WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy masz jakieś doświadczenia z cellulitem?
Tak, wciąż borykam się z tym problemem... 820 91,72%
Tak, kiedyś miałam cellulit, teraz już nie! 31 3,47%
Nie, na szczęście nigdy pomarańczowej skórki nie posiadałam 35 3,91%
A co to jest cellulit? 8 0,89%
Głosujący: 894. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-03, 15:47   #1261
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Cellulit a kawa??

co do kawki to sie nie zgodzę, Aglolga
przeczytaj artykuł z linku, ze strony nr 40
Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 16:16   #1262
Aglolga
Raczkowanie
 
Avatar Aglolga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Dziękuję Silwena . Zawsze myślałam, że kawa szkodzi i zatrzymuje toksyny w organiźmie, a tu taka niespodzianka.
__________________
"Never stop hoping,
Need to know where you are,
But one thing is for sure,
You're always in my heart."

Aglolga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 16:29   #1263
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

w nadmiarze wszystko szkodzi
mi kawa nareperowała zoładek, trawienie
Tak więc, Aglolga, jak lubisz to na zdrowie
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 22:36   #1264
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Dziewczyny przyłączam sie! Codziennie ćwicze na steperku conajmniej 40 minut. Od przyszlego tygodnia mam zamiar cwiczyc tak przez godzinke. Czy to nie za malo? Do tego balsam ujędrniający. Co jeszcze mi polecacie? A uwazacie ze polewanie sie zimna wodą ( slyszlaam kiedys ze takie prysznice trzeba robic) to pomaga? bo ja uwielbiam gorącą wodę. Mi jest zawsze zimno :P Ale jak pomaga to jakos sie przemoge chociaz ciężko będzie. A co do balsamow to lepszy balsam np dove czy jakies bloto itp?
Mam taki ogromny celulit ze sama nie wiem skad sie wziął bo nie jestem jakos bardzo leniwa, i nie jem duzo slodyczy...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 08:11   #1265
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Witamy Asvr

Polacz te cwiczenia na steperku z cwiczeniami silowymi, wykonuj je na zmiane co dwa dni (czyli silowe/steper/silowe/.. i jeden dzien przerwy w tygodniu od wszystkiego) bo to na pewno przyniesie lepsze rezultaty..

Te wszystkie balsamy to prawde mowiac duzo nie pomoga, moga ujedrnic jedynie skore . Najwazniejszy jest masaz przy wcieraniu kremow.. Najlepiej codzienny A co do zimno/cieplego prysznica to ma on pobudzic krazenie , niektore dziewczyny pisaly ze daje swietne efekty.. chodzi o naprzemienne polewanie sie raz ciepla raz zimna itp (tylko nie goraca i letnia bo taka tez dla niektorych jest zimna , tylko ciepla i zimna)

to tak w skrocie
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 09:21   #1266
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Ale te ćwiczenia siłowe to konieczność? boję sie strrasznie ze mi się mięśnie rozbuduja a tego baaardzo nie chce. Chciałam tak poćwiczyć na steperku da samego ujędrnienia. I ten dzień przerwy to konieczność? Po prostu pozniej ciezko mi znowu wejsc w rytm.

A to jakiś ma być szczególny masaż przy wcieraniu kremu? ja zawsze tylko nakładałam i tyle :P I foliowanie sie, to działa? i o co w tym chodzi:P kurcze od zawsze mialam celulit ale teraz juz musze z nim wygrać
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 09:49   #1267
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Cwiczenia silowe najbardziej pomagaja ujedrnic cialo.. Hehehe miesnie ci sie tak o po prostu nie rozbuduja. Nie martw sie. Do tego potrzeba naprawde duuuuzo pracy, odpowiednich posilkow i duzo czasu. To cwicz na stepperku codziennie i postaraj sie wplesc co drugi dzien jakies cwiczenia silowe. Albo chociaz jakies inne ale nie aeroby bo to nie przyniesie duzych efektow. Mozesz sobie porobic 8 minute buns , legs. (znajdziesz je na youtube). Dziewczyny pisaly ze daja jakies efekty, ja je wykonywalam tylko przez jakis czas wiec nie mam zdania

Ogolnie to nie jest prosta sprawa, bo nie zmieniajac zlych nawykow zywieniowych i dostarczajach za malo bialka a za duzo weglowodanow to moze byc walka z wiatrakami.
Przynajmniej ja staram sie ten cellulit atakowac od kazdej strony bo niestety same cwiczenia nie wystarczaja..

Hmm czy specjalny masaz... mozesz podszczypywac , klepac, gniesc ta skore, no nie wiem jak to opisac bo mi teraz slow brakuje

Przeczytaj sobie caly watek : walka z cellulitem w miesiac. Moze ci sie cos rozjasni. Bo tego sie nie da w dwoch slowach wszystkiego wytlumaczyc
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 12:33   #1268
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

a jakie efekty dają cwiczenia 8 legs?? czy bardzo rozbudowaują mięsnię czy razcej wyszczuplają
bo chcialabym stracic troszkę cm w udach i biodrach a ze jestem typową ,, gruszką" to sama czasem nie wiem jak mam cwiczyc
pozdrwionka
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 13:02   #1269
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
a jakie efekty dają cwiczenia 8 legs?? czy bardzo rozbudowaują mięsnię czy razcej wyszczuplają
bo chcialabym stracic troszkę cm w udach i biodrach a ze jestem typową ,, gruszką" to sama czasem nie wiem jak mam cwiczyc
pozdrwionka

Hm nigdy nie robilam tych cwiczen, robilam kiedys 8 minute buns. Na rozbudowe miesni to bym nie liczyla po tych cwiczeniach.
Ogolnie to jaki wplyw na organizm beda mialy cwiczenia zalezy w duzej mierze od naszej diety.

Najlepsze sa aeroby/interwaly przeplatane z silowymi dzien na dzien. . Wszystko mozna znalezc na forum. Przeczytaj sobie watek "10 przykazan zywieniowych" podwieszony na dietetyce. A o cwiczeniach wszystko wszystko i jeszcze troche mozna znalezc na forum ..
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 13:09   #1270
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
A to jakiś ma być szczególny masaż przy wcieraniu kremu? ja zawsze tylko nakładałam i tyle :P I foliowanie sie, to działa? i o co w tym chodzi:P kurcze od zawsze mialam celulit ale teraz juz musze z nim wygrać
witam

Ja robie 8min legs i 8min buns, nie odnotowałam rozbudowy mięśni, tez tego nie chce, więc takie ćwiczenia uważam za najlepsze. Co do masażu, ostatnio po nałożeniu masła Ziaji, męczę nogi złożoną pięścią. Jeżdżę tak tą wierzchnią stroną, aż uda będą czerwoniutkie. Ostatnio nawet mam malutkie siniaczki po tych masażach, takie wielkosci paznokcia. Do tego stosuję tą resztę trików, o których pisze TUTAJ - nie pamiętam, kto dał linka, ale mam go stąd, z tego tematu. Warto przeczytać cały temat, by nie mieć wątpliwości i nie byc pogubionym. Nie foliowałam się i raczej nie będę tego robić. Wolę "zimne" zabiegi, dlatego upodobałam sobie balsam DaxCosmetics, który daje powalające efekty, chłodzi skórę, że szok

A teraz coś niemiłego, jak dla mnie, ale z tego co wiem, nie jedna z Was o tym pisała - walczę od 2 miesięcy, od niedawna jestem systematyczniejsza, a cell zamiast zanikać, jest bardziej widoczny

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2008-07-09 o 13:34
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 07:51   #1271
edic
Przyczajenie
 
Avatar edic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 17
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

A ja jestem wierna jednej marce Slimtherapy - stosuje przez cały rok i skóra jest naprawdę gładka i jedrna .

W tym roku wypuscili na rynek Slimtherapy Soft $ Tanner brązujący - rewelacja - skóra jest lekko opalona co optycznie daje jeszcze lepszy efekt. No i nie zostawia sladów jak samoopalacze - a z tym zawsze miałam problem.

Podobno jest jeszcze jakas wersja zaawansowana ale poczekam jak skonczy mi sie ten brązujacy.

Oceniam na 5+ naprawde
edic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 21:28   #1272
matipaula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 145
Cellulit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosze o podanie skutecznych produktow i cwiczen na to pieronstwo.....bo juz nie daje rady-tylko prosze nie odsylajcie mne do kwc bo tam sa 3 produkty na krzyz i do tego z 2006roku
matipaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 21:36   #1273
Camenae
Raczkowanie
 
Avatar Camenae
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 117
Dot.: Cellulit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=258056
__________________
Tokyo! - niezapomniane wrażenia. Na pewno tam wrócę!

.. a obecnie moje ukochane narty!



"Wszyscy wiedzą, że czegoś się nie da zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da i on to robi."
Einstein
Camenae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 21:38   #1274
dzidzia_89
Raczkowanie
 
Avatar dzidzia_89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 76
Dot.: Cellulit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

ja od niedawna zaczęłam używać Maximum Body Makeover Stretch Mark & Anti-Cellulite Cream z Avonu. nie wiem jeszcze jakie efekty bo kuracja jak na razie bardzo krótka. napiszę później czy pomogło czy nie niech inne dziewczyny się wypowiedzą na temat skutecznych kosmetyków na cellulit...
__________________
Jesteśmy tym, co sobie myślimy.
Wszystko, czym jesteśmy wynika z naszych myśli.
Naszymi myślami tworzymy świat!

dzidzia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 07:42   #1275
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Cellulit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

Dokładnie
Z reszta niedawno jeszcze jeden watek odkopany przegladalam o cellulicie. Tego jest mnostwo, wystarczy poszukac...
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 11:45   #1276
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Cellulit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

za takie dublowanie wątków powinny być chyba ostrzeżenia, bo to się nudne robi


tak ciężko przejrzeć, przeszukać forum?

każdy taki wątek kojarzy mi się ze składaniem indywidualnego zamówienia!
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 12:09   #1277
nusiaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Re: Znalazlam cos co mi pomoglo usunac cellulit

a uzywał ktoś lipocontrol??? To są tabletki+balsam do ciała?? kupiłam dzisiaj i sie zastanawiam czy zadziała prosze o odpowiedz
nusiaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 09:26   #1278
Steffka
Zadomowienie
 
Avatar Steffka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 183
Dot.: Re: Znalazlam cos co mi pomoglo usunac cellulit

To w końcu mozna pić ta kawę czy nie jest wskazana? Ja w sume jak nie wypije to śpię caly dzień...czy mogę ją zastąpić?
__________________
Open your eyes
Steffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 19:02   #1279
majka2222
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 97
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

ja na szczęście nigdy nie miałam cellulitu, może dlatego, ze ćwiczę regularnie...
powodzenia
majka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 07:14   #1280
Gugus007
Raczkowanie
 
Avatar Gugus007
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 226
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Moim zdaniem czemu byś miała rezygnować z kawy skoro w większości balsamów wystepuje kofeina , tak samo jak w tabletkach, no i przede wszystkim w peelingach kawowych a to wszystko jest przeciw cellulitowi... więc bez sensu rezygnować .. a jak masz potem spać cały dzień to wiesz.. ale jak juz tak bys chciała ją zastapić to tylko i wyłącznie zielona herbatką
Gugus007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 07:32   #1281
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

taka kofeina zawarta w kawie ktora sie pije dziala zupelnie inaczej od kofeiny ktora stosujemy zewnetrznie i na pewno nie antycellulitowo. ale jedna kawa dziennie ci nie powinna zaszkodzic, ogolnie chyba chodzi bardziej nie o kawe tyle co o dodatki do kawy [ciasteczka itp ] .
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 06:51   #1282
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Cytat:
Napisane przez Gugus007 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem czemu byś miała rezygnować z kawy skoro w większości balsamów wystepuje kofeina , tak samo jak w tabletkach, no i przede wszystkim w peelingach kawowych a to wszystko jest przeciw cellulitowi... więc bez sensu rezygnować .. a jak masz potem spać cały dzień to wiesz.. ale jak juz tak bys chciała ją zastapić to tylko i wyłącznie zielona herbatką
J/N
Cytat:
Napisane przez mmooonia Pokaż wiadomość
taka kofeina zawarta w kawie ktora sie pije dziala zupelnie inaczej od kofeiny ktora stosujemy zewnetrznie i na pewno nie antycellulitowo. ale jedna kawa dziennie ci nie powinna zaszkodzic, ogolnie chyba chodzi bardziej nie o kawe tyle co o dodatki do kawy [ciasteczka itp ] .
Chodzi o kawę, o kofeinę, a ciasteczka to już w ogóle inna historia... w każdym razie kawa+ciastko to masakryczne połączenie dla walczących o piękna linię...

Kofeina stosowana zewnętrznie pobudza procesy metaboliczne z skórze i pomaga pozbyc się celluliutu, natomiast kofeina spozywana w kawie przyczynia się do zastójów toksyn, tworzenia złogów, problemów z układem limfatycznym, czyli sprzyja cellulitowi.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 10:50   #1283
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
J/N

Chodzi o kawę, o kofeinę, a ciasteczka to już w ogóle inna historia... w każdym razie kawa+ciastko to masakryczne połączenie dla walczących o piękna linię...

Kofeina stosowana zewnętrznie pobudza procesy metaboliczne z skórze i pomaga pozbyc się celluliutu, natomiast kofeina spozywana w kawie przyczynia się do zastójów toksyn, tworzenia złogów, problemów z układem limfatycznym, czyli sprzyja cellulitowi.
Aaa to w koncu wiem co z ta kawa jest nie tak :P .. na szczescie i tak nie pije zdarza sie jedna na miesiac ale to chyba nic zlego hehehe
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 11:40   #1284
betsy80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 45
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Witajcie dziewczyny
Mam cellulit 3 stopnia i nie jest bolesny ale widoczny.
Mam 30 lat i jedną ciążę za sobąW sumie to moje ciało w ubraniu prezentuje się dobrze, jestem szczupła ale figura gruszki i genetyczna skłonnośc do cellulitu zrobiły swoje.
Od lat walczę z tym paskudztwem.Wypiłam hektolitry inneov, brałam clarinol CLA oraz recellox i poza małym ujedrnieniem mój cellulit ani drgnął.
Chodziłam na rollenmasaz ale po kilku miesiącach ( efekt był) gdy przestałam już łazić na te masaże stan mojej skóry pogorszył sie drastycznie się pogorszył, ODRADZAM KAŻDEMU TEN NIESZCZĘSNY MASAŻ.
Nie warto także inwestowac w zbyt drogie kremy bo samo smarowanie się nic nie da, zawsze musi byc masaz do tego, nie za mocny ale umiejętnie zrobiony.
Teraz od 2 miesięcy walczę po domowemu choć wiem, ze 3 stopien to już duży problem.Mam także cellulit na łydkach już, na brzuchu oraz ramionach przy szczupłej dość budowie ciała.
Zakupiłam gabkę syrenę do masażu w rossmanie oraz taką gumową rękawicę z wypustkami bez palców za 12 zł oraz krem do masażu nivelazione ( wczesniej miałam rebulid ziaji - też spoko) i codziennie szoruję się podczas kąpieli syreną, wychodzę spod prysznica, nakładam krem i wmasowuję go tę gumową z wypustkami. Kąpię się w chłodnej wodzie, 2 razy na tydzien robię peeling z fusów kawy ( samych) i też 2 razy w tygodniu owijam się folią a wczesniej nakładam grubo krem na skórę). Wieczorami biegam, chodzę na basen, fitness. Wiem, ze tego wszystkiego wydaje się duzo ale uwierzcie ja jestem zapracowaną mamą ale jakoś godzę to. W końcu każdy myje się codziennie, więc można to sprytnie wykorzystać , ćwiczę czy biegam zawsze po 20 , jak położę dziecko spać i mąż jest w domu , nie siedzę nad serialami tylko dbam o zdrowie. Powiem Wam, ze są efekty moich działań, naprawdę. Skóra napięta i cellulit o jakies 30% mniej widoczny a ja szczuplejsza i szczęsliwsza. Nie stać mnie na drogie zabiegi kosmetyczne , robię sama co mogę. Zdaję sobie sprawę, że nie zniknie nigdy całkiem, cudów nie ma. Ale mogę znacznie poprawić kondycję skóry i jej ogólny stan. I wiecie co, kiedyś strasznie się przejmowałam, ze mam taka skórkę pomarańczową, nie chodziłam na basen, wstydziłam się nawet rozebrać czy przebrać jak ktoś mógł zobaczyć. W tej chwili nie odmawiam sobie ani basenu ani szortów w lecie. Owszem, zależy mi na tym aby cellulit był mało widoczny i robię co mogę aby to zmienić ale nie pozwolę aby to wpędziło mnie w takie kompleksy jak kiedyś i aby odbierało mi ochotę na robienie rzeczy, które lubię. Jestem zadbana, nawet nie wyglądam na 30 lat, góra 25 i zawdzięczam to tylko sobie. Kochane dziewczyny apeluję więc o to, abyście dużo dla siebie robiły i rozpieszczały się na miarę możliwości ale najwazniejsze abyście były uśmiechnięte, optymistyczne, pełne życia i aby jakiś cellulit nie odbierał Wam chęci do zycia. A jak się komuś nie podoba to niech nie patrzy i tyle. Pozdrawiam mocno - kasia
betsy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 09:14   #1285
Ryjkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Ja także na basenie przemykam szybko żeby tlyko nikt nie zobaczył jak wyglądam to strasznie dołujące. Jeszcze bardziej dołujące są moje zdjęcia, wstydzę się bardzo.
http://zwalczecellulit.blog.pl/
Wspierajcie mnie.
Ryjkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 20:08   #1286
Adamika1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Na cellulit najlepsze jest oczyszczenie organizmu, zdrowa dieta, a przede wszystkim odstawienie kawy, dużo wody, oraz naprzemienne ciepłe-zimne bicze wody z prysznica. Wyprubowane, działa.
Adamika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 20:01   #1287
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378
Dot.: WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!)

Czy noszenie rajstop przeciwżylakowych (uciskowych) ma jakiś wpływ na cellulit? Wiem, że noszenie obcisłych spodni źle wpływa na cellulit, a rajstopy przeciwżylakowe?
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-15 21:01:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.