Kosmetyki Ziaji - co sądzicie - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-30, 21:38   #1291
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

hmm to jesli uzywam effaclar k na noc to raczej na dzien calma juz odpada prawda?? bo nie ma filtrow
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 21:42   #1292
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
hmm to jesli uzywam effaclar k na noc to raczej na dzien calma juz odpada prawda?? bo nie ma filtrow
jejciu .... chcesz sobie problemów narobić?? stabilne i wysokie filtry konieczne!! Możesz nałożyć na Calmę, lub na inny krem nawilżający.

Skóre trzeba bardzo chronić przed słońcem a już zwłaszcza w trakcie stosowania kwasów - skóra staje sie delikatna i wrażliwa na słonce, mogą pojawić sie przebarwienia, oparzenia itp.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 21:43   #1293
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

wiem ale jak poprzednio stosowalam effaclar- uzywalam avene 50+ po ktorym tak mnie wysypalo ze bez sensu bylo wydawanie kasy na effaclar bo pryszczy bylo wiecej niz przed kuracja><
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 21:45   #1294
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
wiem ale jak poprzednio stosowalam effaclar- uzywalam avene 50+ po ktorym tak mnie wysypalo ze bez sensu bylo wydawanie kasy na effaclar bo pryszczy bylo wiecej niz przed kuracja><
widocznie miałas xły filtr dla swoje skóry.

poproś w aptece o próbki - powinnaś dostać. Przetestujesz kilka i wybierzesz odpowiedni.

Ja osobiście poelcam emulsję 40 Iwostin Solercin
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 21:50   #1295
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

tfffu zle napisalam firmy mi sie pomylily mam iwostin tyle,ze 50+
probki chcialam,ale w aptekach nie mieli;|
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 21:52   #1296
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
tfffu zle napisalam firmy mi sie pomylily mam iwostin tyle,ze 50+
probki chcialam,ale w aptekach nie mieli;|
emulsja jest lżejsza niż krem - może wiec Ci mniej zapychać. Mnie emulsja nei zapycha, wogóle to mało co mnei zapycha - Gdy stosuje biolipidowy regularnie to pojawia mis ie syfek - mysle ze troszke zapych. Kolastyna miała kiedyś serię Malatise - krem na noc zapychał mnei niemiłosiernie - codziennie rano budziłam sie z nowym mega ropnym syfem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 21:56   #1297
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

no wlasnie ja teraz sie budze codziennie z nowym syfem,co mi sie nidy nie zdarzalo i nie mam pojecia od czego to...bo co chwilke prawie codziennie uzywam inny krem..a mimo to jest masakra...dlatego teraz chce potraktowac buzke effaclarem
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 22:01   #1298
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
no wlasnie ja teraz sie budze codziennie z nowym syfem,co mi sie nidy nie zdarzalo i nie mam pojecia od czego to...bo co chwilke prawie codziennie uzywam inny krem..a mimo to jest masakra...dlatego teraz chce potraktowac buzke effaclarem
a uzywasz biolipidową calmę?

może za dużo eksperymentujesz z buzią i dlatego tak świruje ?
moja obecna pielegnacja wyglada tak:

rano - nawilżający żel do mycia twarzy, potem tonik tez nawilżający, krem - gdy jest słońce to krem soja+trawa cytrynowa avon i na na to emulsja spf40 a jak jest opchmurno to krem Olay Complete Care (podobno ma filtr spf15).

wieczór - żel do mycia twarzy Effaclar (coś mocniejszego niż rano), tonik nawilzajacy lub antybakteryjny (jeśłi mam jakiegoś syfka) i krem nawilżający na noc (z kwasów póki co zrezygnowałam bo nei mam takiej potzreby ufff)


Oczyszczaj też twarz z makijazu gdy wracasz do domu a potem nie planujesz już wyjścia.

Moja skóra jest teraz o wiele lepsza

Aha - co kilka dni na noc nakładam samoopalacz, żeby buzia nie była za bardzo wybielona filtrem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 22:11   #1299
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

no wiec ja rano przcieram twarz tonikiej nagietkowym ZIAJI<nie bedzie typowego off topu>
pozniej jezeli gdzies wychodze-krem ziaja nuno tonujacy jezeli jestem w domu to ziaja z biala herbata, ziaja maslo kakaowe albo OLAY MULTI RADIANCE krem rozświetlający
w ciagu dnia gdy sie blyszcze- puder prasowany constance caroll czy jak to sie tam pisze albo puder przeciw wypryska z avonu<taki zielonkawy>-zalezy co mam pod reka
aha zaznaczam ze zadko kiedy uzywam tych pudrow
wracam do domku zmywam buzke mleczkiem do demakijazu zaiaja z kozim mlekiem
wieczorkiem myje buzke zelem biolipidowym ziaji<>
i pozniej samoopalacz do twarzy kolastyny<nie opalam twarzy> albo maselko kakaowe, albo nivea soft<zalezy na co mam ochote>


kremy zmieniam...wiem,ze po masle moze mnie wysypywac,ale uzywalam go wczesniej i nie mialam zadnych problemow z cera to samo tyczy sie softu<choc bo dluzszy stosowaniu cos tam wykoczy,ale nie w takim natezeniu jak teraz>
aaa i wieczorem po tych kremie syfki smaruje zelem klindacin T czy jakos tak..
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 22:26   #1300
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

ja tak mysle nad tym zestawem krem+krem pod oczy.... bo jak z tym pod oczy cos bedzie nie tak to znowu mi bedzie zalegał......
a ja jestem ciekawa co z konsystencją nawilżającego... czy tez taka troche ciężka jak kremu kakaowego czy lekka.... Bo wolałabym lekką
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 09:03   #1301
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
ooo niezle lubie nowosci ale jestem ciekawa na ile bedzie zdzialalo to na rozstepy lub celulit.... bo na jakies cudo to nie wierze

a no i dzieki tobie side85 wyciagnelam z polki kremik maslo kakaowe zija i sie nim dzisiaj caly dzien smaruje (oczywiscie jak pisalam tylko szyja i poliki bo obawiam sie wypryskow w strefie T) no naprawde mowie wam nakladam i tak mi pieknie pachnie ze jak zapach znikl znowu musialam ale dobrze... na codzien raczej kremow nie stosuje zw na moja cere troszke tlusta i z wypryskami

moim celem jest teraz zużyc kremik kakaowy i kupic HLC nawilżający... chociaz pewnie sie rozczaruje bo ten pewnie nie bedzie pachnial jak kakaowy :P ---> własnie jak pachnie ten HLC???????????

ten krem z HLC nie pachnie!! Jest bezzapachowy bo jest dla alergikow. A taak wogole to wydaje mi sie ze wybierasz zle kremy do swojej cery. DO CERY TLUSTEJ z wypryskami sa serie: nuno i tin tin.. oraz ogorkowa...a.. i bio balans.!!Polecam krem NUNO na strefe T. Ja go wyprubowalam i nei zapychal a ladnie matowil i oooodrazu sie wchlania
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 09:18   #1302
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość
ten krem z HLC nie pachnie!! Jest bezzapachowy bo jest dla alergikow
Pachnie. Właśnie mam biolipidowy na policzkach, co by mi nie odmarzły.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 09:29   #1303
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
no wiec ja rano przcieram twarz tonikiej nagietkowym ZIAJI<nie bedzie typowego off topu>
pozniej jezeli gdzies wychodze-krem ziaja nuno tonujacy jezeli jestem w domu to ziaja z biala herbata, ziaja maslo kakaowe albo OLAY MULTI RADIANCE krem rozświetlający
w ciagu dnia gdy sie blyszcze- puder prasowany constance caroll czy jak to sie tam pisze albo puder przeciw wypryska z avonu<taki zielonkawy>-zalezy co mam pod reka
aha zaznaczam ze zadko kiedy uzywam tych pudrow
wracam do domku zmywam buzke mleczkiem do demakijazu zaiaja z kozim mlekiem
wieczorkiem myje buzke zelem biolipidowym ziaji<>
i pozniej samoopalacz do twarzy kolastyny<nie opalam twarzy> albo maselko kakaowe, albo nivea soft<zalezy na co mam ochote>


kremy zmieniam...wiem,ze po masle moze mnie wysypywac,ale uzywalam go wczesniej i nie mialam zadnych problemow z cera to samo tyczy sie softu<choc bo dluzszy stosowaniu cos tam wykoczy,ale nie w takim natezeniu jak teraz>
aaa i wieczorem po tych kremie syfki smaruje zelem klindacin T czy jakos tak..
za dużo tłuściochów używasz i tu może tkwić problem - używaj ich tylko wtedy gdy zauważysz że twoja skóra jest przesuszona, tak doraźnie - zobaczysz wtedy, że skóra bedzie całkowicie wchłaniac taki krem

spróbuj wprowadzić jeszcze tonik antybakteryjny wieczorem i mocniejszy żel tez o działaniu antybakteryjnym - wieczorem buźka jes "brudniejsza" niż rano wiec przydałoby sie coś mocniejszego - spróbuj żel BioBalans z kwasami AHA z Ziaji

Odłóż mleczko (przynajmniej na jakiś czas) - nie używaj go codziennie. Zauważyłam, że odkąd makijaż zmywam żelem syfki mi juz tak nie wyskakują Mleczka używam teraz sporadycznie, gdy zmywam makijaż w ciagu dnia, a chce makijaz oczu zostawić, ale przez kilka miesięcy wogóle nie uzywałam. Kup za to jakieś chusteczki do demakijażu a potem przetrzyj twarz tonikiem i nałóż krem a jaki to juz zalezy od stanu twojej skóry - jeśli nie bedzie dużo syfków a czujesz ze jest wysuszona - to jaksi nawilżający, a jeśłi syfki beda to krem antybakteryjny - osobiście polecam krem Soraya Care & Control Redukujący blizny potradzikowe. Uzywam go tez czasem na noc - syfki ekspresowo są mniejsze.


Ufff mam nadzieje ze pomogłam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 09:33   #1304
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Pachnie. Właśnie mam biolipidowy na policzkach, co by mi nie odmarzły.
nie odmarzly mowisz??? hahaha...
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 09:41   #1305
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość
nie odmarzly mowisz??? hahaha...
na zimno i wiatry kremik super

Na lato jest dla mnei za ciezki, ale w zimie napewno wroce do niego
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 09:45   #1306
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

hosenka: A ja wlasnie myslalam zeby sobie na jesien i zime kupik kremik karotenowy albo brzoskwiniowy Ziaji , wel Kakaowy.... Tak do smarowania na noc. Bo mam cere normalna (w strone mieszanej) i nie potrzebuje sie ciagle smarowac...

Swego czasu jak mialam baaardzo odwodniona skore stosowalam kremik oliwkowy-lekka formula- To byl dobry kremik Tez polecam na mrozy albo do suchej cery!!
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 10:30   #1307
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

ten zel uzywam z kwasami nie wiem skad u mnie biolipidowy sie wzail w glowie wczoraj zmeczona bylam to chyba dlatego
co do produktow antybakteryjnych jestem uprzedzona,bo moja buzka swieci sie po nich jak latarnia i mam wysyp syfow... nie wspomne o skorze jak wior i sciagniu twarzy....
mleczka nie uzywam codzinnie bo ogolnie zadko sie maluje
krem soraya mialam fakt wysyfilo mnie po nim,ale moze mialam nie ten co ty?? w sumie sprobowac moge:d
a nie lepiej zamiast tego soraya krem calma nawilzajacy??;>
ja juz naprawde nie wiem co uzywac...zadko kiedy spotykam krem,ktorego nie wyprobowalam...niezuzytyc h kremow mam cala kolekcje...><
mam jeszcze krem nivea visage nawilzajaco-matujacy doi cery mieszanej.....i tez mnie wysuszal i jeszzce bardziej mi sie cera swiecila
bo kazdeym kremie do mieszanej/ tlustej/ tradzikowej cery jestem jak latarnia
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 10:34   #1308
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość
hosenka: A ja wlasnie myslalam zeby sobie na jesien i zime kupik kremik karotenowy albo brzoskwiniowy Ziaji , wel Kakaowy.... Tak do smarowania na noc. Bo mam cere normalna (w strone mieszanej) i nie potrzebuje sie ciagle smarowac...

Swego czasu jak mialam baaardzo odwodniona skore stosowalam kremik oliwkowy-lekka formula- To byl dobry kremik Tez polecam na mrozy albo do suchej cery!!
Na mrozy lekki krem nie jest dobry. Na mrozy - kremy połtłuste lub tłuste

adulka.p: ja kremów antybakteryjnych (a już zwłaszcza matujących - tych typowo dla tłustej czy mieszanej) też nei lubię. Miałam kiedyś garnier czysta skóra - masakra na maksa... Skóra świeciła się okropnie, czułam straszne ściągnięcie i do tego krem spływał w upale z twarzy. Ale ten z Soraji (z dozownikiem) nie wysusza, skóra lekko sie świeci, ale od czego jest puder? Mozna tez używać go na noc, czy na dzień, jeśli siedzisz w domu i akurat nigdzie sie nie wybierasz - wtedy świecenie raczej nie przeszkadza. I co najwazniejsze - nie ściaga skóry! Fajny i skuteczny jest tez krem Lirene - Szybkodziałajaąca kuracja antytradzikowa (czy jakos tak) - po nim twarz sie bardziej błyszczy niż po Sorayi ale tez jest skuteczny Miałam też 2razy sympatyczny krem antybakteryjny na noc Mincer Mona Lisa (różowa tubka) - tez szybko działał, ale równie szybko skóra przestała na niego reagować - przy drugiej tubce efekety były słabsze.

A to "wysyfienie" o którym piszesz może byc spowodowane oczyszczaniem skóry przez składniki kremu - wtedy wszystko "be" co siedzi w skórze wychodzi na wierzch. Na wiekszości kremów jest napisane ze w pierwszych dniach możliwe jest pogorszenie stanu skóry.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 10:40   #1309
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość
ten krem z HLC nie pachnie!! Jest bezzapachowy bo jest dla alergikow. A taak wogole to wydaje mi sie ze wybierasz zle kremy do swojej cery. DO CERY TLUSTEJ z wypryskami sa serie: nuno i tin tin.. oraz ogorkowa...a.. i bio balans.!!Polecam krem NUNO na strefe T. Ja go wyprubowalam i nei zapychal a ladnie matowil i oooodrazu sie wchlania
bardzo dobrze dobieram kosmetyki to że producent pisze ze do cery tłustej to juz jest alarm dla mnie ze NIE DZIEKI. ja przede wszystkim naciskam na nawilżanie , dlatego teraz z tłustością cery nie mam problemow. A co do wypryskow to od czasu do czasu cos wyskoczy, ale jest bardzo podatna na zapychanie.
Tak w głębi to moja skóra jest wysuszona tymi wszystkimi kosmetykami do cer tradzikowych,tłustych - to był moj błąd pare lat temu, ze tego uzywalam.

Teraz takze uzywam zelu do twarzy ziaja oliwkowa (przeznaczona do suchej i normalnej) i jest boski!
wiec teraz sama rozumiesz
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 10:50   #1310
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

ale to nie bylo raczej wysyfienie spowodowane oczyszczaniem uwierz mi....
ale chyba sie skusze na ten z soraji w koncu co mi szkodzi...
na noc effaclar k<a moze na razie z niego zrezygnowac??-ale mam wagry na nosku ktorych tez chce sie pozbyc> a na dzien soraja ofc z filtrem na te choc troszke sloneczne dni a jak pochmurno...to ta soraja ma jakis filtr??
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 10:57   #1311
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
ale to nie bylo raczej wysyfienie spowodowane oczyszczaniem uwierz mi....
ale chyba sie skusze na ten z soraji w koncu co mi szkodzi...
na noc effaclar k<a moze na razie z niego zrezygnowac??-ale mam wagry na nosku ktorych tez chce sie pozbyc> a na dzien soraja ofc z filtrem na te choc troszke sloneczne dni a jak pochmurno...to ta soraja ma jakis filtr??
nie ma żadnego filtra. jeśłi używasz Effaclar K to nie ma potem podziału na dzień słoneczny/ nie słoneczny - dobry wysoki filtr trzeba używać bez względu na nasłonecznienie.

Po Effaclarze tez moga ci poczatkowo wyskoczyć syfki - wląsnie przez oczyszczanie skóry
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 11:06   #1312
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

uzywalam effaclaru hmm 2-3 tyg i mnei nie wysyfilo jakos wiecej wiec jest ok ale jestem na to przygotowana
mowisz wysoki filtr?? hmm..w takim razie musze zmienic filtr,bo ten krem jest za tlusty widocznie zeby na moja buzke nakladac te eee 3ml czy ile to tam bylo<,mniej wiecej nakretka od jedwabiu:P
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 11:08   #1313
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość
hosenka: A ja wlasnie myslalam zeby sobie na jesien i zime kupik kremik karotenowy albo brzoskwiniowy Ziaji , wel Kakaowy.... Tak do smarowania na noc. Bo mam cere normalna (w strone mieszanej) i nie potrzebuje sie ciagle smarowac...

Swego czasu jak mialam baaardzo odwodniona skore stosowalam kremik oliwkowy-lekka formula- To byl dobry kremik Tez polecam na mrozy albo do suchej cery!!

Jaki to jest krem karotenowy z Ziaji?? bo jakos nie kojarze i na stronie nie moge znalezc, a zainteresowal mnie ten specyfik :P
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 11:19   #1314
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Jaki to jest krem karotenowy z Ziaji?? bo jakos nie kojarze i na stronie nie moge znalezc, a zainteresowal mnie ten specyfik :P

a oto jest kremik karotenowy ->http://www.ziaja.com/pl/?a=prod&idPo...d=2&idProd=121

a brzoskwiniony o ktorym mowilam to : ->http://www.ziaja.com/pl/?a=prod&idPo...d=2&idProd=122

__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 11:30   #1315
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Dzieki bardzo za linka Nie widzialam go jeszcze w sklepach- zobaczymy, moze sie pokusze. Brzoskwiniowy owszem znam :P
Moim ulubiencem jak na razie jest ogorkowy, od ktorego w cudowny sposob przestaly wyskakiwac mi pryszcze
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 11:31   #1316
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

adulka.p ja też odradzam mleczka do twarzy. wiem, wiem padnie na mnie wiele gromów teraz ale mnie kiedyś dermatolog powiedziała, żeby nie paprać niepotrzebnie skóry i roznosić to wszystko, że dużo lepiej żelem lub specjalnym mydełkiem i od kiedy tak robię mam ładniejszą cerę. Miałam już to rano napisać, jak tylko zobaczyłam twój post, ale wiem że jestem w mniejszości uważając że im mniej specyfików do nakładania tym zdrowsza buzia (oczywiście w granicach rozsądku: dobry żel i krem do podstawa).

Krem Calma HLC pachnie!! Dziś kupiłam sobie do używania rano ten nawilżający w promocji w Naturze razem z kremem pod oczy i pachnie jak lody śmietankowe!

Hosenko* jesteś trochę bardziej ode mnie w tym wszystkim zorientowana. mam 22 lata i cerę skłonną d przesuszeń na policzkach, czole, na płatkach przy nosku, natomiast skłonną do świecenia się lekkiego w strefie T. Mam skłonność do wyprysków, ale bardzo pojedynczych i lekko rozszerzonych porów). Myślisz że masło kakaowe mi nie zaszkodzi? (stosowane na noc). Rano od dziś zaczynam sosować Calmę nawilżającą.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 11:32   #1317
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Dzieki bardzo za linka Nie widzialam go jeszcze w sklepach- zobaczymy, moze sie pokusze. Brzoskwiniowy owszem znam :P
Moim ulubiencem jak na razie jest ogorkowy, od ktorego w cudowny sposob przestaly wyskakiwac mi pryszcze

O powiedz mi o twoich wrazeniach z Brzoskwiniowym??
I czy ten ogorkowy dobrze nawilzal , bo z tego co piszesz to juz wiem ze nie powoduje pryszczy tak??
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 11:37   #1318
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

ale kochana ja tego mleczka glownie uzywam do zmywania oczu bo fluidow i tak nie uzywam,wiec nie mam co zmywac.... ew. przecieram buzie tonikiem
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 11:37   #1319
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Brzoskwiniowy dla mnie byl sredni.. Natomiast ogorkowy super nawilza (przynajmniej mnie) i w ogole nie natluszcza (dzieki czemu mnie nie zapycha).
Co do tych pryszczy to nie weim jak bedzie u innych- bo ja jestem jakas wyjatkowa i po wszystkich kremach antybakteryjnych dostaje mega wysypu. Ostatnio wyskoczyly mi do tego dziwne wodniste pryszcze, ktorych niczym nie moglam usunac. A po jednym posmarowaniu buzi Ziaja od razu sie zasuszyly (chociaz jak napisalam kremik nawilza). Dla mnie jest jak znalazl
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 11:45   #1320
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
Hosenko* jesteś trochę bardziej ode mnie w tym wszystkim zorientowana. mam 22 lata i cerę skłonną d przesuszeń na policzkach, czole, na płatkach przy nosku, natomiast skłonną do świecenia się lekkiego w strefie T. Mam skłonność do wyprysków, ale bardzo pojedynczych i lekko rozszerzonych porów). Myślisz że masło kakaowe mi nie zaszkodzi? (stosowane na noc). Rano od dziś zaczynam sosować Calmę nawilżającą.
no ale czoło to też T ale chyba wiem o co ci chodzi - mimo iz sie świeci to czujesz ściągnięcie - też tak mam

Na noc bym ci poleciła krem nawilżający, a nie tłusty (jak kakaowy) - jeśłi masz skóre skłonna do zapychania to mozesz sie budzić z nowym wulkanikiem . Krem nawilżający jest bardziej obojetny dla skóry - jeśłi moge tak powiedzieć/napisać, bo nei jest cięzki. Ja używam teraz kremu nawilzającego na noc Miraculum Hydra Therapy i jestem z niego zadowolona. Co kilka dni uzywałam Calmy biolipiodwej (ale to głównie po to żeby już ją skończyć ). jeśli poczujesz, że po żelach/tonikach/kremach/maseczkach antybakteryjnych skóra jest przesuszona to mozesz na noc potraktować ją tłuścioszkiem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.