Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 21:38   #2431
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ja też nie byłam przekonana do pędzli, ale dziewczyny tak wychwalały, że w końcu się skusiłam... i nie żałuję! Lepsze rozprowadzenie, lepsza "przyczepność" i dłuższa wytrzymałość podkładu! Mmmm
Co Ci szkodzi spróbować?
W sumie nic Tylko spokojnie, Srebrna, nie odgrywaj sześćdziesięcioletniej paniusi przywiązanej do swoich własnych, małych tradycji
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 21:40   #2432
Kamab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

nie ma sprawy Ja też nie mam zbyt dużych problemów z rumieńcami ,ale zimą warto by było jakoś zneutralizować ten czerwony od mrozu ryjek Będę jej poszukiwała dalej
Kamab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 21:42   #2433
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kamab Pokaż wiadomość
nie ma sprawy Ja też nie mam zbyt dużych problemów z rumieńcami ,ale zimą warto by było jakoś zneutralizować ten czerwony od mrozu ryjek Będę jej poszukiwała dalej
Z wielkim, czerwonym megapryszczem poradziła sobie świetnie, więc rumieńce od mrozu to dla niej pikuś
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 21:47   #2434
Kamab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Co do tematu zakupowego to dzisiaj kupiłam sobie niebieską i zieloną kredkę do oczu. Jak tylko przyjdą moje pędzle (tia... ja i takie wymyślne akcesoria ) to od razu testuję dwa makijaże oczu pod względem stopnia podkreślenia bladości! Emerald i cobalt... potraficie to sobie wyobrazić? Łaaa...


nieźle,nieźle... szalejesz dziewczyno Mam nadzieję,że pokażesz nam potem efekty swojej pracy
Kamab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 09:06   #2435
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Używałam kiedyś tego podkładu i jak dla mnie, poza idealnym kolorem, zaletwiecej nie miał: podkreślał suche skórki, a trwałość też taka sobie (4-5h max). Krycie w miare ok, ale nie dla osob z większymi problemami. Podsumowując: tragiczny nie jest, ale bardzo podobny jest podkład z Oriflame, nie pamiętam jak sie nazywa ( nie GG), ktory bez promocji kosztuje 32 zł, z promocją 19,9, a jest o tyle lepszy, że nie podkresla suchych skorek

Co z tymi kwasami? Polecacie któryś dla początkującej z wrażliwą cerą? jak tego sie w ogole używa? można kupić gdzies indziej niż na str http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-acids.html
z hydroksykwasami jest tak, że im 'mocniejszy'(głębiej penetrujący skórę) kwas, tym głębsze złuszczanie, a co za tym idzie - wiekszy efekt rozjaśnienia skóry. tylko że te mocniejsze kwasy są wprost proporcjonalnie gorzej tolerowane przez wrażliwą skórę. natomiast kwas pha - odpowiedni nawet dla skóry z azs (jak moja) - nie da spektakularnego rozjaśnienia, bo jest bardziej nawilżający, antyoksydacyjny niż złuszczający (ale wygładza skórę). jeśli masz wrażliwą skórę a zależy ci na mocniejszym złuszczaniu to może wybierz 8%aha tylko stosuj go np 1x na 2 tyg. jeśli nie zrobi ci krzywdy - spróbuj aplikować go raz na tydzień.
kwasy są zrobione w postaci toniku, którym przeciera się uprzednio oczyszczoną twarz. potem trzeba odczekać ok 20 min i możesz nałożyć serum albo krem. no i przy bha i aha niezbędna jest wysoka i skuteczna ochrona anty-uv, kwas pha tego nie wymaga.
co do BU - to naprawdę świetne źródło niedrogich i rzeczywiście skutecznych specyfików>polecam przejrzeć tabelkę porównującą ich kosmetyki z tymi 'sklepowymi'.
ja stosuję tonik z 6%pha z BU raz na tydzień, ale mi nie chodzi o wybielenie skóry, tylko o bezpieczne złuszczanie
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 11:47   #2436
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, proszę Was o pomoc!
Czy znacie jakiś błyszczyk/pomadkę w kolorze brudnego różu, coś jak Dior Addict 657?

Oczywiście zależy mi na produktach z tej "nie najwyższej" półki cenowej... wiadomo
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 12:00   #2437
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę Was o pomoc!
Czy znacie jakiś błyszczyk/pomadkę w kolorze brudnego różu, coś jak Dior Addict 657?

Oczywiście zależy mi na produktach z tej "nie najwyższej" półki cenowej... wiadomo
na 1 rzut oka to Eveline jungle SHow kolor 553,zaraz wrzuce swatcha

swatchyska
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-02-03 o 12:06
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 12:02   #2438
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę Was o pomoc!
Czy znacie jakiś błyszczyk/pomadkę w kolorze brudnego różu, coś jak Dior Addict 657?

Oczywiście zależy mi na produktach z tej "nie najwyższej" półki cenowej... wiadomo

ooj nie wiem. nigdy nie kupywalam takich kolorow wiec ale moze u rimmela cos takiego znajdziesz. najlepiej by bylo przejsc sie do rossmana i szukac
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 13:32   #2439
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
ooj nie wiem. nigdy nie kupywalam takich kolorow wiec ale moze u rimmela cos takiego znajdziesz. najlepiej by bylo przejsc sie do rossmana i szukac
No właśnie jestem po poszukiwaniach i albo ja jestem jakaś mega wybredna, albo naprawdę żaden kolor nie odpowiada mojemu widzimisię
A marzy mi się taki zgaszony, brudny róż... mmm

Ishikawa dzięki wielkie Jak gdzieś znajdę Eveline to sobie spojrzę!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 13:36   #2440
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

Ishikawa dzięki wielkie Jak gdzieś znajdę Eveline to sobie spojrzę!
W sumie to jej nie polecam,ale moze Tobie spasuje, bo kolor przyznam baaardzo mi sie podoba i bardzo mi pasuje...ale jako blystek to jest niebardzo.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 13:53   #2441
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Macałam niedawno w drogerii błyszczyk Vipery Sweet&Wet właśnie w kolorze zgaszonego, brudnego różu, może trochę ciemniejszy, niestety nie pamiętam numerka. Ale jak zobaczysz to poznasz
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 15:30   #2442
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ktoś pytał o Dermacol w Rybniku. Powinien być w Damiani, przynajmniej rok temu w wakacje był.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 15:32   #2443
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę Was o pomoc!
Czy znacie jakiś błyszczyk/pomadkę w kolorze brudnego różu, coś jak Dior Addict 657?

Oczywiście zależy mi na produktach z tej "nie najwyższej" półki cenowej... wiadomo
Rabu, ja myślę, że z Bella coś byś dobrała - oni mają sporo brudnych róży, w rożnych wersjach błyszczenia (bardziej i mniej) - i jest też seria "milk shake", zupełnie nie błyszcząca, z tym, że tam nie pamiętam czy jest taki bardziej różowy, czy odcienie są bardziej "nude".
Znalazłam w sieci zdjęcie tej ostatniej serii - zobacz na ostatni kolor.
Ja już używam już czwartego błyszczyka z bella - gama kolorystyczna fajna, różne serie od matowego do mega połysku i brokatu, niedrogie i nie wysuszają.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 16:15   #2444
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

absurdalna89 dzięki za odp, sprawdzę ; )
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 17:31   #2445
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
No właśnie jestem po poszukiwaniach i albo ja jestem jakaś mega wybredna, albo naprawdę żaden kolor nie odpowiada mojemu widzimisię
A marzy mi się taki zgaszony, brudny róż... mmm
Ooch, ja też już od dawna choruje na pomadki o odcieniach jasnych, brudnych róży, ale jeszcze takich nie znalazłam... Tak więc jeśli trafisz na jakiś trop, to daj proszę znać, z mojej strony mogę obiecać to samo
Poluję jeszcze na szminki o chłodnych odcieniach czerwieni, ale także zauważyłam, że tego typu kolory w swojej ofercie mają tylko pieruńsko drogie marki typu Dior... Te tańsze odpowiedniki są zazwyczaj przeznaczone dla ciepłych typów urody, a ja szukam takiego, który idealnie sprawdzi się dla bladolicej blondynki i który nie uwidoczni przy tym żadnych rumieńców. Nie wpadły Wam może w oko takie szminki lub błyszczyki?
I nie polecam dobierać sobie pomadek/podkładów/pudrów, ani niczego innego w Rossmanie, bo tamtejsze oświetlenie sprawia, że kolor wydaje się czasami zupełnie inny niż w rzeczywistości. Sama nieraz się na tym przejechałam
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette

Edytowane przez Immaginary
Czas edycji: 2010-02-03 o 17:34
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 17:46   #2446
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Skład (INCI) Filmstudio Barrandov, Dermacol, Make-Up Cover
:titanium dioxide, paraffiunum liquidum, paraffin, cera microcristallina sucrose cocoate, glyceryl stearate, petrolatum, parfume, ci 77491, ci 77492, ci 77499
Jak już się tak ucieszyłam, że jest coś dla mnie, taniego, dostępnego, dobrze kryjącego z jasnym odcieniem, na różne okazje... to tak patrzę na skład ...i to musi niemiłosiernie zapychać?
Nawet na jakąś okazje, np. na 6h, to przez to 6h, nie zdąży zanieczyścić twarzy? Albo punktowo, jako korektor, na cały dzień? Oprócz dobrego zakrycia nie pogorszy stanu?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml



Edytowane przez illegale
Czas edycji: 2010-02-03 o 17:51
illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:27   #2447
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Rabu, ja myślę, że z Bella coś byś dobrała - oni mają sporo brudnych róży, w rożnych wersjach błyszczenia (bardziej i mniej) - i jest też seria "milk shake", zupełnie nie błyszcząca, z tym, że tam nie pamiętam czy jest taki bardziej różowy, czy odcienie są bardziej "nude".
Znalazłam w sieci zdjęcie tej ostatniej serii - zobacz na ostatni kolor.
Ja już używam już czwartego błyszczyka z bella - gama kolorystyczna fajna, różne serie od matowego do mega połysku i brokatu, niedrogie i nie wysuszają.
Kiedyś jak udało mi się napotkać stoisko Bell to rzeczywiście te błyszczyki - zwłaszcza z serii Milk Shake - zwróciły moją uwagę, bo naprawdę trudno dostać coś matowego, bez tych dziwnych połysków i drobinek... Kolory jasne - też bardzo ładne, jednak nie przypominam sobie żeby mieli coś "brudnego" i ciemniejszego... Ale pewna nie jestem i na 100% przy najbliższej okazji sprawdzę

Immaginary umowa stoi! Ja póki co mam 2 typy - Dior Addict Ultra-Gloss Reflect 657 oraz Clinique Glosswear w kolorze Tender Heart. Oby dwa matowe, brudno-różowe... i dość drogie niestety, biorąc pod uwagę moją manię kolekcjonowania błyszczyków (no chyba, że te na allegro w cenach 20-40 zł to nie podróbki )
Co do świateł w Rossmannie... potwierdzam w 100% - są tragiczne

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-02-03 o 18:29
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:36   #2448
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
z hydroksykwasami jest tak, że im 'mocniejszy'(głębiej penetrujący skórę) kwas, tym głębsze złuszczanie, a co za tym idzie - wiekszy efekt rozjaśnienia skóry. tylko że te mocniejsze kwasy są wprost proporcjonalnie gorzej tolerowane przez wrażliwą skórę. natomiast kwas pha - odpowiedni nawet dla skóry z azs (jak moja) - nie da spektakularnego rozjaśnienia, bo jest bardziej nawilżający, antyoksydacyjny niż złuszczający (ale wygładza skórę). jeśli masz wrażliwą skórę a zależy ci na mocniejszym złuszczaniu to może wybierz 8%aha tylko stosuj go np 1x na 2 tyg. jeśli nie zrobi ci krzywdy - spróbuj aplikować go raz na tydzień.
kwasy są zrobione w postaci toniku, którym przeciera się uprzednio oczyszczoną twarz. potem trzeba odczekać ok 20 min i możesz nałożyć serum albo krem. no i przy bha i aha niezbędna jest wysoka i skuteczna ochrona anty-uv, kwas pha tego nie wymaga.
co do BU - to naprawdę świetne źródło niedrogich i rzeczywiście skutecznych specyfików>polecam przejrzeć tabelkę porównującą ich kosmetyki z tymi 'sklepowymi'.
ja stosuję tonik z 6%pha z BU raz na tydzień, ale mi nie chodzi o wybielenie skóry, tylko o bezpieczne złuszczanie
Dziękuję, bardzo mi pomogłaś zamówiłam tonik różany 8%aha (wraz z konserwantem) i bede stosować tak jak proponowałaś filtrów używam cały czas bez wzgl na kwasy ( do tej pory w zimie 30 SPF, ale może jak zaczne stosować kwas to wróce do wakacyjnego Iwostina 50SPF) Nie wiem wprawdzie czym się różnią sie kwasy aha, pha, bha itd ale jak bede miała wolna chwile to na pewno coś doczytam na ten temat. Mam takie przypuszczenia, że aha to taka inna nazwa kwasu mlekowego, bha kwasu salicylowego, dobrze myśle? tylko nie wiem czym one sie od siebie rożnią
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 19:26   #2449
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Do użytkowniczek bourjois 10 hour sleep effect!!! (i nie tylko )

Stosuję, ale chciałabym aby kolor był jaśniejszy(mam 71), wręcz żeby trochę mnie bielił. No i niestety tonacja jest żółta, a mi potrzebna jest leciutko różowa lub neutralna. Ogólnie podkład bardzo mi się podoba - lekki, rozświetlający.

Na co się przerzucić? Na jaki wy go zmieniłyście?
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 19:44   #2450
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Do użytkowniczek bourjois 10 hour sleep effect!!! (i nie tylko )

Stosuję, ale chciałabym aby kolor był jaśniejszy(mam 71), wręcz żeby trochę mnie bielił. No i niestety tonacja jest żółta, a mi potrzebna jest leciutko różowa lub neutralna. Ogólnie podkład bardzo mi się podoba - lekki, rozświetlający.

Na co się przerzucić? Na jaki wy go zmieniłyście?
no to standartowo; revlon colorstay for oily/combo IVORY, gosh x-ceptional PORCELAIN, loreal true match n1? pytaj dziewczyn, pare stron przed przewijal sie jego temat, mac nc/nw 15, mineraly i moze jeszcze jakies, ktorych teraz nie pamietam. poproboj czy to twoje kolory, napisalam te ktore sa jednymii z jasniejszych drogeryjnych i ktore sie powtarzaja, a jak nie to mineralki
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 19:52   #2451
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
no to standartowo; revlon colorstay for oily/combo IVORY, gosh x-ceptional PORCELAIN, loreal true match n1? pytaj dziewczyn, pare stron przed przewijal sie jego temat, mac nc/nw 15, mineraly i moze jeszcze jakies, ktorych teraz nie pamietam. poproboj czy to twoje kolory, napisalam te ktore sa jednymii z jasniejszych drogeryjnych i ktore sie powtarzaja, a jak nie to mineralki
Dziękuje za konkretną pomoc (sądziłam, że zostane tradycyjnie odesłana do szukajki). Czy Revlon i True match nie jest ciężki? Szukam czegoś leciutkiego i nawilżającego w stylu bourjois właśnie (mam nastoletnią cerę.). Mam meeeeega skłonność do zapychania, ale także lekkie przebarwienia, które dobrze byłoby przykryć.
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 19:54   #2452
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Byłam dzisiaj na chwilę a Naturze.Wszystkie te róże wydają mi się strasznie ciemne i z kiczowatym brokatem.Chciałabym jakiś rozświetlający,ale na zasadzie"glow",a nie obrzydliwych wielkich drobinek.zastanawiałam się tylko nad różem firmy my secret,ale postanowiłam najpierw sprawdzić na kwc,bo nigdy wczześniej o tej firmie nie słyszałam.Niestety,na kwc nie ma żadnych recenzji:P więc pozostaje tylko kupić i sprobować.Widzialam też te "kółeczka" z essence,ale mialy na pierwszy rzut oka strasznie dużo brokatu.Były też mozaiki z essence i chyba w końcu na nią się zdecyduje:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-prasowany.htm
Boję się tylko,żeby mnie nie zapchała tak jak AOH.

Noc(nik)Obawiam się,że colorstay może być za cięzki dla Ciebie i Cię zapchać.Ja latem używałam 10 hours i rzeczywiscie był ultra leciutki i rozświetlający.Natomiast colorstay jest cięższy i matujący,łatwo o "maskę".

Edytowane przez paradiso
Czas edycji: 2010-02-03 o 19:57
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 19:58   #2453
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
chciałabym aby kolor był jaśniejszy(mam 71), wręcz żeby trochę mnie bielił. No i niestety tonacja jest żółta, a mi potrzebna jest leciutko różowa lub neutralna.

Na co się przerzucić? Na jaki wy go zmieniłyście?
Zobacz sobie L'oreal Inafallible w kolorze 015 Porcealin. Jaka nazwa - taki stopień jasności
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 20:01   #2454
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Dziękuje za konkretną pomoc (sądziłam, że zostane tradycyjnie odesłana do szukajki). Czy Revlon i True match nie jest ciężki? Szukam czegoś leciutkiego i nawilżającego w stylu bourjois właśnie (mam nastoletnią cerę.). Mam meeeeega skłonność do zapychania, ale także lekkie przebarwienia, które dobrze byłoby przykryć.
not o sie dobrze sklada bo ja tez wiec tak ze sowjej stronyy to najbardziej polecam mineraly. revlon mnie strasznie zapchal. true matcha nie uzywalm, ale mysle ze moze byc ciezki. mineraly sa dobre dla skory, kolorow ze hej hoj lekkie, co prawda nie nawilza bo to proszek ale i krycie przyzwoite (mam nacyznkowa cere i wiem co mowie ) jezlei nie chcesz bawic sie w zamawianie ze stanow-- na allegro pelnowymiarowe opakowania za 30 zlotych, mysle ze nie jest to wygorowana cena, najpierw radze jednak zmaowic probki. na wizazu jest watkek o edm, jezeli chcesz poszukac sowjego odcienia mozesz skorzystac z super porowniania cathy na jej blogu (mam nadzieje ze sie nie obrazi ze umieszcie adres ) http://mineralnekosmetyki.blogspot.c...-minerals.html warto sprobowac
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 20:05   #2455
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Natomiast colorstay jest cięższy i matujący,łatwo o "maskę".
Też się tego obawiam

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
gosh x-ceptional PORCELAIN
Spojrzałam na ten kolorek w kwc i jest ewidentnie żółty. Na żywo też? Szukam czegoś w neutralnej lub leciuteńko różowej tonacji.

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Zobacz sobie L'oreal Inafallible w kolorze 015 Porcealin. Jaka nazwa - taki stopień jasności
Dziękuje
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 20:32   #2456
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Spojrzałam na ten kolorek w kwc i jest ewidentnie żółty. Na żywo też? Szukam czegoś w neutralnej lub leciuteńko różowej tonacji.
nie testowalam, ale dla niektorych bledziochow pasuje chyba srebrnousta go chwalila.
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 20:43   #2457
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Moja mama mnie dzisiaj rozwaliła swoim tekstem. Robialm filmik na YT rano, mialam 208 Dermacol na buzi a ona "Ten podklad jest stanowczo za ciemny dla ciebie, nie widzisz tego w lustrze?"

Kupilam sobie Pharmaceris Ivory, lekko za ciemny,ale jak na zlosc niczego innego nie znalazlam...a w sumie chciałam go wypróbować. Ma fajną konsystencję.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 20:57   #2458
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ależ dzisiaj zaszalałam na allegro, aż się boję że pójdę z torbami
To będzie święto, jeśli moje stypendium przetrwa na koncie bankowym przynajmniej tydzień

Zakupiłam między innymi:
-Maseczkę profesjonalną uspokajającą z Ziaja Pro - Ponoć rewelacyjna dla cery wrażliwej i naczynkowej i doskonale sprawdza się także na suche skórki, nad którymi ubolewam od jakiegoś czasu...
-Trzy próbki pudru transparentnego Kryolan - Kolejny muszmieć, na który skusiły mnie recenzje z KWC, wybrałam najjaśniejsze odcienie, ale po pudrze transparentnym nie ma się co spodziewać rewelacyjnego wybledzenia.
-Pędzel Flat Top z serii EDM - To taki wstęp do użytkowania z kosmetyków mineralnych, nad którymi coraz poważniej się zastanawiam. Ale kolejnym powodem jego kupienia było to, że naprawdę dostaję wścieklizny przez te cholerne puszki i gąbeczki, które nadają się w większości chyba tylko do czyszczenia zlewu
-4 próbki podkładów z EDM - Najbielsze jakie tylko udało mi się wypatrzeć i mam nadzieję, że takie też będą.
-3 próbki korektorów z EDM - Tym razem postawiłam na odcienie zielonkawe, ponieważ sprawdzają się na cerze naczynkowej.
To teraz zacieram pożądliwie łapki i mam nadzieję, że przesyłka nadejdzie szybko, nim chciejstwo mnie rozniesie
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette

Edytowane przez Immaginary
Czas edycji: 2010-02-03 o 21:02
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 21:03   #2459
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Noc(nik)u , używałam True Matcha i wierz mi, nie jest to ciężki podkład dający efekt maski. Krycie od lekkiego do średniego, lekko matuje, nie rozświetla, ale buzia wygląda naturalnie Problem w tym, że w wersji europejskiej nie widziałam naprawdę jasnych odcieni. Te na pewno znajdziesz w amerykańskiej, ale nie wiem, jak z jej właściwościami.
A podkład Gosha sprawdzałam i nawet chciałam go kupić (ale oczywiście nie było żadnej buteleczki ). Jak dla mnie był w miarę neutralny, no, może lekko wpadał w róż, ale mogę się mylić - w sklepie było mocne, sztuczne światło, a na ulicy ciemna noc. Jeśli chcesz, to przy okazji mogę go sprawdzić i zrobić jakieś zdjęcie

Landryno, absolutnie zakochałam się w kilku odcieniach z EDM Gdy skończy mi się Colorstay (którego dziś, mimo Waszych wskazówek, też nie udało mi się dobrze nałożyć...) albo go wyrzucę , pewnie zamówię sobie jakieś próbki
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant

Edytowane przez Srebrnousta
Czas edycji: 2010-02-03 o 21:08
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 21:09   #2460
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Noc(nik)u , używałam True Matcha i wierz mi, nie jest to ciężki podkład dający efekt maski. Krycie od lekkiego do średniego, lekko matuje, nie rozświetla, ale buzia wygląda naturalnie Problem w tym, że w wersji europejskiej nie widziałam naprawdę jasnych odcieni. Te na pewno znajdziesz w amerykańskiej, ale nie wiem, jak z jej właściwościami.
A podkład Gosha sprawdzałam i nawet chciałam go kupić (ale oczywiście nie było żadnej buteleczki ). Jak dla mnie był w miarę neutralny, no, może lekko wpadał w róż, ale mogę się mylić - w sklepie było mocne, sztuczne światło, a na ulicy ciemna noc. Jeśli chcesz, to przy okazji mogę go sprawdzić i zrobić jakieś zdjęcie
Dziękuje za info . Byłoby bardzo miło
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.