Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-13, 17:29   #721
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Fajne staniki kupujcie . Ja tez na ebayh kupuje . No i wreszcie fajne effuniaki są przymierzam sie do zakupu już od paru lat ale same paskudztwa robili
Diano ten w kropeczki cudny jest !


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Te pierwsze w krowie łaty faktycznie były, ekhm, mało urodziwe. Ja raczej wybieram miękkie koronki i tu ze wzornictwem od pewnego czasu nie jest źle. Ale też nie wszystko mi się podoba
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 17:46   #722
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mnie długo zniechęcała konieczność mierzenia się itd. ale w końcu się przełamałam i uważam, że było warto. Kupuję wprawdzie tylko Effuniaki, bo mam pewność, że będą kompatybilne z moim biustem, a w przypadku innych marek takiej pewności nie mam - testować mi się zaś zwyczajnie nie chce Jednak dobrze dopasowany stanik robi naprawdę dużą różnicę - i nie chodzi tylko o to, jak wygląda sam biust, ale cała sylwetka. Wcześniej też kupowałam głównie w Triumph-ie, jeszcze zanim zaczęli trochę poszerzać rozmiarówkę, więc najmniejszy obwód miał - o ile się nie mylę - 70 albo 75 cm. Niby te biustonosze jakoś tam pasowały, ale jednak to nie było do końca. A gdy założyłam pierwszy stanik dobrany przez brafitterkę (po który specjalnie pojechałam zresztą do Poznania ) to miałam wrażenie, że ubyło mi kilka kilogramów. Pod biustem mam 66 cm, Effuniaki kupuję 65-tki, bo one i tak są wg. mnie dosyć scisłe, a dusić się nie zamierzam.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------



Ja tam może ekspertem nie jestem, ale kiedyś na forach wyczytałam że w sumie podtrzymywać powinien obwód, a nie ramiączka, więc takie szerokie "szelki" w sumie nie są jakoś szczególnie wymagane przy większym biuście W każdym razie mi się też takie "pancerne" staniki nie podobają, bo raz, że kiepsko to wg. mnie wygląda, a dwa - nie lubię jak bielizna gdzieś mi wystaje (o co przy szerokich ramiączkach nie trudno).

Edit: Wiele w sumie zależy też od tego, jaki rozmiar uważamy za "większy". Ja zawsze zazdrościłam i do dziś zazdroszczę właścicielkom biustów "samonośnych", czyli niezbyt dużych, ale jędrnych, nie wymagających (zawsze) stanika.
Chciałabym kiedyś pójść do braffiterki z prawdziwego zdarzenia, ale nie znam żadnej w swojej okolicy.
A co do ramiączek to też słyszałam, że to nie one powinny trzymać biust, ale pas powinien być dla niego podparciem. Tego się będę więc trzymać, bo też nie lubię szerokich ramiączek, zwłaszcza wystających spod ubrania.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
no ja kwas uwielbiam i juz

Efekt WOW!!!!!

biorac pod uwage, ze koszt jest wzglednie niewysoki, a efekty fajne i dosc dlugotrwale to nie ma co myslec, tylko dzialac Olu. ja robie raz w roku zwykle komplet, bruzdy (te robilam 2 lata temu, bo rok temu nie bylo bruzd, wiec nie bylo co wypelniac), usta i kaciki, doliny lez i mam na jakis rok z glowy temat.
nie bolalo, bo wszystko mam robione na emli. Od zawsze chodze do tej samej Pani Doktor, nigdy po zadnym wypelnianiu nie mialam grudek, zwwsze bylo rowno i ladnie, choc zdarzylo sie, ze Pani Doktor wstrzyknela jedna ampulke i chciala poczekac az opuchlizna zejdzie i sie ulozy zanim pojdzie druga, aby miec pewnosc, ze ladnie sie wszystko rozlozy. I cudownie zakrywa cienie robi takie ladne poduszeczki pod oczami Pod oczy robie redensity II - ile kosztuje? Za calosc ostatnio placilam okolo 2000zl ale mialam 2 ampulki pod oczy, usta plus laserowe usuwanie wlokniakow i chodze do niej od lat,wiec mam ciut nizsze ceny.

jakbys miala taki cyc jak ja, to wiedzialabys, ze jest czego zazdroscic
Zanim jednak na wypełnienie bruzd się zdecyduję, to muszę poszukać dobrego lekarza, który mi to zrobi, bo ten, do którego chodzę na botoks, chyba w zakresie wstrzykiwania kwasów nie jest zbyt dobry. Moja koleżanka wypełniała sobie u niego okolicę podoczną i wg mnie spaprał jej to miejsce - nie dość, że miała bardzo długo widoczne nierówności (jakby grudki), to jeszcze pojawiły się jej zmarszczki w miejscach, w których ich nie miała. W każdym razie jej efekty mnie trochę zniechęciły.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:02   #723
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ładne, ale całkiem nie w moim typie, zwłaszcza ten biały i niebieski


Ja mam wyrwane wszystkie ósemki, bo bardzo długo wyrastały przykryte w 3/4 dziąsłem, więc jak już wyszły do końca, to nadawały się tylko do usunięcia. U mnie zależność była taka - jak płakałam z bólu podczas wyrywania, to po usunięciu już nic się nie działo i nic nie bolało, a jak wyszły bezboleśnie, to potem przez parę dni bolało jak diabli. Obyło się jednak bez antybiotyku.
.

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45133586]Fajne. Ostatni tylko mi sie nie podoba, bo ma zbyt radosny kolor .

Ja musze o swoja bielizne zadbac, bo wygladam... specyficznie. Staniki mam bardzo ladne. Ekskluzywna prostytutka by sie ich nie powstydzila . Przewaznie niestety podobaja mi sie te sprzedawane solo, a nie komplety. Mam wiec troche majtek, ktore moga udawac, ze sa z kompletu. Przewaznie jednak nosze koronkowy stanik i jakies majtki w pingwiny... . Wiem, szkoda slow .



A to wiadomo . Dziekuje jednak za przypomnienie. Tabletek na pewno nie zapomne.[/QUOTE]

Dzięki dziewczyny,wiedziałam,że na Was mogę liczyć
Fajowe muszą być te majtochy w pingwiny,ale takie ala boksereczki

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mnie długo zniechęcała konieczność mierzenia się itd. ale w końcu się przełamałam i uważam, że było warto. Kupuję wprawdzie tylko Effuniaki, bo mam pewność, że będą kompatybilne z moim biustem, a w przypadku innych marek takiej pewności nie mam - testować mi się zaś zwyczajnie nie chce Jednak dobrze dopasowany stanik robi naprawdę dużą różnicę - i nie chodzi tylko o to, jak wygląda sam biust, ale cała sylwetka. Wcześniej też kupowałam głównie w Triumph-ie, jeszcze zanim zaczęli trochę poszerzać rozmiarówkę, więc najmniejszy obwód miał - o ile się nie mylę - 70 albo 75 cm. Niby te biustonosze jakoś tam pasowały, ale jednak to nie było do końca. A gdy założyłam pierwszy stanik dobrany przez brafitterkę (po który specjalnie pojechałam zresztą do Poznania ) to miałam wrażenie, że ubyło mi kilka kilogramów. Pod biustem mam 66 cm, Effuniaki kupuję 65-tki, bo one i tak są wg. mnie dosyć scisłe, a dusić się nie zamierzam.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------



Ja tam może ekspertem nie jestem, ale kiedyś na forach wyczytałam że w sumie podtrzymywać powinien obwód, a nie ramiączka, więc takie szerokie "szelki" w sumie nie są jakoś szczególnie wymagane przy większym biuście W każdym razie mi się też takie "pancerne" staniki nie podobają, bo raz, że kiepsko to wg. mnie wygląda, a dwa - nie lubię jak bielizna gdzieś mi wystaje (o co przy szerokich ramiączkach nie trudno).

Edit: Wiele w sumie zależy też od tego, jaki rozmiar uważamy za "większy". Ja zawsze zazdrościłam i do dziś zazdroszczę właścicielkom biustów "samonośnych", czyli niezbyt dużych, ale jędrnych, nie wymagających (zawsze) stanika.
A jaką miseczkę bierzesz?czytam i myślę i chyba też takiego Effuniaka chcę.tylko czy mogę brać w ciemno?

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Śliczne, biustonoszy nigdy za wiele .
Dziękuję

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45133943]Moj taki jest. Nie ma czego zazdroscic. Owszem, sterczy i jest bardzo jedrny, ale, bez stanika wyglada juz na maly. Zwlaszcza w porownaniu do mojej ogromnej pupy .[/QUOTE]
To ja oddam Ci moją małą pupę 83cm i duże cycki 65E/F,a Ty mi swoją "dużą" pupę i jędrne cycuchy
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:03   #724
naticzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja polecam Panache!
http://www.panache-lingerie.com/pl/
I napewno trzeba mierzyć, bo to zależy też od kroju biustonosza czy to balkonetka, plunge, pushupy. Można się dobrze zmierzyć a i tak cos nie będzie grało, poza tym nie każdy model biustonosza nadaje sie dla każdego!
naticzak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:09   #725
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
no ja kwas uwielbiam i juz

Efekt WOW!!!!!

biorac pod uwage, ze koszt jest wzglednie niewysoki, a efekty fajne i dosc dlugotrwale to nie ma co myslec, tylko dzialac Olu. ja robie raz w roku zwykle komplet, bruzdy (te robilam 2 lata temu, bo rok temu nie bylo bruzd, wiec nie bylo co wypelniac), usta i kaciki, doliny lez i mam na jakis rok z glowy temat.
nie bolalo, bo wszystko mam robione na emli. Od zawsze chodze do tej samej Pani Doktor, nigdy po zadnym wypelnianiu nie mialam grudek, zwwsze bylo rowno i ladnie, choc zdarzylo sie, ze Pani Doktor wstrzyknela jedna ampulke i chciala poczekac az opuchlizna zejdzie i sie ulozy zanim pojdzie druga, aby miec pewnosc, ze ladnie sie wszystko rozlozy. I cudownie zakrywa cienie robi takie ladne poduszeczki pod oczami Pod oczy robie redensity II - ile kosztuje? Za calosc ostatnio placilam okolo 2000zl ale mialam 2 ampulki pod oczy, usta plus laserowe usuwanie wlokniakow i chodze do niej od lat,wiec mam ciut nizsze ceny.

jakbys miala taki cyc jak ja, to wiedzialabys, ze jest czego zazdroscic
Kurcze fajnie opisujesz,gdybym miała pewność,że i u mnie efekt byłby powalający też bym się skusiła.A co ile trzeba powtarzać taki zabieg na dolinę łez?skąd jest ta pani dr?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:11   #726
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja w dziedzinie bielizny strasznie nudna jestem, najbardziej lubię tego typu, najlepiej ecru, biały lub czarny. W zasadzie takie mam w większości. Najważniejsza dla mnie jest całkiem gładka miseczka, żeby się pod ubraniem nie odznaczała. Oczywiście inne, np. całe koronkowe też mi się podobają, ale co najwyżej na wieczór z mężem, nie na co dzień .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:11   #727
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45135112]No nie wiem . Plus jest taki, ze na wszelakich mazidlach ujedrniajacych oszczedzam .



Za pozno. Juz kliknelam. Wzielam takie cus - zwyklak na dzien. Na zywo ciemnfioletowe.[/QUOTE]
Fajny ten komplecik,ja takie lubię
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 18:13   #728
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
To ja oddam Ci moją małą pupę 83cm i duże cycki 65E/F,a Ty mi swoją "dużą" pupę i jędrne cycuchy
Poka foto. Musze zobaczyc co biore .

btw: 83 cm to wybitnie mala dupina. Ja 84 cm to w biodrach mam. Pupa u mnie to jak szafa. O taka mniej wiecej. Bywa, ze kupie piekna olowkowa sukienke a na tylku mi sie zaklinuje . Takze wiesz, gleboko sie zastanow czy chcesz sie zamienic .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:14   #729
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Fajne staniki kupujcie . Ja tez na ebayh kupuje . No i wreszcie fajne effuniaki są przymierzam sie do zakupu już od paru lat ale same paskudztwa robili
Diano ten w kropeczki cudny jest !


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Dziękuję
Masz sprawdzonego sprzedawcę?Może ma niższe ceny
ja u dwóch sprzedawców i tylko staniczki, nic więcej nie kupuje.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:16   #730
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Fajny ten komplecik,ja takie lubię
Dziekowac. Chce na razie rozmiarowke obadac i jak bedzie okej to wezme cos jeszcze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:24   #731
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo.

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------





Dziewczyny macie jakiś sprawdzony, mocno nawilżający krem do dłoni? Przejrzałam kwc i praktycznie to co jest polecane to już miałam i u mnie się nie sprawdziło, a miałam krem Decubal, Avene i teraz Pilarix niestety dłonie nadal są w opłakanym stanie.
Never ja używam StriVectin i nawet jak sprzątam cały dom i używam różnych płynów,a robię to bez rękawiczek,wyjątkiem są kibelki,to on zawsze daje radę.Jest taki treściwy,zawsze mam jeden na szafce nocnej,a drugi w kosmetyczce w torebce.Oprócz tego używam jeszcze Neutrogena z niebieskim.Obydwa zdają u mnie egzamin

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez naticzak Pokaż wiadomość
Ja polecam Panache!
http://www.panache-lingerie.com/pl/
I napewno trzeba mierzyć, bo to zależy też od kroju biustonosza czy to balkonetka, plunge, pushupy. Można się dobrze zmierzyć a i tak cos nie będzie grało, poza tym nie każdy model biustonosza nadaje sie dla każdego!
Ja się nie zgadzam,od wielu lat kupuję panache(jeszcze kiedyś w Polsce był sklep internetowy jakoś na B,mieli białe reklamóweczki z różowym napisem) i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło,żeby nie pasował.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45137179]Poka foto. Musze zobaczyc co biore .

btw: 83 cm to wybitnie mala dupina. Ja 84 cm to w biodrach mam. Pupa u mnie to jak szafa. O taka mniej wiecej. Bywa, ze kupie piekna olowkowa sukienke a na tylku mi sie zaklinuje . Takze wiesz, gleboko sie zastanow czy chcesz sie zamienic .[/QUOTE]
Biore!!!

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja w dziedzinie bielizny strasznie nudna jestem, najbardziej lubię tego typu, najlepiej ecru, biały lub czarny. W zasadzie takie mam w większości. Najważniejsza dla mnie jest całkiem gładka miseczka, żeby się pod ubraniem nie odznaczała. Oczywiście inne, np. całe koronkowe też mi się podobają, ale co najwyżej na wieczór z mężem, nie na co dzień .
No i fajne są.To na jutro tą koronkową chyba szykujesz
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:27   #732
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zgodze sie z tym z Toba Dlatego dopiero teraz sie wybieram do sklepu w katoiwcach obmacac na zywo, bo wreszcie cos ciekawego.
Tego na Plebiscytowej?
Zamknięty miał być z nowym rokiem...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:32   #733
naticzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Never ja używam StriVectin i nawet jak sprzątam cały dom i używam różnych płynów,a robię to bez rękawiczek,wyjątkiem są kibelki,to on zawsze daje radę.Jest taki treściwy,zawsze mam jeden na szafce nocnej,a drugi w kosmetyczce w torebce.Oprócz tego używam jeszcze Neutrogena z niebieskim.Obydwa zdają u mnie egzamin

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------


Ja się nie zgadzam,od wielu lat kupuję panache(jeszcze kiedyś w Polsce był sklep internetowy jakoś na B,mieli białe reklamóweczki z różowym napisem) i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło,żeby nie pasował.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------


Biore!!!

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------


No i fajne są.To na jutro tą koronkową chyba szykujesz
No też się nie zgodzę bo Panache ma różne linie Cleo, Masquerade, Superbra i one mogą, ale nie muszą różnić się rozmiarowo między sobą! W jednej linii zdarza się to rzadko, ale między różnymi liniami często rozmiarówka jest inna, ja np Cleo swimwear mam w obwodzie 70 bo w 65 się nie wcisnęłam, a w panache superbra mam 65 zawsze!
naticzak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:34   #734
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez naticzak Pokaż wiadomość
No też się nie zgodzę bo Panache ma różne linie Cleo, Masquerade, Superbra i one mogą, ale nie muszą różnić się rozmiarowo między sobą! W jednej linii zdarza się to rzadko, ale między różnymi liniami często rozmiarówka jest inna, ja np Cleo swimwear mam w obwodzie 70 bo w 65 się nie wcisnęłam, a w panache superbra mam 65 zawsze!
Przepraszam,mam na myśli Superbra
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:39   #735
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Jakie są aplikacje na telefon sprawdzajace date ważności produktu?
mam checkyourcosmetic i wpadłam najpierw w przerażenie bo sprawdzam Maci zamówione w douglasie i wszystko z 2003 roku, ale myśle sobie kurcze przecież paint potów nie ma tak długo chyba i sprawdzam tu http://checkcosmetic.net/
i wychodzi mi wszystko z 2013 roku
co ciekawe pokrywaja mi się miesiące, tylko jest róznica tych równych 10 lat,
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 19:05   #736
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja w dziedzinie bielizny strasznie nudna jestem, najbardziej lubię tego typu, najlepiej ecru, biały lub czarny. W zasadzie takie mam w większości. Najważniejsza dla mnie jest całkiem gładka miseczka, żeby się pod ubraniem nie odznaczała. Oczywiście inne, np. całe koronkowe też mi się podobają, ale co najwyżej na wieczór z mężem, nie na co dzień .
też najchętniej kupuję taką właśnie bieliznę, gładką, i raczej w stonowanych kolorach. Niestety na częśc koronek mam uczulenie, więc tym bardziej. Ostatnio odkryłam, że Esotiq wprowadził małe obwody, kupuję u nich 65 i są super Tak mi się spodobały, że po pierwszym wróciłam i dokupiłam jeszcze 5, w tym dwa takie same Świetnie się piora i trzymają formę, a fason apple (czy jakoś tak to nazwali) robi naprawdę mega cycki
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 19:08   #737
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
no ja kwas uwielbiam i juz

Efekt WOW!!!!!

biorac pod uwage, ze koszt jest wzglednie niewysoki, a efekty fajne i dosc dlugotrwale to nie ma co myslec, tylko dzialac Olu. ja robie raz w roku zwykle komplet, bruzdy (te robilam 2 lata temu, bo rok temu nie bylo bruzd, wiec nie bylo co wypelniac), usta i kaciki, doliny lez i mam na jakis rok z glowy temat.
nie bolalo, bo wszystko mam robione na emli. Od zawsze chodze do tej samej Pani Doktor, nigdy po zadnym wypelnianiu nie mialam grudek, zwwsze bylo rowno i ladnie, choc zdarzylo sie, ze Pani Doktor wstrzyknela jedna ampulke i chciala poczekac az opuchlizna zejdzie i sie ulozy zanim pojdzie druga, aby miec pewnosc, ze ladnie sie wszystko rozlozy. I cudownie zakrywa cienie robi takie ladne poduszeczki pod oczami Pod oczy robie redensity II - ile kosztuje? Za calosc ostatnio placilam okolo 2000zl ale mialam 2 ampulki pod oczy, usta plus laserowe usuwanie wlokniakow i chodze do niej od lat,wiec mam ciut nizsze ceny.

jakbys miala taki cyc jak ja, to wiedzialabys, ze jest czego zazdroscic
A skąd jest Twoja Pani Doktor?

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jakie są aplikacje na telefon sprawdzajace date ważności produktu?
mam checkyourcosmetic i wpadłam najpierw w przerażenie bo sprawdzam Maci zamówione w douglasie i wszystko z 2003 roku, ale myśle sobie kurcze przecież paint potów nie ma tak długo chyba i sprawdzam tu http://checkcosmetic.net/
i wychodzi mi wszystko z 2013 roku
co ciekawe pokrywaja mi się miesiące, tylko jest róznica tych równych 10 lat,
A kody w Macu sie nie powtarzają co 10 lat? Gdzies tak było, ale nie wiem czy to w Macu.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 19:17   #738
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
No i fajne są.To na jutro tą koronkową chyba szykujesz
Najpierw nie zajarzyłam o co kaman z koronkami na jutro, ale wreszcie zajarzyłam - Walentynki

Przy okazji - znalazłam na Zalando mój wycofany stanik . Od razu kliknęłam, w zestawie z galotami, tylko w wersji tai (takiecuś).

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
też najchętniej kupuję taką właśnie bieliznę, gładką, i raczej w stonowanych kolorach. Niestety na częśc koronek mam uczulenie, więc tym bardziej. Ostatnio odkryłam, że Esotiq wprowadził małe obwody, kupuję u nich 65 i są super Tak mi się spodobały, że po pierwszym wróciłam i dokupiłam jeszcze 5, w tym dwa takie same Świetnie się piora i trzymają formę, a fason apple (czy jakoś tak to nazwali) robi naprawdę mega cycki
O, to muszę zaraz poszukać co to za model. Już się podjarałam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 19:30   #739
naticzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 74
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

http://www.panache-lingerie.com/pl/p...unge-bra/white
http://www.panache-lingerie.com/pl/p...e/juna/a/black

Dla tych co nie lubią koronek
naticzak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 19:36   #740
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Najpierw nie zajarzyłam o co kaman z koronkami na jutro, ale wreszcie zajarzyłam - Walentynki

Przy okazji - znalazłam na Zalando mój wycofany stanik . Od razu kliknęłam, w zestawie z galotami, tylko w wersji tai (takiecuś).


O, to muszę zaraz poszukać co to za model. Już się podjarałam
Wydaje mi się, że to moze być model pod nazwą RUTT/ROKK http://www.esotiq.com/pl/kolekcje/special-effect ale prawdę mówiąc na tej ich stronie to niewiele widać. Na pewno jak je kupowałam to miały zawieszkę ze słowem apple Sprawdź koniecznie, naprawdę fajnie to wygląda.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

ja na szczęście mam raczej nieduże piersi, więc nawet w esotiqu (ich 65 D jest idealne) coś znajduję
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:01   #741
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Mam ten pierwszy w wersji nude - jest mega wygodny, pięknie leży i w ogóle jest super. Uczulam na rozmiarówkę w tym modelu - ma z niego miskę o 2 rozmiary mniejszą niż standardowo w Panache.
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:29   #742
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
g
[/COLOR]ja wzięłam ten:
http://www.ebay.pl/itm/200933564240?...84.m1497.l2648
on już dawno mi sie podobał i 3 takie mniej urodziwe
http://www.ebay.pl/itm/141085751705?...84.m1497.l2649
http://www.ebay.pl/itm/190841340318?...84.m1497.l2649
http://www.ebay.pl/itm/200989935102?...84.m1497.l2649

Nawet jeśli się Wam nie podobają,to napiszcie proszę,że warto było je kupić

Walentynki przecież jutro
Patsy jest śliczna , z Fantasie podoba mi się jedynie Susanna.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zgodze sie z tym z Toba Dlatego dopiero teraz sie wybieram do sklepu w katoiwcach obmacac na zywo, bo wreszcie cos ciekawego.
Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Tego na Plebiscytowej?
Zamknięty miał być z nowym rokiem...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak, Ladybra jest zamknięty, nie ma gdzie pomierzyć Ja biorę w większości przypadków w effuniakach obwód większy niż w brytyjczykach, no i przy tym przeliczam miskę ( 30FF w brytyjczykach przekłada się na 65FF, ewentualnie 70F ze ściślejszych modeli), no i zawsze można wymienić w razie czego. Na balkonetce można doczytać, jak wypadają poszczególne modele.
--------
Doszła moja macowa paczka z Dougiego Jutro testy prep+prime.

Testuję też Luminous Silk i dziś przypudrowany perłowym sypkaczem z BU trzymał się dzielnie cały dzień - oby tak dalej.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:50   #743
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to moze być model pod nazwą RUTT/ROKK http://www.esotiq.com/pl/kolekcje/special-effect ale prawdę mówiąc na tej ich stronie to niewiele widać. Na pewno jak je kupowałam to miały zawieszkę ze słowem apple Sprawdź koniecznie, naprawdę fajnie to wygląda.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------



ja na szczęście mam raczej nieduże piersi, więc nawet w esotiqu (ich 65 D jest idealne) coś znajduję
Jak wpisałam w google "esotiq apple" to mi właśnie ten model wyskoczył, bo dzięki niemu jest "apple effect" . On, jak widzę, ma odczepiane ramiączka ?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 21:09   #744
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Tego na Plebiscytowej?
Zamknięty miał być z nowym rokiem...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak,, tego. A to mnie zmartwiłas. A znasz może jakiś inny na sląsku?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 21:37   #745
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak,, tego. A to mnie zmartwiłas. A znasz może jakiś inny na sląsku?
Właśnie nie znam niestety.
Babka z Plebiscytowej mi mówiła że ma działać dalej, ale jako showroom (u siebie w mieszkaniu czy jakos tak). Ale nie pamiętam gdzie, choć na pewno nie w Katowicach...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 21:42   #746
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Uprzejmie melduje, ze mija pierwszy dzien po Retisesie. Buzia nie jest napieta, sucha. Wyskoczyly kolejne ropne wypryski (1 bardzo maly i 2 srednie). Poza tym nic sie nie dzieje.
Czekam z niecierpliwoscia na wylinke.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 21:52   #747
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
A jaką miseczkę bierzesz?czytam i myślę i chyba też takiego Effuniaka chcę.tylko czy mogę brać w ciemno?
Pamiętam że pierwszy raz korzystałam z tego ich kalkulatora rozmiarów i wyliczenie okazało się nawet nawet. Teraz w sumie zawsze biorę FF, bo kupuję głównie modele SM a one generalnie "trzymają" rozmiarówkę (przynajmniej te, które ja miałam, trzymały). Kiedyś produkowali jeszcze HM (halfcup miękki) i z tamtych brałam F, ale raz zaliczyłam "wtopę" bo miseczka okazała się za mała. Ryzyko jest zawsze, chociażby dlatego, że Effuniaki "zbierają" biust z boków, co nie każdemu może odpowiadać. Ale to fajnie wysmukla sylwetkę
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 22:00   #748
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Właśnie nie znam niestety.
Babka z Plebiscytowej mi mówiła że ma działać dalej, ale jako showroom (u siebie w mieszkaniu czy jakos tak). Ale nie pamiętam gdzie, choć na pewno nie w Katowicach...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Łeeeh, ale chyba jakiś w krk jest? Bo czasami tam bywam ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 00:34   #749
porndoll00
Wtajemniczenie
 
Avatar porndoll00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 284
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

jak by któraś była zainteresowana to do poniedziałku jest na wszystko -25% na stronie escentual, kod to ESCENTUAL25
porndoll00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 07:51   #750
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45141249]Uprzejmie melduje, ze mija pierwszy dzien po Retisesie. Buzia nie jest napieta, sucha. Wyskoczyly kolejne ropne wypryski (1 bardzo maly i 2 srednie). Poza tym nic sie nie dzieje.
Czekam z niecierpliwoscia na wylinke.[/QUOTE]

U mnie są już pierwsze łyse placki i fruwajace skorki, i pojawiła się wrażliwość.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Łeeeh, ale chyba jakiś w krk jest? Bo czasami tam bywam ...
Nie wiem, ale to bardziej cywilizowanego miasto, nie? Szanse są...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.