Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 13:02   #3481
Coverpink
<3 wizażowanie...
 
Avatar Coverpink
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
pokaż
Kurde, na zdjęciach wychodzi ciemniej i rudziej ... ale pokażę, jak wrócę z pracy

W każdym razie zamiast komentarzy "Oooo, wiewiórka" teraz nagle wszystkim się podobam I sobie też, właściwie jeszcze tylko trochę je rozjaśnię (w marcu... kwietniu ) tak, żeby dojść do złotego blondu, ale i tak jestem już zachwycona, włosy (odpukać) bez szkód, dobrze, że podcięłam końcówki.
Coverpink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 15:16   #3482
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
piękny ten kolorek na dole włosów, przecudny, jakbym taki czymkolwiek uzyskała, to zakończyłabym jakiekolwiek eksperymenty na włosach
Fryz co to może być za kolor??? czym mogłabym to uzyskać???

to jest taka typowa mleczna czekolada będę bardzo wdzięczna za pomoc
jak dla mnie to taki średni blond zloty jest zajrzyj do wątku o karmelkowych kolorkach, bo ja uderzam bardziej w popiele
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 15:47   #3483
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jak dla mnie to taki średni blond zloty jest zajrzyj do wątku o karmelkowych kolorkach, bo ja uderzam bardziej w popiele
ale mi chodzi o ten kolor końców a nie ten przy odrostach

oooo, o tą część mi chodzi przepiękny jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg idealnie.jpg (14,6 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-02-28 o 15:52
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 16:15   #3484
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

no to taki złoty średni blond
najlepiej jesli tucia doda zdjęcie kolorku w słońcu dziennym to łatwiej będzie opisac kolor
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 16:24   #3485
Wisienka26
Raczkowanie
 
Avatar Wisienka26
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 177
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Na początku -witam.
Od pewnego czasu marzy mi sie ciemny blond bądz jasny brąz...i tu sie zaczynają schody;/- bo od hmmm...10 lat farbuje sie na czarno-wszystkim palette, garnier, naturia. Włosy mam słabe i cienkie ale zdrowe, o dziwo(tylko końce zniszczone od prostownicy). Wprawdzie zawdzięczam to tonom masek i odżywek
Nie wieci dziewczyny jaki dekoloryzator ma szanse ściągnąć mi ten obrzydliwy czarny kolor.Przymierzam sie do decoloranta loreala ale jest drogi(50zł)-a co jak nie chwyci ..??

Rozjaśniacz odpada-kiedyś chciałam zrobić pasemka to fryzjerka nawet przy trzeciej próbie nie mogła rozjaśnić moich włosów)

A używała któraś dekoloryzatora chantal-a??

Edytowane przez Wisienka26
Czas edycji: 2012-02-28 o 16:25
Wisienka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 17:02   #3486
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Wisienka26 Pokaż wiadomość
Na początku -witam.
Od pewnego czasu marzy mi sie ciemny blond bądz jasny brąz...i tu sie zaczynają schody;/- bo od hmmm...10 lat farbuje sie na czarno-wszystkim palette, garnier, naturia. Włosy mam słabe i cienkie ale zdrowe, o dziwo(tylko końce zniszczone od prostownicy). Wprawdzie zawdzięczam to tonom masek i odżywek
Nie wieci dziewczyny jaki dekoloryzator ma szanse ściągnąć mi ten obrzydliwy czarny kolor.Przymierzam sie do decoloranta loreala ale jest drogi(50zł)-a co jak nie chwyci ..??

Rozjaśniacz odpada-kiedyś chciałam zrobić pasemka to fryzjerka nawet przy trzeciej próbie nie mogła rozjaśnić moich włosów)

A używała któraś dekoloryzatora chantal-a??
jeśli byś przeczytała choć część tego wątku bez watpienia wiedziałabyś już co zrobić. tak wiele z nas tutaj uzywało chantala a ten loreal to rozjasniacz.
jest szansa na jansy brąz ale będzie on ciepły. jak długie masz włosy?
chantal w tym przypadku najlepszy, oraz kąpiel rozjaśniająca po dekoloryzacji.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 17:26   #3487
mrksn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

postanowilam podlaczyc sie pod ten temat, bo mam dość podobny problem.
naturalnie mam brązowe włosy, farbowałam coraz to jaśniejszymi farbami, aż się pokusiłam o rozjaśniacz - było ok, aż wyrosły odrosty, które potraktowałam również rozjaśniaczem, przez co są one jaśniejsze od reszty. a na dodatek, przy kolejnych odrostach postanowilam zrezygnowac z rozjasniacza i pofarbować jedynie blond farbą. obecnie moje włosy wyglądają tak, że odrosty są mniej więcej kolory dołu włosów, a te wczesniejsze odrosty potraktowane rozjasniaczem jednak roznia sie odcieniem, sa dosc jasniejsze.
w czwartek mam wizyte u fryzjera, przez telefon powiedziala, ze trudno bedzie to ogarnac, ale moze ciemniejsze pasemka. jednak jakos zawsze bylam przeciwniczka pasemek i sama nie wiem - jakie mam wyjscia z tej sytuacji? bardzo prosilabym kogos o szybka odpowiedz !
mrksn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 17:37   #3488
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

trafiłaś na niewłaściwy wątek, ale pomożemy więc tak, wklej zdjęcie obecnego koloru jeśli mozesz, pokaz jaki kolor Cię interesuje, do jakiego zmierzasz? chcesz tylko wyrównać ten pasek wykonany rozjaśniaczem na poprzednich odrostach? wg mnie powinnac nalozyć farbę NIE rozjasniającą, z wodą % na odrost ( ten ostatnio farbowany i ten najjaśniejszy nie zajeżdżając na włosy nizej nie traktowane rozjasniaczem) a pod koniec koloryzacji polać włosy wodą i przemasować całe włosy z farbą i pozostawić na 10 min a wszystko powinno się ładnie wyrównać
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 17:38   #3489
Wisienka26
Raczkowanie
 
Avatar Wisienka26
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 177
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jeśli byś przeczytała choć część tego wątku bez watpienia wiedziałabyś już co zrobić. tak wiele z nas tutaj uzywało chantala a ten loreal to rozjasniacz.
jest szansa na jansy brąz ale będzie on ciepły. jak długie masz włosy?
chantal w tym przypadku najlepszy, oraz kąpiel rozjaśniająca po dekoloryzacji.
No takprzeczytałam ale już po napisaniu postu;P. Włosy mam troche dłuższe niż do ramiom, cienkie i słabe, wysuszone na końcach. Problem w tym że farbuje na czarno co miesiąc od 10 lat i prawde mówiąc sama nie wierze żeby jakikolwiek dekoloryzator mógł rozjaśnić moje włosy, dla mnie to jak jakaś abstrakcja. Mówisz że loreal to rozjaśniacz?-bo pisze że to dekoloryzator, i na wizazu ma niezle opinie
Wisienka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 18:25   #3490
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

tak on jest rozjaśniaczem, dekoloryzatory działają na zupełnie innej zasadzie od rozjasniaczy, możesz nałozyc dekoloryzator nawet 6 razy pod rząd na włosy, a nie wpłynie to na ich kondycję jednak ma to swoje wady, ściaga kolor powoli, nie tak drastycznie jak rozjaśniacz, dlatego jestem za tym, abyś zakupiła opakowanie chantala, na włosy cienkie do ramion powinien staczyć na 2/3 użycia, ale jeśli nałozysz go oszczędnie i nie przesadzisz jest rzadki więc łatwo go rozprowadzi szna całych włosach. działa mocno od razu po zmieszaniu więc od razu jak rozmieszasz to pac na włosy i trzymaj pod przykryciem (np folia na głowe) 20 min , zmyj szamponem babydream (z doświadczenia widze ze dobrze wymywa dekoloryzator) wysusz i nałóz ponownie
po całym zabiegu umyj porządnie włosy 3 razy babydream i polej je wodą z sokiem z cytryny (cytryna zamknie łuski wlosow) cały ten zabieg zapobiegnie ponownemu ciemnieniu wlosów, bo dekoloryzator działa na zasadzie redukcji, jeśli źle go wypłuczesz to włosy następnego dnia same z siebie zrobią się ciemnie. cytryna i szampon babydream pomogą zeby nie ciemniały, pokazesz jaki masz kolor po zuzyciu jednego zestawu chantal i jesli będziesz chciała jaśniej to zrób kąpiel rozjaśniającą z wodą 6% i rozjasniaczem vincent ledier lub chantal bo one nie niszczą a kąpiel delikatnie rozjaśni jeszcze kolor, po tym juz nie ściemnieją.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 18:35   #3491
Wisienka26
Raczkowanie
 
Avatar Wisienka26
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 177
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
tak on jest rozjaśniaczem, dekoloryzatory działają na zupełnie innej zasadzie od rozjasniaczy, możesz nałozyc dekoloryzator nawet 6 razy pod rząd na włosy, a nie wpłynie to na ich kondycję jednak ma to swoje wady, ściaga kolor powoli, nie tak drastycznie jak rozjaśniacz, dlatego jestem za tym, abyś zakupiła opakowanie chantala, na włosy cienkie do ramion powinien staczyć na 2/3 użycia, ale jeśli nałozysz go oszczędnie i nie przesadzisz jest rzadki więc łatwo go rozprowadzi szna całych włosach. działa mocno od razu po zmieszaniu więc od razu jak rozmieszasz to pac na włosy i trzymaj pod przykryciem (np folia na głowe) 20 min , zmyj szamponem babydream (z doświadczenia widze ze dobrze wymywa dekoloryzator) wysusz i nałóz ponownie
po całym zabiegu umyj porządnie włosy 3 razy babydream i polej je wodą z sokiem z cytryny (cytryna zamknie łuski wlosow) cały ten zabieg zapobiegnie ponownemu ciemnieniu wlosów, bo dekoloryzator działa na zasadzie redukcji, jeśli źle go wypłuczesz to włosy następnego dnia same z siebie zrobią się ciemnie. cytryna i szampon babydream pomogą zeby nie ciemniały, pokazesz jaki masz kolor po zuzyciu jednego zestawu chantal i jesli będziesz chciała jaśniej to zrób kąpiel rozjaśniającą z wodą 6% i rozjasniaczem vincent ledier lub chantal bo one nie niszczą a kąpiel delikatnie rozjaśni jeszcze kolor, po tym juz nie ściemnieją.
Dzięki
Wisienka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 18:52   #3492
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

fryz5 Ty specjalisto w takim razie ja muszę zrobić tylko kąpiel rozjaśniającą?? bez wcześniejszej dekoloryzacji???

( wklejam fotki dla przypomnienia 1 włosy moje, 2 docelowe )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC17490.jpg (119,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j.jpg (24,5 KB, 23 załadowań)
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 19:14   #3493
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a masz farbowane?

chyba tylko kąpiel. ewentualnie dwie jesli po jednej nie będa wystarczająco jasne. a jak wczesniej pisałem?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 19:59   #3494
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

wcześniej radziłeś samą kąpiel chciałam się upewnić
tak są farbowane, jakoś 4 msc temu
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 20:10   #3495
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

wiele razy farbowane? im więcej na nich ciemnych farb tym trudniej będzie, nakładaj kąpiel zaczynając od końców, bo tam pewnie wyszloby najciemniej
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 20:14   #3496
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

ogólnie to do 2009 roku byłam blondynką, potem brąz w 2011 roku miałam rudawo/miedziane i zafarbowałam sobie na brąz , który się wypłukał stąd ten refleks...

a jak długo taka kąpiel powinna trwać? i czy cały czas te włosy ''tarmosić'' tak jak w czasie mycia czy tylko co jakiś czas???
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 20:24   #3497
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

czyli 2 farby? a to mało. to możesz walnąc na całe włosy od razu, myslałem ze moze masz wielokrotnie farbowane na ciemno przez pare lat ;D

nie musisz ciagle ich tarmosić, wystarczy ze będziesz wmasowywała przy nakladaniu zeby dokładnie pokryć wszystkie włosy mieszanką i przemasowac lekko co 10-15min trzymaj w sumie tak 20-30min, obcesruj jak się rozjasniają. maksymalnie tak do 50min trzymaj. bo nie wiem jak szybko po ilu min Ci sie rozjasnią. ale jak zobaczysz ze są miodowe, to zmyj masz już rozjaśniacz?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 20:47   #3498
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

nie, nie więcej farb, troche źle sie wyraziłam ale nigdy nie czarne, lekkie brązy, rudości co 3-4 msc


jutro zamawiam rozjaśniacz chantala i po niedzieli będę farbować
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 22:30   #3499
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

to weź 2 abo 3 saszetki jak juz kupujesz, zeby nie bylo, ze jak za mało rozjasni to będziesz musiała znow zamawiac
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 10:42   #3500
basienkaslov24
Raczkowanie
 
Avatar basienkaslov24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam, zrobiłam dekoloryzację, z ciemnych włosów prawie czarnych wyszedł mi karmelkowy troszkę na rudo, miedz trudne do określenia. Piękny kolor, także dziekuję fryz 5 za radę, robiłam to tym włoskim dekolorantem, nie zrobiłam zakwaszającej płukanki, aczkolwiek nic mi nie ściemniało. mam jeszcze jedno pytanie, bo włoski są równomiernie odbarwione i w sumie narazie nie bede kładła farby żadnej(jestem w ciąży wiec nie chce az tak szalec) ale za dwa miesiące wypadałoby odrosty zrobić i czuję ze bedzie problem,bo dekoloryzator ponownie odrostów raczej mi nie ruszy a boję sie ze jak nałożę farbę(i tu myślę ze jakąś rozjaśniającą-bo odrost moj to taki jasny brąz) to wyjdą mi za ciemnea tego chciałabym uniknąć. Pytanie czy nałożyć rozjasniającą farbę(jaki procent) o odcieniu zbliżonym do obecnego na odrost potrzymać (ile?) a potem przeciągnąć na całość i tu pytanie na jaki czas? proszę o odpowiedz aa i jeszcze jedno, kąpiel rozjaśniająca -to jeslibym chciała przejść na taki średni blond z tego karmelu da mi efekt pożądany? czy zastosować tylko jakąś farbę jasny blond rozjaśniającą?
basienkaslov24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:56   #3501
Ang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam !

Od paru lat farbuję włosy na czerwień, ostatnio zaczęłam być wierna farbie wellatone egzotyczna czerwień (55/46).


Jako, że wiosna nadchodzi chciałabym nieco rozjaśnić włosy i uzyskać podobny efekt jak na załączniku nr 1. Na drugim zdjęciu dołączam mój obecny, już lekko sprany trzymiesięczny kolor. (Jak będzie potrzeba mogę postarać się zrobić zdj lepszej jakości)

Jestem ciekawa czy cokolwiek zdołam zrobić drogeryjną farbą, a jest to jedyne jak dla mnie wyjście, boje sie tych wszystkich niszczących dekoloryzatorów. Co by się ewentualnie stało, jakbym nałożyła jasny brąz? Po blondzie wyjdą mi pomarańczowe włosy? Z gory dzięki za jakiekolwiek informacje.
1220882803.jpg

cz.jpg
Ang jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:54   #3502
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

zdjęcie nie jest dobrej jakości, nie wiem w jakim stopniu obrazuje Twój obecny kolor. ashlee ma miedziano złocisty ale taki przygaszony jakby z dodatkiem popielu. Ona miała wiele wersji tego koloru wydawal się mahoniowy, miedziany, różnie. dekoloryzatory nie niszczą włosów, a samą farbą nie uzyskasz takiego koloru, dekoloryzacja, rozjasniacz, albo ewentualnie kąpiel rozjaśniająca
jak nałozysz jasny brąz to wyjdzie bordo pradwopodobnie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 23:15   #3503
the_san
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 98
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

hej.potrzebuje pomocy,chciałabym zmienić kolor włosów na brązowy taki średnio ciemny brąz,od zawsze farbowałam włosy na czarno,ostatnio szamponem do 24myć,mam już odrost swojego koloru ze 4-5cm mój naturalny kolor to brązowy,długo zapuszczałam włosy dlatego boje się narazić je na zniszczenie bardzo proszę o radę kogoś kto się zna na tym jak powinnam postępować żeby zejść z tej czerni do brązu jakie produkty co i jak wykonać
the_san jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:48   #3504
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę: zrobiłam rozjaśnianie (wcześniej miałam 6 x deko). Kupiłam rozjaśniacz JOANNA
PROFESSIONAL Platinum, nie ukrywam że ze względu na cenę 22zł na allegro za 500g. Wymieszałam w proporcji 1:2 czyli ok. 100g rozjaśniacza i 200gr oxy 6%, do tego trochę wody na oko żeby konsystencja była rzadsza. Trzymałam 30min pod folią alu.
JESTEM BAARDZO ZADOWOLONA
Przede wszystkim chcę rozwiać pewne mity na temat kosmetyków Joanny: te profesjonalne nie mają nic wspólnego z tymi sklepowymi !!!! a zwłaszcza ten rozjaśniacz - nie mam zniszczonego ani jednego włosa !!!! może minimalnie bj suche końcówki. Ale dodam że miałam b. zniszczone włosy już wcześniej. Wyszedł średni miedziany blond. Troszke nierówno wyszły - po lewej stronie mam ciemniejszy placek, ale to przez moje nieumiejętne nałożenie... następnym razem to wyrównam i nałożę farbę na poziomie 8-9. Będzie dobrze?
Gdybym wiedziała że taki niedrogi rozjaśniacz jest taki dobry, to NIGDY nie bawiłabym się w żadne dekoloryzatory i byłabym prawie 300zł do przodu...
Za jakieś 2 tyg. robię drugi raz - ROZJAŚNIANIE.
Załączam fotki:
1. po 6 deko (i ściemnieniu...)
2-4. dziś po rozjaśnianiu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (18,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (92,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (66,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (96,5 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-03-01 o 12:57
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:57   #3505
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę: zrobiłam rozjaśnianie (wcześniej miałam 6 x deko). Kupiłam rozjaśniacz JOANNA
PROFESSIONAL Platinum, nie ukrywam że ze względu na cenę 22zł na allegro za 500g. Wymieszałam w proporcji 1:2 czyli ok. 100g rozjaśniacza i 200gr oxy 6%, do tego trochę wody na oko żeby konsystencja była rzadsza. Trzymałam 30min pod folią alu.
JESTEM BAARDZO ZADOWOLONA
Przede wszystkim chcę rozwiać pewne mity na temat kosmetyków Joanny: te profesjonalne nie mają nic wspólnego z tymi sklepowymi !!!! a zwłaszcza ten rozjaśniacz - nie mam zniszczonego ani jednego włosa !!!! może minimalnie bj suche końcówki. Ale dodam że miałam b. zniszczone włosy już wcześniej. Wyszedł średni miedziany blond. Troszke nierówno wyszły - po lewej stronie mam ciemniejszy placek, ale to przez moje nieumiejętne nałożenie... następnym razem to wyrównam i nałożę farbę na poziomie 8-9. Będzie dobrze?
Gdybym wiedziała że taki niedrogi rozjaśniacz jest taki dobry, to NIGDY nie bawiłabym się w żadne dekoloryzatory i byłabym prawie 300zł do przodu...
Za jakieś 2 tyg. robię drugi raz - ROZJAŚNIANIE.
Załączam fotki:
1. po 6 deko (i ściemnieniu...)
2-4
to super że jestes zadowolona co prawda to prawda rozjasniacze profesjonalne sa bez porównywalne ze sklepowymi.

to nałóz na tel placek rozjasniacz jeszcze i troche przy nasadzie bo widze ze masz ciemniej tam, ale to juz przy kolejnym rozjasnianiu i po 20 min rozmieszaj jeszcze rozjasniacza z szamponem i zrob kąpiel na całe (bo chcesz je jeszcze rozjasnić? wspomiałas o kolejnym rozjasnianiu.)

co do farby hm, a chłodny chcesz kolor miec? żeby zbić miedź, nałóż joannę gołębi popiel na nie i dopiero potem docelową farbę z poziomu 8 polecam wellatona 8/0
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 13:05   #3506
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

tzn najpierw nałożyć zwyczajnie rozjaśniacz z oxy, a potem jak już będę go mieć na głowie 20min to zdjąć folię i dodać na włosy szampon?
Moje włosy naturalnie zawsze miały złote refleksy więc chyba lepiej będzie mi w ciepłym kolorze niż popielatym, CHYBA.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:15   #3507
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

najpierw rozjaśniacz z oxy na te ciemne plamy a po 20 min dolej szaponu
ale nie wiem, czy chcesz rozjaśniac jeszcze raz całe, czy tez nie? bo w sumie szkoda chyba ich kondycji co? nie wiesz jak zareagują na 2 rozjaśnianie.
a kolor docelowy to jaki jest? rudy nie chyba?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:31   #3508
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Chyba muszę rozjaśnić drugi raz całe bo nie sądzę żeby farba na poziomie 8 mi je pokryła (z oxy 6%), będę patrzeć co 5min i sprawdzać efekt, jak będzie ok to koniec. A może najpierw jeszcze raz całe rozjaśnić a potem dopiero te plamy ciemniejsze wyrównać?
Kolor docelowy: coś w stylu tego balejażu na zdj. 1 (to chyba jest właśnie coś jakby połączenie odcieni 7 i 9 albo 8 i 9),
chętnie uzyskałabym kolor zbliżony do mojego naturalnego - zdj. pozostałe. To jest chyba ciepły kolor?
Kupiłam "w ciemno" trzy farby Joanna Professional bo i tak płaciłam przesyłkę a farby kosztują parę złotych. Wzięłam 1 tubkę koloru 8 i dwie 9, na palecie wyglądają dość ciemne, także jeszcze pomyślę czy ich użyję, chociaż jak się przyjrzałam zdjęciom to są to kolory zbliżone do mojego naturalnego...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond2.jpg (75,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natur6.jpg (42,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natur18.jpg (91,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natur21.jpg (9,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natura8.jpg (12,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalne.jpg (27,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joanna_farby.jpg (14,7 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-03-01 o 15:03
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 18:15   #3509
cukier93
Przyczajenie
 
Avatar cukier93
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 20
GG do cukier93
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

I ja się przyłączę do tego wątku. W ten weekend zamierzam zebrać swoją czarnotę z głowy i zastąpić to jakimś względnie ładnym brązem (chociaż znając życie zrobi mi się lekko rudawy). Zamierzam użyć rozjaśniacza Londy- Super Blonde (tak to się chyba nazywa?) Co o tym myślicie? Miała któraś z was do czynienia z tym rozjaśniaczem?
cukier93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 18:39   #3510
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez cukier93 Pokaż wiadomość
I ja się przyłączę do tego wątku. W ten weekend zamierzam zebrać swoją czarnotę z głowy i zastąpić to jakimś względnie ładnym brązem (chociaż znając życie zrobi mi się lekko rudawy). Zamierzam użyć rozjaśniacza Londy- Super Blonde (tak to się chyba nazywa?) Co o tym myślicie? Miała któraś z was do czynienia z tym rozjaśniaczem?
Jest wątek o tym rozjaśniaczu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=454738
Zdejmując czarny zawsze wyjdzie Ci rudawy obojętnie czy zrobisz rozjaśniaczem czy dekoloryzatorem, trzeba później "zabić" ten odcień jakimś kolorem popielatym.
Jeśli chcesz zejść tylko do brązu to pewnie kąpiel rozjaśniająca Ci wystarczy, przepis już się pojawiał wielokrotnie w tym wątku

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-03-01 o 18:40
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.