Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-21, 09:18   #1141
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
agusia_1, no to łączymy się w bólu ja jestem na pierwszym roku, wszyscy piszą pracę na drugim tylko oczywiście jak zwykle ja muszę mieć inaczej... teoretycznie miałam oddać pierwszy rozdział teraz, ale nie ma szans- musze chociaż plan napisać, to zaliczy.

agusia, a w jakiej dziedzinie siedzisz? o czym piszesz?
Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Właśnie najgorszy w tym całym pisaniu pracy mgr jest wybór tematu. Bardzo łatwo wkopać się w niezłe bagno Ja strasznie żałuję że wybrałam taki temat jaki wybrałam (tzn. w sumie narzucił mi go promotor, ja chciałam o czym innym pisać a on mi to tak po przeinaczał że mam bzdurę ).
Najważniejsze jest wyszukanie najpierw co jest w literaturze na dany temat i czy będzie się miało czym podpierać przy pisaniu pracy, żeby potem nie wyszło że nikt albo prawie nikt o tym wcześniej nie pisał lub/i nie robił badań hehe
Współczuję Dziewczyny i łączę się z Wami w bólu... Ja musiałam swoją pracę mgr odłożyć na bok przez ciężką sesję na drugim kierunku Chcialabym być już po obronie, a tu zza rogu straszy mnie karne i cywilne. Przynajmniej pogoda sprzyja nauce, bo we wtorek cywil
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 09:27   #1142
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy, Ty też nauczycielka? i też języka a jakiego?

ooo, ile nas blondynek jakos tak ialam wrażenie że wy wszystkie ciemne, a tu niespodzianka
ja miałam tylko okazje teskować szampon niwelujący zółty odcień z joanny, masakra robi niesamowite siano
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-21 o 09:52
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 09:43   #1143
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Oooo ja dzisiaj o tym czytałam na wizażu i znalazłam coś z Loreala Shine Blond albo Loreal Silver (do uzycia dwa razy w tygondiu) podobno eliminuja efekt zoltosci. A MamaNiny nie ma czarnych włosów ?
miała czarne... ale wczoraj jej odbiło i sobie rozjaśniła.. wyszło mi lepiej niż kilka lat temu u fryzjerki, bo wtedy były marchewkowe a teraz taki słoneczny blondzik.. tylko, że mi jest dobrze w chłodniejszym odcieniu
dzięki, zobaczę co znajdę dziś w otwartych sklepach
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
przetestowałam wiele, tylko flor illum! mają w salonach fryzjerskich, ja lubiłam fioletowe ele jest tylko srebrne już też super, ładnie niweluje żółć trwa kilk, kilkanaście myc, włosy nie żółkną no i przede wszystkim nie matuje ich i nie tępi i nie daje ordynarnego koloru

widziałaś z resztą jaka blondi ze mnie bardzo cieeeemeeej szatyny (w naturze mam takie jak ciemne na avku ) wyszła hehehehe
no właśnie słyszałam dużo dobrego o tej plukance i docelowo właśnie jej szukam

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Pastereczko, Evelinek - oj dzieje sie u mnie, dzieje
Za dużo rzeczy na raz wzięłam na głowę i się nie wyrabiam.. (a jeszcze doszło mi 15 nowych uczniów, którzy 3 tygodnie przed egzaminami się obudzili, że nic nie umieją i oczekują ode mnie cudu- że nauczę ich języka w tak krótkim czasie )

Do zainteresowanych lakierami OCC - QeeenOfBlending umieściła nowy filmik
http://www.youtube.com/watch?v=LoM6H84Jrnk
chyba pozostanę jednak przy bezbarwnym Czarny- no nie wiem, dziwna jestem, ale mi się podoba
BTW- za każdym razem, kiedy oglądam jej cieniowanie, to długo zbieram szczękę z podłogi i ogarnia mnie totalne zniechęcenie do własnej radosnej twórczości w tym temacie.
rany nie zazdroszczę uczniów ja na studiach zdjęta współczuciem pomagałam córce sąsiadów w nauce.. rok w rok całe gimnazjum, bo non stop zagrozona była.. w tym roku zdawała maturę-i w kwietniu przyszła zapytać się czy bym jej nie pomogła.. jakaś bardziej asertywna się zrobiłam
OCC-widziałam jej wcześniejsze filmiki boskie! mi również podoba się czarny (nie mogę wyjść z podziwu dla jej bielusich zębów.. zazdroszczeę), ale znając siebie, używałabym tylko clear

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
MamoNiny srebrna płukanka jest też w rossmannie za 5zł, ale wg mnie fajniejszy szampon Maribell. Tej atojowej płukanki nie znałam, muszę wypróbować
o, zastanawiam się czy to nie ta sama dzięki, sprawdzę.
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jak srebrzyka to polecam srebrną Flor Illum a jeśli fiolecik moze być (ja tak dodawałam chłodu blond pasemkom) to kup w aptece wodny roztwór gencjany (3-4zł) i dodawaj 2-3 krople do 1 l wody. Tanio i bardzo wydajnie
właśnie potrzebuję ochłodzić kolor trochę boję tej gencjany, żeby mi się różowo nie zrobiło..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 09:57   #1144
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość

właśnie potrzebuję ochłodzić kolor trochę boję tej gencjany, żeby mi się różowo nie zrobiło..
Nawet jak srebrnej za dużo dasz, to wyjdzie różowo/fioletowo Na początku spróbuj kilkoma kroplami, później już będziesz miała wyczucie. ja muszę dawać jakieś 2x więcej niż zalecają, ale moje włosy to w ogóle niepodatne na nic, dlatego zapuszczam Szampon Joanny miałam, zachwalany na KWC, mnie też zrobił siano na głowie, włosy dosłownie sypały się w rękach, nawet po używaniu płukanki co drugi dzień takiego czegoś nie miałam. Nie polecam

Pastereczko dzięki
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:00   #1145
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

To ja dla odmiany ruda
a z lakierów czaję się na clear daje dużo możliwość

co do pracy magisterskiej - też wtopiłam w temacie - miało być tak pięknie, promotor zachwycony - a teraz jak już zrobiłam badania, rozmowy to się okazuje, że ani on nie ma pomysłu ani ja - i za każdym razem mówi mi coś innego jak przychodzę.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:08   #1146
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja też wykreślilam Uber po obejrzeniu, jak wygląda naprawdę.. Malange też jakoś sztucznie mi wygląda.. Ja zostaję zdecydowanie przy wersji Clear, choć kusi mnie też ten o mało zachęcającej nazwie Grandma
Tutaj są ciekawe fotki :
http://www.temptalia.com/occ-lip-tars-lip-swatches
Nad Grandma zastanawiałam się na początku, ale jak zobaczyłam ten film który dałaś wcześniej to stwierdziłam, że właśnie Malange będzie takim odcieniem, jakiego szukam.
Teraz jak patrzę na te swatche to dochodzę do wniosku, że Malange jest jednak zbyt pomarańczowy (na filmie wygląda bardziej brzoskwioniowo, nieco chłodniej). Sama już nie wiem.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-06-21 o 10:09
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:15   #1147
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

haha, ale się uśmiałam przed chwilą Tż ogląda gazetę, a tam jakieś zdjęcie bielizny i opis, ze koronkowa.

Tż: eee, a co to jest koronka?
ja: na prawdę nie wiesz?
Tż: hmmm, to jest chyba to takie....te takie końcówki?

ja: a co to jest fiszbina?
Tż: yyy, kość od ryby (fish-bone)
ja:

ech, faceci
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 11:21   #1148
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

O jejku, człowieka nie ma pół dnia i potem nadążyć za rozmową nie można.
Pastereczko niezła szafa. Mi też się marzy wielka garderoba, ale chyba nigdy mieć nie będę ,bo nie chcę w domku mieszkać, tylko mieszkanie w Sopoćkowie mi się marzy, a tu za metraż takie koszta, że garderoba kosztowałaby tyle, co małe mieszkanie na obrzeżach Gdyni
Agusia piękne koty Mi się najbardziej fotka druga od końca podoba
Winly nie martw się tym gimnazjum. Jeśli trafisz do dobrego jakiegoś, to powiem Ci że gimnazjalne dzieciaki są bardzo inteligentne. Oczywiście przemądrzałe i kłótliwe trochę też bo to wiek taki, ale to takie młode umysły z którymi się fajnie dyskutuje. Po mojej córce widzę, że dzieciaki w tym wieku uwielbiają i szanują najbardziej nauczycieli, którzy traktują ich jak normalnych myślących ludzi.
Mamo Niny dawaj fotki w blondach
Co do lakierów, to nie wiem czemu, ale one mnie w ogóle nie pociągają. Jakieś takie sztuczne są. W czarnym rzeczywiście jest coś takiego ciekawego, ale generalnie jakoś nie bardzo mi się podobają
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 12:10   #1149
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a ja z kolei mam 1000% pewności że nigdy bym ich nie użyła, nie mam żadnej szminki nawet
acz efekt na kimś mi sie podoba, na sobie bym zmazała po 2 sekundach
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 12:20   #1150
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Co do lakierów, to nie wiem czemu, ale one mnie w ogóle nie pociągają. Jakieś takie sztuczne są. W czarnym rzeczywiście jest coś takiego ciekawego, ale generalnie jakoś nie bardzo mi się podobają
Mi też się wydają strasznie sztuczne i jakoś mnie nie pociągają Ewentualnie do zdjęć- sesji zdjęciowych byłyby fajne ale na co dzień nie widzą mi się No chyba że bezbarwny coby potem samej kombinować


Słuchajcie, mam prośbę
Podpowiedzcie mi o przywiezienie czego z USA mogę poprosić TŻ-ta?
Oczywiście mam zamiar przekopać różne fora w poszukiwaniu fajnych rzeczy ale może Wy mi też coś podpowiecie. Najlepiej żebyście też od razu napisały gdzie to można dostać

Zamierzam mu całą listę przedstawić razem z miejscami gdzie może to kupić Skoro już mnie porzuca na 5 tygodni to muszę coś z tego mieć
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 14:33   #1151
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

evelinek_r , za radą WinlyEm wlepiam tu moje pytanie biustowe
Co brać z LaSenzy, by mój biust 30F [ten rozmiay mam z Panache i Debenhams] czuł się dobrze w ich stanikach? Strasznie są ściśliwe- mam jedną LaSenzę 32E i jest stanowczo za mała w obwodzie. Nie chodzi o dyskomfort, do którego można się przyzwyczaić, chodzi o cierpienie... Miska też jest o rozmiar za mała. Myślę, że 34 byłoby odpowiednio ciasne, a przy tym obwodzie miska E jeszcze by przeszła. Z dzisiejszego mierzenia: 76/94 [a zwykle 92].
Jak myslisz?



.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 15:02   #1152
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
evelinek_r , za radą WinlyEm wlepiam tu moje pytanie biustowe
Co brać z LaSenzy, by mój biust 30F [ten rozmiay mam z Panache i Debenhams] czuł się dobrze w ich stanikach? Strasznie są ściśliwe- mam jedną LaSenzę 32E i jest stanowczo za mała w obwodzie. Nie chodzi o dyskomfort, do którego można się przyzwyczaić, chodzi o cierpienie... Miska też jest o rozmiar za mała. Myślę, że 34 byłoby odpowiednio ciasne, a przy tym obwodzie miska E jeszcze by przeszła. Z dzisiejszego mierzenia: 76/94 [a zwykle 92].
Jak myslisz?

.
LaSenza znana jest z ciasnych obwodów i małych misek. Ja bym wzięła to 34E, chociaż będziesz miała luz w miseczce na początku, to widać, że migrujesz, więc szybko powinna się zapełnić. Najlepiej gdybyś mogła pomierzyć i wtedy porównać 34DD i E, ale stawiałabym na E. Mam nadzieję, że trochę pomogłam
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:04   #1153
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winly : TŻ-ty są dość ograniczeni w pewnych sprawach

Agusia zapisz Neutrogena Ultra Sheer Dry touch sunblock Spf ma nawe 80-tkę Jest bardzo fajny szybko się wchłania i w ogóle nie jest tłusty. Skóra jest po nim ultra miękka, uratował moją skóre w wakacje na pełnym słońcu . Kosztuje koło $8.

Poza tym, lakiery Sally Hansen i wszelkie odżywki Sally hansen kupowałam po $4,$5,$6 najdroższe aaaa mogłam więcej kupić I tam jest więcej rodzajów Moja ulubiona odżywka Maximum Growth plus

Wszystko dostaniesz w Walmarcie, Safeway i innych duzych sklepach.
Koniecznie wyślij męża do TacoBell na Taco
Najlepsze amerykańskie wielkie soczyste ahmurgery In-N-Out Burger
Koniecznie niech wybierze się na Przepysznego steka
Amerykanie wbrew pozorom mają przepyszne jedzonko mięska steczki grillowane mmmmm

Masło orzechowe - ale takie prawdziwie orzechowe Pychotki

Poza tym, nie wiem gdzie Twój małż jedzie ale jeśli w stronę Kalifornii to polecam mu bank Wells Fargo w innych częściach USA też jest ale nie wszędzie. Świetnie rozprawiają się z czekami i bardzo dużo jest placówek Przynajmniej w stolicy Kalifornii A jak w ogóle będzie zakładał konto i ma zamiar podróżować to niech sprawdzi gdzie jego przyszly bank ma placówki w USA, żeby potem nie miał problemów z ewentualnym zamknięciem konta albo czymś innym, w USA banków jest dużo i większość z nich istnieje tylko na danych terenach jak np. wschodnie wybrzeże. Bank of America jest wszędzie

Niech małż koniecznie zajedzie do San Francisco przepiękne miasto

EDIT: Niech Ci przywiezie Torebkę z GUESS-a można je dostać w firmowym Guessie, Macys, ale są też w outletach nieco taniej

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-21 o 15:29
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:13   #1154
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
LaSenza znana jest z ciasnych obwodów i małych misek. Ja bym wzięła to 34E, chociaż będziesz miała luz w miseczce na początku, to widać, że migrujesz, więc szybko powinna się zapełnić. Najlepiej gdybyś mogła pomierzyć i wtedy porównać 34DD i E, ale stawiałabym na E. Mam nadzieję, że trochę pomogłam
dziękuję
Już sporo zmigrowałam, zwłaszcza z buł okołopachowych, przydałoby mi się jeszcze trochę zejść z pleców, opracowałam juz nawet w myślach model stanika służącego temu celowi

Idę patrzeć w katalog



.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:17   #1155
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Mi też się wydają strasznie sztuczne i jakoś mnie nie pociągają Ewentualnie do zdjęć- sesji zdjęciowych byłyby fajne ale na co dzień nie widzą mi się No chyba że bezbarwny coby potem samej kombinować


Słuchajcie, mam prośbę
Podpowiedzcie mi o przywiezienie czego z USA mogę poprosić TŻ-ta?
Oczywiście mam zamiar przekopać różne fora w poszukiwaniu fajnych rzeczy ale może Wy mi też coś podpowiecie. Najlepiej żebyście też od razu napisały gdzie to można dostać

Zamierzam mu całą listę przedstawić razem z miejscami gdzie może to kupić Skoro już mnie porzuca na 5 tygodni to muszę coś z tego mieć
burt's bees, wszytsko co mu się nawinie szampony, kremiki, pomadki do ust, samo dobro!
http://www.burtsbees.com/webapp/wcs/...0001&langId=-1 tutaj po wpisaniu kodu pocztowego miejsca znajdziecie najbliższe sklepy
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:42   #1156
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Winly : TŻ-ty są dość ograniczeni w pewnych sprawach

Agusia zapisz Neutrogena Ultra Sheer Dry touch sunblock Spf ma nawe 80-tkę Jest bardzo fajny szybko się wchłania i w ogóle nie jest tłusty. Skóra jest po nim ultra miękka, uratował moją skóre w wakacje na pełnym słońcu . Kosztuje koło $8.

Poza tym, lakiery Sally Hansen i wszelkie odżywki Sally hansen kupowałam po $4,$5,$6 najdroższe aaaa mogłam więcej kupić I tam jest więcej rodzajów Moja ulubiona odżywka Maximum Growth plus

Wszystko dostaniesz w Walmarcie, Safeway i innych duzych sklepach.
Koniecznie wyślij męża do TacoBell na Taco
Najlepsze amerykańskie wielkie soczyste ahmurgery In-N-Out Burger
Koniecznie niech wybierze się na Przepysznego steka
Amerykanie wbrew pozorom mają przepyszne jedzonko mięska steczki grillowane mmmmm

Masło orzechowe - ale takie prawdziwie orzechowe Pychotki

Poza tym, nie wiem gdzie Twój małż jedzie ale jeśli w stronę Kalifornii to polecam mu bank Wells Fargo w innych częściach USA też jest ale nie wszędzie. Świetnie rozprawiają się z czekami i bardzo dużo jest placówek Przynajmniej w stolicy Kalifornii A jak w ogóle będzie zakładał konto i ma zamiar podróżować to niech sprawdzi gdzie jego przyszly bank ma placówki w USA, żeby potem nie miał problemów z ewentualnym zamknięciem konta albo czymś innym, w USA banków jest dużo i większość z nich istnieje tylko na danych terenach jak np. wschodnie wybrzeże. Bank of America jest wszędzie

Niech małż koniecznie zajedzie do San Francisco przepiękne miasto
W Stanach już był i to nie raz, ostatnio to 2 miesiące sobie tak jeździł i zwiedzał, ale kosmetycznie to on się kompletnie nie orientuje co gdzie może być W San Francisco z tego co pamiętam to był już i bardzo mu się podobało

Krem z filtrem na pewno karzę mu zakupić, ale głównie dla niego I tak planowałam mu dać zapas Lirenki
Na tę odżywkę Sally Hansen Maximum Growth plus już jakiś czas się czaję, albo jakąś inną wzmacniającą każę mu kupić bo niby paznokcie rosną mi odkąd się suplementuję biotyną i cynkiem bardzo szybko ale wraz się rozdwajają
Jedzeniowe rzeczy też chcę zamówić Właśnie prawdziwe masło orzechowe, pianki te co się piecze nad ogniskiem , syrop klonowy (może zawita też do Kanady hehe) itp. Chyba poszperam na cincinie tam kojarzę że natknęłam się kiedyś na taki wątek

A gdzie ma być to w sumie wyjdzie bardziej w praniu Ma co prawda swoje plany, ale one się zmieniają hehe Na pewno będzie kilka dni po przylocie i przed wylotem w Waszyngtonie bo ma się zatrzymać u kolegi A w międzyczasie będzie sobie jeździł po bibliotekach itp

Wszędzie gdzie się da będzie płacił kartą, ma MasterCard i z nią ponoć nie ma tam problemów

Kurczę w sumie to najlepiej byłoby żebym mu pozamawiała przez internet wszystko co się da i wysłała to do tego jego kolegi, mniej problemów z tym wtedy będzie miał i posłuży głównie za kuriera W wielu miejscach oferują free shipping na terenie USA.
Na pewno wezmę sobie trochę rzeczy z Puritan's Pride To ile wołają sobie za wysyłkę do PL to gruba przesada, a na terenie USA jest wysyłka darmowa
Chcę też ten kremik, ponoć jest świetny
Może też jakieś fajne pomadki ochronne sobie zamówię


ps.Jeszcze nie mąż ale wkrótce... Na razie jęczy mi żebym napisała magisterkę, bo bez tego się ze mną nie ożeni

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
burt's bees, wszytsko co mu się nawinie szampony, kremiki, pomadki do ust, samo dobro!
http://www.burtsbees.com/webapp/wcs/...0001&langId=-1 tutaj po wpisaniu kodu pocztowego miejsca znajdziecie najbliższe sklepy
Dopisane

Lista się wydłuża sasasasasa Odechce mu się wyjazdów beze mnie
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:46   #1157
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
dziękuję
Już sporo zmigrowałam, zwłaszcza z buł okołopachowych, przydałoby mi się jeszcze trochę zejść z pleców, opracowałam juz nawet w myślach model stanika służącego temu celowi

Idę patrzeć w katalog



.
A ja właśnie odwrotnie, z pleców poleciałam błyskawicznie, a z okołopachowych prawie wcale, albo tego nie widzę, bo tyle jest do zmigrowania Mnie się niektóre staniczki LS bardzo podobają, ale niestety nie szyją mojego rozmiaru, a szkoda, bo ścisłe obwody są na wagę złota.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:48   #1158
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Jeszcze pomyślałam, że może też coś z firm minerlanych majązych siedzibę w USA sobie zamówię, wysyłka pewnie wyjdzie wtedy grosze

<złowieszczy śmiech>
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:54   #1159
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
p A w międzyczasie będzie sobie jeździł po bibliotekach itp
ps.Jeszcze nie mąż ale wkrótce... Na razie jęczy mi żebym napisała magisterkę, bo bez tego się ze mną nie ożeni
TŻ jest jakimś naukowcem?

a co do magisterki - grunt to dobra motywacja
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 16:11   #1160
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
TŻ jest jakimś naukowcem?
Można tak powiedzieć hehe
Swoją pracę habilitacyjną chce pisać o Stanach, a poza tym chce poćwiczyć swój angielski żeby zrobić certyfikat CPE

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a co do magisterki - grunt to dobra motywacja
No właśnie o to mu chodzi żeby mnie jakoś zmotywować Widzi że jakoś nie bardzo mi idzie zebranie się z tą magisterką i ciągle mi jęczy żebym ją napisała. A ja mam takiego strasznego lenia ostatnio że aż sama jestem na siebie o to zła
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:13   #1161
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
No właśnie o to mu chodzi żeby mnie jakoś zmotywować Widzi że jakoś nie bardzo mi idzie zebranie się z tą magisterką i ciągle mi jęczy żebym ją napisała. A ja mam takiego strasznego lenia ostatnio że aż sama jestem na siebie o to zła
skąd ja to znam
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:14   #1162
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja w ramach stanikomanii osiagnęłam juz ebay australijski i firmę fayreform - poczytalam co było na forum i chwilowo konwersuję z właścicielką jednego ze sklepów, strasznie miła kobieta
z tego co wyczytałam u nich nie trzeba az tak bardzo/wcale zaniżać obwodów więc wracam do 34 i tym samym zmniejszyłam miskę? tez o oczko, dobrze?
A odnośnie innych tematów - ta pogoda mnie doprowadza do wariactwa od 2 dni tylko jem, non stop przewracając sie z boku na bok w łóżku, niedługo mnie będzie łatwiej przeskoczyc niz obejść
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:32   #1163
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

jmw przestańże u mnie tez leje
a w drzwiach Cie nie poznalam, bo myslalm po Twoich wypocinach, ze masz choc jeden wałek tluszczu :P
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:33   #1164
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

No ja ostatnio bacznie przyglądam się Effuniakom. W ogóle choruję na wszystko, co robi jabluszka. Mój biust ma naprawdę przyzwoity kształt, ale niektóre staniki potrafią to skutecznie zrujnować...
I wsparcia w TŻcie nie mam, bo najbardziej mu się podobają buły w moim 70C więc muszę sama finansować moją migrację




.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:37   #1165
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Agusia no minerały to sprawa oczywista

Oooo pianki też są dobre Moi klienci się ze mnie śmiali, że mi smakują bez pieczenia ich na ognisku, a one smakują coś jak polskie jojo

No masło orzechowe koniecznie Syrop klonowy jest dość specyficzny, ja pod koniec mialam go dość

A co do tego kremu z filtrem, to twój future-małż powinen być zadowolony, bo ta neutrogena w ogóle nie jest tłusta i strasznie szybko się wchłania i pozostawia jedwabistą skórę. Idealna dla facetów, którzy nie chcą się ciapkać ani czekać, aż tłuste krem się wchłonie
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:44   #1166
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy masz juz tego swojego bloga?
szukam i szukam
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:50   #1167
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
No ja ostatnio bacznie przyglądam się Effuniakom. W ogóle choruję na wszystko, co robi jabluszka. Mój biust ma naprawdę przyzwoity kształt, ale niektóre staniki potrafią to skutecznie zrujnować...
I wsparcia w TŻcie nie mam, bo najbardziej mu się podobają buły w moim 70C więc muszę sama finansować moją migrację
Kurzcę też czaję się na Effuniaka, ale co wejdę to już nie ma mojego rozmiaru A taki fajny kształt robią...
Ciekawe kiedy ten sklepik otworzą...

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A co do tego kremu z filtrem, to twój future-małż powinen być zadowolony, bo ta neutrogena w ogóle nie jest tłusta i strasznie szybko się wchłania i pozostawia jedwabistą skórę. Idealna dla facetów, którzy nie chcą się ciapkać ani czekać, aż tłuste krem się wchłonie
Po takim opisie na pewno każę mu kupić zapas opakowań
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:53   #1168
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

JEstem w trakcie tworzenia swojego bloga Więc się do niego nie dostaniesz, tylko ja mam do niego access Mój mały pedantyzm nie pozwala upublicznić mi czegoś z czego nie jestem zadowolona do końca
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:56   #1169
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja starsza jestem, dozyje aby?
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:58   #1170
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ja starsza jestem, dozyje aby?


zapytam tutaj jeszcze raz, pastereczko myślisz ze EGM V dojdzie w nadchodzącym tygodniu? mysle ze jest spora szansa, co? ja czekam na the time is now tylko
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-21 o 17:00
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.