam, że to a to mi się teraz nie podoba Najlepszy sposób to bawić się włosami i robić mnóstwo różnych fryzur. Masz linka do niezłej laski która sprzedaje clip in i sama nosi. Ale jakie fryzury układa http://www.youtube.com/user/foxylock...e=results_main
Ty masz długie włoski to możesz popróbować.

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
kolor londa 5.75 profesional na wodzie 3%
jasny złoty brąz bardzo zadowolona jestem zniej pokryło rudosci po wypłukanej hennie khadii jako jedyna farba

odrosną z czasem ehhh porażka w wykonaniu mojej fryzjerki miał być tył wycięty do szpica a wyszło co wyszło ...prawie była zima wiec golf,szalik i jakoś odrosło do lata do długości ala bombka ze wyglądało ok
prawie wtedy nadeszła moda na wygolone boki ,tyły fryzur wiec w miarę było ok
świetny kolor, nie pomyślałabym, że coś ze złotem jest w nazwie.

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ja po takich szamponach mam strasznie tępe włosy
chyba ze zmywam olej to co innego

ja ścięłam do łopatek
niesamowicie odżyły te moje włosiska
układają sie świetnie
bo zdrowe
Metaxa cierpliwości trzeba na szampony jak za dawnych lat. Kiedyś silikonów nie było a i włosy miałyśmy ładniejsze. Ja przez chyba 6-8 myć, a to u mnie 2 tygodnie, miałam tępe jak nie wiem. Jeden wielki kołtun. A teraz po takim szamponie mam miękkie jak nigdy i dłużej nie potrzebuję myć bo mi nic ich nie obciąża. Polecam ci wytrwałość i znalezienie dobrego szamponu. Może zacznij od tego Syossa co ja mam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rbowanych.html
Tylko odżywki nie kupuj Syossa bo słyszałam, że tragedia.

A co do cięcia to wiem jak piękne mogą być włosy gdy zetnie się resztę sianka. Takie lekkie i zdrowe. Ale po pierwszym myciu od wyjścia od fryzjera zaczynam tęsknić do długich kłaków.

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
dziewczyny,kalkulatorem zdjęcia nie zrobię zresztą gdzie tu moje włosy pokazywać,jak Wy takie ładne długie macie,moje to się mogą schować rosną cm na 2 miesiące.
Oj tam, oj tam, teraz każda komórka ma aparat A ja długich nie mam i pokazuję.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-06-28 o 22:16
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 22:37   #1033
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
dziewczyny,kalkulatorem zdjęcia nie zrobię zresztą gdzie tu moje włosy pokazywać,jak Wy takie ładne długie macie,moje to się mogą schować rosną cm na 2 miesiące.
jakie długie, aga
obecnie mam średnio długie i wcale nie takie ładne

apropo kalkulatora
moja kolezanka z pracy któregoś dnia była tak zakręcona ze kalkulatorem chciała wykonać połaczenie telefoniczne

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja na razie czarna rzepa z Barwy ziołowej i Syoss zielony do włosów farbowanych bez silikonów, parabenów i parafin. Alterra odżywka/maska z granatem czy coś miałam i była super.



Wiem, że są nudne i każdej z nas nagle świta taki pomysł, aby ściąć co nie co, ale też wiem jak potem płacze się co ja zrobiłam. Ja ewentualnie robiłam grzywkę albo zapuszczałam. Za każdym razem płakałam, że to a to mi się teraz nie podoba Najlepszy sposób to bawić się włosami i robić mnóstwo różnych fryzur. Masz linka do niezłej laski która sprzedaje clip in i sama nosi. Ale jakie fryzury układa http://www.youtube.com/user/foxylock...e=results_main
Ty masz długie włoski to możesz popróbować.



świetny kolor, nie pomyślałabym, że coś ze złotem jest w nazwie.



Metaxa cierpliwości trzeba na szampony jak za dawnych lat. Kiedyś silikonów nie było a i włosy miałyśmy ładniejsze. Ja przez chyba 6-8 myć, a to u mnie 2 tygodnie, miałam tępe jak nie wiem. Jeden wielki kołtun. A teraz po takim szamponie mam miękkie jak nigdy i dłużej nie potrzebuję myć bo mi nic ich nie obciąża. Polecam ci wytrwałość i znalezienie dobrego szamponu. Może zacznij od tego Syossa co ja mam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rbowanych.html
Tylko odżywki nie kupuj Syossa bo słyszałam, że tragedia.

A co do cięcia to wiem jak piękne mogą być włosy gdy zetnie się resztę sianka. Takie lekkie i zdrowe. Ale po pierwszym myciu od wyjścia od fryzjera zaczynam tęsknić do długich kłaków.


Oj tam, oj tam, teraz każda komórka ma aparat A ja długich nie mam i pokazuję.
co ja poradzę na to ze baranki są niecierpliwe

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

w zasadzie to masz rację
kiedy byłam młoda tzn. kiedy chodziłam do szkoły to włosy myłam tylko szamponem pokrzywowym
takim w podłuznej duzej butelce i było ok
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 22:43   #1034
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
co ja poradzę na to ze baranki są niecierpliwe

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

w zasadzie to masz rację
kiedy byłam młoda tzn. kiedy chodziłam do szkoły to włosy myłam tylko szamponem pokrzywowym
takim w podłuznej duzej butelce i było ok
Wiem coś o tym Mój kumpel to baranek

A pokrzywowy to chyba u wszystkich stał w łazience
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 22:49   #1035
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Wiem coś o tym Mój kumpel to baranek

A pokrzywowy to chyba u wszystkich stał w łazience
to jedna z cech baranków którą posiadam

pamietasz może szampon Elseve sprzedawany razem z pierscionkiem??
tak się na niego napaliłam ze w koncu mama mi go kupiła
natomiast efekty uzycia owego szamponu były straszne
dostałam takiego łupieżu że można było skrobać łepetyne heblem
ale co tam, miałam pierscionek za duzy
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 23:02   #1036
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
więc tak wcześniej praktycznie cały czas farbowałam castingiem loreala, ale to nie jest farba trwała tylko szampon na 24 mycia, i byłam również bardzo zadowolona, z tym że miałam wrażenie że po kilkunastu myciach, robił mi na włosach taką rudawo- czerwoną poswiate, a tego bardzo nie lubie. ta farba co mam obecnie Exelent >> czegoś takiego nie ma , owszem wypłukuje się ale mniej niż casting, i nie ma rudości, tylko taki jak by... hmm nie wiem jak to określić: dalej jest brazik ciemny/ tylko taki bledszy, chłodny... jak będe farbować przed ślubem/ ale nie kilka dni / tylko z 2 tyg przed to na pewnpo jeszcze raz tą farba, wkleje ci poniżej jeszcze zdjecia jak robiłam castingiem,
Aaaa czyli ten kolor który masz teraz to jest Loreal Excellence Brąz?? Bo wcześniej zrozumiałam że to casting. Jeśli nie wypłukuje się na rudo to chętnie go wypróbuję

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dzien dobry
jestem w kropce
asiulka piekne masz te wlosy
eeetaaam dobrze jest, jakiś popiel na to i będzie spoko

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a to ja po orzechowym brazie
kurde potrzebuje farbki ktora wyjdzie jak ciemny blond
Palette N5 wychodzi śr. brąz a po paru myciach jest ciemny blond jak na opakowaniu. Ta Londa którą teraz robiłam ciemny blond zmieszany z c. popielatym blondem też mi się już spłukuje na ciemny blond.

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
no własnie zauwazyłam ze jest niezwykła na baterie jest
mam nadzieję ze ifrit się nie obrazi
moje żarty są efektem niewiedzy
jak jeszcze zabawia rozmową do tego to też się skuszę

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Wiem coś o tym Mój kumpel to baranek

A pokrzywowy to chyba u wszystkich stał w łazience
u mnie familijny

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-06-28 o 23:03
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 08:27   #1037
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Margan znalazlam Twoja fotke tej Palette N5. Sliczny kolor!
tylko ciekawa jestem jak chwycilby rozjasniane wlosy z rudo-zlotymi refleksami

jestem wsciekla na Tzta to on mi marudzil, ze woli mnie w jasniejszych wlosach a wczoraj zmienil zdanie. Poprosilam go zeby pokazal mi jaki kolor mu sie najbardizej u mnie podoba. On na to ze jasny blond O.o mowie pokaz mi zdjecie... i co? pokazal mi zdjecie na ktorym mam jasny brąz!!!! myslslam, ze go zabije. Juz wiecej nie bede pod chlopa zmieniac niczego w sobie!!!

Szampon pokrzywowy i w mojej lazience goscil

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Morgan mam jeszcze jedno techniczne pytanie: czy jedno opakowanie starczy na wlosy za lopatki?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 09:02   #1038
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Margan znalazlam Twoja fotke tej Palette N5. Sliczny kolor!
tylko ciekawa jestem jak chwycilby rozjasniane wlosy z rudo-zlotymi refleksami

jestem wsciekla na Tzta to on mi marudzil, ze woli mnie w jasniejszych wlosach a wczoraj zmienil zdanie. Poprosilam go zeby pokazal mi jaki kolor mu sie najbardizej u mnie podoba. On na to ze jasny blond O.o mowie pokaz mi zdjecie... i co? pokazal mi zdjecie na ktorym mam jasny brąz!!!! myslslam, ze go zabije. Juz wiecej nie bede pod chlopa zmieniac niczego w sobie!!!

Szampon pokrzywowy i w mojej lazience goscil

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Morgan mam jeszcze jedno techniczne pytanie: czy jedno opakowanie starczy na wlosy za lopatki?
ja tyle razy zmieniałam kolor na bardzo ciemny własnie dla Tz bo takie lubi
ale co z tego skoro źle się w takich czuje
nic na siłę
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 10:17   #1039
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Margan znalazlam Twoja fotke tej Palette N5. Sliczny kolor!
tylko ciekawa jestem jak chwycilby rozjasniane wlosy z rudo-zlotymi refleksami
Morgan mam jeszcze jedno techniczne pytanie: czy jedno opakowanie starczy na wlosy za lopatki?
Właśnie kładłam tą farbę na rude po rozjaśnianiu, w wątku o dekoloryzacji są moje włosy przed nałożeniem zerknij na ten post https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4208 na zdj. nr 2 jest taki kolor na jaki położyłam N5.
Po jakimś miesiącu od farbowania N5 pojawił się taki lekko rudy połysk ale tylko w słońcu i tylko ja go widziałam Ostatnio robiłam Londę ale w sumie 100x lepsze było to Palette.
Za łopatki to 2 opakowania.

Właśnie spojrzałam na wątek o deko jaki chcesz kolor uzyskać, w sumie taki bj śr blond, to może zamiast N5 weź N6 - średni blond?

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-06-29 o 10:21
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 10:19   #1040
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

jestem wsciekla na Tzta to on mi marudzil, ze woli mnie w jasniejszych wlosach a wczoraj zmienil zdanie. Poprosilam go zeby pokazal mi jaki kolor mu sie najbardizej u mnie podoba. On na to ze jasny blond O.o mowie pokaz mi zdjecie... i co? pokazal mi zdjecie na ktorym mam jasny brąz!!!! myslslam, ze go zabije. Juz wiecej nie bede pod chlopa zmieniac niczego w sobie!!!

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ja tyle razy zmieniałam kolor na bardzo ciemny własnie dla Tz bo takie lubi
ale co z tego skoro źle się w takich czuje
nic na siłę
Ale macie problemy z tymi facetami. Mój jak się pytam w jakim kolorze mnie lubi lub lubił najbardziej a ten: bo ja wiem. Co za różnica. Czy ja jestem z tobą ze względu na włosy? Jestem ze względu na cycki...

Ale chciałabym usłyszeć jakie włosy u mnie lubi...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-06-29 o 10:21
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 10:37   #1041
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Morgan wielkie dzieki! ta N5 mnie kusi, blondy nieaktualne... za duzo z nimi roboty. Wkurzona jestem bo tylko zniszczylam wlosy rozjasnianiem

Kachula gdybym miala cycki to moze by i moj tak mi mowil jedyny okres jak mialam cycki z prawdziwego zdarzenia to okres karmienia piersia (4mce)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 10:49   #1042
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan wielkie dzieki! ta N5 mnie kusi, blondy nieaktualne... za duzo z nimi roboty. Wkurzona jestem bo tylko zniszczylam wlosy rozjasnianiem
Wiem co czujesz bo doszłam do podobnego koloru co Ty, a włosów po tym wszystkim ścięłam ~20cm i też się niepotrzebnie tak zapędziłam z tym rozjaśnianiem, bo jednak chce jasny brąz
Daj znać jakie rezultaty jak będziesz robić farbę.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 10:54   #1043
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz bo doszłam do podobnego koloru co Ty, a włosów po tym wszystkim ścięłam ~20cm i też się niepotrzebnie tak zapędziłam z tym rozjaśnianiem, bo jednak chce jasny brąz
Daj znać jakie rezultaty jak będziesz robić farbę.
zaraz bede szla kupic tylko rozkminiam jak wejsc na 2gie pietro sklepu z dzieckiem wozek bede musiala zostawic pod sklepem i a Olo wazy prawie 9kg

A na Tzta mam taaaaaakiego nerwa. Ale w sumie to tlyko chlop, skad mogl wiedziec ze jasny blond to jasny blond, a nie jasny braz
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 11:35   #1044
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan wielkie dzieki! ta N5 mnie kusi, blondy nieaktualne... za duzo z nimi roboty. Wkurzona jestem bo tylko zniszczylam wlosy rozjasnianiem

Kachula gdybym miala cycki to moze by i moj tak mi mowil jedyny okres jak mialam cycki z prawdziwego zdarzenia to okres karmienia piersia (4mce)
Ja miałam zawsze duże i teraz mi się jeszcze większe ostały... TŻ zadowolony ale nie ja, gdy muszę stanika rozmiar DD lub E szukać. A i dodam, że i tak mi już sporo spadły z rozmiaru ciążowego

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
zaraz bede szla kupic tylko rozkminiam jak wejsc na 2gie pietro sklepu z dzieckiem wozek bede musiala zostawic pod sklepem i a Olo wazy prawie 9kg

A na Tzta mam taaaaaakiego nerwa. Ale w sumie to tlyko chlop, skad mogl wiedziec ze jasny blond to jasny blond, a nie jasny braz
Jak ktoś kiedyś mądrze napisał na forum. Facet odróżnia tylko trzy kolory: fajny, pedalski i chu...wy....
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 11:55   #1045
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Właśnie kładłam tą farbę na rude po rozjaśnianiu, w wątku o dekoloryzacji są moje włosy przed nałożeniem zerknij na ten post https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4208 na zdj. nr 2 jest taki kolor na jaki położyłam N5.
Po jakimś miesiącu od farbowania N5 pojawił się taki lekko rudy połysk ale tylko w słońcu i tylko ja go widziałam Ostatnio robiłam Londę ale w sumie 100x lepsze było to Palette.
Za łopatki to 2 opakowania.

Właśnie spojrzałam na wątek o deko jaki chcesz kolor uzyskać, w sumie taki bj śr blond, to może zamiast N5 weź N6 - średni blond?
ale pieknie Ci włosy błyszczą

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ale macie problemy z tymi facetami. Mój jak się pytam w jakim kolorze mnie lubi lub lubił najbardziej a ten: bo ja wiem. Co za różnica. Czy ja jestem z tobą ze względu na włosy? Jestem ze względu na cycki...

Ale chciałabym usłyszeć jakie włosy u mnie lubi...

jednym słowem masz wolną rękę

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja miałam zawsze duże i teraz mi się jeszcze większe ostały... TŻ zadowolony ale nie ja, gdy muszę stanika rozmiar DD lub E szukać. A i dodam, że i tak mi już sporo spadły z rozmiaru ciążowego



Jak ktoś kiedyś mądrze napisał na forum. Facet odróżnia tylko trzy kolory: fajny, pedalski i chu...wy....


haha
otóż to

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan wielkie dzieki! ta N5 mnie kusi, blondy nieaktualne... za duzo z nimi roboty. Wkurzona jestem bo tylko zniszczylam wlosy rozjasnianiem

Kachula gdybym miala cycki to moze by i moj tak mi mowil jedyny okres jak mialam cycki z prawdziwego zdarzenia to okres karmienia piersia (4mce)
mnie na zniszczone włosypo n-tej kąpieli rozjasniającej bardzo pomogło olejowanie
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 12:36   #1046
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ale pieknie Ci włosy błyszczą

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------




jednym słowem masz wolną rękę

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

[/b]

haha
otóż to

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------



mnie na zniszczone włosypo n-tej kąpieli rozjasniającej bardzo pomogło olejowanie
yyy tzn że niby mi się błyszczą ?
jakiego używałaś oleju? mam vatikę ale jakoś po niej szału nie ma.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:14   #1047
o_kruszynek
Przyczajenie
 
Avatar o_kruszynek
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

hej dziewczyny! w końcu załączam dla Was zdjęcia. 2 pierwsze to moje włosy przed farbowaniem - ten jajeczny kolor - no takie były w pełnym słońcu. Na drugim widać, że trochę dwukolorowe no i ciepłe, rudawe. Na pozostałych zdjęciach są już po farbowaniu Castingiem i zaraz po 3 myciu i wypłukaniu na koniec mycia (po odżywce itp) niebieską płukanką. Kolor naprawdę świetnie się mieni, inaczej wygląda w świetle dziennym, a inaczej w sztucznym, no ale to chyba logiczne. Macie efekt w dziennym i w sztucznym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0614.jpg (84,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0617.jpg (86,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie0650 po farbie.jpg (70,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0647 po farbie2.jpg (77,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0653.jpg (87,0 KB, 31 załadowań)
o_kruszynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 13:37   #1048
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
yyy tzn że niby mi się błyszczą ?
jakiego używałaś oleju? mam vatikę ale jakoś po niej szału nie ma.
u mnie na kompie blask bije po oczach
miałm vatike, alme a teraz używam odzywkę 7 olejków

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez o_kruszynek Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! w końcu załączam dla Was zdjęcia. 2 pierwsze to moje włosy przed farbowaniem - ten jajeczny kolor - no takie były w pełnym słońcu. Na drugim widać, że trochę dwukolorowe no i ciepłe, rudawe. Na pozostałych zdjęciach są już po farbowaniu Castingiem i zaraz po 3 myciu i wypłukaniu na koniec mycia (po odżywce itp) niebieską płukanką. Kolor naprawdę świetnie się mieni, inaczej wygląda w świetle dziennym, a inaczej w sztucznym, no ale to chyba logiczne. Macie efekt w dziennym i w sztucznym.
świetnie Ci wyszlo
ale masz rzęsiska
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 14:24   #1049
o_kruszynek
Przyczajenie
 
Avatar o_kruszynek
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
u mnie na kompie blask bije po oczach
miałm vatike, alme a teraz używam odzywkę 7 olejków

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------



świetnie Ci wyszlo
ale masz rzęsiska
hehe dzięki, też jestem zadowolona bardzo! A co do rzęs - no długie, czasem mnie wkurza jak mi się obijają o szkła okularów .
o_kruszynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 14:57   #1050
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
u mnie na kompie blask bije po oczach
miałm vatike, alme a teraz używam odzywkę 7 olejków
no może... na tym jednym zdjęciu ostatnim ale to w pełnym słońcu było...

Muszę się wziąć za te oleje, ale systematyczność nie jest moją mocną stroną

o_kruszynek kolor fajny, no a przede wszystkim zgasiłaś tą szaloną marchewkę Jestem ciekawa jak będzie się trzymał, bo castingi raczej nie są zbyt trwałe.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.