Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-08, 19:14   #1021
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

nikt nie pomoze ja juz nie chce tych ciemnych wloskow ja chce braz jasny
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 19:28   #1022
kate_003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 35
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

Cześć, ja mam podobny problem. W tą sobotę coś mi odbiło i przefarbowałam się z pasemek na brąz. Kupiłam w sklepie farbę Palette jasny brąz i po farbowaniu wyszedł mi kolor ciemny jak cholera! Dzisiaj byłam w sklepie i kupiłam sobie ten ultrarozświetlacz z Loreal'a. Na razie muszę odzczekać gdzieś dwa tygodnie, a poźniej bede sie farbować. Zobaczymy co z tego wyjdzie...
kate_003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 20:17   #1023
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

Dziewczyny!! Myślę, że te rozjaśniacze to właściwie kierowane są dla naturalnych włosów. Ja kiedyś próbowałam tego l'oreala i nie podjaśniło mi właściwie niczego oprócz odrostu i to na pewno nie na ten kolor, który było na opakowaniu, ale kwestia koloru była przekłamana, przez moje wcześniejsze kombnacje. Jeżeli z ciemnego brązu cokolwiek wam podjaśni włosy, to nie liczcie na naturalny kolor. Jedyne co wam może wyjść to odcienie rudości- tak to już jest z podjaśnianiem. Ja miałam ciemny brąz i chciałam być sztynką. Poszłam do profesjonalisty i jedyne co był w stanie osiągnąć, to kolor starego złota, a na to juz nic nie chciało przyjąć i wszystkie farby wypłukiwały się na złoto- Koszmar--- Skończyło się na przefarbowaniu włosów na czarno i teraz powolutku dochoszę do swojego koloru.
Podsumowując- cudów mie ma.... Nie kombinujcie w domu,bo skończycie tak jak ja Siano takie, że właściwie to bym się na łyso zgolić musiała

A co do Paletty, to moja koleżanka sobie szmponem zrobiła na jasny brąz i wyszły jej prawie czarne. Szampon nie chciał zejść po obiecanych 18 myciach. Po 3 miesiącach nie wytrzymała i zrobiła sobie pasemka, które wyszły zielone- paletta ma to podobno do siebie. Zalecana ostrożność
Pozdrawiam
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-08, 20:31   #1024
kate_003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 35
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

Ej, ale z tym zielonym to tak naprawde? I co ta twoja koleżanka zrobiła? Ja teraz kupiłam farbe Loreal ultrarozjaśniający popielaty brąz, no i zaczęłam się bać, po tym co mi napisałas
kate_003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 09:00   #1025
Kasia ZG
Raczkowanie
 
Avatar Kasia ZG
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 115
GG do Kasia ZG
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

hej
mam Taki Sam Problem Tez Mam Ta Farbe W Domu I Boje Sie Jej Zastosowac Dokładnie Taka Sama.

więc Co Robimy Moze Spróbowac Na Jednym Pasemku Co Z Tego Wyjdzie?
Kasia ZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 11:01   #1026
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

Ta farba nie rozjaśnia do blondu czy jasnego brązu ale nadaję piękny odcień pomarańczowy/rudy zależnie oczywiście od czasu trzymania farby na włosach
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 12:20   #1027
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

farba ultrarozjaśniająca nie zrobi Ci z farbowanych brązowych włosów jaśniejszych brązów działa jeśli miałabyś włosy niefarbowane, w przeciwnym wypadku wyjdzie Ci taki kolor jak opisuje cziki
już tu kiedyś pisała gaga na wizażu, że farba nie rozjaśnia farby
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 14:32   #1028
kate_003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 35
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

No to w takim razie co mam zrobić, żeby włosy były jaśniejsze?
kate_003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 14:41   #1029
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

Cytat:
Napisane przez kate_003 Pokaż wiadomość
No to w takim razie co mam zrobić, żeby włosy były jaśniejsze?
jeśli bardzo chcesz mieć jasne włosy to:
1. poczekaj ze 2 miesiące aż się kolor wypłucze i położ u fryzjera jaśniejszy kolor - używaj do sprania koloru szamponów przeciwłupieżowych i oczyszczających do włosów przetłuszczających się, przeczytaj ten wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=oreska
2. jak nie chcesz czekać to pozostaje Ci dekoloryzacja...

edit- widzę,że zafarbowałaś włosy farbą Palette chyba nic gorszego zrobić nie mogłaś...niestety...poczy taj sobie wątki jak zmyć szybciej kolor z włosów
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 15:47   #1030
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

ale na tym opakowaniu pisze ze rozjasnia ona wlosy farbowane dla mnie moze wyjsc i rudy bo on przyjmnie chociaz kolor jakis
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 15:57   #1031
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ale na tym opakowaniu pisze ze rozjasnia ona wlosy farbowane dla mnie moze wyjsc i rudy bo on przyjmnie chociaz kolor jakis
to jakaś nowość dla mnie
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-09, 16:10   #1032
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

no dzisiaj bylam w sklepie i tak przeczytalami chyba sie kusze bo jak nie zrobie to sie nie przekonam
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 17:50   #1033
Kasia ZG
Raczkowanie
 
Avatar Kasia ZG
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 115
GG do Kasia ZG
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

w Takim Razie Czekam Na Twój Rezultat!! Napisz Jak Wyszło Jestem Ciekawa Bo Tez Mam Zamiar Nałożyc Tą Farbę
powodzenia Pozdrawiam
Kasia ZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 18:11   #1034
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

No więc ja i moje doświadczone włosy chcemy powiedzieć, że te farby nie są do włosów farbowanhych na czarny, bądź ciemny brąz.
2/3 włosów mam właśnie farbowane ciemnym brązem, ale w momencie kiedy zaczełam używać kolorów typu mokka Londy, na górze (tj 1/3 włosów) mam jaśniejszy kolor. Używałam farby Feria i niestety wziął tylko tę jaśniejszą górę. Kupiłam więc Brillance, aby zszedł mi ten dół ciemniieszy do jakiegokolwiek brązu i sytuacja się powtórzyła. Góra uzyskała piękny kolor, a reszta dalej czarna!
Ten problem jest dość wkurzający, bo włosy mam do pasa, a takie zróżnicowanie kolorów wygląda niekorzystnie. Ścinać ich nie chce, farbować na ciemny, żeby zbilansować też, więc teraz myśle co tu zrobić żeby nie wyłysieć.
Jak się wkurzę, to kupie rozjaśniacz joanny.
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 19:44   #1035
happens___
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 18
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

a zapytam sie tak czy po uzyciu dekoloryzatora albo po zabieko sciagania koloru nie farbujac juz wlosow mozna miec swoj naturalny.?
pofarbowalam wlosy i teraz siedze i rycze bo uwazam ze za cimne sa...myslalam o dekoloryzatorze ale ja nie chce juz pozniej ich farbowac pragne miec ten swoj jaki byl.!;(

na necie znalazlam taki dekoloryzator ale nie jestem pewna
http://www.czf.pl/product_info.php?products_id=76
czy ktos juz moze go uzywal i moze o nim cos powiedziec.?
prosze pomocie;(
happens___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 19:44   #1036
happens___
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 18
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

a zapytam sie tak czy po uzyciu dekoloryzatora albo po zabieko sciagania koloru nie farbujac juz wlosow mozna miec swoj naturalny.?
pofarbowalam wlosy i teraz siedze i rycze bo uwazam ze za cimne sa...myslalam o dekoloryzatorze ale ja nie chce juz pozniej ich farbowac pragne miec ten swoj jaki byl.!;(

na necie znalazlam taki dekoloryzator ale nie jestem pewna
http://www.czf.pl/product_info.php?products_id=76
czy ktos juz moze go uzywal i moze o nim cos powiedziec.?
prosze pomozcie;(
happens___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 19:48   #1037
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

Dziewczyny!! Te farby podjaśniające nic Wam nie dadzą- szkoda włosów, jak Was kolor męczy to kupcie sobie zwykły rozjaśniacz, ale włosy na tym ucierpią, no i wyjdzie rudy.
Co do wypowiedzi, że rudy przyjmie kolor- nie zgodze sie w 100%. Przyjmie, to fakt, ale ciemniejszy od swojej rudości i na 100% nie naturalny ani chłodny.
Mi fryzjer rozjaśnił na profesjonalnych produktach L'Oreala i wyszło co najwyżej ciepłe stare złoto i na te rozjaśnine kłaczki nie chciały inne farby (ciut ciemniejsze) przyjąć, a jak położyłam sporo ciemniejszą to wyszły czarne i spłukiwały się do rudośći i co bym nie robiła to przebijał rudy!!!

Co do tej zieleni o której pisałam to na sarni brąz z paletty kumpela miała nałożony rozjaśniacz przez fryzjerkę i wyszła ta zieleń wtedy, bo paletty mają to do siebie
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 20:05   #1038
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

Palette to najgorsze co może być na głowie, powinno się napisać jakiś post ostrzegający wszystkich przed tą farbą
ja na szczęście nigdy nie miałam z nią do czynienia (bo zawsze farbuje włosy u fryzjera), ale widziałam wiele odcieni tęczy na głowach zrozpaczonych koleżanek farbujących palette albo próbujacych ściągnąć kolor z palette (w tym u fryzjera) i widziałam tez pełno zdjęć i wątków na wizażu odnośnie tej farby...
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 21:45   #1039
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Proszę bardzo - to efekt użycia dekoloryzatora na włosy w kolorze sredni brąz
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...4&postcount=52
NIE MA takiego specyfiku, który po jego nałożeniu spowoduje, ze Twoje włosy wrócą do naturalnego koloru Dekoloryzator po prostu sciaga farbę...odbarwia włos.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-10, 10:51   #1040
ohhwee86
Raczkowanie
 
Avatar ohhwee86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Jak położyć jaśniejszą farbę na kolor czarny?

ja tez juz mam dosyc tego czarnego koloru,kiedys mnie ''potrzepalo'',ze tak powiem farbowalam sie najpierw na braz,potem caly czas na ciemny braz,ale ten ciemny braz to wygladal jak czarny.A teraz chcialabym wrocic do swojego naturalnego koloru...Nie moge sobie wybaczyc,ze zaczelam farbowac wlosy,rok minie zaczym odrosnie mi moj naturalny kolorek;/.Jak juz sie raz pofarbuje to pozniej trzeba caly czas zeby jakos wygladac...a mialam taki ladny blond,ale kobieta zmienna jest i szybko jej sie wszystko nudzi;(
__________________
Boys, boys, boys I'm looking for a good time Boys, boys, boys Get ready for my love

Edytowane przez ohhwee86
Czas edycji: 2007-01-10 o 16:09
ohhwee86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 13:30   #1041
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Jak położyć jaśniejszą farbę na kolor czarny?

Moja koleżanka przez kilka lat farbowała na czarno i zachciało jej sie blondu...najpierw rozjasniła...wyszedł kurczak, potem znowu rozjaśniła, troche mniejszy kurczak, potem pomalowała na blond, wyszedł taki jakis karmelowy albo miedziany blond, a teraz zrobiła blond pasemka...włosy ma w opłakanym stanie ale kolor nawet juz ujdzie...bedzie scinac to co wysuszone i jakos to z czasem bedzie wygladać. Tak męczy sie juz od pół roku.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 15:43   #1042
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

carolinascotties--> a jakiego dekoloryzatora uzywalas i ile czasy trzymalas??
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 16:48   #1043
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe Pokaż wiadomość
No więc ja i moje doświadczone włosy chcemy powiedzieć, że te farby nie są do włosów farbowanhych na czarny, bądź ciemny brąz.
2/3 włosów mam właśnie farbowane ciemnym brązem, ale w momencie kiedy zaczełam używać kolorów typu mokka Londy, na górze (tj 1/3 włosów) mam jaśniejszy kolor. Używałam farby Feria i niestety wziął tylko tę jaśniejszą górę. Kupiłam więc Brillance, aby zszedł mi ten dół ciemniieszy do jakiegokolwiek brązu i sytuacja się powtórzyła. Góra uzyskała piękny kolor, a reszta dalej czarna!
Ten problem jest dość wkurzający, bo włosy mam do pasa, a takie zróżnicowanie kolorów wygląda niekorzystnie. Ścinać ich nie chce, farbować na ciemny, żeby zbilansować też, więc teraz myśle co tu zrobić żeby nie wyłysieć.
Jak się wkurzę, to kupie rozjaśniacz joanny.
No więc chcę się z wami podzielić tym, że byłam dziś u fryzjera. Wyżej można przeczytać z jakim się borykałam problemem. Od dziś już nie mam żadnej czerni! Nareszcie nie jestem wypłowiałą wiewiórką lub Panią tęczą.
Fryzjerka (Kraków dla zainteresowanych) zrobiła mi balejaż na tej 2/3 części włosów, tam gdzie miałam ten nieszczęsny ciemny brąz. Mam teraz takie rude, ale ja takie chciałam właśnie mieć. Trochę góra odstaje dalej od dołu, ale wiecie, to już jest mała różnica w porównaniu z tym co miałam wcześniej.
Poza tym fryzjerka powiedziała, że ta rudość się zmyje i nie będzie tak intensywna, mimo, że tak bardzo mocna nie jest. Przy następnym farbowaniu sposobem domowym, powinnam już mieć jednolity, upragniony kolor , a co więcej pozbyłam się tej wstrętnej czerni!
Za balejaż dałam tylko 70 zł! a włosy mam prawie do talii.
pozdrawiam
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 18:32   #1044
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Użyłam dekoloryzatora Alcantary - kupiłam go na allegro - nie pamiętam ile dokładnie miałam go na włosach - ale był to czas zgodny z zaleceniami producenta - no... może o 5 minut dłużej

tutaj jest cały wątek o farbach i dekoloryzatorze:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=Alcantara

Pamiętaj - jesli się zdecydujesz na dekoloryzację - farba, którą potem nałożysz na włosy MUSI być conajmniej o dwa tony jaśniejsza ( od koloru, który chcesz osiągnąć) - ponieważ włosy są odbarwione i silnie przyjmują kolor - i tak - jasne brązy wychodzą jak ciemne czekolady itd.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 19:17   #1045
kate_003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 35
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

Mam włosy farbowane tą nieszczęsną Palett jak już wcześniej pisałam. Byłam teraz u fryzjera i pytałam się co mogę z robić z tym kudłami, zeby je trochę rozjaśnić. Ona na to że jedyną opcją jest dekoloryzacja, która ponoć strasznie niszczy włosy. Już wszystkiego mi się odechciewa. Po prostu się załamałam. Po tym co wszystkie teraz napisałyście o tym Loreal straciłam nadzieje. Czy jak będę używała szamponów przeciw łupieżowych kolor wyblaknie?
kate_003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 20:12   #1046
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

troche marne szanse Może lekko zbic z tonu i pod światło będą bardzie przebijały rudościaą, ale o jasnym nrązie możesz zapomnieć niestety
łącze się w cierpieniu
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 20:37   #1047
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

kurde a ja jestem uparta jak osiol i chyba sobie zrobie czlowiek uczy sie na bledach
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 09:24   #1048
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
kurde a ja jestem uparta jak osiol i chyba sobie zrobie czlowiek uczy sie na bledach
próbuj!!! Ja zrobiłam dokładnie to samo...Wszyscy mi mówili, że to nic nie da, a ja zrobiłam i faktycznie efekt był opłakany, ale zaspokoiłam swoją ciekawość i nadal żyję. A tak pewnie do dziś bym sie biła z myślami czy czasem by mi nie wyszło :l no człowiek juz taki jest
Powodzenia i napisz koniecznie jak wyszło
Trzymam kciuki
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 11:14   #1049
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: *****farba ultrarozjasniajaca*****??

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
kurde a ja jestem uparta jak osiol i chyba sobie zrobie czlowiek uczy sie na bledach
to czekamy na opis
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 14:00   #1050
justi_86
Raczkowanie
 
Avatar justi_86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 125
Zielono-rudo-złote włosy (DEKOLORYZACJA)

Witam was drogie wizazanki,
Przyszłam tutaj z takim problemem....

Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond. Włosy malowalam na poczatku na brąz potem na czarno przez 4 miesiace. Żaden fryzjer nie chcial podjac sie zejscia do blondu, wiec wzielam sprawe w swoje rece i uzylam DEKOLORYZATORA... Efekt to biało-rudo-pomaranczowe włosy potem mialam na gliwie rozne odcienie brazu, pofarbowalam sie jeszcze na czarno ale farba zeszla , i wyszedl na koniec kolor ciemno-brazowo-rudy...
Uzylam po 2 miechach od farb. rozjasniacza joanny 4-5 tonow i wyszla mi ladna pomarancza i zloto -zielone refleksy :p
Nalozylam farbe koniakową na 8 min i zmylam (bo znow mialambym ciemne) teraz mam cos z ciemnego blondu , jasnego brazu i zloto rude refleksy.....
kolor bedzie sie wyplukiwal wiec mysle ze bede miala wkoncu zielono-rude wlosy.. chcialabym miec taki zloty ciemny blond...

i teraz pyt. czy jesli nalozylabym za 3 tyg farbe w kolorze ciemnym zlotym blondzie to czy zniwelowaloby mi te rudo-zielone pasemka????

Nie wiem czym zbic ten zielony, nigdzie na forum znalesc nie mozna.

Od fryzjera kiedys slyszalam ze nie mozna klasc naturalnego koloru bo zielony sie powiekszy , tylko wlasnie zlota jakaś farbę. Ale skolei nie wiem co z tym rudym ? A moze za jakies 2 miechy jakis balejarz z bladow u fryzjera??? By dac odpoczac wlosom bo sa w oplakanym zdanie.

Prosze o jakies porady... pozdrawiam
__________________
"Dotknij moich zimnych warg,
by zrozumieć bogactwo milczenia..."



justi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.