Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-06-23, 08:30   #1861
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

A na mnie to mleczko nie dzia³a zupe³nie
Wyrzuci³am ca³± butelke do kosza
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-24, 11:48   #1862
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 281
Dot.: Opalamy siê!!!!

Jestem wlasnie po drugim zastosowaniu Dove Summer Glow do ciemnej karnacji i bajka i ¿e te¿ wcze¶iej katowa³am sie Johnsonem
NIgdy w zyciu nie mialam tak rownej i ladnej opalenizny

a teraz jedna w±tpliwo¶æ Czy tez tak macie ze gdy smarujecie sie na noc to rano skora jest taka jakas bez sprê¿ystosci? taka jakas rozmiêkczona i kazdy szew poduszki na twarzy odci¶niêty... Zawsze tak mam po balsamach brazujacych..
__________________
Kwiecieñ^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-24, 16:53   #1863
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Poka¿ wiadomo¶æ

a teraz jedna w±tpliwo¶æ Czy tez tak macie ze gdy smarujecie sie na noc to rano skora jest taka jakas bez sprê¿ystosci? taka jakas rozmiêkczona i kazdy szew poduszki na twarzy odci¶niêty... Zawsze tak mam po balsamach brazujacych..

Tak, dok³adnie tak My¶la³am, ze tylko ja tak mam
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-24, 23:12   #1864
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 856
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja tez tak mam skora nie wyglada ³adnie po samoopalaczu rano, wogole wszystkie samoopalacze w jakims stopniu wysuszaja skore- stosowalam juz wiekosc z niskiej , sredniej i wysokiej po³ki i kazdy mniej lub wiecej wysusza Swoja droga to wkurza mnie to samoopalanie a nie lubie byc blada a opalac sie na s³oncu nie chce , dzis sobie zaserwowalam porzadny peeling calego cia³a + masaz olejem z Macadamii - efekt - boska skóra ale jutro pewnie znow poleci w ruch samoopalacz ...ble fajnie by³oby jakby wszyscy byli bladzi- wtedy nie czu³abym potrzeby samoopalania
KENZO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-24, 23:23   #1865
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomo¶ci: 4 529
Dot.: Opalamy siê!!!!

A mnie wkurza, ¿e jak jednego dnia na wieczór siê nie posmarujê, to nastêpnego ledwo co widaæ
Jak jestem przeciwniczk± solarium, to chyba siê tam wybiorê na parê seansów, a potem bêdê siê dobr±zawiaæ balsamami

A zapomnia³abym - ten zapach skwarki mnie czasem dobija Ale przynajmnej przy aplikacji Dove ³adnie pachnie, bo Johnson's Holiday Skin do twarzy mi ple¶ni± zaje¿d¿a blee
Ally83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-24, 23:23   #1866
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 268
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny a czy probowalyscie jakis suplementow diety w stylu capivit sun system albo inne tabletki rzekomo powoduj±ce szybsz± i ³adniejsz± opalenizne? jestem bardzo ciekawa czy to cos daje jedyne co to boje sie ze bede po tym pomaranczowa jak to bywa po zajadaniu sie karotenem
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 08:17   #1867
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 281
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez mewcia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a czy probowalyscie jakis suplementow diety w stylu capivit sun system albo inne tabletki rzekomo powoduj±ce szybsz± i ³adniejsz± opalenizne? jestem bardzo ciekawa czy to cos daje jedyne co to boje sie ze bede po tym pomaranczowa jak to bywa po zajadaniu sie karotenem
ja sie zawsze ba³am wszelkich tabletek brac( nawet przeciwbolowych) wiec odpada


U¿ywa³a która¶ z Was Dove do twarzy? Warto kupic? ten sam efekt co po balsamie?
Jestem w nim normalnie zakpchana
__________________
Kwiecieñ^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 09:12   #1868
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 7 105
Dot.: Opalamy siê!!!!

Uzywam Dove do twarzy (jasna karnacja) i jestem bardzo zadowolona. Jasna, naturalna opalenizna bez plam, nie czuc DHA tylko "egzotyczny" zapach kremu, szybko sie naklada, blednie podczas mycia, a nie schodzi platami, nie wysusza, nie podraznia nalozony pod oczami, higieniczne opakowanie i naprawde ladny kolor. W porownaniu do J&J do twarzy i mleczka Clarins jest zdecydowanie lepszy od obydwoch. Nie uzywalam Dove do ciala.

A propos chusteczek Rossmanna - nie polecam, mozna sobie narobic niedosmarowane smugi mimo starannego nakladania. Dzis to samo spotkalo moja kolezanke - wczoraj posmarowala chusteczkami nogi i jak dzisiaj napisala - tragedia Posejdona
vril jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 09:16   #1869
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Ally83 Poka¿ wiadomo¶æ
A mnie wkurza, ¿e jak jednego dnia na wieczór siê nie posmarujê, to nastêpnego ledwo co widaæ
Ja te¿ mam podobny problem - codziennie [nawet 2 razy dziennie] myjê siê ¿elem peelinguj±cym pod prysznic i tylko widzê jak kolorek ze mnie sp³ywa.


Cytat:
Napisane przez Ally83 Poka¿ wiadomo¶æ
A zapomnia³abym - ten zapach skwarki mnie czasem dobija Ale przynajmnej przy aplikacji Dove ³adnie pachnie, bo Johnson's Holiday Skin do twarzy mi ple¶ni± zaje¿d¿a blee
A w±cha³a¶ Johnsona na noc? Wg producenta ma "nowy, ¶wie¿y zapach" - to jest dopiero tragedia
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 15:34   #1870
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Lightbulb Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez mewcia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a czy probowalyscie jakis suplementow diety w stylu capivit sun system albo inne tabletki rzekomo powoduj±ce szybsz± i ³adniejsz± opalenizne? jestem bardzo ciekawa czy to cos daje jedyne co to boje sie ze bede po tym pomaranczowa jak to bywa po zajadaniu sie karotenem

Tak,ja w wakacje 2006 bralam kapsulki capivit sun system...nic mi one nie daly wybralam cale opakowanie jedyne co zauwazylam to ze moja skora gorzej sie opalala(i tak sie ciezko opala...) wiec...ble...nawet picie sokow marchwiowych mi nic niedalo...choc np.mojej siostrze bardzo duzo daly kubusie pite codziennie po 2x male butelki(moja siostra ma oliwkowa skore)
Ja ogolnie jestem w slonecznych tarapatach bo mam juz taka skore
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi³o¶æ~~~
meri99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 16:54   #1871
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Czy Wam tak¿e samoopalacze wysuszaj± skórê?
Ja po sesji opalania mam skórê such± na wiór
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 17:57   #1872
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Thumbs down Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez meri99 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak,ja w wakacje 2006 bralam kapsulki capivit sun system...nic mi one nie daly
U mnie tak samo, mimo ¿e mam skórê podatn± na opalanie. Da³am sobie spokój po dwóch opakowaniach.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-25, 19:21   #1873
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: £ód¼/Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 404
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Sathi Poka¿ wiadomo¶æ
Czy Wam tak¿e samoopalacze wysuszaj± skórê?
Ja po sesji opalania mam skórê such± na wiór
Raczej tak,ale chyba z wyj±tkiem Nivea.Ten ostatni ³adnie nawilza ale s³abo opala.Stosuje j± naprzemiennie z Dove-moim faworytem.
Ca³y czas siê "krêcê" ko³o musu br±zuj±cego Lirene....Kupiæ czy nie..Trochê wkurza mnie lepkosæ po Dove ale w pe³ni zadowala kolor.Bojê siê ,ze po lirene nie bêdzie efektu br±zuj±cego.
Angi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-26, 08:12   #1874
ilonku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Opalamy siê!!!!

dziewczyny a powiedzcie mi czy da sie zrobic tak zeby nie trzeba bylo zmywac samoopalacza do konca i nakladac go od nowa tylko zeby zachowaac jakas ciaglosc. Bo u mnie to wyglada tak: po czterodniowym smarowaniu uzyskuje idealny kolor ale co z tego jak piatego dnia skora sie robi taka jakby 'brudna' co oznacza ze czas juz zrobic peeling bo naskorek zrobil sie juz 'stary' i wtedy znowu jestem blada!!!glupio to wyglada, wiecie, jednego dnia wygladam jakbym wrocila z nad morza a drugiego jestem blada jak trup! help!
ilonku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-26, 08:36   #1875
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 281
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez ilonku Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny a powiedzcie mi czy da sie zrobic tak zeby nie trzeba bylo zmywac samoopalacza do konca i nakladac go od nowa tylko zeby zachowaac jakas ciaglosc. Bo u mnie to wyglada tak: po czterodniowym smarowaniu uzyskuje idealny kolor ale co z tego jak piatego dnia skora sie robi taka jakby 'brudna' co oznacza ze czas juz zrobic peeling bo naskorek zrobil sie juz 'stary' i wtedy znowu jestem blada!!!glupio to wyglada, wiecie, jednego dnia wygladam jakbym wrocila z nad morza a drugiego jestem blada jak trup! help!
o w³a¶nie, dobre pytanie chetnie poslucham odpowiedzi jak dziewczyny robia bo sama od 3 dni sie dosmarowuje i juz zaczynam miec brzuch 'brudny' :->
__________________
Kwiecieñ^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-26, 08:58   #1876
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Cytat:
Napisane przez ilonku Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny a powiedzcie mi czy da sie zrobic tak zeby nie trzeba bylo zmywac samoopalacza do konca i nakladac go od nowa tylko zeby zachowaac jakas ciaglosc. Bo u mnie to wyglada tak: po czterodniowym smarowaniu uzyskuje idealny kolor ale co z tego jak piatego dnia skora sie robi taka jakby 'brudna' co oznacza ze czas juz zrobic peeling bo naskorek zrobil sie juz 'stary' i wtedy znowu jestem blada!!!glupio to wyglada, wiecie, jednego dnia wygladam jakbym wrocila z nad morza a drugiego jestem blada jak trup! help!
Ilonku, mnie siê co¶ takiego udaje. Ale wydaje mi siê, ¿e to nie tyle kwestia techniki ile produktu, którego u¿ywasz. Ja u¿ywam mleczka Clarinsa i ma ono to od siebie, ¿e nie schodzi tak " z dnia na dzieñ", tylko poprzez przecieranie twarzy tonikami, termalk±, schodzi równomiernie - po prostu po trochu blednie. Kiedy widzê, ¿e to ju¿ "nie to samo" - dosmarowujê siê. Oczywi¶cie, tak raz na tydzieñ te¿ robiê porz±dny peeling, aby usun±æ pozosta³o¶ci, zw³aszcza na skórze tu¿ przy linii w³osów - tam mi zawsze zostaje wiêcej kolorku.

To, ¿e skóra wygl±da na brudn±, to mo¿e tez byæ kwesta tego, ¿e samoopalacze jednak wysuszaj± trochê skórê - st±d to "przyszarzenie", mo¿e krem intensywnie nawil¿aj±cy przed³u¿y³by ¿ywotno¶æ Twojej opalenizny. Ja Clarinsa stosujê rano, pod krem nawil¿aj±cy albo filtr. Najpierw mleczko Clarinsa - szybciutko siê wch³ania, a potem na to krem.

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Poka¿ wiadomo¶æ
o w³a¶nie, dobre pytanie chetnie poslucham odpowiedzi jak dziewczyny robia bo sama od 3 dni sie dosmarowuje i juz zaczynam miec brzuch 'brudny' :->
Brzuch jak brzuch, ale pêpek!!!! Na to nie wynalaz³am jeszcze sposobu - moze kto¶ co¶ poradzi.
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-26, 11:50   #1877
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 7 105
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez L_V Poka¿ wiadomo¶æ
Brzuch jak brzuch, ale pêpek!!!! Na to nie wynalaz³am jeszcze sposobu - moze kto¶ co¶ poradzi.
Po kazdym smarowaniu samoopalaczem przecieram newraligiczne miejsca (m.in. pepek wlasnie) wacikiem nasaczonym tonikiem, wtedy kolor tam mniej lapie i odcien jest wyrownany do reszty brzucha.
vril jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-26, 14:15   #1878
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomo¶ci: 4 529
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny, zdecydowa³am przybr±zowiæ siê lekko na solarium i dopiero potem dodaæ sobie jeszcze koloru balsamem. Powiedzcie mi, czy mogê i¶æ siê opalaæ, je¶li na skórze mam jeszcze efekt po balsamie? Czy nie wp³ynie to na powstanie przebarwieñ etc.? [Wiem, wiem, solarium to z³ooooooo, ale chcê by skóra pod balsamem nie by³a tak blada]
Ally83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 00:12   #1879
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Opalamy siê!!!!

no i w koñcu kupi³am Dove z drobinkami do ciemnej karnacji i jestem nim zachwycona, zero plam, smug i tym podobnych jest poprostu rewelacyjny, nawet stopy nim wysmarowa³am i nie by³o smug tylko ³adna delikatna opalenizna i te drobinki mieni±ce siê w s³oñcu, normalnie cudo, górno pólkowe samoopalacze mog± sie przy nim schowaæ
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 00:16   #1880
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez vril Poka¿ wiadomo¶æ
Uzywam Dove do twarzy (jasna karnacja) i jestem bardzo zadowolona. Jasna, naturalna opalenizna bez plam, nie czuc DHA tylko "egzotyczny" zapach kremu, szybko sie naklada, blednie podczas mycia, a nie schodzi platami, nie wysusza, nie podraznia nalozony pod oczami, higieniczne opakowanie i naprawde ladny kolor. W porownaniu do J&J do twarzy i mleczka Clarins jest zdecydowanie lepszy od obydwoch. Nie uzywalam Dove do ciala.

A propos chusteczek Rossmanna - nie polecam, mozna sobie narobic niedosmarowane smugi mimo starannego nakladania. Dzis to samo spotkalo moja kolezanke - wczoraj posmarowala chusteczkami nogi i jak dzisiaj napisala - tragedia Posejdona
po zachwytach Dove do cia³a mam ochotê skusiæ siê na wersje do twarzy, mia³am kupic nowego Clarinsa , ale teraz juz sama nie wiem , ide do kwc poczytac opinie.
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 05:11   #1881
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ally mo¿esz tak zrobiæ
Jas kiedy¶ te¿ tak w³a¶nie zaczê³am opalanie i by³am zadowolona.

Madziorka a mnie ten z drobinkami sie nie podoba, mam jeszcze 3/4 butli i nie umiem zmusiæ siê ¿eby zacz±æ go u¿ywaæ.
Nie lubiê tych ogromnych drobin a grrrrrrr
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 09:33   #1882
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez madziarra Poka¿ wiadomo¶æ
Dzi¶ zakupi³am 2 kremy do twarzy L'oreala NutriBronze w wersji Krem nawil¿aj±cy i Ultralekki krem nawil¿aj±cy Mam nadziejê, ¿e bêdê z nich równie zadowolona jak z balsamu - relacjê zdam za jaki¶ czas
A jak± masz wersjê tego ultralekkiego? I czy mog³aby¶ podaæ sk³ad tego z filtrem?

Trzeba bêdzie rozdzieliæ zg³oszenie kremów do twarzy NutriBronze na KWC, bo z moich badañ w sklepie wynika, ¿e wersja z filtrem i wersja do jasnej karnacji ró¿ni± siê na 100% niewiadomo tylko co z t± do ciemnej (bo go nie by³o). Sama kupi³am ten do jasnej, wiêc brakuje nam sk³adów dwóch pozosta³ych, tak¿e, je¶li która¶ z Was ma poszukiwany krem, prosimy o sk³ad


A co do samego kremu to choæ mam go od wczoraj to jestem bardzo zadowolona. Opala szybko, ale bezbole¶nie - tzn. widoczny efekt ju¿ by³ po pierwszym smarowaniu, a równocze¶nie ¿adnych smug ani plam siê nie nabawi³am. Pachnie ¶licznie, faktycznie jest ultralekki i jak tylko mnie nie zapcha ani nie podra¿ni przy d³u¿szym u¿yciu, to ma du¿e szanse na KWC ode mnie
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 10:45   #1883
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 344
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cze¶æ ... moje do¶wiadczenia odno¶nie tabletek z beta-karotenem s± takie, ¿e wcale nie przyspieszaj± (tym bardziej nie u³atwiaj±) opalania ale wrêcz odwrotnie. Zawsze s³oneczko ³apa³o mnie dopiero po jakim¶ czasie, ale przynajmniej w ogóle ³apa³o. W zesz³ym roku by³am z moim T¯ w egipcie i on wróci³ br±zowiutki a ja zupe³nie jak po kiepskiej jednej sesji w solarium nie by³o po mnie widaæ ¿e w ogóle gdzie¶ by³am . I to wszystko przez to ze postanowi³am wypróbowaæ beta-karoten. Zdecydowanie go odradzam. No chyba ¿e na zimê ¿eby nico bardziej oliwkow± skórkê mieæ.
__________________


gaagatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 12:06   #1884
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomo¶ci: 2 029
GG do naked21
Dot.: Opalamy siê!!!!

no i kupi³am L'oreala Nutri Bronce do ciemnej karnacji, mimo ¿e mam jasn± . co prawda posmarowa³am siê nim dopiero raz- wczoraj ale juz co nieco moge napiszaæ

najpierw +
-super kolor, prawdziwy br±z, ciemniejszy od Dove
-do¶æ lekka konsystensja, lepi³ mi siê tylko na dekolcie, co mi akutar nie przeszkadza

i minusy, które w ¿aden sposób go nie dykwalifikuja jak narazie
- smrodek, przy Dove byl leciutko wyczuwalny i tylko czasami, jak na³o¿y³am 3 warstwy pod rz±d
-szybciej siê wch³ania ni¿ galaretowaty Dove przez co pojawi³y siê plamy na d³oniach trzeba bêdzie czêsciej myæ rêce podczas aplikacji

ja dla mnie super, bo g³ównie o kolor mi chodzi³o- Dove zrobi³ siê za blady, choæ jego te¿ bedê u¿ywaæ

ca³akowita recenzjê L'oreala napiszê po jakim¶ tygodniu, muszê sprawdziæ jego schodzenie bo to jedna z wa¿niejszych kwestii

pozdrawiam i polecam do wypróbowania
__________________
"Lubiê ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 13:19   #1885
ilonku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Opalamy siê!!!!

L_V dziekuje bardzo za odpowiedz, ale wlasnie z twarza nie mam problemu, tylko chodzi o cialo glownie brzuch... Jak sie robi taki 'szary' to juz pora zmyc a wtedy robie sie biala jak sciana... zaczyna mnei to wkurzac jak cholera... Z pepkiem nie mam problemu, nakladam tam znikoma ilosc samoopalacza, mialam klopot ze stopami ale wlasnie na tym wspanialym forum poradzono mi zebym przed nasmarowaniem samoopalacza posmarowala je zwyklym balsamem i podzialalo ! koniec z 'plamiastymi' stopkami Kurcze co tu zrobic z tym smiesznym szarzeniem samoopalacza... jakby ktos wiedzial to odrazu pisac
ilonku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 16:00   #1886
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: £ód¼/Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 404
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez naked21 Poka¿ wiadomo¶æ
no i kupi³am L'oreala Nutri Bronce do ciemnej karnacji, mimo ¿e mam jasn± . co prawda posmarowa³am siê nim dopiero raz- wczoraj ale juz co nieco moge napiszaæ

najpierw +
-super kolor, prawdziwy br±z, ciemniejszy od Dove
-do¶æ lekka konsystensja, lepi³ mi siê tylko na dekolcie, co mi akutar nie przeszkadza

i minusy, które w ¿aden sposób go nie dykwalifikuja jak narazie
- smrodek, przy Dove byl leciutko wyczuwalny i tylko czasami, jak na³o¿y³am 3 warstwy pod rz±d
-szybciej siê wch³ania ni¿ galaretowaty Dove przez co pojawi³y siê plamy na d³oniach trzeba bêdzie czêsciej myæ rêce podczas aplikacji

ja dla mnie super, bo g³ównie o kolor mi chodzi³o- Dove zrobi³ siê za blady, choæ jego te¿ bedê u¿ywaæ

ca³akowita recenzjê L'oreala napiszê po jakim¶ tygodniu, muszê sprawdziæ jego schodzenie bo to jedna z wa¿niejszych kwestii

pozdrawiam i polecam do wypróbowania
Czy kupila¶ Nutribronze do twarzy czy do cia³a? Do CIA£A widzia³am tylko taki uniwersalny do jasnej i ¶niadej karnacji.Czy jest tez tylko do ciemniej?
Angi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 18:37   #1887
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 268
Dot.: Opalamy siê!!!!

to troszke mnie zmartwi³y¶cie tymi informacjami o nieskuteczno¶ci wszelkich suplementów diety wspomagaj±cych opalanie.. ale kompletnie nie widzia³y¶cie zmiany kolorytu skóry? a mo¿e maj± jednak jakies dobroczynne efekty w stylu wspomaganie antyoksydantów czy co¶ w tym stylu?
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 19:10   #1888
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Madziorka Poka¿ wiadomo¶æ
no i w koñcu kupi³am Dove z drobinkami do ciemnej karnacji i jestem nim zachwycona, zero plam, smug i tym podobnych jest poprostu rewelacyjny, nawet stopy nim wysmarowa³am i nie by³o smug tylko ³adna delikatna opalenizna i te drobinki mieni±ce siê w s³oñcu, normalnie cudo, górno pólkowe samoopalacze mog± sie przy nim schowaæ
Madziu, a Ty z natury jeste¶ blada czy ciemniejsza???
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 22:27   #1889
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez L_V Poka¿ wiadomo¶æ
Madziu, a Ty z natury jeste¶ blada czy ciemniejsza???

jestem bladzioch

EDIT: by³am dzisiaj w Sephorze i kupi³am samoopalacz do twarzy Clarinsa, jutro rano bêdzie testowanie
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-27, 22:52   #1890
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Angi74 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy kupila¶ Nutribronze do twarzy czy do cia³a? Do CIA£A widzia³am tylko taki uniwersalny do jasnej i ¶niadej karnacji.Czy jest tez tylko do ciemniej?
W tym roku pojawi³ siê tak¿e w wersji do cery ¶niadej, w³a¶nie Nutribronze, do jasnej nazywa siê SublimeBronze.
Na pewno dostêpny w Drogeria Natura.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.