Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 180 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-23, 22:45   #5371
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jak tam dziewczyny z waszymi buźkami? Widzę, że ogólnie tendencja pesymistyczna + wielkie plany...:|
Ja się z kolei przygotowuję na wizytę u kosmetyczki na oczyszczanie... mam duży problem z wyborem, żeby nie zrobić sobie wrogiej roboty :/ [mam 3 salony pod domem, ceny 70-110 zł za teoretycznie ten sam zabieg i w sumie nie wiem... tylko w tych tańszych paniemi ładnie opowiedziały co będą robić O.o]

No a poza tym sama też rozdłubię raz dziennie jednego czy dwa :/ ciemne światło nie sprzyja dobremu widzeniu (w dziennym lepiej wyglądam!)... przez to dużo dotykam paluchami i zabieram się za delikatne zgrubienia skóry, które wcale nie muszą być syfkiem :/ co najwyżej jakis zaskórnik... który po takiej ;operacji' widać jeszcze kolejne 3 dni.
W tym paskudnym świetle w ogóle faktura mojej twarzy wygląda jakby pod spodem było dużo 'bąbli' - i już sama nie wiem czy po mojej porawie coraz mniej śladów zostaje czy to wciąż to cholerne światło...
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 09:48   #5372
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ale korci... widzę kilka grudek, w których na pewno coś siedzi.
I nie mogę dogoić szyi po ostatnim wyciskaniu twarz też jeszcze w strupkach i bliznach, po ostatnim.
eLWhy, jestem w szoku, że tylko w tańszych salonach, powiedziano Ci jak to ma wyglądać O.o ja na oczyszczaniu byłam raz jedyny w życiu u kosmetyczki, którą poleciła mi dermatolog (bardzo kiepska zresztą). Coś tam porobiła z buźką, a potem wyciskała. Pamiętam że wyglądałam tragicznie. Jedyna różnica była taka, że nie porobiły mi sie po tym przebarwienia. Ale po kilku dniach znowu twarz była cała zanieczyszczona. Więc ja osobiście mam teraz lekki uraz do takich zabiegów.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 10:18   #5373
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja sama z siebie bym nie poszła (tez się naczytałam i nasłuchałam ile z kosmetyczek robi to niedbale, nieodpowiednio itd i o ile gorzej może być :/), a też mi poleciła pójść dermatolożka... To, co dała z leków pomaga, poza tym sprawiała wrazenie, że traktuje mnie indywdualnie, więc pokornie pójdę. Tylko cholerka nie wiem gdzie. poświęciłabym to 110, ale po tym jak babka w tamtym zakładzie powiedziała mi, że "No, robi się standardowy zabieg oczyszczania mechanicznego" [podczas gdy tamte mówiły o maseczkach, wapozonach, pilingach] - to jednak przychylam się do tych tańszych, niemniej nie znam opinii na ich temat... [na wizażu jest tylko a propos jednego, ale dziewczyna robiła sobie tam tylko brwi, więc co mi po jej zadowoleniu..]

W ogóle zauważyłam, że daaaawno (tfu tfu!) nie miałam żadnej guli - takiej mega wypukłej i bolącej z ropą. Co najwyżej jakieś zaczerwienienie... (którym się zwykle zajęłam i zaczerwienienim pozostało)
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 10:28   #5374
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja bym na oczyszczanie mechaniczne sie nie zdecydowala...

a co do tanszy/drozszy to wcale nie ma reguly, ze drozszy lepszy po prostu czasem maja lepsza lokalizacje, ladniejszy salon lub kosmetyki innej firmy

ja bym poszla tam gdzie kosmetyczka najsensowniej mowila...bo to w koncu ona jest najwazniejsza!

jesli chodzi o wapozony, maseczki i inne...to chyba wlasciwie wszedzie jest to czesc zabiegu - wapozon by rozpulchnic skore, a potem jeszcze cos na koniec by te pory zamknac i zlagodzic efekt wyciskania bo jakby nie patrzec to po prostu wyciskanie...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 10:31   #5375
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Uff... Wczoraj wieczorem przemyłam buzię tonikiem migdałowym, a później punktowo dałam na syfki Acnefan i dziś rano było o niebo lepiej, na szczęście. Są już tylko strupki... Tylko i aż strupki, bo wygląda to koszmarnie...

Poużywam tego toniku jeszcze z tydzień, a później zrobie sobie peeling 20% Jeszcze mam wakaje, więc najgorszą wylinkę mogę przesiedzieć w domu, a mam nadzieję, że jak zrobię sobie serię takich mocniejszych peelingów, to jednak mi się skóra troszkę oczyści...

Pozdrawiam i miłego dnia
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 11:49   #5376
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

broda 3, ale nadal jest brązowa. Reszta twarzy wydaje sie, ze dobrze zero pryszczy. Ale jak obejrzałam moja skore z bliska to chyba w każdym porze coś siedzi...
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 11:52   #5377
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no i niech siedzi po prostu unikaj ogladania z bliska...bo kto niby nas tak oglada?

jak wycisniesz to pare dni tego nie bedzie, a pozniej znow wroci...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 12:19   #5378
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
no i niech siedzi po prostu unikaj ogladania z bliska...bo kto niby nas tak oglada?

jak wycisniesz to pare dni tego nie bedzie, a pozniej znow wroci...
no wiem ale mnie to denerwuje. dlaczego na skórze pośladków, brzucha, pleców, nóg nie tworzą sie zaskórniki (lub sporadycznie) tylko akurat twarz najbardziej ekspozycyjna cześć ciała nooooooooo
ale tak obiektywnie patrząc jest u mnie o niebo lepiej w porównaniu z tym co było jak tu dołączyłam.... gule już mi sie w ogóle nie tworzą a one były najgorsze. No i nie robie takich calotwarzowych masakr tylko sie koncentruje na jakiejś części twarzy. Tez źle ale wole mieć brązową brode niż całą twarz....

Edytowane przez QsQs
Czas edycji: 2008-07-24 o 13:46
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 12:55   #5379
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no to nie zostaje ci nic jak sie cieszyc...ja mam zaskorniki na calych plecach i na dekolcie i nawet na piersiach i pod nimi... w wiekszosci tych miejsc robia mi sie tez grudki i krostki...

pomysl, ze zaskorniki na twarzy da sie przynajmniej niezle zamaskowac
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 13:08   #5380
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja właśnie rozwaliłam taką gulkęMam nadzieję,że sie nie rozpaprze- Oj ja głupia
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 16:29   #5381
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nos&broda i wogóle cała twarz dzień 3 hehe cieszę się bardzo bo dawno nie udawało mi sie do trzeciego dnia wogóle dojść
QsQs fajnie, że się trzymasz Ja już widzę lekką poprawę i mam ndzieje, ze codziennie będzie lepiej. A to tak od wyciskania zrobiła Ci się brązowa ta broda?
shima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 17:46   #5382
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

aaa dorwałam sie do lusterka i tak powyciskałam ze masakra..;/ kurcze wiem ze potem bede tragcznie wygladałą a i tak wyciskamglupie głupie krosty ,głupia głupia Martyna!
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 19:33   #5383
daisy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 42
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
hey powiem ci ze mydło siarkowe jest na chwile dobre..mi np strasznie przesuszyło twarz i zaczęły nowe krostki wyskakiwać bo twarz wtedy zaczęła sie nadmiernie przetłuszczać..;/ nawet dermatolożka mi odradziła mycie
a moze zle je stosowalas?? tzn po mydle trzeba zastosowac tonik, a potem na to balsam.. a ja i tak bede bronic mydlo siarkowe

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
W ogóle zauważyłam, że daaaawno (tfu tfu!) nie miałam żadnej guli - takiej mega wypukłej i bolącej z ropą. Co najwyżej jakieś zaczerwienienie... (którym się zwykle zajęłam i zaczerwienienim pozostało)
odpukac w niemalowane ja niby tez takich nie mam, ale na twarzy duzo strupkow i zaczerwienien jutro jade nad morze, ale co tam nie bede sie przejmowac tylko sie opalac i kapac
__________________
58 - 56 - 54 - 52 - 50 - 48
1/25.

byle do 18


daisy93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 20:11   #5384
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez daisy93 Pokaż wiadomość
a moze zle je stosowalas?? tzn po mydle trzeba zastosowac tonik, a potem na to balsam.. a ja i tak bede bronic mydlo siarkowe
he jak mozna zle mydło stosowac? heh myłam twarzyczke a potem i tak nawilzałam przyznam ze likwiduje krostki ale bardzo wysysza przynajmniej moja twarz..i mi pani dermatolog odradziła stosowanie..raz na 2 tyg myje albo jak mam krostki zeby troszke podleczyc ale nie czesciej
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 20:35   #5385
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
he jak mozna zle mydło stosowac? heh myłam twarzyczke a potem i tak nawilzałam przyznam ze likwiduje krostki ale bardzo wysysza przynajmniej moja twarz..i mi pani dermatolog odradziła stosowanie..raz na 2 tyg myje albo jak mam krostki zeby troszke podleczyc ale nie czesciej
Ja w swoim życiu zużyłam dwa mydła siarkowe: pierwsze na początku używałam do twarzy, ale później już tylko na plecy, bo nawet na dekolt było za silne Ale myślę, że jeśli nie ma się skóry wrażliwej, albo nie stosuje się kwasów, to spokojnie można sobie na nie pozwolić: oczywiście nie codziennie (a już na pewno nie rano i wieczorem) i pamiętając o sumiennym nawilżaniu

Tak na marginesie: kupiłam sobie dzisiaj micel z Ziai i przyznam, że bardzo fajny. Ja i tak wszekie mleczka i micele spłukuję wodą, ale ten mogłabym w ostateczności przeboleć Nie pachnie, nie piecze w oczy - fajne odświeżenie w ciągu dnia albo w podróży.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:01   #5386
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja z ziaji ubue seri Biobilans czy jakos tak;p do cery tłustej i mieszanje oczyszczajaca i w ogole;p dobra
a słyszałayscie o tym ze jak chcecie zobaczyc cz dana seria jest dobra dla was np nivea visage ypung to mozna t sprawdzic kupujac maseczke do twarzy i robiac ja i jak wam sie podoba i widzicie poprawe to mozna zainwestowac a jak nie to lepiej nie tracic kasya jes dlatego tak bo maseczka jest silniej skondensowana i widac powiedzmy po tygodniu jej efekty a kremu z tej samej seri dopiero po miesacu lub dwóch
ostatnio na TVN Style było o tym
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:07   #5387
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja teżmam serię biobalans Mnie również pasuje-tylko ma kwasy więc zaskórniki na wierzch wyłażą i się czyszczą, ale za to gule wielkie i bolesne raczej mi sie nie tworzą Ogólnie polecam- żel do mycia super, krem matujący na dzień super, tonik OK, na noc mam normalizujący krem przeciwzmarszczkowy z tej serii, ale przecież ja juz stara jestem mimo trądziku
Wysoka Blondynko micel Sopot Spa? Ja ostatnio miałam na niego ochotę też W ogole jestem dziwnym przypadkiem bo n.p. uczula mnie i wysypuje po La Roche Posay, a takie Ziajki dużo lepsze dla mojej zwariowanej skóry
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:08   #5388
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
ja z ziaji ubue seri Biobilans czy jakos tak;p do cery tłustej i mieszanje oczyszczajaca i w ogole;p dobra
a słyszałayscie o tym ze jak chcecie zobaczyc cz dana seria jest dobra dla was np nivea visage ypung to mozna t sprawdzic kupujac maseczke do twarzy i robiac ja i jak wam sie podoba i widzicie poprawe to mozna zainwestowac a jak nie to lepiej nie tracic kasya jes dlatego tak bo maseczka jest silniej skondensowana i widac powiedzmy po tygodniu jej efekty a kremu z tej samej seri dopiero po miesacu lub dwóch
ostatnio na TVN Style było o tym
Maseczki... Raczej ich nie używam, bo jeśli już, to glinka (Dermaglin, albo Argiletz), a z tych firm kremów nigdzie nie widziałam. Nawilżająca maseczka to już u mnie ostateczność, wolę olej+HA

Bio-balans z ziai nie miałam przyjemności przetestować, bo nigdzie jej nie widziałam, a w internetowych drogeriach jeszcze zakupów nie robiłam
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:11   #5389
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wysoka Blondynko u mnie seria Biobalans jest w sieci SuperPharm, słyszałam,że tez bywaja w Naturach, a ten micelek to ten nowy Sopot Spa?
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 21:18   #5390
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Wysoka Blondynko u mnie seria Biobalans jest w sieci SuperPharm, słyszałam,że tez bywaja w Naturach, a ten micelek to ten nowy Sopot Spa?
Tak tak, sopot spa śmieszny kolor, taki smerfny W wątku o ziai mówią, że krem na noc też jest fajny i nie zapycha, więc się zastanawiam... Bo w sumie nie wiem, czy warto ryzykować...

Micel kupiłam, bo to zawsze taniej niż hydrolaty, a ja i tak go spłukuję, więc...

Jak bede w Warszawie, to kupię sobie maseczkę z BioBalans (chyba była taka w saszetkach). U mnie w Naturach nie ma tej serii.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:23   #5391
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
QsQs fajnie, że się trzymasz Ja już widzę lekką poprawę i mam ndzieje, ze codziennie będzie lepiej. A to tak od wyciskania zrobiła Ci się brązowa ta broda?
Tak, od wyciskania to chyba takie przebarwienie

Blondynko
mam durne pytanie, jaka jest różnica miedzy płynem miceralnym a tonikiem? albo mleczkiem?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:41   #5392
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
(...) Blondynko mam durne pytanie, jaka jest różnica miedzy płynem miceralnym a tonikiem? albo mleczkiem?
Yyy...
Wydaje mi się (tylko mi się wydaje! ), że tonik to coś, czego używamy po oczyszczeniu skóry mleczkiem czy żelem i wodą. A micel natomiast to coś, czym zastępujemy mleczko i tonik, dziewczyny z Biochemii często zmywają micelami oczy itp. Tonik nie ma więc chyba takich właściwości oczyszczających, zmywających, jak micel.

Ale to tylko takie moje dywagacje na ten temat
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 23:18   #5393
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A ja mam załamkę. Po fajnym dniu i zakupach (bluzeczka, butki i.. suszarka ;P) przyszłam do domu (do tżta) i zmyłam makijaż. Bilans: 3 cosie jeszcze niespecjalnie widoczne po dskórą (między oczami-nad nosem, na brodzie i nad górną wargą), lekko bolące + jeden coś rosnący pod strupkiem + niedociśnięty najwyrazniej inny syfek z dzisiejszego ranka.
Wrrr.. zaraz idę się kąpać i żadne światło mi chba nie przeszkodzi, coś trzeba z tym zrobić ;(

W ogóle nie wiem co się dzieje, generalnie klimat tego miasta (albo raczej woda:P) mi sprzyjały, zawsze jak przyjeżdżałąm od rodziców było lepiej, a teraz jest dokładnie odwrotnie. Jeszcze do tego co chwilę się drapię i wyskakują mi jakieś bąble na ciele jakby mnie coś gryzło, mimo że zamykam w odpowiednim momencie okna, a i potem uważnie patrzę czy coś lata i dojrzeć nie mogę...

chlip 'długo' mi dane było się nacieszyć (prawie) gładką buzią...
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 08:39   #5394
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Tak, od wyciskania to chyba takie przebarwienie

Blondynko
mam durne pytanie, jaka jest różnica miedzy płynem miceralnym a tonikiem? albo mleczkiem?
że się wtrące ...
płyn micelarny stosujemy zamiast żelu do mycia twarzy/mleczka, nie wymaga użycia wody.
a tonik używamy dopiero po umyciu twarzy przykładowo żelem, jako uzupełnienie oczyszczania
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 09:23   #5395
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
że się wtrące ...
płyn micelarny stosujemy zamiast żelu do mycia twarzy/mleczka, nie wymaga użycia wody.
a tonik używamy dopiero po umyciu twarzy przykładowo żelem, jako uzupełnienie oczyszczania
Uff, czyli dobrze myślałam
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 09:45   #5396
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
he jak mozna zle mydło stosowac? heh myłam twarzyczke a potem i tak nawilzałam przyznam ze likwiduje krostki ale bardzo wysysza przynajmniej moja twarz
Dokladnie, ono jest idealne do ciala i plecow...czesci osob twarz moze za bardzo wysuszac bo jest dosc mocne. Ja go do twarzy stosuje jakies 1-2 razy w tygodniu jak widze, ze jest zle
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 11:35   #5397
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

broda 4, ale troche przycisnęłam wczoraj szyje... bardzo lekko ale, ze szyja delikatna to coś tam widać...
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 11:54   #5398
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja po przejrzeniu działu ze skłądami stwierdzam, żemoje pogorszenie wynika z tego, że tutaj częściej (w zasadzie codziennie...) i na dłużej (do pół dnia) się maluję. A że podkład mam taki z cyklu 'byle co az znajdę coś dobrego' [synergen], to nie powinnam się dziwić.
Arr.. ;/


ps. widzicie jaki wielki ten wątek? Chyba czas na 3 część....[?]
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 13:02   #5399
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dziewczyny, wy wiecie...
mam jutro wielki wielki występ, i chcę się szybko pozbyć śladów po pryszczuchach, tzn zaczerwienienia i tej wrednej złuszczonej skóry, polecicie mi jakąś maseczkę domowego wyrobu?
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 14:02   #5400
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
dziewczyny, wy wiecie...
mam jutro wielki wielki występ, i chcę się szybko pozbyć śladów po pryszczuchach, tzn zaczerwienienia i tej wrednej złuszczonej skóry, polecicie mi jakąś maseczkę domowego wyrobu?
tylko nie rób peelingu mechanicznego, bo znając Twoją wrażliwą skórę, będzie masa podrażnień. Musisz się mocno ponawilżać, zrób zobie masaż z jakimś olejem, to te najbardziej odstające skórki zejdą. Maseczka - płatki owsianezmielone na mąkę (żeby nie drapały), możesz dodać troszkę miodu, zalej ciepłym tłustym mlekiem: dobrze odżywi No i wypij do wieczora 2 litry wody.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.