Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-19, 10:18   #481
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

rany, w taka jesienna pogode to wszystko widac na tej twarzy . nie dosc, ze czerwone placki robia sie jeszcze bardziej widoczne to cera jest wysuszona i nos czerwony z zimna . podsumowujac - obraz nedzy i rozpaczy .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 10:37   #482
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tez wygladam okropnie na brodziepełno tam dziwnych zaskorników i grud i jeszczez to ze nie chcialam wyciskac a balam sie ze z takiego jednego zrobi sie wieeelka gula przekułam to sterylna igielka...masakra eraz mnie to bardzo boli i jest jakby wieeelki guz:/
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 10:45   #483
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

mam identycznie z ta bolaca gula na brodzie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 10:47   #484
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

kiedys mialam tak samo to uzylam takiej masci przeciwbolowej dr.zel:/ ale pomogło przynajmniej
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 10:57   #485
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ja jak patrzylam na ten obiekt na brodzie (przed ruszaniem) to czulam, ze nie powinnam tam grzebac, gdyz tylko sie sprzeciwi i bedzie gorzej. i co - ruszylam . niestety tez mialam racje co do tego co bedzie "po" .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 15:50   #486
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

chodze po domu w rękawiczkach !!!!
4 dni nie ruszam twarzy
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 15:53   #487
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Hej dziewczyny współczuję z tymi gulami, ja prawie zawsze ruszę - prawie - bo udało mi się nie ruszyć 3 jednej na czole, drugiej na policzku, trzeciej między oczami (inne oczywiście ręcznie usunęłam ) i te, których nie ruszyłam złuszcza differin powoli (lepsze to niz paprzące sie ranki i blizny po tym).

Nie znam na gule panaceum żadnego, ale moge polecić dobry korektor, którego używam od jakichś trzech tygodni (łagodzi stany zapalne, nie zatyka porów i nie powoduje rośnięcia guli) To Manhattan Cover Antybakteryjny, jakaś nowa seria w Rossmanie u mnie, taki w niebieskim opakowaniu) Może nie jest wyjatkowo trwały, ale jego dobroczynne działanie na niespodzianki sprawia, że nie mogę się bez niego obyć ostatnio.

Niedawno robiłam porządki w szafce z kosmetykami i maściami, kiedyś wyczytalam na stronie Łuskiewnika,że można pomieszać tormentiol z pastą cynkową i zrobic taki niby korektor leczniczy. Miałam po pół opakowani tormentiolu i pasty które połączyłam. To też jest OK na takie gule, kolor tej mazi kamufluje i one leczą ładnie razem (co w sumie dziwne bo osobno działania tych specyfików jakoś nie widziałam na sobie) Zeszły mi strupki po wyciskaniu po nich i gulki też się zmniejszają (smaruję na dzień kiedy siedze w domciu, bo na noc mam antybiotyk na ranki i differin na całą buźkę) Może spróbujcie tego?
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 19:38   #488
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Ziuto differin jest mazidłem z grupy retinoidów, duac to nadtlenek benzoilu i klindamycyna (antybiotyk).
dzieki mam nadzieje ze to pomoze, choć nie wiem jak sobie poradze z wysypem. leki wykupie dopiero po wypłacie
buźki wczoraj nie ruszyłam
myśle żeby zrobić sobie peeling migdałowy, ale na sama brode. jesień sie zaczyna- czas na kwasy
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 20:18   #489
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ale zrobiłam odkrycie - po poprzedniej pani dermatolog została mi wielka butla kwasu bornego- ona kazała mi moczyc szmatkę i dwa razy w tygodniu siedzieć z nią na twarzy z 15 minut - bałam sie takiego eksperymentu z jakbyniebyło kwasem na buzię i go odstawiłam w kąt, dzis poszperałam na wizażu i sie okazuje,że można nim czasem przemywać zmiany trądzikowe, bo ma działanie antyseptyczne itp Nice
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 07:40   #490
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

gwendolyn ale ostroznie z tym kwasem bornym . jak to sie mowi - co za duzo to niezdrowo.

a ja wygladam nadal "atrakcyjnie". takich cudow na buzi to juz dawno nie mialam . gojenie to pewnie bedzie 3 tygodnie . najgorsze jest to, ze w poniedzialek ide na II etap rozmowy kwalifikacyjnej i jak ja bede wygladac?! na pewno mi sie to nie zagoi . mam dosc. musze znowu szukac dobrego gina i porozmawiac o odstawieniu pigulek, gdyz i tak jest zle, wiec po co sie truc. echhh, mam dola maksymalnego i znowu nie mam checi wychodzenia gdziekolwiek . boze, czy tylko izotek mi pozostal ?!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 07:55   #491
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tego kwasu to w awaryjnych sytuacjach chcę używać jak coś wycisnę (oby nie!!!) do odkażenia- no i jak mnie gojące się gulki będą swędzieć albo boleć do złagodzenia .

AaniuA do poniedziałku kupa czasu - skoro moja broda, którą tak niedawno załtawiłam zaczyna wyglądać przyzwoicie- Tobie też się na pewno poprawi, zresztą oni na wygląd nie patrzą tylko na umiejętności i osobowość, trzymaj się.
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 07:58   #492
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dziekuje Ci gwendolyn , ale sama wiesz jak to wplywa na nasza psychike i chec (nie)pokazywania sie ludziom .

ciesze sie bardzo, ze u Ciebie zablyslo swiatelko w tunelu .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 09:33   #493
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

gwendolyn.. no.. to nie ruszac mi tam tej brody! zostaw ja w spokoju-ona tez c hce zyc..

Ania.. wiem co czujesz.. ja na swoja rozmowe kwalifikacyjna szlam w trakcie wysypow differinowych wiec mozesz sobie wyborazic jak wygladala moja broda.. takze siedzac przed wejsciem bylam pozbawiona totalnie pewnosci siebie..ale weszlam.. i jakos sie poszlo-chyba nawet dobrze bo dostalam te prace..
takze u ciebie bedzie rownie dobrze..tylko uwierz w to..>>przekazuje ci wewnetrzna moc!
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 12:23   #494
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Lemonka, Little Angel jak radziłyście sobie z łuszczącą sie skórą po differinie?Jakieś peelingi? Jeśli tak to jakie (enzymatyczne, mechaniczne, może znacie jakieś godne polecenia?) czy n.p. usuwwanie skórek szczoteczką do twarzy zdezynfekowaną? Czy jakieś chusteczki peelingujące albo płatki? Ja nie mam o tym pojęcia co z tą skórką łuszczącą się zrobic, podpowiedzcie coś.

Lemonka brody nie tykam, ładnie się goi, nie chcę nic zepsuć

Gdyby moja skóra w takim tempie się ładnie regenerowała i gule przestały wyskakiwać to jeszcze z tydzień i zacznę sobie na basen chodzić znów (hurra!!!uwielbiam pływać, a basen mam po drugiej stronie ulicy) Na razie rano łaziłabym, żeby ludzi tam nie straszyć łuszczącą się skórą, chociaż mam troszkę obaw czy mnie ten chlor jeszcze bardziej buźki nie podrażni(chociaż w sumie w kranówce tez chloru dostatek - zatem chyba jeden pies, a ruch mi się przyda )
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 14:11   #495
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hm.. ja nic..zadne peelingi! przy tradziku peeling pogarsza sprawe.. wszystko przenosi..
ja przedewszystkim zaopatrzylam sie w gabeczki do mycia buzi(bo balam sie ze szczoteczka do twarzy moze mnie zbyt podraznic)..
czyli buzke myje zawsze gabeczka i potem wycieram recznikiem kuchennym..
no bo jak wiekszosc moze pamieta lemo uzywa tylko zelu do mycia twarzy ktory polecil dermatolog.. zadnych innych kosmetykow juz od pol roku-takie zalecenie..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 15:22   #496
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Lemonka a co to za żelik? Mnie polecony przez dermę physiogel chyba podrażania.
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 15:25   #497
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Żel do mycia twarzy Purritin firmy Iwostin.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...a-formula.html

a ten physiogel to mialam probke od dermatologa..ale jakis dziwny.. nie pienil sie wogole i wysuszal strasznie..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 15:35   #498
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dzięki Lemonka ale kurcze na differinie jest napisane, żeby nie używać równocześnie z nim żadnych kosmetyków przeciwtrądzikowych, a seria Purritin właśnie jest antytrądzikowa ma olejek z drzewa herbacianego, triclosan, physiogenyl boję sie bo mam bardzo wrażliwą skórę. Kurcze jutro chcę sobie cos kupić, a kompletnie nie mam pomyslu co.
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 15:38   #499
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hm.. ja dostalam od dermatologa odrazu zestaw purritin+differin+tetra..


wogole tak piszemy o tym co sie z nami dzieje, ale tak naprawde chyba nigdy nie powiedzialysmy sobie jakie jest nasilenie naszego problemu.. moze czasem nie jest az tak strasznie jak nam sie wydaje i same sie nakrecamy?hm..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 15:44   #500
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Lemonka przepraszam może się czepiam, ale taka gąbeczka po kilku myciach to może być niezłe siedlisko bakterii (nawet jeśli będzie myta po użyciu), a co do peelingów to enzymatyczne dla trądzikowców jak najbardziej
Melduję, że ładnie się łuszczę i odnotowuję małą poprawę Jednak na mój trądzik 0,025 tertinoinki to malutko, więc przymierzam się do buteleczki atredermu
__________________
Odwiedzaj codziennie http://www.pajacyk.pl/
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 15:47   #501
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

sweet-napisalam gąbeczki.. wiem o tym, dlatego gdy mialam wielu brzydkich gosci gabeczki zmienialam czesciej.. teraz gdy w sumie lecze plamki itd to zmieniam ja raz na tydzien, dwa.. ogolnie ja sobie chwale..


a co do tego peelingu to mam pytanie no bo peeling wiadomo-zluszczac ma.. no ale jezeli przy tradziky sa pryszcze, krotki i inni goscie to wykonujac taki zabieg jest prawdopodobienstwo ze one sie otworza itd..wiec? oswieccie mnie..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 19:48   #502
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja juz trace nadzieje, ze ta cera mi sie kiedykolwiek poprawi. jest coraz gorzej . okres tuz, tuz i pewnie dlatego tak mi sie psuje buzia , ale zanim sie to zagoi to juz bedzie nastepny @ . nie wiem, chyba musze powaznie pomyslec o izoteku i jego pochodnych . tz nie zgadza sie na tego typu leki. boi sie o mnie i moje zdrowie.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:46   #503
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Aniu ja mam to samo wrażenie - moja broda jest pełna takich głebokich uśpionych syfów (inaczej nie mogę tego nazwać) - maści tego mi nigdy nie wyczyszczą, to cholerstwo siedzi tak głeboko i jest takie paskudne,że czasem mam załamkę. Kiedyś miałam problemy z czołem, teraz mam na całej buźce. Jak widzę swoje zdjęcia sprzed lat to chce mi sie płakać nad tym jak teraz wyglądam - ale najważniejsze to się nie poddawać i nie pograszać stanu cery gmeraniem przy niej - w końcu coś musi pomóc, a chociażby złagodzić i zablokować powstawanie nowych paskudztw!!!
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 21:08   #504
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tez mam na brodzie sajgon i rozdrapałam malutka, malutenka krostke na poliku wole nie mowic jak tot eraz wyglada...

Aniu...wiem jak jest cięzko... Izotek potrafi naprawde zmienic twarz i to w krótkim czasie, miesiac, dwa...ale podjecie decyzji jest trudne...wiem ze dasz radę
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 07:41   #505
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A ja mam nowego ropniak bolącego nad ustami, na brodzie 3 się próbuja przebić - BEAUTIFUL A tak serio to zastanawiam się czy u mnie nasilenia nie powoduje stres - wczoraj wieczorem ktoś mnie strasznie zdenerwował i łaziłam zapłakana i rozbita, a dziś widać to chyba na twarzy.
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 09:09   #506
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
A tak serio to zastanawiam się czy u mnie nasilenia nie powoduje stres.
Niestety to calkiem mozliwe . Ja czesto tak mam. A ja jak zwykle wyciskalam zaskorniki wczoraj wieczorem i teraz mam z 10 nowych, cale szczescie malych pryszczykow zamiast zaskornikow i caly dekold w strupkach... Az mi sie nie chce myslec, co bedzie jak przyjdzie pazdziernik i studia i bede wstawac niewyspana. Pewnie nie obejdzie sie bez korektora i podkladu
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 09:11   #507
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Shadi oj tak, teraz to mam metlik w glowie .

stres u mnie tez ma jakies znaczenie. ja tez wczoraj i dzisiaj chodze ja burza. tez mnie jedna sytuacja bardzo denerwuje i widze, ze to odbija sie na cerze niestety (i dochodzi dlubanie w niej ). wieczorem to zawsze mam gorsza cere. wszystko wylazi, pory sie otwieraja, wyglada to paskudnie . przysieglam sobie, ze przez 3 dni nic nie rusze (ciekawe czy wytrzymam ) i zobacze czy beda jakies pozytywne zmiany.

aha, i nie lubie swojej cery jak jestem niewyspana, wiec lea88 rozumiem Ciebie bardzo dobrze.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 09:44   #508
Elittle
Raczkowanie
 
Avatar Elittle
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 349
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Oj znowu będę wieki się goić... ale nie mogłam się powstrzymać... Teraz znowu siedzę z propolisem na buzi... w ruch też pójdą inne cuda..
__________________
Szłam ulica osobna... jakby nieoswojona jeszcze ze światem.. idę na pewno dalej niż wszyscy, naznaczona niebytem i tak zagłębiona w sobie jak nie bywają nawet ludzie ze śmiercią u wezgłowia...

Spotykasz mnie... zjawę pośrodku tłumu...
Elittle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 11:41   #509
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wycisłam ...ale w sumie takie małe na brodzie i nic na szczęscie nie widac ;] ....


któraś pisała, że używa gąbeczki do twarzy ...ja dziś kupiłam sobie jakąś z celulozy ...jak uzywasz swojej? żel na to jakiś;;> i myjesz?
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 12:41   #510
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
A ja mam nowego ropniak bolącego nad ustami, na brodzie 3 się próbuja przebić - BEAUTIFUL A tak serio to zastanawiam się czy u mnie nasilenia nie powoduje stres - wczoraj wieczorem ktoś mnie strasznie zdenerwował i łaziłam zapłakana i rozbita, a dziś widać to chyba na twarzy.
no nawet gdzies czytalam, ze zostalo udowodnione iz stres i to w jakim tempie zyjemy ma wplyw na stan naszej skory..
http://zdrowegotowanie.wordpress.com...-ladnej-cerze/

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Shadi oj tak, teraz to mam metlik w glowie .

stres u mnie tez ma jakies znaczenie. ja tez wczoraj i dzisiaj chodze ja burza. tez mnie jedna sytuacja bardzo denerwuje i widze, ze to odbija sie na cerze niestety (i dochodzi dlubanie w niej ). wieczorem to zawsze mam gorsza cere. wszystko wylazi, pory sie otwieraja, wyglada to paskudnie . przysieglam sobie, ze przez 3 dni nic nie rusze (ciekawe czy wytrzymam ) i zobacze czy beda jakies pozytywne zmiany.

aha, i nie lubie swojej cery jak jestem niewyspana, wiec lea88 rozumiem Ciebie bardzo dobrze.
trzymam kciuki..
z dala od lustra.. w razie jakiegos kryzysu szybko tu wchodz..
Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
wycisłam ...ale w sumie takie małe na brodzie i nic na szczęscie nie widac ;] ....


któraś pisała, że używa gąbeczki do twarzy ...ja dziś kupiłam sobie jakąś z celulozy ...jak uzywasz swojej? żel na to jakiś;;> i myjesz?
zwilzam buzie.. namaczam gabeczke, nakladam na nia zel i okreznymi ruchami myje buzie..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.