Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-07, 17:06   #1081
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez destiny666 Pokaż wiadomość
a na stare plamki próbowałaś pasty cynkowej? Mi pomogła
Jeszcze nie próbowałam. Szczerze mówiąc do niedawna nie wiedziałam nawet o jej istnieniu. Wizaż to prawdziwa kopalnia wiedzy Właśnie zobaczyłam, że kosztuje grosze, więc na pewno udam się do apteki.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 17:27   #1082
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Sprawa groszowa a efekt jest ja używając jej na noc zakładałam dłuższe spodnie od starej piżamki żeby nie wysmarowac całej pościeli
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 17:29   #1083
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ależ tu ucichło... Czyżbyście wszystkie już wyleczyły swoje nóżki i wybiegły w spódnicach cieszyć sie słoneczkiem...?
Ech, ja wciąż walczę... Dzisiaj jak na złość przez te chol...endarne upały z tyłu ud pojawiły mi się potówki. I bądź tu mądry. Więc teraz walczę i z bliznami i z tymi wstrętnymi krostkami A wszystko w sumie przez to że mimo upałów musiałam załozyć spodnie i przegrzałam skórę
Ale dobrze chociaż, że mogę pożalić się troszeczkę .
Może któraś z Was zna dobry sposób na potówki? narazie przecieram spirytusikiem i smaruję sudocremem. Mam nadzieję, że to choć troszkę pomoże.
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 17:42   #1084
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cicho, bo nie ma o czym pisać. Nogi bez zmian. O spódniczkach mogę tylko pomarzyć. Przyklepuje to teraz pastą cynkową, ale to za stare i za duże blizny. Pasta pomaga raczej na świeże ślady. Także to lato jeszcze zachodzi w koszmar.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 18:47   #1085
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Także to lato jeszcze zachodzi w koszmar.
Jeszcze.... Ale za to następne.... caaałe lato nasze...

A ja pocieszam się faktem że już w pierwsze jesienne chłody będzie można założyć grubaśne rajstopki i wtedy spódniczkę będzie można ubrać
A póki co sprawdzam w jednym miejscu jakie działania ma płyn na odciski. Moje eksperymenty czasami mnie przerażają
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 19:53   #1086
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Cicho, bo nie ma o czym pisać. Nogi bez zmian. O spódniczkach mogę tylko pomarzyć. Przyklepuje to teraz pastą cynkową, ale to za stare i za duże blizny. Pasta pomaga raczej na świeże ślady. Także to lato jeszcze zachodzi w koszmar.
Dokladnie tak ....
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 22:12   #1087
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ehhh.... a moje nogi no coz niby blizn nie mam i wloski juz nie wrastaja tak intensywnie, ale ta skora jakas taka szara, sina jakby i dodatkowo widoczne czarne kropeczki od wloskow ktore siedza sobie w skorze i jeszcze sa za krotkie zeby wyjsc na swiatlo dzienne

postanowilam nie uzywac depilatora czesciej niz raz na miesiac czyli tylko tydzien w miesiacu mam gladkie nozki a potem siersc

no i od wrzesnia bede miala laser do depilacji ... tylko sie zastanawiam czy to rzeczywiscie dziala, chodzi mi o ten domowy laser RIO ... producent obiecuje ze po kilku razach pozbede sie wloskow na zawsze ale jakos w to nie wierze, slyszalam ze mozna sie ich pozbyc na jakis czas a potem znowu odrastaja, wtedy znowu laser i tak w kolko - ale nie wiem czy to rowniez prawda
Niby przy depilatorze producent obiecuje ze nogi beda gladkie do 4 tygodni a w moim przypadku to sa moze jakies 5 dni

wiec ciekawi mnie efekt lasera
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 22:38   #1088
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

a co myślicie o kuracji glyco a jesienią? Czy nie ma większego sensu?
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 22:43   #1089
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

ja mysle ze glyco a jest za slabe...ale moge sie mylic, za taka cene juz lepiej kupic kwasy do domowego uzytku
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 12:05   #1090
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

mi po depilacji zostały właśnie takie małe blizny;/ mam je już chyba z rok;/ fakt teraz są troche mniejsze ale nadal są i nogi moje sa brzydkie;/ dołączam fotki. moze ktos mi cos poradzi. moja dermatolog jak je zobaczyła, to swtwierdziła,że uszkodziłam naskorek sobie i polecila mi kremik: Ducray, A-Derma, Epitheliale A.H, Creme Reparatrice aczkolwiek stosuje go juz miesiac i nie widze poprawy;/ za 1,5miesiaca ide na wesele,a moje nogi sa tragiczne;/ prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03302.jpg (22,1 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03306.jpg (15,8 KB, 110 załadowań)
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 13:09   #1091
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
mi po depilacji zostały właśnie takie małe blizny;/ mam je już chyba z rok;/ fakt teraz są troche mniejsze ale nadal są i nogi moje sa brzydkie;/ dołączam fotki. moze ktos mi cos poradzi. moja dermatolog jak je zobaczyła, to swtwierdziła,że uszkodziłam naskorek sobie i polecila mi kremik: Ducray, A-Derma, Epitheliale A.H, Creme Reparatrice aczkolwiek stosuje go juz miesiac i nie widze poprawy;/ za 1,5miesiaca ide na wesele,a moje nogi sa tragiczne;/ prosze o pomoc
Szczerze mowiac to nie wiem gdzie tu tragedia....
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 13:47   #1092
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

pasta cynkowa na blizny?hmm ma ja ae na blizny nie stosowałam..a mam mega bzny w okolichach bikini..;/tragedia//// i juz nawet nie moge sie golic bo włoski tak wrastaja z szok..help..;/
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 13:58   #1093
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
mi po depilacji zostały właśnie takie małe blizny;/ mam je już chyba z rok;/ fakt teraz są troche mniejsze ale nadal są i nogi moje sa brzydkie;/
Przecież tego prawie nie widać. Poza dwoma naprawdę malutkimi plamkami, masz idealne nogi. Sorry, ale nie rozumiem paniki. Dziewczyny puszczały tu wielokrotnie zdjęcia swoich nóg, i tam rzeczywiście był problem. Ty swój mocno wyolbrzymiasz... Idź na to wesele i po prostu dobrze się baw, nie myśl o nogach. A te kropeczki same zejdą nawet jeśli nie będziesz nic z tym robić.
Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
pasta cynkowa na blizny?hmm ma ja ae na blizny nie stosowałam..a mam mega bzny w okolichach bikini..;/tragedia//// i juz nawet nie moge sie golic bo włoski tak wrastaja z szok..help..;/
Hmm, nie bardzo wiem jak pomóc. Robisz peelingi? Kurcze, powinny pomóc na wrastanie... Może spróbuj nawilżać, żeby skóra była bardziej miękka. Nie wiem. O tyle dobrze,że pachy mam ok. Jeśli chodzisz do dermatologa, to popros przy okazji o pomoc.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 21:12   #1094
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

to tylko fragmenty... tych kropek jest duzo;/ nie no a tak serio to co radzicie? a moze ten krem cepan? te kropki o sa na fotce to akurat na udach mam i 1fotka byla z lydek. a powiedzcie mi czy da sie jakos zamaskowac te plamki? tak na 1 wieczor chociaz? bo tak cos czytalam tutaj,ze moze sie dac? piszcie
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 21:20   #1095
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

obie peeling i taki mocny włąsnej roboty( sol morska kawa mielona i cos zeby zagescic-smeitana zel pod prysznic).ale mało pomaga..;/;/robie raz na tydzien za rzadko?eh przerąbene..;/tragicznie to wyglada wszesdzie blizny..;/a jak si ogole to z now nowe włoski wrastaja..;/;/(
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 21:39   #1096
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi czy da sie jakos zamaskowac te plamki? tak na 1 wieczor chociaz? bo tak cos czytalam tutaj,ze moze sie dac? piszcie
rajstopy w sprayu? samoopalacz? podkład wymieszany z balsamem?

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
a jak si ogole to z now nowe włoski wrastaja..;/;/(
mnie też
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 21:51   #1097
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aksalotl Pokaż wiadomość
a co myślicie o kuracji glyco a jesienią? Czy nie ma większego sensu?

mozesz pojsc do jakiegos dobrego salonu kosmetycznego, albo jeszcze lepiej do gabinetu dermatologicznego gdzie przeprowadzane sa zabiegi io zapytac, co w przypadku nog bedzie lapsze
Mozna zdecydowac sie na jakies mocniejsze kwasy, przeciez skora na nogach jest duzo mniej wrazliwa niz ta na twarzy, a dodatkowo dermatolog moze uzywac duzo silniejszych stezen kwasow niz kosmetyczka cos slyszalam ze nawet do 60%

A jesien to bardzo dobra pora na tego typu zabiegi bo juz raczej na slonce sie tak nie wystawiamy

powodzenia
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 21:57   #1098
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
mozesz pojsc do jakiegos dobrego salonu kosmetycznego, albo jeszcze lepiej do gabinetu dermatologicznego gdzie przeprowadzane sa zabiegi io zapytac, co w przypadku nog bedzie lapsze
Mozna zdecydowac sie na jakies mocniejsze kwasy, przeciez skora na nogach jest duzo mniej wrazliwa niz ta na twarzy, a dodatkowo dermatolog moze uzywac duzo silniejszych stezen kwasow niz kosmetyczka cos slyszalam ze nawet do 60%

A jesien to bardzo dobra pora na tego typu zabiegi bo juz raczej na slonce sie tak nie wystawiamy

powodzenia
dzięki
wezmę pod uwagę albo się jakoś tym zainspiruję, jak do tej pory nie miałam szczęścia trafiać do profesjonalistów obydwu profesji w kwestii samej twarzy, a poza tym wierzę, że sama sobie mogę pomóc (a to podobno połowa sukcesu), a czy tak będzie wedle umowy napiszę za mniej więcej rok
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 22:29   #1099
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

a jak idziesz n mpreze i chcesz na chwile zamaskowac te plamki t moze kropelki podkładu do twarzy? na wielkie wejscie wystarczy a potem juz w wize zabawy zapomniesz o tym
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 14:46   #1100
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

no myslalam o jakims podkladzie,ale... ja mam jasna karnacje dodatkowo teraz sie nie opalam wiec mysle,ze nie bedzie az takiego jasnego podkladu zeb je zakryc;/ kupilam dzis alcepalan moze conieco mi pomoze.
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 18:18   #1101
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

o kurcze ten alcepalan tylko 5 zł a ja za cepan płaciłam 20
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 19:07   #1102
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
o kurcze ten alcepalan tylko 5 zł a ja za cepan płaciłam 20


nom zapłaciłam za niego coś 6zł. zobaczymy czy cosik pomoże wyjaśnić mi te blizny;/ mam 1,5 miesiąca czasu jeszcze jestem dobrej myśli;] a ten cepan dobry jest? bo akurat w aptece go nie mieli i dała mi ten alcepan.
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 19:12   #1103
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
a ten cepan dobry jest?
Hmm, niektórzy chwalą Cepan. Ja go miałam, i nic nie pomógł szczerze mówiąc...
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 19:15   #1104
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

ja to jestem taka,że jak coś po tygodniu czy 2 nie działa to zaczynam się denerwować i szukać jakiegoś innego lekarstwa;/ Także alcepan ma nie dużo czasu by zacząć działać:P
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:01   #1105
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

hmm wydaje mi sie ze te 2 leki sa takie sam eroznia sie tylko cena i tym ze jeden jest zelem a drugi mascia a mi sie wydaje ze zel lepszy;p hmm czy cepan dobry???hmm.. mi pomogł ale dopiero po zuwyciu około 2 tubek było widac taka dobra poprawe bo ja mam blizny potradzikowei juz mam ładniejsza cere...ale znow teraz zapominam stoosowac..skonczył mi sie w ogole..hmm trzeba pojsc do apteki i kupicwziąść se za siebie
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 00:59   #1106
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cepan nie jest do przebarwien a do splyciania blizn(np. pooperacyjnych), a wiec szkoda waszego czasu i pieniedzy.

lepszy efekt bedzie po kwasach
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 06:42   #1107
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sunbeam87 Pokaż wiadomość
to tylko fragmenty... tych kropek jest duzo;/ nie no a tak serio to co radzicie? a moze ten krem cepan? te kropki o sa na fotce to akurat na udach mam i 1fotka byla z lydek. a powiedzcie mi czy da sie jakos zamaskowac te plamki? tak na 1 wieczor chociaz? bo tak cos czytalam tutaj,ze moze sie dac? piszcie

Oj, wiesz takimi kropkami to naprawdę nie masz się co przejmować. Myślę, że nawet jakbyś wyszła w króciutkich spodenkach to nikt by ich nawet nie zauważył. A jeśli chcesz wyjątkowo wyglądać w jeden wieczór (a denerwują Cię te krpeczki) to może pończochy, które ładnie zamaksują a gorąco w nich nie jest

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Cepan nie jest do przebarwien a do splyciania blizn(np. pooperacyjnych), a wiec szkoda waszego czasu i pieniedzy.
Dokładnie . Wszelkie maście typu cepan, cotratubex itepe wygładzają tylko wgłębienia albo blizny przerostowe. Niestety na przebariwienia już nie dzialają (a szkoda ). Ale za to na wygładzenie wgłębień są naprawdę dobre (wiem z doświadczenia ).
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 07:22   #1108
Mimiczka
Raczkowanie
 
Avatar Mimiczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 56
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Moje nogi bez zmian... Niestety. Bikini też mam załatwione... Czekam na jakąś poprawę...
__________________
"Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."

Słowa Jaskra (dla niewtajemniczonych "Czas pogardy" Andrzej Sapkowski)
Mimiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 15:14   #1109
Sunbeam87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 311
GG do Sunbeam87
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

no wesele mam we wrześniu więc może nie bedzie bardzo gorąco już więc rajstopy stykną,no zobaczę... narazie alcepan mam i zamowiłam sobie ten kwas co samemu się przyrządza aha 10% bodajże tak się nazywał:P zobaczy czy pomoże. a mogę stosować i ten żel codziennie i 2-3razy w tyg. te kwasy? czy nie bardzo?
Sunbeam87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 18:58   #1110
mysia444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 17
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja z problemem wrastających włosków męczę się pare lat :/. Od ponad roku leczyłam się u trzech różnych dermatologów. dostawałam masę maści (robione na recepte po 5-10zł, wymyślne za ponad 95 i inne takie cuda), używałam szorstkich gąbek, peelingów, potrafiłam przez pół roku (!) w ogóle nóg nie golić i nic. Zero efektów. Oglądając nogi niektórych z Was mogę tylko powiedzieć, że marze aby moje tak wyglądały :/

Ach, zapomniałam wspomnieć. Nowe krostki mi się nie robią, ale stare są od roku.
mysia444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 11:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.