Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-09, 20:39   #3331
Etolie
Raczkowanie
 
Avatar Etolie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dziś odebrałam swoje pierwsze zamówienie TRUSKAWKOWE

To tylko Klinikowy tonik, ale to była historyczna chwila! Gdy pani pocztówka( pracownik poczty) zbliżała się do okienka z pudełkiem z fioletową wstążeczką poczułam w brzuchu motylki Tyle się naczytałam w truskawkowych wątkach.....a teraz i ja dostąpiłam tej pieknej chwili

Pierwsza paczuszka testowa NIEOCLONA


Cieszę się że udało się ominąć UC, ja tez dziś płakałam ale z powodu laurki z Bytomia. Zamiast kupować pojedynczo, zgarnęłam z Truskawy 5 rzeczy i paczka nie dojdzie pewnie do Dnia Matki a zamówiłam jej prezencik

chlip chlip...
Etolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 20:40   #3332
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Mad, zadowolona jesteś z zakupu? Na KWC ma opinie bardzo skrajne ("roztopiona plastelina" )
nie bardzo byłam zadowolona z początku, bo odpowiadał mi wyłącznie kolor i nawet wystawiłam go na targowisku, ale wreszcie nauczyłam sie go obsługiwać i chyba jednak zostanie ze mną, bo kolor jakby dla mnie stworzony

to nie jest podkład łatwy w użyciu, jest po prostu wymagający i moim zdaniem wcale nie do cer z niedoskonałościami, krycie średnie a już nie wyobrażam go sobie stosować na tłustą skórę

wg mojego subiektywnego odczucia podkład jest najlepszy do cer normalnych, moja w kierunku suchej świetnie go znosi, niedoskonałości nie mam właściwie, więc na kryciu mi nie zależy, raczej na wyrównaniu kolorytu, do tego naprawdę pięknie rozświetla twarz bez niezdrowego połysku

największy problem miałam z jego konsystencją i nakładaniem, nakładany pędzlem ważył się na skórze, a wklepywany palcami nierównomiernie krył i był tępy, aż doszłam do wniosku, że trzeba go po prostu rozgrzać w dłoniach i potem dopiero na twarz, tak tez robię , nakładam w zagłębienie dłoni i ogrzewam, potem rozcieram na dłoni palcami i dopiero oszczędnie na twarz i wtedy nie mogę mu właściwie nic zarzucić, w duecie z sypkim pudrem Shu Uemura tworzą świetliste, satynowe wykończenie, które trwa na tyle długo, że na moje potrzeby wystarcza,

w kwestii samego podkładu - nie jest to mój ideał, ale odcień który mam pasuje mi w 100%, więc używam, może zanim nie znajdę godnego zastępcy
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 20:40   #3333
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
na naemie sa najlepsze truskawki z fioletowym sosem :p od razu ciśnienie i erytrocyty w górę na widok listonosza
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 20:58   #3334
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Layla, kamisio, czy ten puder sypki la praire jest kryjący? Czy znacie ten ciemniejszy odcień i możecie z czymś go porównać? Ten jasniejszy jest bardzo jasny?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 21:22   #3335
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie moze jak duza jest roznica miedzy odcieniem 02 i 03 Magika ?02 jest jak dla mnie dosc jasny.
róznica spora, dośc opalony kolorek

znam chyba tylko jedna osobe której pasuje - ma dość mocno opalona skóre

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Layla, kamisio, czy ten puder sypki la praire jest kryjący? Czy znacie ten ciemniejszy odcień i możecie z czymś go porównać? Ten jasniejszy jest bardzo jasny?
Średnio kryjący, jest jasny ale na pewno nie blady, bezowy bez przewagi różu czy żółci. Ciemniejszego koloru nie znam niestety.
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 21:23   #3336
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Właśnie czuję się coraz gorzej Dziś dwa razy prawie zemdlałam...) To co piszesz, to właśnie objawy anemii...

Hawa, czy Ty masz jeszcze te próbkę serum Sensation Totale? Mogłabys sprawdzić, czy ono faktycznie pachnie świeżo, cytrusowo? Czy czujesz tam jakiś alkohol? W każdym razie moja buzia wciąż wygląda super i nie ma na razie żadnego absolutnie podrażnienia. No i makijaż wciąż wygląda świetnie.... Mariola, chyba możemy spokojnie zużyć to serum (wraz z Twoją Mamą).
Ta moja probka jest z 2005 roku i pachnie bardzo ladnie, swiezo. Zadnych objawow zepsucia, zadnych dziwnych "kwaskowatych" czy zjelczalych zapachow, konsystencja jak normalny kremik, kolor jednolity...
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 21:42   #3337
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny donoszę iż w perfumeriach Marionnaud można dostać próbkę EL Idealist Pore Minimizing 7ml za free bez zakupów dziś to sprawdziłam i faktycznie dostałam Mam nadzieję że jest rzeczywiście taki dobry, a cena na TRU cudowna w porównaniu z 260 w sephorze za 30ml A co do anemii to polecam wyciąg z buraka Herbapolu, naprawdę działa wyleczył mnie i moje dwie koleżanki
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 22:02   #3338
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Średnio kryjący, jest jasny ale na pewno nie blady, bezowy bez przewagi różu czy żółci. Ciemniejszego koloru nie znam niestety.
Dzięki Zaczął mnie kusić ten puderek

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ta moja probka jest z 2005 roku i pachnie bardzo ladnie, swiezo. Zadnych objawow zepsucia, zadnych dziwnych "kwaskowatych" czy zjelczalych zapachow, konsystencja jak normalny kremik, kolor jednolity...

Mam wrażenie, że w moim trochę zaczął wybijać się alkohol, ale moja buzia wciąż jest w najlepszym porządku


nobrit, jutro lecę po buraka
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 22:10   #3339
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

a ja , ze cienko u mnie z kaska a potrzebowalam czegos nawilzajacego by stosowac wymiennie z repairwear clinique na noc, kliknelam

http://eu.strawberrynet.com/productD...71839&goChar=L

15ml, ale na niecodzienne uzywanie ok, wyszlo 28zl, zobacze jak bedzie dzialac
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 22:12   #3340
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Layla, kamisio, czy ten puder sypki la praire jest kryjący? Czy znacie ten ciemniejszy odcień i możecie z czymś go porównać? Ten jasniejszy jest bardzo jasny?
Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Średnio kryjący, jest jasny ale na pewno nie blady, bezowy bez przewagi różu czy żółci. Ciemniejszego koloru nie znam niestety.
zgadzam się 01 to piękny, jasny beżyk, który nada się zarówno do nr 020 Forever Diora, jak i 23 CC HR, jak i 230 Biothermu. Istotnie jest jasny, ale nie biały, taki neutralny, jasny beżyk. Ze względu na to, że jest transparentny, idealnie wtapia się w makijaż zarówno całkiem jasny, jak i minimalnie opalony, chociaż ten może nieco rozjaśnić. Jest to kolor idealny na cały rok. Z ciemniejszym pudrem jest ten problem, że ja oceniam 02 za zbyt ciemny. Jest duża różnica pomiędzy 01 a 02. A są tylko dwa odcienie. Uważam, że od nadania koloru cerze jest brązer. 02 to odcień dla ciemnej cery, do np. podkładu 40 Chanela. Po co zatem puder na 3 m-ce w roku? Co do krycia, ja oceniam krycie na średnie, w kierunku mocniejszego, chociaż tapety nie ma, bo jest transparentny. No nie wiem, co można więcej powiedzieć, ja uważam, że to puder idealny, jest 2 razy większy od innych pudrów, wszystko LP jest doskonałe nie znam żadnego kosmetyku z tej firmy, który nie byłby doskonały, a znając przekrój kosmetyczki mojej mamy, miała tam prawie wszystko. Ja miałam kilka produktów i wiele próbek, miniaturek.
To bardzo droga firma, ale kosmetyki działają porażająco.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Znalazłam coś niebieskiego, o to chodzi?
http://us.strawberrynet.com/productD...37115&goChar=D

Napisz o jaki zmywasz La Praire chodzi, chyba go teraz nie ma na tru.
tak, to ten Decleor. LP to taki:
http://us.strawberrynet.com/productD...16930&goChar=L
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 22:16   #3341
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
a ja , ze cienko u mnie z kaska a potrzebowalam czegos nawilzajacego by stosowac wymiennie z repairwear clinique na noc, kliknelam

http://eu.strawberrynet.com/productD...71839&goChar=L

15ml, ale na niecodzienne uzywanie ok, wyszlo 28zl, zobacze jak bedzie dzialac

To może być stare Bo juz od dawna jest Hydra Zen Neurocalm.



O rany, Layla, jak taki idealny, to ja go muszę mieć Jeśli ten 02 taki ciemny, to też nie dla mnie... A czy ktoś ma porównanie tego 01 z sypkim Clarinsem? Bo ten dla mnie za jasny...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 22:18   #3342
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

no to pieknie nie mialam pojecia :/ jak bedzie stare, to zareklamuje, dobrze ze to 28zl a nie 100 :/
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 22:24   #3343
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
nie bardzo byłam zadowolona z początku, bo odpowiadał mi wyłącznie kolor i nawet wystawiłam go na targowisku, ale wreszcie nauczyłam sie go obsługiwać i chyba jednak zostanie ze mną, bo kolor jakby dla mnie stworzony

to nie jest podkład łatwy w użyciu, jest po prostu wymagający i moim zdaniem wcale nie do cer z niedoskonałościami, krycie średnie a już nie wyobrażam go sobie stosować na tłustą skórę

wg mojego subiektywnego odczucia podkład jest najlepszy do cer normalnych, moja w kierunku suchej świetnie go znosi, niedoskonałości nie mam właściwie, więc na kryciu mi nie zależy, raczej na wyrównaniu kolorytu, do tego naprawdę pięknie rozświetla twarz bez niezdrowego połysku

największy problem miałam z jego konsystencją i nakładaniem, nakładany pędzlem ważył się na skórze, a wklepywany palcami nierównomiernie krył i był tępy, aż doszłam do wniosku, że trzeba go po prostu rozgrzać w dłoniach i potem dopiero na twarz, tak tez robię , nakładam w zagłębienie dłoni i ogrzewam, potem rozcieram na dłoni palcami i dopiero oszczędnie na twarz i wtedy nie mogę mu właściwie nic zarzucić, w duecie z sypkim pudrem Shu Uemura tworzą świetliste, satynowe wykończenie, które trwa na tyle długo, że na moje potrzeby wystarcza,

w kwestii samego podkładu - nie jest to mój ideał, ale odcień który mam pasuje mi w 100%, więc używam, może zanim nie znajdę godnego zastępcy
Dziękuję za opinię
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 22:24   #3344
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość

nobrit, jutro lecę po buraka
Naprawdę warto a cena malutka tylko niech Cię nie przerażą brzydkie tablety, można wysypać zawartość i rozpuścić z wodą OT taka przerwa od TRU
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 22:35   #3345
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Naprawdę warto a cena malutka tylko niech Cię nie przerażą brzydkie tablety, można wysypać zawartość i rozpuścić z wodą OT taka przerwa od TRU

Dzięki
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 22:38   #3346
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
To może być stare Bo juz od dawna jest Hydra Zen Neurocalm.


Potwierdzam. Serenite a jak Twoej wrazenia po Hydra Zen? Bo ja w sumie nie widze wiekszych rezultatow. A krem pod oczy to juz kompletna porazka.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 22:38   #3347
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie
 
Avatar Mala kroweczka o imieniu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 125
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Czy w najblizszym czasie będzie ktoraś z Was zamawiała tak zebym mogla sie dolączyc z 2 rzeczami ?
Mala kroweczka o imieniu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 22:40   #3348
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
o tym teście napisałam wczoraj poszukać ale w skrócie test przeprowazdony w niemieckich laboratoriach i wykazany w nim najlepsze i najgorsze kremy i podkłady przeczytałam wstęp tylko i naprawdę dla każdej skóry idealnie dobrane podkłady pod względem pigmentacji wszytko szczególowo opisane no i kremy i oszustwo w kremach! składniki działanie składników no wszystko . Skąd wiem pisze teraz pracę na temat kosmetyków i nieco doszkoliłam się przez internet no
a w jakiej gazetce ten test?? gdzie ja mozna kupic?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mialam male problemy z plamami na stopach no i dloniach tez czasami ale teraz juz sie dosc nauczylam rozsmarowywac te samoopalacze jak smaruje nogi to zaczynam mniej wiecej w polowie i ide tak do kolan a pozniej schodze coraz nizej, wtedy juz nie mam tak duzo samoopalacza na nogach, no i rozcieram najpierw wokol kostki lekko kolo piety i w strone palcow kazdy lekko osobno smaruje ale malutka iloscia tego samoopalacza no i rozchodze dlonmi na boki a rece pierw po wszystkim myje i nakladam na wierzch dloni samoopalacz i rozcieram jedna oo druga. Troche przechodza w tym na reke za nadgarstek i delikatnie po bokach potem wracam na dlon i biore sie za palce delikatnie tez miedzy nimi ocieram dlonia i juz u mnie nie ma juz sladow zadnychnie wiem czy cos to da bo moze napisalam troche chaotycznie
dimiti swietna instrukcja, ja tez na pewno skorzystam nigdy nie wiedzialam jak "pomalowac" dlonie samoopalaczem zeby nie miec pomaranczowych wnetrz dloni...



Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Dziewczyny donoszę iż w perfumeriach Marionnaud można dostać próbkę EL Idealist Pore Minimizing 7ml za free bez zakupów dziś to sprawdziłam i faktycznie dostałam Mam nadzieję że jest rzeczywiście taki dobry, a cena na TRU cudowna w porównaniu z 260 w sephorze za 30ml A co do anemii to polecam wyciąg z buraka Herbapolu, naprawdę działa wyleczył mnie i moje dwie koleżanki
nobrit, a o ta probke to trzeba poprosic czy gdzies sobie leza?? chetnie bym ja wyprobowala




acha, sprawdzilam wreszcie dzisiaj moja laurke od UC (wrocilam do domku na weekend) i jest z Warszawy, wiec moze nie bedzie tak zle jak z Bytomiem??
Dziewczynki, jak dlugo zalatwiaja sprawy cla w Wawie? napisali mi ze mozna tylko stawic sie osobiscie lub wyslac dokumenty poczta, wiec jutro chyba nadam priorytetem i juz...
ochh oby to szybko poszlo bo Dzien Mamy sie zbliza a w tej paczuszce jest dla niej prezencik...
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 22:51   #3349
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Serenite a jak Twoej wrazenia po Hydra Zen? Bo ja w sumie nie widze wiekszych rezultatow. A krem pod oczy to juz kompletna porazka.

Ja jeszcze mojego nie ruszałam, bo jak wszystko tak pootwieram, zeby przetestować, to wiesz, jak się to skończy
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 22:53   #3350
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

W w-wie w ciagu tygodnia powinno sie uda Przynajmniej u mnie tak bylo jak mi jakis miesiac temu wyhaczyli paczuszke. Takze na dzien matki powinno dojsc. Jak wyslesz nawet w poniedzialek (rano) priorytetem, to we wtorek powinni miec u siebie, i w srode/czwartek puscic do Ciebie. Trzymam kciuki
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 23:05   #3351
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dziewczyny ,czy ktoras z Was miala kontakt z ,,fala" -rozem collistara?taki w zlotej kasetce
nie ma jej juz w douglasie bo to edycja limitowana a mam dylemat czy zamienic szachownice pink chocolate
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 23:22   #3352
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

jestem o kilkudniowych testach dwufazowca YSL do demakijazu oczu i jednak musi on ukłonic się shiseido -
japonczyk zmywa mi czarne smokey wraz z tuszem cętkowanym i bazą oraz kholem guerlaina -
francuzik niestety zostawia mi pół tuszu i 1/3 khola na oku ....
niestety obecnie nie mam innego- bo wzięłam ze sobą tylko YSL i juz trzy waciki na jedno oko poszły, a khol jeszcze miejscami obecny

dobrze ze mam próbkę 10 ml a nie opakowanie salonowe
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 23:25   #3353
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
W w-wie w ciagu tygodnia powinno sie uda Przynajmniej u mnie tak bylo jak mi jakis miesiac temu wyhaczyli paczuszke. Takze na dzien matki powinno dojsc. Jak wyslesz nawet w poniedzialek (rano) priorytetem, to we wtorek powinni miec u siebie, i w srode/czwartek puscic do Ciebie. Trzymam kciuki
dziekuje za odpowiedz to mam nadzieje ze z moja paczuszka pojdzie im rownie szybciutko

a jak wyglada zaplacenie tego cla?? przysla mi paczuszke i bede musiala zaplacic to clo przy odbiorze??
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 23:32   #3354
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
jestem o kilkudniowych testach dwufazowca YSL do demakijazu oczu i jednak musi on ukłonic się shiseido -
japonczyk zmywa mi czarne smokey wraz z tuszem cętkowanym i bazą oraz kholem guerlaina -
francuzik niestety zostawia mi pół tuszu i 1/3 khola na oku ....
niestety obecnie nie mam innego- bo wzięłam ze sobą tylko YSL i juz trzy waciki na jedno oko poszły, a khol jeszcze miejscami obecny

dobrze ze mam próbkę 10 ml a nie opakowanie salonowe
a to z shiseido jak sie nazywa?
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 23:34   #3355
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dokladnie tak Na tym, co przyjdzie bedzie napisane ile do zaplacenia. Idziesz na poczte zaplacic, dadza Ci swistek (trzymaj go a potem zeskanuj i wyslij do truskawy, ze CI naliczyli vat - oddadza kase) i paczuszke
Aj te momenty otwierania paczek... uwielbiam je )
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 23:38   #3356
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
a to z shiseido jak sie nazywa?
The Skincare Instant Eye & Lip Makeup Remover

http://eu.strawberrynet.com/productD...43854&goChar=S
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 23:40   #3357
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
jestem o kilkudniowych testach dwufazowca YSL do demakijazu oczu i jednak musi on ukłonic się shiseido -
japonczyk zmywa mi czarne smokey wraz z tuszem cętkowanym i bazą oraz kholem guerlaina -
francuzik niestety zostawia mi pół tuszu i 1/3 khola na oku ....
niestety obecnie nie mam innego- bo wzięłam ze sobą tylko YSL i juz trzy waciki na jedno oko poszły, a khol jeszcze miejscami obecny

dobrze ze mam próbkę 10 ml a nie opakowanie salonowe

jazmine, a który Shiseido jest taki dobry?

Już przeczytałam wyżej
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 23:42   #3358
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Dokladnie tak Na tym, co przyjdzie bedzie napisane ile do zaplacenia. Idziesz na poczte zaplacic, dadza Ci swistek (trzymaj go a potem zeskanuj i wyslij do truskawy, ze CI naliczyli vat - oddadza kase) i paczuszke
Aj te momenty otwierania paczek... uwielbiam je )
super, to juz wszystko wiem juz jutro wysle im to wszystko i niech sie biora do roboty!

a te momenty otwierania paczuszek to i ja uwielbiam... tylko dlaczego ktos nam je tak wrednie opoznia!?!?
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 23:44   #3359
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

stwierdzilam ze jak piszecie, ze stary ten krem ktory wzielam, to nie warto bawic sie w odsylanie - i anulowalam juz to zamowienie ;]

a co sadzicie o http://eu.strawberrynet.com/productD...36575&goChar=E - mam probke

i o

http://eu.strawberrynet.com/productD...48492&goChar=L

? jak juz pisalam potrzebuje czegos nawilzajacego, do stosowania zamiennie z clinique repairwear lotion - bo on nawilzac za bardzo nie nawilza
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 07:00   #3360
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Zrobiłam właśnie badania i wyszła mi dość solidna anemia Zamiast więc siedzieć na Wizażu, powinnam zacząć się lepiej odżywiać Dbam siebie z zewnątrz, a "wewnątrz".?...
Cytat:
Napisane przez Ewah28 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka wyleczyła anemię w dwa tygodnie natką pietruszki - co najmniej 1 pęczek dziennie. Przedtem łykała preparaty, które jej nie pomogły, a po pietruszkowej kuracji jej lekarz był zdumiony. Piszę to, bo taka kuracja jeśli by nie pomogła, to przynajmniej nie zaszkodzi.

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Właśnie czuję się coraz gorzej Dziś dwa razy prawie zemdlałam...) To co piszesz, to właśnie objawy anemii...

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Albo masakrycznie niskiego cisnienia - ja mam często takie objawy i właśnie u mnie to przez trupie cisnienie. Do tego widze czesto gwiazdki

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja też mam bardzo niskie ciśnienie...

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
A co do anemii, to ja też ją mam... jestem 4 tyg po porodzie i to skutek "uboczny"... podjadam natkę pietruszki, chociaż nie bardzo lubię, ale wiem, ze pomaga
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a propos anemii to też się z tym borykam, szkoda że nienawidzę pietruszki (to u mnie jedna z tych rzeczy które mi kołkiem stają).... szkoda że np.szczypior albo inne zielone nie mają takich właściwości.....
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
A co do anemii to polecam wyciąg z buraka Herbapolu, naprawdę działa wyleczył mnie i moje dwie koleżanki
Jak najbardziej zgadzam sie z Norbit. Co do pietruszki to nic nie slyszalam, ale jak moj tata byl maly to dlugo borykal sie z anemia, az mojej babci jakas lekarka polecila robienie soku z buraka i codzienne podawanie. I to wlasnie pomoglo.

A co do niskiego cisnienia, to ja tez je mam, a nawet bardzo niskie i wydaje mi sie, ze zawroty glowy to nie od tego. Niskie cisnienie powoduje przede wszystkim (u mnie) ospalosc. A zawroty glowy to raczej anemia, bo tez kiedys mialam anemie i zawroty glowy, a gdy sie jej pozyblam to zaroty glowy tez sie skonczyly.

Tak wiec polecam Wam jak najbardziej sok z buraka, a nawet diete buraczana. Duzo lepsze od tych wszystkich farmaceutykow. Taki sok z buraka mozna sobie samemu zrobic (wystarczy poszukac przepisu w necie), czesciej ugotowac barszcz czerwony, czy samej zrobic buraczki (a nie kupne z konserwantami). Ja czesciej teraz je jem i anemia juz do mnie nie powrocila (odpukac).

A wracajac do tematu, to zdaje relacje z uzytkowania Diora Rose Diamond. Jest super. Bardzo polubilam ten rozswietlacz. Ale mam jedno ale. Moglby miec troche wiecej bialego paska (przynajmniej jak dla mnie) a mniej tych ciemnych rozowych. Wlasciewie to jak narazie uzywam tylko jasniejszych paskow tego rozswietlacza.
Podoba mi sie, ze nie jest az tak bardzo metaliczny. Perlowym to bym go raczej nie nazwala (bo mialam kiedys roz wypiekany Pupa 02 i on to dopiero byl perlowy, ze moja skora wygladala na baaaaaardzo tlusta, a przy Diorze po calym dniu mam wrazenie, ze dopiero co go nalozylam). Mam skore mieszana wiec dlugo przebieralam w rozswietlaczach, ale mam wrazenie, ze tego sie nie pozbede.
Szachownice czy Laura bylyby dla mnie zbyt blyszczace, a Dior spisuje sie swietnie.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.