Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2007-10-21, 22:43   #1261
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Moja przygoda z farbowaniem zaczela sie przed studniowka.potem farbowa³am wlosy kilka razy na ciemny braz... ostatnio pod koniec czerwca u fryzjera mialam farbowane na braz ( ktory mial byc brazowy oczywiscie) a wyszedl bradzo ciemny, ktory do teraz splukal mi sie calkowicie i mialam rude wlosy( zdjecie 1 i 2 ).Po opiniach na temat Castinga uda³am sie do sklepow po jakikolwiek odcien brazu- z 6 ktore odwiedzilam nie bylo w zadnym poddenerwowana zakupilam inna farbe z Loreala Excellence BRAZ. a wyszedl mi znow ciemny...(zd 3 4 5 ).jedynie mam nadzieje ze nie splucze mi sie do rudego...
zawsze marzylam o chlodnym odcieniu brazu, ktory nie wpadalby w rudosci, ale widocznie nie pisane mi to
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 100_8845.JPG (119,6 KB, 286 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 100_8956.JPG (110,1 KB, 275 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 100_9005.JPG (61,0 KB, 292 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 100_9011.JPG (45,3 KB, 293 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 100_9007.JPG (73,9 KB, 296 za³adowañ)
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-21, 22:54   #1262
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez zuni Poka¿ wiadomo¶æ
pink69 jaki byl twoj wyjsciowy kolor?? jaki kolor wyszed³ ciep³y czy zimny??

A opalizuj±cy szatyn jest zdecydowanie zimnym odcieniem.

Czy która¶ z was dziewczyny niechcacy zafarbowa³a sie na brazowo rudy ktora farba zakryje ten ochydny kolor mi jest dobshe tylko w zimnych odcienicach to jest kompletna porazka....
opalizujacy szatyn ma zote refleksy - jest cieply
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-21, 23:54   #1263
malami21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: _ Kraków
Wiadomo¶ci: 420
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny za mrozny kasztan? to odcien cieply czy zimny? wiem mrozny sugeryje od razu odp ale zawsze jest to kasztan . Boje sie, ze na wlosach jasnych plus ciemne pasemka otrzymam rudawe odcienie.
malami21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-22, 00:22   #1264
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 929
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

na poczatku jest zimny, taki jakby wisniowy braz, ale spiera sie na rudo
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-22, 09:42   #1265
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

kilka dni temu farbowa³am se w koncu jasnym szatynem nr 20 z belle color. i choc balam sie ze wyjdzie czarny - wyszlo z jasno
wiecej nie kupie, bo wczoraj dojrzalam milimetrowe odrosty CIEMNIEJSZE niz te ktore mialy kontakt z jasnym szatynem.. a ja wloski chce przyciemnic a nie rozjasnic
farba ok, nie smierdzi, nie splywa, nie niszczy, malo wydajna bo na moje ledwie do karku a i tak nierowne wlosy potrzeba bylo dwoch opakowan
i teraz nie wiem czy nastepnym razem zmieszac jasnego szatyna z szatynem belle color czy dac sobie spokoj i kupic od razu dwa szatyny?
albo czy w ogole dac sobie spokoj z poszukiwaniem ciemnego brazu dalekiego od czerni i trzasnac pieknym ciemnym szatynem nr 40 z nutrisse? ktory wychodzi prawie czarny, ale za to efekt pewny a farba swietna?
eh
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-22, 10:02   #1266
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja przygoda z farbowaniem zaczela sie przed studniowka.potem farbowa³am wlosy kilka razy na ciemny braz... ostatnio pod koniec czerwca u fryzjera mialam farbowane na braz ( ktory mial byc brazowy oczywiscie) a wyszedl bradzo ciemny, ktory do teraz splukal mi sie calkowicie i mialam rude wlosy( zdjecie 1 i 2 ).Po opiniach na temat Castinga uda³am sie do sklepow po jakikolwiek odcien brazu- z 6 ktore odwiedzilam nie bylo w zadnym poddenerwowana zakupilam inna farbe z Loreala Excellence BRAZ. a wyszedl mi znow ciemny...(zd 3 4 5 ).jedynie mam nadzieje ze nie splucze mi sie do rudego...
zawsze marzylam o chlodnym odcieniu brazu, ktory nie wpadalby w rudosci, ale widocznie nie pisane mi to
bardzo mi sie podobaja oba odcienie brazu, pierwszy tez jest sliczny! napisz z jakiej firmy byl ten braz w ogole masz sliczne wloski
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-22, 10:27   #1267
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 611
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez malami21 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny za mrozny kasztan? to odcien cieply czy zimny? wiem mrozny sugeryje od razu odp ale zawsze jest to kasztan . Boje sie, ze na wlosach jasnych plus ciemne pasemka otrzymam rudawe odcienie.
Ten odcieñ w orginale nazywa siê "iced chocolate" i wychodzi wyj±tkowo nieciekawie, powinien siê nazywaæ "burgund" moim zdaniem Mia³am go jakie¶ pó³ roku temu i by³am b. niezadowolona, nawet moja mama stwierdzi³a, ¿e "tanio wygladam". Je¶li nie chcesz rudo¶ci to unikaj wszystkich kasztanów, bo one zawsze maja rud± po¶wiatê i czekolad - te wchodz± w czerwieñ.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 13:13   #1268
malami21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: _ Kraków
Wiadomo¶ci: 420
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dzieki wielkie za odp
kurcze widze, ze ok 30 zl wyrzucilam w bloto.
malami21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-22, 17:04   #1269
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez malami21 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny za mrozny kasztan? to odcien cieply czy zimny? wiem mrozny sugeryje od razu odp ale zawsze jest to kasztan . Boje sie, ze na wlosach jasnych plus ciemne pasemka otrzymam rudawe odcienie.
Mi wyszed³ jak burgund i prawie, ¿e czarno. Krótko trzymaj.
__________________
efka
centus jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-22, 20:23   #1270
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo mi sie podobaja oba odcienie brazu, pierwszy tez jest sliczny! napisz z jakiej firmy byl ten braz w ogole masz sliczne wloski
Tego to juz nie wiemm bo farbowa³am u fryzjera ale mi sie nie podoba³ efekt takiego splukania..do tego jeszcze jakies pasemka od slonca sie zrobily.. poza tym diekuje za komentarz odnosnie wloskow, choc sa juz zniszczone prostowaniem
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-23, 08:58   #1271
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Bia³a
Wiadomo¶ci: 6 856
GG do izzie
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny, taki kolor mi wyszed³ po farbie Joanny Multi Color ORZECHOWY BR¡Z. Nie mam pojêcia jakim orzechem siê inspirowano
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (23,6 KB, 218 za³adowañ)
izzie jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 09:35   #1272
midzikk
Raczkowanie
 
Avatar midzikk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

faktycznie jako¶ ma³o orzechowo wygl±da

wiki124 podobaj± mi siê oba kolorki

Ja w³a¶nie debatuje, co mam zrobiæ z w³osami. Mój naturalny kolor to jasny br±z - ¼le siê w nim czujê, jako dziecko mia³am sporo ciemniejsze i bardzo bym chcia³a mieæ z powrotem tamten kolor 1 wrze¶nia farbowa³am w³osy u fryzjera, kolor wyszed³ ¶liczny, mo¿e trochê za ciemny, ale po kilku dniach siê straszliwie zmy³ (myjê w³osy codziennie) i oczywi¶cie wylaz³o rude Jakie¶ 2 tygodnie temu zafarbowa³am szamponetk± Marion aksamitny br±z (4-8 myæ) i kolor wyszed³ ¶wietny, fajnie od¶wie¿y³ w³osy, zmy³ siê po tygodniu. Nie wiem czy poszukaæ tego odcienia w¶ród trwalszych szamponów czy lepiej i¶æ do fryzjera zrobiæ farbê
midzikk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-23, 16:12   #1273
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez midzikk Poka¿ wiadomo¶æ
faktycznie jako¶ ma³o orzechowo wygl±da

wiki124 podobaj± mi siê oba kolorki

Ja w³a¶nie debatuje, co mam zrobiæ z w³osami. Mój naturalny kolor to jasny br±z - ¼le siê w nim czujê, jako dziecko mia³am sporo ciemniejsze i bardzo bym chcia³a mieæ z powrotem tamten kolor 1 wrze¶nia farbowa³am w³osy u fryzjera, kolor wyszed³ ¶liczny, mo¿e trochê za ciemny, ale po kilku dniach siê straszliwie zmy³ (myjê w³osy codziennie) i oczywi¶cie wylaz³o rude Jakie¶ 2 tygodnie temu zafarbowa³am szamponetk± Marion aksamitny br±z (4-8 myæ) i kolor wyszed³ ¶wietny, fajnie od¶wie¿y³ w³osy, zmy³ siê po tygodniu. Nie wiem czy poszukaæ tego odcienia w¶ród trwalszych szamponów czy lepiej i¶æ do fryzjera zrobiæ farbê
Ja zaopatrzylabym sie w zapas szamponetek w tym kolorze. Po co ryzykowac zniszczenie wlosa i nieciekawy odcien? A powiedz, czy ten Marion bardzo ciemny wyszedl i czy cieply czy chlodny?
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-23, 18:56   #1274
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez wiki124 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja przygoda z farbowaniem zaczela sie przed studniowka.potem farbowa³am wlosy kilka razy na ciemny braz... ostatnio pod koniec czerwca u fryzjera mialam farbowane na braz ( ktory mial byc brazowy oczywiscie) a wyszedl bradzo ciemny, ktory do teraz splukal mi sie calkowicie i mialam rude wlosy( zdjecie 1 i 2 ).Po opiniach na temat Castinga uda³am sie do sklepow po jakikolwiek odcien brazu- z 6 ktore odwiedzilam nie bylo w zadnym poddenerwowana zakupilam inna farbe z Loreala Excellence BRAZ. a wyszedl mi znow ciemny...(zd 3 4 5 ).jedynie mam nadzieje ze nie splucze mi sie do rudego...
zawsze marzylam o chlodnym odcieniu brazu, ktory nie wpadalby w rudosci, ale widocznie nie pisane mi to
Ja mam tak samo Nie farbowalam wlosow kilka lat bo nawet czarny spieral sie do rudego ALe teraz znowu pofarbowalam castingiem ale na pierwszy raz ciemny blad bo to i tak jest jak braz, szatyn. Ale oczywiscie albo mam przewidzenia , albo jestem przewrazliwiona ale wydaja mi sie rude... Ja nie wiem co mam polozyc na te wlosy by byly brazowe, bo moje naturalne brozowo-szatynowate tez sie w wakacje zrobily jakies rudawe. Chyba w koncu poloze czerwien na glowie i spokoj
ewakuacja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-23, 22:21   #1275
kasiuniap1987
Raczkowanie
 
Avatar kasiuniap1987
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 102
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a ja sobie dzisiaj farbowa³am w³oski szamponetk± z Joanny i jestem baaardzo zadowolona z koloru wyszedl prawie taki sam jak na opakowaniu czyli kawowy br±z napewno sie zmyje po 3 myciach ale wiem, ¿e moge temu kolorowi zaufaæa poza tym w³osy sie ³adnie uk³adaj± i l¶ni± jakby by³y zdrowsze:P
kasiuniap1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-24, 00:22   #1276
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomo¶ci: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
opalizujacy szatyn ma zote refleksy - jest cieply
Opalizuj±cy szatyn nie ma z³otych refleksów mia³am go jakies 10 miesiecy temu na g³owie i byl to swietny zimny kolor tylko wyplukiwal sie szybko....nie mialam nic na glowie po miesiacu
zuni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-24, 09:10   #1277
midzikk
Raczkowanie
 
Avatar midzikk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

tulipanno, kolor wyszed³ nie za ciemny, trzyma³am ok. 25 minut. Na opakowaniu jest napisane, ¿eby trzymaæ 20 min, jak siê chce mniej trwa³y i intensywny kolor, a 40 - jak mocniejszy. Pewnie gdybym zmy³a po 40, to by by³y za ciemne, a tak wyszed³ ³adny ¶rednio ciemny br±zik, odcieñ ch³odny. Tylko na odrostach z³apa³o jako¶ dziwnie, ale nie by³o a¿ tak widaæ, bo niedu¿e by³y Przy codziennym myciu kolor trzyma³ siê ok. tydzieñ. Poszukam wieczorem jakiej¶ fotki
midzikk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-24, 09:53   #1278
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 964
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

wiki124ile zaplacilas za farbe??
__________________
KOCHAM MOJEGO SKARBA http://suwaczek.com/200611172438.png


Prawdziwy przyjaciel to kto¶, do kogo mo¿esz zadzwoniæ o trzeciej w nocy i powiedzieæ: 'Jestem w wiêzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic siê nie martw, zaraz tam bêdê'
kasiaaa178 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-24, 16:21   #1279
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez midzikk Poka¿ wiadomo¶æ
tulipanno, kolor wyszed³ nie za ciemny, trzyma³am ok. 25 minut. Na opakowaniu jest napisane, ¿eby trzymaæ 20 min, jak siê chce mniej trwa³y i intensywny kolor, a 40 - jak mocniejszy. Pewnie gdybym zmy³a po 40, to by by³y za ciemne, a tak wyszed³ ³adny ¶rednio ciemny br±zik, odcieñ ch³odny. Tylko na odrostach z³apa³o jako¶ dziwnie, ale nie by³o a¿ tak widaæ, bo niedu¿e by³y Przy codziennym myciu kolor trzyma³ siê ok. tydzieñ. Poszukam wieczorem jakiej¶ fotki
Ooo, super Czekam na fotki Ja dzisiaj upolowalam aksamitny braz marionu - mam nadzieje, ze jest cieply i kasztanowy braz joanny - cieply na pewno rowniez bede wrzucac fotki, ale w moim watku "Cieple Brazy"
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 19:52   #1280
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam tak samo Nie farbowalam wlosow kilka lat bo nawet czarny spieral sie do rudego ALe teraz znowu pofarbowalam castingiem ale na pierwszy raz ciemny blad bo to i tak jest jak braz, szatyn. Ale oczywiscie albo mam przewidzenia , albo jestem przewrazliwiona ale wydaja mi sie rude... Ja nie wiem co mam polozyc na te wlosy by byly brazowe, bo moje naturalne brozowo-szatynowate tez sie w wakacje zrobily jakies rudawe. Chyba w koncu poloze czerwien na glowie i spokoj
dokladnie tez sie farbne na czerwono albo na rozowo ,szczerze to ten ciemny kolor wydaje mi sie nawet troche rudy.. tez mam jakis odchyl na punkcie rudych refleksow
Cytat:
Napisane przez midzikk Poka¿ wiadomo¶æ
faktycznie jako¶ ma³o orzechowo wygl±da

wiki124 podobaj± mi siê oba kolorki

Ja w³a¶nie debatuje, co mam zrobiæ z w³osami. Mój naturalny kolor to jasny br±z - ¼le siê w nim czujê, jako dziecko mia³am sporo ciemniejsze i bardzo bym chcia³a mieæ z powrotem tamten kolor 1 wrze¶nia farbowa³am w³osy u fryzjera, kolor wyszed³ ¶liczny, mo¿e trochê za ciemny, ale po kilku dniach siê straszliwie zmy³ (myjê w³osy codziennie) i oczywi¶cie wylaz³o rude Jakie¶ 2 tygodnie temu zafarbowa³am szamponetk± Marion aksamitny br±z (4-8 myæ) i kolor wyszed³ ¶wietny, fajnie od¶wie¿y³ w³osy, zmy³ siê po tygodniu. Nie wiem czy poszukaæ tego odcienia w¶ród trwalszych szamponów czy lepiej i¶æ do fryzjera zrobiæ farbê
pierwszyblee ale dziekuje
Cytat:
Napisane przez kasiaaa178 Poka¿ wiadomo¶æ
wiki124ile zaplacilas za farbe??
zap³aci³am kochana "az" 22 z³
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-24, 23:40   #1281
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Wiki124 moim zdaniem nie jest rudy, bynajmniej nie tak jak mi sie wydaje ze moj braz jest Chyba mamy jakies skrzywienie odnosnie tej rudosci Ladny masz kolor
ewakuacja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-25, 00:21   #1282
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 680
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

naj³adniejsze br±zy to te z fotki nr 1 i 2, w³a¶nie te rudo¶ci. takie ¶wie¿e, ¶liczne.
Iam jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-25, 12:30   #1283
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Iam Poka¿ wiadomo¶æ
naj³adniejsze br±zy to te z fotki nr 1 i 2, w³a¶nie te rudo¶ci. takie ¶wie¿e, ¶liczne.
Moim zdaniem za duzo tam rudosci Braz nie powinien miec nic z rudosci, jak dla mnie bynajmniej..
ewakuacja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-25, 14:58   #1284
Demri
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

same problemy z tymi br±zami, mi siê marzy taki g³êboki, neutralny br±z nie wpadaj±cy w czerñ ale niestety moje w³osy s± jednolite po farbowaniu do ok 5 myæ( tylko ¿e wtedy s± na ogó³ za ciemne) potem znowu wychodz± te rude refleksy ostatnio u¿y³am safiry turecka mokka i by³am nawet zadowolona, wyszed³ ³adny, g³êboki kolor ale szybko spra³ siê na rudo... mam ochotê wypróbowaæ jasny szatyn belle color lub garnier nutriss te¿ jasny szatyn, czy która¶ z was u¿ywa³a tych farb? mo¿ecie co¶ o nich powiedzieæ? bo najbardziej siê bojê ¿e wyjdzie mi kolor wpadaj±cy w czerñ.
Demri jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-25, 15:23   #1285
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomo¶ci: 7 415
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

witam br±zowow³ose ,
od podstawówki notorycznie malujê w³osy na ró¿ne kolory, od jaki¶ 5-6 lat na br±zy wszelkiej ma¶ci. Ostatnio w³osie malowa³am jako¶ w czerwcu, mo¿e maju (?) na br±z Excellence Loreala i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Od tamtego czasu w ogóle nie malowa³am w³osków, odrost zlewa mi siê idealnie nigdy tak nie mia³am!!!

Poza tym od kiedy nie mêczê w³osów farbami s± one zdrowsze, nie pusz± siê- kiedy¶ przy karmelkowym kolorze by³o to notoryczne
Jestem zdziwiona moim naturalnym kolorem...nie wiedzia³am jaki mam nawetZawsze wydawa³o mi siê, ¿e mam brzydki mysi- st±d farbowanie w celu pozbycia siê go.
U¿ywam od jakiego¶ miesi±ca lakieru Timotei do w³osów br±zowych i jestem z niego baardzo zadowolona - w³oski ³adnie pachn± i maj± super odcieñ Polecam !
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg pral1.JPG (64,9 KB, 367 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg pral2.JPG (91,6 KB, 396 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg pral3.JPG (44,4 KB, 452 za³adowañ)
praline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-25, 20:42   #1286
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ ¦l±sk ♥
Wiadomo¶ci: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez praline Poka¿ wiadomo¶æ
U¿ywam od jakiego¶ miesi±ca lakieru Timotei do w³osów br±zowych i jestem z niego baardzo zadowolona - w³oski ³adnie pachn± i maj± super odcieñ Polecam !
To mój znienawidzony lakier. Dla mnie to koszmar senny. Dusz±cy "zapach", skleja i co najgorsze - w³osy bardzo szybko siê przet³uszczaj±. Mi on w ogóle nie pasuje
__________________

M&M

Sta¶


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-25, 22:21   #1287
marta_sien
Raczkowanie
 
Avatar marta_sien
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a czy u¿ywa³a która¶ kiedy¶ mo¿e Palette Color Shampoo 231 Jasny Br±z ?
spodoba³ mi siê ten kolor,ale nie wiem jaki wychodzi(mam pasemka robione rozja¶niaczem...)
marta_sien jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-25, 22:28   #1288
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez praline Poka¿ wiadomo¶æ
witam br±zowow³ose ,
od podstawówki notorycznie malujê w³osy na ró¿ne kolory, od jaki¶ 5-6 lat na br±zy wszelkiej ma¶ci. Ostatnio w³osie malowa³am jako¶ w czerwcu, mo¿e maju (?) na br±z Excellence Loreala i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Od tamtego czasu w ogóle nie malowa³am w³osków, odrost zlewa mi siê idealnie nigdy tak nie mia³am!!!

Poza tym od kiedy nie mêczê w³osów farbami s± one zdrowsze, nie pusz± siê- kiedy¶ przy karmelkowym kolorze by³o to notoryczne
Jestem zdziwiona moim naturalnym kolorem...nie wiedzia³am jaki mam nawetZawsze wydawa³o mi siê, ¿e mam brzydki mysi- st±d farbowanie w celu pozbycia siê go.
U¿ywam od jakiego¶ miesi±ca lakieru Timotei do w³osów br±zowych i jestem z niego baardzo zadowolona - w³oski ³adnie pachn± i maj± super odcieñ Polecam !
Sliczny cieply kolor. Jak tylko zregeneruje wlosy ustawiam sie po niego w kolejce. I pomyslec, ze zrazona negatywnymi komentarzami na temat tych farb nie kupilam go wtedy kiedy chcialam, tylko niszczylam innymi
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-25, 22:31   #1289
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Wink Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A ja postanowi³am zapu¶ciæ swoje
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-25, 22:33   #1290
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Question Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Czy która¶ z was mog³aby mi wyt³umaczyæ JAK KROWIE NA ROWIE jak mam sobie obrazek dodaæ do swoich wypowiedzi??????????????? ????
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.