Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-11, 14:40   #901
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dzien dobry

Zainspirowalyscie mnie ta poduszka relaksujaca do lapek wiec ja korzystajac z tego co mam w domu, wykorzystalam ... wkladke zelowa od stanika do zajecia lap.
I chodze z nia nonstop, gniote i sciskam i mam lape zajeta
Boje sie ze peknie tylko

Chcialam kupic sobie ta masc z ziaji pieciornikowa cos tam ale w aptece byla wersja za 5zl wiec podziekowalam. Taka jestem sknera. I jak na zlosc dzis mnie kontrol zlapala za jazde bez waznej legitki, a ja zupelnie o jej podbiciu zapomnialam Ale ze mnie glup !!!!!

Zamawiam Lysanel Active i podklad Vichy tylko musze znalezc najtansza apteke.
W sumie lubie ten Vichy ale nie naklada sie idealnie rowno nie to co Maybeline Dreammatte - ubostwiam go
Za Vichy przemawia fakt ze jest lekki dobrze kryje i mam mniejsze wyrzuty sumienia ze nakladam go na moja zasyfiona skore w koncu jest do niej przeznaczony ;]
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 14:58   #902
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ehhh... moja cera byłaby właściwie idealna, albo zbliżona do ideału, gdybym tylko NIE MAJSTROWAŁA przy niej

Mam trochę zaskórników, i czasem przed miesiączką pojawi się jakaś dodatkowa niespodzianka, i to właściwie wszystkie problemy.

Niestety, nie mogę oduczyć się tego cholernego majstrowania, ciągle coś kombinuję, najczęściej przy zaskórnikach, i potem mam ranki i jakieś dodatkowe małe wypryski.

Wystarczy, że przez kilka dni solidnie się dopilnuję, i natychmiast cieszę się piękną, gładką cerą. Niestety, nie udało mi się oduczyć tego durnego nawyku całkowicie i po jakimś czasie znowu...

Nie wiem, może udział w tym wątku trochę mnie wreszcie zmobilizuje, bo już nie mam na siebie samą siły...

Pozdrawiam
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 15:58   #903
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Mam 3 nowe gulki, teraz to chyba mam z 10, łeh- będzie miał co dermatolog oglądać we wtorek oj będzie. Fakt faktem,że mało spałam dziś no i kawa od rana, ale mam już dość tego wysypu, dawno nie miałam tylu prycholi bolących. 2 z znich przeprzedwczoraj usunęłam, reszty szczęśliwie nie ruszam, skóra mi złazi z brody, nie ma co wyglądam przepięknie Obojetnei co robię i czym smaruję to mi sie pogarsza. Jedyne chyba co moge dla siebie zrobić to od jutra zero kawy, zdrowe jedzenie i duuuuuużo snu.
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 16:07   #904
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja bym nie mogla z zerem kawy na szczescie nie widze wplywu kawy na cere

ja jutro ide do dermatologa i juz sie boje
nawet nie wiem jak to mam zrobic - czy wy idziecie do dermatologa zawsze bez makijazu? czy jak?

ja zazwyczaj jak bylo lepiej to chodzilam bez ale jutro sobie to srednio wyobrazam...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 16:15   #905
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
ja bym nie mogla z zerem kawy na szczescie nie widze wplywu kawy na cere

ja jutro ide do dermatologa i juz sie boje
nawet nie wiem jak to mam zrobic - czy wy idziecie do dermatologa zawsze bez makijazu? czy jak?

ja zazwyczaj jak bylo lepiej to chodzilam bez ale jutro sobie to srednio wyobrazam...
Ja jak chodzilam to bez mejkapu, chyba tak sie powinno

Jak macie jakies adresy sprawdzonych i tanich aptek bo piszcie
Bo ta impreza lysanel plus vichy kosztuje mnie 94zl w najtanszej opcji
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 16:17   #906
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

fossa jaki podkład vichy chcesz kupić?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 16:38   #907
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
fossa jaki podkład vichy chcesz kupić?
norma teint

A po lewej ulubiona reklama bye bye spot
Naprawde kosztuje 20zl za 1,8ml Wierzyc mi sie nie chce
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 16:39   #908
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

najtanszy lysanel active jaki ja widze to rowno 40zl

ja tez zawsze chodzilam bez...ale teraz mam wizyte w centrum, a tak jak wygladam naprawde wstyd wyjsc mi z domu i isc tam przez cale miasto
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 18:12   #909
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

w takim razie w DOZ jest całkiem nie najgorsza cena... Nie wiem gdzie mieszkasz i gdzie możesz mieć najbliższą DOZową aptekę do odbioru, ale może akurat... Vichy za to tam nie za tanio wychodzi (na moje oko); no i nie wiem kóry lysanel.. http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p6243-SVR_L..._tlustej_40_ml http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p6241-SVR_L...tlustej_100_ml
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 18:17   #910
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Zamawiam Lysanel Active i podklad Vichy tylko musze znalezc najtansza apteke.
lysanel active

fakt, doz jest najtanszy, to co ja znalazlam to tez z DOZ tylw, ze plus przesylka bo na allegro... czyli lepiej w pojsc do jednej z aptek DOZ odebrac i tyle
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 18:27   #911
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dziekuje wam za linki

Czyli ja mam rozumiec ze skoro w moim miescie sa apteki doz to znaczy ze wystarczy ze zamowie przez neta (zaplace przy odbiorze ? ) i odbiore ?
Vichy wychodzi prawie 10zl drozej niz w aptece hygieia ale cena SVR jest o wiele korzystniejsza.

Szukam regulaminu i jak wyglada wogole zamawianie w tych aptekach.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 18:43   #912
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Czyli ja mam rozumiec ze skoro w moim miescie sa apteki doz to znaczy ze wystarczy ze zamowie przez neta (zaplace przy odbiorze ? ) i odbiore ?
dokladnie - rejestrujesz sie,zamawiasz, wybierasz jedna z aptek DOZ do odbioru i placisz przy odbiorze

ja tak robilam tydzien temu i dziala

p.s. jak to jest smiesznie - lysanel active DOZ ma taniej, a mat juz na przyklad ta apteka co podalas
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 19:11   #913
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dziewczyny, a sprawdzałyście apteki sprzedające na allegro?

Przeważnie mają porównywalną/taką samą cenę (już z przesyłką), ale za to dorzucają dużo gratisów (żeby klient skusił jej jednak na zakup u nich).

Jak kupuję jakiś apteczny produkt to przeważnie robię to w aptece działającej na allegro, właśnie ze względu na niejednokrotnie bardzo atrakcyjne dodatki (np. wodę termalną 50 ml, dużo próbek kremów itd.)
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 19:50   #914
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Krótko mówiąc, lipa. Poleciałam do Rossmanna i wyszłam tylko z szamponem i żelem pod prysznic. Były tylko i wyłącznie te biało-niebieskie korektory. Patrzyłam na najjaśniejszy z nich, był bardziej różowy od Synergena, ale chyba za ciemny. Testerów ani widu, ani słychu. Do drugiego Rossmana nie chciało mi się już jechać.
Poza tym przybyły mi 2 nowe krostki, kolejna się robi. Muszę przyznać, że przebarwienia wyglądały całkiem znośnie po nałożeniu podkładu, więc źle się nie czułam na mieście.
Chciałabym jako tako wyglądać do października, żeby ludzie na studiach się mnie nie przestraszyli
Pomysł z zaznaczaniem dni niewyciskania fajny - trzeba mieć tylko jakiś wielki ścienny kalendarz, żeby oglądać swoje małe sukcesy i się mobilizować
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:06   #915
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Hej,

U mnie po dwukrotnym smarowaniu migdałem 10% twarz jest bez żadnej krostki, lekko przesuszona, ale da się żyć.

Obawiam się jednak, że od pazdziernika nie będzie czasu na ciągłe paćkanie się przed lustrem. Zaczynam się zastanawiać nad powrotem to tetracykliny...

Ostatnio jak ją brałam przez chyba miesiąc czy dwa, nie pamiętam, to bóle głowy, zmęczenie i osłabienie były tak silne, że zrezygnowałam. Ale skóra była piękna.
Niestety po 2 tygodniach od ostatniej tabletki wszystko wróciło...

Może teraz byłoby lepiej z samopoczuciem, a i o skórę nie musiałabym aż tak bardzo dbać...

Nie wiem już co mam robić... Chyba jednak złuszczanie jest rozsądniejsze...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:37   #916
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez wysoka blondynka Pokaż wiadomość
Nie wiem już co mam robić... Chyba jednak złuszczanie jest rozsądniejsze...
Nie chyba tylko na pewno - skoro Ci pomaga

ja bym sie nie trula silnym lekiem, po ktorym sie zle czuje i jeszcze wszystko wraca szybko po odstawieniu...jak mam jakakolwiek inna opcje.
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:38   #917
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a sprawdzałyście apteki sprzedające na allegro?
no wlasnie jesli chodzi o lysanel active to najtansza ma tyle same co w aptece DOZ ...plus koszty przeszylki i wychodzi o 10zl drozej niz w DOZ
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:40   #918
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
Pomysł z zaznaczaniem dni niewyciskania fajny - trzeba mieć tylko jakiś wielki ścienny kalendarz, żeby oglądać swoje małe sukcesy i się mobilizować
Ja zaznaczam tutaj http://smarterfitter.com/chain - tez dziala niezle
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:54   #919
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

No niby tak, tylko nie wiem jak długo mam czekać na CAŁKOWITE wyeliminowanie grudek i zaskórników. Migdał działa antybakteryjnie i tyle dobrego, że nic się nie buduje, ale zaskórniki siedzą...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 21:00   #920
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez wysoka blondynka Pokaż wiadomość
No niby tak, tylko nie wiem jak długo mam czekać na CAŁKOWITE wyeliminowanie grudek i zaskórników. Migdał działa antybakteryjnie i tyle dobrego, że nic się nie buduje, ale zaskórniki siedzą...
ale z zaskornikami da sie zyc

a jak sama mowilas to po tym leku zle sie czujesz i jeszcze do tego wszystko wraca...a to naprawde silny lek

lepsze chyba zaskorniki niz nawrot po paru tygodniach, a do tego mozna sobie jeszcze np. watrobe uszkodzic
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:10   #921
karluska
Raczkowanie
 
Avatar karluska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 174
GG do karluska Send a message via Skype™ to karluska
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

jejku trafiłam na ten wątek przez przypadek i widzę, że nie jestem sama z tym obrzydliwym nałogiem a najgorsze jest to ,że nawet jak sobie leżę to mój TŻ sie dobiera do moich syfów i wyciska :/ a ja później maszeruję z takimi plamami ...
To teraz pokażę mu ten wątek i może wkońcu zrozumie, że od tego wyciskania robią się jeszcze gorsze paskudztwa
karluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:11   #922
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Mi nadal też NIC się nie buduje oprócz zaskórników W pielęgnacji nic właściwie nie zmieniłam, kolorowke klade jak zawsze wiec nie wiem skąd taka poprawa ale bardzo mnie cieszy aa nawet bratka zaprzestałam pić i już cynku nie biore, zrobiłam sobie przerwe
U mnie zauważyłam, że takie odliczanie dni od masakry do masakry się kompletnie nie sprawdza bo żyje w ciągłym napięciu i oczekiwaniu na kolejny raz aż zrobie sobie kuku... za bardzo się wtedy koncentruje żeby wytrzymać

a czy jeśli w tych aptekach DOZ kupie coś u nich od razu bez zamawiania przez neta to cena będzie taka sama?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:13   #923
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Całkowicie zgadzam się z quleczką. Lepiej osiągać efekty wolniej, niż truć się, żeby przez jakiś czas było lepiej, a później problem powrócił. Ja pozbycie się zaskórników zawdzięczam chyba maseczce z Sorai. Fakt, wszystkie jeszcze nie zeszły, ale myślę, że to kwestia czasu.
Krem z melisą chyba mnie nie zapychał. Dzisiaj użyłam go po raz pierwszy od kilku dni. Poobserwuję jeszcze reakcję skóry i wtedy wyciągnę pewniejsze wnioski.
Quleczka chyba skorzystam z tego kalendarza, chociaż wydaje mi się, że taki ścienny, albo chociaż na pulpicie byłby skuteczniejszy
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:16   #924
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
no wlasnie jesli chodzi o lysanel active to najtansza ma tyle same co w aptece DOZ ...plus koszty przeszylki i wychodzi o 10zl drozej niz w DOZ
W takim razie faktycznie nie ma co.

Nigdy nie kupowałam Lysanel Active, dotychczas zaopatrywałam się w kosmetyki Avene, LRP, Iwostin, czasem Vichy i zawsze dobrze na tym wychodziłam jeśli chodzi o gratisy , dlatego zasugerowałam sprawdzenie w aptekach na allegro.

Pozdrawiam!
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:25   #925
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Mi przez tydzień cera się nawet nieźle poprawiła. Akurat smarowałam się Normadermem - miałam 2 próbki. Niestety się skończyły, więc zobaczę co będzie dalej. Sam Normaderm jest dla mnie zdecydowanie za drogi. I tak się zdziwiłam, bo opinie ma fatalne.

Ja tam nigdy nie mogę doprosić się próbek, albo nie ma tych, które akurat mnie interesują. Chyba trochę kręcą w tych aptekach. Gdy w jednej zaczęłam prosić o próbki, to babka zaczęła kręcić głową, jeszcze zanim powiedziałam o jakie mi chodzi. A ja na pewno nie kupię niczego w ciemno. Zbyt wiele razy się przejechałam i wiem jak kapryśna jest moja cera.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:34   #926
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
Quleczka chyba skorzystam z tego kalendarza, chociaż wydaje mi się, że taki ścienny, albo chociaż na pulpicie byłby skuteczniejszy
Mozna sobie w windowsie dowolna strone ustawic na pulpicie, wiec mozna i ten kalendarz mozna tez go zrobic strona startowa w przegladarce

mnie pomaga i tak...bo wiem, ze jak zrobie masakre to wieczorem nie bede mogla w nim postawic kolejnego krzyzyka

co do lysanelu to tez na poczatek sprawdzilam allegro i jedna z najtanszych ofert to byla wlasnie tam z apteki z sieci DOZ ale doliczali jeszcze koszty oczywiscie, wiec w samym DOZ wychodzi taniej
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:35   #927
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
ale z zaskornikami da sie zyc

a jak sama mowilas to po tym leku zle sie czujesz i jeszcze do tego wszystko wraca...a to naprawde silny lek

lepsze chyba zaskorniki niz nawrot po paru tygodniach, a do tego mozna sobie jeszcze np. watrobe uszkodzic
Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
Całkowicie zgadzam się z quleczką. Lepiej osiągać efekty wolniej, niż truć się, żeby przez jakiś czas było lepiej, a później problem powrócił. Ja pozbycie się zaskórników zawdzięczam chyba maseczce z Sorai. Fakt, wszystkie jeszcze nie zeszły, ale myślę, że to kwestia czasu.
Krem z melisą chyba mnie nie zapychał. Dzisiaj użyłam go po raz pierwszy od kilku dni. Poobserwuję jeszcze reakcję skóry i wtedy wyciągnę pewniejsze wnioski.
Quleczka chyba skorzystam z tego kalendarza, chociaż wydaje mi się, że taki ścienny, albo chociaż na pulpicie byłby skuteczniejszy
Głosy rozsądku.

Macie rację, będę się dalej kwasić... Z uporem maniaka.

Jutro kupuję AD i będę używać na zmianę z migdałem. A jak się zrobi chłodniej, to dorzucę salicyla, o.


P.S. Stanowczo denerwuje mnie to niebieskie po lewej stronie ekranu...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:41   #928
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

rozwaliłam sobie brodę(pod strupkiem bolło i ropa siedziała i musiałam to rozgrzebać ocywiście), jeszcze bardziej niż miałam wcześniej, jestem nienormalna, jutro rana sącząca się z tego będzie, mam siebie dość...
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:42   #929
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez quleczka
Mozna sobie w windowsie dowolna strone ustawic na pulpicie, wiec mozna i ten kalendarz mozna tez go zrobic strona startowa w przegladarce
Wiem, wiem. Są też programy, które wyświetlają kolorowy kalendarz na pulpicie, tylko u mnie to inna sprawa. Z komputera korzysta jeszcze min. brat, który jest trochę niedojrzały i wyśmiewa każdy mój pomysł odnośnie trądziku. Kiedy mam maseczkę na twarzy lata za mną z telefonem i próbuje zrobić mi zdjęcie. Zdaję sobie sprawę, że to nie jest katastrofa, jednak jego docinki mi przeszkadzają i próbuję ich uniknąć. Inna sprawa będzie na studiach, o ile dostanę komputer
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:47   #930
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość

Ja tam nigdy nie mogę doprosić się próbek, albo nie ma tych, które akurat mnie interesują. Chyba trochę kręcą w tych aptekach. Gdy w jednej zaczęłam prosić o próbki, to babka zaczęła kręcić głową, jeszcze zanim powiedziałam o jakie mi chodzi. A ja na pewno nie kupię niczego w ciemno. Zbyt wiele razy się przejechałam i wiem jak kapryśna jest moja cera.
Azure - kręcą, kręcą, najczęściej zabierają sobie same większość próbek.
Nie chcę oczywiście tą opinią obrazić osób, które pracują w aptece, ale już niejednokrotnie o tym słyszałam.
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA

Edytowane przez evangeline
Czas edycji: 2008-09-11 o 21:48 Powód: lit.
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.