Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-09, 15:28   #61
Ewelina0Ewelina
Przyczajenie
 
Avatar Ewelina0Ewelina
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

LUBLIN

Witam serdecznie.
Chciałabym się zapytać czy ktoś chodził do dr Sławomira Woźniaka na Jana Sawy i może mi coś o nim powiedzieć? Czy jest to delikatny i miły lekarz? Ile kosztuje u niego wizyta?
Pozdrawiam serdecznie.
Ewelina0Ewelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 10:44   #62
Emkaaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Cześć, czy może któraś z was wie jacy ginekolodzy przyjmują w Warszawie w Attis na Górczewskiej?
Emkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 20:35   #63
elfik_
Rozeznanie
 
Avatar elfik_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 593
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Orzesze, dr Student, ale niestety prywatnie. Prowadził moją ciążę od początku, wizyty z USG więc zawsze wiedziałam co u dzidzi. Robi tez cytologię, wyliczenia pappa, USG dopochwowe. Byłam zadowolona. Teraz też chodzę do doktora na kontrolne wizyty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miły i przyjemny, ale jak są trudniejsze sprawy do ugryzienia to tak średnio jako specjalista. Nie bada piersi, nie wpadnie na to, że po 10 latach antykoncepcji trzeba zasugerować dodatkowe badania. No ale ogromny plus za obycie.

W Katowicach prywatnie mogę polecić dr Zięba jako ginekologa i endokrynologa. Cena dość wysoka, badania też potrafią kosztować, ale możecie być pewne, że jest bardzo ogarnięta i zajmie się Waszym problemem z każdej możliwej strony.
elfik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 19:34   #64
igrekzet
Przyczajenie
 
Avatar igrekzet
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 19
Kraków

Cześć !
Mieszkam w Krakowie od roku i męczą mnie ciągłe wizyty u ginekologa w rodzinnym mieście. Dlatego pytanie do Was, kogo polecacie na NFZ w tym mieście?
W sumie prywatnie też się przyda, ponieważ chciałabym zrobić badania płodności i uspokoić się.
Pozdrawiam !
igrekzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 21:58   #65
Nirka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

a czy któraś z Was była w Boramed? słyszałam że to dobra klinika, wszystkie badania na miejscu...moze któraś z Was potwierdzi dobre opinie które zdobyłam o tym miejscu?
Nirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 22:07   #66
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Cytat:
Napisane przez Nirka Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was była w Boramed? słyszałam że to dobra klinika, wszystkie badania na miejscu...moze któraś z Was potwierdzi dobre opinie które zdobyłam o tym miejscu?
ale jakie miasto?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 14:00   #67
d4a0e07713cd688cea68cf08a59a889db1eb2e34
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Prywatnie 120 zł wizyta z usg Doktor Hassan - Bartz
Poznań Jeżyce / Dopiewo
Prowadził mi cała ciąże..dodatkowo pracuje w szpitalu więc za każdym razem jak coś było nie tak to kierował na badania w szpitalu.
Opiekę uważam za super, poza tym lekarz miły, sympatyczny chodzi do niego połowa rodziny.
d4a0e07713cd688cea68cf08a59a889db1eb2e34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-08, 13:03   #68
Affectionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 240
Dot.: Kraków

Cytat:
Napisane przez igrekzet Pokaż wiadomość
Cześć !
Mieszkam w Krakowie od roku i męczą mnie ciągłe wizyty u ginekologa w rodzinnym mieście. Dlatego pytanie do Was, kogo polecacie na NFZ w tym mieście?
W sumie prywatnie też się przyda, ponieważ chciałabym zrobić badania płodności i uspokoić się.
Pozdrawiam !
Prywatnie polecam Andrzej Jaworowski, ewentualnie na NFZ w szpitalu uniwersyteckim dr Bereza
Affectionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 12:51   #69
monia1748
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 465
Dot.: Kraków

Dziewczyny proszę o polecenie. KRAKÓW/ KATOWICE/ BIELSKO- BIAŁA

Szukam dobrego ginekologa, który wykonuje pełną diagnostykę, jest kontaktowy, dokładny, nie lekceważy pacjentki (ostatni lekarz mam wrażenie, że mnie ignorował bo nie byłam w ciąży więc mniej zarabiał na mnie).

Zależy mi na usg, cytologii, kolposkopii.
A i fajnie by było jakby lekarz nie traktował pacjentek jak osoby z których trzeba wyssać kasę do granic możliwości.

Ktoś/ coś?
Istnieją wgl tacy lekarze?
monia1748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 17:29   #70
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Kraków

Cytat:
Napisane przez monia1748 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o polecenie. KRAKÓW/ KATOWICE/ BIELSKO- BIAŁA

Szukam dobrego ginekologa, który wykonuje pełną diagnostykę, jest kontaktowy, dokładny, nie lekceważy pacjentki (ostatni lekarz mam wrażenie, że mnie ignorował bo nie byłam w ciąży więc mniej zarabiał na mnie).

Zależy mi na usg, cytologii, kolposkopii.
A i fajnie by było jakby lekarz nie traktował pacjentek jak osoby z których trzeba wyssać kasę do granic możliwości.

Ktoś/ coś?
Istnieją wgl tacy lekarze?
Tomasz Bazański w Krakowie - polecam. Bardzo się przykłada do wywiadu, jest bardzo dokładny, odpowiada na wszystkie pytania, sam również o wiele rzeczy pyta.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 14:22   #71
chocco_latte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: Kraków

Cytat:
Napisane przez monia1748 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o polecenie. KRAKÓW/ KATOWICE/ BIELSKO- BIAŁA

Szukam dobrego ginekologa, który wykonuje pełną diagnostykę, jest kontaktowy, dokładny, nie lekceważy pacjentki (ostatni lekarz mam wrażenie, że mnie ignorował bo nie byłam w ciąży więc mniej zarabiał na mnie).

Zależy mi na usg, cytologii, kolposkopii.
A i fajnie by było jakby lekarz nie traktował pacjentek jak osoby z których trzeba wyssać kasę do granic możliwości.

Ktoś/ coś?
Istnieją wgl tacy lekarze?
dr Wojciech Kolawa, on chyba przyjmuje w różnych przychodniach w Krakowie, ja do niego chodzę do CM Macierzyństwo i był dla mnie miłym zaskoczeniem po poprzednim lekarzu jak Ci zależy na badaniach to on jest właśnie taki, że mi od razu zlecił dużo, na początku byłam przerażona, że może aż za dużo, ale poprzedni to nic nie robił, tylko wydawałam kasę na antybiotyki, bo sobie wymyślił bez badań, że mam jakąś bakterię i we mnie to pakował, a nic się nie zmieniało… No a teraz przynajmniej mam jakąś konkretną diagnozę
chocco_latte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-26, 12:17   #72
ppp89510
Raczkowanie
 
Avatar ppp89510
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Rzeszów - dr Monika Chmielowiec Profamilia )
Agnieszka Kisała - szpital na Krakowskiej
ppp89510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 18:56   #73
AmandaO
Przyczajenie
 
Avatar AmandaO
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Bardzo polecam dr Wojciecha Rogalę we Wrocławiu. Przyjmuje w Proclinic na Widoku http://proclinic.pl/lekarze/lek-med-wojciech-rogala/ Jako jedyny przejął się moim problemem i zlecił szczegółowe badania, o czym nie pomyślało poprzednich dwóch lekarzy. Przechodzę leczenie i powoli wychodze na prostą. Polecam go wszystkim koleżankom, bo nie spotkałam się jeszcze z tak dokładnym a jednocześnie ludzkim podejściem.
AmandaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 01:13   #74
dfgs
Raczkowanie
 
Avatar dfgs
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Ktoś z Warszawy, żeby leczył tak, aby doleczyć. Nie na oślep - clotrimazol na wszystko.
Na NFZ albo tanio czy ze zniżkami studenckimi, proszę...
Z podejściem do młodej, niedoświadczonej dziewczyny.
dfgs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 18:48   #75
Maselkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

no niestety ale nie znam dobrego gina na nfz - zawsze na jakiś przypał trafiałam. Dlatego trafiłam do dokora Wojciecha Grzybowskiego z Boramedu - to było doskonałe rozwiązanie bo wykrył u mnie jakieś zmiany....!
Maselkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 21:08   #76
karolajna160
Rozeznanie
 
Avatar karolajna160
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 653
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Szukam ginekologa w Krakowie na NFZ - interesuje mnie cytologia, usg, badania hormonów
Robiłam to bez problemu w rodzinnej miejscowości, ale męczy mnie to jeżdżenie, wolałabym na miejscu kogoś znaleźć
__________________
Mój blog kulinarny
http://ilovecooking92.blogspot.com/

I blog zniżkowy - kupony, darmowe próbki
http://rabatomierz.blogspot.com/
karolajna160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 16:51   #77
cytrynowa0panna
Raczkowanie
 
Avatar cytrynowa0panna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 157
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

LUBLIN - Ginekolog do PROWADZENIA CIĄŻY
witajcie kogo polecacie do prowadzenia ciąży z Lublina ( najbardziej mi zależy by był to lekarz, który pracuje na jaczewskiego) Czy są osoby , które mogą pomoc?
I jakieś opinie na temat dr Bartosiewicza - czy on prowadzi ciąże ? zna ktoś, coś wie?
bardzo proszę o pomoc i rady
cytrynowa0panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 03:00   #78
gosia01245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
ginekolog Kraków na NFZ

Hej.
Przeglądając opinie o ginekologach na NFZ w Krakowie lekko się przeraziłam, bo nie znalazłam takiego, który wydawałby się w porządku. Przede mną pierwsza wizyta, więc nie chcę trafić na kogoś złego. Jesteście w stanie kogoś polecić, żebym nie czekała ponad miesiąc? Jak powinnam się do takiej wizyty przygotować? Jak ona będzie wyglądała? Co powinnam w gabinecie powiedzieć?
Niestety po przejrzeniu internetu mam wrażenie, że nie istnieje żaden ginekolog, do którego mogłabym pójść, a bardzo zależy mi na tym, żeby wizyta była na NFZ. Potrzebuję lekarza, który sprawdzi, czy wszystko jest ze mną w porządku i dobierze tabletki anty.
gosia01245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 10:20   #79
Marzena_j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

szukając odpowiedniego ginekologa, na pewno nie powinno się polegać jedynie na wyszukiwarce gogle. Do mnie, poprzez znajome, dotarła wiadomość o bardzo dobrym i cierpliwym ginekologu przyjmującym w Koninie. Postanowiłam sama ocenić tego lekarza i nie żałuję zwrócił uwagę na kwestię bagatelizowaną przez innych ginekologów, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Można powiedzieć, że ten lekarz zmienił moje życie na lepsze
Marzena_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-02, 12:11   #80
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Hej dziewczyny. Mogła by mi któraś polecić ginekologa ze Świdnicy lub Wałbrzycha? Ważne żeby nie czekało się długo na wizytę i zeby przyjmował na NFZ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 17:58   #81
ego_ego
Wtajemniczenie
 
Avatar ego_ego
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Góra Kalwaria/Piaseczno
Wiadomości: 2 349
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Sama nie bylam w Boramed, ale slyszalam same dobre opinie. Wiekszosc lemarzy ( jak nie wszyscy ) pracuja w dobrych szpitalach. Kolezanki moje tam chodza. Jednej prowadzila ciaze dr Horosz. A najbardziej polecaja dr Kozlowskiego
ego_ego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 21:25   #82
desiree90
marta_dawidczyk
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Dr Makowska – Invimed w Gdyni, gorąco polecam. Dzięki niej po latach udało mi się zajść w ciążę i szczęśliwie urodzić syna,
desiree90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 12:38   #83
resoviax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dobry ginekolog-endokrynolog (Gdańsk)

Tak jak w tytule. Z góry dziękuję

EDIT: Przy przenoszeniu wątku tytuł zniknął. Oryginalny tytuł: "Dobry ginekolog-endokrynolog (Gdańsk)".

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2018-07-19 o 13:48 Powód: Zniknął tytuł przy scalaniu.
resoviax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 20:45   #84
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Ginekolog Poznań

POZNAŃ


Szukam dobrego, ale NAPRAWDĘ dobrego ginekologa w Poznaniu. Do tej pory odwiedziłam już trzech, z czego do jednego chodziłam dość regularnie. Problem polega na tym, że kiedy jest dobrze, to wszystko jest fajnie, ale w problemie nie bardzo potrafi pomóc. Od dłuższego czasu mam ten sam problem i wciąż dostaję skierowanie na te same badania i recepty na te same leki. Co z tego, że lekarz jest miły, jeśli nie szuka nowego rozwiązania mojego problemu, a mnie już to męczy . Proszę o radę - do kogo mogę pójść, żeby szczerze i na poważnie się zainteresował tym, co może mi dolegać?
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 10:15   #85
paczek_w_masle
Rozeznanie
 
Avatar paczek_w_masle
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 640
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Dziewczyny ginekolog na Śląsku lub w Małopolsce, który przyjmuje prywatnie bez wpisania w kartoteka?
__________________
- medycyna
- konie
- ciałko takie jak dawniej
paczek_w_masle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-05, 00:01   #86
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Cytat:
Napisane przez paczek_w_masle Pokaż wiadomość
Dziewczyny ginekolog na Śląsku lub w Małopolsce, który przyjmuje prywatnie bez wpisania w kartoteka?
Ale że jak?
Chcesz żeby po wizycie nie było śladu? Ma też nie notować nic podczas wywiadu?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-05, 08:36   #87
Kochamlato472
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 56
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Witam,

Czy może się orientujecie czy chodźicie? Czy ginekolog Edyta Baj Chojecka z Warszawy wypisuje antykpncepcje bo na stronie znany lekarz.pl nic nie jest o tym wspomniane?
Kochamlato472 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 14:17   #88
dorotakornecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Ja poszukuję lekarza z Trójmiasta. Najlepiej z Gdańska. Macie kogoś do polecenia? Leczenie niepłodności partnerskiej.
dorotakornecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 14:21   #89
alicjapioch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

dorotakornecka, jeżeli chodzi o leczenie niepłodności partnerskiej, to zdecydowanie polecam dr Włodzimierza Sieg. Pracuje w Invikcie w Gdańsku. Ogólnie klinika ma dobrych fachowców i nawet jeżeli nie trafisz do niego, to nie ma się czym przejmować!
alicjapioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 21:32   #90
broziak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 117
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

tp ja od siebie dorzuce doktora Michala Namirskiego, przyjmuje prywatnie na Bemowie i na Białolęce, jest przemiły choć trpche taki mało pewny siebie, ale to dpbry lekarz.
broziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-18 15:30:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.